Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-08 14:21:11

LOGOUT.hu

Star Trek Online -=MMORPG=-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15651) gerisz23 válasza Plata (#15649) üzenetére


gerisz23
őstag

Csak nekem nem látszik a repus eventeknél a kobayasi marus?

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#15652) Plata válasza gerisz23 (#15651) üzenetére


Plata
félisten

Nem,nekem sem,no projects available.

(#15653) Lanny válasza Konfigos (#15636) üzenetére


Lanny
aktív tag

Az első rész alapján nagyon úgy néz ki, hogy a Discovery-vel teljesen új alapokra kívánják helyezni a franchise-t. Messzemenő következtetéseket még nem nagyon érdemes levonni, viszont egyenlőre nem tűnik rossznak.
Az Orvilel-ben pedig pozitívan csalódtam, nem hittem volna, hogy végig képesek lesznek lekötni az ember figyelmét, le a kalappal előttük! :K

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#15654) Chak válasza gerisz23 (#15651) üzenetére


Chak
csendes újonc

Szerintem most már az új weekend event storeból lehet kiszedni az ilyen cuccokat.

(#15655) gerisz23 válasza Chak (#15654) üzenetére


gerisz23
őstag

És az hol van,hol lehet betenni a 3 vackot?

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#15656) Plata válasza gerisz23 (#15655) üzenetére


Plata
félisten

A repunál event és store.

(#15657) Chak válasza Plata (#15656) üzenetére


Chak
csendes újonc

Igen, repu/event storeban van egy új menüpont és ott lehet kiszedni a cuccokat ha van nálad elég vorcher.

(#15658) gerisz23 válasza Chak (#15657) üzenetére


gerisz23
őstag

Jah most hogy így írjátok azt láttam is... :W

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#15659) MichaelSD válasza Plata (#15602) üzenetére


MichaelSD
őstag

Nagyon igaz. Csak ha Lobi kell érdemes "dobozolni".

A Phoenix dobozokat se érdemes nyitogatni. Annyival árnyaltabb, hogy a Phoenix tech upgradek elég jók. Mivel a tech upgradek dilbe kerülnek és a Phoenix tech upgrad ezt csökkenti ezért valamivel kevésbé butáság nyitogatni őket. :)

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#15660) Konfigos válasza MichaelSD (#15659) üzenetére


Konfigos
őstag

Pedig ha utána számolsz nagyon is érdemes nyitogatni és csak az upgrade miatt.Pont a múltkor vertem el rá 300k dilit,és annyi upgradem lett belőle hogy besárgítottam mindent amit még kellett,és mint tudjuk a repus dolgokat epicelni nem olcsó dolog. Összességébe soha nem jött volna össze 300db sima upgradel. Annak idején 700k dilit nyelt el egyetlen torpedom,és itt én most nem egy dologról beszélek hanem közel 20 dolgot epiceltem belőle.

Úgyhogy nem tudok egyet érteni veled,nyugodtan nyissátok mert megéri az upgrade miatt.Legjobb ha az upgradet elrakjátok egy up weekendre és akkor toljátok el,garantáltan epic lesz minden több karira is és sokkal olcsóbban mint a sima techekkel ami még ecbe is kerül pluszba vagy nyersanyagba.

(#15661) Plata válasza Konfigos (#15660) üzenetére


Plata
félisten

Én múltkor a sovira wide bug torpedót 1 tokennel besárgítottam. :DDD
Napi ingyenest én is kiveszem.
De most spórolok,50 ezer zen alatt vagyok,így nem költök fölösleges dolgokra.
Ha még lentebb megy a zen ára veszek egy 16k-t megint,ha 60k meg lesz akkor majd költögetek.
Bár úgy is jön az új 3x3 megapack.

[ Szerkesztve ]

(#15662) Konfigos válasza Plata (#15661) üzenetére


Konfigos
őstag

Ennyi zennel nagy hülye vagy hogy nem trükközöl vele,elég sok dilit tudnál kaszálni vele csak pár kattintással.Ha okosan váltod be majd adod el és veszed vissza akkor simán kijönne neked egy 50x50.000 profit..De mint tudjuk a kereskedés messze áll tőled ;] :DDD

(#15663) Plata válasza Konfigos (#15662) üzenetére


Plata
félisten

Nem tehetek róla,lusta vagyok kereskedni. :D

(#15664) Raulblanco07 válasza Plata (#15663) üzenetére


Raulblanco07
aktív tag

Ehhez pont nem kell semmi idő vagy energia.
Amikor nincs főnix rerun akkor diliben tartod a zent, szóval amit gyűjtesz nem váltod át zenre, amid most van eladod mikor magas az árfoylam, a nem beváltás még időt is spórol neked ahhoz képest hogy beváltanád.
Az eladás meg pár kattintás, kiteszed x áron és a rendszer eladja, semmi dolgod vele.

van rengeted dilid, amikor jön a rerun és leesett a dili árfolyama, az egészből zent veszel. megvárod hogy vége és felmenjen az árfolyam, az egészet eladod. megvárod hogy rerun és lemegy, az egészért veszel.

ennél jelenleg nincs egyszerűbb üzlet sto-ban szerintem, én is elkezdtem dilit bányászni hogy a következő alkalomra legyen.

számolni is egyszerű vele mert kb tudható hogy 3 havonta jön a rerun amikor az új box is, szóval tudod hogy meddig kell eladnod a zent hogy legyen rengeteg dilid addigra hogyha jön a következő rerun és az olcsó zen.

[ Szerkesztve ]

(#15665) gerisz23 válasza Raulblanco07 (#15664) üzenetére


gerisz23
őstag

De sajnos az utoló 2 alkalommal csak 40-45 pontot esett a zen,nagyot kaszálni nem lehet vele.Ezen az új holding se segít,marad a 300körüli ár.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#15666) Plata válasza gerisz23 (#15665) üzenetére


Plata
félisten

Várj amíg elérik a tier 1 vagy tier 2 upgradet.
Állítólag t3-ba retkesül sok dili kell.

Mellesleg állítólag rinya van hogy az új MW dread-ek túl erősek.
Daystrom Scott Trucker.


Hát izé. :Y


[ Szerkesztve ]

(#15667) Raulblanco07 válasza gerisz23 (#15665) üzenetére


Raulblanco07
aktív tag

40 esés 50k zennél majdnem 7000 zen ha 300-260-at nézünk, 2 x 10 kattintásért az egész jó haszon.
nekem kicsit többet kell vacakolnom az r&d cuccokkal :)

egyébként ez egy viszonylag egyszerű stabil lehetőség, annyira nem vagyok képben jelenleg az ingame piacról hogy fogalmam sincs az r&d-n kívül mit lehetne csinálni, az r&d-t sem tudom hogy megéri-e jelenleg, próbaképpen nyitottam 200-at de még nem adogattam el hogy egyáltalán megéri-e vagy veszteséges lesz.

(#15668) Raulblanco07 válasza Plata (#15666) üzenetére


Raulblanco07
aktív tag

Ha olyan erős mint amilyen ronda, akkor duplázza az eddigi dps rekordot.

(#15669) Plata válasza Raulblanco07 (#15668) üzenetére


Plata
félisten

Nem tom,cseten mondták hogy redditen rinya van miatta hogy a cryptic milyen pénzéhes tetű cég,kiadják ezeket a hajókat amik marha erősek lesznek és marha drágák.
Csetről kaptam képeket is.
Jah asszem hun cseten hanyagolni kell a flotta bázis témát mert veszekedés lesz belőle.
Kariváltás után elfelejtettem hogy csetet is váltsak és hunra írtam provision szerzős dolgot,oszt valami dinnye berágott miatta.

[ Szerkesztve ]

(#15670) gerisz23 válasza Plata (#15669) üzenetére


gerisz23
őstag

Nálunk a fed flottába 1x tudtam tenni,mire felérek telerakják.Közbe csinálom a provisionért a 3 küldit tartalékolok.Klingon flottát viszont tolom ahogy tudom.
Raul,az első phoenixnél lement 200-ra a zen,ahhoz viszonyítva ez csak ingadozás :C

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#15671) Plata válasza gerisz23 (#15670) üzenetére


Plata
félisten

Hagyd a küldizést a francba,menj le a kolóniába vállald el a 3 napi küldit,vigyél szörf deszkát és 2-3 perc alatt 750 provision/kari.Tegnap mutatta nekem is Raul,ki is vettem pár karival.
Nálunk is ugyanaz a helyzet,nem nagyon tudok betenni cuccost.

[ Szerkesztve ]

(#15672) gerisz23 válasza Plata (#15671) üzenetére


gerisz23
őstag

Ki mondta hogy küldizek?végre van értelme a deszkának xd

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#15673) Plata válasza gerisz23 (#15672) üzenetére


Plata
félisten

Kár hogy a floater nem használható,de legalább lehet bármilyen ruhát hordani,még risa ruhát is.

(#15674) Chak válasza Plata (#15671) üzenetére


Chak
csendes újonc

Egy órás a cd-je a mini gémeknek a kolónián. Hm.. ha lenne elég erőm nyomkodni napi több alkalommal. :D

(#15675) Plata válasza Chak (#15674) üzenetére


Plata
félisten

Mi a ragya.
Na az még jobb,de nekem 20 óra rémlett,leet valamivel kevertem.

(#15676) Raulblanco07 válasza Plata (#15675) üzenetére


Raulblanco07
aktív tag

Még ec-nek sem rossz, ha jól rémlik 800 ec volt ráírva mint ár mikor rávittem az egeret, ha az az ára tényleg akkor 250 x 800 = 200k, x 3 fajta 600k pár perc alatt. Ha van 10 karid az óránként 6m ec. Neked 30 karival már 18 millió.
De azért nézd meg hogy tényleg annyi-e és eladható-e mielőtt elkezded farmolni :D

Illetve erre a provision collecting dologra kiváncsi vagyok, hogy lesz elosztva, van egy 4. fül a provisionnél, ott van ez a collectoros cucc. Ha jól sejtem a rendszer idő arányosan oda fogja gyűjteni, és az első aki rácsap visz az épp aktuálisan oda gyűjtött cuccot. Nem néztem, de lehet hogy flottás jogosultságba betették hogy beállítható legyen milyen rangon rabolhat ott le valaki, mert ha igen akkor max rang és enyém az egész :D

Platac, este körlevelet akarok küldeni, ne használd el.

[ Szerkesztve ]

(#15677) Spec válasza gerisz23 (#15672) üzenetére


Spec
őstag

Amúgy az új PVE küldik nekem kifejezetten bejönnek, és azok is adnak provisiont.
A Dranuur Gauntlet kicsit hozza a régi jó No Win Scenario fílinget, persze közel se olyan hosszú és nehéz, de azért ki lehet fogni olyan enemy-t, ami megizzasztja az embert. Advanceden, amikor a végén jönnek a dreadek, az kifejezetten meredek tud lenni.
A Dranuur Beach Assault is bejön, bár még nem jöttem rá mi értelme van a két külön alpha/beta csapatnak.

[ Szerkesztve ]

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#15678) Raulblanco07 válasza Spec (#15677) üzenetére


Raulblanco07
aktív tag

Engem a colonys instán lévő 30 waves szimuláció érdekel, tier 1 colonyval lehet gyártani ilyen provisiont hozzá amivel elindítható, szóval 1-2 héten belül ki lehet próbálni, azt írja hogy a 30 wavet csak a best of the best tudja teljesíteni.

(#15679) Plata válasza Raulblanco07 (#15676) üzenetére


Plata
félisten

Már nem 30 karim van hanem 37. :D
Asszem.
Körlevelet ma már küldtem,ki küldtem körlevélben a következőt.
Hé pupákok ma hétfő van,de nyugi mert holnap kedd lesz. :DDD

(#15678) Raulblanco07
Ha karinként 1 kört letolok akkor nekem már meg is van. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15680) Raulblanco07 válasza Plata (#15679) üzenetére


Raulblanco07
aktív tag

Elfelejtettem hogy sto-ban 40-50%-ot kapsz csak eladásnál, szóval ha npc-nél adod el 50%-ért, akkor is csak 100k / fajta. Mindegy, csóróknak az is valami.

(#15681) Plata válasza Raulblanco07 (#15680) üzenetére


Plata
félisten

Hehehehehe.
Nem volt szükségem pénzre már legalább 1 éve,így nem is érdekelt a pénz.
Tarantula óta nem jött értelmes hajó.De admiraltyból meg tőled van 1 milliárdom kb,500 valamennyi acc bankba 100 kulcs,boxos hajók,halvány gőzöm sincs mit érnek,de nem volt kedvem foglalkozni az eladásukkal.Kövezz meg de egyet el is ajándékoztam. :DDD
Írok neked privát üzit flottás ügyben,nem merem ide írni mert még valaki belém köt.

(#15682) Konfigos válasza Raulblanco07 (#15667) üzenetére


Konfigos
őstag

Pont ezt akartam írni én is,simán jó..Idő se kell hozzá.

Rd pack nagyon sokszor nem éri már meg,kevesen csinálják.Pont nemrég volt olyan hogy 1.1volt az rd pack,vettem próba 2x100-at,kb a material volt a profit rajta,de még az is neccesen.Sok volt ez amik itt voltak mostanába és nagyon lenyomta az árakat accelerator meg material téren. Egyetlen tuti biznisz ma már a spekulálás olyannal amiről tudja a "kereskedő" hogy jó lesz,pl volt most a Ba'ku packok első pár nap 1m körül volt,már most 4m és kb 7ig meg se fog állni mivel ebből esik a lila crtd crth energy doff meg persze a kék is.Ezek a tuti befektetések és idő se kell hozzá mert megveszi az ember amennyit tud aztán meg se nyitja a játékot pár hónapig majd felmegy és 4-5x vagy több profit a semmiből.Hajókba fektetni se nagyon érdemes már mert cryptic egy perc alatt keresztül húzza a dolgokat ha akarja.Sokkal nehezebb ma már manit csinálni mint régen,sőt már a boxozással se stimmel valami de rendszeresen mínuszosan nyitok már,ahhoz lehet köze hogy nem tudok bemákolni jó instát ahol sok semmit toltak el mert nem nyitnak már annyian közel se.Ismerek olyan boxfüggőt aki 540 semminél tart most..ilyen régebben nem sűrűn fordult elő :DDD Én tartom ezt a 200-250 körüli értéket de a 100 alattihoz képest ami régebben volt kiemelkedően szar.Ma már ha nekiállok nyitogatni csak a nullára megyek,de az se jön össze.Az a szitu hogy egyértelműen az lett hogy aki fizet az kap hamarabb.És ezt nagyon kirajzolja a dolog,persze az se garancia..

(#15683) Plata válasza Raulblanco07 (#15680) üzenetére


Plata
félisten

Megnéztem.
Féláron adhatod el,de add el trade cseten,ott többet ér biztos.

Provioson berakása projectbe még mindig bugos.

[ Szerkesztve ]

(#15684) Raulblanco07 válasza Plata (#15683) üzenetére


Raulblanco07
aktív tag

Rájöttem, csak mostanság entropiával játszom és hozzászoktam hogy minden a kiírt értékét éri.
3 x 250 x 800 x 0,5 az még mindig 300.000 ec, ha valakinek nincs ec-je akkor elég jó pénz pár percért.
később magasabb tier-en pedig többet lehet majd kiszedni, akkor ez tovább nő majd.

(#15685) Plata válasza Raulblanco07 (#15684) üzenetére


Plata
félisten

Trade cseten jó ára lesz majd,tier upgrade-be és egyéb upgrade-be sok tíz ezer kell majd,ha igaz.

(#15686) Raulblanco07 válasza Plata (#15685) üzenetére


Raulblanco07
aktív tag

bound-os, trade chaten elvileg nem árulhatsz ilyet, csak amit trade ablakban átadhatsz, más kérdés hogy néha árultunk ott markot, dilit vagy még provisiont is, de ma már keményebb szabályok vannak crosis hisztirohamai miatt. legalábbis mikor legutóbb foglalkoztam a trade chattel kb abból állt hogy crosis szétoffolta, majd ha megunta akkor banhullámmal fenyegetőzött azoknak akik offolnak.

(#15687) Plata válasza Raulblanco07 (#15686) üzenetére


Plata
félisten

Azt mondtad írsz kör levelet,de én nyomát sem láttam.
Nem tudom melyik cseten volt róla szó,de lehet hogy stf cseten.Asse tudom mennyiért.
Mellesleg zen most 255.

[ Szerkesztve ]

(#15688) Plata


Plata
félisten

Napi ingyenes főnix epic meglepetés volt,elsőre azt hittem ződ. :C

Epic cumi hogy nem tudok vele mit kezdeni,minden epic hajó megvan.

[ Szerkesztve ]

(#15689) Chak válasza Plata (#15688) üzenetére


Chak
csendes újonc

Grat, nekem is pont ma esett egy ilyen. Meg is lepődtem.

(#15690) gerisz23 válasza Plata (#15688) üzenetére


gerisz23
őstag

Grat!

Ha esetleg van valakinek felesleges kdf fleet markja ne tartsa magában :C

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#15691) Plata válasza gerisz23 (#15690) üzenetére


Plata
félisten

Mi a szösz,te melyik klingon flottában vagy?
Talán külföldiben?
Ha golyós flottában vagy akkor 1 milió ec/ darabért sem kapsz. :DDD
De ha más flottában vagy akkor 50k ec/fm. ;]
Na jó csak poén. :C

[ Szerkesztve ]

(#15692) gerisz23 válasza Plata (#15691) üzenetére


gerisz23
őstag

Milyen golyós?amúgy a fedes flottánk testvér flottája.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#15693) Plata válasza gerisz23 (#15692) üzenetére


Plata
félisten

Csapágy golyós. :D
Akkor gondolom nem magyar.

De fm hiányról az jutott eszembe hogy várd meg míg xp hétvége lesz,csinálj egy klingon karit húzd fel boosterrel 50-re és megvan oldva az fm,delta és temporal eventes jutalomból egy csomó jön.Meg jön vagy 50 vagy 100k fleet dili is.Nem emlékszem mennyi pontosan. :D

[ Szerkesztve ]

(#15694) gerisz23 válasza Plata (#15693) üzenetére


gerisz23
őstag

Tervbe van 3-4 klingon kari

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#15695) Kotomicuki válasza gerisz23 (#15694) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Nekem meg már hónapok óta gyűlik a FM az RA-kból a 3, 60. szintű klingon-omnál, mert Plata (a bolíviai focista ;] ) flottájában nem lehet rabbeadós speciált indítani az ott terpeszkedő, csak dili'-t követelő miatt... (annyi dili'-je meg az egész flottának nincs, mint ami abba kéne és ilyenből még van féltucat aktív)

Amióta beindult az új őrület, még nem néztem rájuk, de gyanítom, hogy a dobozolt foglyok még most is rajtam maradnának... (a biztonságinak nem nagyon érdemes leadni őket, mert nagyon lutri, hogy a 30%-okkal bejön-e a siker - és már ehhez is válogatni kell őket - és nála sokkal több időt elvesz a 10 berakása, mint a flottáséba a 64 begyömöszölése, ami még pontokat is adna a flottaépületekhez)

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#15696) Plata válasza gerisz23 (#15694) üzenetére


Plata
félisten

Felhúzod xp event alatt 50-ig kiveszed a jutlmakat beteszed flottába és törlöd. :D

(#15697) gerisz23 válasza Plata (#15696) üzenetére


gerisz23
őstag

Jó lesz az még később:d csak 6-7 klingonom van.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#15698) Plata


Plata
félisten

Megnéztem a discovery harmadik és negyedik részét,ezt most komolyan gondolják?
Az egész akkora idióta baromság hogy az röhej,spóra meghajtás ami bárhova elteleportál egy másodperc alatt. :Y
Állati nagy agyatlan baromságok vannak a filmben.

Rohadt bio neural torpedóm még mindig bugos. :O

[ Szerkesztve ]

(#15699) MichaelSD válasza Plata (#15698) üzenetére


MichaelSD
őstag

De *basszus hang on* söööötéééét *basszus hang off*!

Hát elég pocsék lett szerintem is...

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#15700) Plata


Plata
félisten

Kolónián farmolgattam karikkal a provisiont,mikor sikerült fedes klingon karival feljutni a tetejére deszkával,hogy hogy sikerült nem tudom. :DDD
De leugorva a tetőről találtam egy boltot,amit eddig észre sem vettem.
Állati jó cuccokat árulnak,végre már nem csak dmgx3 szar fegyverek vannak,hanem crtdx3 meg egyéb statos fegyók,meg jöttek klassz konzolok,azt hiszem ha tele rakom Fleet didi-t az új kolóniás fegyókkal+ konzollal tuti hogy semmi nem veri le semmilyen stf-en.
Mondjuk jelenleg sem szokták megizzasztani,mivel full didi szett van rajta lukari űr szett és romulán pajzstöltős konzol.
Sajna nem tudtam lekapni hogy deszkával felmegyek kolóniára meg a hegyre,mert rohadt print screen beszart,ha fullscreen-en van a játék csak fekete kockát csinál,a bolt lefényképezéséhez is le kellett raknom windowedre.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.