Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) tbs válasza Zooka (#500) üzenetére


tbs
addikt

...És akkor gondolj arra, hogy BORZASZTÓ a szinkron és a fordítás is... :(

Oké, még élvezhető volt azért, de Kéjli ''zorall'' beszólása után ki kellett mennem pár percre... :DDD

(#502) doc válasza Zooka (#500) üzenetére


doc
nagyúr

nekem már jó ideje ez a háttérképem (1680x1005-re vagva) :DD
tegnap sajna nem lattam, mert epp' Gyorben voltunk, pedig kivancsi vagyok ra, de a kedvenc torrentoldalaimon nem talalom sehol... esetleg vki nem tud ra lelohelyet?

tbs: érdekes, máshol egész jókat írtak a szinkronról (jó, mondjuk az utóbbi idők szinkronjait alulmúlni már nehéz lenne :( )

(#503) Drizzt válasza doc (#499) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Bakker, jókor látom... :S

I am having fun staying poor.

(#504) tbs válasza doc (#502) üzenetére


tbs
addikt

Mondom, hogy elviselhető, de sokat ne várj tőle. Pl. a zajok nagyon le vannak véve, olyan kamaradarabnak tűnik így. Majd a végére belejönnek a szinkronszínészek. Ha lesz rá idejük... :DDD (Kéjli zorall-jától most is borsódzik a hátam...)

(#505) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

Hat .... ez egy fokkal tan jobb mint a film, de meg ez is kicsegbeejto:- (((
Nemis kar hogy vegelett:- ((( komojjan newm ertem mit dicsertek rajta
na mind1

udv

neduddki

p.s. az elso 2 reszt lattam eddig mind a 2 felvetlrol, nehogy mar a reklamok bezavarjanak:- )))
uge ettol jobb lesz kesogg vagy szegyem inkabb ki a pana timerobol???:- (((

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#506) tomazin válasza neduddki (#505) üzenetére


tomazin
veterán

nem vagy elég függő :P :)
én is naon szerettem a firefly-t 2nap alatt viharban lenyomtam az egészet.utána meg sirtam,h nincs több :(

(#507) neduddki válasza tomazin (#506) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Ha nncs mitol fuggonek lenni:- (((

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#508) tbs válasza neduddki (#505) üzenetére


tbs
addikt

Az első kettő a pilot volt 2 részbe vágva. ;)

A legunalmasabb rész a pilot. Nem érdemes ilyen hamar leírni, ráadásul a következő rész (''Train Job'') már egész kellemes. (''Gossip, right?'' :DDD )

Persze közben van egy-két light darab (kettő :D ), de azokat sem érdemes kihagyni, mert apró információmorzsák fognak hiányozni a végéről. Ami mindent visz az az ''Objects in Space''. Meg az ''Our Mrs. Reynolds'' + ''Trash''.

Mondj egy olyan sorozatot, ahol 14 epizódból legalább 4 nagyfilmnek is elmenne... ;)

Nyugi. Felpörög.

De... Nyugodtan vedd ki a Pana felvevődből. Legalább nem fog idegesíteni, hogy hamar vége... ;]

(#509) neduddki válasza tbs (#508) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

WW! barmejjik szajbaragos izeben leglabb 3-4 resz lene a msotani egy, kiveve a /5. v. 6. evfojjam mikor a mas vette at a producert:- )))/
es igen mostanaban mint ehhez hsonlitok:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#510) MUŁĐER


MUŁĐER
addikt

Nemrég néztem végig a Space Above and Beyond-ot...döbbenet jó sorozat,,kár hogy csak egy évadot élt meg.

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#511) Integra válasza tbs (#467) üzenetére


Integra
titán

áááá, de kiakasztó, hogy képtelen a befejezést összehozni..
esküszöm ez a két könyv világszinten is megállja a helyét annyira összevan rakva..
hehe, nekem megvan mindkettő és nem eladó:)
[kép]

[Szerkesztve]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#512) AlyArkhon válasza Zooka (#500) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Ez a firefly sorozatból van ?? :D tetszetős darab :R

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#513) tbs válasza neduddki (#509) üzenetére


tbs
addikt

WW? Wonder Woman..? Miatúró..? :F

(#514) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Réges régen, egy messzi messzi galaxisban:[link]
[link]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#515) doc


doc
nagyúr

na éjjel megnéztük a párommal a szinkronos Firefly-t is. hatalmas meglepetésemre a páromnak sem volt róla rossz véleménye (ha SF-ről van szó, ez nála már komoly dolog!)
a szinkronban csalódtam, méghozzá nagyon kellemesen
vannak benne érdekes dolgok, pl. Kaylee zorall-ozása, amire először elég hülyén néztem, de végül is elmegy, sőt, ehhez a karakterhez szerintem teljesen jól passzol
a ''hetéra'' meg főleg a ''harácsolók'' már keményebb dió, nem tudom ezeket miért kellett erőltetni :(
amúgy nagyon jó lett, a hangokat is eltalálták, úgyhogy alig várom a többi részeket, lecserélem a feliratos verziót a dual audiosra :DD

(#516) Flashback


Flashback
addikt

FireFly igen jó kis sorozat. A Filmet is nézzétek meg! Az is jó! Amúgy mostanság van valami jó kis SCI-FI film??

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#517) neduddki válasza tbs (#513) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Hat nem szegyelled maga: WestWing:- )))

udv

neduddki

mod: es tenyelg nem scifi,de nagyon jol meg van csinalva, egyszerun imadom, meg vagyin egy ijjen munkahejjre ahol ennyit kell modnai a kollegaknak, nem pedig 20-25szort elmondani nekik es meg akkor sem erti:- (

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#518) tbs válasza neduddki (#517) üzenetére


tbs
addikt

:DDD Aszittem scifi, nem is értettem, mit eszel rajta...

West Wing típusú holmikat nem csípem, szori. ;)

(#519) neduddki válasza tbs (#518) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

HAt ha tucc meg ww tipusut akkor aszt en is es esmeroeim is nagy halaval fogadnak, mert az osszes tobbiek ehhe zkepst gyenge probalkozas:- )))
mongyuk az bisztos hogy nem 12 egy tucat sorozat az bisztos:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#520) tbs válasza neduddki (#519) üzenetére


tbs
addikt

Mondom: szori... Nem ösmerem a kínálatot. :(

(#521) neduddki válasza tbs (#520) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Nezz bele, egyszerin imadom hogy nem a szadbaragjak hanaem gondokodni kell, hogy ez msot mi vilt?:- )
A Criminla Minds-nek volt nehany kellems resze meg az elso evf-ban /cimekt ne kerdezz/ ill. a Tarantino /na meg szep:- )/ csi ami kegyetlen:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#522) tbs válasza neduddki (#521) üzenetére


tbs
addikt

Mondom nem köt le. Nem csípom az erőltetetten gondolkodtatni akaró műveket. Inkább egy jó könyv akkormár.

Scifi: Pitch Black pl. első körben nem nagyon scifi. Aztán az apró részletek... Pl. mikor Riddik egy csontváz alapján rájön, (még napsütésben) hogy nem fény alapú a ''madarak'' tájékozódása. Vagy a világító ''maszatok'' lelőhelye. A zűrhajó. Stb. Látszik, hogy qrva sok gondolat van mögötte, de nem rágja szájba.
A te WW-d szájbarágja, hogy gondolkozz, meg a megoldást is... Egy nem különösebben csavaros részt láttam egyszer. Nekem felejtős. ;) Rágógumi sorozatból nekem a Skins jön be, mer' az legalább emberekkel foglalkozik. :DDD

(#523) neduddki válasza tbs (#522) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Koszonom a mosojjt:- ))) Utolagos engedelmeddel korbekuldtem a tszcseben a |mod: a ww rajongo| bornyuapoloknal es mindekinel jo kedvet gerjesztettel:- )))

udv

neduddki

p.s. hogy on-ok is legyunk a pics bleknek az elso reszert megbocsatom a masodikat:- )))

[Szerkesztve]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#524) tbs válasza neduddki (#523) üzenetére


tbs
addikt

:DDD No, má' vót értelme bepötyögnöm a ''viszolygásom''. SG meg Lost meg Heroes meg 24 is bőven hasonló sorsra jutott, ne aggódj. Eccerű agyam van, na. ;]

(#525) Nimrod válasza doc (#515) üzenetére


Nimrod
addikt

A harácsolókon én is meglepődtem, azt az egy részét néztem meg magyarul amiben ''feltűntek''. Kár, hogy több részben nem hozták elő őket. Van róluk valami infó, hogy milyen lények is voltak ezek? Valami olyasmi mint mondjuk az ST: Voyager-ben a hunter?

(#526) neduddki válasza tbs (#524) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

sg azt a tv2 baszta el nalam:- ( lost-bol vegignesztem az s1-et asztan beleuntam, heroes-t no nezi en alszom, a 24 meg az ww mellet genge kezdo /pl. elnoki lemondatas/:- )

udv

neduddki

p.s. akokr mar egyikunk sem let hijjaba:- )

mod: Nimrod: a kivalo Sarenity pont aszt magyarazza /felteve ha jol ertem a kerdest:- )/

[Szerkesztve]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#527) tbs válasza neduddki (#526) üzenetére


tbs
addikt

OFFOFFOFF
Gondolkodós csavargatásból nálam a ''Játsz/ma'' a szint. Jobbakat nem értem :DDD rosszabb meg túl egyszerű... ;]

(#528) neduddki válasza tbs (#527) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Azon mit kell gondolkodni?/a film egeszet ismerve/:- ))) /picit tulkevertek a vegere szerintem, de nem rossz/

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#529) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

MEgnesztem: [link] : kar volt:- (((
nem olvastam az eredeti based on-t de kitantam es ez attol tartok nem a zsenim dicseri:- )))
/es akkro feszegessuk meg egykcisit az elmutl ehtek temajat:/arra a kerdesre, hogy lehet-e a Serenity ala megkaptam a vlaszt: sajos lehet:- (((

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#530) csibor válasza Integra (#511) üzenetére


csibor
őstag

Ez a hallhatatlan sorozat,vagy keverem valamivel?De az biztos hogy olvastam már tőle.

(#531) Nimrod válasza neduddki (#526) üzenetére


Nimrod
addikt

Ezt találtam:

The crew discovers a log recorded after the disaster by an Alliance officer, who reveals that the Alliance added a drug designed to suppress aggression, and therefore eliminate violence, into the air supply. The drug actually suppressed the people's desire to do anything, and they eventually died of starvation. However, a tenth of a percent of the population instead turned hyper-aggressive and mentally unstable: they became the Reavers.

Forrás:
[link]

Akkor ezek emberek voltak? :F

(#532) csibor válasza Nimrod (#531) üzenetére


csibor
őstag

Igen,rosszul sikerült a kísérlet.Nagyrészük meghalt a maradék meg átalakult.

(#533) neduddki válasza csibor (#532) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

En aszittem mind atalakult:- ) /mar akit nem ettek meg, akit csak felig esznek meg az is fosztova valik? mint afarkasember v. vampir???:- )))/

udv

neduddki

mod: amugy gratulakok a 11:50-es mai kezdeshez, akkor ennke nem vette el az elejt a pana:- (((

[Szerkesztve]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#534) csibor válasza neduddki (#533) üzenetére


csibor
őstag

A film szerint nagy részükre úgy hatott a bolygójukon beadott szer,hogy nem ettek ittak,és nem csináltak semmit,lassan meghaltak.A maradék meg felpörgött,és belőlük lett a fosztó

(#535) neduddki válasza csibor (#534) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Juhejjj , tenyleg igazd van, i ma emlexem!! koszi:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#536) tbs válasza neduddki (#533) üzenetére


tbs
addikt

:( Megszokhattad volna már. A v3 képtelen időben kezdeni. ds9-okat vettem fel +/- 30 perc rátartással, de így is volt néha probléma...

(#537) csibor válasza tbs (#536) üzenetére


csibor
őstag

Port.hu-n 11:50 irták a kezdést,és bejöt.

(#538) tbs válasza csibor (#537) üzenetére


tbs
addikt

Lehet azóta javultak, a felvevő szkript is a port.hu-ból táplálkozott ~3 éve volt. Akkor biza durván tudtak alkotni. ;)

Szóval ''netuddki'' benézett valamit... ;]

(#539) zsiga667


zsiga667
addikt

Jópár éve a TV-újságokban nyomatták elég rendesen ezt a ShowView kódos rendszert [link] (beütöd a műsor kódját, a videó meg automatikusan felveszi amint elkezdődik), ez azóta kihalt?

(#540) neduddki válasza tbs (#536) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Aze van 7 perccel hamrabbr allitvaes 10 percel kesobbre es heti ismetlesre:- )))
De ki a f! gondolta hogegyszer csk gondolnak vmit es nem doreli kezdeseb lesznek:- (
De vegul is megszokhattam volna mar a magyar tv-nel:- (

udv

neduddki

p.s. vegul is ha belgondolk ez eldontotte dolgokat

Csibor: meg a fene nezegeti a port-ot meg radioujsagot egyfijtaban: - (

mod: zsiga667: azzla cska az a baj hogyha nem oda volt love az adas ahova ok gondoltak akkor cseszhetted:- ( vps/pdc meg nincs:- ( de errol mar a asztali dsvd felve tptyikban parszor kiorjogtuk magunkat:- (

[Szerkesztve]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#541) csibor válasza neduddki (#540) üzenetére


csibor
őstag

Csak a port.hu tudom megnézni,semilyen papír alapú újságot nem tartok.

(#542) bandiras2


bandiras2
senior tag

Olvasom az Erdőhold második kötetét, és le vagyok döbbenve milyen fordulatot vett a storyline. Hát nem kiderült hogy ne független univerzum, hanem egy másikba toldották bele?
De nem mondom el melyikbe, mert az nagyon spoiler lenne, de aki meg nem olvasta azt a ciklust, annak meg nem üt akkorát :(

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#543) doc


doc
nagyúr

dr who-t ismeri itt valaki?
elkezdtem nézni a régi (1963) sorozatot is, elég érdekes :)
meg tegnap néztem meg az új 3x10-et, na az hatalmasat ütött... a párom félig a takaró alól nézte :DD

MOD: egyébként tervezem egy Logout-os ismertető megírását, csak időm nincs rá sosem :(

[Szerkesztve]

(#544) csibor válasza doc (#543) üzenetére


csibor
őstag

Nekem tetszett,bár elég hézagosan láttam.Az a utolsó rész mikor átalakul fiatalabb férfinek?

(#545) Nimrod


Nimrod
addikt

Dűne kötetek közül melyiknek lenne érdemes még nekiesnem? Olvastam és láttam az alapművet meg a gyerekeket, elkezdtem olvasni a Harkonnen házról szólót és az utolsóba is belenyaltam (Chapterhouse), de nagyon szomorúnak tűni. :(

(#546) doc válasza csibor (#544) üzenetére


doc
nagyúr

hogy érted hogy hézagos?
a részek általában nagyon lazán függnek csak össze, de van mikor rendesen épülnek egymásra, itt-ott vannak utalások régebbi részekre, meg persze vannak dupla részek is
''utolsó'' rész nincs, perpill. a(z új) harmadik évad közepén jár, amire te gondolsz az valószínűleg az első évad vége lehet (mikor a ''nagyfülűből'' lesz egy vékony arcú srác)
amúgy ilyen átalakulásból eddig 11 történt :)
igen érdekes sorozat, gyakran vannak kifejezetten aranyos, vidám történetek, de néha (pl. a 3x10) rendesen rémisztő...
na majd írok ismertetőt, megérdemli a sorozat!

(#547) csibor válasza doc (#546) üzenetére


csibor
őstag

Csak minden második,harmadik részt láttam amit leadott retek klub.

(#548) doc válasza csibor (#547) üzenetére


doc
nagyúr

hát úgy nem csoda hogy hézagosnak találtad :DD
az első évadban (ami magyar tv-kben ment) voltak azért ide-oda utalgatások, sőt az egész a ''bad wolf'' vonal körül mozgott, majdnem minden részben megjelent valahogy
én először a cool-on láttam, kb úgy mint te, és sokat én sem értettem belőle, de mikor elkezdtem az első résztől nézni, egyből más volt a szitu :D

(#549) neduddki válasza doc (#543) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Es tenyleg jo? akar aregi akar az uj?
es hogy volt a kivlo retekben is hmmmm napra kesz vagyok az ma bisztos:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#550) doc válasza neduddki (#549) üzenetére


doc
nagyúr

az hogy jo vagy nem, erosen szubjektiv :)
en imadom, az ujat foleg, a regin azert latszik hogy kozel fel evszazados, de azert az is erdekes
ahogy mondtam, nagyon sok fele resz van, az aranyos kis vigjatek jellegutol a komoly thrilleres/horroros reszekig
mondjuk az uj sorozat elso resze (''Rose'', magyar forditasban ''A probababak tamadasa'') nem egy hatalmas durranas, eleg atlagos resz
lassan tenyleg megirom azt az ismertetot :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.