- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- eBay-es kütyük kis pénzért
- kenand: Hol volt, hol nem volt, Thunderbolt...
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- MasterDeeJay: RAM gondolatok: Mennyi a minimum? DDR3 is jó?
- sziku69: Szólánc.
- lkristóf: Prohardver fórum userscript – hogy lásd, mikor neked válaszoltak
- Flashback: Olcsó emulátoros kézi konzol R36S
- Lalikiraly: Commodore The C64, Ultimate
Új hozzászólás Aktív témák
-
Szmeby
tag
Oké, azt hiszem nem jól fogalmaztam. Ígérem, ez az utolsó off.

Az, hogy az optimalizálatlan lekérdezések miatt lassú a szolgáltatás, gondolom kimeríti a fejesek felett állók igényeinek kielégítését. Az, hogy nincs elég kapacitás tesztelni, optimalizálni, backupot készíteni ínségesebb időkre, ésatöbbi, mind mind a szolgáltatás színvonalát befolyásolja. Ha az ún. fejes (vagy a felette álló) azt hiszi, hogy nem, akkor vagy hülye vagy igénytelen. Szerény véleményem szerint.
Azzal takarózni, hogy valami túl kocka, ezt nem tudom hova tenni. Ha valami kocka, akkor nincs köze a szolgáltatás színvonalához? Az igényességhez? Ha fejesnek ez túl kocka, akkor miért használ számítógépet? Dolgozzon kockás füzetben, és szolgáltasson abból! Vagy ha az is túl kocka, akkor vonalas füzetből.
Bocsánat a kirohanásomért, csak pont ebből lett elegem az IT szférában, és érzékenyen tudok reagálni a hasonló hozzáállásra. Kiborító, amikor azt hallom egy menedzsertől, hogy csak dobj össze valamit, csak működjön; menjen élesbe, mindjárt határidő; ezeknek így is jó lesz, és hasonló szóvirágok. Többnyire ugyanez a menedzser kongatja a vészharagot, hogy nagy baj van a projekten, több erőforrást kell bevonni; azonnali tűzoltásra van szükség; lehalt az éles szerver, mindenki hétvégézik; ha ez ma nem lesz kész, holnap már nem kell bejönnöd; ha ezt megcsinálod még ma, holnap kapsz egy sütit. A fejlesztő meg nyilván megtörik, és inkább hekkel, drótoz, gányol. Mert azt jutalmazzák, aki vilámgyorsan összedob valamit, aki tüzet olt, még ha a saját gányolását is javítja valójában. Ahogy te is mondtad, fontosabb a jó munkánál a "mindenki fel akar valamit mutatni". És aztán eljön az a pont, amikor többségbe kerülnek a valamit felmutatni akaró egyedek a jó terméket gyártó egyedekel szemben. Csodálkozunk, ha kiég az ember?
Csak arra akartam célozni, hogy így látatlanban szerintem a te igényeid nincsenek összhangban a fejesek igényeivel, ami hosszú távon eléggé lélekölő. Persze ha neked (még) tetszik, akkor folytasd nyugodtan. Minden tiszteletem a tiéd, én már eljutottam arra a pontra, hogy az általad lefestett fejeseket nem akarom elviselni.
Mindenesetre sok sikert kívánok és bocs, hogy elkanyarodtam a témától. Ahhoz nem tudok hozzászólni.
Új hozzászólás Aktív témák
- Google Pixel topik
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Intel Core i5 / i7 / i9 "Alder Lake-Raptor Lake/Refresh" (LGA1700)
- Fortnite - Battle Royale & Save the World (PC, XO, PS4, Switch, Mobil)
- Százmilliárd dolláros AI-fegyverkezésbe kezdett az Amazon és a Google
- Villanyszerelés
- Amazfit Active 2 NFC - jó kör
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- További aktív témák...
- Laptop, I3-7.gen, 8GB DDR4, 240GB ssd, magyar bill, 15,6"-os Full HD kép, gyári töltő - Notebook
- Számítógép, Laptop, I3-7.gen, 8GB DDR4, 240GB ssd, magyar bill, 15,6"-os Full HD kép, gyári töltő
- I7-4790K, 16Gb Ram, Sapphire RX550 2Gb Videókártya, 480Gb SSD, Komplett Számitógép
- Xiaomi 15 Ultra 16/512 Fekete-Ezüst + kiegészítők
- Nintendo Ds játékok
- BESZÁMÍTÁS! MSI B650 R7 7700 32GB DDR5 1TB SSD RX 9070XT 16GB LIAN LI LANCOOL 217 Wood 750W
- Samsung Galaxy A35 5G / 8/256GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- BESZÁMÍTÁS! Intel Core i7 4790 4 mag 8 szál processzor garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! GIGABYTE A520M R5 5500 16GB DDR4 512GB SSD RX 5600 XT 6GB Rampage SHIVA Adata 600W
- Eladó egy Huawei GT3 okos óra Dobozzal tőltővel
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest



