Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-08 14:21:11

LOGOUT.hu

Star Trek Online -=MMORPG=-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14251) Plata válasza L3zl13 (#14249) üzenetére


Plata
félisten

Nem tudom,őszintén asse tom milyen a doboza. :DDD

(#14252) L3zl13 válasza Plata (#14251) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Ezért linkeltem. ;)

Aki hülye, haljon meg!

(#14253) Airedhyal


Airedhyal
aktív tag

Jó estét.

Szerver leállás van vagy nálam van a hiba, hogy login server time out -al kidob a game.?

[ Szerkesztve ]

(#14254) John_Doe válasza Airedhyal (#14253) üzenetére


John_Doe
senior tag

Nálam is ez van egész nap ha az eu2 proxy-t használom. Simán a proxy nélkül megy.

Shal'kek nem'ron!

(#14255) Plata válasza John_Doe (#14254) üzenetére


Plata
félisten

Nekem is Eu2 proxy van belőve de nincs gond. :F

(#14256) Airedhyal válasza John_Doe (#14254) üzenetére


Airedhyal
aktív tag

Kösz.

Nekem is törölni kellet az eu proxy -s sort.
De hajnalban azért még jó volt.

(#14257) John_Doe válasza Plata (#14255) üzenetére


John_Doe
senior tag

Ez nem működik nálam:
-SetProxy eu2.proxy.crypticstudios.com 80

ellenben ez igen:
-SetProxy eu1.proxy.crypticstudios.com 80

Shal'kek nem'ron!

(#14258) Plata válasza John_Doe (#14257) üzenetére


Plata
félisten

Nekem most semmi sincs beírva.
Az este felengedett 2-es sorral de halott volt chat,és nem tudtam mozogni..

(#14259) Spec válasza Plata (#14258) üzenetére


Spec
őstag

Engem is csak akkor engedett be, ha teljesen kivettem a proxy használatot, és úgy is kétszer verifyolta az állományokat, aztán harmadjára már be tudtam lépni.

Amúgy képzeljétek, milyen kis trükkös dolog történt tegnap mirrorozás közben. Beléptem a mirrorba, ment még az elején lévő briefing visszaszámlálója, amikor levittem tálcára játékot, mert eszembe jutott hogy gyorsan megnézek valamit a neten, mielőtt elindul a játék.

Na persze, hogy crashelt az egész D3D error-al (mostanában ezt csinálja, csak mindig megfeledkezek róla). Mikor visszaléptem, betett a játékba, de nem tudtam csinálni semmit, majd pár sec után megint elindította a kezdő animációt, az is met pár sec-ig, aztán kitett a futó játékból, és megkaptam a rewardot, mintha teljesítettem volna a küldit. Rendesen megadta a napi dobozt, meg a mirror napi jutalmat is. Az egész megvolt 2 perc alatt :D

Persze mindjárt megszólalt a kisördög bennem, hogy ez így egészen frankó lenne az összes karival. mindjárt ki is próbáltam egy másikkal. A crasheklést gond nélkül tudtam reprodukálni, majd minden ugyanúgy zajlott mint első alkalommal a belépés után is. Azzal a különbséggel, hogy nem kaptam jutalmat. Kipróbáltam 5 másik karival is, azokkal se adta meg. Szerintetek az első karinál miért kaphattam meg a rewardot, nincs tippetek? Jó lenne tudni, mert így frankón lerövidülni a napi rutin :D

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#14260) Plata válasza Spec (#14259) üzenetére


Plata
félisten

Ilyen nekem is volt mirroron,sőt viccesebb is,tegnap tarantulával végeztem mirrorral épp mikor megkaptam volna ajutalmat dc,szentségeltem kurva nagyot hogy buktam a napi cumót,de visszamentem gyorsan és ideadta a jutalom ládát,de ahogy átvettem újra indította mirrort nekem is. :DDD
A vulkáni temporal hajós karim,a kis kedvencem,meg második nap duplán kapott mirror jutalmat,vagyis 2 tokent kapott,így ő már egy nappal előbb jár.

(#14261) Plata


Plata
félisten

Most voltam egy mirroron kedvenc vulkáni sci karimmal,lobis temporla drenyája van,mirror végén nyomtma egy rock and roll-t és közben benyomtam alak váltást,ezután akárhányszor alakot váltott a hajó mindig elnyomott magától egy rock and roll-t. :DDD
Amíg ki nem vágott mirror azzal szórakoztam hogy alakot váltottam vele,és újra meg újra elnyomta rock and roll-t.

(#14262) John_Doe


John_Doe
senior tag

Jött egy szép új patch a triblire.

Ennek nem fogok örülni...

Shal'kek nem'ron!

(#14263) Plata


Plata
félisten

Mivel már kb egy hete próbálok venni T6 fleet brelt sikertelenül,úgy gondoltam talán le kéne cserélni temporal raider-re a karim hajóját,csak az a baj hogy én ezt a karit EBC-re terveztem,és úgy a mókás,de a temporal raidernek csak BC van.
Szerintetek megérné lecserélni?Végül is sci bop-nak terveztem.

(#14264) gerisz23 válasza Plata (#14263) üzenetére


gerisz23
őstag

Lehet nyiok holnap még promot vagy veszek hajót.Kéne egy romu hajó a torp karimnak.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#14265) Plata válasza gerisz23 (#14264) üzenetére


Plata
félisten

A zenes temporal raidernek elég jó a statja,papíron,sosem próbáltam,5-2 fegyvere van,raider flanking,5-3-3 konzolja.
Hülye konzol miatt kellene a flottás T6 B'Rel nekem is,de egyszerűen pechem van vele,nem tudok venni,próbáltam NoP cseten,de senki nem tud invelni vagy nem akar T5 bázisra,ha meg pénzért vásárolnék hajót vagy egyébért le basznak hogy bannolnak csetről mert tilos érte pénzt vagy egyebet ajánlani,azon a cseten csakis ingyenes hajó vásárlást lehet kérni. :U

(#14266) gerisz23 válasza Plata (#14265) üzenetére


gerisz23
őstag

Ott sokszor kell kérni invet.Van 1 csávó a friendlistemen aki beszokott hívni,de már régen kértem tőle invet.Adtam neki pár cuccost,így legközelebb nagyobb hajlandóságot mutatott karit váltani az invhez stb...
Holnap megnézem fent lesz-e.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#14267) Plata válasza gerisz23 (#14266) üzenetére


Plata
félisten

Már sikerült szereznem egy jó kis BoP-ot.
Mirror közben láttam valaki dps cseten arról dumál hogy a defiantnak is EBC van,szerintem betépett a gyerek,vagy nem tudja mi az igazi EBC.
Temporal karimnak minden admirlaty maxos lett.kapott kis jutalmat.
De ez nem értem mit jelent.Minden karim megkapja.
[9/4 10:11] [System] [NumericReceived] You received 20 Admiralty Reward Scale Bonus

(#14268) gerisz23 válasza Plata (#14267) üzenetére


gerisz23
őstag

Lehet hogy limitált lesz a kivehető dili mennyiség admiraltyval.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#14269) Plata válasza gerisz23 (#14268) üzenetére


Plata
félisten

Na neeeeeeeeee.
[link]

(#14270) Raulblanco07 válasza Plata (#14267) üzenetére


Raulblanco07
aktív tag

Permanent 20% additional Campaign Experience and Skillpoints from all Admiralty assignments from now on.

+20% kampány pont (level 0-10 mikor jön új, de ugye limitált napi 10k szóval szart sem ér kb) és +20% xp admiralityból.

[ Szerkesztve ]

(#14271) Plata válasza Raulblanco07 (#14270) üzenetére


Plata
félisten

Kösz,ezt honnan a szöszből bányásztad,
Nekem csak annyit írt ki amennyit be linkeltem.
Szinte minden karimnak maxos admiralty így nem sok értelme van,bár az xp jó,gyorsabban jön spec pont,4 spec pont és a spec is kipipálva temporal karinak,már csak a doffozást kell húzni,de az szar.alig halad.

(#14272) Raulblanco07 válasza John_Doe (#14262) üzenetére


Raulblanco07
aktív tag

Nekem win10 óta folyamatosan crashelt 15-30 percenként a játék, próbáltam mindent, amit neten találtam, végül annyi volt a megoldás, hogy az advanced settingsben a reduced file streaming-et on-ra kellett kapcsolni, azóta 1db crash nem volt a 2-3 hét alatt.
Nem hiszem hogy erre amit linkeltél ez a megoldás, de hátha esetleg másnak segít.

Platac, ezt láttam már ingame is amikor végignéztem a jutalmakat, de most konkrétan sto wikiről másoltam, mert emlékeztem hogy ilyesmi a jutalom ha mindhárom admirality maxos.

[ Szerkesztve ]

(#14273) Plata


Plata
félisten

Doffozásra nincs valami tuti ötletetek?
Diplomacy meg espionage maxos.
Többi 1 2 vagy 3 szintű.De inkább 2.
Doff xp növelőt néztem exen de eszement drága.
Asszem az idén nem lesz maxos.
Ha csak nem winter felhúzza.De asszem az főleg development xp-t ad.Meg bazi sok tokent,sajna a dilit nerfelték tavaly.

[ Szerkesztve ]

(#14274) Plata válasza Raulblanco07 (#14272) üzenetére


Plata
félisten

Jöhetne xp event,20% bónusszal meg eventel 1 nap alatt megvan 4 spec pont.

(#14275) Kotomicuki válasza Plata (#14273) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Zen-es token, ha van rá, akciókor?
Neked amúgy sem lehetne oly nagy akadály a farm-brigáddal, még 500-ért sem...
Ha évente dobnak ki ilyen karaktert, akkor kárba sem veszne, ha betárazol belőle, amikor olcsóbban adják - ismétlem: már, ha van ilyen a store-ban.

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#14276) Plata válasza Kotomicuki (#14275) üzenetére


Plata
félisten

Zenes tokent nem vennék,a zen fontosabb ennél,szeretnék összeguberálni 50k zent.
Most ez a terv,összeharácsolni 50k-t,na persze ha jön valami klingon pack akkor úgyis bukik.

(#14277) FireKeeper válasza Plata (#14273) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

keress assigokat a department heads alatt. van egy csomó ami elég jól ad expet. könnyen húzható a military, engineering, colonial, medical, espionage, kicsit neccesebb a development, science és exploration, legszarabbak a diplo és a trade. valamint ha chaim assigot látsz, csináljad, mert a legtöbb elég jó ismételhető mission-öket ad. vannak olyan küldik/küldi láncok amik csak a térkép bizonyos részein érhetők el, ebből a szempontból talán a kardi űr a legjobb, ott jó assigok és láncok vannak. valamint a dyson gömbben is jók, bár ott nincs chain.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#14278) Plata válasza FireKeeper (#14277) üzenetére


Plata
félisten

Az espionage lett leghamarabb kész,utána diplomacy,mert csináltam doff exchange chaineket.

(#14279) Badname válasza Plata (#14278) üzenetére


Badname
tag

Nekem mar 3 hete kész a doff,department headsben nézd a tacticalt, tele van 4 oras 400+OS assigokkal,az engit és a medicalt.az engin kivul a többi változik az assig hataroknal.

(#14280) Plata válasza Badname (#14279) üzenetére


Plata
félisten

Köszi majd ránézek holnap.

(#14281) Plata


Plata
félisten

Új hírek az új sorozatról.
[link]
Szerintem elég felejtős lesz ez a sorozat részemről,ez a női vonal tök fölösleges,mostanában erőltetett női sorozatok egytől egyig szarok,vagy lásd az új szellemírtókat,ami szánalmas.
Vagy itt van az új supergirl sorozat ami inkább totál röhej mint nézhető,valahol a fárasztó szar és az unalmas fos közt van.
Janeway kapitány még jó volt a Voyager-ben,mert ő tökös csaj volt,de félek ez valami fárasztó rinya picsa lesz.Manapság kb csak ez jön amerikai mozikban vagy sorozatban ha nő a főszereplő.

[ Szerkesztve ]

(#14282) Plata válasza Badname (#14279) üzenetére


Plata
félisten

Jah nekem van egy olyan gondom hogy a temporal karim doff rendszere bedöglött,nem rakja be a legjobb doffokat assigmentbe,hanem nekem kell egyesével kiválogatni és bepakolni,így egy kicsit fárasztó.és jó párszor el is hanyagoltam.

(#14283) Plata


Plata
félisten

Volna egy kis gondom,talán tudtok segíteni.Elachi sheshar drenyára nem mennek fel az elachi konzolok.
Vagy overflow-ba dobja vagy táskába.És újra nem tudom ráadni.Azt mondja hogy max 1 lehet rajta egyszerre,de nincs is rajta,mert ledobálja a konzoljait. :Y

(#14284) L3zl13 válasza Plata (#14281) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Lehet bejön a tippem, és a TOS pilot első tisztje lesz a főszereplő.
[link]

Aki hülye, haljon meg!

(#14285) L3zl13 válasza Plata (#14283) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Egyik karimon volt hasonló az a space doffokat dobálta le magáról állandóan ugyanezzel az üzenettel aztán egyszer csak elmúlt...

Esetleg próbáld meg beküldeni a hajót dry dockba aztán újra kivenni hátha reseteli a konzol helyeket.

Aki hülye, haljon meg!

(#14286) Plata válasza L3zl13 (#14285) üzenetére


Plata
félisten

Hallod,kipróbáltam,most már flottás neutronium és flottás tac konzol sem megy rá. :DDD
Köcsög craftos exotic particle generator rámegy,más nem.

[ Szerkesztve ]

(#14287) CPT.Pirk válasza Plata (#14281) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Vagy csak félted a férfiúi egódat. :) A Supergirl kicsit picssogós, de amúgy vicces, várom a folytatást.

Ez a Number One koncepció érdekes lesz, hogy nem a kapitányról fog szólni a műsor. Hiányoltam a korábbi sorozatokból is, hogy a "below deck" személyzet dolgaiból csak keveset láttunk, nyilván az extra színészek anyagi költségei miatt. Voyagernek volt egy-két értelmes epizódja ezen a téren.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#14288) L3zl13 válasza CPT.Pirk (#14287) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Mondjuk a Number One az eléggé első tisztre hajaz, az meg nem éppen fedélköz.
A korábbi sorozatokban is majdnem annyi dráma volt az egyes főtisztekről mint magáról a kapitányról.

Aki hülye, haljon meg!

(#14289) Plata válasza CPT.Pirk (#14287) üzenetére


Plata
félisten

Supergirl tele van idióta és logikátlan hülyeségekkel,és igen hozzá jön ez a tini rinya stílus is.Kicsit olyan lett mint egy dízni féle szaros csaj sorozat,sajnos a gyerekek folyton dízni féle szarokat nézik így van összehasonlítási alapom.Hogy rohadna meg a dízni tv. :DDD
Egyébként meg a Voyager volt az egyik kedvencem.De Janeway jó volt,meg a többi női szereplő is,nem azok rinyálós hisztis picsák amik ma mennek sorozatokban.
A gyerek imádja a szellemirtókat,nem tom mért,én nem vagyok oda érte,de nem ez a mostani filmet hanem a régieket meg a rajzfilm sorozatot,ez a mostani női atom nagy csalódás volt,szánalmas és agyatlan poénok,jah kellett volna neki Lego szellemirtók,de a film után úgy döntött mégsem kell,mert ezek gázak. :DDD
Asszem netről majd szerzek neki ha van még bontatlan régi szellemirtók lego.

[ Szerkesztve ]

(#14290) Raulblanco07 válasza L3zl13 (#14288) üzenetére


Raulblanco07
aktív tag

Picard is hívta egyesnek Rikert a magyar fordításban, bár angolul sosem néztem, de gondolom az is number one lehetett.

(#14291) Plata válasza Raulblanco07 (#14290) üzenetére


Plata
félisten

Igen,szinte mindig egyesnek hívja,most láttam az összes TNG filmet.Meg egy két TOS-t is sikerült bemákolni.

(#14292) L3zl13 válasza Plata (#14289) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Azért azok az epizódok amikor Janeway elkezdett romantikázni az elég gázosak voltak szerintem. De összességében azért rendben volt.

Aki hülye, haljon meg!

(#14293) madgie válasza Plata (#14289) üzenetére


madgie
titán

"Janeway jó volt"

Hol, te? Az egész VOY legnagyobb negatívuma az az erőltetett főnökasszony Janeway.

Raulblanco07: jaja, number one volt angolul az egyes/Riker.

[ Szerkesztve ]

(#14294) Plata válasza L3zl13 (#14292) üzenetére


Plata
félisten

Arra már nem is emlékszem.

(#14293) madgie
Én bírtam.Hetes is nagyon jó volt. :D

[ Szerkesztve ]

(#14295) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

'nuff said :DDD

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#14296) Plata válasza FireKeeper (#14295) üzenetére


Plata
félisten

Ha felvilágosítanál hogy miről vakerol ez az elmebeteg meg köszönném. :DDD

(#14297) Lanny válasza madgie (#14293) üzenetére


Lanny
aktív tag

A távoli eredet epizódban mikor 2 voth tudós a Voyager fedélzeten végezte a kutatását arra a következtetésre jutottak, hogy a jelen uralkodó társadalmi forma matriarchális. Nem is csodálom. :D

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#14298) madgie válasza FireKeeper (#14295) üzenetére


madgie
titán

Ennyi :))

(#14299) FireKeeper válasza Plata (#14296) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

arról hogy Sisko (és a Defiant) mekkora badass

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#14300) Plata válasza FireKeeper (#14299) üzenetére


Plata
félisten

Defiant tényleg jó volt,de Sisko meg a DS9 nekem kicsit lapos volt, a sok ratyi hit meg vallás az agyamra ment,többet pofáztak a hitről mint bármi másról.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.