Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Spórolós topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-06 13:42:52

LOGOUT.hu

Spórolós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29801) Top cat válasza Stylewars_kp (#29797) üzenetére


Top cat
őstag

Ilyen van a Pennyben, még csütörtökig.

De ez világos nem láger.

(#29802) Stylewars_kp válasza Top cat (#29801) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Bocsánat, valóban. Lager lid.

(#29803) Degeczi válasza Top cat (#29801) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Láger ez is.

(#29804) mephi666 válasza Degeczi (#29803) üzenetére


mephi666
nagyúr

akkor lehet penny lesz ebből :K kocsonyához valót is kell még szerezni és azt onnan szoktam jót kapni

jajj meg a legjobb a pennyben ami tényleg spórolós: ez a fajta kókuszos rúd... csomószor 139huf-ra van akciózva :K

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#29805) Atomantiii válasza mephi666 (#29804) üzenetére


Atomantiii
őstag

Aldiban 145 Ft-ért vettem a múltkor, ha jól emlékszem.

(#29806) mephi666 válasza Atomantiii (#29805) üzenetére


mephi666
nagyúr

az is 80g? :) kóstoltam már több helyen: sparost, tesco-st meg amit épp találtam, de ez a penny-s a legjobb szerintem... a puncsos ízesítés nálam +1 pont és állagra is ez van legjobban eltalálva :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#29807) bbsofficial válasza 8 (#29799) üzenetére


bbsofficial
tag

Klasszik újságban nem látom neten, a fizikai máshogy néz ki? Csak hogy a boltban van-e kitéve kupon.

(#29808) Atomantiii válasza mephi666 (#29806) üzenetére


Atomantiii
őstag

Szerintem igen (a nagyobb méretű volt), bár már kidobtam a csomagolását, de csak a sima verzió volt akkor, nem láttam puncsost belőle, bár annyira nem is figyeltem, hogy van-e. Ízre nekem bejött ez is, nem túl cukros, pont jó, nem szeretem ha nagyon édes valami.

[ Szerkesztve ]

(#29809) mephi666 válasza Atomantiii (#29808) üzenetére


mephi666
nagyúr

ízre kb mind bejön nekem, állagra van 1-2, ami puhább... a penny-s emlékeztet legjobban a régi vásári kókusztekercsekre, amik jól ki vannak szikkadva :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#29810) freelancer68 válasza bbsofficial (#29807) üzenetére


freelancer68
tag

Ott van az utolsó 56. oldalon
[link]

(#29811) Digitalpimp válasza Mr.Csizmás (#29791) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Steelcity, Zsolcai kapui buszmegállónál lévő krimóban 480 a csapolt Dreher meggyes. :)

[ Szerkesztve ]

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#29812) bbsofficial válasza freelancer68 (#29810) üzenetére


bbsofficial
tag

Feltételeztem, hogy nem nyomtatóbarát felirattal, üres oldalon hirdetik az újságban, de ha mégis így van, akkor köszi :)

(#29813) freelancer68 válasza bbsofficial (#29812) üzenetére


freelancer68
tag

Snipping Tool-lal (Windows + Shift + S) kimásolni, rátenni egy word lapra 2 oszlopba 6-ot, kinyomtatni és kivágni.

(#29814) bbsofficial válasza freelancer68 (#29813) üzenetére


bbsofficial
tag

Nem az alap Windows használattal vannak nehézségeim, hanem a nyomtatással :DD
Ezért kérdeztem, hogy ki van-e téve az üzletben.

(#29815) Top cat válasza Degeczi (#29803) üzenetére


Top cat
őstag

Ó bazz, hogy milyen bonyolult ez. :D

Szóval, minden pilsner lager, de nem minden lager pilsner.

(#29816) Degeczi válasza Top cat (#29815) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Igen, és ez miben mond ellent annak, amit írtam?
Ha nálunk egy palackon "világos sör" szerepel, az láger.

(#29817) Top cat válasza Degeczi (#29816) üzenetére


Top cat
őstag

Hol írtam azt, hogy ellentmond neked?

Nekem a világos sör eddig a pils volt, a láger meg egy más típus. :)

(#29818) Mr.Csizmás válasza Degeczi (#29816) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

ne kezdjétek :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#29819) Ramoskaa


Ramoskaa
senior tag

Sziasztok! A Pepsi cola újra 11gramm /100ml cukros vagy 7 lett?( Pennybe akciós)

Ha elolvastad az üzenetem, kérlek vedd a fáradságot és válaszolj!

(#29820) Degeczi válasza Top cat (#29817) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Oxi, félreértettelek :R

(#29821) Keef_Lee válasza Top cat (#29815) üzenetére


Keef_Lee
senior tag

"Szóval, minden pilsner lager, de nem minden lager pilsner."
Hogy ez idővel milyen bonyolult lett. Régen úgy tudtam, hogy minden sör Kőbányai, oszt kész :D

(#29822) bul07 válasza Ramoskaa (#29819) üzenetére


bul07
nagyúr

Pm ment hogy hol van még akció és ahogy nézem jobb mint a Penny-be

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#29823) Stylewars_kp válasza Keef_Lee (#29821) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Ne legyen benne kukorica dara és legyen hideg. Nekem nincs más elvárásom egy sörrel szemben. :))

(#29824) adalbert1


adalbert1
veterán

Sziasztok,
gondolom ismert tipp már itt, de ha mégsem: a Rossmannban néha egész jó áron vannak kiárusítva termékek, ha jártok oda, érdemes azokat is figyelni.
Ma pl 900 ml-es head & shoulders sampont vettem 2749 Ft-ért (illetve Rossman kuponnal még -10%), ahogy néztem kifuthat ez a méret, az utódja mar 800 ml-es és 6000 Ft-os áron van kirakva a polcra.
1 héttel korábban másik Rossmannban 4db-os Sonicare sensitive fej volt 3300-ért kiárusítva.

(#29825) AndrewBlase válasza adalbert1 (#29824) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Ahogy elnézem, ebből a samponból aztán van mindenféle méret. 95/250/300/330/400/800/900 ml, és lehet, hogy ki is hagytam a felsorolásból. Rendesen meg kell nézni, mit vesz le az ember a polcról

Miért mindig én???

(#29826) mephi666 válasza Stylewars_kp (#29823) üzenetére


mephi666
nagyúr

kb nekem is ennyi: ha mennyiség kell, akkor jó az olcsó kukoricamentes lager, ami legalább 4% (arany korsó, deep, rastinger, stb) :K a töményebb pilsnerektől meg szétkomlózott ipa-któl gyorsan csömört tudok kapni

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#29827) bul07


bul07
nagyúr

Aki levelezett már az Aldival annak menyi idő után reagáltak elsőnek?
Múlt héten csütörtökön este(14-én) az oldalukon keresztül írtam nekik, a nem levont kupon összeg miatt de azóta síri csönd.
Azért azt gondoltam hogy 5munkanap alatt csak nyögnek valamit.

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#29828) Degeczi válasza adalbert1 (#29824) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Még decemberben futottam bele, h felére elárazták az Aldiban ugyanezt a kiszerelést, de aztán megkaptam itt, h biztosan hamis, azért... :O

(#29829) Mr.Csizmás válasza adalbert1 (#29824) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

dm-ben a Dove 250 ml-eseket 599 ft-ért árazzák ki most. [link] #köztáj #aktuális

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#29830) cof


cof
veterán

Láttatok már a Lidl-ben ilyen nagy tömb Trappista sajtot? [kép]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#29831) Keef_Lee válasza cof (#29830) üzenetére


Keef_Lee
senior tag

Én nem, de úgy tűnik a Mészi látott. :)

(#29832) JackeL válasza cof (#29830) üzenetére


JackeL
tag

Igen, tegnap néztem, hogy 1990Ft/kg, igaz ilyen 3-4kg tömbbe van.

(#29833) Beni2360 válasza cof (#29830) üzenetére


Beni2360
félisten

Ezta facén is árulják sokkal többért.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#29834) perempe válasza cof (#29830) üzenetére


perempe
addikt

A Hős utcában volt sok, én a szokásos dolgokat vettem csak (UHT tej, zab 500g, joghurt 500g 1.5%, tejföl). Legalább a tejföl akciós volt.

Ha nagyon mondjátok, hogy jó, akkor veszek, de elég most ezt gyalog hazavinnem (1.5km).

* Brahms: 4. szimfónia *

(#29835) rushty válasza Degeczi (#29696) üzenetére


rushty
senior tag

Instant minőségromlás [link]
Problem solved

Revolut meghívó pü-ben

(#29836) SyMbioTe válasza rushty (#29835) üzenetére

Pedig a nápolyi az egész jó cucc volt, ezt egyék meg

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#29837) Bajgunar válasza rushty (#29835) üzenetére


Bajgunar
aktív tag

Az összes ilyet büntetni kéne. Eleve a kisebb kiszedeléseseket is. Hát még az ilyen minősíthetetlen silány sz4rokat.
S visszaállíttatni a kerek méreteket. Meg nem engedélyezni forgalomba az ilyen moslékot.
Milyen má, hogy szinte semmiből nem tudsz egy értelmes adagot főzni. Mert mindennek változik a mérete. Azt nem elég belőle egy, hanem kettőt kell venni. Az meg már sok.
Vicc. Gusztustalan.

Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

(#29838) fogselyem


fogselyem
tag

Szerintem a Pilóta keksz kiszerelése is kisebb lett.

[ Szerkesztve ]

Houhi-Gassen (放屁合戦) harcos.

(#29839) sherlock82 válasza rushty (#29835) üzenetére


sherlock82
senior tag

Nagyon élelmes megoldás. Csak sajnos a rossz értelemben.
Coca cola mellé ez is felkerült nálam.
Április végén Csehországba utazom, van olyan terméket amit javasoltok hogy mindenképpen hozzak haza és vagy próbáljak ki ?

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

(#29840) Mr.Csizmás válasza sherlock82 (#29839) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

kofola :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#29841) fogselyem válasza sherlock82 (#29839) üzenetére


fogselyem
tag

Deli csokik.

Houhi-Gassen (放屁合戦) harcos.

(#29842) Timeola válasza fogselyem (#29841) üzenetére


Timeola
aktív tag

Uh, Deli csoki, nyami, hát nem most volt amikor utoljára ettem. Nem is tudtam, hogy létezik még :B.

(#29843) betyarr válasza sherlock82 (#29839) üzenetére


betyarr
veterán

Coca cola mellé ez is felkerült nálam.

ennél is történt valamilyen minőségromlás?

(#29844) Azie válasza sherlock82 (#29839) üzenetére


Azie
őstag

mivel ott legális: fű :)

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#29845) mephi666 válasza Azie (#29844) üzenetére


mephi666
nagyúr

komolyan? :DDD van ott rá valami spórolós beszerzési forma? :DDD mifélét árulnak ott? 20 éve nem élek már vele, de ha valamikor sor kerül egy cseh sör-körútra, lehet 1 spangli is belefér :D

...gondolom visszafelé határon nem foglalkoznak vele, de azért nem kéne behozni, nehogy kapjon az ember egy ellenőrzést :B

ui: amúgy komolyan nem értem annyiból, hogy miért nem tudják a normális kendert legalázálni (mehetnének akár a nemzeti trafikokba is), ehelyett ugyanúgy pörög a forgalom, kétes a minőség és mindenhol azt olvasni, ahogy beborulnak az ezerféle szintetikus ganétól :U ezt az egyet lehetne legalizálni, amihez kapcsolódóan nehezen épül ki fizikai függőség, gyógyászatban is alkalmazott és kevésbé kártékony, mint az alkohol, vagy a hagyományos cigi :U ...minden más drogot pedig sokkal durvábban büntetni

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#29846) Xtomi válasza Timeola (#29842) üzenetére


Xtomi
tag

Persze, sőt már itthon is van Balaton expressz néven.
Persze gondolom 2x annyiba kerül és gyengébb összetevőkkel

[ Szerkesztve ]

(#29847) Degeczi válasza mephi666 (#29845) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Csak óvatosan a weed shopokkal a cseheknél, hatóanyag nélküli vackot forgalmaznak, csak az legális!
(de a lengyeleknél, pl. Krakkóban is van a belvárosban ilyen bolt)
Dekriminalizálták, ennyi, sittre nem vágnak érte, meg persze orvosi célokra beszerezhető, de csak úgy, picit földobódásra továbbra sem legális ott sem.

(#29848) sherlock82 válasza Mr.Csizmás (#29840) üzenetére


sherlock82
senior tag

kíváncsi leszek az ízére, itt a topikban, jókat írt róla mindenki ! :)

fogselyem
Erről van halvány emlékem mikor sítáborban voltunk úgy 30 évvel ezelőtt.
Finom volt és talán kedvező áron is volt, de lehet csak azért mert minden ár SK ban volt megadva.De ha most is van akkor fogok venni. :B

betyarr
coca - cola terméket alap esetben azért sem veszek mert a fantá-val csúnyán elbántak ami az ízét illeti. Szóval inkább nem veszek, pedig az egyik kedvencem. Volt.

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

(#29849) mephi666 válasza sherlock82 (#29848) üzenetére


mephi666
nagyúr

...2 hete volt nálunk kisebb családi összejövetel és vettem fanta-t is, ami nem lett felbontva... most ahogy néztem, hogy készül már rendes cukros változat, jobban megnéztem és ilyet vettem :C tegnap megkóstoltuk: nem a régi, de közelebb áll hozzá, mint a korábbi édesítős vacak... és mivel nincs meg az az ócska utóíze, ihatónak mondanám :K

...ja és szörpöt is készítettem a liter víz, 1kg cukor, fél kg citrom recept alapján... jó lett, de legközelebb szerintem tovább emelem a citrom mennyiségét és rakok bele mentát is :K így is megvan olcsón a bolti szint, de szerintem kis módosítással teljesen a saját ízlésünkre tudom alakítani

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#29850) SzGee válasza mephi666 (#29849) üzenetére


SzGee
aktív tag

1 liter víz 1 kg cukor :Y uh az kb egy hónapnyi maximális cukorfogyasztás az ajánlások alapján és akkor még nem ettél/ittál semmi mást

If you leave me, can I come, too?

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Spórolós topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.