Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Spórolós topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-06 13:42:52

LOGOUT.hu

Spórolós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29501) fogselyem válasza 8 (#29493) üzenetére


fogselyem
tag

Azt ugye tudod, hogy a bébirépát teljes répából faragják ki?

És azt tudtad, hogy akik kígyóuborkát ettek azoknál 100%os a halálozási arány?
Ergo a hosszú élet titka a kígyóuborka evés kerülése és a folyamatos légzés.
Lélegezz te is sokat, tízből tíz háziorvos ezt ajánlja!

[ Szerkesztve ]

Houhi-Gassen (放屁合戦) harcos.

(#29502) st6969


st6969
őstag

Volt most ez a Valentin napi Grizly akció (-20%), jól be is vásároltam 1-1-1kg kesudió, pisztácia, mandula, és a szomszédnak is ugyanez a "szett". 26ezret költöttem csak magvakra, na mondom most én leszek a sejk, addig eszem a kesudiót, amíg kívánom, nem pedig amíg tart a 90g-os tasak :D
Hát számomra óriási csalódás. Azt még valahogy "elfogadom", hogy ~20%-ban enyhén avas szemek is közé vannak keverve, de ízvilágra fényévekre elmarad a Lidl-ben kaphatótól (amire egyébként más is írta, hogy az egyik legjobb). Alig van pörkölve, ízetlen. OK, ez ilyen, semmi gond, lássuk a pisztáciát: még rosszabb (ízetlen, alig pörkölt). A mandulát már fel sem mertem bontani, és egyelőre nem is fogom, mert ezek jóval lassabban fognak elfogyni, mint ahogy gondoltam.
Nagy csalódás. A Lidl-ös szerintem akkor is jobban megéri, ha nem akciós.

(#29503) tisn válasza st6969 (#29502) üzenetére


tisn
addikt

naturt kell venni es magadnak porkolni. mas szint lesz.

(#29504) edk- válasza fogselyem (#29501) üzenetére


edk-
őstag

Az semmi, de utána mi történik a bébirépákkal! Láttam erről egy dokumentumfilmet.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#29505) M3aN


M3aN
senior tag

Sziasztok. Juharszirupot vajon merre találok a legjobb áron?

(#29506) sherlock82 válasza M3aN (#29505) üzenetére


sherlock82
senior tag

Ennél olcsóbbat most nem találtam.

https://gymbeam.hu/kaloriamentes-szirup-pancake-syrup-320-ml-gymbeam.html?campaignid=19686835195&adgroupid=&gad_source=1&gclid=Cj0KCQiArrCvBhCNARIsAOkAGcUE-sk6vC76pxkWqUcp_HntRHwJxVuHl9Q6QhTDl0ZsMlefcsxGYCoaAp_uEALw_wcB#7682

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

(#29507) arcsin válasza M3aN (#29505) üzenetére


arcsin
senior tag

Néha van az aldiban ez a fajta. Mi ezt szoktuk venni ár/érték arányban nem rossz :K
Nem spórolós tipp, de auchanban van kisüthető igazi, 24% VAJAS croissant, azt leönteni vagy mártogatni isteni :P Nem ilyen a csomagolása, hanem krémsárga, de 6db és az ár stimmel.

(#29508) M3aN válasza sherlock82 (#29506) üzenetére


M3aN
senior tag

Csak ez sajnos nem az :(
Ezt találtam: [link]

(#29509) sherlock82 válasza M3aN (#29508) üzenetére


sherlock82
senior tag

Na ez nagyon jo.
Kevesebb mint fél ár !

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

(#29510) Kaba válasza sherlock82 (#29509) üzenetére


Kaba
veterán

A lidlben is ilyen áron szokott lenni, amikor kínálatban van.

(#29511) Ance válasza M3aN (#29508) üzenetére


Ance
őstag

Ez megveheted nyugodtan. Jó áron van. Még a Lidl, Aldi vonalnál is olcsóbb. Ott egyébként időszakos ajánlat, ahogy írta Arcsin.

(#29512) titko


titko
tag

Sziasztok! AKi IOS-t használ milyen akcióújság figyelőt használ? Nemrég váltottam androidról, ott az Akciók és Üzletek (promoservice)-t használtam. Ez tökéletes volt, mindíg friss, beállíthattam melyik újságokra voltam kiváncsi. Ios alatt ezt nem találtam, a Kimbino-t használom, de nem az igazi.

(#29513) Sungoo válasza titko (#29512) üzenetére


Sungoo
addikt

(#29515) Lackki válasza szabi__memo (#29514) üzenetére


Lackki
senior tag

nem új dolog :D

Privátot hamarabb észreveszem

(#29516) szabi__memo válasza Lackki (#29515) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Én csak a tervekről tudtam. Arról nem. Hogy 1600+ üzlet már csinálja

(#29517) bul07


bul07
nagyúr

Aldi kupont lehet többször használni?
Értem ez alatt hogy vásárlás 10e Ft felett kupon fizetés, kocsiba pakolás, majd újra be és megint használni kupont

Ugye ezt kell kinyomtatni [link] majd kivágni?
Bár nekem csak fekete lézerem van így nem színesbe fogom

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#29518) mikloss válasza bul07 (#29517) üzenetére

Az aldi bejáratánál belülről nálunk(Győr) szokott lenni kitéve egy kupac reklámújság(nem tudom, hogy ez általános-e) abból ki lehet tépkedni amennyi kell, akkor nem kell a nyomtatással szórakozni.

Improvise, Adapt and Overcome! "Ne beszélj, ha nem javítod vele a csendet!"

(#29519) Top cat válasza bul07 (#29517) üzenetére


Top cat
őstag

Elaprózod a vásárlást? :DDD

Vásárlásonként és személyenként egyszer használható. Tehát ha odamentek ketten, akkor is csak egy kupont fogadnak el. De ha kétszer bemész, akkor kétszer tudod használni.

(#29520) Atomantiii válasza Top cat (#29519) üzenetére


Atomantiii
őstag

Vagy nem, mert mondja majd a pénztáros, hogy már elhasználtad és nem használhatod fel még egyszer. Meg kell nézni mit írnak az újságban erről, de pl ugyanez volt amikor x L tejet, cukrot stb vehettél naponta.

[ Szerkesztve ]

(#29521) Top cat válasza Atomantiii (#29520) üzenetére


Top cat
őstag

Másik pénztároshoz mész. :D Vagy robot kasszához, ha van.

(#29522) Atomantiii válasza Top cat (#29521) üzenetére


Atomantiii
őstag

Esetleg délután megjátszható, de reggel általában csak 1 pénztár van itt felénk.

(#29523) bul07 válasza mikloss (#29518) üzenetére


bul07
nagyúr

Egyszerűbb nyomtatni már ha elfogadják

(#29519) Top cat

Játékszabályzat itt[link]

"Személyenként és vásárlásonként kizárólag egy Kupon használható fel. Például a Vásárló egy 20 000 forintot
elérő vásárlásért nem jogosult 2 darab 1 200 forint értékű kedvezményre. A Kuponok más kedvezményekkel
össze nem vonhatók, azokból készpénz nem adható vissza. A Kuponok készpénzre nem válthatók. A
Kuponok ALDI Vásárlási utalvány vásárlásakor nem használhatóak

A kedvezmény érvényesítése úgy történik, hogy a Vásárló 10 000 forintot elérő vásárlása esetén a kasszánál
a fizetést megelőzően átadja az előzetesen kivágott Kupont (a nyomtatott, illetve kinyomtatott papíralapú
fizikai Kupont ténylegesen át kell adni) az ALDI pénztáros munkavállalójának, aki az így járó 1 200 forint
értékű kedvezményt érvényesíti, az 1 200 forintot a fizetendő végösszegből levonja. Személyenként és
vásárlásonként kizárólag egy Kupon érvényesíthető."

Debrecenbe van pár bolt, lehet bemegyek az egyikbe megveszem a kinézett cuccot(Coca Cola lesz jó áron, sajnos ezt kell írjam az ilyen magas árra is) kuponnal, majd irány az Auchan meg ott mellette a másik Aldi

Amúgy ez is érdekes játékszabályzatból
"Vásárlási utalvány vásárlása esetén is beváltható a Kupon."
Tehát aki sokat megy az Aldiba simán megteheti hogy vesz sok 10e Ft-os utalványt 8800Ft-ért , és később megkapja a kedvezményt egy későbbi várláskor mikkor fizet a utalvánnyal, csak annyi hogy áll benne a pénze

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#29524) Atomantiii válasza bul07 (#29523) üzenetére


Atomantiii
őstag

Ha többször akarsz fordulni, akkor ne reggel menj és ne a Mikepércsi úti üzletbe, ott tuti elzavarnak. Csak 1 pénztár van nyitva, esetleg 1-2 percig kinyit a másik amikor már nagyobb tömeg van, de már az se nagyon van, mert majdnem mindenki a Lidlbe jár mellette, mióta megnyitott az is.

(#29525) 8


8
senior tag

jókora kihagyás után újra van a legendás földimogyorós flips a lidlben, és szerencsére a megszokott kiváló minőség (nem olyan, mint az xxl csomagos gagyi volt pár hete, és az aldis társára is köröket ver), az ára sem emelkedett
150g 389Ft, 2593Ft/kg

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#29526) bul07 válasza Atomantiii (#29524) üzenetére


bul07
nagyúr

Kenézy-be viszem édesapámat és míg ő végez a szemészeten(szürke hályogot kell majd műttetnie, most megy műtét előtti kivizsgálásra) addig megyünk vásárolni
Gondoltam először célba veszem a Ötvenhatosok terén lévő Aldit, majd onnan ki az Aucha és ott a másik Aldi
Így nincs nagy kitérő

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#29527) Top cat válasza bul07 (#29523) üzenetére


Top cat
őstag

A Játékszabályzat 1-es pontjában ez van.
Vásárlási utalvány vásárlása esetén is beváltható a Kupon.

A 2-es alatt meg ez. :DDD
A Kuponok ALDI Vásárlási utalvány vásárlásakor nem használhatóak

Szerintem elírták az 1-est és azt akarták írni, hogy
Vásárlási utalvánnyal történő vásárlás esetén is beváltható a Kupon.

(#29528) Laca1212 válasza bul07 (#29523) üzenetére


Laca1212
őstag

"Vásárlási utalvány vásárlása esetén is beváltható a Kupon."

Igen, céges vásárlás esetén:

"1. A Promóció időtartama"
"Minden olyan céges vásárlás esetében, amikor a fizetés az üzletben történik, a Kupon beváltható. Vásárlási utalvány vásárlása esetén is beváltható a Kupon."

Természetes személyekre szvsz ez vonatkozik a szabályzatból:

"2. A Promóció menete"
"Személyenként és vásárlásonként kizárólag egy Kupon használható fel. Például a Vásárló egy 20 000 forintot elérő vásárlásért nem jogosult 2 darab 1 200 forint értékű kedvezményre. A Kuponok más kedvezményekkel össze nem vonhatók, azokból készpénz nem adható vissza. A Kuponok készpénzre nem válthatók. A Kuponok ALDI Vásárlási utalvány vásárlásakor nem használhatóak."

Vagy valami el van írva...

[ Szerkesztve ]

(#29529) kiss.a


kiss.a
csendes tag

Spar vissza rakta a superkuponokat, mostantól myspar appban is lehet aktiválni. link

(#29530) DrBubo77 válasza kiss.a (#29529) üzenetére


DrBubo77
addikt

És visszament az ára is: 50 pont = 1000 Ft kupon.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#29531) Top cat válasza DrBubo77 (#29530) üzenetére


Top cat
őstag

1000 Ft kupon, 10 000 Ft feletti vásárlásra.

Csak egyszerűbb lenne azt írniuk, hogy mire lehet felhasználni, nem azt, hogy mire nem.
Rövidebb lenne a lista. ;]

(#29532) axlfsi válasza 8 (#29525) üzenetére


axlfsi
veterán

Egyszer lenne lehetőséged, mindenképp (!) próbáld ki a szerb Smoki 250g-t.
Fényéveket ver a Lidlisre is(!!) Nem viccelek... A világ legjobb cucca (omlósabb, ropogósabb, ízesebb).
48 éve is ismerem, eszem.

UI.: néha láttam már SPAR-ban.

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#29533) rgranc válasza axlfsi (#29532) üzenetére


rgranc
aktív tag

Haha, pontosan ugyanez jutott az eszembe. Az elmúlt évben havonta kellett mennem Szerbiába és/vagy Horvátországba, az utóbbi hónapokban mindig bevásárolok.
Mind a Smoki sokkal jobb, mint az utánzatok, mind a Crvenka "Jaffa Cakes" nagyságrenddel jobb (és jóval olcsóbb!), mint a Pilóta piskótatallér, így azt is nagyon tudom ajánlani, amennyiben valakinek van lehetősége kipróbálni. Miért nem lehet a magyarországi piskótatallérok piskótája olyan lágy, puha, mint a Crvenkáé? :(

(#29534) SPQR301 válasza Top cat (#29531) üzenetére


SPQR301
tag

Elméletileg semmilyen akciós termék nem számít bele a 10 ezres keretbe, így meg nem sok értelmét látom, max ha az ember rákényszerül, hogy ott vásároljon...

A normál áras termékek bőven vannak 10%-kal drágábbak, mint a konkurenciánál.

(#29535) mikloss válasza axlfsi (#29532) üzenetére

Smoki:
Összetevők : kukoricadara, földimogyoró 22%, növényi zsír (pálma), szójaliszt, só.

Lidl snack day:
Összetevők: kukoricadara 58%, őrölt földimogyoró 32%, napraforgóolaj, só, cukor, természetes aroma, emulgeálószer, élesztőkivonat.

Improvise, Adapt and Overcome! "Ne beszélj, ha nem javítod vele a csendet!"

(#29536) 8 válasza mikloss (#29535) üzenetére


8
senior tag

lidl snackday flips tegnapi csomagon:
60% kukoricadara, 33% őrölt földimogyoró, növényi olajok változó arányban (napraforgó, repce), tengeri só, természetes borsaroma

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#29537) tisn válasza mikloss (#29535) üzenetére


tisn
addikt

utobbit inkabb ennem

(#29538) Top cat válasza SPQR301 (#29534) üzenetére


Top cat
őstag

Elég drága a Spar, de azért szoktak néha jó akciók lenni náluk.

Ez a Krinolin/szafaládé pl. most jó árban van. :)

(#29539) n@p@lm


n@p@lm
őstag

Metro, Gasztrohét, gasztokupon.
Kitöltöttem, Székesfehérvárra kértem a Pizzaműhely pizzázóba.
Ma rendelni akartam 3 pizzát még jó hogy említettem nekik hogy van gasztokuponom mert a felhasználásra nemleges választ kaptam.
Hol tudom visszasztornóztatni a kupont?
Járt már így valaki?

(#29540) Nirvatti válasza n@p@lm (#29539) üzenetére


Nirvatti
tag

Járt... :W
Előre kell szólni, szerencsére megtetted.
A METRO valószínűleg nem nagyon reklámozza feléjük sem, csak bedobja a vendéglátó helyeket. Vagy elkummantják a helyek.
Sztornóztatni nem kell, meg kell jegyezni, mint tapasztalat. :(

Szerk.: Én most ezért nem kértem. Volt egy hely, ahol tudtak róla, szerettük.
Meg volt 2, ahol direkt többször érdeklődtem működik-e.
Így spóroltam a leginkább. ;)

[ Szerkesztve ]

(#29541) n@p@lm válasza Nirvatti (#29540) üzenetére


n@p@lm
őstag

Beszéltem a Metro ügyfélszolgálatával, felvették panaszra.
Kötelesek lettek volna elfogadni a kupont (le vannak szerződve), úgyhogy rájuk fognak koppintani.
Nem foglalkoztam volna a kérdéssel, de gyakorlatilag 5000 forintot kukáztattak velem a hozzáállásukkal....
Ha előre tudom ezt akkor másik étterembe kérem a kupont (ahol eddig is beváltották).

(#29542) PainKiller13 válasza n@p@lm (#29539) üzenetére


PainKiller13
őstag

Minden évben ez van jópár hellyel.. én még sosem tudtam felhasználni.

(#29543) SPQR301 válasza Top cat (#29538) üzenetére


SPQR301
tag

Nyílván vannak jó akciók, de arra nem használható fel a 10 ezer felett -1ezer superkupon, pont ez a bajom. :DDD

Régebben azokra is jó volt, úgy nagyon jó dealeket lehetett csinálni, hogy az eleve akciósat még kb. 10%-kal olcsósítod.

(#29544) SyMbioTe válasza Nirvatti (#29540) üzenetére

Szerintem azért jelzik nekik, egyik győri pizzázó FB oldalán is hirdette, szóval nem hiszem hogy nem szólnak róla.

Először amikor volt ez a kuponozas, akkor volt hogy a srác nem tudta miről van szó, telefonált egyet, aztán elfogadták.
Amit el tudok inkább képzelni, hogy a kiszolgálókig nem feltétlen jut el az infó, hanem pl főnöknel marad.
Mert ugye ezt a kupont ők Metroba meg levásárolhatják, tehát nem vesztenek vele.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#29545) ZsZso


ZsZso
Közösségépítő

Heti Aldi/Lidl/PENNY ... szerintem.
[kép]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#29546) n@p@lm válasza SyMbioTe (#29544) üzenetére


n@p@lm
őstag

Ebben az esetben az alkalmazott (mert vele beszéltem), rákérdezett a főnökre aki egy határozott nemmel zárta rövidre a diskurzust...
2x is rákérdeztem biztos benne?
Már nekem volt kellemetlen.

(#29547) bul07 válasza SyMbioTe (#29544) üzenetére


bul07
nagyúr

Berettyóújfalu
Évről évre kértem minden helyre ami megvolt hirdetve
Sose sehol nem tudtam beváltani, és nem alkalmazottal beszéltem hanem a tulajjal

Talán egyszer volt egy hely hogy visszahívot pár nap múlva és hangjából halva orrot húzva végül el akarták fogadni, de nem éltem vele
Valami olyat mondtak hogy a metro üzletkötő/kapcsolattartó nem adta tovább a dolgokat időhiányába és így szerepelnek olyanok is akik nem is vállalnak ilyet

Ez évben már egy hely se volt Berettyóújfaluból

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#29548) Zeki válasza n@p@lm (#29541) üzenetére


Zeki
nagyúr

Mettől meddig lehet beváltani? Nekem csak képernyő fotóim vannak a qr kódról, email nem jött .

(#29549) erdey_a válasza Zeki (#29548) üzenetére


erdey_a
őstag

ezen a héten. március 17-ig.

Vérboci

(#29550) n@p@lm válasza Zeki (#29548) üzenetére


n@p@lm
őstag

Érdekes, mennie kellett volna.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Spórolós topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.