Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-25 19:00:23

LOGOUT.hu

Ez a topik a S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl játék két ingyenes módjával (StalkerSoup és Narodnaya Solyanka Cumulative Pack 2) és honosításával foglalkozik.
FIGYELEM!
A StalkerSoup fejlesztés alatt álló játék, ezért hibák adódhatnak!
A végleges verzióra még várni kell
(TALÁN SOHA NEM JÖN EL AZ A NAP!).

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) Gery D. válasza Aarpok (#500) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Nem az Őrségnek szerezted, hanem magadnak. :) Szerezz egy Thunder-t a Bar megvédéséhez, így szólt a küldetés. Ez így világos, csak a párbeszédek nem annyira. :) Már rutinból csinálom az összes küldetést.

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#502) Aarpok válasza Gery D. (#501) üzenetére


Aarpok
őstag

Jó neked én már lassan semmibe nem vagyok biztos,hogy jól csinálom :DDD Egyébként stabil a mód néha megadja magát,de nem csodálkozom rajta nagyon összetett alkotás.

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#503) Gery D. válasza Aarpok (#502) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Az első 3 alkalommal én is azt találgattam, na vajon most ezt így kellett, hogy kellett. :)
Most egy jó ideje nekem se crash-elt. Bar és Hadiraktárak az, ami labilis volt, de most egyenlőre jó.

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#504) Sensut válasza Aarpok (#498) üzenetére


Sensut
őstag

Friar -t (Fraer) az eltűnt expedíció vonalhoz kell megkeresni, illetve megszerezni a PDA-ját, amit aztán viszel a Csaposhoz megjavítani. Ez a szál életbevágóan fontos és csak az után lesz aktív Sakharovnál, miután lekapcsoltad az X-16-ban az agyat. Lényegében már az első pályán, Cordonon elkezdődik, amikor megtalálod a PDA-t a halott katonánál a híd mellett, majd egy következőt a Szeméttelepen a sebesült banditánál. Csak miután megvan Friar PDA-ja, beszélhetsz Praporral az Szeméttelep duty posztján és ő küld tovább a Bárba. Friart több helyen is meg lehet találni, de nagyon nehéz. Én a banditák bázisának közelében találtam meg jó későn, és amikor lelőttem (mert le kell), akkor a banditák kiakadtak. Meg kellett várjam, amíg jó messzire nem kerül onnan :) .

(#505) Gery D. válasza Sensut (#504) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Nem elég az Agyperzselő lekapcsolása. Ezek már megvannak nekem és még mindig nem aktív Sakharov-nál a folytatás. Folyton az a párbeszéd aktív, hogy van egy fontos üzletünk Sakharov-val, de ő csak annyit mond, hogy előbb menjek el az Agyperzselőhöz és utána beszélhetünk. Gray, a Zsoldost is kinyírtam már, de még mindig nem tudok vele beszélni.

Tuti, hogy Arhara feladatai után lesz aktív a folytatás, mivel már csak ez maradt. Na majd ma kiderül.

Miner-rel se tudok beszélni a széf tartalmáról addig, amíg a nyomozásomat be nem fejezem. Azt hiszem ez a Fang szál. Az eltűnt Expedíciós pedig Ghost-é.

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#506) Sensut válasza Gery D. (#505) üzenetére


Sensut
őstag

Sakharov csak azután fog beszélni veled, hogy megcsináltad Lukashnak az árulós feladatot és kapod Greyt a Vad Vidéken, akinek a PDA-jával mész majd Sakharovhoz, persze a lekapcsolások után. De mindehhez kell Friar PDA-ja először. Bonyolult, mint az istennyila... Azt a Friart is egy kicsit könnyebben elérhetővé tehetnék, mert megtalálni egy szenvedés, és nélküle egy egész történetblokk marad ki, ami befolyással van mindenre.

(#507) Gery D. válasza Sensut (#506) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Közben megnéztem, azt a feladatsort már elvette a játék, hogy találjam meg a PDA tulajdonosát. Már csak az aktív, hogy találjak valakit, aki ismeri az eltűnt csoportot. Itt a Last Day-re gondol a játék, úgy rémlik. De még nem találkoztam egy taggal sem. Ez lesz Le Harve vonala, aki elvileg megölte Ghost-ot.
Friar-t megöltem, Grey halott, Lukash árulós része is kész, de így se adja be. Most csinálom Arhara, Dan, Cat küldetését. De az RPD puska még mindig nincs meg. Ahogy a SKAT-15-ös aktiváló modul sincs meg. Pedig most beszereztem pár Fekete Energiát is.

Érdekesség, hogy Ghost Páncélját megvettem Sakharov-tól, miután a küldetést teljesítettem. Na most megint kellett neki egy Egyedi ruha, vissza vittem neki a Páncélt, de most csak 3 pontot írt. :) Biztos zabos lett, hogy lenyúltam tőle. :)

[ Szerkesztve ]

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#508) Sensut válasza Gery D. (#507) üzenetére


Sensut
őstag

Ez az eltűnt expedíció sorozat nálam így működött:
- Cordonon a katona PDA-ja.
- Szemmétdombon a sebesült bandita PDA-ja.
- Friar PDA-ja.
- Szemétdombon Prapor.
- Barmannak a PDA-t javítani - kell a Tears of Fire arti, de a PDA javítása nem sikerül.
- folytatódik Lukash árulós feladatával - Pavlik PDA-ja, de volt egyszer, hogy nem találtam meg nála (?).
- Grey zsoldos PDA-ja a Wild Terriory-n.
- Sakharov, de csak a laborok lekapcsolása és Fang gyilkosának a megtalálása után...

RPD puskát én egy hullánál találtam valahol Radaron.

(#509) Gery D. válasza Sensut (#508) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

NA, Fang Gyilkosa még nincs meg. Azt a szálat még nem csináltam. De akkor Le Harve vonala nem Ghost-é, hanem Fang-é. Keveredik itt minden. :) A Radar-on senkinél nem volt a Puska.

[ Szerkesztve ]

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#510) Sensut válasza Gery D. (#509) üzenetére


Sensut
őstag

Persze. Fangot nyírta ki LaHavre, nem Ghostot. Az RPD-t random rakja gondolom, de sose találtam árusoknál egyet sem. PKM-et is így találtam volt egy hullánál, még mielőtt a feladatot kaptam volna Sviblovtól a Mocsáraban.

(#511) Gery D. válasza Sensut (#510) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Fang-ot ugye nem nyírják ki, csak Le Havre állítja ezt. Mert ugye Canin=Fang. :)
Hát, akkor keresem tovább. Egyébként a Trader újítása előtt Adrenalin-nál volt. Ezt a leírásba is berakták, miszerint a fegyvert valamelyik kereskedőnek adták el Agroprom-ban. Ha nagyon felidegesít, belenyúlok a Trader fájlba és belerakom.

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#512) Sensut válasza Gery D. (#511) üzenetére


Sensut
őstag

Hadd áruljak el egy titkot, mert látom még nem tudod: játék alatt Esc (menü) és S :)

(#513) Gery D. válasza Sensut (#512) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Tudom, hogy ez a Spawn menü. :)

Egyébként van egy kis hiba megint. Arhara Laptopját már jóval előbb megtaláltam, mint hogy megkaptam volna ezt a feladatot. Így Dan-nal való párbeszéd kimarad. Most megpróbálom lerakni valahol a Laptopot, aztán beszélek Arhara-val és utána Dan-nal.

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#514) Sensut válasza Gery D. (#513) üzenetére


Sensut
őstag

Én is így jártam, de visszatöltöttem és nem vettem fel. Gondoltam, hogy valami ilyesmi fog történni ha hamarabb felveszem.

(#515) Gery D. válasza Sensut (#514) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Most leraktam Adrenalin-hoz, majd a Mocsárból átjövet felveszem. Mégegyszer vissza nem megyek a Radar-ra. Bár, Mennem kell Pripyat-ba Fanatic miatt.

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#516) Gery D.


Gery D.
Topikgazda

Ez se megoldás, mivel van már nálam egy Sisak, így Dan-nal nem lehet beszélni. Hiába írja ki a feladatot a Mocsárra érkezve, nem aktív a beszélgetés, rögtön menni kell a Radar-ra. Ez gáz, mert a Tudós USB meghajtóját neki kell odaadni elvileg, miután megszereztük Kruglov-tól, hogy beállítsa a Prototípust Dan és úgy adja nekem a sisakot.

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#517) Sensut válasza Gery D. (#516) üzenetére


Sensut
őstag

Ez nem fontos. Csak akkor kell Dannel beszélned, ha még nincs meg Sakharovtól a PSI blokkoló. Ha már megvan, akkor mehetsz egyenesen Radarra. Egyszer tőlem az után is elfogadta Dan a flasht, hogy már megvolt a blokkolóm és kikapcsoltam a perzselőt. Ez nem tudom mitől függ? Aztán utána megjelent egy párbeszéd Sakharovnál amiben én arról kérdeztem, hogy szerinte Dan jobb blokkolót csinál volna-e? Azt válaszolta, hogy az övé minőségi és jobbat senki se tud csinálni.

(#518) Gery D. válasza Sensut (#517) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Én meg megkaptam a következő feladatot Kruglov-tól, miszerint kell neki egy Számítógép, amit Arhara-tól régebben nem fogadott el. Most megint mehetek Arhara-hoz. Utána jön Pripyat és Yakut.

Többet ilyet nem csinálok, hogy ennyire elhúzom a Mocsaras küldetéseket. FIma nem adott átjárót a Mocsárra, meg nem is tudom, hol kell megmenteni az életét ismét. Mondjuk tippelek arra, hogy amikor kiszabadítottam a Labirintusban, akkor belefuthat egy Anomáliába, és onnan kell kiszabadítani, nem tudom, de már nem is érdekel. Ha esetleg valaki találkozik ezzel, az írja meg. :)

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#519) Gery D.


Gery D.
Topikgazda

Ez is jól meg van keverve. Megcsináltam a Laptopos küldetést, majd visszamentem Dan-hoz, erre most adta be a Sisakos küldetést a Tudós USB meghajtójával. Most már 2 sisakom van.
Cat-nek is most kell Kalmyak Gyógyszere. Ezután beszél majd a Mocsárban lévő Monolith-okról.
Sakharov-nál még mindig inaktív a feladat. Talán majd ezután beadja.

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#520) Sensut válasza Gery D. (#519) üzenetére


Sensut
őstag

Ez a baj ezekkel a modokkal, hogy ha nem abban a sorrendben végzed a feladatokat, ahogy azt a modderek elképzelték, akkor egy idő után minden összekeveredik és lesz egy csomó ellentmondás a játékmenetben. Anno így szenvedtem a Secret Trailsel egy csomót, aztán vettem a végigjátszást és úgy tökéletes lett az eredmény. Ezért szoktam egyszer "megtanulni" a modot egy legkönnyebb szinten, aztán egy nehezebb szinten jöhet egy alapos végigjátszás.

(#521) Aarpok válasza Sensut (#520) üzenetére


Aarpok
őstag

Ennél a módnál meg hatványozottan igaz lehet a sorrend betartása.Azt hiszem az a baj,hogy én is össze-vissza kóboroltam.Már túl vagyok a Tudat és a monolith labor titkain is.Sakharov akar tőlem a laborokból valami cuccokat,de már nem szívesen megyek be.Az X16 - ot csak 3 -szor jártam meg és egyre durvább ellenségek jöttek (legutóbb 5 törpe várt ott ahol az irányító volt)

Аарпок

(#522) Sensut válasza Aarpok (#521) üzenetére


Sensut
őstag

Én a laborokba mindig egy hátizsák gránáttal mentem le és szőnyegbombázással oldottam meg a problémát :)

(#523) hubai1979


hubai1979
őstag

Heló sziasztok sikerült letöltenem és telepíteni,a baj akkor jön mikor főlrakom hozzzá a magyarosítást.

[link]

Az utorrentest szedtem le.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#524) Gery D. válasza hubai1979 (#523) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Mert ez nem jó. Ez az 109999-es verzió. A magyarításom az 110003-ashoz van.

[ Szerkesztve ]

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#525) Dhampir válasza hubai1979 (#523) üzenetére


Dhampir
félisten

Innen töltötted le az alap progit, amit Sensut írt?

[ Szerkesztve ]

(#526) hubai1979 válasza Dhampir (#525) üzenetére


hubai1979
őstag

Nem, föntebb ott a link aról,ahogy írtam az utorrentest.

Gery mester valami javítást szedjek le?

Bocs nem tudok szerelni másolgatni nekem nem nagyon mennek,azért szedtem le a könyebbbik verziót.

Nagyon hasonló az egyik rémálom modhoz ahogy kezdődik,kordon az öregel duma, pohár víz vagy valami hasonl és jön a pokol.Valami bánya vagy mit tudom én.

[ Szerkesztve ]

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#527) Gery D. válasza hubai1979 (#526) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Az a baj, hogy az 1.1-es verzió eltér az 1.0-ástól. azért lenne jó leszedni a Dropbox-ról, vagy az OneDrive-ról.
Tulajdonképp sok mindent nem kell másolgatni. Csak a magyarításomat a gamedata mappába, a többi adott.

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#528) hubai1979 válasza Gery D. (#527) üzenetére


hubai1979
őstag

Jó megpróbálom.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#529) shield válasza Gery D. (#527) üzenetére


shield
őstag

Várható hamarosan újabb patch, mert újra kezdeném.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#530) Dhampir válasza hubai1979 (#526) üzenetére


Dhampir
félisten

Nagyon hasonló az egyik rémálom modhoz ahogy kezdődik,kordon az öregel duma, pohár víz vagy valami hasonl és jön a pokol.Valami bánya vagy mit tudom én.

:C

(#531) hubai1979 válasza Dhampir (#530) üzenetére


hubai1979
őstag

Ha -ha megtaláltam,most nyomom lefelé.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#532) Gery D. válasza shield (#529) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Várható pár napon belül, csak még dolgoznak rajta.

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#533) Aarpok válasza Gery D. (#532) üzenetére


Aarpok
őstag

Remélem nem kell új játékot kezdeni, mert akkor nem teszem fel a javítást.

Аарпок

(#534) Dhampir válasza Gery D. (#532) üzenetére


Dhampir
félisten

Kivárjuk a foltot. :)

Még nem játszottam ezt, de akkora pörgés van itt; "vérszagra gyűl az éji vad". :D

(Persze ott van még szegény Lost Alpha is... :U )

(#535) Sensut válasza Aarpok (#533) üzenetére


Sensut
őstag

Általában elég volt új játékot indítani, aztán onnan betölteni a korábbi állást. Csak akkor kellett újat kezdeni, ha a fő verziószám változott, de ki tudja? Elég sokat kellett javítani a sztorimód végén mert folyton crashelt, talán még módosították is az alapokat.

[ Szerkesztve ]

(#536) Aarpok válasza Sensut (#535) üzenetére


Aarpok
őstag

Köszi az infókat. :R
Bízom benne tényleg javítja a hibákat majd a javítás. :D

Аарпок

(#537) Gery D. válasza Aarpok (#536) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Nem kell új játékot kezdeni majd, szerintem ezek csak script változtatások lesznek. Meg már a Collector-ral kezdtek el foglalkozni, a Story mód már elég stabilnak mondható. Bár remélem egy két felmerülő hibát javítanak majd. Meg elvileg a Story-ba akarnak még új feladatokat tenni, ha jól értelmeztem. Bár most nem nagyon tudtam foglalkozni vele, majd csak hétvégén. Meló közben ráérek stalkersoup-ozni. :)

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#538) Sensut válasza Gery D. (#537) üzenetére


Sensut
őstag

Hát a sztorimód vége fele egyáltalán nem volt stabil. Az egész Dead City egy crashhalmaz, minden egyes betöltéskor kidob az asztalra, stb. Küldtem legalább 5 mentést nekik, mert nem haladtak a hibákkal, aztán nem tudom mi lett a vége. De ha azt a részt nem fixálják, akkor hiába minden, nem ér semmit az egész sztori mod, úgy elmegy tőle az ember kedve :( . Én nagyon remélem, hogy ezzel foglalkoznak s nem holmi szépséghibákat kezdenek el maszkírozni, mint ahogy a Steamen olvasgattam :K .

(#539) Gery D. válasza Sensut (#538) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Sok baromsággal foglalkoznak, az tény. Pl ez a God módos hülyeséggel. Nem is kellene ilyennek benne lenni. Minek? Az a baj, hogy az ilyen nyílt módnál, ahol a készítő megengedi, hogy a tesztelő beleszóljon, abból sosem sül ki semmi jó. Saját módot akar mindenki csinálni.
Engem is zavar pár dolog, pl az áthaladási pontok. Főleg ATP-n, hogy a háztetőkön vannak. Ez szerintem akkora marhaság. Lenne a pálya szélén.

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#540) hubai1979


hubai1979
őstag

Kérdé mennyi giga a StalkerSoup,egésznap töltöm már 9-GB len van.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#541) Gery D. válasza hubai1979 (#540) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

18.8GB

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#542) hubai1979 válasza Gery D. (#541) üzenetére


hubai1979
őstag

Hu az nem játék,25-mb netem van de csak épen hogy csorog lefelé,10-és fél giga meg van edig. :P :P :P

Ebből már ma nem lesz játék. :O :O

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#543) Gery D. válasza hubai1979 (#542) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Hát így nem nagyon, de ott a hétvége:)

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#544) hubai1979 válasza Gery D. (#543) üzenetére


hubai1979
őstag

Meg van oké,a három javítást kicsomagoltam külön gondolom jól csináltam,

Hogyan kel telepíteni?
Optional Plug Ins

Mod tools

Stalkersoup 1csomagolt.

[ Szerkesztve ]

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#545) Gery D. válasza hubai1979 (#544) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

[link]

Ezt kiegészítem annyival, hogy miután kicsomagoltad a 3 patchet külön mappába, egyesével kell bemásolni a stalker fő mappájába. Mindent felülírni. Ha a magyarítást használni szeretnéd, akkor az eredeti gamedata mappát nevezd át bármire, amiből később tudni fogod, hogy az az eredeti, ha véletlenól megunnád a magyart.

[ Szerkesztve ]

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#546) hubai1979 válasza Gery D. (#545) üzenetére


hubai1979
őstag

Oké hogyan indul el a telepítése.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#547) hubai1979 válasza hubai1979 (#546) üzenetére


hubai1979
őstag

Bocs kicsit hulye vagyok

Letöltötből kicsomagolva ezt kaptam,a kékítet mapák azok már a javítások külön.

Gondolom ebből kéne indítani a telepítést

[ Szerkesztve ]

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#548) kekeeci válasza hubai1979 (#547) üzenetére


kekeeci
senior tag

A 'STALKERSOUP 110000 PRE RELEASE Main Folder.7z'-t kibontod, ez adja a Stalkersoup mappát, ebbe csomagolod ki a 'STALKERSOUP_110000alpha.7z.001 - 011' állományokat ebben vannak a gamedata fájlok.

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#549) hubai1979 válasza kekeeci (#548) üzenetére


hubai1979
őstag

Oké köszike mindenért,még egy szó szagat de rendesen.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#550) Gery D. válasza hubai1979 (#549) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Milyen géped van?

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.