Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-08 14:21:11

LOGOUT.hu

Star Trek Online -=MMORPG=-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14301) FireKeeper válasza Plata (#14300) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ugyanazt a sorit néztük? a dominium háború nagyon király volt, és szerintem minden idők legjobb ST epizódja is abban volt, amikor Sisko beszervezte a romulánokat a háborúba.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#14302) CPT.Pirk válasza Plata (#14289) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Végül nem jutottam el moziba, de majd megnézem az új szellemirtókat is, már kíváncsi vagyok rá. :)

L3zl13: jah lehet, kíváncsi leszek mi lesz végül.

madgie: ő azt hozta, amit egy kapitánynak hoznia kell. Lehetett volna ez másképpen is: [link] Kate volt a megfelelő személy arra a szerepre. A karaktere, hangja, mindene pont oda passzolt. A kedvencem a "nem reagálok jó rá, ha fenyegetnek" duma volt tőle. :D

FireKeeper: meg ő az egyetlen flotta kapitány, aki tömegpusztító fegyvert vetett be lakott bolygó ellen. Sőt ő mindjárt kettő ellen is használt ilyet. Badass. :D

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#14303) Plata válasza FireKeeper (#14301) üzenetére


Plata
félisten

Az tetszett de ez a kiválasztott baromság meg a próféták,meg azok az álszent szutyok Bajori papok az agyamra mentek. :C

(#14304) Lanny


Lanny
aktív tag

Ha nem ismeritek, ő játszotta Ross admirálist a Deep Space 9-ban.
Kicsit megkésve bár, de ő is megérdemli. R.I.P.

[ Szerkesztve ]

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#14305) gerisz23 válasza madgie (#14293) üzenetére


gerisz23
őstag

Nem Rykerről fog szólni...az túl egyértelmű lenne...

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#14306) madgie válasza gerisz23 (#14305) üzenetére


madgie
titán

Nem is úgy értettem. Numer One = elsőtiszt, ennyi.

(#14307) Kotomicuki válasza Plata (#14303) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Mármint, milyen álszent bajori papok?!
Volt az az egy, aki jól rá is faragott a végén, hogy annyira önző volt és "szembe ment" a prófétákkal - bár, igazság szerint csak a szükséges, beáldozható eszköz volt a "kezükben". Igaz, mire bevégezte, addigra szépen takarított a környezetében, pl. Bedek Bareil-t is az ő számlájára lehet írni (véletlen robbanás - amiben a gaznak egy haja szála sem görbült, ellentétben a jó gyerekkel - egy gyilkossági kísérlet után, aha...).

(#14304) Lanny:
Hát, azt az admirálist sem tudnám egyértelműen a jófiúk közé rakni - a doki rendesen összeugrott vele...
De, R.I.P., ő is kellett a sorozathoz!

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#14308) madgie válasza Kotomicuki (#14307) üzenetére


madgie
titán

Vedek az :)

(#14309) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na kijött konzolokra is. Belenéztem, ma kicsit jobban belemerülük.

Live-Die-Respawn

(#14310) Balancee válasza oriic (#14309) üzenetére


Balancee
aktív tag

Pc-s regisztrácio működik XO-on?

Xbox One (Nick: K4R3Hun)

(#14311) Plata válasza Balancee (#14310) üzenetére


Plata
félisten

Én nem hiszem hogy konzolon játszanék vele.
Sőt fix nem,mivel újra kellene kezdeni a semmiről,nem hiszem hogy kibírnám,egyszerűen eszméletlen jó érzés mikor új karaktert kezdek hogy már 1-es szinttől mennyi minden van neki.
Újra ki grindolni ennyi cuccot nem tudnék,szinte az egész Zen store megvan,csak azt nem vettem meg ami nem tetszik,de minden más unlockolva.
Nem tudom hány kari lehet konzolon,de én megszoktam már hogy majd 40 karim van akivel lazán ki farmolom a dilit napi pár perces melóval,és konzolon se delta se temporal event jutalmait nem élvezhetném.

(#14312) Balancee válasza Plata (#14311) üzenetére


Balancee
aktív tag

Igazából én sem kezdeném újra.De remélném, hogy xo folytathatom a pc-s reggel :)

Xbox One (Nick: K4R3Hun)

(#14313) Plata válasza Balancee (#14312) üzenetére


Plata
félisten

És hogy?
Szerintem nem lehet.
Konzolon szinte semmi nincs a régi Pc-s cuccokból.
Ha előfizető vagy lifetimer vagy lehet át viheted az accod.
De karikat tuti nem.
Sok ezer olyan cucc van ami konzolon nincs.

(#14314) Plata válasza Plata (#14313) üzenetére


Plata
félisten

Meg a másik gond hogy szerintem zent sem lehet át vinni,ha bankkártyával veszel zent akkor talán igen,de ha játékban szerzed meg azt nem tudod át vinni.
És a Pc-s karikon ott van rengeteg régi eventes vacak,kit modulok,ruhák egyebek,emiatt sem hiszem hogy át lehet vinni karit Pc-ről,max kapsz egy 60-as üres karit.
De ha tévedek szóljatok.Konzolon semmi régi Pc-s tartalom nem lesz elérhető,csak a zenes dolgok.

[ Szerkesztve ]

(#14315) Raulblanco07 válasza Balancee (#14312) üzenetére


Raulblanco07
aktív tag

Nagyon régen megmondták, hogy nem lesz együtt a konzol - pc verzió.
Esetleg az accountodon be tudsz ott lépni és csinálni egy konzol karit aminek semmi köze a többi pc karihoz, értsd még acc bank sem, de kétlem, szerintem külön account lesz a konzol.

(#14316) madgie válasza Raulblanco07 (#14315) üzenetére


madgie
titán

Pedig mókás volna egy PC vs Konzol PVP ;]

(#14317) Plata válasza madgie (#14316) üzenetére


Plata
félisten

Mókás,hülyére vernék a konzolosokat. :DDD
Konzolon kismillió cucc nincs ami van Pc-n,a konzolos HUD meg irányítás szar.Mire te konzolon aktiválsz egy skillt vagy ilyesmit addigra a Pc-s kétszer kinyír.
Na és persze ott van a rengeteg Pc-s trait,skill egyéb cucc ami konzolon nincs.Szerintem sok esélyük nem lenne jelenleg.

[ Szerkesztve ]

(#14318) madgie válasza Plata (#14317) üzenetére


madgie
titán

Kábé erre gondoltam én is.

(#14319) Plata válasza madgie (#14318) üzenetére


Plata
félisten

Jah hát úgy,úgy tényleg mókás lenne. :D

(#14320) Kotomicuki válasza madgie (#14308) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Igaz, köszönöm a kijavítást! :R
A két betű egymás mellett van és oly későn már a kiejtése is hasonló ahhoz, hogy a szöveg átfutásakor - félálomban - a különbség már ne tűnjön föl! :B

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#14321) madgie válasza Kotomicuki (#14320) üzenetére


madgie
titán

Semmi baj, azt hittem, hogy megfáztál és bedugult az orrod :D

(#14322) FireKeeper válasza Balancee (#14312) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

úgy tudom az acc közös de a pc-s karaktereidet nem használhatod konzolon. sokan sírtak miatta, de igazából érthető és logikus, hogy így van.

én úgy látom itt most egyértelműen a játékosbázis bővítésére mentek rá, és nem arra hogy a már meglévő játékosokat fejjék meg jobban. nagyon szívesen megnéznék amúgy statisztikákat majd, hogy ez mennyire jön be nekik végül, még az is lehet, a játék jövője múlik ennek a sikerén. úgy tudom, még anno a Legacy of Romulus hozott nekik viszonylag sok új usert, persze aztán idő közben elpárolgott egy csomó, viszont a Delta Rising nem volt sikeres ebből a szempontból, ott csak a már meglévő bázist tudták kicsit lehúzni.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#14323) Plata válasza FireKeeper (#14322) üzenetére


Plata
félisten

Hát ahogy nézzük,a delta rising nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagy lehúzás volt,de a delta eventel meg a delta buggal én húztam le őket de nagyon nagyon nagyon nagyon. :DDD

(#14324) Plata válasza FireKeeper (#14322) üzenetére


Plata
félisten

Delta Rising és a T6 hajók piszkos nagy lehúzás volt és köcsögség.
irtó tetű húzás volt tőlük,főleg az hogy a T5 zenes hajókat kiadták t6 hajónak és még ki sem javították a bennük levő bugokat,egyértelmű hogy a T6 hajók amiknek van T5 megfelelőjük nem új hajó,hanem a régi T5 T6 néven,plusz 1 konzollal meg egy kis kozmetikával.De az aki ismeri a T5 zenes hajókat,az első látásra észreveszi hogy a T6 az biza a T5 csak új néven,rohadt gáz hogy minden T5 hajó bug egy az egyben ott van a T6 változaton is.Jó kivéve a jó bugokat,azt elviseljük.Halhatatlan B'rel bug nélkül nem is tudnék torpedó hajókat gyártani. :(((
De jó pár olyan van ami már T5-ön is irritáló volt,mint a grafikai bug,vagy a váltó bug.
A Guramba váltó bugja például T6 változaton még jobban előjön mint T5-ön.Igaz az poén mikor magától vissza vált a hajó Siege módba,de azért lelombozó.
Viszont asszem elég sokat is kaptunk a fejlesztőktől,ki jött az admiralty ami gyakorlatilag nekem ontja a dilit és a zent.Csak a legutóbbi temporal karimra 17k+ zent nyomtam el,úgy hogy az összes hajó megvan,már ami érdekel,mert fasztrox meg jujpiter ingyen sem kellene.Meg még van egy két részemrű haggyá lógva hajó.
És itt volt a Temporal event,ami megint hatalmas jó dolog volt,irtózatos sok dilit,ec-t egyéb vackot adott,új jó traiteket egyéb fost,és most már egyből Mk13 UR cuiccokat adnak a repuk.Ma szereltem fel az új torpedós fun sci karimat,ugye neki T6 Fleet B'rel-je van,négy repus fegyvere,mind egyből mk13 UR,azért így klasszabb.
El sem tudom képzelni jövőre milyen event jön,jövőre ha megcsináljuk egyből mk14 epic cucmót kapunk?

(#14325) Raulblanco07 válasza Plata (#14324) üzenetére


Raulblanco07
aktív tag

hogy a T6 hajók amiknek van T5 megfelelőjük nem új hajó,hanem a régi T5 T6 néven,plusz 1 konzollal meg egy kis kozmetikával.De az aki ismeri a T5 zenes hajókat,az első látásra észreveszi hogy a T6 az biza a T5 csak új néven,rohadt gáz hogy minden T5 hajó bug egy az egyben ott van a T6 változaton is.

Erről eszembe jutott az új battlefield, öcsém mondta hogy a régi battlefield játék hack-je működik abban is, mert kb 1 az 1-ben a régi játék új skinnel, na az lehúzás :)

STO-ban mi egy hajó? Gyakorlatilag egy skin és egy konzol - boff - fegyver leosztás, meg egy két adat mint fordulás, pajzs, stb, szóval a plusz 1 konzol és az új skin a max amit tudnak csinálni egy új hajóval :)
Én továbbra is várom a T6 assault cruisert, a Regent a legszebb hajó a játékban, nagyon imádtam.

(#14326) Plata válasza Raulblanco07 (#14325) üzenetére


Plata
félisten

Nincs igazad,mert a Regentnél szebb az Imperial. :P
Nekem egy aknázós hajó a vágyam vagy 4 éve ebben a rohadt játékban de nincs. :DDD
Bezzeg lehívható segítőként az Imperial aknázós hajó,viszont ha megveszed akkor lószart.
Tessék neki betenni passzív skillnek azt ami az NPC Imperialnak van.
Flottás vackokon imádom lehívni az Imperial-t segítőnek,mert olyan szépen szarrá aknázza a térképet.
Ezért is ugrottam rá hogy megveszem,mert milyen szíp hajó és végre aknázós,oszt egy túrót.

[ Szerkesztve ]

(#14327) Plata


Plata
félisten

Ma meglett a temporal karival a 3 full spec,és a spec jutalom az egész accountra.

(#14328) Badname válasza Plata (#14327) üzenetére


Badname
tag

Igazad volt plata,jönnek a t6 dominion hajók meg a keldon. Konzolra.

(#14329) Plata válasza Badname (#14328) üzenetére


Plata
félisten

Na jah én megmondtam hogy jönnek. :DDD ;)

(#14330) Badname válasza Plata (#14329) üzenetére


Badname
tag

Csak nem nekünk.am ugyanazok a konzolok vannak rajtuk mint a t5 variánsokon

(#14331) Plata válasza Badname (#14330) üzenetére


Plata
félisten

De akkor is jöttek. :D

(#14332) Raulblanco07 válasza Plata (#14331) üzenetére


Raulblanco07
aktív tag

Resolved an issue that caused the Bioneural Infusion Circuits and Elachi Subspace Transceiver console to share an equip limit.

Majd nézd meg hogy a sheszar-od jó lett-e már.

Hologram Spock Bridge Officer

He? Ilyet kitől kell venni?

[ Szerkesztve ]

(#14333) Plata válasza Raulblanco07 (#14332) üzenetére


Plata
félisten

Zsíííír.Én meg újat akartam venni. :DDD

(#14334) John_Doe válasza Raulblanco07 (#14332) üzenetére


John_Doe
senior tag

Kicsit hosszú de innen:

Set a Course for Star Trek Mission New York!

Aug 11th 2016

Captains – set a course for Star Trek Mission New York on September 2nd, 2016! This brand new convention is your chance to meet the team, as you explore Star Trek Online before its official debut on console.

Come visit our booth with full demo stations featuring Star Trek Online. Grab a controller and get ready for an all new Star Trek experience. Get there early, because the first 1,000 attendees to play will receive an exclusive Star Trek Online t-shirt!

On your away mission, make sure you grab your crew and visit our photo booth to get your picture taken in front of classic Star Trek Online backdrops. All attendees with receive one free printed photo in front of our green screen and be featured on our official social channels!

Relive the classics with our “Crew of The Original Series Enterprise” code available to convention-attendees, including in-game hologram bridge officers based on Spock, McCoy, Scotty, Chekov, Uhura, Sulu, and Rand! The prizes don’t stop there – enter into our raffle for even more opportunities to win including prizes from Wizkids!

Get an exclusive, behind-the-scenes look into development for Star Trek Online on consoles in our upcoming panel. Join executive producer Stephen Ricossa, lead game designer Al Rivera and producer Maria Rosseau as they reveal the development process that went into bringing the game to Xbox One and PlayStation®4. Now is your opportunity to talk Trek with the team!

We can’t wait to see you there Captains!

Tavaly EMH-t lehetett szerezni Las Vegas-ban. Meg ugye ott a Holo Admiral Leeta Tactical Officer ha adakozol.

[ Szerkesztve ]

Shal'kek nem'ron!

(#14335) ***ANDRÁS*** válasza gerisz23 (#14204) üzenetére


***ANDRÁS***
aktív tag

Köszönöm, mind meglett. Nálam kimaradt a delta, így sajnos keresni kellett.

Valaki tud egy jó skill plannert feedback pulse-os hajóra? főleg egy fullra torpedókkal kirakott változat érdekelne de minden fajta jóhet.

[ Szerkesztve ]

(#14336) Lanny válasza ***ANDRÁS*** (#14335) üzenetére


Lanny
aktív tag

Fbp-st már alig használja valaki. Ha sikerül összegyűjtenem a zent a 31. századi hajó pakkra, akkor kigondolok valamit és megosztom a tervet. Sokkal ütősebbet lehet kihozni a temporal boff skillekkel.

[ Szerkesztve ]

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#14337) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Most hogy elérhető a játék PS4-re, gondoltam adok neki egy esélyt. Az első ismerkedések nem voltak túl barátságosak, de a klingon storyline érdekes. Akkor döntöttem el, hogy ez nekem tetszik, amikor az egyik küldetés során elég gyorsan kellett volna eltűnnünk a bolygó felszínéről. Pepitában:

- L'tassa, hallanak engem?
- Tisztán és érthetően uram.
- Vissza kell jutnunk a hajóra.
- Uram, még a mágneses tér alatt vannak, nem tudjuk visszasugározni önöket.
- Nem ezt akarom hallani.
- Azonnal belépünk a légkörbe uram.
- Nagyszerű ötlet. Tegyék gyorsan, szükségünk lesz több harcosra.

Következő küldetés a láncban:
- Küldje át a fedélzeti számítógépünknek az összes kommunikációs adatot a közelmúltból, valamint egy listát a be- és kimenő áruforgalomról.
- Hátizéö... Ez egy kicsit hirtelen jött utasítás. Megállapodásunk van az államukkal, az itteni kutatások rendkívül titkosak. Van bármilyen határozatuk az igényükre?
- Persze. Máris küldjük Önöknek.
[ fegyverzet élesítve ]

:C

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#14338) Plata válasza Lanny (#14336) üzenetére


Plata
félisten

De a temporal FBP és a sima FBP megfér egymás mellett és nem teszik egymást cd-re emiatt a kettő együtt nagyon durva.
Ha nem tudsz gyártani 3-as recursive-t szólj,én tudok.

(#14339) Plata válasza Mister_X (#14337) üzenetére


Plata
félisten

Klingon oldalon nem a sztori az érdekes,bár az se rossz,hanem maga a klingon oldal az teljesen más.
Klingon hajókkal teljesen más a játék,eszement jó hajóik vannak,vannak olyan hajóik amikhez hasonló fed oldalon nincs,sokkal nagyobb élmény egy klingon hajó.No persze nem az ingyenesekről beszélek.
Guramba vagy B'rel esetleg Karfiol irtózatosan nagy élmény,legalább is nekem,de előhozhatnám még a Bortasqu-t is ami megint hatalmas,ha csak fed oldal lenne és nem lennének lobis hajók,már rég meguntam volna,de klingon zenes hajókat nem lehet megunni.De ami még eszement élmény az a KDF romulán kari,na az már elmebeteg kategória,a romulán és klingon zenes hajók konzoljaival hülyére röhögöd magad küldizés közben,mert a sok elmebeteg zenes op konzollal harc nélkül halálba szopatod az ellenséget. :C
És ha már itt tartunk a romulánoknál is vannak irtózatosan ütős hajók,mondjuk engem nem a dps-e izgat hanem a fun faktor.T/ flambard T5 scimitar szettel irtó jó móka.Romulán KDF sci karimmal több mint ezer stf-en mentem már,mert tényleg mókás.Ha ismered a Star trek nemezis-t abban láthattad a scimitart.
Egy az egyben ugyanaz az élmény,Dupla pajzs,harc pajzs alól és van thalaron ágyúja.

(#14340) Mister_X válasza Plata (#14339) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ezt fordítsd le magyarra is, kérlek :DDD

Pár helyen logikátlan a rendszer azért, adott a kancellár egy tokent új hajóra, de azoknak a hajóknak feltétele a Lt. Commander rank, ami lvl10. Ki is léptem a választóképernyőről, egyből mondja az elsőtiszt, hogy az első cél fogja a jó szerencsét adni a hajónak, mi legyen az? Starfleet ofc :DDD A küldit békén is hagyom, még egy szintet meg kell lépnem az új csónakig.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#14341) Plata válasza Mister_X (#14340) üzenetére


Plata
félisten

Valamiért kevés xp-t kapsz.Az a küldi Pc-n 10-11-es szintnél jön.
De én nem szoktam vele foglalkozni,én úgyis zenes hajót használok 1-es szinttől.
Általában 12-es szintig húzom küldivel a karit onnan meg pénzből felhúzom 52-re,onnan van admiralty onnan admiraltyval és küldikkel 60-ra.
Mit fordítsak magyarra?

(#14342) Plata


Plata
félisten

(#14343) Badname válasza Plata (#14341) üzenetére


Badname
tag

Segítek plata. A srác most kezdte az stot konzolon :-D minden bizonnyal halandzsa volt neki az egész :-D

(#14344) Chak


Chak
csendes újonc

Főleg úgy nem fogja érteni h jelenlegi konzol buildben se admirality se pedig doff system nincsen.

(#14345) Plata válasza Badname (#14343) üzenetére


Plata
félisten

Na bakker,aszittem már próbálta Pc-n.
De akkor így nem sok értelme van elmondani bármit is mert úgysem fogja érteni.
És nincs képem sem most hajókról,max guramba,véletlen töröltem a képeim.
A kedvenc klingon siege destroyerem.

Ez meg roma Flambard.

Nincs jobb képem,ezt is raptorból lestem ki.

(#14344) Chak
Admiralty és doffok nélkül mi értelme? :Y

[ Szerkesztve ]

(#14346) Plata


Plata
félisten

Mai ARC küldik tök jók.

(#14347) L3zl13 válasza Plata (#14346) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Én nem szeretem a log on x consecutive days küldit. Mert ha egyszer nem érsz rá, vagy benézed és kicsúszol az időből akkor kezdheted nulláról.
Ráadásul elég kevés XP-t ad ahhoz képest, hogy hány napig tart.

Aki hülye, haljon meg!

(#14348) Plata válasza L3zl13 (#14347) üzenetére


Plata
félisten

De nem kell hozzá felrakni semmit,és reggel attól függ mikor kelek 5-6 körül úgyis bekapcsolom.
Oszt le van tudva.

(#14349) Plata


Plata
félisten

Bakker mit is kellett beírni eu2 proxy-hoz?
Elfelejtettem.

(#14350) Chak válasza Plata (#14349) üzenetére


Chak
csendes újonc

-SetProxy eu2.proxy.crypticstudios.com 80

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.