Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-25 19:00:23

LOGOUT.hu

Ez a topik a S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl játék két ingyenes módjával (StalkerSoup és Narodnaya Solyanka Cumulative Pack 2) és honosításával foglalkozik.
FIGYELEM!
A StalkerSoup fejlesztés alatt álló játék, ezért hibák adódhatnak!
A végleges verzióra még várni kell
(TALÁN SOHA NEM JÖN EL AZ A NAP!).

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1551) Sensut válasza shield (#1548) üzenetére


Sensut
őstag

Jó te :K Nehéz mint a rossznyavalya, de épp ettől tetszik. Ez úgy van, hogy ha az első 10 percből ítélsz, sokat veszíthetsz, de egy kis kitartással viszont érhet kellemes meglepetés is.

(#1552) Gery D. válasza shield (#1550) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Nem, Agroprom-ból és a Szemétdombról nyílik. És ahol a Teleport van, oda 2 féle képpen lehet eljutni. Van egy "megmászhatatlan" fal az egyik járat nagy termébe, de kis ügyeskedéssel meg lehet mászni, a másik egy Cheat. Ahol van a Teleport, amit Hubai linkelt képet, ott szemben jobb oldalt a párkányról át lehet ugrani, de célszerű előtte menteni egyet, mert le is lehet esni. Viszont a későbbiekben muszáj lesz használni a falat, mert egy küldetés miatt oda fel kell mászni. Úgy hogy ki kell tapasztalni, hogy kell rajta feljutni.

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#1553) hubai1979 válasza shield (#1550) üzenetére


hubai1979
őstag

Igen ahogy kekeeci mondja.

Föl a falon és körbe nézel de nem mozdulsz,csak a járat irányába.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#1554) hubai1979


hubai1979
őstag


fogynak a küldik a doki le sem bagoz.
Kelet pripyat-ban hol találom a szerszámot.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#1555) Gery D. válasza hubai1979 (#1554) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Te hogy kaptad meg azt a küldetést, hogy szerezz meg minden Mutáns Testrészét? És mikor és kitől? Mit ír feladatnak? Átírtam kicsit a feladat szövegét érthetőbbre.

Mellesleg Kelet-Pripyat-ban van a szerszám, nem a Mocsárban. Kelet-Pripyat-ban pedig a Mosodával egyvonalban a legnyugatibb épületben lesz.

[ Szerkesztve ]

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#1556) hubai1979 válasza Gery D. (#1555) üzenetére


hubai1979
őstag

Akim adta megcsináltam neki azt a páncélos küldit utána,mer nem jo valami.

Ha jolemlékszem csak anyi volt simán szerez minden mutáns testrészt,meghogy elhagya a zonát meg baromságok.Semmi olyasmi hogy keres egy ürgét vagy valami.

[ Szerkesztve ]

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#1557) Gery D. válasza hubai1979 (#1556) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

A feladat leírását meg tudod mutatni? Egyébként én mindig hamarabb megszerzem a testrészeket, se sose történik semmi, még a feladatot se adta be. Volt párbeszéd ennél, ami angol volt?

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#1558) Sensut válasza Gery D. (#1557) üzenetére


Sensut
őstag

Van egy ilyen feladat Akimnál, én is megcsináltam volt. Kell minden mutánsból egy darab neki :) Ez volt az utolsó feladat nála.

Úgy látszik a Lélekkocka feladatsorozat és a letölthető e-book opció a Mocsárbeli Syslovnál csak Soup szerzemény, mert a NS-ban egyáltalán nem szerepel Syslov, a kereskedő. Az az épület üres. Egyelőre.

(#1559) Gery D. válasza Sensut (#1558) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Tudom, hogy lenne ilyen feladat, viszont ez akkor egy bug. Mert ha hamarabb megszerzem neki a testrészeket, akkor elveszi, de nem kapok semmit. Ti kaptatok valami jutalmat?

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#1560) hubai1979 válasza Gery D. (#1557) üzenetére


hubai1979
őstag

Én az öregel vagyok így yantarba rám se bagozik,menjek még nyomozgatni, mi a francot már őt jelöli a pda.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#1561) Gery D. válasza hubai1979 (#1560) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Régebbi hozzászólásokat ha olvastad, ott leírtuk, hogy amíg LE Harve-t nem ölöd meg és nem beszéltél utána Yakut-val, addig nem fogsz azzal tovább menni. Lécci, olvass vissza.

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#1562) hubai1979 válasza Gery D. (#1561) üzenetére


hubai1979
őstag

Jo oké nem tudom kik ezek a faszik de esküszöm a vérükel bebotítom a zonát. ;] ;]

A barlangba találtam, mi jónak ez.

Még egy plusz agyam is van meg szapanom :D :D :D a szabadság bázisán adta a szerelő hogy majd kéri tőlem valaki,na mindegy nem idegesítelek bocsi. :R :R :R

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#1563) Gery D. válasza hubai1979 (#1562) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Az a Skat-15-ös Páncélhoz kell. Abból kell találni még 3-at és egy Aktiváló Modult, az viszont a Vad területen van egy vagon tetején.

Az Agy meg Lukash-nak kell. Abból 2 Db, amit Chernobyl-ban lehet találni, ha megkapod azt a feladatot. De ha már megkaptad és meg is csináltad, akkor megeheted, vagy eladhatod. :) Tudsz képet linkelni a Mutánsos feladatleírásról?

Íme a Le Harve-s küldetés menete:
[link]

[ Szerkesztve ]

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#1564) hubai1979 válasza Gery D. (#1563) üzenetére


hubai1979
őstag

Köszi szépen elolvastam :R :R sajna nem tudok már semmit semit elő szedni amit akimal beszéltem a mutánsos melórol.

A fallout 3 emlékére,honnan tudnák szerezni ilyen páncélt. :F :O :F :O :O

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#1565) Gery D. válasza hubai1979 (#1564) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Köszi, látom lefordítottam. Bizonyára megtaláltam valahol és ezért. Arra nem emlékszel, hogy angol volt-e vagy magyar a párbeszéd, amikor adta ezt a mutáns testrészes küldetést?

[ Szerkesztve ]

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#1566) hubai1979 válasza Gery D. (#1565) üzenetére


hubai1979
őstag

Talán volt benne egy kevés magyar a többsége angol volt.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#1567) hubai1979


hubai1979
őstag

Le Harve-it kinyírom az egész bázis ellenség lesz,ha ne elszalad de ugy hogy soha nem érem utol :F

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#1568) Aarpok válasza hubai1979 (#1567) üzenetére


Aarpok
őstag

Akkor valami nem jó ugyan is Le Havre + pár haverja pöccen csak be sőt emlékszem nekem 1 - 2 arra járó szabadságos tag is segített aprítani őket. Párbeszédkor elájultál? Azt hiszem akkor fosztanak ki és mikor magadhoz térsz állnak 3, aztán amint lelövöd jönnek a társai is (jó párszor visszatöltöttem mire ezt a jóembert likvidálni tudtam) Azt csináltam a baloldali kollégáját kilőttem ekkor még ok nem támadnak majd beálltam az ajtófélfához közel és mikor a beszélgetés elfajult ott húztam meg magam a kis helyiségben onnan lőttem a társait.

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#1569) Gery D. válasza hubai1979 (#1567) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Nem kell rögtön kinyírni. Beszélni kell vele és pár melót meg kell neki csinálni. Amikor leitat, utána kell vele beszélni, majd kinyírni.

[ Szerkesztve ]

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#1570) hubai1979 válasza Gery D. (#1569) üzenetére


hubai1979
őstag

Igen az itatás után kiengedtem a vérét,már előzőnek golgoztam neki ugyhogy mennie kelet.

Aarpok az épület másik végébe ahol a hármas vasszekrény van oda bujtam aztán beindult a buli,kilőtem rögtön let vagy 10társa és tényleg segítetek a szabaságosak.De azért kemény volt elkezdet szagatni a kép mikor megjelentek a haverjai.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#1571) Aarpok válasza hubai1979 (#1570) üzenetére


Aarpok
őstag

Elég kemény volt itt ez a rész és amit már a Geoban (COP mód) is utáltam még szinte be sem fejeződik a beszéd már támadnak alig van idő reagálni.

Аарпок

(#1572) hubai1979 válasza Aarpok (#1571) üzenetére


hubai1979
őstag

Ja az egyik rugott, de a másik még levegőbe voltam már kloffolt a fegyverével. :C :C

Megyek agropormba megnézem gostot,yakut mondta, ja elsőnek beáztatom magam utána irány a zona. :C :C

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#1573) hubai1979 válasza hubai1979 (#1572) üzenetére


hubai1979
őstag

Lementem a többszintes bányába, van ott egy senkiházi majom hiába lövöm semmi balya, ez valami bug vagy mi,hogy nyírjam ki.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#1574) Gery D. válasza hubai1979 (#1573) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Sehogy, ő a Monolith Árnyéka. El szoktad olvasni a feladat leírását és a beszélgetéseket?

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#1575) Dhampir válasza hubai1979 (#1570) üzenetére


Dhampir
félisten

Nem szeretnék veled találkozni a Szkadovszk valamelyik setét szegletében. :C

(#1576) hubai1979 válasza Gery D. (#1574) üzenetére


hubai1979
őstag

Igen utána olvastam,mondta is az egyik játékos hogy a monolitnak valami halhatatlan vezetője,mocskos rohadék.

Nem találom az alsó szinten a teleportot ami fölvisz a másodikra,pedig össze jártam ungot berget,még freman ruciát is megtaláltam valami tudományos vacak ruha.

Dhampir evvel a rohadt bányával álmodtam,kérdeztem a jóistent mért jutottam oda,sírás kerülgetet.

Iletve találtam egyet de az a másik bányába vezet ahol az öreg van az első bányára gondolok.

[ Szerkesztve ]

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#1577) hubai1979 válasza hubai1979 (#1576) üzenetére


hubai1979
őstag


:O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#1578) Sensut


Sensut
őstag

A NS-ban is félszeg a Wild Territory minimapja:

Megnézem az OGSE-ben milyen.

(#1579) Gery D. válasza Sensut (#1578) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Abban is olyan lesz szerintem. Az eredetiben is lemaradt az eleje. OL-ben kéne megnézni, vagy Priboi-ban, valamelyikben rémlett, hogy megvan az eleje.

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#1580) CJ4567 válasza Sensut (#1578) üzenetére


CJ4567
veterán

Alapjátékban is ilyen a térkép.

No Sana No Life

(#1581) Aarpok válasza hubai1979 (#1576) üzenetére


Aarpok
őstag

Igen azt nem tudod legyőzni semmivel, mert tényleg halhatatlan. Nos szidótól kapsz egy amulettet (ki adja ezt a tippet sajnos nem tudom). Azzal az amulettel tudsz beszélni ezzel a halhatatlan taggal (nagy eszmecserét ne várj) ad egy kódot is egy ajtóhoz.

Аарпок

(#1582) hubai1979 válasza Aarpok (#1581) üzenetére


hubai1979
őstag

Köszi oké :R :R hogyan jutok be a teleportba az alső szintet végig néztem még egy páncélt is találtam egy irogépnél egy asztalon,koboroltam sokat de csak egy járatot találtam ami vissza visz az első bányához a porondmesterhez.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#1583) Gery D. válasza hubai1979 (#1582) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Ezt is leírtam már pár HSZ-szel ezelőtt. [link]

[ Szerkesztve ]

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#1584) hubai1979 válasza Gery D. (#1583) üzenetére


hubai1979
őstag

Bocs ne haragudj mindenapi szarság, forr az agyam majd átgondolom kicsit lenyugszom.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#1585) Gery D. válasza hubai1979 (#1584) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Én nem haragszok. :)

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#1586) hubai1979


hubai1979
őstag

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#1587) hubai1979 válasza hubai1979 (#1586) üzenetére


hubai1979
őstag

Innen ugrotam sikerült,de nincs azon a szinten semi,végig rohangáltam?

Tegnap hajnalig ezen etem magam, most meg nincs itt semmi.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#1588) Sensut


Sensut
őstag

Elképesztő milyen dolgok vannak ebben az eredeti Solyankában. Tök sötétben loholok éppen Arhara felé az alagúthoz Agropromban, és egyszer csak megvilágosodik az ég és egy villám úgy lecsapott elém, hogy valósággal hanyatt estem, és természetesen meg is haltam :Y Aztán beérek a barlangba, leadom a cuccot, felveszem a laptopos feladatot Radaron, amikor jön egy üzenet Adrenalintól, hogy látott egy sereg mutánst épp az alagút felé tartani. Mondom ezek kutyák szoktak lenni, úgyis kell néhány kutyafarok. De kutyák a fenéket. Ezek a rémségek törtek rám egy egész hordával:

Ilyeneket se láttam még sose eddig, azt se tudom mi a nevük. Remélem Akim nem kér majd ezekből is szerveket, mert nem találtam egyiknél sem.

Egyre izgalmasabb ez a játék...

(#1589) hubai1979 válasza Sensut (#1588) üzenetére


hubai1979
őstag

De jól néz ki,én is megkaptam az üzenetet anno csak nekem a kutyák jöttek.Menyire stabil?

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#1590) Sensut válasza hubai1979 (#1589) üzenetére


Sensut
őstag

Hát, most indulok lekapcsolni a Perzselőt. Már 30 óra játék körül járok, de még csak 1 crash volt. Azt nem tudom miért lehetett, de nem ismétlődött meg, úgyhogy egyelőre tök stabilnak nevezhető a mod, annak ellenére, hogy sokkal interaktívabb és dinamikusabb a Soupnál. Mindig történik valami meglepetés, ami teljesen leköt. Például most felvettem azt a táskát Agropromban a szökevénynél, ami tartalmazza a Yantar - Agroprom átjáró koordinátáit, és amit el kell vinni ugye Sakharovnak. Felveszem a táskát és látom / hallom az üzeneteknél pirosan, amint egy katona épp jelenti a felettesének, hogy végre rátaláltak az eltűnt táskára a koordinátákkal. Erre a tiszt visszaszól, hogy te idióta, ne a nyilvános hullámhosszon közöld, mert azt mindenki látja. Felnézek a dombra és ott áll a sereg. Tűnés!... :D

(#1591) Gery D. válasza Sensut (#1590) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

A logot meg tudod nézni az appdata mappában a logs-on belül.

Ha érdemes lesz vele foglalkozni, lehet, lefordítom ezt is a Soup után 100 évvel. :) Egyébként a Generátorok szövegét javítom most. Sokat kell átírnom benne és sokkal érthetőbb is lett.

[ Szerkesztve ]

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#1592) hubai1979


hubai1979
őstag

Ugrás nélkül megtaláltam a gömb átjárot az elsső kép ahol készült egy oránál van egy feljáro ott átkúszol még egy kettő hasonló vájatba és ott a teleport gömb,oké szintén ott vagyok ahol a harmadik kép van valaki segítsen már merre találom a széfet kazetával magyarán ben vagyok a második szinten ahová menni kéne küldetés szerint de mutánsokon kívűl semmi nincs.

Sensut,olyan kétszer hároszor volt hogy gépindítást követelt volna a stalkersoup,a többit azonnal vissza lehet tölteni.De majd ha eljön az ideje akkor bele vágok,a nagy elődbe.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#1593) hubai1979 válasza hubai1979 (#1592) üzenetére


hubai1979
őstag

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#1594) hubai1979 válasza hubai1979 (#1593) üzenetére


hubai1979
őstag

Valami nem stimel,a széf és a doboz vagy kazeta, nem ot van a második szinten ahová be kel teleportálni hanem ott ahol a barlanglakot ki kel szabadítani és ott van szembe egy ajto előte egy tüzes anomália.Oda bemész kinyírsz egy pár jomadarat aztán le vagy fel létra és ott van eldugva egy szinten a cuc amiért má régen hajtok.Na most a buli hogyan nyílik az ajtó.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#1595) Sensut válasza Gery D. (#1591) üzenetére


Sensut
őstag

Tudom a logot, csak éppen hogy üres volt. Viszont a helyzet, amikor kidobott, az érdekesebb. A bandita főnök nem akar bízni bennem még az után sem, hogy megszereztem Rat PDA-ját. Ezért elküld lövészeten bizonyítani. Felraknak 130 Vodkás üveget az épületek tetejére és nekem le kell lőni az összeset a töltőállomásnál levő tartályokról. Addig nem szabad leszállnom, amíg le nem szedtem az összes üveget. Na itt halt be egyszer. Utána nem is mentem vissza még, mert úgysem lett volna elég a távcsöves lőszerem.

[ Szerkesztve ]

(#1596) kekeeci válasza Sensut (#1595) üzenetére


kekeeci
senior tag

Próbálgatom én is az NS-t, az jogos, hogy nem tudok állati részeket felvenni?
Csak vibrál a helyén, és nem megy át a cuccaim közé.

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#1597) Sensut válasza kekeeci (#1596) üzenetére


Sensut
őstag

Kell egy kés, addig nem tudsz :)

(#1598) kekeeci válasza Sensut (#1597) üzenetére


kekeeci
senior tag

Elég, ha nálam van, vagy kézben is kell lenni?

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#1599) Sensut válasza kekeeci (#1598) üzenetére


Sensut
őstag

Csak nálad kell lennie egynek. Leghamarabb úgy jutsz hozza, ha beszélsz Kuznetsovval, a tiszttel a hídnál és elvállalod a vérszopós feladatot. Utána neked marad a kés.
Apropó: ő nem áll szóba veled Vodka nélkül, viszont a Vodka itt aranyat ér, úgyhogy mielőtt beszélnél vele és nem akarsz átmenni a híd alatt, rakd le a Vorkáidat (ha van) valahova. Akkor azt válaszolod, hogy nincs Vodkád és megjelennek a többi párbeszédek nála.

[ Szerkesztve ]

(#1600) Gery D. válasza Sensut (#1599) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Az a menü pont nem jelenik meg Vodkával? Az SS-ben úgy van, hogy ha van is nálad Vodka, akkor is lehet azt mondani, hogy nincs. Azt hiszem. :)

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.