Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-08 14:21:11

LOGOUT.hu

Star Trek Online -=MMORPG=-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14151) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

ilyesmi lenne a terv, vélemények?

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#14152) Badname válasza FireKeeper (#14151) üzenetére


Badname
tag

Nem néz ki rossznak.sztem a romu konzol helyett fel lehetne tenni a quantum phase konzolt, v az egész szettet

(#14153) Plata válasza FireKeeper (#14151) üzenetére


Plata
félisten

A Quad cannont szerintem uppold,ha van roma admiraltys tokened abból rakj be egyet utána rendes up tokennel,szerintem szerencsét hoz.
De lehet hülyeség.
A Predictive algoritmus helyett meg lehetne az új Temporal dupla crites trait.Temporal kari után kapod,hogy miért nem tudom,asszem.

(#14154) Plata válasza Plata (#14153) üzenetére


Plata
félisten

Közben eszembe jutott,a trait neve Improved Critical Systems.

Közben megint kész lett 10 doff küldi és gondoltam megosztom veletek hátha nem ismeritek,már múltkor is akartam írni,de elfelejtettem.Alpha kvadránsban van borg doffokat adó küldi.Nagyon jók doffozásra.

Jah azon ne akadjatok ki hogy 20 fölött fut egyszerre doff küldim,ismerek pár bugosat ami nem foglal helyet.

[ Szerkesztve ]

(#14155) Badname válasza Plata (#14154) üzenetére


Badname
tag

A bugos kuldiket megoszthatnad velem:-D

(#14156) Plata válasza Badname (#14155) üzenetére


Plata
félisten

Sulibán hajón veszem fel őket.Nemszámítanak bele a 20-ba.
Ha temporal karinak fullos lesz minden repuja akkor a repus trait nem improved lesz hanem superior.
4 nap múlva nekem kész.

(#14157) szabferi


szabferi
tag

Halihó,

Ha valaki SCI örültnek lenne kedve megköpködni a [buildemet] azt megköszönném. Ennyire tellik agyilag, mit csináljak.

Ez egy ilyen álcából torpedózó GW alakú build akar lenni, max AUXon először GW-bel összehúzni a tömeget aztán particle torpedo spreaddel bele a közepébe. A jó hogy cloakból el tudja lőni a sci skilleket, meg nem kell fegyverenergia se meg shield se (hiszen cloakban nincs shield), tehát a hullt kellett(ne) buffolni.

Ahol különösen hálás lennék a segítségért azok a következőek:

1. valószinüleg felesleges ennyi torpedó, azok helyére gyanítom hogy vmi mást kéne tenni (talán a repus szettek közül vmi beam, hogy több repus bónusz kijöjjön)

2. a booff SCI skilleken tuti kellene vmit hangolni, a GW3 meg a 2 hazard emitteren kivül nem volt ötletem a többire, igyaztán ment ami értelmesnek látszott...

3. Van egy olyan érzésem hgy jobb SCI konzolok is lehetnének, illetve mivel elvben nem a torpedók sebzéséből kéne élni, lehet hogy a TAC konzolok helyére is mehetne vmi jobb dolog...

EC és FC áll alapvetően rendelkezésre nagyobb mennyiségben, zen/lobi az nincsen szóval platamester elmebeteg OP zen konzoljaira nem tudok támaszkodni.

ui: ha nagyon szar a build, akkor csak annyit kérnék hogy a "teljesen rossz" mellé írj 3 dolgot amit kapásból változtatnál.. vagy egy órát elcsesztem ezzel a skillplannerrel, mert 2x kellett összeraknom vmi anomália miatt. Legyen már vmi hasznom belőle.. :)

[ Szerkesztve ]

(#14158) Plata válasza szabferi (#14157) üzenetére


Plata
félisten

Rohadt mobilról nemjön be jól a skilplanner,és úton vagyok,hol van mobil net hol nincs.
Javaslom a tyken rift helyett legyen mellé subspace vortex 3,húzd ki temporal specet is maxra,Dyson torpedót előre tegyél.Gravimetric valami a neve és gw slillek hatnak rá és spread skillel meg mellé Gw-vel nagyot üt.Torpedók miatt javaslom a borg repus kinetic shearing traitet.Torpedókhoz sok sebzést adhat.A secondary torpedo tube miatt javaslom a terran fegyó szettet.De majd várd meg mit ír Zsíros ő ért ehhez.Na mobilról mostmár egyáltalán nem hozza be.

[ Szerkesztve ]

(#14159) FireKeeper válasza szabferi (#14157) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ajánlom a temporal repu T2 space traitjét ami controlled effect alatt levő ellenség ellen növeli a sebzést. plusz ha ennyire torp only vagy, akkor érdemes lenne skillezni a shield penetration-re. EPS flow sztem felesleges, és az impulse-ra is elég 1p.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#14160) Plata válasza szabferi (#14157) üzenetére


Plata
félisten

Még annyit tennék hozzá hogy egy attack pattern bétát tennék még be,hozzá DR packos attack pattern doffot és be tenném az aux to SIF Dr doffot is.Bár az minusz 2 doff slot,és neked kell vagy 3 torp doff meg minimum 3 deflector doff.Bár 1 deflector doff és temporal spec is elég,demég kell Gw doff is. :Y
Javaslom vegyél egy T9 B'Rel-t abban már lesz elég doff hely. :C

[ Szerkesztve ]

(#14161) FireKeeper válasza FireKeeper (#14159) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

jah bocs a temp rep trait amire gondoltam T4 nem T2. mondjuk az egyik T2 is jó ami a boff skillek töltődését gyorsítja.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#14162) Plata válasza szabferi (#14157) üzenetére


Plata
félisten

Én most mentem egyet torpis álcás karival.
CLR—Infected Space[3:51]— Dmg(DPS) —Garon 9 467 791(42 079) Morat Son 7 952 576(35 822) cat 7 941 153(34 983) Ezekiel 6 737 804(29 552) Rombaby 6 307 708(27 425)
És itt egy grafikon hogy mi mennyi dps-t tolt.

De a te karid többet fog sebezni,mert az enyém egy fun nauszi kalóz tac kari,kalóz boffokkal,főleg ökörségre építve nem dps-re.De akkor is szeretem,és szerintem bőven túl van már minimum 500 adv vagy elite stf-en.Azon sem csodálkoznék ha 1k is meglenne neki.

[ Szerkesztve ]

(#14163) Plata válasza szabferi (#14157) üzenetére


Plata
félisten

Nekem is van egy sci karim ami BoP-os torpedó sci,sajna nagyon félkész,temporal event előtt kezdtem,és a Temporal kari húzás meg hogy nem jött tal shiar hajó elvette a kedvemet hogy befejezzem,de lehet újra nekifogok,mert nagyon mókás,legalább is most mentem vele egy Red alertet és jó hecc volt még így fos állapotban is.

Tervben ilyen lett volna.[link]
Még nem volt időm szerezni neki T6 fleet hajót.És a repuját sem húztam,se egyebet.

(#14164) Plata


Plata
félisten

Ha temporal karid minden repuja eléri T5-öt minden repu minden cucca UR lesz.

(#14165) gerisz23 válasza Plata (#14164) üzenetére


gerisz23
őstag

És mk xiii.De elvileg account szintű a bónusz.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#14166) Plata


Plata
félisten

Temporal T5 képesség elég jónak néz ki,kb 30 másodperces kristályon próbáltam ki és majdnem 1 millát csapott.
Damage: 963 865 (23 508,89 /s)
Brutális lag fesztivál volt,de irtózatos rövid kristály.

(#14167) Plata válasza gerisz23 (#14165) üzenetére


Plata
félisten

Asszem a temporal karim is bebugolt.Ugye 4 űr repus képesség lehet aktív.Ha veszel flottás vackot akkor 5,de neki mostmár 5 űr repus képessége van.Bár csak 4 van kiválasztva mind az 5 megvan neki skillbar-on.

Nem account szintű,csak a Temp karinak lett UR a repus cucc.
Tévedtem account szintű,csak aktiválni kell. :B
Még kapsz 20k dilit is meg 750k ec-t.
És 1k bármilyen markot.

[ Szerkesztve ]

(#14168) gerisz23 válasza Plata (#14167) üzenetére


gerisz23
őstag

5+az aktuális hajódé

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#14169) Plata válasza gerisz23 (#14168) üzenetére


Plata
félisten

Négy aktívam van mégis 5-öt tudok használni.itt láthatod 4 aktív.

Itt láthatod még is van 5.

(#14170) gerisz23 válasza Plata (#14169) üzenetére


gerisz23
őstag

;] Cheater!

[ Szerkesztve ]

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#14171) FireKeeper válasza Plata (#14169) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

az nem mind repus. ha ráviszed az egeret, látod melyik milyen :) ami azt illeti sztem a lenti ikonok közül egyik se repu trait-es... :U

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#14172) Plata válasza FireKeeper (#14171) üzenetére


Plata
félisten

Dehogynem 5 repus ikon van,Nukara Tetryon grid ami inaktív,Romulan Quantum singularity,Counter Command Bio-molecular shield izé,Iconian Deploy Sensor,Temporal Anti-Time Entaglement szutyok.

(#14173) FireKeeper válasza Plata (#14172) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

jah azt hittem a passzívokra gondolsz.

na de el is tudod lőni őket? ha csak az ikon maradt ott az nem nagy para.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#14174) Plata válasza FireKeeper (#14173) üzenetére


Plata
félisten

Este megnézem,most nem volt időm.

(#14175) Plata


Plata
félisten

Nem tudom használni,tényleg csak ott ragadt az ikonja.
Viszont ma admiraltyzás után kiléptem STO-ból mire újra feljött STO ablak és kiírt valami 4.5 giga frissítést de aztán pár pillanat után eltűnt az ablak. :F

(#14176) Delávégá válasza Plata (#14175) üzenetére


Delávégá
tag

Előfordul, nálam is szokta néha csinálni. Szerintem csak bug.

(#14177) szabferi válasza Plata (#14175) üzenetére


szabferi
tag

Gondolom a T7 hajóid készültek el amit multkor megálmodtál...

[ Szerkesztve ]

(#14178) FireKeeper válasza szabferi (#14177) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

szerintem most a cryptic minden erőforrását leköti a konzolos port fejlesztése. én ebben az évben nem várnék nagyobb újdonságot 1-2 új lockboxnál, meg új featured epizódnál. viszont recycling az meg lesz dögivel sztem, régi eventek rerunja.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#14179) L3zl13 válasza FireKeeper (#14178) üzenetére


L3zl13
nagyúr

A PC-s grafikán is túrnak valamit. Az nem tudom mikor érkezik.

Aki hülye, haljon meg!

(#14180) Plata válasza L3zl13 (#14179) üzenetére


Plata
félisten

Amikor a ps4.
De ne várj sokat.Vilagosabb és fényesebbek lesznek a pályák.Cserébe majd lag lesz meg dx12.
Három éve nekikezdtek fejleszteni,megcsinálták Bajort a többiről meg elfelejdkeztek.

[ Szerkesztve ]

(#14181) Plata válasza FireKeeper (#14178) üzenetére


Plata
félisten

Nem lennék én ebben olyan biztos.Cryptic meg akarja lovagolni a ST hype hullámot.Márpedig Pc-s játékos állomány csúnyán csökken.Valamit mutatniuk kell ha meg akarják állítani.És amiket mostanában pletykálnak az alapján szerintem lesz valami.

[ Szerkesztve ]

(#14182) ***ANDRÁS***


***ANDRÁS***
aktív tag

A temporal repus starship trait, a non-linear progression pontosan mi is?
A shield és hull heal hogyan müködik?

(#14183) Kotomicuki válasza Plata (#14181) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

"Pc-s játékos állomány csúnyán csökken"

Ugyan már, felvesznek egy ferengit, aki elintézi, hogy ne account alapú legyen ez a számérték, hanem az azokon lévő karakterek száma határozza ezt meg és máris ez lesz a világ legnépszerűbb játéka! ;]

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#14184) Plata válasza ***ANDRÁS*** (#14182) üzenetére


Plata
félisten

Hát ha nagyon érdekel ilyen a trait.
Hogy a shield meg hull heal hogy működik azt majd Zsíros el magyarázza ha van rá ideje meg kedve.Nem nagyon törődöm vele,mert PVE-ben nem nagyon teszek rá,inkább a sebzésre megyek.Ha ügyes vagy úgysem tudnak kilőni mert hamarabb meghal az ellenség minthogy le sebezne.Kivéve mikor 50 borg ugrik rád mert nagy a sebzésed,bár azt is túl lehet élni.
CLR—Crystalline[1:59]— Dmg(DPS) —Shrot 10 197 769(85 696) Myva Jayja 1 645 230(16 130) Elaine 1 203 138(10 110) Nanami 794 634(7 032) Malik 637 257(5 447) April Neya 522 427(5 442) Luzifaners 368 622(3 382) Archaniol 193 126(2 720) Victorius 155 351(1 305) Von 43 237(721)

[ Szerkesztve ]

(#14185) Kotomicuki válasza Plata (#14184) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Tehát, a tűzerőt előre összpontosító, gyorsan tolató hajóval, harc közben gyógyulva és cd-csökkentve lehet ügyködni... (5 másodpercnyi tolatás után, folyamatosan élnek a extrák, amíg tolatsz - de, önmagában nem túl jelenős pluszokat adva, kivéve talán a cd-csökkentést, de azt meg mással is lehet pótolni (15 sec tolatás 2-3 sec cd-csökkentést ad))
Szvsz, ez inkább érdekes, mint hasznos trait, mert ennél vannak jobbak is - ha azok egymásra épülnek és még megvannak támogat pár oldalról.

[ Szerkesztve ]

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#14186) Plata válasza Kotomicuki (#14185) üzenetére


Plata
félisten

Én nem is használom,látszik is a képen,én nem tolatok,én támadok.Cd csökkentés meg minek,temporal hajó szett temporal fegyó szett temporal konzol szett fullos temporal spec és fullos temporal repuval annyi cd csökkentésed van hogy tök fölös.

(#14187) Badname válasza Plata (#14186) üzenetére


Badname
tag

Hehe a pvpken nemsokára tolató hajók tömegei fognak összecsapni,akik a 360fokos beameket előre fogják tenni:-D

(#14188) FireKeeper válasza Badname (#14187) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

lol

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#14189) ***ANDRÁS*** válasza Badname (#14187) üzenetére


***ANDRÁS***
aktív tag

milyen pvp-ken? pvp az totál ko jelenleg az sto-ban, pedig nagyon kéne. Mindenki be van fásulva meg lusta feljönni. Miért? STF, PVE, küldizgetni? Az utolsó már annyirra unalmas, hogy félálomban csinálom sokszor elnyúlva az ágyon.

(#14190) FireKeeper válasza ***ANDRÁS*** (#14189) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

az mondjuk kicsit meglepett, hogy még flottában is, mikor mondtam hogy na, srácok, vagyunk online egy csomóan, toljunk már valamit közösen. semmi reakció, mindenki magában kussolva tolja az éppen aktuális farmot... :( pedig mikor elkezdtem flottában játszani, volt hogy két flottás "squad" is futott egyszerre...

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#14191) Plata válasza ***ANDRÁS*** (#14189) üzenetére


Plata
félisten

Most őszintén mire jó a pvp?
Semmit nem ad,bemész pár percig lövöldöztök oszt csókolom.Nem kapsz se ec-t se dilit se semmit.
Nem értem mi jó benne.

(#14192) FireKeeper válasza Plata (#14191) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ha kinyírod a másikat, te vagy a faszább csávó, HÁT NEM EGYÉRTELMŰŰŰ??? ;]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#14193) Plata válasza FireKeeper (#14192) üzenetére


Plata
félisten

Őszintén szólva ilyen fajta ambícióim nincsenek. :U

(#14194) ***ANDRÁS*** válasza Plata (#14191) üzenetére


***ANDRÁS***
aktív tag

Miért is? mert az 3-4 év ezelőtti pvp-ken az adrelanin keményen feldobta a hangulatot, keményen püföltük egymást, remek csapat jött össze, építettük a hajókat, beültünk kerratba, 10 fő mindig vol fenn és 2x5 fős csapatokban löttük egymást, vagy radomban. Egyszóval jó volt és nem a reward volt a lényeg egyszer se, max a borg stf-eken jött szóba a reward (maco fegyot akarok, de nem adja, de már van 2 db armorom :) . Dilit adott régen (1440), most is szerintem.

Platac, szerintem a 40 karis admirality miatt befásultál, akkor nem írtál volna ilyet.

(#14195) L3zl13 válasza Plata (#14191) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Ha élvezed, akkor van értelme. Végülis ezért játszod a játékot. Ha nem, akkor persze nem jó semmire.
Az, hogy nem a dilt/ec-t/markot csak annyit jelent, hogy nem lehet vele grindolni.

Aki hülye, haljon meg!

(#14196) Plata válasza ***ANDRÁS*** (#14194) üzenetére


Plata
félisten

Nem a Pvp sosem érdekelt,kerrat az más oda jó volt régen járni,mert mk12 lila loot esett ha ügyes voltál.és az régen jó pénz volt,ma már szart se ér ami ott esik.Az admiraltytól nem fásultam el,az feldob,végül is abból lesz rengeteg zen,és a sok zen csak feldobja az embert.Hisz ha van zened megteheted hogy egy vacak eventes karira elkölts lazán 15-16 ezer zent. :D
A pvp régen sem érdekelt,3-4 évvel ezelőtt ha volt flottás pvp én majdnem elaludtam rajta,untat rohadtul.Sok kávéval meg energiaitallal elviselem kis ideig,de ha csak azt látod hogy megy a hajó előre akkor tudhatod én már alszok. :B
Jah kivétel a dili farmoló pvp,az más tészta.Azt flottával csináltuk,és abból farmoltunk kurva sok dilit.No persze kis csalással. :C

[ Szerkesztve ]

(#14197) ***ANDRÁS***


***ANDRÁS***
aktív tag

Plata, az Improved Critical Systems, az összes karira elérhető lesz aktiválás után vagy csak a 23dik-ra?

(#14198) L3zl13 válasza ***ANDRÁS*** (#14197) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Az összesre. Ha unlockoltad a 23rd century karakteren akkor a többi karaktereddel a frakciós temp agentnél tudod claimelni ez meg a többi jutalmat is. Ugyan ez deltás karakternél is.

Aki hülye, haljon meg!

(#14199) Plata


Plata
félisten

DPS cseten láttam reklámozni ezt a vidiót,részben meg is néztem,de én nem látom hogy mitől lenne ez olyan nagyon jó.Ha jól látom küldiben lövöldözik a csóka,abban meg mi a nehézség?
Jah meg a végén asszem elmegy kristályra.
[link]

(#14200) ***ANDRÁS*** válasza L3zl13 (#14198) üzenetére


***ANDRÁS***
aktív tag

Pontosan hol? 23.rd karin megvan, többinek hol tudom claimelni?

UPDATE: klingon meglett, gondolom a fed és rom is hasonló helyen lesz

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.