Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-08 14:21:11

LOGOUT.hu

Star Trek Online -=MMORPG=-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14101) gerisz23 válasza FireKeeper (#14100) üzenetére


gerisz23
őstag

Tac nem kell maxra,frenczy sztem a mai specekkel stb cd csökkentőkkel nem sokat ér.Energia kell dögivel.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#14102) FireKeeper válasza gerisz23 (#14101) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

cannonos defiantra milyen skillezést ajánlanál? még van egy ingyen respecem.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#14103) Plata válasza FireKeeper (#14102) üzenetére


Plata
félisten

Na végre vissza engedett ez a gyökér fórum. :DDD
Nem tudom Gerisz milyen skillezést ajánl neked,de szerintem Defiantnál jobban jársz a Hestia-val.
Bár tény hogy Definek jó a traitje.

(#14104) gerisz23 válasza FireKeeper (#14100) üzenetére


gerisz23
őstag

Ha csak cannonozol akkor felesleges.Inkább draint maxolni,meg a mellette levő skillt-fejből nemtom mi az és hulla fáradt vagyok.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#14105) Badname


Badname
tag

A temporal hajós konzolok,mint a tipler cilinder működnek a 31ik századi temporal hajókon is?

(#14106) Plata válasza Badname (#14105) üzenetére


Plata
félisten

Halványlila gőzöm sincs,de ha gondolod megnézem.

(#14107) Plata válasza Plata (#14106) üzenetére


Plata
félisten

Megnéztem,nem megy rá.

(#14108) Badname válasza Plata (#14107) üzenetére


Badname
tag

Köszi.ezekszerint a temporal hajokra nem megy fel minden temporal cucc...kár

(#14109) Plata válasza Badname (#14108) üzenetére


Plata
félisten

Hát azért az vicces lenne,így is brutális az új temporal szett. :DDD

(#14110) FireKeeper válasza Plata (#14103) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

mivel jobb a hestia? nem akarnék most 3k zent összefarmolni ha nem muszáj...
a defi traitet amúgy pont nem használom, mert scatter helyett rapidot használok most, és nem vettem ki a zenes T6 defit, csak a flottást, akkoriban még nem volt ennyire horribilis ára a fleet modulnak.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#14111) Plata válasza FireKeeper (#14110) üzenetére


Plata
félisten

Először is szebb,másodszor nekem érzésem szerint erősebb és strapabíróbb.
Ha kiszeded a traitjét elméletileg 50% sebzést is adhat.
10% sebzés növekedés minden csapattag után aki a te célpontodat lövi.Mobilról írok,majd otthon megnézem.
Spec nekem plasmashockwave fun karim használja.

(#14112) Plata válasza FireKeeper (#14110) üzenetére


Plata
félisten


Ez egy plasmashockwave fun kari,pusztán ökörködésre. :DDD

(#14113) Konfigos válasza Kaporc (#14097) üzenetére


Konfigos
őstag

Várjál körülírom..BIP BIP BIP BIP,kérdés hogy az első bipnél döglesz meg,vagy kibírod a másodikig,harmadikat már csak egy nagyon tankos karival lehet túlélni :D

De ha nincs op tank builded az első bip lesz csak amit hallasz aztán jöhet a respawn.

(#14114) Plata válasza Konfigos (#14113) üzenetére


Plata
félisten

Hááát mert olyan lúzerekkel harcolsz. :P
Engem percekig sem tudsz megölni. :P
Mivel meg sem találsz. :DDD
Mivel most el kell lógnom barackot befőzni nem tudom kipróbálni,de szerintetek lehetséges az hogy vadkutya torpedó működik ionized gas sensor-al?Kétlem de azt mondják megy,viszont nincs a karimnak vadkutya torpedója amelyiknek van Ionized konzolja,amelyiknek van vadkutya torpedó nincs konzol. :DDD

(#14115) Kaporc válasza Konfigos (#14113) üzenetére


Kaporc
csendes tag

Magyarul halott a PvP? ;>

Írtam már régebben, hogy mi annak idején alapfelszereléssel lövöldöztünk egymásra, az nem volt rossz, és még sikerélmény is akadt. :))

"Az idézet a tömegember temploma." - Latornyos Kaporc

(#14116) Kotomicuki válasza Kaporc (#14115) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Sikerélmény?!
Ha nálam jobbak dob be RA-ra, azzal már bőven elégedett vok, mert úgy nem telt el 1/4 óra hiába! ;]
Kínkeserves tud lenni, ha még az én szintemet sem érik el a társak... :B

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#14117) Plata válasza Kotomicuki (#14116) üzenetére


Plata
félisten

Red Alert egyedül jó.
Siker élményt akarsz?Próbáld ki a temporal szettes Gw sci-t,nem kell neki fegyver,GW+Sv+Causal Anchor és kész.Tegnap cure advon is egy kombóval egy kocka és a bandája durrant.Két kockát meg a hozzátartozó bandát én lőttem le.Csak elnyomod Gw-t meg Sv.t temporal szettet rá oszt puszi.

[ Szerkesztve ]

(#14118) Plata válasza Kotomicuki (#14116) üzenetére


Plata
félisten

Megmondom őszintén én azt a Red Alertet szeretem amin egyedül vagyok.
Másik hogy Red Alertet egyedül letoltam sci karival mk10 fehér felszereléssel,nem volt kedvem felcuccolni a hajót,kellett a traitje elmentem hát vele úgy ahogy adják,mk10 szeméttel,meg nem is volt hozzá rendes boff skill leosztásom,mivel akkor még csak 5 boffja volt a karimnak,amivel küldiztem,de így is lement egyedül és még trait is meg lett.Nem mondom hogy nem volt nyögvenyelős,de lement.Utána viszont vettem ki még a karinak +8 boff bővítőt és adtam neki egy rahedli spéci boffot hogy többet ilyen ne forduljon elő. :D
Még 5 nap és kész a temporal repum,feltéve ha valami közbe nem jön.Akkor fullos lesz a temporal szettem,ami egy kicsit szerintem lapos,de a full szettel még több 100% shield penes képessége lesz.És kiváncsi is vagyok rá.

Pár boffot betáraztam hogy ha még egyszer kell traitet húzni legyen miből felrakni.

[ Szerkesztve ]

(#14119) Raulblanco07 válasza Kaporc (#14115) üzenetére


Raulblanco07
aktív tag

Flottatársakkal el lehet szórakozni pvp-ben, mert kb veled azonos szinten lesznek, rendes pvp a játékban halott, annyira op a pvp-sek hogy a healt nem lenne esélyed elnyomni.

(#14120) gerisz23 válasza Raulblanco07 (#14119) üzenetére


gerisz23
őstag

Flottánkon belül van egy kihívás a vezetők ellen.Közbe van aki próbálkozik,van aki jó cuccal tudna azért alkotni.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#14121) Konfigos válasza Plata (#14114) üzenetére


Konfigos
őstag

Plata ez már uncsi.. :D Mindenki tudja jól miért utálod régóta,egyszerűen kurva béna vagy,és nem is érzed hogy valaha menne neked,így inkább ködösítesz :DDD De megértem,nálad a határ az hogy lenyomj egy olyan borg kockát aki 7 éves skilleket használ és egy helybe áll,nálam meg ott hogy egyedül lenyomok 8-10 olyat mint te akár kvzás közbe :D

Kaporc: Ha valaki akkor én tudom hogy milyen a pvp,nem véletlen megyek már én is csak pro játékosokkal,szinte biztos hogy csapatot fogsz ki,pislogni se fogsz tudni és már véged.Sokszor mondtam már,ameddig valaki nem ássa bele magát abba milyen dolgok is vannak ebbe a játékba pvp téren sose fogja megérteni miket lehet kihozni egy egy hajóból.A gond továbbra is az hogy ha nem karolnak fel egy új játékost akinek fingja sincs a pvphez akkor sose fogja megtanulni mert csak halni jár majd be.
De megvan az ellenpélda is,ha normálisan kérdezel és kérsz segítséget tudnak neked annyit segíteni hogy életképes hajót hozzál össze,amivel egy jobb csapatba már élvezni is tudod.
Legyen ez tank,tact,sci..

Van olyan zombi tank pvpn akinek nekimennétek 15en innen,és nem viccelek de nem tudnátok kinyírni.Amikor egy ilyennel szembesülsz hogy bizony lehet ilyet is ebbe a játékba átgondolod mit is jelent az hogy tank valaki,és rájössz hogy az hogy 4 gömböt túl tudsz élni pven az igazából az 2% annak amit tanknak lehet hívni.

A pvp akkor jó móka ha hasonló kvalitású emberekkel játszod,amint bekerül a képbe egy op játékos borul minden,és becsomagol 10 átlagos játékost egymaga.Szóval nem halott a pvp,csak tudni kell a helyén kezelni,ha rám hallgatsz addig ameddig nincs melletted egy erős társaság addig csak flottán belül barát pvpket nyomsz,ott nem fog elkapni az ideggörcs és még jól szórakozol is.aztán ha úgy érzed és többre vágysz és érdekel a téma össze tudlak hozni olyanokkal akikkel már a komoly szinten is élvezheted.De persze részbe ez p2w,szóval egy mirror hajóval kék cuccokkal nem kerülhetsz be ilyen csapatokba.

(#14122) Plata válasza Konfigos (#14121) üzenetére


Plata
félisten

Te engem sosem érdekelt a pvp. :DDD
Ha volt is pvp-s karim pár nap után meguntam,és nem is voltam vele rossz,igaz klingon volt,Harry-vel nagyot szórakoztunk,de gyorsan meguntam.
Te a Borgot olyan cuccban nyomod le ami nekem sose lesz,mert kb ezerszer olcsóbb ótvar cuccokban leverem őket,míg te fullos cuccokban mész csak. :P

(#14123) Konfigos válasza Plata (#14122) üzenetére


Konfigos
őstag

Ez ködösítés megint. :DDD Ha neked lett volna pvp karid én tudtam volna róla,mert láttalak volna pvpn,sőt ha jó lett volna ahogy mondod arról is tudtam volna mert aki új és ügyes arról szó szokott esni és hamar felkarolják a többiek,szóval ez se igaz :P
Harry se tartozott a jobbak közé a tankjával,az meg hogy 1v1 ki ellen mit tudsz elérni az nem releváns egy arénába.

Ezek a fullos cuccok se igaz,mert a legtöbb buildem már kifejezetten olcsó,mostani is ami op jelenleg pvpn azt te is össze tudnád rakni mert megvan mindened hozzá,csak nem tudod mit kell kombinálni mivel,plusz nincs gyakorlatod a manőverezés téren,és nem tudod mi mit okoz,mi mivel védhető,miből mi lesz másodpercek leforgása alatt,ezek együtt hozzák ki az hogy bénaaaaaa vagy ;] :DDD

Az meg hogy bemegy az ember egy lila cuccos hajóval és lenyomja a borgot csak engem igazol,hogy a pve az nem kihívás csak egy rossz vicc.De ha erre van kereslet ezt adják az emberek szájába sajnos.Maga a játék maradjunk annyiba hogy mind pvp meg pve téren elvan ba*va,sajnos.

(#14124) Kaporc válasza Konfigos (#14121) üzenetére


Kaporc
csendes tag

Régen (a Delta előtt), ha bedobott egy játszmába, akkor azért nekem is termett babér (értsd: ki tudtam lőni más hajókat :)) ), bár ott is akadt jó pár gyilkos fazon.
A mondandód nagy részével egyetértek, szóval majd kereslek a játékban, ha egy kicsit felszívtam magamat.

Raul: Erre már én is gondoltam, majd hívom Platát, hogy jöjjön Tufflival (bár azzal valószínűleg nem lehet PVP-zni). :DD

"Az idézet a tömegember temploma." - Latornyos Kaporc

(#14125) Plata válasza Konfigos (#14123) üzenetére


Plata
félisten

Mert mi csak Kerratba jártunk fedeseket ölni. :DDD
Az tökre elég volt.
Komolyabban sosem érdekelt a pvp.
Bár most jut eszembe,igen is rengeteget pvp-n voltam én,te meg nem tudtál róla,mert nem publikus volt. :
Te engem akkor fog érdekelni pvp ha ott is esik cucc,mert engem az izgat,tudom hogy értéktelen vacak esik már,de akkor is mókás.

[ Szerkesztve ]

(#14126) Plata válasza Kaporc (#14124) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem lehet Tufflival is,shuttleval már voltam pvp-n. :D

(#14127) Badname válasza Konfigos (#14113) üzenetére


Badname
tag

Te zsír tudnál nekem adni néhány jó tanácsot temporal hajós sci karihoz? Atalakitom a torpedós pvp scit temporalra.a hajoszett már megvan:-D

(#14128) Plata válasza Konfigos (#14123) üzenetére


Plata
félisten

Na idefigyelj mutass nekem egy olyan buildot,skillezés+hajó+cuccok ami érdekelne is egy csöppet,de ne bím meg faw legyen,mert azért homár nem vagyok.
Ha már itt tartunk,van valami ötleted hogyan lehetne Tal shiar hajókból kihozni bármi érdemlegest?
Tudom hogy szarok,de én annyira rá voltam készülve erre a kurva tal shiar carrierre és a 3 részes tal shiar szettre hogy még mindig nem hagy nyugodni,és igen is bánt még mindig hogy nem jött ki. :O
Jah skillezéshez ha lehet Zenes avagy flottás hajót mutass,mert se pénzem se hajlandóságom hajóra pénzt farmolni.A csalódottság hogy nincs tal shiar carrier+ Temporal karihúzás tökre kinyírt.

(#14129) Konfigos válasza Badname (#14127) üzenetére


Konfigos
őstag

Nem. :DDD

Viccet félre téve,a temporal skill lényege az hogy legyen minimum 350 prtg,és sok sok crtd,rapid decay III,entropic III,és minél több debuff dolog.És lehetőség szerint a nautilus,most akciós is.Utána már csak finomhangolni kell,kb legyőzhetetlen 1v1,és csapatba is marha erős.

Plata: Neked nem tudok mutatni olyat,mert te elvből nem használsz semmit aminek értelme is van :D Nálad az az igazi gond plata hogy összehánysz minden ökörséget és aztán azt hiszed az jó,de nem,nem jó :DDD Se a skillezésed se a geared,pedig te pont az vagy itt akinek kb megvan mindene,csak össze vissza rakod be őket,mert hogy ez szép,annak jó a hangja stb stb,ez fun bla bla.Így nem lehet hajót csinálni,értem én hogy poénkodni jó,de azért lehetne egy rendes karid is amire azt mondja az ember hogy na ez már valami,ha már kb minden minden zenes hajód megvan,van tőkéd is,dilid is,mindened.Ne menj a rendszer ellen mindig :D Egy darab beam hajóm sincs,nem azért mert szar,csak nekem nem tetszik.Torpedo,prtg,dhc,nálam ezek az élvezeti cikkek.

[ Szerkesztve ]

(#14130) Badname válasza Konfigos (#14129) üzenetére


Badname
tag

Reman karinak lesz,uh 31ik századi temporal hajót kapott:-D de köszi

[ Szerkesztve ]

(#14131) Konfigos válasza Badname (#14130) üzenetére


Konfigos
őstag

Az se szar,csak lomha,viszont jobban bírja.Ott is ez a helyzet amit írtam,iszonyatos dotja van pl,decay III simán kioszt 30k-t/sec,és minuszba megy a resist is bőven,entropic meg pven bever akkorát amit 3-4 overload se,pvpn meg kb 1-2 lövés egy hajó néha,cd 20 sec asszem,és letudod vinni 15ig.

(#14132) Badname válasza Konfigos (#14131) üzenetére


Badname
tag

Plusz marad hozzá az iso cannon meg a torpedók.egy előzetes teszten csúnyán leradiroztam vele a borgot, pedig mindkettőből csak egyest használtam

(#14133) Konfigos válasza Badname (#14132) üzenetére


Konfigos
őstag

Én csak kerratba hülyéskedtem a borggal,de nekem a raiderrel nagyjából 1.4millio sebzést oszt ki ha mindent ráküldök 2 másodperc alatt.Pontosan nem tudtam kiszámolni mert a tact kockának csak 800k hullja volt de akörül lehet.Dps hajónak nem valóak,egy célpont ellen viszont nagyon erősek,ezért is főleg pvpre jók ezek a buildek.Pvere azért a repulsor még mindig a jobb megoldás ha dps a cél,és persze gw se árt.

(#14134) Plata válasza Konfigos (#14129) üzenetére


Plata
félisten

Nem szeretem azt ami divat,lehet hogy jó,de nekem az nem kell.Én nem akarok beilleszkedni,én lázadó vagyok. :D

Na de most már felcsigáztad az érdeklődésem,mutass nekem egy jó dhc-s buildot akkor,de skillezéssel együtt,azt nem mondom hogy pvp-re megyek vele,de STF naná.
Zenes hajóval meg nincs gond,mind megvan,kivéve ami nem tetszik.Asszem 2 T6 nincs meg,az a rusnya Heavy cruiser vagy mi a ragya,meg jupiter tehén.Új karit nem kezdek miatta,át skillezek egy meglévőt.

[ Szerkesztve ]

(#14135) Plata


Plata
félisten

Na bakker női kapitány lesz az új ST sorozatban. :O
[link]

(#14136) Konfigos válasza Plata (#14135) üzenetére


Konfigos
őstag

Kötözködjek még? :D Legalább az általad linkelt cikket olvasd el :DDD

A főszereplőről annyit elárult, hogy emberi nő lesz, de nem kapitány.

Amúgy én speciel örülök hogy nem kelvin idővonalas lesz a story,és annak is hogy milyen időbe tették be.Várós nagyon részemről ;]

(#14137) Kotomicuki válasza Konfigos (#14136) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Remélem, nem trill lesz, mert attól megborzongtam, hogy csinos, fiatal lány (DS9 - Dax) és közben belül egy 500 éves, nemtelen vmi...

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#14138) Plata válasza Konfigos (#14136) üzenetére


Plata
félisten

Nem olvastam el a cikket,csak kaptam a linket. :DDD
Éjfélkor már a tököm sem olvas ilyeneket. :D

[ Szerkesztve ]

(#14139) Plata válasza Konfigos (#14136) üzenetére


Plata
félisten

Én egyébként szeretek kötözködni. :D
Jó is az,de viccet félre téve kb este leszek itthon,addigra rakd már be azt a buildet.
Kíváncsi vagyok rá.

(#14140) L3zl13 válasza Plata (#14135) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Próbáltam megkeresni milyen nevezetes esemény történt 2255-ben az ST Lore szerint, de nem sokat találtam.
Egyedül a Treaty of Armens-t találtam illetve előtte a Federation-Sheliak konfliktust.

Ezzel kapcsolatban találtam még egy érdekességet, 2254-ben az Enterprisenak még Pike irányítása alatt egy női első tisztje volt aki aztán már nem volt a hajón, mikor Kirk átvette a parancsnokságot. Akár ennek is lehet köze a dologhoz...

Aki hülye, haljon meg!

(#14141) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

átraktam magam rapid fire-ről scatter volley-ra, így most dilemmában vagyok - egy zenes T6 hajóra lenne zsém, és nem tudom eldönteni, melyik trait lenne hasznosabb, a Hestia-é, vagy a Valiant-é. az egyik ugye közvetlen DMG buff minél több szövi támadja a célpontomat, a másik meg a scatter volley uptime-ját növelné.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#14142) Badname válasza FireKeeper (#14141) üzenetére


Badname
tag

Én nem szoktam bízni a csapattarsakban:-D

(#14143) szabferi


szabferi
tag

Skacok, lehet hülye kérdés, de Kemocite skill esetén normális az hogy a III az exen olcsóbb szokott lenni mint az I ?

Elképzelhető hogy III-ast nem használnak az emberek mert nem éri meg feltenni mondjuk egy FAWIII helyére, vagy csak egyszerűen az exen nem télik meg jól az árat...

(#14144) Badname válasza szabferi (#14143) üzenetére


Badname
tag

Az teljesen normális

(#14145) Plata válasza szabferi (#14143) üzenetére


Plata
félisten

Jah az 1 drágább mert az fogy jobban,3-at nehezebb elhelyezni mint az 1-et.

(#14123) Konfigos
Bakker haza jöttem,erre semmi build vagy ötlet,most akkor tudsz mutatni jót vagy sem? :D
Hülye telóm akksiját elfelejtettem feltölteni így megsem tudtam nézni fórumot,vártam hogy haza érjek,biztos írsz valamit,erre semmit. :(((

[ Szerkesztve ]

(#14146) Konfigos válasza Plata (#14145) üzenetére


Konfigos
őstag

Ne is várd,küldök helyette mást: Bridge officer and kit abilities Készülj fel,visszajövök nyaralásból és kikérdezlek :DDD Plusz rittyents egy hajót ami folyamatos flight speeden van 90-110el kb 80as turn mellett és gyakorold vele a dhc stilust,a 45 fok tartását,a célpont követését,a manőverezést,a tolatást stb,ha ez a kettő megvan esküszöm olyan dhc buildet csinálok neked hogy imádni fogod,igaz dps bajnok nem lesz de 40k körül tudni fog.De ezek nélkül semmi értelme valakinek dhct használni.Amúgy csak gyakorlás kérdése,nem lesz egyszerű megszoknod,van akinek nem is fog menni,jelenlegi pro pvpseknek is csak kis része űzi jól ezt.És tudom nem pvpre kell,de a pvp az ami megtanít ezekre hamarabb,nyilván ez nem járható út jelenleg szóval gyakorlod pven,de ne a kristálylényen aki egy helybe áll.Legjobb talán a kerrat rá és üldözd a gömböket,probeokat körbe körbe.Ha közel értél hozzá mondjuk 4km-en belül és látod hogy nem jön újabb sorozat dhc lövés ami végezne vele akkor pedig tolatás hátrafelé,dhc sortűz után max sebesség előre és új célpontra fordulás.Mindezt kb 2 másodperc alatt kell véghez vinned miközben skilleket is beosztod,nézed a cd-t stb,és már a következő célpontod nézed.Ez most lehet így kicsit nehéznek tűnik de nem az ha megszokod.Nem véletlen beamezik mindenki,nem csak a dps miatt,ez kamu,másik nem megy nekik :DDD

Kotomicuki: Szerintem emberi nő lesz,ha jól vettem a szövegből gondolom az arra utalt hogy simán emberi nőstény lesz semmi keveredés vagy más faj.

[ Szerkesztve ]

(#14147) Plata válasza Konfigos (#14146) üzenetére


Plata
félisten

Volna pár hozzászólásom.
1.Te én nem tudok angolul. :D
2.Gurambával most is tudok 40k-t. :B
3.Mi az hogy nyaralás,itt mersz hagyni build nélkül?Rád küldöm a yetimet wazze. :D

[ Szerkesztve ]

(#14148) Badname válasza Plata (#14147) üzenetére


Badname
tag

Javelin nélkül:-P

(#14149) FireKeeper válasza Konfigos (#14146) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

cannonos defiantra nekem tudsz valami okosságot mondani, +erre is érdekelne a véleményed :R

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#14150) Badname válasza FireKeeper (#14149) üzenetére


Badname
tag

Mosz én is egy defiant cannon builden filozok mondjuk kroniton fegyokkal. Végre lehet teljes kroniton fegxverszettet csinálni,ha már 5 éve megvan a lobis szett:-D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.