Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Star Citizen - OFF topic

Hozzászólások

(#7301) #22889600 válasza duvi (#7300) üzenetére


#22889600
törölt tag

Mindig erkezik szallitmany csak elkapkodjak :K

Majd a 4950x kell nekem :K

SC-re is lesz :DDD

(#7302) Menthirist válasza duvi (#7300) üzenetére


Menthirist
veterán

a ramot megvettem vagy két hónapja, az alaplap-venti kombót kb 1-2 hete, és az iponhoz tegnap esett be egy pár 3900X. Fél nap alatt elkapkodták. Én is csak azért láttam, mert raktárfigyelést állítottam be, és így jött tegnap a levél, hogy újra kapható, ma meg már el is lehetett hozni.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#7303) #22889600 válasza Menthirist (#7302) üzenetére


#22889600
törölt tag

Grat hozza, nalam 4.2-4.3-on jart, de a 3700x eleg :DDD

(#7304) Menthirist válasza #22889600 (#7303) üzenetére


Menthirist
veterán

Én nem váltogatom túlságosan a procijaimat, az előző is vagy négy éves volt már. Ezzel remélem elleszek újabb évekig. A 4790k-nál erősebb is, és 3x annyi magja/thread-je van, szóval...

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#7305) #22889600 válasza Menthirist (#7304) üzenetére


#22889600
törölt tag

En sem, evente cserelek :DDD

(#7306) Menthirist válasza #22889600 (#7305) üzenetére


Menthirist
veterán

Jah, kivártad az évet a 3900X-ről a 3700X-re való váltáskor is :D

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#7307) #22889600 válasza Menthirist (#7306) üzenetére


#22889600
törölt tag

Csak teszteltem :DDD

Jo cucc, de nem kell eros vas, cloud megold mindent ;)

(#7308) duvi válasza Menthirist (#7299) üzenetére


duvi
nagyúr

Ezt a Noctuát vetted Sapi? Gondolom az iPon adatlapja hibás (szerintük nincs AM4 támogatás).

[ Szerkesztve ]

(#7309) Menthirist válasza duvi (#7308) üzenetére


Menthirist
veterán

Igen ezt. Technikailag nem hibás, csak idejétmúlt :) Eredetileg ez a blokk nem jött AM4 támogatással, ezért jöttek az SE-AM4-es blokkok, de a hivatalos weboldalon bejelentették év elején hogy mostantól már olyan amd felfogatót és távtartót csomagolnak az U14S-be (meg pár másba), ami az AM3 mellett már jó AM4-re is. Akinek pedig mégis olyan jutna (régi készlet), annak egy blokk másolat ellenében ingyen megküldik az új cseredarabot. Úgyhogy rendeltem egyet, gondolván hogy ha régi készlet, akkor még lesz időm megigényelni az új felfogatót, de erre nem volt szükség, már az új készletből kaptam, és egyből benne volt az AM1-4 kompatibilis amd váz (gyakorlatilag kellett fúrni rá két extra lyukat, meg egy kicsivel rövidebb (vagy hosszabb) távtartót kellett adni hozzá)

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#7310) Fred23


Fred23
nagyúr

VENGEANCE® LPX 32GB (2 x 16GB) DDR4 DRAM 3000MHz C15 Memory Kit - Black. Ezt rendeltem be végül, mert találtam belőle olyan árban, mint amiben a legolcsóbb G.SKILL-ek mennek.

Nem akartam nagyon RAM-ot venni, de félek, fel fognak menni az árak megint.

(#7311) #22889600 válasza Fred23 (#7310) üzenetére


#22889600
törölt tag

Attol fugg milyen lapba megy, MSI lapoknak a legjobb a memo tamogatasa, hatarozottan kisimultak a rancaim :K

SC ala majd 64 fog kelleni ugyis :DDD

(#7312) Fred23 válasza #22889600 (#7311) üzenetére


Fred23
nagyúr

ASRock lesz, kettő is, szerintem van olyan jó, mint az MSI. Egy 1151-es és egy AM4-es alaplap. Egyelőre maradok Intelen, amíg be nem ruházok egy Ryzen 3600-ra, esetleg egy -később jövő- Ryzen 3500-ba. Már többé nem fogok baromira drága komponenseket venni szerintem, mert úgyis cserélődnek a gépek, alkatrészek nálam, az értékükből meg a procik általában gyorsan sokat veszítenek, főleg AMD esetén. Annyi erő legyen benne, ami elég a Star Citizenhez, illetve majd a Cyberpunk 2077-hez, több nem kell.

Dupla áron vettem a felsőkategóriás, pár százalékkal gyorsabb RAM-jaim korábban, holott vehettem volna inkább dupla annyi GB kicsivel lassabbat. Mégis tetszik, hogy ez a Corsair is prémium minőség volt a maga korában, csak a mai mezőnyhöz már kissé öreg.

[ Szerkesztve ]

(#7313) Menthirist válasza Fred23 (#7312) üzenetére


Menthirist
veterán

Alapvetően egyetértenék, de célszerű mindig megnézni, miből profitál többet az adott platform. Pl a ryzen alapvetően a gyorsabb ramokat szereti, a késleltetés kevésbé veti vissza. Márpedig ugyanannyiért kapható 3200-as CL16-os, mint 3000-res CL15, és könnyen lehet hogy a 3200-as mellett gyorsabb lenne egy kicsit a proci. Illetve ha nem akarsz 64 giga ramra lőni, akkor én inkább vennék két 16-os készletet, baromi sokat lehet rajta fogni. 2x16 gigás 3466-3600-as CL16/17 kit 110k körül van, míg ha 4x8 gigát nézel, 70-ből meg lehet úszni CL16-os 3200-as vagy 80-ból CL17-es 3600-as ramokkal. Plusz ugye lehet két ütemben venni, és várhatóan eladni is könnyebb lesz később 8 gigás csíkokat, mint 16-osokat.

De ez csak az én gondolatmenetem, más nyílván mást favorizál :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#7314) Fred23 válasza Menthirist (#7313) üzenetére


Fred23
nagyúr

Pár napja olvastam, hogy ezt a 3000MHz-s CL15-öst 3466-on járatta valaki maradva CL15-ön. Bár nem biztos, hogy azt fogom kapni, ami erre képes, mert ha jól emlékszem, a régi verziószámúak ezt nem tudják. (Mindenki variál ezekkel a verziószámokkal sajnos, azonos típust sem elég nézni gyakran, tökre lottózás.)

Már linkeltem, mit rendeltem (2x16GB), és miért, de ITT van lementve a konkrét ár is. Ha minden igaz, én vittem el ennyiért az utolsó darabot, de azt se zárnám ki, majd értesítenek, hogy elfogyott, és törölték a rendelésem. Akkor meg azt fogom venni maximum 60k-ból, aminek a legjobb az ár-érték aránya a low profile-osok között.

Két 16-os készletet viszont nem vehetek biztosan, mivel az AM4-es, ITX-es lapomnak csak 2 RAM slotja van, szóval nincs más választásom, a 2x16-ot vehetem csak.

[ Szerkesztve ]

(#7315) Menthirist válasza Fred23 (#7314) üzenetére


Menthirist
veterán

jah hogy itx-ed van. akkor nem szóltam :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#7316) Menthirist


Menthirist
veterán

Jajj de szereti a chrome a 32 giga ramot :D Meg hogy az nvme ssd-m már végre 4 pci-e szálon is tud dolgozni :D

Amúgy hozza azt, amit vártam, multicore cpu tesztekben (cinebench-ek, 3dmark cpu score, stb) kb 3x-os növekedés, a vga meg kb ugyanott van (mérési hibán belül), mert az i7 sem igazán okozott cpu limitet :)
De azért ez nice :)

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#7317) duvi válasza Menthirist (#7316) üzenetére


duvi
nagyúr

Hogy muzsikál a Noctua? Mennyi alapjáraton és max terhelésnél a hőmérséklet? Én is ilyen hűtőt tervezek a 2600x-re.

[ Szerkesztve ]

(#7318) Menthirist válasza duvi (#7317) üzenetére


Menthirist
veterán

A hőmérséklet az új ryzeneknél trükkös kérdés, mert dinamikusan állítja a hűtőnek megfelelően (nem állítottam kézi vezérlésre, még csak 1-2 órája van a gépben a cucc, és szerintem egy ideig így is marad). Szóval most Ryzen Balanced módban olyan 40-45 fok körül van valós idle-ben (ez kb annyi, mint a kisebb fogyasztású 4790k volt a kicsit vékonyabb Ashura-val (88 vs 105W tdp)), ekkor a proci minden magja 2.2 ghz-en megy (ez magasabb, mint amire az intel idle-zett). Ugyanakkor ha kell, akkor elkezdi boostolni a magokat, attól függően mennyi magon van a terhelés, 4-6 mag is volt nálam 4.3-4.4 ghz között (1-2 vagy talán 3 magnál simán megy a 4.5), ekkor persze a hőmérséklet nő, ha meg benchmarkolsz, és minden magnak mennie kell ahogy bír, akkor olyan 3.8-3.9 ghz körül voltak a magok összesen, ezzel tartotta magát 80 fokon. Ha egy erősebb hűtés lenne rajta, a hőfok kb ugyanez maradna, csak 3.8-3.9 helyett lehet minden mag 4 ghz felett járna. Szóval az U14 dolgozik rendesen, de egyrészt dögmeleg van (30+ fok a szobában is), másrészt a házam sem a legjobb hűtés téren (túl széles). Ennek ellenére a prociventit nem hallani, mégha amúgy 50 és 100% között is mozog a sebessége (idle / stress test). De ez tényleg azon múlik, épp mit csinálsz, és hogy kevés magnak kell nagyon pörögnie, vagy mindennek de lassabban. A hőmérséklet 40-45 alá nem ment, de 80 felé sem.

3600x-re, nem?

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#7319) duvi válasza Menthirist (#7318) üzenetére


duvi
nagyúr

Köszi! Nem, nálam csak 2600x van, de a CM Hyper TX3 EVO három hőcsöve már kevés neki. Biosban állíthatod a venti görbéjét, hogy hány foknál hány százalékon pörögjön. Mivel "hangtalan" a Noctua, ezzel plusz zaj nélkül is alacsonyabban tarthatod idle-ben a hőmérsékletet. Ha jól látom, az NH-U14S-re is fel lehet tenni még egy 14-es ventit a borda hátuljára. Ezzel javul a hőleadása.

(#7320) duvi


duvi
nagyúr

Majd ha eljutsz odáig, csinálj egy SC tesztet is, hogy mennyit javult a helyzet a 4790K-hoz képest!

(#7321) Menthirist válasza duvi (#7319) üzenetére


Menthirist
veterán

Tudom hogy állíthatom, de nekem előtte egy Ashura Shadow-om volt, aminek éppúgy 6 hőcsöve volt, mint az U14S-nek, szóval nem nagyságrendi a fejlődés. A görbe úgy van, ahogy gyárilag volt, nekem teljesen jó ha 45-50 fok között van idle-ben. Jelenleg nem érzem hogy be kellene avatkoznom :)

Majd kipróbálom az SC-t is, egyszer már indítottam, de akkor úgy összeomlott, hogy soha többet nem indult el, és mivel a Path of Exile-al is van gond, így inkább újrahúzom a rendszert (az alaplap-proci-ram csere lehet kissé sok volt most neki :D)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#7322) Menthirist


Menthirist
veterán

Valami viszont nincs rendben a géppel, új oprendszerrel is kékhalálozik... fut a memtest, amikor mind a négy csík benn van, errorozik...

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#7323) #22889600 válasza Menthirist (#7322) üzenetére


#22889600
törölt tag

szedd le a legujabb iso-t MS-tol es azt rakd fel, aztan chipset driver es oke leszel.

[ Szerkesztve ]

(#7324) Menthirist válasza #22889600 (#7323) üzenetére


Menthirist
veterán

mondom hogy újra lett téve (új iso, új telepítés)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#7325) #22889600 válasza Menthirist (#7324) üzenetére


#22889600
törölt tag

Nezd meg mi a hibakod, nekem is volt ilyen a Taichi-ban, hagytam is a fenebe, az uj lapban (X570-es) nincs ez most.

Ryzen topikban hatha tudnak segiteni vele.

(#7326) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

En is agyaltam regebbi deszkan, de inkabb biztosra megyek, 570-es Giga Elite lesz.
Meg most olvastam egy jofajta ramrol amibol van 3000 CL14 meg 3200 CL16 es huzhatoak 3600-ig.
Mindjart meg is keresem a linket hozzajuk.

(#7327) duvi válasza Menthirist (#7322) üzenetére


duvi
nagyúr

Az összes "régebbi" (nem X570-es) lapon Biost kell frissíteni, hogy rendben fussanak az új (3xxx) Ryzenek. Nézted, hogy a legfrissebb van fent? RAM-ok default Auton mennek, vagy te állítottad be?

(#7328) Menthirist


Menthirist
veterán

Konkrétan van egy csík memória, ami memtest alatt hibákat dob.

Elsőnek kipróbáltam 4 csík rammal a memtest-et, hibákat dobott. Aztán kipróbáltam csak kettővel, azzal nem. Azt a kettőt áttettem másik két slotba, ott is jók voltak (tehát a slotok várhatóan jók). Kipróbáltam a másik két rammal, azok hibákat dobtak, kivettem az egyiket, ami benn maradt az jó volt. Aztán betettem a várhatóan rosszat, és az elkezdett hibákat dobni.

Szóval az egyik csík ram szar, a másik hárommal hibátlanul végigfutott a memtest.

ui: amúgy direkt nem akartam 570-est, mert ugyan még kifizettem volna a felárat, ha nem lenne rajtuk aktív hűtés (legalábbis kb mindegyiken, amit láttam). Nekem nem kell olyan lap, amin van egy mini szarkavaró, mint régen.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#7329) duvi válasza Menthirist (#7328) üzenetére


duvi
nagyúr

EZT olvasd el Sapi!
Szerk:
Ja, hogy nem csak a memtestnél hibázik, hanem a rendszernél is. Akkor ez nem segít :( Marad a garis csere.

[ Szerkesztve ]

(#7330) Menthirist válasza duvi (#7329) üzenetére


Menthirist
veterán

Köszi, holnap kipróbálom majd, de hogy csak az egyik rammal csinálná ezt, az összes többivel jó a free? ez nekem fura.

Igen, kékhalálozott a windows vagy kétszer. Ezért kezdtem a memtest-et, hogy hátha mutat valamit. Végigteszteltem minden ramot, és egyedül az egyiknél mutat hibát. Ettől függetlenül azért majd megnézem a pro-t, meg az újabb bios-t (F40-es van fenn, elvileg van két újabb, de elvileg csak m.2 támogatást és destiny 2 javítást hozott)

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#7331) Malibutomi válasza Malibutomi (#7326) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Na megvan itt olvastam: [link]

Ezek a ramok azok:[link]

(#7332) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Ooof..nezzetek, Ryzen ITX build a nappaliba:

Itt a build: [link]

(#7333) #22889600 válasza Malibutomi (#7332) üzenetére


#22889600
törölt tag

Ahh, vizet tobbet nem, csak ha mar nagyon unatkozom :DDD

Jatekviz johet, azzal nem kell pocsoreszni, felteszem es csokolom.

(#7334) Fred23 válasza Malibutomi (#7332) üzenetére


Fred23
nagyúr

A ház szép, de vizet én se tennék a gépembe, maradok a top flow híve (nagy ventikkel, alacsony fordulatszámon).

A játékot tesztelte már valaki SMT off / on módban összehasonlítási célból? Az SMT off mód jobb eredményt ad sok játékban, kíváncsi lennék rá, a Star Citizen is ilyen -e?! Mondjuk ahogy nézem, a szerver még mindig a legerősebb korlátozó tényező; mégis tudnék örülni, ha valakinek lennének már infói erről. Egyelőre Ryzen 3500-ast szeretnék venni, de ha sokat jelent az SMT, akkor meggondolnám magam.

[ Szerkesztve ]

(#7335) b1sti


b1sti
senior tag

Sziasztok

Szerintetek ez a konfig mennyire lesz elegendő SC-hez?

B450M Mortar Titanium, Ryzen 5 3600, be queit! Pure Rock, 32GB G.Skill Ripjaws, Asus ROG STRIX RX VEGA 56, Samsung 970 Evo 250GB, WD Red 1TB, Seasonic Focus Plus Gold (550W), NZXT H500i

:U

(#7336) Malibutomi válasza b1sti (#7335) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Siman eleg, jol fog futni

[ Szerkesztve ]

(#7337) b1sti válasza Malibutomi (#7336) üzenetére


b1sti
senior tag

Köszönöm szépen :C :R

(#7338) Fred23


Fred23
nagyúr

Numbers Every Programmer Should Know (2020)

Tán még itt is off, de azért kapcsolódik valamennyire. :)

(#7339) NomadND1 válasza duvi (#7329) üzenetére


NomadND1
senior tag

Folytatva :D
Az alapjátéknál az eredeti Elite-re gondoltam ami 1984-ben jelent meg ;)

(#7340) duvi válasza NomadND1 (#7339) üzenetére


duvi
nagyúr

Sorry, ezt félreértettem és csak Papa tudja rá a választ. Azt azonban továbbra se értem, hogy jön ide az ős Elite a "Bár megértem, ha savanyú a szőlő." megjegyzésedhez :F Az Elitet és az ED-t hasonlítod az SC-hez. Szerintem igazságtalan és hiábavaló dolog, egy fejlesztés alatt álló játékot hasonlítani egy megjelenthez. Én mindkettőt szeretem és szurkolok az SC-nek, ahogy az ED-nek is. Mi játékosok csak nyerhetünk vele, ha mindkettő elkészül és továbbfejlődik. Teljesen értelmetlennek tartom az ellenségeskedést és a "savanyú szőlőzést".

(#7341) m0h0senator válasza duvi (#7340) üzenetére


m0h0senator
őstag

Azért ezek a megjegyzések részéről, mert 2,5 éve mikor beszálltam a projektbe jött velem. Akkor felhívtam a figyelmét, hogy ez a projekt nagyon lassan készül (akkor már 15 óta követtem de nem voltam backer) csak annyit tegyen bele amennyit nem bán meg mert ez még évek (2018 telén járunk) mire úgy lehet leülni elé, hogy tényleg minden perce örömmel töltsön el. Aztán szép lassan elfogyott a türelme, nem érdekelte a fejlesztés menete, a mi miért történik téma kör, a spektrumos posztok az ATV-k későbbi ISC-k, ami teljesen elfogadható, viszont az kevésbé, hogy nyafogni járt az SC-vel kapcsolatos DC csoportokba ahonnan ki is lett téve hasonló okok miatt. Most ide jár savanyú szőlőzni közben meg az aláírásában azért ott az ORG-jának linkje.

Röviden csalódott a projektben (annak ellenére, hogy fel lett hívva rá a figyelme) és ezért nyilvánul meg úgy ahogy.

[ Szerkesztve ]

An odyssey through the realm of consciousness.

(#7342) NomadND1 válasza m0h0senator (#7341) üzenetére


NomadND1
senior tag

Ez korrekt volt :R

Igen, együtt kezdtünk bele, de a kezdetek óta (ld. regem dátuma) figyeltem a projectet. Nem tudom jó szó-e a türelem arra ami miatt kritikus szemmel kezdtem nézni a játékot. Inkább csak az egy helyben toporgás és a töketlenkedés amit az utóbbi két és fél évben láttam.
Lehet "nyafogtam" - amitől ugyan nem lett jobb a játék - , de saját szemszögemből nézve inkább csak objektívan kezdtem el nézni az eseményeket, ami miatt szép lassan ellenem fordult mindenki, mert nem álltam be a bólogató Jánosok klubjába.
Néha még vissza-visszajárok, megnézni mi történt, de pár nap, hét és elunom. Nincs tartalom, üres az egész.

Technikai oldalról nézve egy bughalmaz, amit még el is lehet fogadni egy alfa esetében, de arra már nincs mentség, hogy ezeket évek óta nem tudják kijavitani.
Amit beletoltam sosem bántam meg, bár egy részét kivettem a játékból ez tény. Ami tetszik azt továbbra is megveszem, mert egyszer biztosan jó játék lesz, csak ki kell seggelni.

Amikor épp olyan szervert fog ki az ember, akkor az űrben el lehet vele bohóckodni, sőt még szórakoztató is. De aztán jönnek a fps dropok, az át és kiesések az objektumokból, a láthatatlan tárgyak amitől csak úgy felrobban a hajód és még sorolhatnám, de ezzel mindenki tisztában van. Én egyszerűen már nem tudom, vagyis inkább egyre nehezebben tolerálom.

Az OD elő van rendelve, de legalább olyan kritikus szemmel fogom nézni mint az SC-t. Sőt, ha totális csalódás lesz, akkor megy refund igény. Elhiszem, hogy ez nem mindenkinek tetszik, de ez is csak egy vélemény a sok közül. Lehet bosszankodni rajta, nem egyetérteni, vagy épp igazat adni, de pusztán csak a nem egyező vélemény miatt bárki ellen is keresztes hadjáratot indítani, nem fair.

#7340 Diopapa 54353-as stilusára irtam a savanyú a szőlőt
"Gondolom nézted az Odyssey-t? Mert én igen.. Nem több mint 1-2 zárt szoba meg 1-2 gagyi küldetés, néhány fantáziátlan fegyver és modul. Ha geci akarok lenni, akkor ezen mi készült 5 évig? Persze tudjuk, hogy ebben nincs egy év munkája sem. Ahhoz képest mondjuk nem rossz.. "
Ha én ellenséges voltam, akkor Ő konkrétan háborút indított. Abban egyetértünk, hogy felesleges az ellenségeskedés, de ez egyszerűen szúrta a szemem és reagáltam rá.

[ Szerkesztve ]

(#7343) Diopapa válasza NomadND1 (#7342) üzenetére


Diopapa
addikt

Nem értem, ez mitől háború indítás? Ez a véleményem. Beléptem Odyssey alfában és tényleg ez van. Így is hamarabb áll össze koherens egésszé mint az SC, de aki nem látja, hogy ez mennyire kompromisszumos valami, az vak. Ott van a több km-es Coriolis és akkor az "állomás bejárása" azt jelenti, hogy van néhány szobád meg 5 lépcső benne és kész. és mivel az ED-ben van pár fajta állomás különböző LZ-vel, feltételezhetően most sem lesz több fajta. Közben esetleg ha nem esel át a padlón (ilyen kb 3 éve volt velem), akkor nézd meg SC-ben most milyenek a leszálló helyek.Az, meg hogy mennyi ideje fejlesztik tény, nézz körül a Frontier fórumaiban. Mondhatsz bármit Chrisről, ő nem ment el a backerek pénzéből hullámvasút parkot fejleszteni...

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#7344) Menthirist


Menthirist
veterán

Valaki érdekelt esetleg még rajtam kívül Back4Blood-ban?

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#7345) Drenadar válasza Menthirist (#7344) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

szemeztem a játékkal, de még nem vettem meg, ehhez rendes csapat kellene :)

(#7346) Menthirist válasza Drenadar (#7345) üzenetére


Menthirist
veterán

Nekem már megvan a játék, szóval ha úgy van, számíthattok rám :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#7347) Fred23


Fred23
nagyúr

Szeretnék egy ehhez hasonlót a játékba, csak legyen olcsóbb a dragonfly-nál.

(#7348) MostlyGentle


MostlyGentle
lelkes újonc

Most nálam van a gebasz vagy másnak se jön ki a "start"? Nem lehet belépni a játékba. Van tegnapi infó a RSI-től belépési gondra, csak érdeklődnék, hogy mi a fax van.

(#7349) duvi válasza MostlyGentle (#7348) üzenetére


duvi
nagyúr

Logolj ki a launcherből és utána vissza.

(#7350) MostlyGentle válasza duvi (#7349) üzenetére


MostlyGentle
lelkes újonc

Köszöntem. Megoldódott a szitu.

(#7351) Menthirist


Menthirist
veterán

Az Everspace 2 elég király lett... Full arcade lövölde rpg-szerű fejlődéssel és item huntinggal, de elég király. Igazából most időm se nagyon lenne ennél komplexebb szimulációra :D

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Star Citizen - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.