Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Spórolós topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-06 13:42:52

LOGOUT.hu

Spórolós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29601) axlfsi válasza XP NINJA (#29560) üzenetére


axlfsi
veterán

- COCTA (mas, mint a megszokott Cola es Pepsi, de aki szereti ezt a vonalat, erdmes kiprobalnia. Nekem bejon, de nem mindenkinek. Amolyan alternativa, mint a szlovakoknal a Kofola)
Ha szereted a tejtermekeket, akkor:
- KAJMAK
- JOGURT (nalunk mindegyik ivojoghurt, a 0.1% es a 4%-os is - mennyei, amig van, naponta betolok 1.5-2 literrel, attol fuggoen, milyen veszek
- MUNCHMALLOW (sok variacioja van, mindegyiket imadjak a gyerekek)
- SMOKI (es ebbol kostold meg a tobbit is; pl a csokibevonatos is kaprazatosan finom)
- STRUDLE (eredetileg talan horvat cucc, de nem biztos). Az eredeti verzio meg anno fuge toltelekes volt, talan az maradt nekem a legjobb, de a tobbi is faszantos. Nagyon finom, omlos kalacs/kesz szeruseg
- BUREK (szabadkan sok jo pekseg van, de aki megy es ker tuti tippet, irjon ram)
- BENZIN (mostanaban legalabbis) dragabb, mint itthon. En legalabbis Szodligeten olcsobban tankolok, tobb 10 forinttal, mint Szabadkan.
... es ha be is tertek a varosba es ennetek jo pizzat; Palicson az OMEGA, belvarosban (Szabadka) pedig STARA PIZZERIJA vagy szemben a BOSS.

Hirtelen ezek jutottak eszemben, amikkel mindig feltoltom magam es a kocsit, amikor arra jarok.

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#29602) Azie válasza bul07 (#29584) üzenetére


Azie
őstag

mi is akartunk kolat, budaorsi praktiker aldi, fel raklapnyi volt kirakva, elfogyott, raktarban is nuku. nem ertem ra uzletvezetovel baromkodni... szoval kabare, hogy igy lehet akciozni, hogy egy nagyobb csaladnak is keves, amit kiraknak.

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#29603) SPQR301 válasza bul07 (#29586) üzenetére


SPQR301
tag

Ott van az, "készpénz 1200".

(#29604) erdey_a válasza SPQR301 (#29603) üzenetére


erdey_a
őstag

annál ott van. a harmadiknál nincs. mitnemértesz? :)

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#29605) betyarr válasza Azie (#29602) üzenetére


betyarr
veterán

a lidl is ilyen. az akciós banánnak már a helye sem volt meg ahová kirakták. kérdeztem egy eladót, hogy nem jött meg a banánszállítmány? azt mondja de megjött, de már el is fogyott. mondom, akkor nem jöhetett sok...mire bunkó módon: arról nem tudok nyilatkozni. szóval, elég magas lóról beszélnek a vásárlóval ott is (nyírgyháza, debreceni úti lid).

(#29606) st6969 válasza Zeki (#29576) üzenetére


st6969
őstag

Lidlben. 6db olyan 1600 körül van...nem olcsó :(

(#29607) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Ma próbáltuk beváltani a Metro gasztrokupont, abban az étteremben, ahol már három korábbi akcióban sikerült beváltani.

Az étteremben csak néztek, hogy mi az, hogy ott lengetjük a mobiltelefont és rá akarunk nyomni a Beváltom a kupont gombra :O

Nekik nyomtatott kupon kell!!!

Hazamentünk, kinyomtattuk az emailt (QR kóddal) visszamentünk, megint csak néztek, hogy korábban nem ilyen volt a beváltható kupon, ez nem lesz jó :(

Felhívták a főnököt, fogalma sem volt semmilyen változásról, azt mondta, hogy küldjük át a címére a Metrótól kapott emailt, megkérdi, hogy mit kell ezzel csinálni.

Átküldtük, de nyilván március 15-én senkit sem tudott felhívni :W

Most ott tartunk, hogy otthagytuk az emailt a kinyomtatott a QR kóddal, felírták a nevünket címünket, ha nem sikerült érvényesítenie a kupont, akkor hétfőn mehetünk vissza hozzájuk, hogy kp-ben leperkáljuk az 5000 Ft-ot :U

Remek vendégfogó megoldás ez a Metro részéről :C

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#29608) Degeczi válasza axlfsi (#29601) üzenetére


Degeczi
nagyúr

EUROCREM már nincs vagy csak nem szereted?

(#29609) AnonymusX válasza Donki Hóte (#29607) üzenetére


AnonymusX
senior tag

Szerintem ebben nem csak a METRO a ludas.

Most egy olyan étteremben voltunk, ahova alig akart elfogyni a kupon, de voltunk már ott és tudtuk, milyen jól dolgoznak ott.

E-mailen rákérdeztem azért a kuponra, pikk-pakk jött a válasz, hogy mobilon is bemutatható. Pont az imént jöttünk el az étteremből, mobilon beváltás után a pincér csak felírta a kupon azonosítóját és hozta a kuponnal csökkentett számlát.

Tehát érdekes módon vannak helyek, akik betéve tudják mit kell tenni.

A legfontosabb, hogy mielőtt beültök valahova, előtte tisztázni kell, hogy ismerik-e a rendszert. Ha nem, akkor a viszont nem látásra.

[ Szerkesztve ]

(#29610) Donki Hóte válasza AnonymusX (#29609) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Az a gond, hogy az adott helyen korábban három alkalommal is tudtuk használni a Metro Gasztrokupont, ők is azt hitték, hogy most is változatlan feltételekkel benne vannak az akcióban.

Viszont fogalmuk sem volt arról, hogy változott a kupon felhasználása, az interneten keresztüli beváltási lehetőség teljesen készületlenül érte őket :(

Semmilyen formában sem értesültek arról*, hogy interneten váltható be a kupon, a kinyomtatott vouchert kérték most is.

Kicsit kínosan, második fordulóra nagynehezen sikerült érvényesíteni a kupont (hazamentünk és kinyomtattuk az emailt a QR kóddal), de utána hívtak telefonon, hogy rendben van, hogy 5 000 Ft-ért számították be kupont, de a nyomtatott QR kódnál hol van az írva, hogy 5000 Ft-ot ér a kupon :F

És bingó, tényleg sehol sincs leírva :Y

A kupont tartalmazó emailhoz van csatolva egy kép, hogy 5000 Ft-ot ér a kupon, de az nem része az emailnak, azt én akár átjavíthattam volna Photoshoppal, hogy 20 000 Ft-ot ér kupon :P

Ez most eléggé kínos beváltás volt, senki sem érti, hogy miért kellett a felhasználás bevált módját megváltoztatni, felforgatni :(

*Megjegyzés: Elvileg előfordulhat, hogy a Metro küldött értesítést a felhasználási mód változásáról, de az étterem tulaja megesküdött, hogy nem kapott értesítést erről, fogalma sincs, hogy milyen módon (email, levél, Metro hírlevél, stb.) kellett volna az értesítést kapnia.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#29611) zoleeno1 válasza Donki Hóte (#29607) üzenetére


zoleeno1
addikt

Ugyanígy jártam én is. Sőt, a metros üzletkötő azt mondta telefonon az étterem dolgozójának, hogy nyomtatva kell, mint régen. Annak ellenére, hogy benne volt a mailben, hogy már nem kell. Nem tudott ő sem semmit.
A megoldás, írni kell az info@metro.co.hu - ra, hogy az étterem nyomtatható kupont kér. Ha munkaidőben írod, pár perc múlva küldik is a nyomtatható pdf-et, sűrű elnézés kérése mellett. Mert amúgy ilyet mindenkinek kapni kellett volna most is. Én 3 kupont regisztráltam, ebből csak egyre jött ilyen automatikusan, a másik kettőre nem. Szar az egész rendszer, de ezt már megszoktuk az évek alatt :DDD

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#29612) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Ismét Família tészta 50% akció van... :) (Utoljára Decemberben volt talán)
A kartonososok érik meg a legjobban.


Hivatalosan 15-17, de szerintem hamar ki fogjátok pucolni ;)

4 tojásos.
4 kg 2990 Ft:
Delicate Csigatészta - kartonban (20 csomag)
Delicate Eperlevél - kartonban (20 csomag)
Delicate Tarhonya - kartonban (20 csomag)
Delicate Zabkocka - kartonban (20 csomag)

4,5 Kg, 3500 Ft:
Delicate Fodros nagykocka - kartonban (18 csomag)
Delicate Orsó - kartonban (18 csomag)
Delicate Penne - kartonban (18 csomag)
Delicate Szélesmetélt - kartonban (18 csomag)

De van 8 tojásos, szénhidrát csökkentett, durum is, illetve több 4 tojásos csak csomagonként vehető meg is:
[link]

Szállítási ktg:

[ Szerkesztve ]

(#29613) Soulfly842 válasza Soulfly842 (#29612) üzenetére


Soulfly842
addikt

Úgy látom a weboldalukat le is terheltétek (lehet egyelőre csak a spórolósba kellett volna? kiraktam a Bestbuyba is) :D Kitartás! :) Később biztos enyhülni fog a helyzet :)

[ Szerkesztve ]

(#29614) fradi81 válasza Soulfly842 (#29612) üzenetére


fradi81
veterán

Ez jóféle tésztának számít?

moto g72, Ninebot d28e

(#29615) hhheni válasza Gézengúz (#29581) üzenetére


hhheni
tag

a régi izzókat, amiket itt meg kell jelölni, hogy adtad le?

[ Szerkesztve ]

(#29616) Gézengúz válasza hhheni (#29615) üzenetére


Gézengúz
addikt

Nem kell leadni

(#29617) hhheni válasza Gézengúz (#29616) üzenetére


hhheni
tag

köszi, akkor ezt "csak úgy" kérdezik...

(#29618) Soulfly842 válasza fradi81 (#29614) üzenetére


Soulfly842
addikt

Szia,
Szerintem kifejezetten jó. Nekem egy 14 kg-s csomag elfogyott már. Sokkal jobb, mint a saját márkások szerintem, s akár egy gyermelyit is mrgkörnyékez szerintem minőségben. (Én 4 illetve 8 tojásost vettem elsősorban). Nagyobb láncoknál több helyen árulják ezt a márkát.

(#29619) Tombi válasza hhheni (#29615) üzenetére


Tombi
senior tag

Sziasztok.
En vegigmentem de fizetést nem kért senki, valamit elronottam? :D

(#29620) XP NINJA válasza axlfsi (#29601) üzenetére


XP NINJA
őstag

köszi, jókat írtál, de úgy néz ki most ez kimarad, otthon maradt a forgalmi :N

(#29621) Top cat válasza Soulfly842 (#29618) üzenetére


Top cat
őstag

14 kg? Ezt eszed magában? ;]

Gyanús ez a félár akció. Nem lejáratközeliek ezek? :D

(#29622) Soulfly842 válasza Top cat (#29621) üzenetére


Soulfly842
addikt

Szerintem több hús jut hozzá jócskan, mint tészta :D

A decemberben vásároltak esetében 2025. novemberi lejárat. :)

[ Szerkesztve ]

(#29623) Gézengúz válasza hhheni (#29617) üzenetére


Gézengúz
addikt

Csak úgy.

Tombi

Megeshet

[ Szerkesztve ]

(#29624) DrBubo77 válasza zoleeno1 (#29611) üzenetére


DrBubo77
addikt

Mi sikeresen beváltottuk. De itt is béna volt a Metro. Kérték fizetéskor, hogy az aktivált kuponról egy képernyőképet küdjünk át a címükre, mert a Metrotól nem kaptak semmit.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#29625) zoltan6 válasza DrBubo77 (#29624) üzenetére


zoltan6
őstag

Én nem váltottam be,mert a pizzázó tulaja közölte hogy idén már nem hozhatjuk el a pizzát, hanem ott kell elfogyasztani.Eddig ilyen gond nem volt.Szeretünk enni,de kettönknek megkellett volna enni 4 db pizzát helyben,hogy elérje a 10 ezret.Nem értem miért nem tudták megoldani hogy elhozzuk.

(#29626) pn4hvq válasza zoltan6 (#29625) üzenetére


pn4hvq
senior tag

A Rómain lévő Paradise pizzéria? Én az előző akciókor előre írtam nekik, hogy rajta vannak a listán, beváltható-e a kupon, azóta sem válaszoltak. :U
Mert ha helyben esztek, valószínűleg vesztek még innivalót, kávét, sütit is, ha kiszállítja, annyi a bevétel.

#29627 DrBubo77
A szó elszáll, az írás megmarad elvet követve.

[ Szerkesztve ]

(#29627) DrBubo77 válasza pn4hvq (#29626) üzenetére


DrBubo77
addikt

Telefon nem lett volna egyszerűbb?
Én is telefonon kérdeztem rá, pedig már korábban is voltunk beváltani.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#29628) zoltan6 válasza pn4hvq (#29626) üzenetére


zoltan6
őstag

Igen a pizza paradise.Az elöző Metros akciónál sose volt gond.
A dunaújvárosi Corso étterembe van még 1db kuponom ha kell valakinek.Holnap nyitva vannak,még be lehet váltani.Én már nem kinlódok vele.Nincs időm személyesen elmenni.

(#29629) Stylewars_kp válasza axlfsi (#29601) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Én nem szeretem a cukros lötyiket (inkább sör :DDD ), de a Cocta jó cucc. Horvátországi nyaraláson lecsúszik pár üveg... Itthon nincs hasonló iható alternatívája. Pl Tikkatdt szöcske pl borzasztó. Queen cola ami még vállalható.

(#29630) axlfsi válasza Degeczi (#29608) üzenetére


axlfsi
veterán

De, van meg, ... habar egy picurit talan mar mas, mint 30 evvel ezelott (de lehet csak en es az izlelobimboim valtoztak meg).
Persze, egy probat mindenkepp(!) meger annak, aki szereti az edesseget. Bizonyos tekintetben egyedi izvilag (es asszony meg mindig szereti :) ).
[kép]

ui.: akkor mar amugy EUROBLOK (ugyanaz mint a crem, csak finomabb nekem a kemyen tablas csokolade allagaban).

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#29631) axlfsi válasza Stylewars_kp (#29629) üzenetére


axlfsi
veterán

... egyebkent van (mar) cukormentes valtozata is (edesitoszerekkel).
Teljesen rendben van, legutobbi abbol hoztam egy zsugorral... keves volt, gyorsan elfogyott :U :))

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#29632) Bendegúz98


Bendegúz98
senior tag

Staropramen aldiban 349 Huf. Szlovákoknál doboz visszaváltható. Esztergomi sörbarátok elönyben :)

(#29633) perempe válasza Bendegúz98 (#29632) üzenetére


perempe
addikt

A Borsodi termékét kapod 90 cent feletti áron, drága. Szlovák árak itt.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#29634) Xtomi válasza Bendegúz98 (#29632) üzenetére


Xtomi
tag

Azért ebben nem vagyok olyan biztos, ott a cseh verziót lehet kapni, ami olcsóbb, akcióban csak 55 cent és fényévekkel veri a borsodi verziót

(#29635) hhheni válasza Tombi (#29619) üzenetére


hhheni
tag

azt nekem is már csak a szállító cég lapján kérte, fizetni a simple-en keresztül kellett
ott lehet megjelölni azt is, hogy hová kéred a pakkot
(én foxpostba kértem, ne kelljen itthon dekkolni)
összesen 4 levél jött:
1. visszaigazolás (energiastart@mvm.hu)
2. Sikeres fizetés (simplepay.hu)
3. Megrendelésszám (info@vrcom.hu)
4. Számlaértesítő (vrcom@szamlazz.hu)

[ Szerkesztve ]

(#29636) Sziszilabi válasza Tombi (#29619) üzenetére


Sziszilabi
csendes tag

Felugró ablakban nyílna meg, nálam az volt blokkolva (Firefox), ha engedélyezed tovább is enged.

(#29637) Gézengúz


Gézengúz
addikt

Nem tudom figyeltétek-e, de a ház területétől függően lehet
dupla vagy tripla csomagot is kérni.

(#29638) betyarr válasza Gézengúz (#29637) üzenetére


betyarr
veterán

igen, én észrevettem. szimplát és duplát is ajánlott, annyi, hogy a második csomagban "csak" 60-as izzónak megfelelő ledek vannak.

(#29639) st6969 válasza Xtomi (#29634) üzenetére


st6969
őstag

"fényévekkel veri a borsodi verziót"

Komolyan nem értem, hogy engedheti meg magának ezt egy ilyen sör márka? Ha licensz alapján készül, hogy lehet ekkora különbség? Korábban szerintem elfogadható volt az itthon kapható (vagy az még az eredeti lehetett?), de most már kerülöm, mert a kintről vett 100x jobb és olcsóbb, csak ritkán jutok el oda.

(#29640) Degeczi válasza st6969 (#29639) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Sajnos ennyit számít a víz a sörfőzésben... (azt pedig csak nem hozhatják külföldről ekkora mennyiségben, akkor már egyszerűbb a kész terméket)

(#29641) bbsofficial válasza Degeczi (#29640) üzenetére


bbsofficial
tag

persze, azért tesznek bele kukoricát is :D - illetve nem tudom, kivették-e már, nem szoktam inni.
De a legjobbak a német/osztrák kukoricás, kevert kőművescsodák, amik eredetiben nagyon jók, ittenieknek közük nincs hozzá. És ez nem a víz hibája.

(#29642) fateless válasza st6969 (#29639) üzenetére


fateless
veterán

Gössert kint szoktunk venni. Tavaly év végén itthon vettünk. Elkezdtem inni, és csak annyit mondtam, hogy ez tuti nem Gösser, meg kellett néznünk a dobozát, hogy nem mást vettünk-e hasonló névvel. Nem, csak hazai dobozolás.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#29643) bbsofficial válasza fateless (#29642) üzenetére


bbsofficial
tag

Gösser pont érdekes (volt?), magyart sokat ittam, osztrákot elvétve, tavaly év elején összekóstoltuk 3-an függetlenül és a magyart szavaztuk finomabbnak, de még Winkler is [link]

(#29644) fateless válasza bbsofficial (#29643) üzenetére


fateless
veterán

Én hiányoltam. a megszokott ízt

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#29645) Degeczi válasza bbsofficial (#29641) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Ott lehet, h nem - de alább cseh sörről van szó, és a cseh víz híresen lágy, pont fordítva mint itthon. Hogy ezen felül még mással is le tudják rontani, az persze kétségtelen.

(#29646) tomci


tomci
csendes tag

ha már sör, most az Auchan Zipfer Märzen-je, a 0,33-as is 249 huf, szintén Szlovákiában visszaváltós dobozos...

(#29647) mephi666


mephi666
nagyúr

hosszúhétvégéztünk egy vendégházban, ahol ilyen tork smartone mini (kb 11.000huf) budipapír adagoló volt... ehhez 12 tekercs kb 20.000huf... számolta már ki valaki, hogy az ilyen ipari jobban megéri-e, mint a lakossági budipapír? :) egy tekercs 620 lapból áll... mi 3rétegű ooops-okat szoktunk venni, amiből 32 tekercses esetén 100-110ft egy tekercs... innen nézve kb 15-16 gurigával kellene felérni egy tork tekercsnek, hogy jobban megérje... az pedig azt jelenti, hogy az ooops tekercsnek maximum 50-60 lapból kellene állni (úgy saccolom, hogy ennél több van benne, így magamnak meg is válaszoltam, hogy nem éri meg jobban ez a tork :) ...inkább csak kényelmes, hogy nem kell folyamatosan töltögetni, nincs papírguriga miatt annyi szemét és a ragadósabb kezű vendégek nem visznek haza belőle pár gurigával, mivel zárható a tartója :D )

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#29648) Degeczi válasza mephi666 (#29647) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Háromrétegűben nem nagy a választékuk (és nem is igen tartják raktáron ahogy nézem, valszeg minden cégnél csak kétrétegűt rendelnek, az meg inkább csak tűzoltásra jó alkalmanként, otthonra inkább nem)

(#29649) mephi666 válasza Degeczi (#29648) üzenetére


mephi666
nagyúr

ja, de kétrétegűhöz képest minőségi volt... :K vásároltunk már be "foszlós" háromrétegűből is :DDD ...az ooops lett nálunk az arany középút, ami 3rétegű, nem egy zewa, de nem is ér kellemetlen meglepetés :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#29650) SzGee válasza mephi666 (#29649) üzenetére


SzGee
aktív tag

Ebből szerintem (3 régetű) messze a legjobb ár-értékű az Aldit sárga kokett prémium, 10 tekercs 1300 Ft szokott akcióban lenni, most is tankoltunk belőle 6 csomaggal
[link]

If you leave me, can I come, too?

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Spórolós topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.