Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-08 14:21:11

LOGOUT.hu

Star Trek Online -=MMORPG=-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15001) gerisz23 válasza L3zl13 (#14999) üzenetére


gerisz23
őstag

T6-ot nem lehetett kivenni inf boxból.T5 meg visszakerült a t5boxba.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#15002) Plata válasza Konfigos (#14996) üzenetére


Plata
félisten

Jön az új Fallout.Az E3-on jelentik be.

(#15004) Plata válasza ertewrtewrtw (#15003) üzenetére


Plata
félisten

Hááát én csak rövid távon vagyok jó,a hosszú távhoz már nagy a sörhasam. :D
De rövidtávon még jó vagyok,főleg ha sört is osztogatnak futás közben. ;)

(#15005) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

úgy látszik jól mehet a játéknak, ha van pénzük bővítésre. link

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#15006) L3zl13 válasza FireKeeper (#15005) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Ott van még a Neverwinter is nekik. Meg valami új projecten is dolgoznak ahogy nézem.

Aki hülye, haljon meg!

(#15007) Plata válasza L3zl13 (#15006) üzenetére


Plata
félisten

Ha jól tudom tavaly óta valami Minecraft klónon dolgoznak.
Volt is róla pár kép tavaly.

(#15008) gerisz23 válasza ertewrtewrtw (#15003) üzenetére


gerisz23
őstag

Flotta neve?

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#15009) Lanny válasza gerisz23 (#15008) üzenetére


Lanny
aktív tag

Hát Magyar Flotta, nem olvastad? :D
Ja bocs, az a név már foglalt... :K

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#15010) Plata válasza Lanny (#15009) üzenetére


Plata
félisten

Attól lehet még egy Magyar flotta.

(#15011) Kotomicuki


Kotomicuki
senior tag

Alacsony szintű karaktereket húzok, boost nélkül és ez jutott róla eszembe:

Worf: - Az élet sokkal bonyolultabb, ebben a vörös egyenruhában!
Sisco: - ...és amikor már négy, kis pöttye lesz, bánni fogja, hogy nem ment kertésznek!

(ST DS9 4x18)

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#15012) Plata válasza Kotomicuki (#15011) üzenetére


Plata
félisten

Mi a szösz ez a kiskari húzás őrület mostanában?
Mindenki kiskarit kezd,pedig úgy is lesz nemsokára újra karihúzós event.

(#15013) Konfigos válasza Plata (#15012) üzenetére


Konfigos
őstag

én elhúznám most assig szintig,aztán betankolnék egy valag assigot amivel az event alatt lvl 180ig is küldeném a karit mindenféle megeröltetés nélkül :D Én már vettem is ezer darabot,igaz nem elhasználni hanem majd akkor eladni,2b alatt voltak jóval,és simán lehet belőle 4b is akár,de 3 tuti.

(#15014) Plata válasza Konfigos (#15013) üzenetére


Plata
félisten

Zsíros,a legutóbbi xp eventen nem 4 hanem akár 4.5b-t is kereshettél volna vele,mert az eventen 4.5 misi volt 1 assig.Szerintem most is felmegy 4 fölé.
Igaz én nem vettem csak kíváncsiságból néztem meg az árát.

[ Szerkesztve ]

(#15015) gerisz23 válasza Plata (#15014) üzenetére


gerisz23
őstag

Az lehet hogy annyi az ára csak nem veszik annyiért,3-3,5 sztem simán viszik 4hez már nagy szerencse kell hogy mindet elvigyék nagy tételben.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#15016) Plata válasza gerisz23 (#15015) üzenetére


Plata
félisten

Azt nem tudom hogy megvették-e,csak mikor volt az event az exen a legolcsóbb 4.5 volt.

(#15017) gerisz23 válasza Plata (#15016) üzenetére


gerisz23
őstag

Irdatlan nagy tételben nem veszik,meg sokan be is spájzoltak már?(nekem is van pár stack,de nem több száz dbok).

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#15018) Kotomicuki válasza gerisz23 (#15017) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Nagy tételben csak "kereskedőnek" tudod eladni a felhasználásra szánt dolgokat, aki szintén csak befektetési céllal venné meg, tehát olcsóbb árfekvésben.
Aki valóban használná, az nem rendelkezik akkora pénzügyi háttérrel, hogy 5-10 daraboknál többet tudjon egyszerre venni - de inkább még annyit sem.

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#15019) Plata válasza Kotomicuki (#15018) üzenetére


Plata
félisten

Ez már megint sületlenség,lehet hogy neked nincs,de a legtöbb embernek van pénze.
Főleg ha karit akar húzni.Nem azért de elég sokan használják ezt a módszert.
Aki kicsit is akar pénzt keresni az lazán megveheti magának.Ha lusta pénzt keresni akkor valószínűleg még 1 is drága neki.

(#15020) Kotomicuki válasza Plata (#15019) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Hát, az RA-kon nem ez látszik...
Az, hogy neked van, még nem predesztinálja, hogy mindenkinek/a többségnek van - EC-je és ideje egyaránt!

pl. a craft alapanyagokat tőlem is inkább csak a nagyon kis tételben vették meg, a 10-100-s csomagok zömében visszajöttek...

...

Ez a Super Bowl kifejezetten szánalmas volt, még hogy "world champion"...! :W

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#15021) Konfigos válasza Plata (#15014) üzenetére


Konfigos
őstag

És ki mondta hogy nem tettem meg? :D Mondjuk nem ennyit vettem közel se,de azért jó áron adtam el őket,volt amit 5ért vittek el asszem,de már nem emlékszem pontosan.

#15018: Ez így ebbe a formába nem pontos,pár napja eladtam 250et egy mezei playernek,de csak azért mert tudtam hogy tudom potolni,2.5ért kapta meg őket,és még aznap visszavettem mind exől 2 és alatta.Ugyanez a helyzet az exxel is,ha sokat eladsz ott megjegyzel pár nevet,és a múltkor event alatt volt aki 6x is visszajárt 60-80dbokért.

Az az igazság hogy 3ért nem merek venni már mert elég sokat dob ez a doboz az újból,szóval 2 és alatta e inkább alatta jó vétel,3-3.5ért ha elmegy mind az is 3-3.5milliárd szóval nekem megfelel.

(#15022) Plata válasza Kotomicuki (#15020) üzenetére


Plata
félisten

Craft anyagot sosem adok kis tételben,mindig 999-es tételben adom el,mert rengeteg van és nincs kedvem tökölni vele.Még is megveszik 999-es tételekben.
EC nem idő függő,kevés idővel is tudsz pénzt csinálni ha akarsz.
Már ha van kedved hozzá,én nem szeretek exel tökölni.
De ha kell valamire a pénz akkor kénytelen vagyok.
Tarantula óta nem nagyon kellett semmire,volt olyan hogy kijött egy hajó ami nekem nagyon bejött de épp nem volt pénzem,még is összeszedtem rá egy hét alatt,igaz Raul segített meg mondta mivel kereskedjek,és meg is lett a hajóra a pénz,meg még lobis szettre is hozzá,meg mivel a hajó konzolja szettben volt a másik két hajót is megvettem hozzá.Az sem volt olcsó még is egy hét alatt exen kereskedéssel megcsináltam.Igaz utána egy félévig rá se tudtam nézni exre.De ha tudod mit érdemes eladni és venni gyorsan sok pénzhez juthatsz.

(#15021) Konfigos Lesz most dupla Up event is,azzal is lehet majd gondolom sokat keresni.

[ Szerkesztve ]

(#15023) Plata


Plata
félisten

Megjöttek a Vestak.És kellenek,szeretem őket,ide vele minddel azonnaal. :R
[link]

(#15024) CPT.Pirk válasza Plata (#15023) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Mennyivel szebb a T5 verzió... T5-U Vesta tulajok nem kapnak valami kedvezményt?

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#15025) FireKeeper válasza CPT.Pirk (#15024) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

valszeg nem, más T6 hajóra se volt ha megvolt a T5. amúgy természetesen ugyanúgy használhatod rajta a T5 skinjeit.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#15026) Plata válasza CPT.Pirk (#15024) üzenetére


Plata
félisten

Első nap nem 12k zen lesz hanem 10. :DDD

(#15028) Plata válasza CPT.Pirk (#15024) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem a fedes Engi változat elég szép.
Remélem legkésőbb csütörtökön ki adják,jobb lenne ha már holnap.
De félek ez csak hiú remény.
Asszem mind a 3 hajó traitjét kiszedem majd,kíváncsi vagyok vajon milyen fegyvert adnak hozzá.
De jó lenne ha 3 aux turretet pakolnának rá,bár 3 aux omni beam sem lenne rossz. :DDD
A T5 változatról jön a 3 Aux DHC.Ez meg adhatná a 3 hátsó Aux fegyót.

(#15029) gerisz23 válasza ertewrtewrtw (#15027) üzenetére


gerisz23
őstag

No,akkor küld el nekem is privibe hamár kiírni nem mered...

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#15030) Plata válasza gerisz23 (#15029) üzenetére


Plata
félisten

Azt hittem neked írta privibe.Mert a te Hsz-edre válaszolt.
Úgy nézem hiú ábránd volt a mai Vesta bejövetel,nincs patch akkor nincs hajó sem.

(#15031) L3zl13 válasza Plata (#15030) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Csak annyit írtak, hogy soon, ami kb bármit jelenthet.

Aki hülye, haljon meg!

(#15032) Plata válasza L3zl13 (#15031) üzenetére


Plata
félisten

Very soon,vagyis tuti csütörtök,de az olyan soká vaan. :DDD
Ha meg jövő hét akkor akasszák fel magukat.Akkor addig felhúzok még egy karit 110-es szintre. :DDD
Már egyre jobban megy a kari húzás.
Jött egy kép is a szettről.Csak a telóm le volt merülve és nem láttam eddig.

[ Szerkesztve ]

(#15033) Konfigos válasza ertewrtewrtw (#15027) üzenetére


Konfigos
őstag

Csak azt ne mondd kérlek hogy az alfadirektíva,mert akkor a kardomba dőlök :DDD Ha mégis akkor van marha jó poén ami az ottani vezetővel történt beszélgetés lementése,szívesen publikálom :D

Amúgy nekem nem lenne bajom velük se,de szerintem beszabehu volt amit az ott leművelt,értem én hogy online játék,meg sok a kocka nyomi fogyi,de az vitte a pálmát annyira fogyimogyi volt :DDD

Egyébként gerisz külföldibe van nem magyarba tudtommal,bár annyi karija van hogy nehéz észbetartani :)) Szerintem kicsit túl van lihegve ez a felvétel dolog sok helyen,az a flotta ami nem casual az már rég csak az ultrakocka kis pattanásosducikockagec*knek van,fizetnének se mennék olyan helyre,de persze lehet van olyan ember aki tényleg ilyet keres eleve,én a részemről szeretek magasan sz*rni a dolgokra mivel ez egy játék és nem hadszintér.K13 holding is azért nincs kész nálunk mert gyakorlatilag egyedül húztam szinte,vagy max 2 emberrel,kdf oldalon is és ebből kicsit elegem lett,azóta áll kb ugyanott hetek óta,már rég kész lenne,de mivel ami nekem kellett t3 res konzolok az megvan tőlem ott lehet ugyanígy fél évig is.

(#15034) Plata válasza Konfigos (#15033) üzenetére


Plata
félisten

Deszka nem hiszem hogy ők lennének.
Tavaly rengeteg tag járt hozzánk flottás dolgot vásárolni mert náluk nem lehetett,vagy nem volt kész a holding vagy nem volt provision.
Engem nem is érdekel K13,még semmit sem vettem belőle.
Utálom K13-at,az az idegesÍtő hangok amik ott vannak az agyamra mennek.
Egyébként nálunk csak 1 szabály van,az hogy nincs szabály. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15035) gerisz23 válasza Konfigos (#15033) üzenetére


gerisz23
őstag

Nálunk kész van a K13,külföldi flotta igen.Magyarba alt accal vagyok.K13-ba én is odatettem magam egy valag claimmel stb.Nem csak res konzolok vannak ottan hanem upgradelt traitek is,igaz én se vettem ki csak 1karival vmit.Voltam vmelyik alfás armada flottában de nem voltak túl aktívak,ha volt is fent vki hiába írtam armada vagy flotta chatre,inaktív flottának meg nem segítek úgyhogy kiléptem.Platáéknál legalább van élet.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#15036) CPT.Pirk válasza Plata (#15028) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Ha azt megcsinálják, még talán vissza is megyek játszani. Aux power! :)

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#15037) Plata válasza CPT.Pirk (#15036) üzenetére


Plata
félisten

Nem lenne rossz húzás.De félek csak vágyálom marad.Adnak majd megint 3 dhc-t. :DDD

(#15038) Plata válasza CPT.Pirk (#15036) üzenetére


Plata
félisten

Itt a hajók statja.
[link]

(#15039) CPT.Pirk válasza Plata (#15038) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Hogy van most? A régi vesta spec. konzoljai felmennek erre az újra? Nagyon bírtam azt az aux phaser cannont amit a régi vesta 2 setes bónusza adott. Megvolt a "killswitch" érzés, mikor 135-ös aux power mellett jókor nyomtad el. :)

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#15040) Plata válasza CPT.Pirk (#15039) üzenetére


Plata
félisten

Felmegy.Any vesta variant van ráírva.

(#15041) Plata válasza CPT.Pirk (#15036) üzenetére


Plata
félisten

Sajna úgy néz ki nem lesz hátsó aux.
[link]

(#15042) CPT.Pirk válasza Plata (#15041) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Ennek akkor se láttam az értelmét és most sem látom...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#15043) Plata


Plata
félisten

Na nekem is megvan végre ez a lukari event hajó,remélem végre délután a Vesta is bekerül.
Csináltam a Vesta-nak másodlagos deflectort,de engem szivat a játék,már a második secondary deflector aminek a statja megváltozik epic-re ugrásnál.Más statok kerültek rá mint ami eredetileg volt.Így sem lett olyan szar,de már idegesítő.Az első deflectornál roma up tokent használtam,gondoltam talán azért hülyült meg,másodiknál experimental tokent használtam és ez is.Elvette a kedvem a további próbálkozástól és inkább betettem ezt.

(#15044) Kotomicuki


Kotomicuki
senior tag

Egy mai küldetésről jutott eszembe:

Sisko: - Ne feledje: ez felderítő küldetés, kerüljék el a Domínium hajóit, jöjjön vissza épségben!
Worf: - Mi lesz Garakkal?
Sisko: - Hozza vissza őt is! Azt, ugye nem kell mondanom, hogy tartsa szemmel...
Worf: - Ha hazudik nekem, azonnal megölöm..., de a holttestet sértetlenül visszahozom!
Sisko: - Gondolom, most viccel?!
Worf: - Meglátjuk...

(ST DS9 5x14)

...

Command, vagy Flagship 12 db-ost érdemesebb megvenni leárazáskor a trait-jük miatt?
Nekem a - a trait-jük miatt - a Command tűnik hasznosabbnak és egyszerűbben előhozhatónak - főként a CD-csökkentés.
...de csak nem tudom a Pilot-ot kiverni a fejemből... és azok trait-jei meg végképp nem igényelnek sok odafigyelést!

[ Szerkesztve ]

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#15045) Plata válasza Kotomicuki (#15044) üzenetére


Plata
félisten

Flagship.
Mi ez a Ds9 dilinyó már meg? :DDD

(#15047) gerisz23 válasza ertewrtewrtw (#15046) üzenetére


gerisz23
őstag

Najó ezt most platának vagy nekem szántad?Az utolsót...Nálunk egy szabály van,ne légy paraszt:D2 hete szórtam ki egy trollt,a végén egy senki voltam,elmondott mindennek,de nem hatott meg.S flottánk nevével a feje fölött ne trollkodjon.Vitte a saját flottáját az armadából,hogy mi ilyen kis semmire való lvl 65-ös flotta vagyunk,lvl 22 volt az övé.Gondolom a flottás cuccainkat szívesen vásárolta...

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#15048) Konfigos válasza ertewrtewrtw (#15046) üzenetére


Konfigos
őstag

Nem jól közelíted meg a kérdést az a baj,és kicsit túl is liheged ezt.Az hogy egymagamnak annyi erőforrásom van hogy felhúzhatnék ezer év alatt egy flottát nulláról fullra nem jelenti hogy meg is tenném,mert minek?Elég régóta tag vagyok nálunk,kb 25millio fc-t raktam be összesen,de közel járnak sokan még ehhez.Viszont az hogy kinek mennyi erőforrás van,és ki mennyit használ el ebből az más kérdés.Ha valami egetrengető dolog lenne a k13ba a magyarok között az elsők között lesz volna kész mivel ez tény hogy minden feltétel meglenne hozzá,de mivel úgymond nincs benne semmi olyan érdekes hogy rögtön kész legyen fullra egyszerűen nem vonzotta az embereket,megmerem kockáztatni hogy még 1 konzolt se vett ki senki belőle talán,proviból legalábbis erre következtetek,pedig már régóta ott van a t3 research rész készen.

Másik oldala amit rosszul nézel az az hogy közel se olyanok a tagok nagyrésze mint a hardcore playerek,sokan hetente egyszer lépnek be,mennek valami gagyi borgot és csókolom nekik ennyi a játék,és engem ez kicsit se zavar.Másik része hogy minden flottába van egy "keménymag" ami nálunk jóformán lecsökkent rám,mivel volt aki most költözött,gyereke született,családdal van többet,tanul,akármi..Szerintem nem várható el senkitől se hogy hanyagolja az igazi életét egy játék miatt,és én se várom el senkitől se,hiába lenne rá erőforrásuk,így a gondolatmeneted nem állja meg a helyét mert semmi se kötelező,és megmondom őszintén hogy akár egy piálás,akár egy mozi,akár egy vacsora meg a játék között kell választanom fix hogy nem lépek be,főleg nem azért hogy holdingot húzzak :DDD

Kicsit úgy érzem,de javíts ki ha tévednék,csak azért írtál ide nemrég azzal a jeligével hogy "az egyetlen magyar 65ös flotta" mert gondoltad ez valami kiváltságot kínálna neked,vagy elismerést hogy "húdefaszavagyok" :D Viszont ha ebből indulok ki,akkor te se a casualok közé tartozol,mert azok bizony magasról szarnak ezekre a dolgokra,nyilván a te választásod hogy az életedbe milyen helyet foglal el egy online játék,de azt erősen kétlem hogy bárki innen előbb választaná a játékot pl a gyereke nevelése helyett abba a kis időbe amit vele tölthetne,és remélem ezzel te is így vagy.

Másik dolog amit említettél az biztosan nem állja meg a helyét,mert platáéknél még olyan megkötés sincs mint nálunk hogy minden karival a flottába kell lenni,ergo kizárt dolognak tartom hogy ilyen szabályaik lennének.Lehetséges hogy egy régi információ alapján indulsz ki,akkor viszont inkább kérdezz előtte mert így csak kellemetlen szituációt szülhet ez neked ha lehurrogsz alaptalanul másokat.Hozzáteszem én nem tudom milyen szabályaik voltak régen,de hogy most nincs ilyen az tuti.

És azt se felejtsd el hogy ez a játék haldoklik,akinek van esze még menti a menthetőt belőle mielőtt lelövik az egészet,elég csak megnézni milyen drasztikusan csökken a játékosok száma,és igen komoly különbségek vannak már jelen.Gondolok itt arra hogy rengeteg játékosnak komoly gondot jelent akár 100millio megszerzése,de vannak olyanok akik naponta 4000-8000millio értékbe vesznek dolgot akár használni akár újra eladni mert nem tétel nekik.És mivel ez a szakadék csak nő nem tudja már bevonzani az új játékosokat,hiába az új tartalom.Erőforrás meg sok sok sok óra játék nélkül ezt a játékot csak az tudja élvezni aki nem tudja miket eléri benne,és ezt te is tudod jól.Frankón megmondom ha nullárol kellene kezdeni nálam is deletet kapna a játék,ezért nem várom az "friss húsoktól" se hogy ott üljenek 0-24 és farmoljanak meg játszanak.

(#15049) Plata válasza gerisz23 (#15047) üzenetére


Plata
félisten

Biztos nem nekem szánta mert nálunk semmilyen szabály nincs. :DDD
Szóval szerintem neked szánta.
Bakker te is tag vagy,tudod hogy nálunk oszt aztán marhára semmi szabály.
Bár ha nekem szánta akkó simán tudatlan,vagy csak troll,vagy megint összekever minket a másik flottával aminek ugyanaz a neve csak halott. :P

(#15050) Plata válasza Konfigos (#15048) üzenetére


Plata
félisten

Még én sem vettem ki semmit K13-ból,őszintén nem is akarok asszem,
Nagyrészt egyet értek azzal amit mondasz,bár mostanában egy rakás új játékos lett nálunk,sőt elég sok új arc,soknak új accountja van,hogy honnan veszem?
Onnan hogy az új accountok már számozást kapnak.
Nem olyan rég csinálnom kellett egy új accountot flottának és az is ilyen számozást kapott.
Újra lett rakva a gépemen a windóz és emiatt elhagytam a régi flottás accot. :B

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.