Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-08 14:21:11

LOGOUT.hu

Star Trek Online -=MMORPG=-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16001) Lokids válasza gerisz23 (#16000) üzenetére


Lokids
addikt

EHHH. Ennyire értéktelen az EC?
Pedig nem úgy tűnik, mint amit nagyon jól lehet farmolni.

[ Szerkesztve ]

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#16002) gerisz23 válasza Lokids (#16001) üzenetére


gerisz23
őstag

Nem értéktelen,csak tudni kell farmolni.Habár manapság egyre nehezebb.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#16003) Plata válasza Lokids (#16001) üzenetére


Plata
félisten

Ec-t farmolni a piacon lehet.
Ha tudod mivel kell kereskedni,vagy mit éri meg forgatni sok pénzed lehet.
Csak én utálok exelni,mert fáraszt és untat.
Időnként ha kell valami hajó akkor én is belefogok.De mostanában nem jön semmi olyan hajó ami érdekelne.
Az utolsó ilyen hajó a Tarantula volt,azt a hajót első látásra megszerettem és beleszerettem.Mire kijött valóban a játékban akkorára 1.4 miliárd ec-t össze farmoltam.Igaz végül csak 480 millióba került,de nem tudtam mennyi lesz és nekem kellett.

(#16004) Lokids


Lokids
addikt

Valamit nem értek a történet vezetésben.

Annak ellenére, hogy már a Cardassiai missziókat kezdem, a klingon háború elvileg még tart. Miért nem zárja le a story előbb a klingon háborút?

Ráadásul megkaptam a new frontier story lineból az utolsó missziót (Melting Pot) úgy, hogy az előzményeivel még nem találkoztam. Azt hogyan? o.O

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#16005) gerisz23 válasza Lokids (#16004) üzenetére


gerisz23
őstag

A melting pot egy újabb küldi,azokat meglehet csinálni,másik story.No meg ott van a mostani is amivel kitudsz venni 400 vackot az eventes hajóhoz.De oda jobb ha nem egyedül mész be különben elég hosszú tud lenni.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#16006) Lokids válasza gerisz23 (#16005) üzenetére


Lokids
addikt

Azt a 400-ast már megcsináltam. 1.5 órámba telt mert bebugolt. :P

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#16007) Plata válasza Lokids (#16006) üzenetére


Plata
félisten

Minden héten érdemes megcsinálni,mert minden héten más cuccot ad,végül egy űr szett a jutalmad.

(#16008) Plata


Plata
félisten

Nálatok a transwarp mostanában nem bugos?
Kis karival csinálom az eventes napi küldiket,de nem tudok alfa kvadránsba transwarpolni.
Se bajor se defera transwarp nem működik.
Második fura dolog hogy ha alfa kvadránsban be hív red alert akkkor a végén engem midig ki rak béta kvadránsban a föld mellé.
Még 3 reput kell húzni kiskarimnak és red alertel teremtem elő temporal lukari és pvp markot rá.
Épp a flottás dili bányánál voltam alfa kvadránsban mikor behívott borg red alert,ki dobott a sol systemnél.

[ Szerkesztve ]

(#16009) Lokids válasza Plata (#16008) üzenetére


Lokids
addikt

A Borg Red Alertre érdemes menni, vagy azt majd akkor lesz érdekes, ha storyban eljutok a borg küldikhez?

A játékban mikor van új hét? Pl WoW-ban mindig szerdánként volt.

[ Szerkesztve ]

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#16010) Plata válasza Lokids (#16009) üzenetére


Plata
félisten

Hát itt csütörtökön vagy kedden.
De most csütörtökön lesz,
Borg red alertre mehetsz nyugodtan.
Kapsz repus mark-ot,amilyet választasz.

(#16011) L3zl13 válasza Lokids (#16009) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Borg Red alertre érdemes menni, mert ad Dilithiumot is, meg egy kevés repu markot is.
Ha naponta többet mész, vagy voltál előtte más PVE Queue-ban , érdemes odafigyelni, hogy olyan repu mark-ot válasz jutalomként amire még van napi bónusz.

Aki hülye, haljon meg!

(#16012) Lokids


Lokids
addikt

Nem értem a drop rendszert PvE-nél. Pl red alert.
Arra rájöttem, hogy nem egyéni a loot.
Úgy működik, hogy aki előbb rányom, hogy take items? Mert sokszor épp csak felvillan a gomb rá. Esélyem sincs elhozni a lootot.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#16013) Plata válasza Lokids (#16012) üzenetére


Plata
félisten

A gagyi itemek nem közösek,aki felveszi azé,ilyenek a javítók vagy akksik,az értékesebb cuccokat már kisorsolja azok közt akik needelnek rá.
Egyébként red alerten meg egyéb stf-en 99%-ban értéktelen cucc esik,csak ritkán jön jó dolog.
Nagy ritkán esik VR értékes cucc.

(#16014) Plata


Plata
félisten

Kiskarimnak próbálnám húzni az admiraltyt,de rohadt lassan megy,ezek a szemetek le korlátozták az xp-t.egy nap maximum 10k xp-t lehet szerezni egy fajta admiraltyval.
Ha eléred többé nem kapsz xp-t.
Régen ez nem így volt.

(#16015) Lanny


Lanny
aktív tag

Sziasztok!
Egy jó ideig nem jelentkeztem be a játékba, és látom egy csomó dolog történt azóta. Néhány tippet tudnátok adni, hogy most mibe érdemes ec-t befektetni (pl. r&d dobozok)? Köszönöm a válaszokat!

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#16016) L3zl13 válasza Lokids (#16012) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Take items: ha csak common (fehér) itemek vannak az adott lootban, akkor az rögtön a tied lesz.
Ha zöld, vagy annál magasabb, akkor bekerül a közösbe, és ott need, greed vagy pass közül választhatsz.
A neednak magasabb a prioritása, greeddel csak akkor lehet elvinni dolgot, ha senki más nem nyomott needet. Ha többen nyomtak needet, vagy mindenki greedelt akkor random(100) alapján aki legmagasabbat dobja.

STO-ban ahogy látom nem nagyon van kultúrája a need vs. greednek. Szóval nyugodtan nyomhatsz mindenre needet, akkor is, ha csak eladni akarod. Túl sok pénzt nem tudsz ezzel keresni, de most már a salvageként is tudod hasznosítani ezeket a dolgokat.

Aki hülye, haljon meg!

(#16017) Plata válasza L3zl13 (#16016) üzenetére


Plata
félisten

Igen most salvage miatt érdemes,egy mk 12 lila item 300-500 salvage,sajna a zöld meg kék kb lófing.
Nekem ezeréves szokásom hogy alapból mindenre pass-t nyomok,a cuccok 90%-a szemét és értéktelen volt eddig,igaz most is,de szétszedni jó.Az ami jó cuccokat dob tényleg az advanced kristály,mk12 crtdx3 fegyót is dob,meg lila konzolokat.De ugye ott személyes jutalom van.Azt egyedül te kapod meg.

(#16015) Lanny
Nekem halvány ötletem sincs most mi jó exen,de ha jól tudom a Discovery hajókat veszik mint a cukrot.

[ Szerkesztve ]

(#16018) Lanny válasza Plata (#16017) üzenetére


Lanny
aktív tag

Az biztos, ládákat nem szokásom nyitogatni, nekem nem érné meg. Most az r&d ládákat láttam fent exen 1,2 milla ec-ért. Ha még mindig felmegy r&d event idejére legalább 1 millával az ára, akkor bevásárolok. Doff dobozokat viszont nyitnék (pl voth), ha még veszik őket egyáltalán.

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#16019) Plata válasza Lanny (#16018) üzenetére


Plata
félisten

Ha jól emlékszem múltkor Gerisz nyitott valami baromi drága doffot valamiből.De ne kérdezd miből.
Őszintén szólva annyira hidegen hagy az egész ex mint állat.Nincs olyan hajó a piacon ami egy hangyányit is meg mozgatna.Vagyis van,a 9 részes pilot pack,de az zenes.És még csak a következő hónapban jön ki. :O
A klingont megcsinálom bombázósra. :P

[ Szerkesztve ]

(#16020) L3zl13 válasza Lanny (#16018) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Nem tudom az R&D cuccok árát hogyan befolyásolja az új Re-Engineering feature.

Aki hülye, haljon meg!

(#16021) Plata válasza L3zl13 (#16020) üzenetére


Plata
félisten

Jelenleg az értékes craftolt cuccok ára lemegy az értékteleneké fel,mert az értékes crtdx4 meg dmgx4 fegyókat senki nem veszi meg mert vesz egy értéktelen itemet amin rossz statok vannak és pár ezer diliből szuper cuccot csinál belőle.Az eddig értéktelen cuccok amik 20-30 ezerbe kerültek most már minimum tízszer annyit érnek.

[ Szerkesztve ]

(#16022) gerisz23 válasza Plata (#16021) üzenetére


gerisz23
őstag

R&D pack már rég nem éri meg a vesződést.A fegyókra igaz hogy a rosszabakat is elviszik,a jókat meg ritkán.De nehéz belőle ect csinálni.
Múltkor delta doff pakkból esett pár értékes,de nagyon lutri.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#16023) Plata válasza gerisz23 (#16022) üzenetére


Plata
félisten

Én nem is foglalkozom vele,arra amire nekem kell pénz elég az admiralty,admiralty is ad pénzt,sok karival meg elég szépen hoz,nem számoltam össze hogy naponta mennyi pénz jön belőle,de mivel ritkán van szükségem bármire is,így nem is szoktam számolni.De már vettem admiraltys lóvéból flotta tagnak asszem 140 vagy 170 misiért hajót.
De általában elszoktam hülyeségekre verni,vagy beteszem flotta projectbe.
Tavaly az egyik flotta tag folyton arról beszélt hogy gyűjti a lóvét Vonph-ra,annyit dumált róla hogy vettem neki exen egyet,csak ne beszéljen már annyit róla. :DDD

(#16024) ***ANDRÁS*** válasza Lokids (#15965) üzenetére


***ANDRÁS***
aktív tag

STO-ban nincs lehetetlen küldetés :DDD :DDD

(#16025) Plata válasza Lokids (#16012) üzenetére


Plata
félisten

Menj advanced kristályra,ott a loot a tied.

(#16026) Lokids válasza Plata (#16025) üzenetére


Lokids
addikt

Aha. Gondolom ez a PvE résznél azok a küldik, amik a loot opció alá vannak sorolva. Vagy csak kimondottan ezt a küldit?

Amúgy honnan lehet tudni, hogy egy loot amit kap az ember az jó? Én most csak a puszta számok alapján döntök, hogy több dps, vagy gyorsabban fordul a hajó, vagy több a shield.
Pl az a két loot ami ott a képen szerepel az jó, vagy mehet eladásra a legelső vendornál?

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#16027) Lokids


Lokids
addikt

Lejárt a szerk idő:

A legfontosabb!!! Hogy lehet átrakni/megnagyítani a képesség menüt, mint neked? Hogy 3 sort listáz? És a karakter képességek felett van? Képességek nagy részét nem bírom használni, mert sokat kéne keresni, és nem bírom átmozgatni őket.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#16028) Plata válasza Lokids (#16026) üzenetére


Plata
félisten

Hajódra repus szettet próbálj meg rakni,az a legjobb.Ennek például ikony szettje van,a többi cuccát ne figyeld,ez a kedvenc craftolós karim,mellesleg akna őrült.

A HUD-ot így alakíthatod át.

A Skilleket meg több sorosra itt a kis menü jobb oldalán a második három kis kockás gombra kattintva tudod átváltoztatni.

[ Szerkesztve ]

(#16029) Plata


Plata
félisten

Az egyik karimnak vannak nagyon régi fegyverei.Még S5 idejéről.
Mk12 borg fegyver statját nem lehet újraosztani,de mk10 borg fegyverét igen.
Sőt Mk10 borg fegyvert upgradelni is lehet Mk12-vel nem lehet csinálni semmit.

(#16030) Plata válasza Lokids (#16026) üzenetére


Plata
félisten

Jelenleg minden Mk12 lila cuccot érdemes eladni,mert mindenki megveszi exről a salvage miatt.
Nekem most salvage kell,ezért ezek is mentek a levesbe.

(#16031) Plata


Plata
félisten

Megvan végre amiért egész nap szenvedtem,T6 kumarira kész a 7 fegyó.Nem volt piskóta legyártani,iszonyú sok szemét jött.
Remélem 5-2 lesz a Kumari fegyver kiosztása.Ha nem akkor szopacs.
Már csak uppolni kéne őket,de utálok omegát szedni. :O

(#16032) Lokids válasza Plata (#16031) üzenetére


Lokids
addikt

Ok én ezt nem értem. Ezeket a fegyvereket én simán lecserélném az első utamba kerülő magasabb szintű fehér cuccal. Mitől jó az az mk2?

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#16033) Raulblanco07 válasza Plata (#16031) üzenetére


Raulblanco07
aktív tag

Raktam pár omega slivert a bankba, viheted őket ha kell, az ec már nem fért be, gondoltam elköltöm mert sanszos hogy bannolják úgyis ma azt az accountot :D
Meg egy két egyéb apróságot is raktam be tegnap este a publikus részbe, hátha valaki arra jár, kis apróságok de meglepetésnek elmegy.

[ Szerkesztve ]

(#16034) Plata válasza Lokids (#16032) üzenetére


Plata
félisten

Az Mk2 azért jó mert könnyen lesz epic,egy upgrade tokentől akár epic szintre is ugorhat,mk12 fegyver mire epic lesz a szakállad is kinő.
De egy Mk2 fegyver 1 up tokentől mk7-re ugrik és ha mázlid van epic lesz.
Csináltam neked két képet gyorsan.
Vettem két ócó dhc-t. :D
Meg up tokent,még az sem volt nálam.
Mk2 up.

Mk12 up

Látod sima up tokennel 10% esély van mk2-n és 2% mk12-n.
Ez omega tokennel a többszöröse,de Mk12-n akkor is kevés mint sünben a vaj.
Ezért ha tuti fegyót akarunk veszünk jó statos mk2-t,vagy ha nincs sok pézünk gyártunk magunk,majd upgradeljük.

[ Szerkesztve ]

(#16035) Plata


Plata
félisten

A bankodhoz nem nyúlok,majd ha lesz kedvem szedek.

(#16036) Plata válasza Lokids (#16032) üzenetére


Plata
félisten

Itt egy példa,ennek a karimnak temporal event előttről van űr szettje,így neki VR szettje volt,amit kismillió dilithiummal sikerült részben UR-é tenni,de itt a fegyvere,Mk12-esnek vettem ebbe is beleöltem már rengeteg dilit de még mindig nem ugrott szintet.Igaz nem omegával uppoltam csak simával,mert nem volt omega event.

(#16037) Lokids válasza Plata (#16034) üzenetére


Lokids
addikt

Szóval megéri gyártani magadnak Mk2-es cuccokat amiből ha esik lila akkor állat, majd azt fejleszteni tovább?

Amúgy mi az az accelerator? Mert a tech upgrade itemem van. De a másik slotba nem tudom mit kellene rakni.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#16038) Raulblanco07 válasza Plata (#16035) üzenetére


Raulblanco07
aktív tag

[link]

20 dollárért árulja a srác, 1 nap alatt azt írja hogy 200m creditet szed össze, nem számoltam utána de ha igaz akkor 1 nap alatt visszahozza az árát ec-ben, főleg ha futna 1 hétig 10 accounttal, az már igen szép összeg lenne.
gondolkodtam rajta hogy megveszem, de nincs kedvem 10 accountot csinálni és végigszenvedni a tutorialt.
de ha valakit érdekel, hajrá.

(saját accountoddal nem érdemes, jó eséllyel 1-2 hét és bannolják az accountot amivel csináltad, szóval naponta menekítsd ki a farmolt cuccot valami biztos helyre)

[ Szerkesztve ]

(#16039) Plata válasza Raulblanco07 (#16038) üzenetére


Plata
félisten

Tudod mi a vicc?
A játékban valamelyik cseten pont ezt ecsetelték,hogy egyszerre hány karival farmolják omegát.
De már winteren is ez volt,nem csak omega,de doff admiralty winter és omega farm képes bot is van.
Cseten beszéltük hogy nincs kedvem winter-t farmolni doffozással admi mellett mert úgyis alig ad valamit,akkor mondták hogy béna vagyok mert bottal naponta farmol ki annyi winter tokent mint én egy hét alatt.Neki állítólag éjjel nappal megy az admi és doff bot progi ha nem játszik.Minden karival letolja neki az érdekes doff küldiket meg admizik is.
Én nem merném megcsinálni,már az hogy cseten botokról volt szó attól paráztam.

[ Szerkesztve ]

(#16040) Plata válasza Lokids (#16037) üzenetére


Plata
félisten

Mk2 craftolt cucc mindig lila lesz,ha a craft skilled magas,az enyém 17-es,így mindig lila lesz amit csinálok.
Vagy Ur ha spéci cucc.

[ Szerkesztve ]

(#16041) Raulblanco07 válasza Plata (#16039) üzenetére


Raulblanco07
aktív tag

Nekem is ment annak idején a ferengi bot a többiekkel együtt, aztán az orion slaver bot 10 accounttal együtt, aztán az ex bot, igaz mind 1-2 hétig, és gyanús hogy tudtak róla.
Pl a gateway amin farmoltam a slaver bottal hirtelen patch notes beírás nélkül nem dobott többé contrabandot.

Szóval ha free silver karid van előfizetés, lifetime vagy vásárlás nélkül, akkor idő kérdése csak a bann, saját karival ne csináld, csak erre a célra regisztrált accounttal.
Ha már előfizetéses, lifetimer vagy gyakran vásárló vagy, akkor azért engedékenyebbek, exlpoitok miatt sosem bannolták az accountomat, míg volt flotta társunk akinek ugyan azért kevesebb idő alatt is, ő is exchange bottal csinált valamit de már nem emlékszem pontosan mit.

De a legjobb ha új accounton csinálja az ember és nincs gond.

(#16042) gerisz23 válasza Raulblanco07 (#16041) üzenetére


gerisz23
őstag

Pláne ha durva botolást csinálsz és összekötik az accountjaidat...volt akinek 4-5 accountja ment a levesbe.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#16043) Raulblanco07 válasza gerisz23 (#16042) üzenetére


Raulblanco07
aktív tag

Nekem annak idején 10 volt együtt.
Sajátom volt a fő, futott rajta egy bot ami csinálta amit kellett, illetve egy másik bot, ami leutánozta a főablakban csinált dolgokat a másik 9 ablakra, így farmoltam egyszerre 10 accounttal.

2 x 5-ös csoportban voltam bent ISA-n, az elején a kockát kellett lelőni csak, onnantól pedig 11-12km-re a kapuból álltak és a bot csak küldte a slavereket a kapura amit lőttek folyamatosan de ugye nem robbant el mert a generátorok healelték, a bot csak arra kellett hogy kiküldje újra a slavereket időnként, a másolás miatt pedig ilyenkor a másik 9 is kiküldte, és ez ment egész nap.

1 nap olyan 250 vagy 500 contra volt per account, már rég volt, nem emlékszem, x50k ec akkori áron, plusz egyéb, plusz EC, mondjuk akkor még 5-6000 ft volt a 100 millió is, ma már ennyiért 200-at kapsz.

Bannolni nem bannoltak, egyik accountomat sem, de kivették a contrabandot a kapu loot táblázatából és onnantól nem volt értelme.

[ Szerkesztve ]

(#16044) Plata válasza Raulblanco07 (#16043) üzenetére


Plata
félisten

Azt tudom hogy 12 millió alatt már nem adtam el contrát.
250-es pack ha elment 12-ért ok,ha kevesebbért akkor ki sem tettem.
Volt hogy inkább a flottában osztogattam szét.
Flottás sulibán bugos doffom is azért van még legalább 1000 darab mert ami nem ért 5 millát azt nem adtam el. :D
De én nem bot farmoltam,csak simán loptam klingonnal.Most is lehetne még csinálni,van 14 maxos szintű klingon karim,de minek,már 10 misit sem adnak érte szerintem.Igaz ma már csak doffozással lehet,a lopás nem nagyon hozza,néha néha még lopnak az elite slaverek,de már nem lopnak 28 contrát egy stf-en.
Pedig még olyan időszak is volt,de ugye akkoriban 3 darab contra 2 óra alatt 2000 dilithiumot adott,ma 5 darab contra 20 óra alatt 2000 dilithium.Eszetlenül le nerfelték.

[ Szerkesztve ]

(#16045) Plata


Plata
félisten

Megint bugosak a bázis projectjei.
A T4 kolónia project már napokkal ezelőtt elindult.
Full fel volt töltve dilithiummal,erre most a már futó projecteket újra lehet tölteni dilithiummal. :C

[ Szerkesztve ]

(#16046) Lokids válasza Plata (#16036) üzenetére


Lokids
addikt

Pl egy ilyent kell fejleszteni?

bár tech upgraddel is 0% az esélye, hogy ritkább lesz.

[ Szerkesztve ]

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#16047) Plata válasza Lokids (#16046) üzenetére


Plata
félisten

A dual beam nem rosssz,de a többi felejtős,figy ne használj vegyes fegyvereket.
Vagy full phaser vagy disruptor vagy egyéb,de a vegyes nagyon rossz.
Használd a prohardver képfeltöltését,erre a képfeltöltés vagy mi honlapra nekem beriaszt a vírusírtó.

Az előbb mentem egy adv instát,tank karival,nagyon pöpec hogy szarik a sebzésre,de azt hittem rosszul látok,kijöttem stf-ről így is 19% a critje,,pedig nincs is crites konzolja.

Szerintetek ezek a traitek megfelelnek nagyjából tankolásra?

[ Szerkesztve ]

(#16048) Lokids válasza Plata (#16047) üzenetére


Lokids
addikt

Egyenlőre használom ami esik. Még nem tudok válogatni. :P

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#16049) Plata válasza Lokids (#16048) üzenetére


Plata
félisten

Elméletileg küldtem neked egy Ur aegis szettet,rakd fel a hajóra.
Ha másfél órával hamarabb írtad volna jobb lett volna,az előbb salvageltem ki a bankomból mindent. :D

[ Szerkesztve ]

(#16050) Lokids válasza Plata (#16049) üzenetére


Lokids
addikt

Ohh, Köszi. Neked ilyenek hevernek csak úgy feleslegesen? :D Vagy később mindenből ilyesmi esik?

If you chase two rabbits you will lose them both.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.