Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-08 14:21:11

LOGOUT.hu

Star Trek Online -=MMORPG=-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15251) Plata válasza CactuS (#15250) üzenetére


Plata
félisten

Nem tudom mi lesz.
Ha T7 akkor sajna az jobb lesz mindenben mint T6.
Talán lesz T6 fejlesztési lehetőség.
De sajna a T7 akkor is jobb.
Ha lesz.Várjuk meg májust mertsok pletyka.De ki tudja mennyi az igazság.
De nyáron jön ingyen hajó.
Ha T7 bejön májusban az ingyenes hajó is T7 lesz.
De nem csak Risa hanem TNG event is lesz.Talán.

[ Szerkesztve ]

(#15252) Plata válasza CactuS (#15250) üzenetére


Plata
félisten

Egyébként nem kell kidobni a régi hajókat sem.
Nekem a mai napig egy T5 hajó a kedvencem.
Igaz nem jött ki belőle T6 változat,talán azért.
De még azzal a t5 hajóval is elverem dps-ben a t6 tulajokat.

(#15253) gerisz23 válasza CactuS (#15250) üzenetére


gerisz23
őstag

Ugyanúgy használhatók lesznek,csak lesz náluk újabb.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#15254) Plata válasza CactuS (#15248) üzenetére


Plata
félisten

Jah jut eszembe promó hajó,ez nem dobozból jön,bocs de elfelejtettem válaszolni rá,utálok mobilon pötyögni.
Ez a hajó zen storeból vehető R&D promotional pack-ból esik,ez egy promós craftos láda.
Van benne 10 lobi kristály meg egy rakás random craft alapanyag és komponens meg egyéb craftos szarság.
Ha jól emlékszem 1 láda 300 zen.A bundle 1000 zen és 4 láda van benne.
Na most ebből esik promo event alatt egy hajó,már ha esik,mert szerintem inkább baszik esni. :B
Ha promós hajót akarok inkább megveszem EC-ért mint hogy nyissak mert olcsóbb.
Igaz most le vagyok égve mint a rosseb,de ha nagyon kell bevetem a flottás bugot 37 karival oszt lesz pézöm pár hét alatt. ;)
Sok kari néha előny. :D
Anyám olyan vacak kávét főztem hogy még a parókám is visít.
Ui: közben megtaláltam mi van az R&D packban.
Research and Development Pack – 300 Zen

This pack includes:
15 Common, Uncommon, Rare or Very Rare R&D Materials
15 Uncommon, Rare or Very Rare R&D Materials
6 Rare or Very Rare R&D Materials
4 Very Rare R&D Materials
3 Mk 2 or Better R&D Components
3 Mk 6 or Better R&D Components
2 Mk 10 or Better R&D Components
3 Random R&D Catalysts
4 Random Upgrade Accelerators

Research and Development Pack Bundle – 1000 Zen

This pack includes:
4 Research and Development Packs
(You will receive 4 separate packs when making this one purchase, NOT 1 pack that unpacks 4)

[ Szerkesztve ]

(#15256) Kotomicuki válasza Plata (#15251) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Szerintem pénzt akarnak keresni, így a T6 továbbfejlesztése felejtős történet -> vegyen MINDENKI T7-et és fejlessze azt, abból van a nagyobb pénze a cégnek.
Ha ésszel csinálják, akkor a T6(-U)-kat nem kell "kukázni" (azonnal, "elég", ha megvárod vele a lvl 80-100 eljövetelét ;) ; meg lenne is belőle nagy fölhördülés...), hiszen a T5-U hajókkal most is lehet még szaladgálni (Karfiol&tsai).
Rewamp-pal visszanyesik a dolgokat, mint anno, és újra el kell érned azok szintjét és erősségét - túl nagy változásokra nem számítanék, egyenlőre.

[ Szerkesztve ]

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#15257) Plata


Plata
félisten

Srácok láttam harc közben Enterprise J-t,irtó gáááz. :Y
Egy ótvar nagy palacsintasütő.
elöl szerintem nem 4 fegyvere lesz.Az a tetű vagy 8-10 sugárral lőtt.

[ Szerkesztve ]

(#15258) gerisz23 válasza Plata (#15257) üzenetére


gerisz23
őstag

Mindegyik promo hajó nagy dög lesz a videó alapján.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#15259) Plata válasza gerisz23 (#15258) üzenetére


Plata
félisten

Ha jól láttam a Kelvin Timeline Intel Dreadnought Cruiser-nél két vagy háromszor nagyobb lesz.

(#15268) Plata


Plata
félisten

Jah tényleg ezt elfelejtettem betenni.
[link]

(#15269) madgie válasza Plata (#15268) üzenetére


madgie
titán

Fogj egy Galaxy class fém makettet, tedd rá a sínre, jön az öthúszas gyors, pont ilyen elmebeteg alakúra lapítja majd ki :D

(#15270) Konfigos válasza madgie (#15269) üzenetére


Konfigos
őstag

Nincs baj ennek a kinézetével,úgy csinálták meg ahogy a sorozatba is volt :D [link]

Ezen túlmenve elég fura az biztos,de simán lesz aki kicsengeti érte a 300 dodót zenbe,vagy más módon 200 körül :D

(#15271) Plata válasza Konfigos (#15270) üzenetére


Plata
félisten

Kíváncsi leszek a statjára,nekem már a sorozatban sem tetszett.

(#15272) Plata


Plata
félisten

Na én is vásároltam K13-on,tailornál vásároltam cuki ruhát karimnak.

(#15273) Plata


Plata
félisten

Srácok,ha igaz akkor nem tudom mit gondoljak.
A promós hajókból jön 9 részes zenes változat is. :Y

Itt vannak a statok.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#15274) madgie válasza Plata (#15273) üzenetére


madgie
titán

Kilenc részes? Lassan szappanopera :D

(#15275) Konfigos válasza madgie (#15274) üzenetére


Konfigos
őstag

Miért ne?Van még bőr amit le lehet húzni ;]

(#15276) Lanny válasza Konfigos (#15275) üzenetére


Lanny
aktív tag

Körübelül mikorra várható R&d, vagy UP event? Már egy jó ideje nem követtem az eseményeket...

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#15277) Plata válasza Lanny (#15276) üzenetére


Plata
félisten

Up event azt hiszem 16-tól van.
Promó gondolom holnaptól.

(#15278) Lanny válasza Plata (#15277) üzenetére


Lanny
aktív tag

Köszi!

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#15279) Konfigos válasza Lanny (#15276) üzenetére


Konfigos
őstag

R&d passz,up meg most lesz kb 1 hét múlva,naptárba megtudod nézni mindig,általában előre van jelezve hetekkel korábban,mondjuk nem mindig :D

(#15280) Plata válasza Konfigos (#15279) üzenetére


Plata
félisten

Jövőhéten lesz ha jól emlékszem,mindjárt megnézem,ép megyek fel.
De ma lobi sale van.
[link]

Nem is tudtam hogy az Aegis szett bugos volt.
Mai frissítésben javították elvileg.

General:

Resolved numerous graphics related crashes.
The Duty Officer rewards from "A Fistful of Gorn" and "A New Warfare" now open into either the unique Duty Officer or a Duty Officer of up to Very Rare quality if the player already owns the respective unique Duty Officer.
Resolved a number of issues where players could end up outside of the playable area in Unto the Breach.
The Naj'sov Klingon Science Vessel can now use the upgrade material.
Systems:

Aegis Set Bonuses:
Resolved an issue where the 2 piece bonus Energy Negation never proc’d.
Resolved an issue where the 3 piece active power "Energy Feedback Conductor" did not appear on the power list.
Resolved an issue where the Protomatter Field Projector was affecting things beyond passive Shield and Hull Regeneration.
Resolved an issue that could make it impossible to search for kits with the [KPerf] modifier.
Known Issue:

The final mission that grants rewards in the Lukari reputation can get into a state where the player cannot claim the rewards.
This will happen if the player closes the initial contact window with Kuumaarke when the mission becomes available.
To avoid this for now, do not close the contact window when it appears and complete the mission as soon as it’s available.

(#15281) Plata válasza Konfigos (#15279) üzenetére


Plata
félisten

R&D promó már fut,állandóan nyitják a hajókat.
Az up event március 16-20.

(#15282) L3zl13 válasza Plata (#15281) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Mekkora a flood? Nem szúrták el megint véletlenül a drop rate-et?

Aki hülye, haljon meg!

(#15283) Plata válasza L3zl13 (#15282) üzenetére


Plata
félisten

Állandóan nyit valaki.
Van hogy egyszerre kettőt is.

(#15284) Plata


Plata
félisten

Breach-et eltolták,nem lehet be menni a hajóba,csak ha megölöd magad,kijutni meg sehogy.

(#15285) Plata válasza Plata (#15284) üzenetére


Plata
félisten

Jesszus anyám,mivel breach bugos nem hogy kijavították volna,frászt ki vették.Nem lehet menni breach-re. :Y

(#15286) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Annak a Phoenix price tokenes eventnek vége van, vagy csak én nem találom az NPCt? :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#15287) Plata válasza CactuS (#15286) üzenetére


Plata
félisten

Igen már sajna vége.

(#15288) L3zl13 válasza Plata (#15287) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Nekem csak uncommonok estek az ingyen dobozokból. :(

Aki hülye, haljon meg!

(#15289) Plata válasza L3zl13 (#15288) üzenetére


Plata
félisten

Nekem vegyesen,jött lila is.

(#15290) Plata


Plata
félisten

Szerintem 3 hónap múlva újra lesz phoenix.
Én most csak ingyenest vettem ki,előzőleg vettem jó párat mert kellett pár karinak red matter.
Azt szoktam csinálni hogy romulán karival veszem ki,neki jobbat ad a játék,előzőleg majdnem mindig VR-t kaptam vele.
Most nem volt sok dilim,elköltöttem zenre meg a flotta projectbe is raktam.És breach miatt hanyagolom az admiraltyt is.
Bár lehet hogy utána is egy kicsit,át térek a szokásos doff pénz szerzésre,bár az csak 5 naponta egyszer foglal le.
Nem tudom mit csináljak,várjak zenes 9-es hajó packra vagy kezdjek pénzt gyűjteni egy klingon óriás talicskára.
Elég biztosra mondják hogy jön valami 9-es heavy dread pack.És tanácstalan vagyok.Gyűjtsek össze lóvét vagy zent szerezzek inkább.Mondjuk zenből jobban állok,még van 46.5k.Sőt asszem ma is kapok 500-at küldizésből.Pénzem viszont nincs sok,kb egy fél hajóra van ha eladom a 100 kulcsom.Meg kiveszem a dugi pénzt az acc bankból. :B

(#15291) Konfigos válasza Plata (#15290) üzenetére


Konfigos
őstag

Én elég sokat foglalkoztam ezzel tegnap,ha kell járgány tudok szerezni neked promo packokért,flottába is kértek egyet tőlem,85 packért tudok adni neked is,kb 17k zen.Vagy vársz kicsit hátha esik az ára,de ha sokat vársz és kimegy akkor legközelebbi infinél lesz csak elérhető,és akkor már az ára annyi lesz ami a 23c hajónak,ami viszont esélyes hogy többre jön ki.Szóval ha kell hajó szólj,és intézek egyet,nyugi sokat nem keresek majd rajtad ;]

(#15292) Plata válasza Konfigos (#15291) üzenetére


Plata
félisten

Neem,zenbű nem veszünk promós hajót.
Majd ha vége brícsnek megint belevágok egy kis flottás bugos doffozásba.
Majd csak összejön rá a lóvé. :B
Mennyibe fáj most egy hajó?

Félre értettem,9 részes heavy dreadnought cruiser pack vagy mi a frász fog jönni.Nem ez a vacak zenes változatban. :B

[ Szerkesztve ]

(#15293) Plata


Plata
félisten

Már megint jött valami süket duma.
[link]
Gugli fordítóval sem értem.

(#15294) Plata


Plata
félisten

Oltári jó hírem van.
Újra lesz sok év után First contact day. :C :C :C :C :C
Április 3-7.
Sok éve nem rendezték már meg,azt hiszem 2013 vagy 2014-ben volt utoljára.
Fedeseknek járt egy Phönix pet,romulánoknak egy irtózatosan aranyos nanov pet,de a lényeg a klingonoknak a világ legszebb fegyvere,ha jól emlékszem Tritanium Rending Bathlet volt a neve.

(#15295) L3zl13 válasza Plata (#15294) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Szerintem tavaly is volt. Legalábbis volt first contact day Giveaway.
Remélem lesz idén is.

Aki hülye, haljon meg!

(#15296) Plata válasza L3zl13 (#15295) üzenetére


Plata
félisten

Az más,nem lehetett kapni fegyvert és a romulánoknak cuki nanov-ot.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#15297) L3zl13 válasza Plata (#15293) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Folytatja a tzenkethi sztorit.
Megint le akarnak tarolni egy bolygót, megint fellázad valaki, csak most elkapják.
És elmondják, hogy azért irtják ki a bolygókat, mert félnek valami kristályoktól. :U

Aki hülye, haljon meg!

(#15298) Plata válasza L3zl13 (#15297) üzenetére


Plata
félisten

Köszi,na kíváncsi vagyok ebből megint mi sül ki.

(#15299) Raulblanco07 válasza Konfigos (#15048) üzenetére


Raulblanco07
aktív tag

Szia, utólag is köszönet a segítségért. A hétvégén felléptem és mondta platac hogy valaki itt szapult minket. Nyilván kb annyi volt a válaszom hogy "egészségére, ha nincs jobb dolga" de most így munkában, munka helyett gondoltam ránézek, lassan pereg az óra. Ahogy nézem a nagyja törölve lett, csak egy két neki írt válasz maradt meg.

Szóval, hogy tiszta legyen. HGF mint név megmaradt régről, de nagyjából ennyi a közös a régi Johnwill - Kolln - Zolee féle flottával, nem változtattunk nevet mert szartunk rá, talán kiküldtem egy körlevelet hogy váltsunk nevet ha már úgyis semmi más nincs meg a régi szabályzatos vezetőséges tárgyalásos hadbíróságos hülyeségből, ha valakinek van ötlete jelentkezzen, de őszintén szólva a jó nevek már foglaltak volnak mint a Magyar Flotta vagy a Csillagflotta, a Legeslegeslegeslegkirályabbszipiszuperflotta pedig nem fért ki sajnos, kevesebb leg-gel pedig milyen már... akkor inkább marad ami volt. Szóval senkinek nem volt ötlete és így maradt.

Nagyjából a jelenlegi szabályzatunk:
Mindenki azt csinál amit akar, flottás épületből azt vesz amit akar, bankból azt vesz ki amit akar, aki megfelelő rangban van hozzá az olyan projektet indít amilyet akar. Előléptetés hozzá megfelelő rangba pofára random, vagy ha az illető kéri.

Igazából felesleges az ilyen hülyeség, felnőtt emberek vagyunk, játszani lépünk be, nem fogjuk meglopni vagy megölni egymást csak mert nincs leírva egy szabályzatban hogy ebben a flottában ez tilos.

K13, igen, nagyon mi sem siettünk, tőlem bement a teljes építés negyede, platac másik negyede, egy harmadik srác tizedet dobott be, többi 63 accountból pedig a maradék 40%. Még volt egy nyereményjáték is, az építésben résztvevők között 1 milliárd creditet osztok szét betett credittel arányban, a sajátomat szétosztva minden résztvevő között, így 260m körül kapott platac, de már aki egy doffot betett az is kap 3,9m-t.

Igazából a többi magyar flottától csak annyit kérnénk, hogy felejtsék el hogy vagyunk és hagyjanak az ilyen hülyeségeikkel mint a régi állandó kamulevelek és a mostani srác hülyesége. Nem toborzunk, nem hirdetjük magunkat, magasról teszünk mindenki másra hogy ki mit mikor miért csinál, mi vagyunk a legkisebb legjelentéktelenebb flotta, felejtsétek el azt is hogy létezünk.

Egyéb, ha már bent voltam, chaten egy újonc srác írta, hogy van az a zsirosdeszka nevű, az naponta nyit vagy 3-4 hajót :) Megnyugtattam hogy biztos valami csaló hacker ha annyi esik neki :D

[ Szerkesztve ]

(#15300) madgie válasza Raulblanco07 (#15299) üzenetére


madgie
titán

Zsiri sz@rba ült tegnap is :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.