Hirdetés

2019. december 11., szerda

Gyorskeresés

(#701) tomazin válasza tomazin (#700) üzenetére

tomazin
(addikt)

na még2 megnézve már nincs fent több..a discarded is nagyon jó,a jerry was a men viszont nem teccet :(

(#702) neduddki

neduddki
(nagyúr)

HI!

Na kivegesztem a Kuszobot. Kb ugynaz miont a heroz: akar jo is lehette volna.
Gojoofejuvel mar beszlruk du: voltak egeszen okes otletek, de asztannagy blodlikis belekerultke, es nagyon jo laccot mikro volt tul a cancelen es onnatol a vegere a sajat omedijaba valtoztt:- (((

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#703) doc válasza neduddki (#702) üzenetére

doc
(veterán)

a Thresholddal az volt a baj, hogy nagyon komolytalan mozzanatok vannak benne, pl. az idióta technoblabla, a kemeny-vagyok-és-nagyon-menő stílus, stb
pedig amúgy nem volt rossz...

1N23456.HU - A Veszprém megyei motorkölcsönző

(#704) tbs válasza neduddki (#702) üzenetére

tbs
(addikt)

Csodálkozom, hogy végig bírtátok. Kb. annyira nem jött be, mintahősök. SztárTrek minusz a sztori és a felütés. :U

(ST-ből DS9 fan vagyok! ;) )

(#705) peterkeT válasza doc (#703) üzenetére

peterkeT
(nagyúr)

Azt mindenesetre soha nem fogom megérteni, hogy mi alapján kap egy-egy sorozat cancelt. Ha erre negyedannyi energiát, időt és pénzt fordítottak volna, mint egy olyan hype-olt, de amúgy nulla sorozatra, mint amilyen a Lost, vagy Prison Break és társai, nem is beszélve az olyan B-Kat vackokról, mint a Painkiller Jane, vagy a Bionic Woman (jó, tudom, utóbbiak buktak is, meg is lett a cancel) akkor marha jó lett volna. A rajongóktól elnézést kérek, csak vettem két olyan hype-olt sorozatot, amit nem bírok nézni, mert annyira gáz.

tbs: ja, a Hősöket is említhettem volna, az ráadásul várhatóan még cancelt sem kap, pedig értelme már rég nincsen semmi... :( Az első szériát még ledaráltaam, a végére már az is csalódás lett, de amit a másodikban műveltek, az kritikán aluli.

Szerk: Ja, és aki szép posztapokaliptikus képeket szeretne nézegetni, az nézze meg az I Am Legendet. A film értéke amúgy konvergál a nullához, de a díszlet csillagos ötös. A szarvasüldözős nyitójeleneten ne akadjatok nagyon ki, tényleg nagyon gáz, annál azért már csak elviselhetőbb lesz utána.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#706) doc válasza peterkeT (#705) üzenetére

doc
(veterán)

az általad felsoroltakból csak a PB-t láttam (abból is csak az első két évadot), az nem volt rossz (legalábbis az első évad, a második már iszonyat erőltetett volt)
azért majd gyűjtök egy kis erőt a harmadikhoz, állítólag az már jobb mint a 2
a hype meg elég érdekes dolog, gyanítom hogy nagy része van benne a stúdiónak is, csinálnak őrült nagy felhajtást, aztán csak elkezdi nézni a jónép
a gáz az, hogy a szarokat folytatják, a jók meg cancelt kapnak...
persze erősen relatív hogy mi jó ill. szar, de amik nekünk (párom+én) tetszenek, azokat rendszeresen lelövik :( (pl. Invasion, Jericho, Carnivale, stb)

(#707) peterkeT válasza doc (#706) üzenetére

peterkeT
(nagyúr)

Jericho-ra külön kíváncsi vagyok, most hogy kijött preair verzióban azt hiszem bele is nézek... Nagy elvárásaim nincsenek, így legalább a csalódás is kisebb lesz.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#708) tbs válasza doc (#706) üzenetére

tbs
(addikt)

Jaja, Carnivale-t picit sajnáltam... A 2. évad végén látszott már a tésztanyújtás, úgyhogy talán a csúcson lett lelőve. Konkrétan a maszkos első résztől nagyon pipec volt. Szerintem. :B

(#709) doc válasza tbs (#708) üzenetére

doc
(veterán)

pont olyan résznél hagyták lógva, ahonnan igen érdekessé válhatott volna a sztori :(
amúgy milyen maszk? nem rémlik...

ami a Jerichot illeti, szerintem nagyon jó, bár nagyon sok helyen lehúzták, hogy unalmas, stb
úgy tűnik, nekem az "unalmas" vagyis lassabb sodrású sztorik jönnek be (pl. az előbb említett 3 sorozat). nem kell minden részben 6 köbméter vérnek elfolynia hogy jó legyen, meg egy fél fegyverraktár sem kell hogy kiürüljön. csak sajna a jónépnek már ez kell. ja, meg a cickók, bár azokat nem bánom én sem :DDD

(#710) brownus válasza doc (#709) üzenetére

brownus
(veterán)

ben apjának a maszkja, amit a pap is magára próbált 1-2x, meg ben is megtalálta talán az öreganyjánál... asszem

(#711) doc válasza brownus (#710) üzenetére

doc
(veterán)

ja, a halotti maszk? így már beugrott, köszi ;)

(#712) brownus válasza doc (#711) üzenetére

brownus
(veterán)

egyébként még 1 évad símán benne van. a csaj ben gyermekével várandós, maga is gyógyító. nem beszélve arról, hogy a pap a csaj apja, igaz? ben apja is jó ebilitivel rendelkezik:) szép kis család.

szerk: off-ba megy

most azon filozom, hogy a csaj is úgy tud gyógyítani/feltámasztani, hogy mástól veszi el az életerőt? ez nem derült ki, nem?

[ Szerkesztve ]

(#713) tbs válasza brownus (#712) üzenetére

tbs
(addikt)

A csaj is úgy... Elhalt a kukoricás... ;)

(#714) tzimash

tzimash
(őstag)

hi
nem jut eszembe egy régebbi sci-fi sorozat címe. ausztrál vagy új-zélandi volt, egy ikerpár volt a főszereplő, fiúk vagy lányok ezt most meg nem mondom. ott nyaraltak új-zélandon valami rokonuknál talán, a szomszédban különös "emberek" jöttek-mentek, meg nagy kupac akármik csúszkáltak, nyálkás nyomot hagyva maguk után :) az ikrek néha nyálkás alagutakon csúsztak le a föld alá. kb a 90-es évek elején adta az mtv1. és iszonyatosan paráztam ettől a sorozattól, de azért néztem :D
nah valakinek csak beugrik mi lehetett ez :)

(#715) doc válasza tzimash (#714) üzenetére

doc
(veterán)

A hegy gyomrában
nekem megvan ;)

(#716) tzimash válasza doc (#715) üzenetére

tzimash
(őstag)

köszi, az lesz az, bár igy cím alapján nem ugrik be, de utánanéztem és tényleg ez volt a címe :)

"nekem megvan"
ha nem találom egyik virágboltban sem, akkor erre még visszatérünk :D

(#717) doc válasza tzimash (#716) üzenetére

doc
(veterán)

pont tegnap beszéltünk róla haverokkal, bár nem ugrott be nekik mikor próbáltam elmagyarázni hogy melyikről van szó
meg is akarom nézni majd megint, ha lesz rá időm
ha meg kell, dobj egy privit (bár ahogy emlékszem, elég gáz minőség, tv-felvétel, de legalább van)

(#718) tzimash válasza doc (#717) üzenetére

tzimash
(őstag)

ó thx, már találtam lelőhelyet. előbb-utóbb lent lesz. :)

(#719) doc

doc
(veterán)

remélem ez nem ütközik szabályzatba :B
tudja valaki, hogy miért kerülnek fel olyan lassan a szikronos Doctor Who-k?
több mint egy hét csúszással tudom csak letöltögetni őket. esetleg olyan hely ahonnan le lehetne húzni?

(#720) neduddki

neduddki
(nagyúr)

HI!

RIP Arthur C.Clark:- (((

udv

neduddki

p.s. bof

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#721) vallas válasza neduddki (#720) üzenetére

vallas
(senior tag)

:R :R :R

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#722) Sir Pocok

Sir Pocok
(senior tag)

R.I.P. :(

Úgy élj, hogy neked is meglegyen a saját történeted!

(#723) pd

pd
(tag)

Üdvözlet!

Nem tudja véletlenül valaki, mi a magyar címe az Invasion: Earth című sci-fi minisorozatnak? BBC és Sci-Fi Channel koprodukció, valamikor régen (7-8 éve) adták az mtv-n is, de nem találom sehol sem. Ha ne adj isten valaki tudja, hol lehetne beszerezni valamiféle magyar vonatkozással (szinkron és/vagy felirat), ne féljen megosztani velem! :K

tt egy [link], hátha így könnyebb visszaemlékezni.

Előre is köszi!

(#724) DArchAngel válasza pd (#723) üzenetére

DArchAngel
(tag)

Magyar cím Célpont: a Föld. Ennyi, semmi más. Talán itt kérdezz rá. Amúgy én is végignéztem, de annyira nem volt jó, hogy most nagyon utánnanézzek.

''Hand of fate is moving, and the finger points to You...''

(#725) pd válasza DArchAngel (#724) üzenetére

pd
(tag)

Köszi azért, ezt is!

(#726) Khaal válasza pd (#723) üzenetére

Khaal
(őstag)

Valami halvány emlékem van róla, de nem maradt meg semmi se róla.
Megtaláltam egy torrent oldalon angolul, de össz. 2 seeder van. Feliratról nem tudok, az ilyen nem túl ismert sorozatokhoz ritkán találni.

[ Szerkesztve ]

(#727) pd válasza Khaal (#726) üzenetére

pd
(tag)

Letölteni már letöltöttem (igazi bűnöző lettem...), de feliratot nem találtam sajnos sehol. Majd még azért próbálkozom, hátha rábukkanok valamire, akár angol is frankó lenne hozzá, mert sokszor egyszerűen nem értem, mit próbálnak mondani. Ezek az angolok... :U

De köszi megint mindenkinek, az ilyesmi téma nem sokakat szokott megmozgatni.

(#728) Khaal válasza pd (#727) üzenetére

Khaal
(őstag)

Pont nemrég szereztem meg a Threads című angol filmet, felirat ehhez sincs, és bizony igencsak ízes angol kiejtéssel beszélnek benne, szóval együtt érzek veled.

Ami igazán tetszik, az így is élvezhető. Annak idején agyontömörített realplayer fájl formájában néztem meg a Fireflyt, mindenféle felirat nélkül. A ramaty hangminőség miatt kb a felét nem értettem (néha azt se láttam mi történik), végül mégis az egyik kedvenc sorozatom lett (persze ezt is elkaszálták :W ).

[ Szerkesztve ]

(#729) pd válasza Khaal (#728) üzenetére

pd
(tag)

Igaz, jó volt azért így is újranézni, amit nem értettem, a rejtett emlékekből ki tudtam pótolni, meg ki is lehet következtetni, amit meg nem, hát azt meg nem. Titokzatosabb. :)

(#730) brownus

brownus
(veterán)

nemtom hová linkeljem itt elfér: bigdog ha netán nem láttátok még

(#731) VladimirR válasza brownus (#730) üzenetére

VladimirR
(nagyúr)

volt rola hir is

(#732) brownus válasza VladimirR (#731) üzenetére

brownus
(veterán)

aha, nem szoktam gyakran nézni az itcafét...

diskurálunk a haverokkal és egyikük felvetette azt, hogy a robotoknak/szoftvereknek még nincs probléma megoldó képessége.... ez onnan jött, hogy szóba került a skynet, és a robot hadsereg majd szépen végez velünk:)

egy ilyet talált pl: még nem olvastam végig, http://www.vilagossag.hu/pdf/20030618145405.pdf

(#733) tbs

tbs
(addikt)

Rettegjünk, vagy örvendjünk..? [link]

(#734) neduddki

neduddki
(nagyúr)

HI!

Elhunyt Trethon Judit RIP:- (

udv

neduddki

(#735) brownus válasza tbs (#733) üzenetére

brownus
(veterán)

passz, viszont nem értem, hogy az endymiont a fa@szért nem adják ki magyarul??
mindegy a silverlandben félrerakattam, csak ott volt meg, holnap emgyek érte:)

ha jó rendezőre bízzák talán... ebből inkább egy 10 részes mini sorozatot kéne készíteni

[ Szerkesztve ]

(#736) brownus

brownus
(veterán)

tőle olvastatok valamit? - Anthony sheenard
tegnap elkezdtem az "ellopni egy chagallt", és az első pár oldal után tetszik, fantasy és sci-fi keveréke, ebben a világban játszódik.

(#737) tbs válasza brownus (#736) üzenetére

tbs
(addikt)

Ja, mindet, elvileg. :DDD Sztem a "Városalapítók" a legjobb műve. A többiben mindig van valami zavar. :B

(#738) DArchAngel válasza brownus (#736) üzenetére

DArchAngel
(tag)

Szerintem a MU könyvek általában jók, Sheenard és Fawcett regényei pedig nagyon jók, feltéve, ha valaki szereti a műfajt, és a helyenként fárasztó poénokat, karaktereket.

Sheenardtól ajánlom az Excalibur keresését, ami a Chagall előtt játszódik.

''Hand of fate is moving, and the finger points to You...''

(#739) brownus válasza DArchAngel (#738) üzenetére

brownus
(veterán)

tetszik a regény:) olvasmányos, falom a lapokat

furcsa, hogy eddig Chagall-t nem ismertem, - nem is érdekelt - a műveit sem, viszont nagyon felcsigázott az író! asszem elfogom olvasni az életrajzát, biztos van olyan ami nem száraz... (mondjuk mint a dallos féle munkácsy)

(#740) brownus

brownus
(veterán)

tegnap elkezdtem, olyan mint egy verne regény:) olvastátok? Jirí Brabenec - Egy bolygó robinzonjai basszus 41 éve adták ki:d

(#741) neduddki

neduddki
(nagyúr)

HI!

nem is tuttam rola, de a 4dik utan biztos hoyg kell meg ez???

udv

neduddki

p.s. ja: bof

(#742) brownus

brownus
(veterán)

(#743) Nimrod

Nimrod
(addikt)

Szerény kis amatőr művem is megosztom itt. :B
A 17-es gárda

Honlap tervezés, karbantartás, SEO és online marketing egyénre szabott árakon --> https://bit.ly/2pVF5ox

(#744) doc

doc
(veterán)

basszus, most csak ugy kivancsisagbol korulneztem, es latom hogy mar egy honapja megy a Eureka harmadik evadja!

(#745) degu

degu
(senior tag)

Ne olvassatok ilyen marhasagokat! :(
Kaccsojjatok be a TV-t!
Amit lattok,hallotok...az a szkajfaj! :Y Minek bonyolitjatok?

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#746) brownus

brownus
(veterán)

megjelent: Richard Morgan: Törött angyalok

[ Szerkesztve ]

(#747) emre

emre
(veterán)

Na csinálok egy kis reklámot az Asszonynak, egyrészt mert isteni rakottkrumplit csinált tegnap vacsira.
Másrészt mert megérdemli, ugyanis tök jó írásai vannak és megjelent az első önálló könyve.
Álmok szigete

Dolgoznak a verőfényben a verőemberek A szivárvány minden színében játszik a testünk Mi gyönyörűek is lehettünk volna drágám De így is szép hogy áldozatul estünk

(#748) philoxenia válasza degu (#745) üzenetére

philoxenia
(MODERÁTOR)

Legalább tedd offba, ha már ideszemetelsz... :(((

Azt álmodtam, hogy két ember voltam és multiztam... :D

(#749) Dr.F.E.R.I.

Dr.F.E.R.I.
(addikt)

Ma olvastam ki Zsoldos péter 'Távoli tűz' c. regényét. A 'Viking visszatér'-t is újraolvastam előtte, mert már alig emlékeztem a cselekményére. Nem tudja valaki, hogy a trilógia harmadik könyvének van-e vmilyen hozzáférhető, új kiadása? A Scolar kiadót (aki a fenti kettőt újra kiadta) még nem kerestem meg... thanx!

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#750) neduddki válasza Dr.F.E.R.I. (#749) üzenetére

neduddki
(nagyúr)

HI!

keruld messzire az utolso kisertes-t, ha nem akarod lerombolni a magadban felepitett mitoszt:- (((

udv

neduddki

p.s. amugy meg: bof

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.