Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-08 14:21:11

LOGOUT.hu

Star Trek Online -=MMORPG=-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14701) Plata válasza Efanatica (#14696) üzenetére


Plata
félisten

Dyson groundon rengeteg dili jön,feltéve ha valaki nem rühelli.
Dyson groundra 2 boff mehet veled,javaslom hogy vagy 2 temporal vagy 1 temporal 1 intel boffot vigyél,temporal és intel képességekkel szét szopatják a népet.
Vegyél magadnak és a boffoknak elite fleet armort és pajzsot,elég olcsó,olyat ami Ap ellen ad védelmet,vagy minden ellen,fegyvernek meg vegyél TR-116b puskát,magadnak is boffoknak is,VR változat pár száz ezer ec.De akár magadnak is csinálhatsz,bár csinálni drágább mint megvenni.
Dyson groundra ez nagyon elég.

(#14702) gerisz23 válasza Efanatica (#14698) üzenetére


gerisz23
őstag

1szerezz be egy plasmonic leechet(ha nem megy hozzád vágok egyet)
2.Fogadd meg zsíros tanácsát ,nem láttam a skillfád de egyelőre ne skillezz át majd csak ha letisztul mit is akarsz pontosan,illetve mennyi időd lesz rá megvalósítani.Tanuld meg a boff skillek használatát,hogy melyiket mikor kell elnyomni.
3Space settet ne dobd hamár maxoltad,max arra kell ráfeküdni hogy a gyengéit megerősítsd,helyettesítsd.
Itt mindenki 0-ról kezdte,én is kb 3 éve kezdtem,nincs lehetetlen...

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#14703) Plata válasza gerisz23 (#14702) üzenetére


Plata
félisten

Én nem 0-ról kezdtem,én már egyből 1-es szinten kezdtem. :P
Jah,nulláról kezdés,most kezdtem augusztusban újra a WoW-ot,vadonat új accountal,mivel a régit elfelejtettem. :DDD
Igaz mikor befejeztem a játékot pár évvel ezelőtt mindent töröltem róla,de akkor is most segg nulláról nulla segítséggel újra kezdtem,olyan szerveren ahol magyarok nincsenek,kb senkivel nem tudok beszélni,de elvagyok.Azt hiszem ha magyar szerverre mentem volna már rég abbahagytam volna a sok állat miatt.

[ Szerkesztve ]

(#14704) Efanatica


Efanatica
tag

úgy tudom azokat irigyelni akik bármit meg tudnak venni ami megtetszik nekik én meg csak cumizok és nem jön össze semmi :'(

(#14705) Lanny válasza Efanatica (#14704) üzenetére


Lanny
aktív tag

Bármelyik jelenlegi karidat át tudod másolni a Tribble teszt szerverre, ahol kipróbálhatod a buildjeidet, vehetsz ingyen bármilyen repu-beli felszerelést, a skill fákat kitöltheted bármiféle következmény nélkül. Bárki használhatja, nemcsak a lifetimerek.

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#14706) Plata válasza Lanny (#14705) üzenetére


Plata
félisten

Nem tudom hogy hajókat lehet-e kivenni.Még a régi ESD-en volt hajó konzol,de nem tudom most van-e?

(#14707) Efanatica


Efanatica
tag

ezzel csak az a probléma hogy mér megcsináltam a buildet XD és most azt használom és most mér csak 5 ikonian gömböt kell összeszednem a deflektorra de nem igen akar team lenni hogy megszerezzem azt az 5 darabot

(#14708) Plata válasza Efanatica (#14707) üzenetére


Plata
félisten

Ground ikony stf-re szoktak menni,az elite szinten is könnyű és gyors.
Nem kell összeszedni 5 embert be mész randomra és kész.
Vagy napi egy alkalommal 100 ikony markot beváltasz 1 gömbre.

(#14709) Lanny válasza Plata (#14706) üzenetére


Lanny
aktív tag

Csak azt tudom, hogy Drodzanán lehet kivitelezni az előbb felsorolt dolgokat. Lehetett hajókat is kivenni?
Mesélj még erről! :)

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#14710) Plata válasza Lanny (#14709) üzenetére


Plata
félisten

Régen még S5 S6 és talán S7 tesztek alatt ESD-en a hajógyárban volt egy konzol,bármelyik zenes hajót kivehetted tesztelni.Ds9-en meg az omega boltban ingyen volt minden fegyver és szett.Ds9-en ma is megvan az omega bolt,csak többé nem lehet vásárolni.

(#14711) Plata


Plata
félisten

Dilit így jó gyűjteni.
[12/11 10:53] [System] [NumericReceived] You received 30,000 Dilithium Ore
[12/11 10:57] [System] [NumericReceived] You received 30,000 Dilithium Ore
[12/11 11:04] [System] [NumericReceived] You received 30,000 Dilithium Ore
[12/11 11:42] [System] [NumericReceived] You received 30,000 Dilithium Ore
Nem túl sok,de sokat kellet afkolnom megen.

(#14712) Lanny válasza Plata (#14710) üzenetére


Lanny
aktív tag

ESD-n most is ott van az a pult, és mindegyikhez 0 zen van odaírva árnak. Viszont ha ki akarod venni valamelyiket, akkor a "buy" gomb be van szürkülve és loading-ot ír ki állandóan.
Pedig pont olyan hajókat akarok kipróbálni, amik nincsenek meg.

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#14713) Plata válasza Lanny (#14712) üzenetére


Plata
félisten

Ezt nem tudom,de elhiszem,de mivel minden hajó ami kijön és tetszik megvan nekem így nem is éreztem már szükségét évek óta hogy teszteljek tribblin hajót.
Még azt hiszem a Vesta volt az utolsó amit teszteltem ott.Akkor voltam tanácstalan megéri-e a sok órányi farmmal szerzett zent elkölteni vagy sem.
Hála annak hogy kezdőként olyan flottába kerültem ahol sok segítséget és tanácsot kaptam,elég gyorsan a meggazdagodás útjára léptem.Az első hajómat még hónapokig farmolgattam két karival,de aztán beindult a biznisz és lett 4 karim majd 6 és 8 majd 10 végül 36.
Igaz régen rengetegszer többet kellett érte dolgozni,de megcsináltam,annó a scimitár pakkot 5 napig farmoltam sok sok karival,de az farm volt rendesen,stf stf hátán,a markokat beváltottam dilire,5 napig tartott a farm és még két napig kellett olvasztgatni de meglett rá a zen.Ma már napi 2 óra afkolós admiraltyzással összejön 10k zen egy hónapban,kb.Annak idején volt hogy a flottával órákat farmoltuk pvp-n a dilit,vagy egyéb módon.
Rengeteg időt eltöltöttem contrabandozással is,meg több mint ezer stf-et lenyomtam lopós hajóval.

(#14714) Lanny válasza Plata (#14713) üzenetére


Lanny
aktív tag

Talán egyszer mondtad, hogy nem vetted ki a t6 carrier-t. Ha az tényleg nincs még meg, akkor meg tudnád-e nézni triblin, hogy ki tudsz-e venni olyan hajót, ami nincs meg?

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#14715) Plata válasza Lanny (#14714) üzenetére


Plata
félisten

Nincs meg,mert fedes troll carrier nekem nem kell.
Mindjárt megnézem.

(#14716) Plata válasza Lanny (#14714) üzenetére


Plata
félisten

Nem én sem tudok ki venni hajót,még azt sem ami megvan. :DDD
Loading meg confirm purchase és semmi nem történik.

(#14717) Lanny válasza Plata (#14716) üzenetére


Lanny
aktív tag

Fasza! :W

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#14718) Efanatica


Efanatica
tag

én meg a 4 kariból egyikkel se tudom átváltani a fejenkénti 8K dilt :'( és a flettről ne is beszéljünk :'(

[ Szerkesztve ]

(#14719) Badname válasza Efanatica (#14718) üzenetére


Badname
tag

Platanak nincs más dolga, mint hogy 24 órában mmozzon 😂

(#14720) Plata válasza Badname (#14719) üzenetére


Plata
félisten

Jah mikor jut napi 2-3 óra STO-ra. :P
Figyelj ha ésszel csinálod dilit nem nehéz farmolni.
Csak nem elég az hozzá hogy jaj de jó lenne ha lenne dilim,hanem tenni is kell érte. :U
Ha gondolod keress a neten valami jó dili farm útmutatót.

[ Szerkesztve ]

(#14721) Efanatica


Efanatica
tag

még ha találnék is :)

(#14722) Plata válasza Efanatica (#14721) üzenetére


Plata
félisten

Gugliba beírod talál neked elég sokat.

(#14723) Plata válasza Efanatica (#14721) üzenetére


Plata
félisten

Figy elvileg van 5 karaktered,azt hiszem ennyit mondtál,az már napi 10k dili,annyit teszel hogy elmész a security officerhez elindítasz egy contraband küldit,20 óra múlva kapsz 2k dilit,karakterenként.Másnap 5x2k dilit kapsz,csak indítasz újat és kész.

(#14724) gerisz23 válasza Efanatica (#14718) üzenetére


gerisz23
őstag

Dyson ground bz.Max fél óra és megvan a napi 8k.Igaz most kevés játékos van ott is.A lényeg hogy kapsz markot is,impantokat is,felveszed a napi küldiket az Npctől azért is jár dili.
Ha este tudok ma is bemegyek 1-2 karival,kicsit előre akarok farmolni dilit,ha sikerül házat vennem nem jut majd ennyi időm játékra.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#14725) Plata válasza gerisz23 (#14724) üzenetére


Plata
félisten

Dyson Bz-n sok dili jön,nekem kellett 20 voth szutyok a 4 részes dyson szetthez,meg vagy 3k mark,mire kifarmoltam lett rengeteg dilim.

[ Szerkesztve ]

(#14726) Raulblanco07 válasza Kotomicuki (#14697) üzenetére


Raulblanco07
aktív tag

Nekem a Maco örök kedvenc, persze annak idején rengeteget szarakodtam is vele hogy meglegyen az elite 2-3-as kinézete az omega és maco ruháimnak, annak idején amikor még TR és egyéb hülyeségek nélkül nem volt egyszerű letolni egy infected ground elitet opcionálisra, puggal lehetetlen volt kb, elite stf csapattal már nem könnyen, de lehetett.

Szóval, visszatérve, ügyetlenebb játékosnak pont a MACO-t ajánlanám a pajzs healje miatt, a fegyvere sniper ami elég univerzális, mellé ellenfél függően lehet használni TR-t, valami pulsewavet, vagy egyéb lobi eventes flottás hülyeséget, kinek mi.

(A terran és temporal ground szetteket nem próbáltam, már az is kikopott hogy az összes ground szettet és kinézetet megszerezzem, mint régen, szóval azokról nem tudok nyilatkozni)

(#14727) Plata válasza Raulblanco07 (#14726) üzenetére


Plata
félisten

Neked azért Maco az örök kedvenc mert nem tudod hol kezdődik az igazán szép armor szett. :DDD
KHG a legszebb ez vitathatatlan. :R
És még női változata is van,nem úgy mint a Maco-nak.

(#14728) Raulblanco07 válasza Efanatica (#14721) üzenetére


Raulblanco07
aktív tag

Azzal hogy sajnáltatod magad itt, nem lesz dilithiumod.

Leggyorasbb legegyszerűbb stf a kristálylény advanced, 2-3 perc alatt kész, kapod a dilit és nukara markot, markot beváltod, 1000-1500 dili azonnal, lövöd a kristályt és nyomod a respawnt, ennyi bőven elég, lesz aki letolja helyetted a 10-ből. Vagy csinálod tovább a lenti verzióval, vagy csak átlogolsz a következő karakterre és mész ott is kristályt, megint 2-3 perc, mark dilire váltás, következő karakter, mikor az elsőnél lejár a cd, újrakezded. Körönként kapsz 1000-1500 dilithiumot, addig csinálod amíg elég nem lesz aznapra.

Bemész egy infected space advancedre, elég ha mész a többiek után és lövöd amit ők, a másik 4-ből lesz 1-2 aki egyedül is le tudja tolni, szóval nem lesz gond. 5-10 perc ha borzasztó lassan is csináljátok, dilithium plusz mark amit dilire váltasz szintén, megvan 1500 dilithium,

Khitomer advanced space, szintén egyszerű, 2 ember megcsinálja ha van az 5-ös csapatban annyi értelmes, és általában lesz, max lövöd a sphereket amik középre mennek a kapu felé vagy követed az egyiket aki épp bármit csinál, megint egy 10 perc 1500 dilithium.

Cure space, megint csak annyi hogy mész a többiek után vagy véded a kangot, ha már 1 értelmes ember van bent akkor az úgyis ledarál mindent mire a kangot bántaná bármi, bárhogy is örzöd, még 5-10 perc és 1500 dilithium, van már faszán 4500-ad.

STF közben mindenre need-et nyomsz, és eladod vendornál, ebből veszel 5db contrabandot ami kb 100-125.000 ec összesen, lesz ennyi az stf-ek alatt eső cuccokból amiket utána eladsz, meg közben persze te is kapsz doff küldiből, szóval 5 contrabandot esd-en elindítod a security officernél 2000 diliért, másnapra kész, quinn irodájával szemben van, rögtön 6500-nál tartasz, első nap nyilván ez nem lesz, de onnantól igen.

Doff küldikből értelemszerűen azokat indítod, ahol 50 dilit ad a küldi, persze ott a 250-es engineer meg az 500-as colonist-es is, azokat is, esetleg flotta bányában ott az 500-as küldi még, ezekből bőven kellene szerezned 1000 dilit per nap.

Admirality, még kevés hajóval is el tudsz indítani napi pár küldetést, normál adag hajóval küldi függő, hogy miket dob a klingon admirality, de 1000-3000 dili simán összejön csak a küldikből, plusz még ugye a 10-es sorozat 30k kb 2 hetente.

Ha még mindig nem vagy meg, el lehet menni vuglatára fúrni, ahhoz aztán gear sem kell, 5 x 160 dili talán?

Dilithiumot szerezni baromi egyszerű, tudás sem kell hozzá, se gear, mivel minden olyan könnyű hogy ha az 5-os csapatban van 1-2 értelmes játékos, akkor úgyis készen lesz, elég ha csak ott vagy és követed a többieket, nem sírni meg sajnáltatni kell magad, hanem menni és csinálni.
Valahogy nem tudom komolyan venni az ilyen "gyenge vagyok, nincs gearem" panaszokat miután a 7 éves rokonom odaengedve az egyik farmkarihoz letolt simán egy borg space kört úgy hogy néha csak rányomtam helyette 1-1 healre, mert fogalma sem volt mi mit csinál csak nyomkodta a skilleket össze vissza stf közben. Egy STF.hez annyi kell manapság, hogy a hajót be tudd vinni 10km-en belülre és a space-t meg tudd nyomni pár mp-enként, ez annyira nem bonyolult.

[ Szerkesztve ]

(#14729) Plata válasza Raulblanco07 (#14728) üzenetére


Plata
félisten

Atya ég a contraband már ilyen olcsó?
Én sosem adtam el 40 ezer alatt darabját.Egy csomag contráért legkevesebb 10 misit kértem,ha lentebb ment inkább nem adtam el.
Advanced kristály ma már max 1 perc ha a csapatban van 2 jó temporal sci.
Ha már 3 temporal hajó is van bent akkor max 30 másodperc. :D

(#14730) Raulblanco07 válasza Plata (#14729) üzenetére


Raulblanco07
aktív tag

Igen, 25k darabja többnyire, van hogy lemegy 20-ra is akár, de az ideiglenes, de ugye jóval kevesebb fogy, mert napi 1x indíthatod. Gondolkodtam én is hogy elkezdem használni, de az a baj hogy nekem minden kari vuglatán van, nem éri meg szarakodni velük hogy elmenjek ds9-re mindegyikkel és vissza vuglatára, inkább csak vip claim + admirality + pár db értelmes doff küldi, 20-at nem indítok, csak azt a pár darabot ami egész jól ad, így is többnyire megvan a 8k a pár perc alatt minden karival, ahol meg nincs, ott ez van, nem érdekel.
Tegnap 597 zent farmoltam össze így, hogy minden karival lenyomtam a pár perces admirality-t meg vip bányát.

(#14731) Kotomicuki válasza Raulblanco07 (#14728) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

A bányászáshoz egyedül ruha kell - pár dili' a store-ból, vagy 500-5000 EC az ex'-ről (a nukara-n a "zöld" küldik alatt is dobál, ahhoz meg megint csak egy ruha és min. XII-es ground cuccok kellenek -> egy karival megvan a 4 másik ENV'-ruházat).

A bányászásnál ügyesség/pont függő, hogy mennyi dili'-t dob: ha eléri a 735 pontot (szvsz nem egy ördöngösség a billentyűzettel, ha nincs lag), akkor kapja a maximumot, 200 dili'-t/fúrás, tehát 20 óránként 1k-t csak a bányászásból összehozhat - 5x1 perc + futkosás rááldozásával.
Ha van flotta-bányásztelep (és hozzá ideje), akkor max. 2x1k + 480 dili' a bevétel - ez már kemény 1/4 óra alatt.
(Itt a telep fejlettségétől függ, hogy mi érhető el, én a maximumot írtam le.)
Dili'-akciókor minden duplán értendő (200 helyett 405 dili', ill. 480-960).

Amúgy, az STO-matek tényleg egyszerű: igények osztva 8k-val -> legalább ennyi karakternap szükséges a megvalósításukhoz; ezt kell osztani a meglévő karakterek számával (azok átlagos dili'-hozamával módosítva, ha nem érik el a 8k/nap dili'-bevételt) -> legkevesebb ennyi nap múlva lesz megvalósítható az ábránd - mindezt a Zen-árfolyam-változóval korrigálva, ha az szükséges hozzá.
Ha a "végösszeg" elfogadhatatlanul nagy, akkor bizony csak a több karakter indítása lehet a megoldás...
Az meg már minden MMO sajátossága, hogy vagy rengeteg idő, vagy ezt kiváltandó: rengeteg valós pénz szükségeltetik hozzá.

Az idő meg mindenre "gyógyír": én sem gondoltam volna a kezdéskor, hogy ennyi mindenem lesz - ennyi sok idő rááldozásával! ;]

...

Nekem most proxy nélkül megy "lag-mentesen" a "játék".

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#14732) Plata válasza Kotomicuki (#14731) üzenetére


Plata
félisten

Ajánlom figyelmedbe az ingyenes VR nagyon jó solanae ev suitot,amit egy könnyű küldiből megszerezhetsz.
Link
Én még a 10k dilis bányászást sem csinálom meg,nem hogy a 200 dilist.
Igaz már nincs sok dili kártyám,asszem 40 körül maradt,de már vagy fél éve ott rohad.

[ Szerkesztve ]

(#14733) Kotomicuki válasza Plata (#14732) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

De, aki 11., ill. 24.(?) szinttől (fed-klingon minimum bányászszintek) óhajtana így dili'-t szerezni, annak is kellene addig a ruciig vmi... ;)

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#14734) Plata válasza Kotomicuki (#14733) üzenetére


Plata
félisten

Az sem lehet gond,Temporal Agent Special Pack a megoldás. :B
Minden fed karid kap egy 23-adik századi VR Ev suitot.Már csak a klingonnak kell venni.

(#14735) gerisz23 válasza Plata (#14734) üzenetére


gerisz23
őstag

asszem 200 refinolt diliért vehetsz rucit a bányában...küldizni se kell érte

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#14736) Badname válasza gerisz23 (#14735) üzenetére


Badname
tag

Az egyik jen hadar küldi meg ingyen

(#14737) Plata válasza Badname (#14736) üzenetére


Plata
félisten

Azt hiszem boldly they rode a neve.

(#14738) Badname


Badname
tag

Ejjj hiába az R&D pack, promo hajó nem jut az exre 😐

(#14739) Plata válasza Badname (#14738) üzenetére


Plata
félisten

Mi a szösz már van promó?

(#14740) Efanatica válasza Raulblanco07 (#14728) üzenetére


Efanatica
tag

akkor én ilyen "szerencsétlen" vagyok aki 2 lövés után elposszan mindegy milyen nehézségű mapra megyek be illetve azokról a "normális" playerek akikről beszéltél hogy még nem láttam olyant az is biztos. Ilyen "kedvel" megnézem ha te folyton folyvást nyomod a mark vadászatot hogy minden beéledés után egyből elposszansz .... valószínű nem véletlen írtam amit írtam mert eddig és ez után is olyan keveset tudok csinálni a játékban hogy te és a többiek még ilyent nem láttatok. azt írtam nem tudom kiszedni akkor sajnos nem és nem azért mert lusta vagyok hanem mert nem tudom megcsinálni .... admirality ugyan ha meglenne az össze hajó se tudnám megcsinálni mert szívat a játék és a 97%os küldire is fail lesz .... DOF küldikkel szintén akkor hova próbálkozzak jah és az RND-t ugy kb 2-3 hónapja csinálom és még egyikkel se nagyon értem el semmivel lv15-öt mert no geppa venni hozzá tisztet hogy csinálják azt is ... fúráshoz ugy tudok kell valami tiket amim nincs mert azt med a dobozok adhatnak és mivel nem tudok havonta 1000-1500 dobozt nyitni mint ás játékosok ilyenem így nincs se lobi kristályom hogy valamit akár ki is tudjak venni onnan jelen állás szerint. Tudom még ezek után is azt fogod mondani és a többiek is hogy milyen szánalmas vagyok de ez van és egész eddig is full egyedül játszottam és mivel nem értem el semmi komolyabb dolgot sőt egyre csak roszsabb lesz kezdem azt hinni hogy nem nekem való ez a játék mert nem megy benne semmi se ... nekiálltam exen pénzt csinálni abból is folyton csak rosszul jöttem ki ... ez van .... gondolkozok már rajta hogy odaadom valakinek az acc-om mert én egyszerűen nem értek a játékhoz bármennyire is próbálkoztam eddig.

(#14741) Plata válasza Efanatica (#14740) üzenetére


Plata
félisten

Figyelj mindenki úgy kezdte mint te,egy kis türelemmel és ügyességgel megszerezhetsz bármit.
Nem tudom milyen flottában vagy hogy nem tudsz elmenni normális stf-re,de nekem random stf sem szokott gondot okozni mark szerzésre.
Egyébként meg hogy meghalsz ne csodálkozz,lekvár szetted van,ha nem megy jól a játék lekvár szettet semmiképp nem szabad felrakni,mert egy rakás szar.
Érdekes nekem admiraltyban legtöbbször a 60%-os küldi is sikerül,mert néha csak bedobok 1-2 hajót a küldibe mert csak a tour-ra vadászok.Fúráshoz nem kell semmi,csak EV suit,a gazdag fúráshoz kell kártya.

(#14742) Plata válasza Efanatica (#14740) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem keress egy magyar flottát ahol kapsz is valami segítséget,de ne olyat ahol az ec farm abból áll hogy elmennek tour the galaxy-ra. :C

(#14743) Plata válasza Badname (#14738) üzenetére


Plata
félisten

Néztem exen tényleg nincs promós hajó,viszont röhej hogy cseten már 140 misiért is adják a vonph-ot,valamikor volt az a szutyok vagy 700 misi ha jól emlékszem.

(#14744) Plata válasza Efanatica (#14740) üzenetére


Plata
félisten

Most jut eszembe te nem csináltad meg véletlenül a temporal eventet?
Mert temporal eventes kari iszonyú sok dilit és markot kapott,a többi karid is kap jutalmat ha unlockoltál mindent.Az én karimnak még így félévvel az event után is van marha sok dilithiuma és markja,összeszedtem vele iszonyú sok fleet creditet is,bár abból már szinte semmi sincs mert mindből doffot vettem szinte.De annak idején az eventből legalább 1 milla dilit keresett.Vettem ki neki több repus szettet és még mindig maradt ennyi markja.
[kép]
[kép]

(#14745) L3zl13 válasza Plata (#14744) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Lol nekem is van még 3 kari amivel be kéne fejeznem a temporal eventet, meg még 2-vel a deltát. :)

Aki hülye, haljon meg!

(#14746) Plata válasza L3zl13 (#14745) üzenetére


Plata
félisten

Temporal 100%-hoz 1 kari elég,delta 100%-hoz 3 kell,1 fed 1 roma 1 klingon.
De megéri.Megérte.Főleg a delta bug,amivel a népek milliárdokat csaltak,már ha volt hozzá kedvük,nekem nem. :DDD

(#14747) Kotomicuki válasza Plata (#14744) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Még nálam is 300k környékén figyel a temporal-nál lévő, finomítatlan dili' mennyisége...

De, itt a téli event:
- ha megvan a hajó, utána tisztán dili'-ért és mark-ért lehet futni
- az "eppohh-futás" során szerzett dolgokat szintén mark-okká lehet beváltani (azt meg repu-s cuccá, vagy dili'-vé)
- a 6-féle téli vacakért lehet venni egy kezdőnek nagyon is jól jövő dolgokat (ha csak a doff-küldik el vannak indítva a két "oldalon", már akkor elégséges készlet jöhet össze)
...és ezekhez csak idő kell - meg némi ügyesség és lag-mentes játék - , hogy termőre forduljanak!
Egyből meglenne pár dolog, ami a továbblépéshez kell (pl. annak a tac kit-nek, ami fagysebzést ad minden sebzésedhez rövidebb a cd-je, ha raktál cd-csökkentésre pöttyöt ground-on, mint maga a hatás hossza -> állandóan él az általa adott sebzésbónusz...).

...és igen, én is voltam olyan állapotban, mint Efanatica, de aztán rá kellett jönnöm, hogy a "hiba" nálam keresendő.
Azóta jól megy a játék! :K

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#14748) Plata válasza Kotomicuki (#14747) üzenetére


Plata
félisten

A rúzsa magdi rúgja tökön a nem létező hong kongi nénikemet,elfelejtettem a hajó küldit már vagy egy hete. :W
Jó hogy szósz,de légyszi ezután naponta szójj. :C

(#14749) Raulblanco07 válasza Plata (#14741) üzenetére


Raulblanco07
aktív tag

Platac, ő nem most kezdte, hanem 3 éve. Mostmár emlékszem miért volt ismerős a neve, online is volt már nem egyszer ilyen mindenki sajnáljon engem drámája, csak az a gond, hogy hiába próbált bárki bármit mondani segíteni neki, minden egyes alkalommal minden egyes tanácsra volt egy indoka vagy kifogása, hogy nem mert ez meg az.
Nem akarja hogy segíts neki, ő csak el akarja sírni a bánatát, és azt akarja hogy sajnáld, de nem tudsz neki mondani semmit, amit megfogadna vagy akár ki is próbálna, mert nem érdekli, nem akar változtatni, csak és kizárólag azt akarja, hogy sajnálják. Felesleges is próbálkozni.
Ha lenne egy olyan trükk hogy nyomj meg egy billentyűt és kapsz 1 millió ingyen zent in-game, akkor az a billentyűje is pont hiányozna mert olyan üzbég billentyűzete van amin az az egy pont nincs, csak had sajnálhasd tovább.
A flottás dolgot 3x tanácsoltuk már neki in-game, de hiába soha senki nincs online a flottájából, és hiába nem segítenek, és hiába nem épül, nem lép ki mert csak.
Csinálni bármit nem fog, mert gyenge. És mivel nem csinál semmi, nem lesz fejlődés.
Ezen már túlvagyunk vele 2x ingame, most lehet új cirkuszi porond kell neki, de mint látható, le lett írva neki rengeteg minden, de megint csak a kifogásokkal jön.

[ Szerkesztve ]

(#14750) Raulblanco07 válasza Plata (#14748) üzenetére


Raulblanco07
aktív tag

Múltkor mikor új hajóba ültem az engivel, és elfelejtettem hogy minden változik rajta, csak a hajtómű, deflektor, pajzs, warp core lett átrakva, semmi konzol vagy fegyver, és bementem vele kristálylény advancedre mert elfelejtettem és pont kellett még 1000 dili a napihoz. Mikor odaértem 10km-re akkor vettem észre hogy jah igen, nincs fegyver a hajón, gyorsan inventoryból betettem 1db 12-es küldis beamet előre, boff skillek össze vissza semmi, így meg lehetett csinálni (még 3. helyes jutalmat is kaptam), akkor nehogymár ő nem tudja megcsinálni jem szettben meg egy átlag felszerelésben? Ez már a baromság kategória. Kristálylényen néha az a kihívás hogyha lassan töltesz be akkor odaérj és bele tudj lőni mielőtt vége ha van egy erős sci. Ezt nem tudja megcsinálni és ezzel dilithiumot szerezni? Csak felváltva kellene hordania oda a karaktereit a napi 8000-ért. Akkor miről beszélünk, ehhez annyi kell hogy be tudja kormányozni a hajót 10km-en belülre a kristályhoz és meg tudja nyomni 1x a space-t (lehet üzbég billentyűzeten az sincs?). Ha valaki erre nem képes, akkor felesleges törni magad hogy segíteni próbálj, nem a segítséged kell neki, csak a dráma és a cirkusz.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.