- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- potyautas: A teljesség igénye 4.
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- sziku69: Szólánc.
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Bestx: Budget DIY eGPU USB4/Thunderbolt csatlakozással – egy mining VGA új élete.
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- Mr Dini: Mindent a StreamSharkról!
- Lalikiraly: A nagy ő! Stohl...
Új hozzászólás Aktív témák
-
L3zl13
nagyúr
válasz
oroltbors
#381
üzenetére
Első körben az unionnak itt semmi értelme itt szerintem.
Egy SELECT * FROM component WHERE typeID = 1 or typeID=2 sokkal jobb megoldás szerintem.Másrészt meg a fenti példámban írtam a helyes szintaxist. Az al lekérdezésnek kell adni egy aliast, hogy táblaként kezelje.
Tehát helyesen így lenne:
SELECT * FROM (SELECT * FROM component WHERE typeID = 2 or typeID=1) as tempUnionnál meg egyszerűen írd a végére a te verziódnak, hogy 'as akármi'
Ja, és javasolnám, hogy szerezz be egy SQL klienst. Például egy phpMyAdmint vagy egy sqlyogot. Akkor nem csak a num_rows-nál derülne ki állandóan, hogy hibás volt a lekérdezés, és értelmes SQL hibaüzenetet kapnál vissza ami sokkal beszédesebb volna.
Vagy irass ki egy mysql_error()-t a query után.
Új hozzászólás Aktív témák
- SZUPER Akcióban Új Bontatlan Dyson V15 Origin 3 év gyártói garanciával Azonnal Átvehető
- Bontatlan Intel Core ULTRA 9 285K (24mag!) + hűtött VRM-es Z890 alaplap! GAR/SZÁMLA (a Te nevedre)!
- Crucial Pro 32GB KIT DDR5 5600MHz CL46
- Apple Watch Series 9 GPS+Cellular
- Lenovo ThinkPad T14 , AMD Ryzen 5 Pro 4650U, 16GB DDR4, 512 GB SSD,27% ÁFÁS SZÁMLA , 1 ÉV GARANCIA
- Keresünk Galaxy S23/S23+/S23 Ultra/S23 Fe
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 9800X3D 32/64GB RAM RX 9070 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Keresek Xbox Series S / Series X / Playstation 5 konzolokat
- LG 77C3 - 77" OLED evo - 4K 120Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - PS5 és Xbox!
- Használt iPhone 15 Pro felvásárlás gyors, korrekt, biztonságos
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

