Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Spórolós topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-06 13:42:52

LOGOUT.hu

Spórolós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29301) Nikaré válasza Sungoo (#29300) üzenetére


Nikaré
őstag

Alma is lehet.

(#29302) sherlock82 válasza Sungoo (#29300) üzenetére


sherlock82
senior tag

JAj, a főnév kimaradt elnézést. Igen banán.
Zöld a színe belül meg full puha és barna, rohad. ez hogyan lehet ? :((

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

(#29303) Beni2360 válasza Sungoo (#29300) üzenetére


Beni2360
félisten

Ön nyert egy 20 Ft hangszórót. :D

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#29304) Beni2360 válasza sherlock82 (#29302) üzenetére


Beni2360
félisten

Úgy, hogy nem hűtöt kamionban szállították. Vagy valahol kimaradt a hűtési folyamat.:W

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#29305) vilmose33 válasza sherlock82 (#29302) üzenetére


vilmose33
őstag

Érettlenül leszedik,hajóba rakják és míg Európába ér kellene meg érnie. Na most ez nagyon egyszerűen hangzik,viszont piszok bonyolult,komoly tudás kell hozzá. Ha valami nem jól sikerül illetve, ahogy feljebb is írták a tárolásnál szállításnál is lehet gikszer. Olyankor van,hogy rengeteg boltban -piacon nem az "igazi ". Rengeteg cikk videó van a témában ha jobban érdekel.

A jövő most van

(#29306) szacsa33 válasza vilmose33 (#29305) üzenetére


szacsa33
tag

Nem. :Y

szacsa

(#29307) bul07 válasza vilmose33 (#29305) üzenetére


bul07
nagyúr

Gázzal érlelik

[link]
A banánérlelő gáz és a hőmérséklet emelése indítja be az érési folyamatot. 14 °C-ról 19 °C-ra emelik a hőmérsékletet 12 óra alatt, ezután pedig 24 órára gáz alá kerül a banán. Ilyenkor csak belső légkeringetés van.

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#29308) amiérdekel


amiérdekel
friss újonc

Sporolás szempontjából a munch appot javaslom

(#29310) amiérdekel


amiérdekel
friss újonc

És ha unod az előző napi kaját ami teszem-fel rízes vagy krumplis vagy tésztás abol lehet másnapra rakotast késziteni hogy ne pocsekold az ételt ha maradt húsleves leved akkor aból lehet csinálni egy másik levest egy pár szem borsó egy pár karika répa és kicsike krupli ezeket fel meg fózöd külön majd ösze Totyantod a hús leves levét is és nem kell a húsleves levét ki önteni és sporolsz a pénzzel is

(#29311) arcsin válasza amiérdekel (#29308) üzenetére


arcsin
senior tag

Agglomerációban élek, de a munchot csak akkor tudom értelmesen használni hogyha bemegyek dolgozni a székesfővárosba. Itt van hogy a helyi spar szokott néha pár munchot kitenni, de nem jo dolgok vannak benne. Pld másnap lejárós felvágottakból 3-4 csomag. Legalábbis erre panaszkodik mindenki a véleményekben. Azon felül pedig 3percen belül elkapkodják.
Bp-n nem kapkodják el őket olyan hamar mert sok van és szerintem korrekt adagokat adnak a helyek, nem akkorák hogy rádrohadnak.
Jahm szóval 2 millio ember valszeg megoldás, 8nak nem akkora deal.

[ Szerkesztve ]

(#29313) amiérdekel


amiérdekel
friss újonc

Szeritem a szalámik-bol jó kis rakotast lehet készíteni

(#29314) amiérdekel


amiérdekel
friss újonc

Ahonnan de nálunk mint munch csak a pennyi van egyel odébb és az új dolgok itt csak anyi van amit a boltba beszereznek amit tudok fel hasznalni sporolás-ban coop penny tesco lidli+utobitt többet spar alkalmazások között

(#29318) Donki Hóte válasza amiérdekel (#29314) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Mi ez a Munch? Sosem hallottam róla :( (Lehet, hogy azért, mert faluban lakunk, Pest megyén kívül :U ).

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#29320) amiérdekel válasza Donki Hóte (#29318) üzenetére


amiérdekel
friss újonc

Nálunk is csak a következő városban van aztán én nem használom csak le van töltve

(#29321) arcsin válasza Donki Hóte (#29318) üzenetére


arcsin
senior tag

Egy applikáció ahova éttermek, pékségek, boltok tehetnek fel lejárós, megmaradt csomagokat az eredeti ár töredékéért. Kb 30-50-60 % kal olcsobban mint amennyibe eredetileg kerülne Feltüntetik az eredeti értékét a csomagnak és az akciós árat is amit fizetned kell érte. Kifizeted az appon, odamész, megmondod miért jöttél, hazaviszed. Van egy zsákbamacska feeliingje valahol, valahol odaírjak hogy pld az adott napi menut tudod elvinni zárás elött.
Én egy jóféle, (nem albán)pékségből szoktam nap végén hozni cuccokat, 1000ft a csomag, mindig van benne valami kenyér-féle(vagy olcsobb vagy drágább, de még 2-3 napig ehető állagú) meg mondjuk sos-édes péksüteményből 3 -4 féle attól függöen hogy mennyibe kerültek eredeti áron. Szerintem deal. Van bolt aki lejaratközeli sörcsomagokat rak fel. Ez egyfajta "maradékmentő" applikáció.

[ Szerkesztve ]

(#29322) zoltan6 válasza Donki Hóte (#29318) üzenetére


zoltan6
őstag

Lejárat közeli dolgokat lehet olcsóbban mevenni boltokból,cukrászdákból,stb egy alkalmazáson keresztül.
Van már egyábként Munch webshop is,lejárat közeli termékeket lehet rendelni olcsóbban.
[link]

(#29323) sherlock82 válasza Beni2360 (#29304) üzenetére


sherlock82
senior tag

Köszönöm neked és mindenkinek aki hozzászólt banán ügyben.
Borzasztó amit láttam a videokon is, mellette brutál drága lett már. : ( Főleg h megvan rohadva már az üzletben.

Marad inkább alma, narancs, mandarin.

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

(#29324) PROHARDVER!


PROHARDVER!

A másik fórumozó piszkálgatása helyett maradjatok inkább a topik témájánál!

(#29325) Bogyi007 válasza arcsin (#29311) üzenetére


Bogyi007
veterán

Szegeden egész jól működik...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#29326) amiérdekel


amiérdekel
friss újonc

Vanak akik nem szeretik vanak akik szeretik anyi az egész hogy kreatívnak kell lenni biztos hogy minden böl lehet csinálni valami kreatív vacsórát vagy ebédet vagy reggelit minden böl lehet szendvicset vagy rakotast vagy almás kalácsot vagy lecsót vagy levest késziteni vagy budás gyümölcsöket

(#29327) cof válasza zoltan6 (#29322) üzenetére


cof
veterán

Gondolom ez direkt ilyen béna, hogy nem lehet városra szűrni, akár boltokra. Vagy csak én nem értem?

Ja, látom már. Ez nem az app, oda meg regisztrálni kell, hogy lásd a kínálatot... Hát köszi, ne a fiókszámra menjenek rá, hanem a valós felhasználó számra.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#29328) amiérdekel válasza PROHARDVER! (#29324) üzenetére


amiérdekel
friss újonc

Köszönöm szépen

(#29329) amiérdekel válasza cof (#29327) üzenetére


amiérdekel
friss újonc

Városra lehet szürni

(#29330) Timeola válasza amiérdekel (#29326) üzenetére


Timeola
aktív tag

Én nem kötekedni szeretnék, de tényleg nem tudom, mi az a "rakotas"?

(#29331) amiérdekel


amiérdekel
friss újonc

A rakotast az mint a rakotast krupli van benne tojás kolbász és tejföl krumpli ezeket adig rakni míg el nem fogy az összes alapanyag és lehet a végén sajtot tenni rá

(#29332) amiérdekel


amiérdekel
friss újonc

Bocsi rakot krumpli

(#29333) amiérdekel


amiérdekel
friss újonc

Vagy a rakotast lehet tejföl tészta darált hús és ere is lehet sajtot

(#29334) dvtkfan


dvtkfan
senior tag

Sziasztok!

A lidl-ben van olyan saját márkás innivaló, amin már az alábbi jelölés van...ez már a visszaváltható palack jelölése lenne? Csak mert akkor nem dobom ki...:F

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#29335) 123xyz válasza dvtkfan (#29334) üzenetére


123xyz
tag

Nem, ez valami külföldi jelölés. A magyar ilyen lesz:

[ Szerkesztve ]

(#29336) arcsin válasza dvtkfan (#29334) üzenetére


arcsin
senior tag

Ez ha jól tudom a cseh visszaváltós logo. Auchanban van sok dobozos sörön de én max szlovakiáig cipelem ezeket vissza.

(#29337) dvtkfan


dvtkfan
senior tag

Köszönöm a válaszokat...akkor kidobom őket!

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#29338) Donki Hóte válasza PROHARDVER! (#29324) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Komolyan kérdezem, hogy egy (provokálóan) rosszul író, fogalmazó valakinek a szövegét mindenkinek olvasnia kell itt?

Máshogyan is leírom:

Komojan kérdezem, hogy 1 roszul iro valkinek a szövegét it kel olvasni?

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#29339) SyMbioTe válasza amiérdekel (#29333) üzenetére

- 5 percen belül tudod szerkeszteni a korábbi hozzászólásodat, ezt használd ki, nem kell percenként spamelni
- Válasz gombot is célszerű használni, hogy ne csak a levegőbe lógjon a hsz.-ed .

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#29340) Sungoo válasza Timeola (#29330) üzenetére


Sungoo
addikt

“rakottas” akar szegény szó lenni, csak hát…

[ Szerkesztve ]

(#29341) MADcat válasza Donki Hóte (#29338) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Honnan tudod honnan jött, mi az eredeti anyanyelve? Lehet most tanulja nyelvünket. Lehet problémája van az írással. Kedvedért csak anyanyelvi szinten beszélő felhasználó regisztrálhat be a fórumra? Inkább segítenünk neki, ne legyünk már ennyire vaskalaposak…. :R

[ Szerkesztve ]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#29343) Donki Hóte válasza MADcat (#29341) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Nem tudom, hogy mi az anyanyelve, de nemigen tudok olyan nyelvet a világon, amelyben nem kell írásjelet rakni a mondatok végére.

Ha meg tanulja a magyar nyelvet, akkor tisztelje meg a fórumot azzal, hogy helyesírás ellenörzőt használ. Ezzel ő is nagyon sokat tanulhatna :K

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#29344) Skillet válasza Donki Hóte (#29343) üzenetére


Skillet
addikt

Egyet kell értenem. Nagyon gáz, hogy percekig csak azon agyalok, mit is szeretne mondani. Mondaton belül, melyik szó hova kapcsolódik... Vesszők nélkül némi fejtörést okoz.
Ezt a rakotas dolgot sem értettem, azt hittem, csak én vagyok ennyire gyökér... De látom más már rákérdezett.
Mindegy, nem vagyunk egyformák. Nekem ez vesszőparipám, ennél sokkal kevesebbtől is elkezdek tikkelni :DD pedig én sem vagyok egy helyesírás mágus.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#29345) lugosi válasza Donki Hóte (#29338) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Komolyan válaszolom, hogy nem kell mindenkinek mások posztjait olvasnia itt.
Legyetek szívesek ne a másik fórumozó személyével, írásképével, hanem a topik témájával foglalkozzatok. Kérlek legyetek egy kicsit toleránsabbak és segítőkészebbek. Ez a topik valahol pont a segítésről szól.

(#29346) 8 válasza Donki Hóte (#29343) üzenetére


8
senior tag

senki sem tökéletes...

példa:

"Ha meg tanulja a magyar nyelvet, akkor tisztelje meg a fórumot azzal, hogy helyesírás ellenörzőt használ. Ezzel ő is nagyon sokat tanulhatna :K"


[ Szerkesztve ]

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#29347) pictigjis


pictigjis
senior tag

nem igazan sporolos tema, bar ahogy vesszuk, a foldrajzi lokacio sok mindent befolyasol. szoval az van, hogy teliszalamibol mindig is a herz-felet szerettem, annak a fuszerezese nekem sokkal inkabb teliszalami. de amiota a herz a picke, itthon nincs. kivezettek, hellosziaszevasz

de bezzeg hollandiaban, ott van. az ara magyar szemmel nem "sporolos", hollanddal viszont also-kozepkategorias, sajatmarkas (albert heijn) omlesztett (sok masik koze bedobalt) pultos cucc. mindig ezt vesszuk, ha arra jarunk, sot haza is hoztam belole. nagyon szep vekonyra van szeletelve, 32 szelet egy csomag. tenyleg vicces, hogy a teliszalamit mar csak itt magyarorszagon probaljak premiumkent eladni, de szerintem egyre kevesebb sikerrel

(#29348) arcsin válasza pictigjis (#29347) üzenetére


arcsin
senior tag

Hát gondolj bele, olasz felvágott, párizsi mennyire kifinomultam hangzik, holott ipari hulladék mind a kettő :D Legtöbb magyar gyár abból él hogy a márkát adják el jó drágán, nem is terméket. + a bérgyártásos sajátmárkás termékekből. Az aldis szalámii is a pickben készült sokáig, meg az aldis tej tolle tej, csak fele áron évek óta.

(#29349) pictigjis válasza arcsin (#29348) üzenetére


pictigjis
senior tag

a "csemege szalámi" még mindig a pickben készül, kb. ugyanaz, mint a rákóczi szalámi, egy az egyben ugyanazt kapja más néven és csomagolásban az aldi, lidl és spar is. ha épp úgy jön ki, a lot számok is egyeznek

(#29350) Lackki válasza arcsin (#29348) üzenetére


Lackki
senior tag

jó hát németeknél a laberkase is fincsi falat... lehet kapni "nyersen" kimérve vagy előre csomagolva is, úgy néz ki mint vmi padlóragasztó :D

Privátot hamarabb észreveszem

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Spórolós topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.