Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Spórolós topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-06 13:42:52

LOGOUT.hu

Spórolós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29651) mephi666 válasza SzGee (#29650) üzenetére


mephi666
nagyúr

...na de legalább látom hogy 200 lapból áll egy átlag guriga :) a tork tekercs így végképp nem éri meg

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#29652) zoleeno1 válasza SzGee (#29650) üzenetére


zoleeno1
addikt

Szerintem meg a dm-es, 20 tekercs, 220 lap, 3300-ért, akció nélkül.
link

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#29653) st6969 válasza zoleeno1 (#29652) üzenetére


st6969
őstag

Ennél jobb deal szerintem sincs (kivéve, ha valahol van épp valami akció, az lehet akár jobb is).

(#29654) Degeczi válasza mephi666 (#29649) üzenetére


Degeczi
nagyúr

A cégnál Meridák vannak, kétrétegűhöz képest valóban nem rossz az sem, de kicsit olyan, mint az elefánt, otthonra azért nem kéne.

(#29655) mephi666 válasza Degeczi (#29654) üzenetére


mephi666
nagyúr

ja, forgalmas helyre, irodába, vendégházba van létjogosultsága, otthonra viszont nem éri meg :K azt gondoltam, hogy mivel sokkal nagyobb mennyiség, így spórolni is lehetne vele, de nem...

ami viszont nekünk bejött: ásványvíz helyett laica szűrt víz, sodastream géppel szódásítva :K havi szinten 2ezer a szűrőbetét és 3500 körül van a patron... (amiből kb 80+ liter víz kijön, mert 2 szisszenéssel már jó nekünk) ...valamivel olcsóbb, mint palackos ásványvizet venni és nem termelünk annyi hulladékot, valamint cipekedni sem kell feleslegesen :K

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#29656) 8 válasza mephi666 (#29655) üzenetére


8
senior tag

aldiban a legolcsóbb, 2299Ft a co2 cserepatron

hetente legalább egyszer felmerülő téma itt

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#29657) mephi666 válasza 8 (#29656) üzenetére


mephi666
nagyúr

igen, csak nekünk az aldi kiesik eléggé a bevásárlókörből :K meg az 100% kompatibilis a sodastream patronnal? (ha valakinek opció az aldi, az még többet foghat a buborékos vizen)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#29658) f4lcon válasza mephi666 (#29657) üzenetére


f4lcon
őstag

igen, 100% kompatibilis
a palackok kialakítása ugyan az, csak a címke más
Aldi válogatja, de sokban még a Sodastream palackokat is beváltják

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#29659) DrBubo77 válasza mephi666 (#29657) üzenetére


DrBubo77
addikt

Kivéve a Quick Connect, az csak Sodastreamnél van.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#29660) Mr.Csizmás válasza zoleeno1 (#29652) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

Foleg ha pontbevaltassal veszed :B

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#29661) 8


8
senior tag

most ezt a cserepatron szolgáltatást próbálom majd ki, már két patronnál is olcsóbb, mint az aldi, 4db csere 1900Ft/db, házhoz jön (de csak Budapest és környéke)
Ráadsául ha valakinek quickconnect kell, akkor ez olcsó opció.
SodaShark
https://www.facebook.com/profile.php?id=61555853123711

(igen tudom ha van hozzáférésem szárazjéghez akkor tölthetem én is - nincs -, nagyobb palackról lehet házilag tölteni felszereléssel - ez sincs-, stb)

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#29662) tisn válasza 8 (#29661) üzenetére


tisn
addikt

nekem csak egy patrony van itthon. aldis sajna eccerubb.

(#29663) sherlock82


sherlock82
senior tag

Most találkoztam ezzel a rövid kis videóval. Valóságot nyomokban szerintem tartalmaz, és még igaz is lehet. Mindenesetre régóta nem vettem semmilyen sajtot egyben, max szeleteltet, azok jobban beváltak eddig. Bár múltkor ajánlatotok az aldi ban valami akciós sajtot. az minden esetre nem volt rossz.

https://www.youtube.com/watch?v=j5vrzXfiaq4

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

(#29664) Mr.Csizmás válasza sherlock82 (#29663) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

nem is értem, a legolcsóbb sajtot veszik a népek. mire számítottak? Mondial du Fromage jelölésre?

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#29665) mephi666 válasza sherlock82 (#29663) üzenetére


mephi666
nagyúr

...melegszendvicseken veszem észre, hogy van csomó sajt, ami nem olvad, hanem pörkölődik és kiszárad/megég :K tolle sajttal nem rémlik, hogy bármi bajom lett volna... inkább az ilyen "kőrösi sajtkorong" (aminek a nevében nincs trappista) és társai nem működnek a megszokottak szerint...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#29666) sherlock82 válasza mephi666 (#29665) üzenetére


sherlock82
senior tag

Nekem a Tolle val anyni bajom volt, hogy szétvágtam, tiszta nedves volt a sajt és ragadt ahogy megfogtam. Piros fólia is vizes volt belülről.
Azt a sajtkorongot elkell kerülni, borzasztó az íze és gumi az egész úgy ahogy van.

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

(#29667) arcsin válasza Mr.Csizmás (#29664) üzenetére


arcsin
senior tag

Mert azok édesek és drágák a közvélemény szerimt. Felesleges. Mondjuk megköveznek itt ha elmondom hogy most vettem bivaly camembert az aldiban :DDD
A remek magyar iparbol származo sajtokat kerülni kell.

[ Szerkesztve ]

(#29668) Atomantiii válasza arcsin (#29667) üzenetére


Atomantiii
őstag

Majd ha egyszer megéljük, hogy olyan fizetések lesznek, mint a nagy nyugaton, akkor talán majd többen vesznek drágább sajtot.

Nekem pl az Aldis Milfina kifejezetten bejön, pedig az is az alja kategóriának számít. De a múltkor vettem egyet a Sparban is a Magyar trappistából, amiről többen azt írták, hogy nem való semmire, azt mondanám rá, hogy elmegy az is egy sajtos pogácsára meg ilyenekre.

[ Szerkesztve ]

(#29669) Mr.Csizmás válasza Atomantiii (#29668) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

bravúrosban egyszer beírtam, amikor valamelyik aldilidl finomabb sajt (maasdamer/gouda/ilyesmi) kb. annyi volt mint a trappista akció nélkül. na hát mit kaptam a csőcseléktől azt kitenném az ablakba, aztán más posztban meg befotózzák a 4000 ft/kg-s cba trappistát és sírnak hogy drága minden :DDD hát egyék is meg amit kértek.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#29670) Atomantiii válasza Mr.Csizmás (#29669) üzenetére


Atomantiii
őstag

Mondjuk mikor sokkal drágább volt, mint mostanában néha akcióban akkor nem vettem egy darabot sem, rohadjon rájuk.

Igen néha ki lehet fogni a drágábból is akciósat, ami megérheti. Nem kell abból több kiló egyszerre.

(#29671) Mr.Csizmás válasza Atomantiii (#29670) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

amikor ilyen 2800-3200 körül mentek ezeknek a kilói, nem volt vitás hogy vittük ezerrel a szeleteltből.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#29672) arcsin válasza Mr.Csizmás (#29669) üzenetére


arcsin
senior tag

Szeletelt maasdamer 2600/kg lesz a heten a lidlben. Bizonyára nem veszik meg mert "édes sz.r" és egyem is meg. :DDD

(#29673) pn4hvq válasza arcsin (#29672) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Hiába olcsó a kilós ára valaminek (mostani témában a sajtnak), ha nekem sajtok tekintetében a sós ízvilág jön be. Ezesetben nekem az említett sajtod pont annyit ér, mintha kaviárt hoztál volna fel példának, nem ízlik. Lehet, hogy ízre az általam kedvelt Aldi fekete cheddar sajt számodra ehetetlen. Másodlagos kérdés - mert az ízre tértem ki -, hogy az ára sem annyi, mint a maasdamernek, de ha ízre ez jön be és egyelőre belefér a pénztárcába (bár megvallom, egyre csökken a sajtfogyastásunk is), akkor olyat veszek, ami ízlik. Az olcsó, de nem esszük meg és kidobjuk még drágább végeredményt hoz.

(#29674) arcsin válasza pn4hvq (#29673) üzenetére


arcsin
senior tag

Erröl beszéltem.:))

(#29675) tisn válasza Mr.Csizmás (#29669) üzenetére


tisn
addikt

talan pont akkor vettem maasdamert, az egy fos :)

nekem a czarski se jott be edes.

gouda, edami, trapi, mozzi kb. ezeket szeretem csak (gyerekes izles tudom :D)

(#29676) tisn válasza arcsin (#29672) üzenetére


tisn
addikt

na azt tutira nem veszek, nem izlik, csak kidobnam.

(#29677) pn4hvq válasza arcsin (#29674) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Értem a célzást, mely szerint a fenti sajt nem édes (nem is írtam semmit ezzel kapcsolatban). Venni vettem már olyat, de mégsem vásároltam a következő héten is belőle. Ha nem ízlett, miért vegyek belőle? Pénzkidobás számomra.

(#29678) arcsin válasza pn4hvq (#29677) üzenetére


arcsin
senior tag

Nem azt mondtad, csak megint kezdödik a mden más édes vacak kazetta.

(#29679) tisn válasza arcsin (#29678) üzenetére


tisn
addikt

szerintem az pont edes.

(#29680) pn4hvq válasza arcsin (#29678) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Ha az én mondandómmal kapcsolatban írod, hogy megint kezdődik, akkor valamit félreértesz, nem kicsit. Ahogy te, úgy én is elmondtam a véleményemet, hogy nekem melyik sajt ízlik. Rajtad kívül az édes szót senki le sem írta, én az általad felhozott sajttal kapcsolatban annyit írtam, hogy vettem már, kóstoltam, de többet nem vettem. Semmi egyebet nem írtam, nem minősítettem, az ízvilágát nem vizsgáltam.

[ Szerkesztve ]

(#29681) 123xyz


123xyz
tag

1-2 érdekesebb ajánlat csütörtöktől :)

Lidl, ha esetleg valaki húsvét környékén is vágyik a bejgli ízére

Penny:

+ a 0,5 literes LM light kakaó 249 ft

[ Szerkesztve ]

(#29682) ZsZso


ZsZso
Közösségépítő

Lidl/Aldi/Penny heti mustra:
[kép]

Megint érzem, hogy sok maradt ki.

@123xyz: jégkrémtortát én is néztem, de remélem lesz ez olcsóbb is még, mert nem tűnik túl acélosnak - bár ez csak nézőpont kérdése.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#29683) mephi666 válasza 123xyz (#29681) üzenetére


mephi666
nagyúr

ideje kiszórni a karácsonyról megmaradt bejglit :DDD ...oké, hogy a télapót át lehet öltöztetni csokinyúlnak, de a bejglit nehéz sonkává változtatni :DDD

...sajtból én többször is tescoban vásároltam be :K lecker trappista/edami/gouda 2000-2500 közé volt nem egyszer akciózva és akkor megpakoltam a hűtőt (vagy fagyasztót, ahol még tovább eláll)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#29684) Top cat válasza tisn (#29675) üzenetére


Top cat
őstag

Ez a czarski ami most van, már nem az a czarski. :(

Teljesen más az íze és állaga. Már nem édeskés, nem olyan lukacsos és omlós.

(#29685) bul07


bul07
nagyúr

Jó hosszú sok termékes német Kaufland ár bemutató videó (pár napos videó)

(#29682) ZsZso

PM ment hogy szerintem mi maradt még ki

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#29686) Zeki válasza bul07 (#29685) üzenetére


Zeki
nagyúr

Azanyám! Éhenfagynak a nem létező németek!

(#29687) Donki Hóte válasza Top cat (#29684) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Mivel itt többször is olvastam, hogy a lidliben árult Czarski sajt milyen jó, így vettünk a múltkor.

Nos, az egy vásárlásból három lett: először, utoljára és sohatöbbet :O

Olcsó se volt, meg jó se :(

Végül lereszelve, felesben elkeverve Ammerlender trappistával milánói makarónin nagynehezen megettük :U

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#29688) mephi666 válasza Donki Hóte (#29687) üzenetére


mephi666
nagyúr

...én a füstölt lazaccal vagyok így: általában mocsokdrága, múltkor csak szimplán drága volt, vettem egy 80g-s tálcával és a végét már úgy ettem, hogy "majdcsak nem hányom ki" :D ...nagyon nem jön be... egyszer próbáltam már régen és akkor se ízlett annyira, de most kimondottan rosszul esett... akkor már inkább tonhalkonzerv kis citromlével, vagy füstölt sprotni... egyikben sem csalódtam soha... sprotniból meg volt, hogy 5éve lejárt konzervet bontottam, ami teljesen jó volt :K ...a lazacot meg meghagyom a medvéknek

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#29689) MADcat válasza mephi666 (#29688) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Sprotni lilahagymával. Nyammm.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#29690) mephi666 válasza MADcat (#29689) üzenetére


mephi666
nagyúr

...jaja, teljesen jó: nem kell nekem olyan úri huncutság, mint a lazac :D a füstölt sprotni kb a legolcsóbb és számomra a legfinomabb... na meg a tőkehalmáj is nagy kedvenc, de abból ritkán lehet kifogni akciósat

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#29691) Mr.Csizmás válasza mephi666 (#29688) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

mondjuk a füstölt lazac az annyira tömény ízbomba, hogy salátára, vagy valami kézműves kenyérre eloszlatva adja ki :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#29692) arcsin válasza mephi666 (#29690) üzenetére


arcsin
senior tag

az füstölt lazac nem "sima", a legjobb kapros szósszal :K
Én adom a nem füstölt lazacot is, Szlovakiában múltkor 4500/kg volt az egész filé. Vettem kb 2 kg-t és eltettem kis adagokban. Sokféleképp meglehet csinálni, gravlaxnak, vagy simán sütve is serpenyőben/sütöben. Szlovákiából érdemes hozni olyan ecetes kaposztas halat is, az is elég jó szokott lenni a billából pultból.

(#29693) Donki Hóte válasza arcsin (#29692) üzenetére


Donki Hóte
veterán

A mi kedvencünk a lengyel füstölt makréla. Viszonylag nem drága, de nagyon finom és nincs benne sok szálka :K

A ruszlit én nem szeretem...

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#29694) tisn válasza Donki Hóte (#29687) üzenetére


tisn
addikt

Fasza meg van vagy 5 csomag :(

(#29695) tisn válasza mephi666 (#29688) üzenetére


tisn
addikt

A lidl leolcsositotta a napraforgós tonhalat, sokkal rosszabb mint regebben :(

Es mult heten megettem az utolsót a coviods keszletbol :(

(#29696) Degeczi


Degeczi
nagyúr

Kellemes meglepetés (nem shrinkflation, hanem hogy már fölhívják rá a figyelmet) az Aldiból, rengeteg méretcsökkentett cucchoz kitették a figyelmeztető táblát:

(#29697) 123xyz válasza Degeczi (#29696) üzenetére


123xyz
tag

Még a hónap elején volt itt téma, hogy muszáj nekik, meg persze a többi multinak is :)
Más kérdés, hogy ténylegesen nem akadályozzák ezzel a zsugorflációt, csak felhívják rá az emberek figyelmét, hogy mely termékek estek áldozatául a jelenségnek.

[ Szerkesztve ]

(#29698) Atomantiii válasza Degeczi (#29696) üzenetére


Atomantiii
őstag

Természetesen kurva sok értelme van, ja nem.

(#29699) MADcat válasza Atomantiii (#29698) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Igenis van értelme. Én örülök neki. Értem én, hogy mindig nézzük a kilós árat, de megszokott terméknél én sem nézem mindig… neked nem jó. Másnak jó lehet.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#29700) mephi666 válasza Atomantiii (#29698) üzenetére


mephi666
nagyúr

meg mihez képest lett kisebb? :DDD pl évekkel ezelőtt csomó kávét levittek 250g-ról 225g-ra, 500g-ról 450g-ra meg 1000g-ról 900g-ra... akkor kell ezeket felcímkézni, ha tovább csökken a mennyiségük? mert már vehetjük úgy, hogy a csökkentett méret az alap...

kíváncsi vagyok, melyik cég kezdi el a fordított pszichológiát csomagoláson: "a termék NAGYOBB lett" :D ...és fel kell hozzá vinni pl kávénál a mennyiséget 260/520/1025g-ra :)

ui: ritkán vásárolok coopban, de úgy hallottam hogy elfogadnak szépkártyát élelmiszerre (alkoholra nem) és tegnap kipróbáltam... a pénztárnál figyeltem a "kisebb lett" feliratokat :K

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Spórolós topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.