Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-08 14:21:11

LOGOUT.hu

Star Trek Online -=MMORPG=-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14901) Lanny


Lanny
aktív tag

Kicsit megkésve ugyan, de mégiscsak megosztanám a stargate reboottal kapcsolatos "legújabb" fejleményeket.

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#14902) Plata válasza Lanny (#14901) üzenetére


Plata
félisten

Magyarul légyszííí. :R

(#14903) Lanny válasza Plata (#14902) üzenetére


Lanny
aktív tag

Röviden: a csillagkapu reboot bevezetésének szánt film trilógia első részét nem fogják megcsinálni különböző okokra hivatkozva, veszélyeztetve ezzel a sorozat jövőjét.

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#14904) Lanny válasza Lanny (#14903) üzenetére


Lanny
aktív tag

Magyarul.

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#14905) L3zl13 válasza Lanny (#14903) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Lehet, hogy jobb ez így.

Forgatókönyv írónak azokat szerződtették akik az új Függetlenség napja filmet csinálták? Hát azt éppen nem adnám, meg referenciaként az önéletrajzomban.
Dean Devlin meg a Könyvtárosokat promótálja ami szerintem szintén hulladék, pedig a filmekkel nem volt bajom.

Aki hülye, haljon meg!

(#14906) Plata válasza Lanny (#14903) üzenetére


Plata
félisten

Őszintén szólva szerintem úgyis szar lett volna,nézd meg a reboot-okat,Star trek-en kívül az összes vállalhatatlan szar.
Függetlenség napja egy rakás szar volt,sőőt egy kurva nagy rakás szar.Szellemírtók dettó,ez a női szellemírtók rohadt nagy gáz volt.

(#14907) Plata


Plata
félisten

Jah még egy kis T6 Vesta infó.
Berakni nem merem csak linkelni.
[link]

(#14908) Lanny válasza Plata (#14906) üzenetére


Lanny
aktív tag

Úgy van ahogy mondjátok, 1-2 kivételen kívül a rebootok általában sose ütnek már akkorát, mint az eredetiek.
Lásd a Sar Wars: The Force Awakens. Körübelül semmi új dolgot nem hozott, az Első rend ugyanazt a hibát elkövette mint a Birodalom, láttunk egy pár régi arcot oszt kész. A mostani film viszont simán pályázhatna a legjobb Star Wars filmre nemcsak látvány, de történet szempontjából is. Nekem annyira fel is keltette az érdeklődésemet, hogy ha majd lesz szabadidőm, belekezdek a Michael Reaves és Steve Perry által írt Halálcsillag című alkotásának olvasásába.

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#14909) FireKeeper válasza Lanny (#14908) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

hollywood teljesen fantáziátlan az utóbbi években, már ami a nagy költségvetésű blockbustereket illeti. mindenütt csak tetves rebootok meg képregényfilmek :(

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#14910) Plata válasza Lanny (#14908) üzenetére


Plata
félisten

Hát a Star Wars 7 irtó ratyi volt.
Na jó a régi arcok jók voltak,de ezek az új pofák gázok,meg az új gonosz. :C

[ Szerkesztve ]

(#14911) Konfigos válasza Plata (#14910) üzenetére


Konfigos
őstag

SW úgy ahogy van egy nagy

Mai napig nem láttam egy részt se végig,régen bele néztem még azelőtt hogy a treket megszerettem de amikor megjelent a majomember meg a bádogember meg furcsa maszkos figurák úgy döntöttem megleszek nélküle :DDD Bármikor előbb veszek egy BSG,vagy SG,vagy ST részt. Marvel sorozatok lettek a nagy kedvenceim még. Maga lenne a királyság ha idén jönne st sorozat mellé még valami sg reboot is meg bsg reboot esetleg.

(#14912) Plata válasza Konfigos (#14911) üzenetére


Plata
félisten

SG meg ST ok,de BSG az szerintem nagyon vacak,főleg az utolsó évadok már mega szarok voltak.

(#14913) madgie válasza Konfigos (#14911) üzenetére


madgie
titán

Ja, mert a ST nincs tele idiótán sminkelt maszkos figurákkal :D

(#14914) Konfigos válasza madgie (#14913) üzenetére


Konfigos
őstag

Jogos sokszor :D De valahogy nekem nem megy a kettő együtt,pedig szinte minden scifit megemésztek,lehet az az igazi gond hogy távol áll az általam elképzelt szuperfantasztikus jövőtől a star wars. Annak idején gondolkoztam rajta miért fogott meg az st világa,és lehet azért mert élnék benne simán,de engem megragadtak a dolgok,bár nem mennék bele itt ebbe. :DDD

Mindenkinek más jön be persze,bsg-t is harmadjára elkezdve tudtam értékelni de megszerettem azt is,stargate egyértelműen o'neill karaktere miatt lett kedvenc aztán a többi jött magától már ott is.Szóval nem szólom le az sw-t,csak nehéz megértenem hogy tetszhet valakinek mindkettő,iszonyat távol áll a valóságtól minden elképzelés ott amit láttam abba a pár részletbe és engem ez speciel zavar.Elég sok discovery-t nézek ebbe a témába meg hasonló műsorokat mert hobbi szinten érdekel ez a téma,valószínűleg ezért is szerettem meg és nem véletlen ott is max három részenként egy star trekes elmélet igazi megvalósítása jön fel,nem pedig a sw világa (bár volt valami onnan is egyszer azt hiszem) Az biztos hogy ha látvány meg történet kell akkor az sw is érdekes lehet gondolom,csak én néha szeretem ha van valami mögöttes tartalma annak a scifinek amit nézek,többet közt ezért is tetszett meg a stargate is.

(#14915) Plata válasza Konfigos (#14914) üzenetére


Plata
félisten

Én Daniel Jackson-t bírtam meg azt a dinnye Teal'c-et. :DDD

(#14916) Plata


Plata
félisten

(#14917) Efanatica


Efanatica
tag

Srácok / Lányok kérném segítségeteket ismét egy másik karakteremmel kapcsolatba.
Röviden Science Exotic "féleség" próbál lenni.

[A kérdéses karakter]
Amit lehetett azt beállítottam ugy ahogy most per pillanat van nálam

Igazából nem igen tudom hogy ez az összeállítás így most mennyire jó de szeretnék rajta javítani valahogyan ha kell átskillezéssel is mert pont lett rá zenem (öszegyült). Ha nem jó ez az összeállításom továbbra is tessék szidni :'(

Válaszokat előre is köszikeee (legyen az megint szidalmazás)

(#14918) Plata válasza Efanatica (#14917) üzenetére


Plata
félisten

Még is milyen boff skilleket használsz?
Azt tudni kéne hogy milyen a kari gw-s,draines vagy egyéb.
Partgenes karinak inkább használnék Dyson szettet mint ikont,az isometric charge konzolt dobd a francba.Borgot át tenném tac-ba iso helyett,sci-be meg 5 flottás partgenes konzol.
Traitjeidet is át variálhatnád szerintem,túlsok hull meg pajzs hílelős van,inkább partgenes exotic sebzéses kéne,de majd Zsíros hozzászól ha erre jár.Vagy lesz kedve.

[ Szerkesztve ]

(#14919) gerisz23 válasza Efanatica (#14917) üzenetére


gerisz23
őstag

Gondolom gw-s kari lesz,+feedback pulse,tbr,temp skillek.
No mármost fawozást felejtsd el lehetőleg,ha partgen karit akarsz.Research labból vegyél sci konzolokat lehetőleg 1-1-et hogy exozic dmg skilkekre meg hull healre is bekapcsoljon.Dyson sett valóban a legjobb exoticra,de megtarthatod az ikonyt is.Csapatszinten többet ér.Használd a repus sci traitet ha jól emlékszem az ad 50%critical chancet exotic dmgre,mellé szedj össze crtdt amennyit csak tudsz.Aux powert tartsd maxon,epta3 ajánlott.
Jah sci konzolokból olyat vegyél ami a legtöbb partgent adja,plasma explosion nemtudom mennyit dobna a sebzéseden,én craftoltat meg research labosat használok.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#14920) Plata válasza gerisz23 (#14919) üzenetére


Plata
félisten

Én Starship trait-ek közé az Emitter Synergy-t és a Checkmate traitet beraknám.
Ha kezdődik az xp event hétvégén ki is veszem sci karimnak mindegyik traitet,már előre utálom hogy vagy 4 traitet ki kell neki szedni,de jövőhéten jön S12 utána meg a Vesta pack,akkorára kell,még dyson markot is farmolnom kell neki,nem tudom honnan a rákból de van 34 dyson szutyokja dyson markja meg nincs,még 17 nap és a repuja is kész. :D

[ Szerkesztve ]

(#14921) Plata


Plata
félisten

(#14922) FireKeeper válasza Plata (#14921) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

Az a páncél elég Ant-man feeling.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#14923) Lanny válasza FireKeeper (#14922) üzenetére


Lanny
aktív tag

Tényleg! :D

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#14924) Plata


Plata
félisten

(#14925) Efanatica


Efanatica
tag

Srácok kezdtem egy Klingon karaktert ami Tactical és azt szeretném megkérdezni, hogy van egy MatHa Raptorom és azt szeretném majd vele használni. Elvileg ha nem tévedek van egy Nausicaan szett és arra szeretném rábuildelni majd. Remélem tudtok segíteni benne egy skill guide-al és specializációval mit érdemesebb vele előbb elkezdeni pontozni :D Ezt mind csak azért mert elvileg EXP hétvége van :D

Köszike előre is

(#14926) Plata válasza Efanatica (#14925) üzenetére


Plata
félisten

Nauszi szett bímje olyan mint a harmatos tehénszar nyári melegben. :B
Ótvar fos,epic-re húzva is annyit sebez mint egy sima mk12 vr bím kb.

[ Szerkesztve ]

(#14927) Efanatica válasza Plata (#14926) üzenetére


Efanatica
tag

akkor Mester mit javasolna ennek a szűz karakteremnek ?

(#14928) Plata válasza Efanatica (#14927) üzenetére


Plata
félisten

Azt ne kérdezd,mert ha klingon és tac akkor csak valami elme háborodott örült build lenne. :DDD
Mint minden tac klingon karim. :D
Így néz ki uppolva.

[ Szerkesztve ]

(#14929) Kotomicuki válasza Efanatica (#14925) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Emitten egy példa, csak PlataC-nak ne szólj róla... ;]

Itt még használja azt az iconian konzolt is mellé - nem mai videó. :P

[ Szerkesztve ]

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#14930) Plata válasza Kotomicuki (#14929) üzenetére


Plata
félisten

Na látod csak 168k jött neki össze neki astika-val. :K
Ha repus disruptorral megy lesz az 300k is. ;)

(#14931) Efanatica


Efanatica
tag

Akkor most mi legyen ? mert ennek sok hajója nem lesz csak ez a MatHa raptor meg pár darab eventes hajócska :( csak nem tudom milyen build illene ezekhez

(#14932) Plata válasza Efanatica (#14931) üzenetére


Plata
félisten

Majd felnéz ide Zsíros vagy Gerisz szerintem ők tudnak ebben segíteni,értenek is hozzá.

(#14933) Kotomicuki válasza Efanatica (#14931) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Hallottad: Repus disruptor-t mellé és jó lesz az! ;)

Nagy kár, hogy a Mathára nem lehet komolyabb sci-s boff-skill-eket rakni: úgy már nagyon gyerebe hajó lenne - +2 GW-slot-tal... :K
Ha van már III-as szintű főépülete a flottádnak, akkor a fleet Mat'Ha-ra spórolj össze EC-t: + HP, + pajzs, +1 konzolhely.
A csatacirkáló pakkra gyűjts még majd Zen-t a trait-je miatt és akkor majd kezdi megütni a használható szintet az egész, XIV-re húzott hóbelevanc.

[ Szerkesztve ]

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#14934) Plata válasza Kotomicuki (#14933) üzenetére


Plata
félisten

Nono,repus diszruptor helyette. :P
Matha jó kis hajó.

[ Szerkesztve ]

(#14935) Lanny válasza Plata (#14930) üzenetére


Lanny
aktív tag

242k dps-sel rendelkező build teszteléssel karöltve.

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#14936) Plata válasza Lanny (#14935) üzenetére


Plata
félisten

Cuki,de ez 21 perces, :Y
Tudod ki a ragya nézi végig. :B
De jó tudni hogy dhc-val is lehet jót sebezni.

(#14937) Lanny válasza Plata (#14936) üzenetére


Lanny
aktív tag

Elég csak a build bemutatását végignézni.

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#14938) L3zl13 válasza Plata (#14936) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Nem DHC, egy Terran Task Force DHC-t kivéve sima DC-ket használ.

Aki hülye, haljon meg!

(#14939) Plata válasza L3zl13 (#14938) üzenetére


Plata
félisten

Jah,nem is figyeltem,ez a build így ahogy van minimum vagy 2 milliárd ec. :DDD
Bár lehet a duplája is.

(#14940) Plata


Plata
félisten

Új repus cuccok.
[link]
És a repus szett kinézete.
[link]

(#14941) L3zl13 válasza Plata (#14940) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Tron

Aki hülye, haljon meg!

(#14942) Efanatica


Efanatica
tag

wow Polaron repultation :3 kell kell kell *.* annyira hogy nagyon :3 yuppi *.* Végre egy új repu ami tetszik :D ez nagyon bejövős de kíváncsi vagyok a nagymesterek véleményere is a repuval kapocsalatba :D

(#14943) Plata válasza Efanatica (#14942) üzenetére


Plata
félisten

Ahogy elnézem ez egy lagymatag szar.
Az űrszettet Visual slotba lehet beteszem,kíváncsi vagyok karfiolon milyen.De használni biztos nem fogom.

(#14944) Plata


Plata
félisten

Kaptam 1-2 képet T6 vesta hajókról.
De csak linkelni merem.
[link]

(#14945) Plata


Plata
félisten

Undiscovered box tartalma képekben.
Csak linkelve rakom be mert itt nincs rendes spoiler.
A link után spoiler alatt.[link]

[ Szerkesztve ]

(#14946) madgie


madgie
titán

Na, T6 Sovereign hajót, meg Lvl 60 XP boostot osztogatnak beváltható kódban? Még a végén visszatérek hajókázni kicsit :D

(#14947) Plata válasza madgie (#14946) üzenetére


Plata
félisten

Lesz új T6 Sovi. :DDD

(#14948) Konfigos válasza madgie (#14946) üzenetére


Konfigos
őstag

Jaja,sokan mondták már,10 spec pont meg hajó amit kaptak páran.Gondolom a nem aktív játékosoknak küldik ki hátha visszatérnek.Gyere koma,igaz játszani már én se szoktam,csak ferengiskedek :DDD

Mod: tévedtem,20 spec pont és olyan is kapott aki naponta fent van órákat :D

[ Szerkesztve ]

(#14949) madgie válasza Konfigos (#14948) üzenetére


madgie
titán

Még a fegyverfejlesztősdi előtt léptem le (Dyson elején asszem), azt se tudom, mi merre van. Mindegy, van pár őskövület T5 karakterem, jóvana :)

(#14950) Plata válasza Konfigos (#14948) üzenetére


Plata
félisten

Ide is jött. :B

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.