Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-25 19:00:23

LOGOUT.hu

Ez a topik a S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl játék két ingyenes módjával (StalkerSoup és Narodnaya Solyanka Cumulative Pack 2) és honosításával foglalkozik.
FIGYELEM!
A StalkerSoup fejlesztés alatt álló játék, ezért hibák adódhatnak!
A végleges verzióra még várni kell
(TALÁN SOHA NEM JÖN EL AZ A NAP!).

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) Gery D. válasza Aarpok (#450) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Igen, az kell, Akim Doksiját megtaláltad? Uhh, Yantar-tól kell elmennem Agroprom-ba, közelebbi nem volt? :)) Még ha az átjáró meg lenne. :) Egyébként most mi van Mole-val? Meg tudtad csinálni? Elindult?

[ Szerkesztve ]

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#452) Gery D. válasza Aarpok (#448) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Megvan Kostya rejtekhelye. Ott van, ahol mutatja a térképen, a fa tövében, ahol a két leomlott földfal találkozik.

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#453) San398


San398
őstag

Az elején a dokitól kapott lötyit ha megiszom akkor egy barlangba kerülök. Tele van anomáliával meg vérszívóval.Hogyan lehet élve kijutni?(a nálam lévő 8db pisztoly lőszer igen csak kevés) Esetleg később kell majd meginnom a dokitól kapott lötyit?

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#454) Gery D. válasza San398 (#453) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Rögtön a Barlangba nézz bele a táskába, ott van előtted a földön. :)

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#455) San398 válasza Gery D. (#454) üzenetére


San398
őstag

Köszi, de nem vettem észre a hátizsákot a földön csak a csillogó bigyót meg a csillét láttam. :)

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#456) CJ4567 válasza Gery D. (#434) üzenetére


CJ4567
veterán

Megpróbálom újra a pályát, hátha segít.

No Sana No Life

(#457) Gery D. válasza CJ4567 (#456) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Próbáld meg a magyarítással. Bár nem tudom, nekem beadta úgy, hogy onnan folytattam, amit adtál mentést. A lényeg, amikor kinyírod a katonákat, járd körbe a csöveket. Ott kell lenni a script elindító pontnak. :)

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#458) Aarpok válasza Gery D. (#452) üzenetére


Aarpok
őstag

Köszi megnézem majd ha arra járok. :R Folytattam a shoc sztoriját monolithal is harcoltam eleget.Volt a fűben fekvös videó (sztrelok lepihen) volt egy másik,hogy valakit fejbe lőnek egy asztalnál és most újra pripyatban vagyok.Most merre tovább?
Ja igen Akim doksija ott volt ahol mondtad köszi.

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#459) CJ4567 válasza Gery D. (#457) üzenetére


CJ4567
veterán

Mihelyt ráveszem magam, megpróbálom.

No Sana No Life

(#460) Gery D. válasza Aarpok (#458) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Én is pont itt járok. :)

Akim Doksija emlékezetből volt. :) De nem tudtam biztosan, hogy az övé lesz ott. Annyi mindenkinek kell oda visszamenni, ember nem tudja ezeket már követni. :)

[ Szerkesztve ]

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#461) Aarpok válasza Gery D. (#460) üzenetére


Aarpok
őstag

Most akkor még nem a freeplay-ben vagyok,mert az Cordonból indul igaz?

Аарпок

(#462) Gery D. válasza Aarpok (#461) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Ez az egész freeplay. :)

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#463) Gery D.


Gery D.
Topikgazda

Mindig kinyírom szegény Sidorovich-ot, amikor az utolsó teleporthoz megyek át. :)

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#464) CJ4567


CJ4567
veterán

Valami csoda folytán hirtelen Mole jó lett, megvárt az udvaron, amikor meglátott egyből elindult a csatornákhoz. :)

No Sana No Life

(#465) Gery D. válasza CJ4567 (#464) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Magyarítás fent van? Vagy maradt az angol?

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#466) CJ4567 válasza Gery D. (#465) üzenetére


CJ4567
veterán

Felraktam még korábban, a tanácsodra, aztán nem töröltem ki.

Még ilyen pontos banditákat, mint amikt az alagútban vannak... :Y

No Sana No Life

(#467) Gery D. válasza CJ4567 (#466) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Nem tudom, mi lehet a különbség a Magyarítás fájljai és az eredeti között, de szerintem azért nem indult el Mole.
Ne is mond. Nagyon bosszantó. Ezután jön még a Katonaság. :) Azok is sok kellemetlenséget tartogatnak még.

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#468) Aarpok válasza Gery D. (#467) üzenetére


Aarpok
őstag

Monolith se kutya a teleportálos részt éjjel csináltam alig láttam ezeket a sötét alakokat :DDD Még volt belőlük átlátszó is az se volt semmi.

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#469) Gery D. válasza Aarpok (#468) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Én nappal csináltam most. :)

Na, elfogyott a küldetés. Nem lett aktív az eltűnt csoportos küldetés. Úgy látszik, elkerülhetetlen az, hogy megcsináljam a Mocsaras részt. Azt viszont nem értem, hogy Fima hogy adja ide a Mocsárba vezető utat, holott már neki sincs feladat számomra. A Doki meg addig nem beszél a Széfről, amíg a Fang Gyilkosa vonalat meg nem csinálom. Érdekes mindenesetre. Ghost sincs még sehol. Úgy látszik, ezeket a küldetéseket a Mocsár után kapjuk meg.

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#470) CJ4567 válasza Gery D. (#467) üzenetére


CJ4567
veterán

Medkit nélkül jaj de jó az alagút :DDD

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#471) Aarpok válasza Gery D. (#469) üzenetére


Aarpok
őstag

Én sem értem nálam mi van.Befutottam az utolsó teleportba az erőműnél (ami után a sztrelok lepihen videó jött,de itt kaptam egy másikat egy emberkét valaki fejbe lő egy asztalnál) és ezután Pripyatban találtam magam.Azok a küldetések megvannak amiket még nem csináltam meg.A mocsárban én se sokat melóztam (túsz szabadítás, PKM lopás, valakinek a cuccát kellett visszaszereznem a szivattyúállomáson)

Аарпок

(#472) Gery D. válasza Aarpok (#471) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Kalinin-nak kellett az Anomáliából a csomag. Megölted Friar-t? Mert nála van egy PDA, ami majd kell. Sok feladat van még. Én most járok először a Mocsárban. Amit meg lehetett, meg csináltam. Akim, Kostya feladatait megcsináltam. Az eredeti Story Vonal kivégezve.

Egyébként azt a Videót én 2X kaptam meg. Amikor a Hadiraktárakról átmegyek a Bar-ra, ott is beadja. Egyébként régen ez a videó akkor jött be, amikor Beszéltem a Szabadsági bejáratnál őrködővel. Most hírtelen nem jut eszembe a neve, neki kellett az Elfelejtett Erdőről a furcsa Műtárgy, amitől nem aludt elég régóta. :)

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#473) Gery D. válasza Gery D. (#472) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Kalmyak-nak hívják, nem Kalilin-nak. :)

Érdekes, hogy Syslov most sokkal több területről adott információt, mint legutóbb.

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#474) Aarpok válasza Gery D. (#472) üzenetére


Aarpok
őstag

Friar - ra nem emlékszem,hogy megöltem volna.Most CNPP - n bóklászgatok Saharovnak keresem a csomagját.Van pár BTR a pályán azokat lövöldözöm 8 - 10 sörét azt robbannak. :D

Аарпок

(#475) Gery D. válasza Aarpok (#474) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

A Csomag egy Katonánál lesz, de vigyázz, mert nem lesz egyedül. :)

Egy érdekesség. Megint máshova tette a Mocsárba a Zsoldos Seva-t. Most nem az Irányítók falujában volt, hanem egy Vagonban az Agroprom-i átjárónál. A másik elvileg a Banditák legészakibb falujában van. Kíváncsi vagyok, ott lesz-e.

Update: Megint nincs ott.

[ Szerkesztve ]

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#476) Aarpok válasza Gery D. (#475) üzenetére


Aarpok
őstag

Igen a katonánál volt csak ezt még a szarkofágba való bemenetel előtt kell lerendezni.Jól megszívtam csinálhatom újra onnan,hogy megérkeztem az erőműhöz.Amennyiben az után csinálom eltűnik a katona a cuccal együtt és akkor már nem lesz meg.Sajnos a teteme is köddé válik.Szóval most meg van a cucc és a szarkofágban is megverekedtem a monolithal és a tudattal is.Majd holnap folytatom a teleportálós résztől.

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#477) Gery D. válasza Aarpok (#476) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Én most a mocsaras részt csinálom, de nincs meg Degratyev Puskája. Nincs Adrenalin-nál. Ezt már jelezték többen a fórumon. Ez a hülye Trader kínálat változtatás eredménye. Remélem a 4-es Patch-ben javítva lesz. Valami mindig van.

Sensut: Ezt a fegyvert hol találtad meg? Vagy neked ott volt Adrenalin-nál?

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#478) Gery D.


Gery D.
Topikgazda

Érdekes sms-ek vannak a játékban, aminek a jelen helyzetében semmi értelme sincs.

<string id="sms_art_negoden">
<text>Ugyan az a problémám, mint a többieknek. A Műtárgyaim átalakultak Macskakő Műtárggyá és használhatatlanná válnak. Kibaszott szar!</text>
</string>

<string id="sms_art_negoden1">
<text>Alig várom a találkozást veled a Bar-ban. Biztosíts arról, hogy nálad van a pénzem és a térképem.</text>
</string>

Érthetetlen számomra a 2. sms. "sms_art_negoden1"
Ezt kapjuk, mikor a Mocsárban megyünk kinyírni az Irányítót az agyáért és a Műtárgyunk fele átalakul Macskakő Műtárggyá. Az 1. sms-t már nem tudom, hol kapjuk, de hogy a 2. sms-nek nem ennek kell lenni, az is biztos. Ezt szerintem át fogom írni. Pl. erre: A Műtárgyaim már megint átalakultak Macskakő Műtárggyá, ilyen nincs.

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#479) Sensut válasza Gery D. (#477) üzenetére


Sensut
őstag

Nem volt ott. Valahol egy feladat miatt kaptam később.
Ja - Petrenkonál szokott lenni!

[ Szerkesztve ]

(#480) Gery D. válasza Sensut (#479) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Köszi, megnézem, bár még nála sose láttam, lehet, hogy random rakja valakihez.

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#481) kekeeci válasza Gery D. (#478) üzenetére


kekeeci
senior tag

Szerintem egyszerűen csak 'Macskakővé'-t írjál.

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#482) Gery D. válasza kekeeci (#481) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Nem a Műtárgyon van a hangsúly, hanem hogy a 2. sms sehogy se illik oda. :)

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#483) Gery D.


Gery D.
Topikgazda

Sensut: Azt hiszem te mondtad, hogy a Gombák a Mocsárban nem jelennek meg, hiába veszed fel őket. Nos, felvettem kettőt és volt nálam egy, nálam ez rendben működik. Csak az a bizonyos időkorlát van jelen, amin túl eltűnnek a hátizsákból és a tárolókból.

Lopás: Eddig nem tapasztaltam ilyet. Bar-ban és Sidorovich-nál is minden cuccom megmaradt eddig. Ez szerintem csak a hátizsákokra vonatkozik, amiket lerakunk elérhető helyre.

Kézi Teleport: Valaki használta már? Én ezt még sose próbáltam ki. Ez az a kis barna kocka alakú cucc. Elvileg a Szemétdombról lehet vele eljutni a Mocsárba és egyszer használatos.

Freebie: Úgy vettem észre, itt TB felhúzta az életerejét valami irdatlanul magasra. Ez az a küldetést, amikor Cordon-ban meg kell figyelni az üzletet a Vadászok és a Zsoldosok között. Ezt jól elcsesztem, mert elindultam a Gyárhoz, de fél úton visszafordultam Sidorovich-hoz, aztán nála kaptam az üzenetet, miszerint a Zsoldosok elkezdték lőni a Vadászokat. Itt azt vártam, hogy simán legyilkolják Freebie-t, mire odaérek, de nem így történt. Lőtték ugyan, de nem halt meg szerencsére. Ezelőtti verziókban 100X is vissza kellett töltenem, hogy meg tudjam menteni az életét.

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#484) Aarpok válasza Gery D. (#483) üzenetére


Aarpok
őstag

Alakulnak a dolgaim Kostya és Sakharov küldetések rendben.Sokkal több lett az anomália a perszelő kikapcsolása után érdekes akkor azokat is az tartotta féken.Lehet a Ghost kutatás beállt nálam.Vorogin ígérte mond valamit,ha megölöm Hump - ot.Megöltem igaz nem volt egyszerű az 1 fps futással (kb annyival ment a játék).Szóval volt nálam egy jó féle gránát azt használtam ellene (míg volt rendes fps),de sajnos a mieink is hullotak tőle.Szóval megköszönte de semmit nem mondott.

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#485) Gery D. válasza Aarpok (#484) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Ghost küldetése majd a Zsoldosokkal fog tovább menni. Le Harve vonalával azt hiszem. Meg kellene találnod Friar-t és elvenni tőle a PDA-t, vagyis megölni. :) Ezután fog Voronin beszélni Ghost-ról azt hiszem.

Viszont az RPD-t nem találom, egyik kereskedőnél sincs.
Kuznetsov-ot meg kinyírták, így az összes híd alatti katona az ellenségem lett. Vissza kellett töltenem Freebie megmentésének küldetését. Ezúttal 2X kellett neki vágnom, mert elsőre rögtön leszedték, ráadásul a katonák is lőtték őket rendesen. De legalább a csata után "semlegesek" maradtak.

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#486) Aarpok válasza Gery D. (#485) üzenetére


Aarpok
őstag

Azt nem tudod véletlen merre kellene keresnem azt a jóembert?Amennyiben jók a sejtéseim nem fog csak úgy előugrani,hogy ide lőjj :D

Аарпок

(#487) Gery D. válasza Aarpok (#486) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Friar nekem a Sötét Völgyön volt a bandita táborban.

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#488) Aarpok válasza Gery D. (#487) üzenetére


Aarpok
őstag

Lehet rosszul rémlik,de mint ha Vorogin- nál is lenne egy küldetés a sötétvölgybe valakit ki kellene csinálni.Persze gondolom nem ez az uriember lenne úgy túl egyszerű is volna.

Аарпок

(#489) Gery D. válasza Aarpok (#488) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Nem, az Poker, azt hiszem.

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#490) Aarpok válasza Gery D. (#489) üzenetére


Aarpok
őstag

Sejtettem túl könnyű lenne így.Egyedül volt ott ez az ember?Borovékat már eltemettem.

Аарпок

(#491) Gery D. válasza Aarpok (#490) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Az hiba. :) Mongol-t meg kellett volna mentened. Ebben a módban nem kell a Banditákat kinyírnod a Sötét Völgyben, lesz pár küldetésed velük.

[ Szerkesztve ]

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#492) Aarpok válasza Gery D. (#491) üzenetére


Aarpok
őstag

Mongole az szolgálatos?Hát most őszintén nem emlékszem voltam e azon a bázison,de majd megnézem.Lennem kellett mert az x18 - ba nem tudtam volna lemenni Borov kulcsa nélkül.

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#493) Gery D. válasza Aarpok (#492) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Mongol az a Bandita, akit Bullet kapott el. Ott lesz rögtön a pályára lépve. Bullet az a Kötelességi tag, aki megkér, hogy Max Lubero-t szabadítsd ki két Bandita fogságából. Ha Mongol-nak adsz Elsősegély-Készletet, a Banditák barátok lesznek és Borov-tól feladatokért cserébe megkapod a kulcsot.

De nyilván kinyírtál mindenkit. :)

[ Szerkesztve ]

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#494) Aarpok válasza Gery D. (#493) üzenetére


Aarpok
őstag

Igen attól tartok.Most akkor nem is lesz meg az a Friar nevű tag?

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#495) Gery D. válasza Aarpok (#494) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Friar független tőlük. Ha már kinyírtad, akkor a feladatnak is meg kell lenni. Az a feladat az, ami azt írja, hogy Találd meg a Banditát, aki megölte a Katonát, vagy valami ilyesmi.

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#496) Aarpok válasza Gery D. (#495) üzenetére


Aarpok
őstag

Akkor az nem az a katona akit Cordonban lelőttek hátulról?Ha jól emlékszem ott volt olyan mikor elvettem a PDA - jat,hogy egy Friar- t kell keresni.

Аарпок

(#497) Gery D. válasza Aarpok (#496) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Azaz:) Ez az a küldetés. Egyébként ez jó hosszú. Már csak Sakharov-val kell beszélnem, de nem tudom, mikor aktiválódik a párbeszéd. Arra várok, melyik küldetés indítja be, mert ezt is majd át kell írnom.

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#498) Aarpok válasza Gery D. (#497) üzenetére


Aarpok
őstag

Na majd meg kell néznem a teljesített feladatok között meg van e ez a Friar megölés bár ha meg van akkor nem értem Vorogin miért nem beszél,ha csak azért nem mert a társai is áldozatok lettek a gránátomnak.Sokszor próbáltam azt a Hump ölést és mikor más nyírta ki szemembe is mondta,hogy nem mond semmit,mert nem teljesítettem az alkut.

Аарпок

(#499) Gery D. válasza Aarpok (#498) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Én nem emlékszem rá, hogy miért is kellett Hump-ot megölni. Már annyiszor végig vittem ezt a részt, hogy már csak nyomom tovább a párbeszédeket. A célom most a Story Mod utolsó részéhez való eljutás. ÉS átlépés a Collector-ba.

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#500) Aarpok válasza Gery D. (#499) üzenetére


Aarpok
őstag

Az rémlik,hogy megkért a tábornok szerezzek egy thunder fegyvert az őrség részére és ekkor került szóba Hump.Miután megszereztem a fegyvert jött a feladat támadnak a zsoldosok és Hump is velük van ekkor mondta a tábornok meg kell ölnöm.

Аарпок

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.