Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

Pana bekezzitve mind a 2 napra 14-14 orara!!! De ha esetleg amsnak is akad hejje az legyszives tegyen igy:- ) /vegul is karikas az ordog szeme:- )/
Ja es hogy miert?:- )
Hat ezert: [link]

[kép]

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#552) doc


doc
nagyúr

úgy tűnik, nem kell Doctor Who ajánlót írnom :DD
[link]

(#553) neduddki válasza neduddki (#551) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

MEgvan:- )
Mar csak gepre kell tenni es tomoriteni /csak sanosn az emktv minosege ismert:- ( remelm vki folvett kozvetlenul vmellik digirol is:- ) felteve ha rajta van/

udv

neduddki

mod: doc : koszi!!!: - )))

[Szerkesztve]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#554) tbs válasza neduddki (#553) üzenetére


tbs
addikt

Jöhetne. Érdekelne. Szabadna?

(#555) neduddki válasza tbs (#554) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Szabadna, de nemi idot kell keriteni (~5+8+5+8)*4G atranszportalsara a gepre, mert xp-ben vettem fel, /mert sokkal jobb eredmenyt ad >xvid-be mint az sp, de az emktv minosege miatt tokmind1: - (/ a letomoritest az megnem lesz gond arra nyaron van boven gepido:- )

udv

neduddki

p.s. csak nekem van keves:- ((((

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#556) csaabz


csaabz
őstag

Warhammer 40k univerzum!!!

A legjobb, amit eddig olvastam..

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#557) tbs válasza neduddki (#555) üzenetére


tbs
addikt

Dupla... De hogy..?

[Szerkesztve]

(#558) tbs válasza neduddki (#555) üzenetére


tbs
addikt

Köszönöm. Tudok vmiben segíteni..? :DDD

(#559) neduddki válasza tbs (#558) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Ha elgyusz es cserelgeted a -ram-okat a panaban az tenyelg nagy gyorsitas lenne:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#560) tbs válasza neduddki (#559) üzenetére


tbs
addikt

Hmmm... Hát lehet, hogy betegszabira kerülök :( , úgyhogy nem feltétlenül reménytelen a dolog... ;)

(#561) neduddki válasza tbs (#560) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Nyiocszog jo Nked?:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#562) DArchAngel válasza csaabz (#556) üzenetére


DArchAngel
tag

Nekem is az egyik kedvencem. Az a baj, hogy magyarul elég kevés regény jelent meg.

''Hand of fate is moving, and the finger points to You...''

(#563) csibor


csibor
őstag

Tegnap pakoltam a könyvek között,és mit találtam!Kinek mit mond a Sziriusz kapitány név?

(#564) doc válasza csibor (#563) üzenetére


doc
nagyúr

melyik van meg? csillaglány, Corinta, repülő emberek?

(#565) csibor válasza doc (#564) üzenetére


csibor
őstag

Csillaglány,ez biztos de még 2-öt találtam.mennyire szerettem gyerekkoromban,meg hangjátékban hallgatni öket rádión.

(#566) doc válasza csibor (#565) üzenetére


doc
nagyúr

hangjátékhoz sajna nem volt szerencsém, de a könyveket imádtam
mai szemmel mondjuk ultranaív :DD de szerettem...

(#567) tbs válasza csibor (#565) üzenetére


tbs
addikt

Hangjáték..! ''Csibész AZONNAL gyere ide..! (liheg-liheg-csóvál-csóvál-vakkant)'' :DDD

(#568) csibor válasza tbs (#567) üzenetére


csibor
őstag

Akkora de akkora nosztalgia,lehet megint elolvasom őket.

(#569) doc


doc
nagyúr

tegnap este (meg ma hajnalban :DD) megnéztem a Lost Room-ot, hát igen ütős darab!
viszont a vége gáz...
az ismertetőben amit olvastam róla direkt kiemelték hogy kerek, egész történet, erre sehol nincs a vége, semmi nincs megmagyarázva :(

(#570) Zenesz13


Zenesz13
csendes tag

Elég sok sci-fi-t szoktam nézni/olvasni, de sztem még mindig a legjobb az Isaac Asimov sorozat, illetve filmben ami viszi a pálmát az az Alien sorozat, de abból is az 1-2... a többi azért kicsit már nyomi.

Szerk: Jut eszembe a Sci-fi-be beletartozik a szerepjáték? Mert véleményem szerint igen és lehet, hogy bamba vagyok meg olvasni sem tudok és így nem vette észre a megfelelő linket, de sztem azt is hozzá kée csapni a totyikhoz :) :R :R

[Szerkesztve]

(#571) doc válasza Zenesz13 (#570) üzenetére


doc
nagyúr

van szerepjátékos topic, keress rá ;)

(#572) Zenesz13 válasza doc (#571) üzenetére


Zenesz13
csendes tag

Ahh ok :R :R :R :R :R

(#573) valdit


valdit
csendes tag

Hello én is sok sci-fi-t szoktam nézni mert sz a kedvencem és baromira jó! :))

Az élet rögös útjai nem mindig oda visznek ahova te akarod!!!!!!

(#574) brownus


brownus
veterán

hi,

új sorozat indult: Masters of Science Fiction [link],[link]


emmeg egy másik: [link],[link]

(#575) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

Ojjan ismeros bvotl ez nekem:- ) asztan par oldal utan kiderutl hogy nem is hijjaba, megboldogult lyanykoromban olvastam en ezt:- )))
[kép]
[link]

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#576) Nimrod


Nimrod
addikt

Aki szereti a Dune világát annak érdekes lehet:
[link]

(#577) DArchAngel


DArchAngel
tag

Aki szereti a Warhammer 40000-t:
megjelent a negyedik Gaunt szellemei regény magyarul: A becsület őre.
Az Istencsászár békéje járjon át titeket! :C

''Hand of fate is moving, and the finger points to You...''

(#578) Gergello


Gergello
addikt

Most tervezem megnézni a Szárnyas fejvadász (Blade Runner) c. filmet. Tudtok ajánlani, hasonló témában,gyak. cyberpunk, könyveket, filmeket, sorozatokat?
Könyvből is kinéztem már egyet, William Gibson: Neuromancer. Olvasta már valaki?

(#579) doc válasza Gergello (#578) üzenetére


doc
nagyúr

a Blade runnerből van könyv is (P.K.Dick: Álmodnak-e az androidok elektromos bárányokról?)
a Neuromancernek meg vannak folytatásai (Mona Lisa Overdrive pl)

kicsit hasonló, Qrva jó könyv a Karantén is, szerintem ne hagyd ki!

(#580) neduddki válasza doc (#579) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

A baranyok az zseni, de a neioramance az kB! nagy szenvesed volt igy ven fejjel:- (((

udv

neduddki

p.s. lehet hogy a baranmykakak si ujra ken igy ven fejjel???:- )))

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#581) tbs válasza Gergello (#578) üzenetére


tbs
addikt

Újhullám, de kiberpunk, szerintem elég jó: Richard(?) Morgan, Valós Halál.

Esetleg az Idlewild-del (Nick(?) Sagan, igen annak a Carl-nak a fia) futhatsz egy kört, bár annak csak az ötlete nagyon finom (kilóg egy kicsit a CP-ből, de mégis), a kivitelezés csapnivaló...

Gibson Neurománca és az egész Híd-ciklusa szerintem zseniális. Sötét-barokk jövő, kiváló emberábrázolásokkal. Bulldózer-szan. Armitage. Molly. A Finn. Kihagyhatatlan.

Abban a Török Szultánnak igaza van, hogy a Neurománc nagyon összetett, és a szöveg is minimalista, így roppant ''nehéz'' olvasni. Mintha tényleg nem emberi intelligencia mozgatná a cselekményt... :DDD Nekem kb. harmadjára esett le pár dolog... :B

Más elfogadható kiberpánkot nem tudok jó szívvel ajánlani magyarul.

Ja, és a Gibson-Sterling féle steampunk vonalat nagy ívben kerüld el..! :(

(#582) Gergello


Gergello
addikt

Köszönöm az ajánlásokat ! Miután végzek a Ghost in the Shell sorozattal -gondolom ismeritek páran- feltétlen utánna járok az ajánlott műveknek is.

(#583) Gergello válasza tbs (#581) üzenetére


Gergello
addikt

Ja, és a Gibson-Sterling féle steampunk vonalat nagy ívben kerüld el..!

Van más , Gibson nevű író is vagy ugyannak az írónak más műveire gondolsz? Hasonló nevű író műveit nem találtam az online könyvesboltokban.

(#584) tbs válasza Gergello (#583) üzenetére


tbs
addikt

Ua. Borzasztó. Csak W.G. miatt olvastam el egyet. Hiba volt. :(

(#585) neduddki válasza tbs (#581) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Most kivivom a imadatot: A neoramc-val kb ugyanojjan nehezen es leketlenul vegesztem mitn a hicshajker tobbi reszevel, egyszerun vegigolvastam mert nem akartam letetnni, de egy kinszenvedes elmeny volt:- (((

uvd

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#586) brownus


brownus
veterán

olvastátok dick-től a dr. vérdíj című regényét?

kapja be, igaz én is hülye voltam, hogy nem sokkal alvás előtt még ettem pár falatot... mert olyat álmodtam, hogy totál leizzadva riadtam fel reggel.

egy szaros alu kuckóban éltem, a hidrogénbombák szinte mindent elpusztítottak, és tele a világ elkorcsosult lényekkel, én is fura voltam és álmodtam a könyv sztoriját meg az enyémet 1xre... uhhh, kiráz a hideg... sokkal félelmetesebb és nyomasztóbb volt az álmom a regénynél. szóval alvás előtt nem enni és nem olvasni depressziós dick könyvet!:)

és még nincs vége... a könyvnek. az álmomnak remélem.

(#587) tbs válasza neduddki (#585) üzenetére


tbs
addikt

Ja, Stoppos elsője ölég jó, többi megy a lecsóba. Ue. a helyzet a Dűnével, meg a Végjátékkal...

Imádlak e nélkül is, ne aggódj. :DDD Nincs érzéked az elvonthoz, az látszik. Olvassá' Eszterházit, meg Závadát..! ;]

(#588) brownus válasza tbs (#587) üzenetére


brownus
veterán

húgom olvasta Richard(?) Morgan, Valós Halál -át és nagyon tetszett neki, ha végeztem a dr.vérdíjjal elkérem tőle.

Ja, Stoppos elsője ölég jó, többi megy a lecsóba. Ue. a helyzet a Dűnével, meg a Végjátékkal... - ezt nem értem, fordíccsa le kérem :D

ahha, mire leírtam a rózsaszín lézersugár elérte az én agyamat is, a stoppost elkezdtem...
a dűne 1 kötetét olvastam csak, az nem igényel kommentet, super.
de mi az a végjáték?

(#589) parandroid válasza neduddki (#585) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ez azért van, mert... ööö, szóval intellektuálisan el vagy maradva. ;]

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#590) Nimrod válasza tbs (#587) üzenetére


Nimrod
addikt

Szerintem érdemes elolvasni a többi Düne kötetet is, csak elég szomorú. :(

(#591) tbs válasza Nimrod (#590) üzenetére


tbs
addikt

Mivel olvastam őket, ezért merem ezt nyilatkozni... F.H. még csak-csak, de a többi... Brrrr... Elfecsérelt idő és kínszenvedés, lsd. Török Szultán. ;)

(#592) Nimrod válasza tbs (#591) üzenetére


Nimrod
addikt

F.H.? :F

(#593) tbs válasza Nimrod (#592) üzenetére


tbs
addikt

Frank Herbert..? Naaa..? ;) Szóval nem a kutyaütő utánfutók, hanem a Dűne univerzum attya.

#594: Hogyhogy, hiszen te intellekuálisan el vagy maradval..! :DDD

[Szerkesztve]

(#594) neduddki válasza Nimrod (#592) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Frank Herbert

udv

neduddki

p.s. tibbi fijacskaja, de inkabb Anderson tobbek szeitn, mert a nev kelet :- )

mod: egyszer elmentk a tobbiek amugy tobbek szeritn amwerikai igenyek kiszolgakasa a progosse es cselekmenyesseg meg a kiszedendo piz:- (((

tbs: Jadvigajja oda ahova karsz!!!:- )))

[Szerkesztve]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#595) Nimrod válasza tbs (#593) üzenetére


Nimrod
addikt

Ja, hogy az utódok könyvei már nem annyira jók. Ezt már hallottam mástól is, meg a mini sorozatot is szokták utálni (én speciel azt jobban szeretem), viszont én beleolvastam a House Harkonnenbe és a Chapterhouse-ba is. Előbbi egész jónak tűnik, utóbbi zavaros kissé. :F

(#596) Nimrod


Nimrod
addikt

Na végre, megvan a Gor [link] :DD
Probléma 1. VHS rip.
Probléma 2. fogalmam sincs, hogy milyen nyelven van. :DDD

(#597) Nimrod válasza Nimrod (#596) üzenetére


Nimrod
addikt

Ez most fura. Végignéztem a filmet és a végén 1987 van kiírva. Akkor most melyik? :F

(#598) Gergello


Gergello
addikt

[link] lehet csak nekem új, de baromi jó!

(#599) neduddki válasza Nimrod (#596) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Ez az amikor vmi sivatagos vilagba menenk at barbarkodni???:- )))

udv

neduddki

p.s. ha az akoor sok evvel ezelott birtam, ma inkabb kihagyom, meg kell maradni a gyermekkori almokak es illuioknak:- )))

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#600) tbs


tbs
addikt

''Az Idő Urai'' dvd, szinkron, feliratos extrák. Elvileg lesz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.