Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-08 14:21:11

LOGOUT.hu

Star Trek Online -=MMORPG=-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14501) Plata válasza Badname (#14500) üzenetére


Plata
félisten

Na ne viccelj,elég nekem 34 karival az admiralty. :DDD

(#14502) gerisz23 válasza FireKeeper (#14474) üzenetére


gerisz23
őstag

Sokat úgyse kapnál érte,inkább tartsd meg,néha logolj be hátha egyszer az unokádnak lesz kedve játszani vele.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#14503) Plata válasza gerisz23 (#14502) üzenetére


Plata
félisten

Jó pár éve haverral együtt kezdtük a WoT-ot,teszttől kezdve együtt játszottunk,ő kb másfél év után eladta az accountját,50 ezret kapott érte.Pedig nem túl sok minden volt neki kész rajta,csak 2-3 orosz ág meg az egyik amerikai.

(#14504) Kotomicuki válasza Plata (#14503) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Mer' akkor még ért vmit a wot...

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#14505) Raulblanco07 válasza Badname (#14500) üzenetére


Raulblanco07
aktív tag

Havi 200.000-ért is találsz rá munkaerőt, az 50 millió kicsit túlzás a magyar fizetések mellett.

(#14506) Plata válasza Raulblanco07 (#14505) üzenetére


Plata
félisten

Gondolom Ec-ben értette. :DDD

(#14507) Plata


Plata
félisten

Ma kicsit szórakozgattam az új klingon fun karimmal,neki nincs túl sok admiralty hajója,de még így is sikerült felvenni vele a 3 tour-t stf-ezgetés közben.

Temporal eventessel meg szinte mindig 3 fut.Kivéve mikor morcos vagyok és nincs kedvem többit felvenni.

(#14508) gerisz23 válasza Plata (#14503) üzenetére


gerisz23
őstag

Akkor megkell próbálni,hátha megveszi vki.De akkor gondolom mail fiókot is átkell adni az accal együtt.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#14509) Raulblanco07 válasza gerisz23 (#14508) üzenetére


Raulblanco07
aktív tag

Nem lehet átírni az e-mail címet másik e-mailre?
STO-ban is akartam egy időben eladni az accot, de végül meggondoltam magam és ec-t adtam el valamennyit.
Ott sem adtam volna az e-mail címemet, hanem át lett volna írva.

(#14510) Plata válasza Raulblanco07 (#14509) üzenetére


Plata
félisten

Át lehet írni.

(#14511) Kosh Naranek


Kosh Naranek
tag

Az új T6 Jem'Hadar drenyára rá lehet adni a T5 kinézetét?

(#14512) Plata válasza Kosh Naranek (#14511) üzenetére


Plata
félisten

Halvány ötletem sincs.
Van két klingon lekváros fun karim,de nekik T5 drenya van,amíg ilyen drága a T6 drenya addig nem kapnak,900 misit ne fogok kiadni két vacak command cruiserért.Még ha normálisabb karik lennének,de mind a kettő csak unalomból csináltam,az egyik lopós hangárral lopós boffokkal a másik simán lopós hangárokkal.
Jah ha még nem vettél T6 drenyát akkor javaslom várd meg a köv boxot,abban 99% eséllyel egy tápos carrier lesz.Temporal carrier.Temporal képességekkel.Jövőhéten jön.
Kb így néz majd ki.

Sphere Builder Denuos Dreadnought Carrier [T6]

Weapons: 4 | 3
Consoles: 3 Eng | 4 Sci | 4 Tac

Console: Chroniton Fragmentation Warhead Launcher

When this ability is activated, your starship will launch a projectile that will detonate, in a large area-of-effect, shortly before hitting your target. Foes hit by this explosion will be bombarded by Chroniton Warhead fragments which will cause heavy kinetic damage and have their turn rate and flight speed drastically reduced. After a short countdown, these fragments will explode inflicting shield penetrating heavy kinetic damage. This explosion also knocks a random sub-system offline.

Passive effect
+1% Critical Chance
+15% Flight Turn Rate

Active ability

Launches a level 61 Fragmenting Chroniton Warhead
Foe: Kinetic Damage to up to 5 foes (3km radius)
Foe: Significantly reduces Flight Speed and Turn Rate for 10 sec to up to 5 foes (3km radius)
After a 6 second count down:
Foe: Kinetic Damage (100% Shield Penetration)
Foe: Subsystem Offline for 4.5 sec

Starship Trait: Delphic Shockwave

While this trait is slotted, your Photonic Shockwave Science Bridge Officer ability will leave behind a localized anomaly that mimics the effects of the Delphic Expanse. Enemies that enter this hazard will suffer radiation damage over time. Additionally, while this trait is slotted, Photonic Shockwave will no longer repel.
Self: Removes the Repel effect from your Photonic Shockwave ability
Self: Using Photonic Shockwave leaves behind a level 61 Delphic Expanse Anomaly:
Foe: Radiation Damage (Ignores Shields) every 0.5 sec for 5 seconds (up to 5 foes in 3km radius)

Additional Capabilities:

Molecular Reconstruction
2 Hangar Bay (can equip frigates)

[ Szerkesztve ]

(#14513) Plata válasza Plata (#14512) üzenetére


Plata
félisten

Jah kifelejtettem hogy tápos temporal hangárjai lesznek.
De már nem tudom linkelni,úton vagyok,épp a pirosnál irkálok mobilról.

(#14514) Plata


Plata
félisten

Jövőre megint kapunk valami ratyi évfordulós hajót.
[link]

(#14515) Lanny válasza Plata (#14514) üzenetére


Lanny
aktív tag

Ezek a hajóformák nagyon hasonlítanak az állítólagos UFO beszámolókon említett alakzatokra...

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#14516) Plata válasza Lanny (#14515) üzenetére


Plata
félisten

Megjött a mai választási lehetőség.
[link]

(#14517) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

a minap nézegettem ilyen counter strike-os case opening videókat és tök fun volt, zsír, te nem gondolkoztál rajta hogy videózd mikor ládát nyitsz? :D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#14518) Badname válasza FireKeeper (#14517) üzenetére


Badname
tag

Található doboz nyitható sto videó

(#14519) Plata


Plata
félisten

Winter eventes hajó valszeg ez lesz.
Breen Chel Boalg Warship

The Winter ship, it's a T6 Chel Grett. So far it's a copy-paste of the T5 Chel Grett, so there's almost no data on it.

(#14520) Konfigos válasza FireKeeper (#14517) üzenetére


Konfigos
őstag

Biztos hogy nem,egyrészt nem akarom hogy lássák miként csinálom,másrészt nem is érdekel hogy megmutassam másoknak,csak pár tippet szoktam adni maximum azt se nyílvánosan,többi már a karin múlik,nekem is van olyan karim aki szerencsétlen,azzal most pl 200 kulcs 0db t6 hajonál vagyok,de annyira nem bánom mert így az új box majd 50 alatt kiadja a hajót amit felrakok 750ért és máris jó lesz az összkép.

Box az lutri,mindig is az volt,csak vannak praktikák amivel könnyebben kiszedhető egy hajó.Amik neten fent vannak ezekről videok nagyon nem mérvadóak,egyrészt rohadt amatőr módon csinálják,másrészt különbséget kell tenni a mezei f2p player meg a zenvásároló között,nem mennék bele a részletekbe de kb 4x nehezebben nyitok én f2pként hajót mint az aki vett zent tömegével,az hogy én még ígyis profitálhatok belőle az csak annak köszönhető hogy vannak bevett eljárások :D De sose garancia az se semmire.Nyilván ha vennék 10-30k zent kipakolnék ezzel a taktikával 20 hajót is lehet,de nekem nem éri meg pénzt költeni erre a játékra,igazság szerint a mostani sphere builder hajóktól tettem függővé azt is hogy játszom-e még majd többet vagy se,annyira már nem vonz mert tönkre van téve a pvp része ami miatt játszottam,és sokat hanyagoltam az edzést is miatta ami fontosabb nekem,ezért se voltam most 1 hete kb csak pár perceket.

(#14521) Plata válasza Konfigos (#14520) üzenetére


Plata
félisten

Német ARc oldalon már kint vannak a hajók,ha tudsz németül menj el oda és nézd meg.
Mindjárt kerítek neked egy linket.[link]
Jah és jön kristály event is.

[ Szerkesztve ]

(#14522) Plata válasza Plata (#14521) üzenetére


Plata
félisten

Jah közben angolra is kijött.
Box
Statok

(#14523) Plata


Plata
félisten

Közben fel ugrottam megnézni mennyi winter tokenem maradt eventre,és a launcher tölt 4014Mb frissítést.

(#14524) Konfigos válasza Plata (#14522) üzenetére


Konfigos
őstag

Közbe már én is láttam,siralmas az a 9es turn annak a kis fos hajónak,dreadnek viszont a 8 totál korrekt.Kár érte,reméltem a méretéből ítélve legalább 15ös turnnel fog jönni,de nem tartottam kizártnak a 19et se,ezzel szembe majdnem annyit kapott mind a dread..petek se az igaziak,azt hittem decay III lesz az elit peteken,persze így se szar.Na majd meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

(#14525) Plata válasza Konfigos (#14524) üzenetére


Plata
félisten

Az a hangár matha traittel szerintem tök jó.

(#14526) Konfigos válasza Plata (#14525) üzenetére


Konfigos
őstag

Amúgy ha megnézed amit linkeltél naptár nem lehet a pc-s verzió,mert nálunk nincs dili event most majd,ez szerintem a konzolsok naptárja lesz,plusz nemrég volt kristály event nem?Szerintem ez nem ide lesz.

(#14527) Plata válasza Konfigos (#14526) üzenetére


Plata
félisten

Passz,nekem is úgy mutatták.

(#14528) FireKeeper válasza Konfigos (#14520) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ez mondjuk elég gusztustalan a játék részéről hogy nem random a ládanyitás, és ez amúgy egy szűk rétegben köztudomású is...

amúgy az ilyen videóknál nyilván nem a nyitás mikéntjén van a hangsúly, hanem az eredményeken meg a reakciókon.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#14529) Konfigos válasza FireKeeper (#14528) üzenetére


Konfigos
őstag

Ez nem random kérdése,de pl most is vannak szimplán logikus dolog,pl az infi dobozbol eshet ultra rare pack meg t6 is,ami a vicces hogy a t6 pack ér 400millát az ultra rare meg csak kb 170et(és nyilván ez a ritkább)

Na már most ha az rng úgy működik ahogy kell neki akkor ha kiesett egy ultra rare logikusan valaki nyomott el kulcsokat,ha ráesik még egy valakinek akkor nyilván ő is nyomott el plusz ott vannak akik rápróbálnak nyitni,innentől kezdve mivel ők nem t6-ot kaptak nagyban megnőtt az esélyed egy t6 pack nyitásra,főleg ha eltelt 5-6 perc ur óta és nem jött t6,persze ez nem garancia,csak pusztán logikai elven gondolkozva,én ehhez annyit szoktam még csinálni hogy átmegyek abba az instába ahol az ur esett és ezzel még egy kicsit rátolok az esélyekre,megfigyeltük egy ismerőssel hogy elég hamar kiesik abba az instába egy t6 is ahol ur jött.De persze vannak még ehhez más próbálkozások is,de rendszerint ha így nyitsz és okosan,és jó karival,akkor a box nem veszteséges.Van a másik lehetőség hogy van egy szar karid,mint nekem a kdf,akivel inkább csak odaböfögtem 50esével a kulcsokat,nem is lett belőle hajó,mondjuk az a ds9en állomásozik és az amúgyse kedvel engem annyira.

Van még taktika amit felfedeztem és régebben nem volt,ha kilogolsz teljesen windowsig majd vissza akkor valamit resetel a játék,ezt csak akkor érdemes ha elment 50-60 semmi is,de akkor nem árt mert lehet a 250 semmi helyett csak még 20 kell a hajóhoz.Csináltam egyszer 20asával is,100nál kiadta a hajót az 5. körnél és köze kiadott még 5db t5 hajót is.Nyilván nem tudhatom mi lett volna ha egybe hányom rá a 100at,de tuti nem nyitok 6 hajót belőle,és ezt teszteltem most többször és beválik,túlzottan nagy pluszt nem hoztam össze most az infivel a régihez képest,de azért bőven megérte,azért sikerült elnyomnom a rerun alatt kb 4k kulcsot. :D De őszintén szólva annyira nem érdekel már,ezért is nyitogattam,néha hívtak pvpzni,de vagy az volt hogy ellenük mentem és nem volt esélyem,vagy az hogy velük és a szegény többieknek nem volt semmi esélyük,nekem egyik se tetszik igazából szóval unatkoztam,ec-t farmolni nem akartam,új buildre az új boxot vártam,szóval nyitogattam.400 kulccsal kezdtem el,ennyi azért nem árt ha pluszba akar lenni az ember,.

(#14530) John_Doe válasza Konfigos (#14526) üzenetére


John_Doe
senior tag

Pedig de ez a PC-s verzió triblin ez van.

Shal'kek nem'ron!

(#14531) Plata válasza John_Doe (#14530) üzenetére


Plata
félisten

Az zsír.Lesz még pár milla dilim.
Ma kapunk 12 slotot a tatyónkba minden karival.

(#14532) FireKeeper válasza Konfigos (#14529) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

de ez miért logikus? a logikus az volna, hogy trükközés, kilogolás, instaváltás, meg minden egyéb hókuszpókusz nélkül is mindig ugyanakkora esélyed legyen kinyitni egy adott valamit. már pedig ha jól értem a dolgot, nem ez a helyzet, vagyis ezek a trükkök érezhetően javítják a nyitás eredményességét.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#14533) madgie válasza FireKeeper (#14532) üzenetére


madgie
titán

Most őszintén: mi van igazán jól megcsinálva ebben a játékban? Naugye :)

Egyetlen szerencséje, hogy ST ínséges időket élünk, nincs értelmes konkurenciája.

(#14534) Konfigos válasza FireKeeper (#14532) üzenetére


Konfigos
őstag

Megfogsz lepődni de nagyon kevés embert érdekel ez a dolog,és nagyon kevés f2p is van aki boxozik,pont azért mert javarészt veszteséges,aki nyer vele az mások kárán nyer vele az mindig is tény volt.

Amikor azt látod hogy pl box első nap ami most is lesz és hullanak húszasával a hajók azoknak a nagyrésze mindenféle trükkök nélkül nyitja ki,egész egyszerűen kulcs akciót lát előkapja a credit cardot és 300 dodóért vesz zent,belép és vesz 100 kulcsot és kinyitja 50ből,majd kinyitja a hajót felrakja rá a cuccait és megy egy isa-t és itt vége is a dalnak,nem érdekli őket hogy ki elől nyitották ki éppen akkor stb,ahogy engem se.Nehogy azt hidd hogy velem nem esik meg hogy én segítek rá másoknak,számtalanszor előfordul hogy elnyomok 70et majd rá 10 másodpercre amikor elfogyott a kulcsom kiesik másnak.Ez egy ilyen történet itt,nem tudsz biztosra menni csak akkor ha zenvásárló vagy,amit valljuk be megérthetünk,hiszen ő fizet érte 70ezer forintot kb én meg csak úgy poénból kinyitom,nyilván neki jár jobban és előbb és jobban.

Annak idején én is azt hittem hogy van egy lekérdezés vagy hasonló amikor boxra nyomsz és az alapján dől el hogy megkapod-e vagy se,de ez az elmélet már rég megdőlt kb 10ezer kulcs után.Annyiról szól hogy mindig van egy random szám ami össz kulcs után kiadja a hajót,ha ez a szám nálad teljesül be és megfelelő helyen te kapod meg,ha nem akkor meg nem.Nyilván gondoltak arra is hogy mivan ha szegény pont akkor nyit mindig amikor más és kinyitja előle,erre van kitalálva a halmozás varázsa a játékba amivel nagyba megnő az esélyed minden hajómentes kulcs után.Hiszen ki örülne annak ha elnyom ezer kulcsot hajó nélkül mert éppen peche volt.Persze vannak bugok,én is beleszaladtam már olyanba hogy 650 semmi,ami jócskán túlmutat azon hogy 300 körül már minden kiesik mindekinek,bárhol.
Alap esetbe a legjobban továbbra is az éri meg hogy eladják a kulcsot és megveszik a hajót,persze kérdés ez kinek éri meg,én biztos nem költöttem volna el 2-3millio forintot az accomra amik vannak rajta,de sokan nem így vannak ezzel,és ezért múkodik még a játék.Plusz igen,amit Madgie is mondd,nincs konkurencia tökéletesen elvannak ezzel,hatalmasakat kaszálnak néha és pont annyit adnak a játékosoknak ami épp elegendő hogy ne lépjenek ki,persze ennél kicsit elszámolták magukat mert a dr után csak csökken a létszám,szóval a végtelenségig nem lehet ezt se vinni,de egyelőre aki sokat exezik a játékba látja hogy iszonyatosan sokan vásárolnak még mindig,és nem is kevésért.

(#14535) Lanny


Lanny
aktív tag

Artifacts.
A kódot beváltva R&D ládát és egyéb apróságokat kaphatsz.

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#14536) Plata


Plata
félisten

Vannak megint bugok bőven a játékban,ez a kit rewamp fura anomáliákat csinál.
Pár karimnak a kitje és moduljai szőrén szárán eltűntek,van amelyiknek mk2-4 sosem látott modulok lettek a táskájában,és van akinek telerakta mindenféle ócska szemét modullal a táskáját a játék.

Ez várt a ground engimmel mikor felmentem. :Y Az életben nem láttam ezeket a modulokat.
Az utolsó ötöt használtam kit rewamp előtt. :D

(#14537) FireKeeper válasza Plata (#14536) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

Na nebasz, megint kit revamp volt? :DDD

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#14538) Plata válasza FireKeeper (#14537) üzenetére


Plata
félisten

Jah mk14 epicre lehet őket uppolni.
Eventes boxos alapból epic.

[ Szerkesztve ]

(#14539) Kotomicuki válasza Plata (#14538) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Én egy gyógyító modult néztem és meglepve tapasztaltam, hogy az Mk VIII VR az erősebb, mint az Mk XIII fehér... - aztán, hogy ez (is) bug-e, vagy sem... (a lag miatt nem korrigálja az értékeket?)
Nagyon nehezen akarta beadni a modulokat a zsákokba: az első karakteremnél fél órát kellett várnom, mire előkerültek! Este megint lag-os volt, ami csak hajnalra lett jobb és az ARC nagyon nehezen, többedszerre hajlandó csak elindulni.

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#14540) Plata válasza Kotomicuki (#14539) üzenetére


Plata
félisten

Mk8 Vr naná hogy erősebb mint mk13 fehér.

(#14541) FireKeeper válasza Plata (#14540) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

Hát pedig nem kéne. X vagy XI vr legyen olyan erős mint a XIII common, de ne a VIII...

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#14542) Plata válasza FireKeeper (#14541) üzenetére


Plata
félisten

Ki a frászt érdekel,uppolod mk14 epicre oszt kész.
Tiszta bug ez a kit rewamp,kb 5-6 karimnak szőrén szálán eltűnt kitje és a modulok,van amelyik karim kapott egy rahedli modult ami sosem volt neki,van amelyik karimnak a kitje nem mk12 lett hanem 13.pedig a franc sem uppolta.
Jah érdekes módon azoknál a kariknál tűnt el a kit modulostól akinél fluidic kit volt.Kivéve a temporal tac karimat,nála a fluidic kit megmarad de a modulok nem.

(#14543) FireKeeper válasza Plata (#14542) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

Ez elég tré hozzáállás :U upoljam oszt kész? Wtf

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#14544) Plata válasza FireKeeper (#14543) üzenetére


Plata
félisten

Hát őszintén szólva nem érdekelnek a kitek,elvesztettem egy rahedli boxos repus flottás modult,de kurvára nem izgat.
Az a baj hogy nincs klingon tartalom a játékban,nekem kell egy klingon carrier,lassan már semmi kedvem a játékhoz mert a klingon oldalt tökre elhanyagolják.
És megen fed hajók jönnek és 1 klingon sci. :(
Mondjuk új Sovival majd biztos el leszek egy hétig,valami ökörséget kitalálok hozzá,a Nova-val konkrét terveim vannak,azzal fogom szopatni a népet random ISA-n. :C
Ennek a karinak is vadiúj flottás kitje volt,mivel új kari. :D

[ Szerkesztve ]

(#14545) Plata válasza Plata (#14544) üzenetére


Plata
félisten

Nauszi tac karim nem tud felvenni kitet. :D

(#14546) Plata válasza Plata (#14545) üzenetére


Plata
félisten

Nauszi tac karim nem tudott felvenni semilyen kitet,végül elugrottam a flottabázisra venni egy új flottás kitet,megvettem a legdrágább kitet,azt felvette,és kiderült hogy a régi flottás kitje eddig is rajta volt modulokkal együtt,de láthatatlan volt. :D
Érdekes hogy bár rajta volt a karin láthatatlanul a kit,groundon mégsem voltak ott az action bar-on a képességek.

(#14547) Plata válasza Plata (#14544) üzenetére


Plata
félisten

Ez a kari aki a képen van a fun brel-es sci karim.
Voltam vele egy két stf-en,random ISA-n fedes sci kari jött herald drenyával,
Már az első transzformátornál körülöttem mászkált,amivel hülyére idegelt mert asszem neki volt idegesítő shield repair drone hangárja.utána is végig körülöttem lébecolt,én meg ugye végi álcából harcoltam,aszittem azért mászkál körülöttem mert a pajzsom akarja tölteni.Álca miatt nincs pajzsom,gondoltam azt akarja tölteni,lószart.
ISA után ez a dinnye elkezdett írogatni nekem hogy milyen csalással csinálom hogy mindenféle képességeket használok álcából,mert látta hogy a konzoljaimmal álca alól basztatom a borgot. :C
Elég gyér angol tudással mondtam neki hogy hülye gyerek ez egy B'rel és EBC van rajta,de nem fogta fel hogy ez mit jelent és tovább pofázott hogy csaló vagyok mert álcából használok minden féle képességet amit nem lehet. :W
Végül meguntam és ignoráltam.
Honnan az istenből szalajtják az ilyen állatokat.

(#14548) Kotomicuki válasza Plata (#14546) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Nagyon nehezen akarja odaadni a kit-eket!
Komplett doff-ozás és admiralty után várok BotS pve-re, majd, miután azon is túl vagyok (kit-ek nélkül), kegyeskedik beszórni az addig hiányzó cuccokat a zsákomba... :(

Akkor sem értem, hogy itt miért kellett felrúgniuk az eddigi, általános szabályt, hogy egy szín az egy szintnek felel meg a kit-eknél is. :F

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#14549) Plata válasza Kotomicuki (#14548) üzenetére


Plata
félisten

Nekem fedes oldalon a kariknak akinek nincs kitje és modulja nem tudom kiszabadítani azzal a trükkel amivel klingonnál ment,hiába vettem új fleet kitet,nem tudja a karim felvenni.

(#14550) Badname válasza Plata (#14549) üzenetére


Badname
tag

Nekem bind on pickupra változtak a használt modulok, amiket bedobott a zsákba ☺️

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.