Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-25 19:00:23

LOGOUT.hu

Ez a topik a S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl játék két ingyenes módjával (StalkerSoup és Narodnaya Solyanka Cumulative Pack 2) és honosításával foglalkozik.
FIGYELEM!
A StalkerSoup fejlesztés alatt álló játék, ezért hibák adódhatnak!
A végleges verzióra még várni kell
(TALÁN SOHA NEM JÖN EL AZ A NAP!).

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1401) Gery D. válasza shield (#1400) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

De, befejezem. A Collector módra gondoltam, hogy folytatom a fordítást.

Csak már nem kezdem előröl új patch-el. Nem szálok be szöveget írni. Majd írja a Steam-en a sok barom. :)

[ Szerkesztve ]

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#1402) shield válasza Gery D. (#1401) üzenetére


shield
őstag

Tedd rendbe őket, kapjanak már a fejükhöz.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#1403) Aarpok válasza shield (#1400) üzenetére


Aarpok
őstag

Azok csak azért angolosak, mert Gery D még nem ért oda a fordítással. Ez már elméletileg a vége felé van a Halott városban (hócipőm már nagyon tele van vele a sok harc és rengeteg crash).

Аарпок

(#1404) shield válasza Aarpok (#1403) üzenetére


shield
őstag

Ne mérgelődj, az 5-ös patch-el újra kezded. :C

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#1405) Gery D. válasza shield (#1400) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

A Könyveket elméletileg le lehet tölteni a netről. De hogy honnan, nem jöttem rá. :) De ez ugyan az, mint az NS. Abban 120 könyv van. Elméletileg Syslov-tól lehet ingyen megszerezni. :) Oroszul van. :)

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#1406) hubai1979 válasza Sensut (#1393) üzenetére


hubai1979
őstag

Én ezt már probáltam, egy csomo uj gránátot ad a barlangba,tüzes,gázos,valami anomáliát előidéző,érdemes meghagyni mert rengeteg zombi meg hasonlo dolog jön.Nem tudtam kijöni mert elhasználtam az elején a jó cucokat és mindig ki nyirtak a rohadékok.Még ha jolemlékszem Kekeci mester ajánlota hogy rakjam rá nyugodtan a magyarosítást mert biztos hogy menni fog de sajna nem volt igaza.Aztán töröltem de témyleg stabil volt.Nem is tudom honnan szedtem le a teljes verziót de valamivel több volt mint 6-GB.

Nem mondom hogy ez az de meg van az esélye.

[link]

[ Szerkesztve ]

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#1407) shield válasza Gery D. (#1405) üzenetére


shield
őstag

Akkor nem fogjuk el olvasni.

hubai1979 ez állítólag javított változat, de kitudja. Majd ha kapunk róla infót, többet tudunk.

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#1408) Aarpok válasza shield (#1404) üzenetére


Aarpok
őstag

Újra? Nem valószínű ha egyátalán ezt is befejezem. Jön az sms találj meg egy jegyzetet egy olyan városban ami hemzseg az ellenfelektől és 3 lépés vagy lövés esetleg holttest átnézésekor kiakad ami csak a játék restartjával tölthető vissza. Komolyan ez már agyrém ami a halott városba megy. Meg persze semmi támpont, hogy még is hol kéne keresni azt a jegyzetet.

Аарпок

(#1409) hubai1979 válasza shield (#1407) üzenetére


hubai1979
őstag

Ja ki várjuk.

Shadownak keresem a kockát,elolvasta megy naplot amit a bérház legfelső emeletén találtam,az utal rá hogy x8laborba basztaták a kockát bocsi , na most mennem kel a laborba vagy keresgéljek még.A monolitosokat kinyírtam de nem indul a felvonó,a labor épületébe.A moziba is voltam de nem találok semit,ha joltudom az épület az sgm-ben a monolit törzshelye.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#1410) Gery D. válasza hubai1979 (#1409) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

A mosodába kell menned, ott kapsz pár feladatot. Aztán irány az x-8.

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#1411) hubai1979 válasza Gery D. (#1410) üzenetére


hubai1979
őstag

Oké elválaltam megkeresek valami szerszámokat a mukinak semi gond de máshol nemkapok feladatot,látok még embereket de nem tudok hozzájuk menni az ajtok zárva.

[ Szerkesztve ]

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#1412) Gery D. válasza hubai1979 (#1411) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Ketten vannak lent, meg egy fent. A fentinél próbáld meg az ajtót kifeszíteni a testeddel, rossz helyre spawnolt. Nekem is ez volt a gond most legutóbb.

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#1413) hubai1979 válasza Gery D. (#1412) üzenetére


hubai1979
őstag

A dupla ajtó nyilik de az egyes nem.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#1414) Gery D. válasza hubai1979 (#1413) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Légy aggresszív:) Ugrálj, meg guggolj, meg minden, lökd be a mocskot:)

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#1415) hubai1979 válasza Gery D. (#1414) üzenetére


hubai1979
őstag

Már értem.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#1416) shield válasza Aarpok (#1408) üzenetére


shield
őstag

Az utálatos dolog amikor nincs elegendő infó. Ez a halott városos dolog benne van a NS-ban is vagy ez új dolog. Gerry győzi javítani az ilyen hülyeségeket, mert sok dolgot lerövidítettek az angolosításkor, pedig az oroszban benne van.
Talán az új patch megoldja a gondod, vagy nem. :F

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#1417) Gery D. válasza shield (#1416) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Az 5-ös patch-ben is lesz dialog javítás. Csak az nem az Orosz szövegből lesz, hanem kitalálnak valami mást.

Az Elveszett Falut most nézem át és sok mindent kihagytak belőle. Sajna nem tudok Oroszul, így volt, amit nem értettem, azt ki is hagytam, de szerintem csak halandzsa és Orosz humor.

[ Szerkesztve ]

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#1418) Sensut


Sensut
őstag

Ez a Solyanka már startból más. Az elején amikor a hídnál Cordonon megtaláljuk a halott katonánál a PDA-t és kapjuk a feladatot, hogy keressük meg a sebesült banditát a Szeméttelepen, majd Friart stb., itt a katona után megjelenik a közelben egy exos mesterlövész, akit ki kell nyírnunk valahogy. Nála van egy másik PDA ami szerint jön a feladat, hogy találjuk meg a Fenrir nevű mesterlövészt. Remélem ez könnyebb lesz mint a Soupban Friart megtalálni, mert az elég nehéz feladat volt. Ennél a lövésznél volt már egy profi mesterlövész puska is, csak épp lőszer nincs hozzá :)

(#1419) Gery D. válasza Sensut (#1418) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

És az, hogy Friar-t kell kinyírni, sehol sem szerepelt, én írtam bele. :) Azt is egyszer véletlenül nyírtam ki és úgy adta be a folytatást. Na mondom ezt a kisujjamból szívjam ki, hogy őt kellett kinyírni? :) Ezt egyszerűbben is meg lehetett volna oldani, pl. hogy a sebesült Banditánál vagy egy audio felvétel, vagy egy jegyzet/PDA van, hogy Friar a vezetőjük. Ez kimaradt. Lehet, az NS-ben ezt javították.

[ Szerkesztve ]

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#1420) Sensut válasza Gery D. (#1419) üzenetére


Sensut
őstag

Kíváncsi leszek. Egyébként azt a Friart kicserélhetnék valami egyszerűbb feladatra, mert elég körülményes megtalálni a PDA-t és a feladatsor, aminek a része, életbevágóan fontos ugye: az eltűnt expedíció, ami aztán Ghost keresésébe torkollik stb.

(#1421) Gery D. válasza Sensut (#1420) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Hát igen, nem egyszerű.

Az Elpusztult Erdőt de nagyon elrontották, mint egy dús legelő, nem a Zónához illik, a nevéhez meg végképp nem:

Ugyan ez volt a bajom a Lost Alpha-val is.

[ Szerkesztve ]

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#1422) Sensut válasza Gery D. (#1421) üzenetére


Sensut
őstag

A LA még köszönöm szépen ezek mellett. Az összes új collectoros pálya még ennél is rondább sajnos.

(#1423) Gery D. válasza Sensut (#1422) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Láttam a képeket. :) Lego Stalker univerzum:)

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#1424) CJ4567 válasza Gery D. (#1421) üzenetére


CJ4567
veterán

FPS barát lehet :D

No Sana No Life

(#1425) Gery D. válasza CJ4567 (#1424) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Akár hiszed, akár nem, semmi belassulást nem érzékeltem. Viszont az Elveszett Faluban most, amikor megjelentek a katonák. Mint a Bar-ban, úgy most is belassult. :)

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#1426) Aarpok válasza Gery D. (#1425) üzenetére


Aarpok
őstag

Nálam többször belassult játszhatatlan szintre az fps (egy apró mozdulat kb 10secig tartott saccra olyan 1fps-el ment a játék).Először Hump ölésénél a bárnál, másodszor a hadilaborban Boss megölésénél a harmadik az amit említesz az elveszett falunál mikor a katonák rohamoznak. Vártam míg a társak annyit leszedtek az ellenből, hogy már tudtam én is rendesen mozogni.
(#1416) shield Nem tudom az új javítás mit hoz majd, de nekem már elegem lett ebből a halott város mizériából. Fogtam magam kinyírtam mindenkit (akit lehetett persze) beszéltem a dokival azt mondta jól van mondom én is. Mentem a rostok átjáró felé jött az üzenet keresd meg a vezető jegyzetét mondtam a parfümnek ha kell neked keresd meg magadnak és viszlát. Elmentem a bárba eladtam mindent és Sztrelokot elküldtem nyaralni belőle.

Аарпок

(#1427) Gery D. válasza Aarpok (#1426) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

lol, nyaralni:) Amúgy volt ilyen választási lehetőség, amikor összegyűlnek a fejesek Agroprom-ban. :) Nekem azért valamivel jobbak voltak ezek a belassulások, nálam kb 2fps lehetett :)))

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#1428) Aarpok válasza Gery D. (#1427) üzenetére


Aarpok
őstag

Igen láttam rajta neki is betett ez a sok sz@rakodás a halott városba és dolgok nem haladtak a forgatokönyv szerint. Meg már én is beleuntam ebbe. Valami nagyon elcsesződött mert már a minimapon sem mutatta az emberkéket ponttal (se halottat se élőt be kellett csalnom a bioradart egyátalán lássam merre vannak emberek).A fekete dokinál is lehetett választani azt hiszem valami 5 millát ajánlott bankkártyára. Azt mondtuk régebben 2 nő van a játékban, de szvsz 3,5. Szóval van Panther és Fly aztán bekeveredik Lightning és a halott városban aki kikapcsolja a védelmet Spark, de ez a Spark lehet egyenlő Lightning-al csak a hívójele Spark vagy ki tudja. Kevert ez az egész.

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#1429) Sensut válasza Aarpok (#1428) üzenetére


Sensut
őstag

Spark az Lightning. Nem is értem miért ennyi féle név. Pld. Miser és Skinflint ugyanaz, de ez nem csak itt, hanem sok modban láttam már így.
Mondtam, a vége az katasztrofális és ha nem javítottak (-tanak) rajta még most sem, akkor mind b@szhatják a collectort meg a többit, mert a játék nem ér egy lópikulát. Ezzel kéne törődniük, nem pedig a szépséghibákkal. De hát ezt már mondtuk :D Kiváncsi leszek ez a Dead City benne van-e az NS-ben is. Egyébként sokkal durvább ez a NS CP2. Nincs késed, és addig nem lehet mutáns darabokat begyűjteni, amíg nincs vágószerszámod. De már kellenének a részek. A hídnál a katonatiszt megbízott, hogy nyírjak ki egy vérszívót (már akkor, amikor még pisztolyom sincs!), és kaptam tőle kést. Viszont Akim 40 zombikezet kér, nem 10-et, mint a Soupban :Y . Aztán a Doki felkért, hogy gyógyítsak meg egy halom sebesültet, az ő barátait, és ad jutalmat. Ez se volt a Soupban. Viszont itt is benne van Friar PDA-ja, de mellette a másik mesterlövész is. Egy golyó=halál. Folyton zabálni kell és minden sugároz. TB sokat "gyengített" az NS-n e mellett. Ez egy tipikus orosz gulág.

(#1430) Gery D. válasza Sensut (#1429) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

De lehet, hogy az NS lett erősebb. :)

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#1431) CJ4567 válasza Sensut (#1429) üzenetére


CJ4567
veterán

Oroszok elég elvetemültek :DDD

No Sana No Life

(#1432) shield válasza Sensut (#1429) üzenetére


shield
őstag

Ezekkel a nevekkel egy katasztrófa. Egy ideig ezeket bogarásztam, de nem lehet a végére érni. Nagyon fantáziátlanok, akik a neveket adták, mint a 10 éves kis iskolások. Ez a parfümárus vagy gyáros, vagy mi a franc, na meg a nőgyógyász. Van a franchman meg a lehavre, nem tudni ez egy vagy két személy, mert valahol futólag láttam egybe, most akkor lehavre francia!? Kapzsit keverik Fösvénnyel és jó néhány ilyen van. Hol egyiket írják, hol a másikat. Még nem néztem utána, de valószínűsítem, az Örült (crazy) Stalker megegyezik Pschio-al. És még azok amik most nem jutnak az eszembe.
Tegnap belenéztem az új NS-ba fájljaiba, valószínűleg ott is elég káosz van. Az első fájlban amit megnéztem: Róka - Fox néhány sorral lejjebb már Lis(oroszul). Volt még csak már nem emlékszem rá.

Ha egyszer majd a SS komoly javításokon átesik, akkor rendbe kell tenni a nevek és a szövegek terén. Amit a készítők nem tettek meg és hanyagul kezeltek, azt mi jobban megtudjuk oldani. Persze ha addigra még marad valakinek kedve hozzá. :D

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#1433) Aarpok válasza Sensut (#1429) üzenetére


Aarpok
őstag

A katasztrófa még enyhe kifejezés vagy 5 - ször nyírtam ki mindenkit és csak az üzenet találjam meg azt a jegyzetet. Általában Lightning-al való eszme csere után kaptam. Biztos meg is volt valahol, de én nem akadtam rá. Viszont az a választós dolog sem működött itt. Kiakartam próbálni mi van ha nem fizetek Dudanak hát a nagy semmi ugyan is nem spawnol le a doki a helyére. Na mindegy egyenlőre elment a kedvem tőle rendesen.

(#1432) shield Annak idején nekünk a lisa tanították rókaként, de végül is teljesen mindegy főleg így ha egy embernek 2 funkciós neve is van.

Аарпок

(#1434) Sensut válasza shield (#1432) üzenetére


Sensut
őstag

Angol szövegileg ez a NS is ugyanott van mint a Soup. Egyes kulcsszavak nincsenek átfordítva s ettől aztán van itt lecsó bőven :) Szerencsére már ismerem a játékmenetet és nagyjából tudom hol mi a tét, de még sok feladat van beszúrva a Soup féle feladatok közé is. Például Kostya amikor meg kellene adja a második rejtekhelyet a Szeméttelepen, az előtt van egy olyan feladat, hogy hozzak el neki egy különleges fegyvert Akimtól. Akimnak kell vigyek cserébe 2 Varjúszem műtárgyat. Csakhogy kiderül, hogy Akimnak 6 műtárgy kell és most nekem kell megszerezni a többit. Addig nincs fegyver és addig nincs rejtekhely se Kostyától. A katonatiszt a híd alatt pedig valami kártyapakkokat is kér a teljes Zónából, de mellette ajánl legalább 10 más feladatot is, és nem akármilyeneket. Szóval itt rengeteg a tennivaló, legalább kétszerese a Soupnak csak itt Cordonon. Most tartok Agropronba de még nem volt egyetlen hiba sem. Bár ne szóljam el magam, ugye :)

(#1435) Gery D. válasza shield (#1432) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Ezért próbálom meg egyesíteni a neveket. Már nagyjából megvan, kinek mi a neve. Próbálom megtartani az Orosz nevet, mert szerintem ez egy Orosz játék és Orosznak kellene lennie. Persze van akinek az angol név áll jól. Pl Fang, Ghost. De Strelok legyen Strelok, ne Arrow, meg Sniper, meg még ki tudja, mi:)

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#1436) Dhampir válasza Gery D. (#1421) üzenetére


Dhampir
félisten

Pedig a Zóna ilyen a valóságban.

(#1437) Gery D. válasza Dhampir (#1436) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Ilyen szép, színes, kutyatejjel teli virágos kert?:) De a Stalker Zónája ne legyen ilyen színpompás. Nem így szoktam meg. :)

[ Szerkesztve ]

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#1438) Dhampir válasza Gery D. (#1437) üzenetére


Dhampir
félisten

A képen mintha kamilla lenne, de kicsi a kép mérete, így nem 100%.

Az alábbi filmben is látható, hogy csak a téli táj sivár, egyébként dús a vegetáció, énekelnek a madarak, ciripelnek a tücskök:
Radioaktív farkasok

(#1439) Gery D. válasza Dhampir (#1438) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Kutyatej, vagy kamilla, az most lényegtelen. :) De akkor se illik a Stalker világába szerintem. :) Ha Stalker, legyen kopár, vagy ilyesmi, mint Cordon. :)

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#1440) shield válasza Gery D. (#1435) üzenetére


shield
őstag

Ja Strelokról nem is szólva, kapott neveket. :)

Visszatérve a virágos területhez, ami Dhampir-nak nagyon tetszik. Valami rémlett, hogy nem erdő volt angolban, ezért utána néztem a Sztaki szótárában.
Wasted Woodland - Feldúlt erdőség vagy erdős területnek lehet fordítani. De ha ilyen virágos, akkor a Stalker a mennyben érzi magát, és hol a Zóna érzés.
Nekem is a bús, borongós, kopár vidék hangulata jön be. Amikor jó leülni a Stalkerek közé a tűz mellé és hallgatni a zenét.

Sensut amire ezeket megcsinálod, már nem emlékszel miért indultál. :DD

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#1441) Gery D. válasza shield (#1440) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Gugli fordító: elpusztított - destroyed, devastated, wasted
Innen jött az elpusztult erdő. Egyébként az első változatban úgy emlékszek, hogy teljesen barna volt a talaj, barna elszáradt fűvel borítva. Ennek ellenére most virágzik, akkor hol itt az pusztulat?:)

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#1442) shield válasza Gery D. (#1441) üzenetére


shield
őstag

A Sztaki szótárnak azért jobban hiszek, igaz ebben is akad néha hülyeség.
A mutánsok jól betrágyázták, most virágzik. Dhampir ezért fog játszani vele. :D

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#1443) Gery D. válasza shield (#1442) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Végül is ki tudja, Oroszul hogy van a neve. :) Lehet, teljesen más. Erre mondjuk nem kerestem rá. Kérdés, melyik módból van és hogy az NS hogy vette át abból.

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#1444) Dhampir válasza shield (#1440) üzenetére


Dhampir
félisten

Nem amiatt, mert tetszik a játékban, hanem a valósághoz viszonyítottam. Nagyobb katasztrófahelyzetet szeretnél, mi? :D

A játék színterét át kéne helyezni a Holdra, és akkor a virágzás-kopárság gond le lenne tudva.

(#1442) shield

Na megállj csak, a következő foltban te leszel a Stalker kertész, aki a varacskosok után bekapálja vetésforgóba. :DD

[ Szerkesztve ]

(#1445) Gery D.


Gery D.
Topikgazda

Hopp, egy kis hiba:

news_manager.amk_send_tip_id("sms_village_kap_pda_2_4","sms_incomming",1,60,"default")
news_manager.amk_send_tip_id("sms_village_kap_pda_2_3","sms_incomming",1,60,"default")
news_manager.amk_send_tip_id("sms_village_kap_pda_2_2","sms_incomming",1,60,"default")
news_manager.amk_send_tip_id("sms_village_kap_pda_2","sms_incomming",1,60,"default")

Ebből az utolsó sor az létezik, viszont a többi nem. Ezt szépen elcseszték. Az sms meg jönne, de szöveg és script híján csak a hiányzó script nevét adja be.

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#1446) Sensut válasza shield (#1440) üzenetére


Sensut
őstag

Jesszus, ez nem vicces. Ez tényleg csak hardcore rajongóknak való. Szép meg minden, de qrvára nehéz. Ez csak az egyik bejáratnál várt Agropromban a katonai bázison.

Annyian jöttek a helikopterrel, mint a legyek. Amúgy profin meg van csinálva, mert a helikopter leszállt az udvaron és a katonák kiszálltak belőle rendesen, meg minden, csak nehéz na. Lehet, hogy TB csak egy NS vázlatot vett át annak idején, mert itt ég s föld a különbség. Még a fegyverek se ugyanazok :U Meg a csalás is totálisan kizárva, olyan védelem van benne, hogy csak na. Már csak az elég ahhoz, hogy a játék ne induljon el, hogy az actor.ltx-et szimplán kimásolod a db állományból a gamedata mappába. Nem is kell hozzányúlni, a játék már ennyitől sem indul el. Na de nem adjuk fel, megyünk benne amíg csak lehet :D

(#1447) Dhampir válasza Sensut (#1446) üzenetére


Dhampir
félisten

Sörétessel győzedelmeskedtél?

(#1448) CJ4567 válasza Sensut (#1446) üzenetére


CJ4567
veterán

Joint Pak 2 még durvább. Redditen láttam, 1 medkit 4000 ru, cheat enginevel akart pénzt adni magának, egyből a játék fő küldetése sikertelen lett :Y

És akkor a StalkerSoup a nehéz, visszavontam. Bár AA2.1-el nemrég amivel szenvedtem, most sokkal jobban megy, úgyhogy hamarosan megpróbálom újra az SS-t.

No Sana No Life

(#1449) Sensut válasza Dhampir (#1447) üzenetére


Sensut
őstag

Lóf@szt sörétessel. :N Csak az maradt. Alig van lőszer a hulláknál s ha venni akarsz, akkor vagy 4 doboz AK lőszer majdnem 20000-be kerül. Azért ez mégiscsak túlzás. Most megyek már át Sötét Völgybe, kiváncsi leszek a banditák mit tudnak ott. Az is igaz, hogy egy lövéssel még a vadkant is le lehet teríteni, úgyhogy túl sok lőszert nem kell cipelni.

CJ4567: csalás itt is kizárt, de láttam egy érdekes lehetőséget a menüben. Mintha lehet venni 200000-ért quest, azaz kulcsfontosságú tárgyakat, mondjuk ha elakadsz egy feladattal. Nem tudom hogy működik, ha majd lesz annyi pénzem, kipróbálom.

[ Szerkesztve ]

(#1450) Aarpok válasza Sensut (#1446) üzenetére


Aarpok
őstag

A SOUP-ban is elég sokan voltak itt az alaphoz képest 2 helikopter meg akik már ott legeltek.Nem számoltam össze őket,de kb 20-25 ember lehetett.Az egyik helit le is lőttem SPAS14 - el :D

Аарпок

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.