Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-25 19:00:23

LOGOUT.hu

Ez a topik a S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl játék két ingyenes módjával (StalkerSoup és Narodnaya Solyanka Cumulative Pack 2) és honosításával foglalkozik.
FIGYELEM!
A StalkerSoup fejlesztés alatt álló játék, ezért hibák adódhatnak!
A végleges verzióra még várni kell
(TALÁN SOHA NEM JÖN EL AZ A NAP!).

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1651) kekeeci válasza hubai1979 (#1650) üzenetére


kekeeci
senior tag

Könyörgöm, ne bányázzunk össze-vissza, tiszteljük meg a fordítással foglalkozó fórumtársunkat azzal, hogy az ő kifejezéseit használjuk.
Tehát az a pályarész, ahová a doki gyógyszerétől kerülünk, az barlang, az ahova először foglyot menekíteni megyünk labirintus.

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#1652) Dhampir válasza kekeeci (#1651) üzenetére


Dhampir
félisten

A barlangtól kifejezetten megkönnyebbültem, a LA fura bányája, és valami bug (?) következtében az utána is hallható fúróhang Kordon területén, meglehetősen rossz emlékeket idézett fel. :D

(#1653) hubai1979 válasza kekeeci (#1651) üzenetére


hubai1979
őstag

Igazad van elnézést kérek mindenkitől.Nem folytatom, figyelek és tanulok az eseményekből.

Gery D. ahelyett hogy munkádat becsülném elfelejtem azt,ha te nem lennél hozzá sem tudnék szolni, elnézést kérek :R :R :B :B

[ Szerkesztve ]

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#1654) Aarpok válasza hubai1979 (#1653) üzenetére


Aarpok
őstag

Gery onedrive-s helyén van egy pdf guide azt nem nézted meg?Abban elég sok kép van a feladatok megoldására.

Аарпок

(#1655) Gery D. válasza hubai1979 (#1653) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

A magyarításom az csak egy plusz dolog, maga ez a téma a Soup-ról szól. Mindenki úgy hívja, ahogy neki kényelmesebb, a lényeg, hogy tudjuk, miről van szó. :) De azért köszi mindenkinek. :)
Tulajdonképp ez az egész egy nagy Bánya, csak ennek van 2 nagyobb része végül is. A Barlang, ami két részből áll, Felső és alsó részből és a Labirintus. Ugye a Felső részben vannak Miner-ék, akinek a neve is mutatja, hogy Bányász és az alsó rész, ahonnan a Labirintusba lehet eljutni azon a bizonyos falon felmászva.

Ma integrálok a magyarításomból valamennyi fájlt az 5-ös Patchbe. Nem ígérem, hogy be tudom ma fejezni. Közel 160 fájlról van szó. :)

Aarpok: Így van. Van két végigjátszás, az egyik egy normál ODT, csak szöveg, amit Word-del meg lehet nyitni, a másik egy pdf formátumú, amiben vannak képek is, de sok kép használhatatlan, mert a tárhely, amire feltöltötték (ezt egyébként nem is értem, miért nem integrálták bele) már nem elérhető. De egy kis ügyeskedéssel ki lehet nagyítani a képeket. Valamint Kostya rejtekhelyeiről vannak képek, külön mappázva helyszínek szerint. Valamint a Skat-15-ös Páncél fejlesztéséhez szükséges részekről van egy kép. Pontosabban magáról az Aktiváló Modulról. Majd rakok fel képet a többiről is, ha valakinek kell. De ez is benne van a PDF fájlban.

[ Szerkesztve ]

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#1656) Aarpok válasza Gery D. (#1655) üzenetére


Aarpok
őstag

Igen a 3. és 4. oldalon vannak területenként lebontva.A legtöbb a 4.-en van.Elég sokszor nyitva volt nálam és folyton leraktam a játékot a tálcára,hogy nézzem merre kell menni.A barlang és a labirintus azért rosszabb mert ott a minimapon kell tájékozódni és ugye az nem teljesen látszik.Az ott lévő feladatokhoz vannak teljes minimap képek.

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#1657) Aarpok


Aarpok
őstag

[link] Nem tudom mikori, de végigmegy a halott város végéig.

Аарпок

(#1658) Sensut


Sensut
őstag

Ez itt egy gyorsfix: STALKERSOUP_110005_main_folder_patch

"it will fix:
random crashes when npc are searching for objects
missing npp1 to npp2 portals in older collector starts
updated tb3d_modders.script"

(#1659) Gery D. válasza Sensut (#1658) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Várható volt, hogy a bin mappát is javítja.

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#1660) Sensut válasza Gery D. (#1659) üzenetére


Sensut
őstag

Nem a bin mappa. Csak 3 szkript fájl a gamedataben.

(#1661) Gery D. válasza Sensut (#1660) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Tényleg, már látom. a Fórumon valaki írta, hogy a script mappából hiányzik az új modders fájl. akkor ezt pótolták.

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#1662) shield válasza Gery D. (#1661) üzenetére


shield
őstag

A fenébe, nem találom Ghost jegyzetét Agropromban. Pedig a térkép szerint ott állok, egy kis árok szerűségben, a lankásabb oldalán a bokorral. Pedig úgy emlékszem, hogy múltkor valaki még képet is tett fel róla, azt sem találom. Mi az a cucc, egy fecni?

A mutáns testrészeket megveszi valaki jó pénzért, vagy csak mindenkinek el lehet adni olcsó pénzért?

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#1663) hubai1979 válasza shield (#1662) üzenetére


hubai1979
őstag

Ha jól emlékszem a nyíl környékén lesz.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#1664) shield válasza hubai1979 (#1663) üzenetére


shield
őstag

Ott mindent átfésültem. Nem találtam semmit. Mi ez, PDA vagy egy fecni, beakartam csalni, de nem találtam a listán egyenlőre, hogy Ghostnak milyen cucca lehet.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#1665) hubai1979 válasza shield (#1664) üzenetére


hubai1979
őstag

Hát nem is tudom,talán valami PDA meg egy papir vagy dokumentum.Nem emlékszem pontosan anyira sajnálom.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#1666) shield válasza hubai1979 (#1665) üzenetére


shield
őstag

Semmi gond, majd többször vissza megyek megnézni. Most elmegyek az ATP-re Adrenalinnak elhozni a cuccát.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#1667) hubai1979 válasza shield (#1666) üzenetére


hubai1979
őstag

Adjad nekik mester. :C :C :C :C

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#1668) kekeeci válasza shield (#1664) üzenetére


kekeeci
senior tag

Egy hátizsák, nagyon beleolvad a környezetbe még a 'guide' alapján is nehezen találtam meg (a kép abból való).

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#1669) Sensut


Sensut
őstag

A he! Az 5-ös patchben nincs meg az a teleport rendszer Strelok rejtekhelyénél Agropromban, ami tovább dobál pár ponton, mielőtt beenged, amikor a flashért megyünk. Ez vajon valami hiba :F Pedig ezzel nem volt semmi gond.

(#1670) Gery D. válasza Sensut (#1669) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Újrakezdted az 5-ös Patch-vel?:) ÉS fel se tudsz menni a rejtekhelyre? Az elsőt tudod, hogy ott van fent a lépcső tetején a Katonáknál, ott sincs?

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#1671) CJ4567 válasza Sensut (#1669) üzenetére


CJ4567
veterán

Egyből beenged?

No Sana No Life

(#1672) Sensut válasza Gery D. (#1670) üzenetére


Sensut
őstag

Naná hogy tudom. Legalább 6-szorra járok itt :) De most nincs semmi teleport, de még a PDA sincs ott, amivel ki lehetett kapcsolni a teleportokat utólag. Simán felmentem, mint az alapjátékban. Ez valami bug lesz megint, mert a Steamen valakinek ott volt a teleport. Minden egyéb rendben volt a katakombában. Komolyan mondom, a tököm tele van ezzel a Souppal :W Abba hagyom és megvárok egy valamire való végleges verziót, mert ez nem munka, hogy mindig valami félúton bekavar. Tényleg soha senki se kezd új játékot egy patch után? Én mindig azt csinálom s nem haladok fél méter se. Az előző mentésekkel simán a végére jutnék, de itt az elején már bajok vannak, ha új játékot kezdünk :(( Mellesleg Ravennél totál crash van ha az üzletről akarsz beszélni vele, mert valami dialog hibádzik. Küldtem egy mentést is, hadd örvendjenek neki.

[ Szerkesztve ]

(#1673) Gery D. válasza Sensut (#1672) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

A Magyarítást ugye nem használod? Mert az nincs még az 5-höz.

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#1674) Sensut válasza Gery D. (#1673) üzenetére


Sensut
őstag

Nem, nincs magyarítás. Tök új telepítés a 4 + az 5 patchekkel. Ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#1675) Gery D. válasza Sensut (#1674) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Kell hozzá a 4-es?

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#1676) Sensut válasza Gery D. (#1675) üzenetére


Sensut
őstag

F@sza. Azt mondják, hogy ez tényleg egy hiba, amit TB még nem javított. Ki tudja mióta. Rossz az új modders szkript. vagyis az van, hogy amit újként betett modders szkriptet, az egy régi és rossz.

Naná, hogy kell a szimplára a 4-es. Az tartalmazza az összes előző patchet, és azt patcheled 5-ösre. Az 5-ös csak egy részét javítja.

[ Szerkesztve ]

(#1677) Gery D. válasza Sensut (#1676) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

A 3-as patch biztos, hogy jó, mert azzal kezdtem és ilyen hiba nem volt benne.
Nem tudom, de én mindig az új patch fájljait használom, teljesen törlöm a gamedata mappát. Mivel minden más fájl benne van a Db-kbe. Lehet, ezért rossz sok embernek, mert ráteszi a 4-esre, vagy nem tudom. De nekem eddig mindig hibátlanul ment. Kivéve a RAM Crash-t.

Szerintem itt már az lehet, hogy TB teljesen belezavarodott a sok javítanivaló miatt. Meg sok mindenki küldözgeti be a hibákat neki, holott lehet, azok nem is hibák, csak sok tudatlan nem tudja, hogy kell felrakni a játékot. Nem tudom, Nekem eddig nem volt gondom a Patch-ekkel.

[ Szerkesztve ]

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#1678) Sensut válasza Gery D. (#1677) üzenetére


Sensut
őstag

Én a hármassal végigvittem a játékot egyszer :), de többet azóta se jutottam a Perzselőnél tovább az új javításokkal. A javítások nem nagyon vannak hatással a már megtörtént, vagy elkezdett dolgokra. Ezért ajánlják létrehozni először allsave-t, hogy a pályák az új rendszer szerint alakuljanak ki (szerintem ez hülyeség, és semmi értelme, még egyik modder csoporttól se hallottam ilyet - OGSE, Solyanka...), és a játék további része a szerint haladjon. De ha újat kezdesz, az teljesen más felállást eredményez. Pld. mondjuk ha Sido halhatatlan volt korábban, és az új frissítéssel halhatóvá teszik, akkor vagy a régi mentésből örökli a halhatatlanságot és ez bekavar az új rendszerbe, vagy halható lesz és anomáliák, bugok alakulnak ki a korábbi feladatokra nézve. És ilyenre nem egy példa van a frissítésekben és ezért kellene mindig úgy tesztelni valamit, hogy új játékot kezdünk. ez nem is tesztelés, hanem összevissza kamatyolás. A tesztelés úgy folyik, hogy van egy zárt csoport, mindenki teszi azt, amit a szerző mond, és addig nem teszik publikussá a dolgot, amíg az legalább nem befejezhető. Mi így csináltuk a Thiefben és tökéletesen működik máig is. De ebből a Soupból, így nem lesz soha semmi, meglátjátok.

[ Szerkesztve ]

(#1679) Gery D. válasza Sensut (#1678) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Hát, most haladok egyenlőre a 3-4-es patch-vel, lehet, ma elkezdem az 5-öst integrálni, de lehet, hogy bevárom a 6-ost és kihagyom az 5-öst. Majd még gondolkodok rajta. Egyenlőre kedvem nincs csinálni. Régebben jobban csinálta TB. Mert nem adott ki új Db fájlokat, csak gamedata mappát. Abban is csak a módosított fájlok voltak benne. Így nem kell mindig mindent egyesével átnézni. Addig javult is mindig a játék. De amit már a 90-es patch-től csinál, az valami borzalom.

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#1680) kekeeci


kekeeci
senior tag

Nekem anno a hármasnál volt olyan újrakezdésem, mikor akadálymentesen be tudtam jutni Strelok búvóhelyére, lehet akkor, hogy ez valamilyen random dolog.

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#1681) Sensut


Sensut
őstag

Épp most vitatkozok egy barommal a Steamen, hogy miért nem jó a sok VOG gránát (beírtam, hogy túl sok van belőle és ez rossz az egyensúlynak). Azt mondja, hogy ha nem kell, akkor vissza tudom tenni a hullákra. Ezek hülyének néznek :Y Azért írtam hibának, mert egy-két hulla után annyi a gránát, hogy már más fegyver nem is kell, végig tudsz menni a játékon csupa gránáttal. Erre meg ezt válaszolják. A Solyankában pályákon keresztül nincs annyi cucc a hulláknál, mint itt egyetlen katonánál. Ez már azért túlzás, de úgy látszik nyugaton divat a bőség és nem tudnak meglenni nélküle.

(#1682) Sensut válasza kekeeci (#1680) üzenetére


Sensut
őstag

Igen, ezt mondták. És a modders szkript miatt van, mert korábban az egyikben ez a hiba volt. Meg azt is mondták, hogy tegyek be egy korábbi modders verziót. Na jól van, de akkor mi lesz a többi utólagos javítással, mert ez a fájl nem csak úgy lett betéve, hanem valami javításokat is tartalmaz. Besz@rás :D

(#1683) Gery D. válasza Sensut (#1682) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Én mondtam, hogy fogyatékosok vannak a Steam-en.

Ja igen, TrueBritt. Ennek be kéne írni, hogy fejezze már be a kotnyeleskedést. Mindenhez hozzászól. Komolyan, ez egy idióta ürge lehet.

[ Szerkesztve ]

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#1684) Aarpok válasza Sensut (#1678) üzenetére


Aarpok
őstag

Nos én is a 3-al fejeztem be miután megtudtam hol a dokumentum ami a parfüm-gyereknek kell.Utána meg is jelent egyszerre és onnan már közel volt a vége.Azért még crashelt egyet mielött átment volna a collector módba.A 4-es és 5-os patchel nem jött össze.(Csak a halott várost kezdtem a megerkezestol)

Аарпок

(#1685) Aarpok


Aarpok
őstag

Pedig éppen azon gondolkodtam,ha Gery megcsinálja az 5-hoz a magyarítást elkezdem az elejétől,mert vannak dolgok amit másképpen csinálnék.

Аарпок

(#1686) Gery D. válasza Aarpok (#1685) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Már nem kell sokat várni. :) Szinte semmi se változott a text fájlokban. 10 perc kb és feldobom.

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#1687) Sensut válasza Aarpok (#1685) üzenetére


Sensut
őstag

Na, hát én éppen ezt próbálom már 3x, de most sem jön össze. Nem is megyek tovább ha már az elején így kezdi. Mondjuk a teleport még nem egy nagy bug, de már Ravennél végzetes. Nem emlékszem neki van-e szerepe, mert ha igen, akkor cumi. De azt hiszem nincsen.

[ Szerkesztve ]

(#1688) Gery D.


Gery D.
Topikgazda

string_table_enc_sigaret.xml

Ebben csak kijavították azt, amit írtam, hogy az egyik megjegyzésnél nincs lezáró rész. Csak azt tudnám, minek kell magyarázni feleslegesen a Steam-en, hogy ez felesleges javítás, ha úgy is megcsinálják. Nem értem. Egyébként itt járok, 5 perce kezdtem el integrálni. Lehet látni, mennyi van még hátra. :)

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#1689) Sensut válasza Gery D. (#1688) üzenetére


Sensut
őstag

Szófosás, az :) Az a TrueBritt 100%, hogy politikus :D

(#1690) Gery D. válasza Sensut (#1689) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Vagy csak unatkozik és nem tud magával mit kezdeni egész nap. Adnék neki munkát, csak jöjjön ide. Kiküldeném fát vágni a Monori (Elfelejtett) Erdőbe, hátha eltéved és nem talál vissza. :))

[ Szerkesztve ]

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#1691) Gery D.


Gery D.
Topikgazda

Javítva lett Parfumer neve a párbeszédekben. Cologne volt írva. Most nézem az egyik fájl javítását.
Ugyan ennek a fájlnak rossz volt a lezáró része is. </string_table>> Itt két ">" szerepel. Ez mind a kapkodás. Mellesleg volt egy fájl, ahol szintén hiányos volt a lezárók és a nyitók. Ezek miatt instabil a játék. Ha nincs lezáró és nyitó rész, jó hogy behal a játék. Lehet, nem is a 32 bites motorral van gond, hanem ezekkel.

[ Szerkesztve ]

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#1692) Gery D.


Gery D.
Topikgazda

Javították Kalmyak Hátizsákjának spawn-ját a Mocsárban.

Érdekes, hogy Kalmyak Hátizsákja miért nem spawn-olt be, mert azt a script-et az 1.1.0000-ás verzió óta nem változtatták meg, nekem viszont a 3-as patch-ben ott volt. Mindenesetre érdekes ez is.

Befejeztem az integrálást, felteszem. Kb 10 perc múlva lehet is szedni.

[ Szerkesztve ]

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#1693) Sensut válasza Gery D. (#1692) üzenetére


Sensut
őstag

Nem lehet, hogy mielőtt Kalmyakhoz mentél, kijártál a pályáról valahova? Azzal a zsákkal az volt a gond, hogy csak akkor tevődött be, ha közben történt egy pályaugrás.

(#1694) shield válasza Gery D. (#1691) üzenetére


shield
őstag

Az is érdekes, hogy egyes fájloknál nem lehet használni a
<string_table>
</string_table>
mert akkor már hiányos lesz a szöveg. Ez mibe keverhet be, azt nem tudom.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#1695) Gery D. válasza Sensut (#1693) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Úgy mentem oda, ahogy szoktam. Jó, persze elég későn mentem a Mocsárba legelőször, de szerintem ez nem befolyásolt semmit. Amúgy nem szoktam teleportálgatni.

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#1696) Sensut válasza Gery D. (#1695) üzenetére


Sensut
őstag

Úgy értem, hogy át egy másik szomszédos pályára, rendesen LC-rel. Én átjártam volt mindig előbb Agropromba, hogy megjelöljem a kis óriást a szakácsnak, mert mind a 3 megbízótól elvállaltam a feladatokat. Aztán visszajövet mentem Kalmyakhoz. Most utólag előbb hozza mentem és láss csodát, nem volt a zsák sehol.

(#1697) Gery D. válasza Sensut (#1696) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Én mindig először csinálom meg Kalmyak feladatát.

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#1698) Aarpok


Aarpok
őstag

Nekiálltam újra az 5 -ös javítással magyarul.Eddig 1 crash volt agroprom undergroudból agropormba való töltéskor "nem lehet létrehozni a fájlt ha az nem is létezik" szöveggel,de az újratöltés megoldotta.Párszor viszont merevek az npc és ilyen beszélni sem lehet velük,de ezt az F5-F9 kombó rendbe rakja.Eddig megyegeknek a dolgok azt majd kiderül hol fuccsol be.

Аарпок

(#1699) Gery D. válasza Aarpok (#1698) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Ezt egyébként én se értem, micsoda. Milyen fájl létezik. Ezt random adja be.

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#1700) Aarpok válasza Gery D. (#1699) üzenetére


Aarpok
őstag

nem tudom én sem mire gondol,mert azt nem közli. :N

Аарпок

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.