Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-08 14:21:11

LOGOUT.hu

Star Trek Online -=MMORPG=-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15201) CPT.Pirk válasza FireKeeper (#15200) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Jó vicc, a Vestát is abból vettem. :)

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#15202) Plata válasza CPT.Pirk (#15201) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem vedd le a szettet és rakd fel újra a hajódra.De ha lehet akkor ne groundon hanem az űrben.

(#15203) Plata


Plata
félisten

Úgy látom senkinek semmi ötlete tank szettre,próbálta már valaki ezt a lukari szettet?

(#15204) gerisz23 válasza Plata (#15203) üzenetére


gerisz23
őstag

Tank sett valamelyik küldis volt,fejből nemtom melyik,esetleg assimilated space set hull regen miatt.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#15205) Plata válasza gerisz23 (#15204) üzenetére


Plata
félisten

Gondolom a Sol szettre gondolsz,az kiesik a karimnak,bugos a kari,nem tud tovább menni küldikben a delta küldiknél,hiába van megcsinálva az utolsó.Nem unlockolódik a többi episode.
Pedig már vagy 120-as szintű.
Meg repus jobb is lenne az egyből Mk13 UR.

(#15206) gerisz23 válasza Plata (#15205) üzenetére


gerisz23
őstag

Nem arra,asszem asphere of inlunences küldisorral lehet kiszetni,vmi dysonos szett.Ha repus kell akkor assimilted 2 darabja,+ikony sett 2 darabja(pajzs kell).

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#15207) Plata válasza gerisz23 (#15206) üzenetére


Plata
félisten

Jah hogy a Solanae szettre gondolsz.
Azt még ki tudom szedni.Bár lehet borg+ikony lesz.
T6 Fleet Didi vajon hogy néz ki majd ikony pajzsal.Köszi az ötletet.
Asszem Mk12 borg van neki,de inkább kiveszem újra Mk13 UR-ben,olcsóbb mintha uppolnám. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15208) madgie válasza Plata (#15207) üzenetére


madgie
titán

A Quantum Phase set nem jó tanknak? Még bónuszban tudja a pajzsot gyógyítani mondjuk egy Energy Siphon-nál.

(#15209) Plata válasza madgie (#15208) üzenetére


Plata
félisten

Az inkább drain sci-nek jó,de azzal is az a baj hogy a karim bugos és nem tud tovább menni a Delta epizódoknál.

(#15210) madgie válasza Plata (#15209) üzenetére


madgie
titán

Nekem a FaW meg a DHC tacnak is ez van fent... jobb híján :D

(#15211) Plata


Plata
félisten

Visszatért a főnix.
[link]

(#15212) Plata


Plata
félisten

Hát az új Brícs nagyon laza let,rövid és könnyű.
Jó régen sem volt nehéz csak félóra volt és az ember elaludt rajta.
Legalább is én volt hogy bealudtam rajta.Nincs már a kötelező félórás baromság,sőt új opció van hogy 15 perc alatt be kell fejezni,de nem tart addig,tök rövidre lett vágva.

(#15213) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Mondom megnézem ezt a deflektor fézer dolgot. Gyorsan mentem egy borg redalertet ahol megint minden ellenség azonnal meghalt. Mondom oké, akkor nézzünk valami PVE-t. Erre ott meg látom, hogy 2 óra join / create bann-t kaptam AFK miatt. Valahol valamikor.

Mi a tosz van? :F

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#15214) Plata válasza CPT.Pirk (#15213) üzenetére


Plata
félisten

Lol,az nagyon durva,elméletileg 1 órát kéne kapni ha lelépsz valahonnan.

(#15215) CPT.Pirk válasza Plata (#15214) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Még ha leléptem volna valahonnan... :U

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#15216) Plata válasza CPT.Pirk (#15215) üzenetére


Plata
félisten

Hát tuti kis bugra futottál.
Na én meg letoltam 7 karival brícset.Tök laza lett,kb a negyede a réginek.Rövid és irtó könnyű.

(#15217) L3zl13 válasza Plata (#15216) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Én csak öttel. Előtte féltem, mekkora szívás lesz 5 ször végigtolni minden nap, de ez a rövidített verzió szerencsére nem vészes.

És akit érdekel a főnix, ne felejtse el a napi egy ingyen dobozt felvenni.

Aki hülye, haljon meg!

(#15218) CactuS válasza L3zl13 (#15217) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Milyen főnix? Milyen ingyen láda? :B

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#15219) Plata válasza CactuS (#15218) üzenetére


Plata
félisten

Ha felmész a játékba és megnyomod J gombot bal oldalt látszani fog a jelenlegi event,2 is van brícs és phönix,rákattintasz feljön egy küldi,elfogadod elmész Drozana állomásra ott egy kis köcsögtől kapsz egy ingyen phönix dobozt.
Sok minden jöhet belőle,ha szerencséd van epic token jön belőle,az t6 hajó,vagy rosszabb.
Itt fel vannak sorolva.
Nekem az első napi ingyenes egy uncommon volt.A token átadható másik karidnak is ha van account bankod.

[ Szerkesztve ]

(#15220) Plata válasza L3zl13 (#15217) üzenetére


Plata
félisten

Brícs most jó,rövid nagyon könnyű és sok markot ad.Normal brícs 135 mark a napi első bónusszal.

(#15221) madgie válasza Plata (#15219) üzenetére


madgie
titán

Ó, régen hogy vágytam egy red matter capacitorra. Most meglett, de már nem túl hasznos :D

A crystalline ap torpedó viszont veszélyes, felraktam egy AP buildes hajóra, szép nagyokat odacsap spread-del :)

(#15222) Plata válasza madgie (#15221) üzenetére


Plata
félisten

Jó még az ma is.
Pár karinak vettem ki előző főnix eventen.
Akkor szerencsém volt.Majd mindennap vr token jött ingyenesből.
Kristály torpedó nem rossz.Energia fegyvernek számít.T6 karfiolra én is tettem félre,csak a T6 karfiol nem jön.

[ Szerkesztve ]

(#15223) Plata válasza madgie (#15221) üzenetére


Plata
félisten

Egyébként ha van plasmonic leech akkor majdnem fölösleges a red matter,ma már a plasmo szinte ingyen van,olyan 3-4 milla ec,nem 80-90 mint rég. :D
Nekem T6 gurambán van Plasmonic leech is meg red matter is sőt még supplememntal subsystem konzol is :B .

(#15224) Plata válasza Plata (#15223) üzenetére


Plata
félisten

Most jut eszembe a klingonoknak nem is kerül pénzbe a Plasmonic.
Nekik hajóhoz jár.

(#15225) madgie válasza Plata (#15223) üzenetére


madgie
titán

Hogyne lenne plasmo-m, de egy beam-es hajóra sose elég az energia :D

(#15226) CactuS válasza Plata (#15219) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Köszi.

Admiraltyban jöhetnek hajókártyák, amiket ott tudok csak használni? Vagy valamit félreértelmezek? "Esett" egy ilyen az egyik küldetésből.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#15227) madgie válasza CactuS (#15226) üzenetére


madgie
titán

Igen, ott az 1X, tehát csak egyszer tudod az Admiraltyban használni.

(#15228) CactuS válasza madgie (#15227) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Köszönöm. Másik kérdés, hogy a DOFFoknál van jelentősége a passangereknek? Időről időre meglesz a 20/20, de nem nagyon tudok velük mit kezdeni. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#15229) FireKeeper válasza CactuS (#15228) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

van néhány küldetés ami azokat használja, jellemzően olyanok amiben el is veszi őket, szóval eléggé fogyóeszközök. a colonisteket nebulás kolonizálós küldiknél tudod használni a refugee-ket meg toborzós küldiknél.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#15230) Plata


Plata
félisten

Didi szingularitás ágyúja bugos. :C
Ki szedi a falból az ellenséges tornyokat egyebeket. :K

(#15231) Plata válasza Plata (#15230) üzenetére


Plata
félisten

Brícsen ellőttem a singu ágyút erre kikapott mindent a falból és elvitte. :Y
Állati jó hecc volt. :C
Gyűjtöm neki a lukari markot brícsen,majd lehet lukari szettet kap,az elég tankos.Csak még a nauszi kalózomnak 8 nap mire kész t5 lukari repu,ha neki kész t5 lukari,teli pakolom acc bankot lukari szponzor tokennel,onnan már könnyű lesz a többi karival felhúzni a reput.

(#15232) Plata


Plata
félisten

Ha valakinek vannak talaxi boffjai nézze már meg neki hogy lopnak normal brícsen,nekem úgy lopnak mintha elitet vagy advancedet mentem volna,sok kék materialt csórtak.

(#15233) L3zl13 válasza CactuS (#15228) üzenetére


L3zl13
nagyúr

A Galaxy map-en vannak különböző nevű nebulák. Ha oda elmész, mindegyiknek van egy DOFF küldetés sorozata, ami a végén kék vagy lila DOFF-ot ad. Plusz elérhetővé tesz egy ismételhető DOFF küldit amivel további lila officereket szerzhetsz.
Ezen kívül van egy ismételhető colonization DOFF küldi az Operations department alatt, ami elég jól adja a dilithiumot 5 passangerért cserébe.
Fleet projectekbe is használhatóak civilként.

Szóval összességében elég hasznosak.

Nekem Fed oldalon inkább a prisonerekkel van gondom. Nem sok hasznot hajtanak a konyhára.

Aki hülye, haljon meg!

(#15234) Kotomicuki válasza L3zl13 (#15233) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Azokat a legalsó flottabázis-küldetés "sorban" tudod elpasszolni, nagy tételben -> ott lehet választani, hogy olyan összeállítást, amibe 64(?) db-ot is belerakhatsz egyszerre (darabja 250-300 FC) és a többi körítés között nincs dili'-igény sem - ha jól emlékszem, legalábbis kdf oldalon inkább ide sóztam el őket, mert egyszerűbb, mint 100x kattintgatni 10 db miatt, ami utána még vagy-vagy alapon adja a jutalmat....
Sajnos, a fölsőbb "sorokban" már nem számítanak civilnek a foglyok...

[ Szerkesztve ]

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#15235) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Ha valaki még nem nézte volna: A fönix láda megint levitte a dili árát. Most 200 körül van az árfolyam.

Aki hülye, haljon meg!

(#15236) madgie válasza L3zl13 (#15235) üzenetére


madgie
titán

Már első nap :)

(#15238) Plata válasza ertewrtewrtw (#15237) üzenetére


Plata
félisten

Nem tudom mit láttál,nem is izgat.Mivel a honlap nem létezik ezt már vissza nem tudom nézni.
Mai napig nem merted ki írni vagy felvállalni a flottád nevét,csak írogatod ugyanazt a szánalmas hülyeséget,a stílus ismerős.
Engem sem te sem a flottád sem a hülyeséged nem érdekel,részemről a marhaságaidra többet nem válaszolok.Ha értelmeset írsz amivel megéri foglalkozni válaszolok,üres baromságra nem.
Van egy vagy is inkább két mondás ami rólad eszembe jut,de nem írom ide mert még megsértődsz,ha érdekel majd privátban elmondom. :DDD

(#15240) Plata


Plata
félisten

Új promós hajók jönnek.
Pletyka on.
Ha igaz 5/5 fegyver slottal és 3 hangárral.
Ha igaz az utolsó T6 hajók.
Pletyka off.
[link]

(#15241) Plata


Plata
félisten

Vidió a promó packról.
[link]

(#15242) Konfigos válasza ertewrtewrtw (#15237) üzenetére


Konfigos
őstag

De ez most komolyan miért számít hogy mit láttál x éve?Arról van szó hogy jelenleg nincs,azzal kezdted hogy "ha jól tudod" x oldalas szabályzat van stb,erre lett neked reagálva hogy nincs ilyen,akkor nem értem miért pörögsz még mindig ezen?Nem értem mi hasznod származik ebből,max azt hiszik a többiek rólad hogy szándékosan kötekedni akarsz és csak megutáltatod magad.Nyugodtan posztold ki a flottád nevét,honlapját ide,nincs megkötés senki felé se,nincs kisajátítva a fórum nekünk..Ha azzal kezdted volna a mondani valód hogy xy nevü flotta tagokat keress,x weboldalon megnézhető,pár szóba leírtad volna a társaságot és pont akkor semmi baj nem lett volna ebből.Ez eszedbe se jutott? :N

Plata: ttcn 4/4et írtak,egyébként ez is kapós hajó lesz,első nap szerintem simán 1.8b árral,párat én is nyitok belőle,meglátjuk milyen lesz a drop.

(#15243) Plata válasza Konfigos (#15242) üzenetére


Plata
félisten

Lehet hogy 4/4 lesz,én is cseten hallottam ezt a 3 hangár 5/5 pletyit.
Azt lehet csak simán szívatás.
Úgy nézem aknás promó hajó már megint nem jön. :(

[ Szerkesztve ]

(#15244) Konfigos válasza Plata (#15243) üzenetére


Konfigos
őstag

Tliss miért nem jó?Lehet vele aknázni is,csak romulan ugye.Én annak idején megbántam hogy kibontottam honapok óta volt a szárazdokkba,de most elővettem megint és olyan buildet csináltam rá hogy a haja égnek áll az embereknek tőle.Szóval tényleg megéri az árát..Na meg feltudod nyomni a hullt is 100k fölé akár :D Ami azért elég jó egy warbirdtől ami így fordul,szerintem egyedülálló is.Az hogy mire lesz elég ha jön t7 arról van egy sejtésem..de ez mindig is így volt.

(#15245) Plata válasza Konfigos (#15244) üzenetére


Plata
félisten

Úgy volt hogy jön akna traites hajó talán akna fegyverrel vagy konzollal.Még tavaly ősszel rakták ki a Tal shiar hajó statokkal.
De azóta semmi.
Nekem T6 vagy T7 kling carrier kellene.Ha lehet karfiol.

[ Szerkesztve ]

(#15246) Konfigos válasza Plata (#15245) üzenetére


Konfigos
őstag

Én mérget vennék rá hogy nem lesz aknás hajó,főleg azért mert semmi értelme már a nagyközönség előtt,2 dolog megy a beam meg a temporal,ezeket ötvözik.Ha lesz is aknás hajó az csak valami eventes lehet,de hogy boxba nem tesznek vagy promoba az fix szvsz.Van infód a tzenkethi boxrol?Ha minden igaz az jön majd később.

(#15247) Plata válasza Konfigos (#15246) üzenetére


Plata
félisten

Még semmi.
Aki csinálta a leak oldalt átadta haverjának az meg infóért 20 dolcsit kér.

(#15248) CactuS válasza Konfigos (#15242) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ha jól emlékszem, akkor életem első STOs karaktere hozzátok jelentkezett és gond nélkül bekerültem az akkori "hosszú" szabályrendszer ellenére. Abban a szabályrendszerben sem volt semmi olyan dolog, amit amúgy nem tartana be egy alapvető szociális skillekkel megáldott humanoid. Aki ezen problémázik, azt valószínűleg amúgy is kilökte volna a közösség.

Más: promos hajó az azt jelenti, hogy jön új zenes kulccsal nyitható láda, amiben lehet ez a hajó? Vagy ez valami promóció során kerül bevezetésre? :B

Ha nem lesz több T6 hajó, akkor minden mostani megy majd a kukába, amikor jönnek a T7-esek?

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#15249) Plata válasza CactuS (#15248) üzenetére


Plata
félisten

Májusban új event.
Talán új osztállyal.Karihúzós event.
Ha igaz 50% eséllyel T7 hajók.
De lehet csak gear szint emelés jön.
Tegnap is azt mondták cseten hogy a legdurvább T6 promós hajók jönnek és T6-nak vége.

(#15250) CactuS válasza Plata (#15249) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

De ilyenkor a régi T6 hajók azok mennek a kukába vagy van mód arra, hogy T7 szintre kerüljenek?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.