Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) doc válasza parandroid (#646) üzenetére


doc
nagyúr

ez durva lesz :D
kíváncsi vagyok mit hoznak ki Pratchett-ből. Sajna az ilyen tomény humorkoncentrátumot elég nehéz filmre vinni...

(#652) brownus válasza vallas (#650) üzenetére


brownus
veterán

hmm, de nem hd-ra gondolom...

(#653) vallas válasza brownus (#652) üzenetére


vallas
senior tag

Nem nem :( :( , sima divx, mert azt nem tudja a dvd lejátszóm, meg nincs HD ready lcd-se, és még egy évig nem is tervezem :O

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#654) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

Na lassan vegzek endzsivel... ablak es ajtokuszob bekeszitve, de hijjab gyunnek a hosszu teli estek, az sg-nek megsem fulik nekifogni, pedig hogy szerettem... /dogojon meg TV2:- ((( gyun eszmeb elonezes bojkotott hirdettem a tv2 ellen, kizarolg csak panavel felvett musort vagyok hajlando ezentul nezni:- (((/
de ugy erzem a criminal 2 masodik fele meg gyorsan le fog porogni:- )
habar lehet hogy ww be ken izgatni meg egyszer:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#655) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

Na vegesztem az ablakkal, hmmmm haaaatttt ergyszer meg lehett nezni , de akkor sem egy durranas:- ((( /es amugy hol a sci? de meg ez a legkevesebb:- (/
van benne jo otlet meg mittom en de vhogy nem tud meglepni es igazan szorkoztatni raadsaul egy ennyire sablonos veg:- (
szoval nagy csalodas:- (

udv

neduddki

p.s. meghyek eresek egy kuszobot...

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#656) doc válasza neduddki (#655) üzenetére


doc
nagyúr

ablak? :F wtf?

ha a küszöb a thresholdot akarja jelenteni, szerintem felesleges belevágnod, életem egyik legnagyobb sorozat-csalódása volt :(

(#657) neduddki válasza doc (#656) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

A lost room, /mert annyit alnak az balka elott:- )/

udv

neduddki

mod: bocs ezt tenykeg nem mondtam hogy igy hivom, amugy meg lehtne ajto is, mert az meg tttbet van:- )

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#658) parandroid válasza neduddki (#657) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Lost Roomot akkor lehet meg sem nézem, bár hat részt azért végig lehet szenvedni, legfeljebb beletekergetek. Threshold nekem bejött.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#659) doc válasza parandroid (#658) üzenetére


doc
nagyúr

szerintem a Lost room nagyon jó, nekem abszolút bejött, csak kár hogy gyak. semmi nem derül ki belőle, semmit nem magyaráznak meg :(
threshold lehetett volna nagyon jó, de sajna elcseszték (szigorúan szvsz)
már az zavar benne hogy rengeteg az értelmetlen technoblabla, meg hasonló baromságok...

(#660) neduddki válasza parandroid (#658) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

HUzza a ...-ba Te beszete ra!!!!:- (((

udv

neduddki

p.s. :- )))

mod: off mondom: off fa...eneket ebbe a atalakitoba:- (((

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#661) parandroid válasza neduddki (#660) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

:D

És? Csak annyit mondtam, hogy jó hangzik. ;]

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#662) bambano válasza parandroid (#628) üzenetére


bambano
titán

Jézus, ennyire unalmas, cselekmény nélküli, összekavart sorozatot rég láttam, mint a treshold... az a baj vele, hogy túl későn törölték...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#663) doc válasza bambano (#662) üzenetére


doc
nagyúr

pedig a pilotból akár még valami igazán jó is lehetett volna
sajnos nem lett :(

(#664) parandroid válasza bambano (#662) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

:DDD

Nekem tetszett. Tök igzi volt.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#665) doc válasza parandroid (#664) üzenetére


doc
nagyúr

ízlés dolga :) meglepő módon a páromnak is tetszik, pedig ő meg a scifi...
bár mostanában sikerült rávennem a 4400-ra is, ami szintén tetszik neki szóval a végén még lesz belőle valami :DD

(#666) neduddki válasza parandroid (#628) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Na elkezdtem a Batt..-t hattt inkabb nemirok semmit:- (((

udv

neduddki

p.s. de: kecsegbesjto:- (((

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#667) tbs válasza neduddki (#666) üzenetére


tbs
addikt

Egyetértünk. Ha elég kitartó vagy, azért végig lehet ülni. Szerencsére jó rövid sorozat. (Lesz.)

Ilyes sf ínséges időben ennyi is öröm.

(#668) doc válasza neduddki (#666) üzenetére


doc
nagyúr

kitermelt már magából a világtörténelem olyan SF filmet amit nem fikáztál? :U
a BSG szerintem például az utóbbi évek egyik legjobb SF sorozata...

(#669) neduddki válasza doc (#668) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

HA csak szar csinlanak:- (((
attol hogy sf, meg vannak benen urhajok meg sugarizek, attol meg nem artana JO sztori, JOL megirva, JO szereplok, JO parb eszedek, JO szineszi jatek...
de mondk amit szerettek maig: Dune /eredeti/, SG /a sorozatot is kedveltem az ewlejn asztan tv2 elvette a kedvem/, 22 evet is birom meg mittom en...

udv

neduddki

p.s. tan 10en par eves kromban ertekeltem volna, de igy ven fejjel:- (((

mod: amugy meg ha jo: akkor ww, kriminalmajdsz, studio60

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#670) tbs válasza neduddki (#669) üzenetére


tbs
addikt

Mindig meglepődöm, hogy az SG-t jónak tartod, pláne a Dűne mozi mellett... :DDD

(#671) neduddki válasza tbs (#670) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Imadom a sivatagos szorikat /PD miatt:- )))/ valoszinuleg az varazsolt el:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#672) doc válasza neduddki (#669) üzenetére


doc
nagyúr

nyilván semmi közöm az ízlésedhez, csak furcsállottam :)
sugárizét én nem láttam BSG-ben inkább kinetikus elven működő fegyvereket, de lehet csak nem figyeltem :D
a sztori szerintem jó, néha egy-egy gagyi résszel
a dialógusokkal és színészekkel szintén semmi bajom (sőt!)

de ez nyilván az én véleményem, ha neked nem tetszik az meg a tiéd ;)

én meg pl. a balettet rühellem, de van akinek az a művészet csúcsa :D

(#673) brownus válasza neduddki (#669) üzenetére


brownus
veterán

ez fura, a bsg nem tetszik de az sg igen? ott jok az általad felsoroltak :P
próbáld meg a bsg-ét 1 cigi mellett... (is)

(#674) doc válasza brownus (#673) üzenetére


doc
nagyúr

lehet hogy a komor hangulat nem tetszik neki, végül is az SG-ben alap a happy end, ritkán vannak igazán borongós hangulatú részek, bár annyira azért nem komolytalan mint az (egyébként nagyon aranyos, jópofi) Eureka :)

(#675) parandroid válasza neduddki (#669) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Akkor nekem biztos azért tetszett, mert én csak ízéves vagyok. :D

Az SG viszont az agyamra megy, nem bírom, ha egy sci-fi sorozatból ilyen kiterjedt hőseposzt csinálnak, a sztártreket is ezért nem csípem.

A Dűne tényleg jó, bár nekem a remake is tetszett.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#676) neduddki válasza brownus (#673) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Tom hogy ez ostagank emg gyakorolni kell az olvasast, de mondom ott az "eleje":- ) mod: sg1-et se neztem mar nagyon sok eve:- (
A buzborzot meg hagy masra mar a bagot is halabubtetessel jutanam enm ha meg izesitve is vab:- ( /es ez nem vicc/

udv

neduddki

mod: doc: az hogy sotet vagy nem az nem hinnem hogy egy, amugy Eurekatol egy kevers miatt masra szmitottam, szovla kicsit nehz volt elkezdeni rohogni rajta, e asztan neha sikerult /sajan csak neha/

Robibaba: orulok neki hogy ezzela bojgomertu aggyal elvagy , neha irigylem mert aszem en mar teyelg tullpetem a 1x eves fazison:- )

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#677) brownus válasza neduddki (#676) üzenetére


brownus
veterán

szal adsz neki még egy esélyt, a pilot többeknek nem tetszett.

a második mondatot nem vágom kristály tisztán, ...zerotolerancia?

(#678) doc válasza brownus (#677) üzenetére


doc
nagyúr

kezdem elveszíteni a fonalat :D
de ha a bsg-ről van szó, a pilot nekem sem jött be igazán, annak ellenére hogy sokan a legjobb SF-sorozat pilotként emlegetik, meg hogy "így kéne pilot-ot csinálni". bevallom, én csak második nekifutásra néztem végig :)
viszont maga a sorozat már rendesen beindul, főleg mikor kezd fény derülni dolgokra... és a negyedik évad az utolsó lesz, tehát nem lesz elnyújtva mint a rétestészta (a harmadik évadban többször volt ilyen érzésem), hanem lesz szép kerek lezárása (reméljük, legalábbis)

(#679) brownus válasza doc (#678) üzenetére


brownus
veterán

én rögtön a 33al kezdtem, nem értettem a történéseket, aztán vlad szólt, hogy van egy két részes pilot is... pár hét alatt megnéztem a 3 évadot, aztán rákapott az asszony is, és vele is megnéztem

kezdem elveszíteni a fonalat
gondolom nem szereti a drogosokat :F ha így van akkor a bsg-ét se fogja. ott is isznak, amfetamin féleséget szednek, meg mindenféle bogyókat... sp: nem beszélve miss president betegségéről, aki durva hallucinogén gyógyszert szed...

(#680) doc válasza brownus (#679) üzenetére


doc
nagyúr

a legdurvább akkor is az XO (nem is önmagában az alkoholizmusa miatt, hanem mert mindezt a hajó második embereként teszi)
bár mindenkinek van vmi "stikkje" - pl. a külső szemmel tiszta elmebeteg Gaius sem kispályás :D a legjobb mikor Starbucks rányit, ő meg ott vergődik lehúzott nadrággal :DD

[ Szerkesztve ]

(#681) brownus válasza doc (#680) üzenetére


brownus
veterán

bsg_01_sp:

de jól végzi a munkáját(so-so),az a rész komoly volt amikor felrobbantották a víztárolót (de szép volt ahogy megcsinálták)
és le kellett zárni a zsilipeket, hogy ne terjedjen tovább a tűz és bent égett kb 50 ember. ő határozottan nemet mondott csífnek.

várom a karácsonyi szünetet, mamaszitával megnézzük a 3 évadot, aztán jöhet januárban a 4. jíháááá:D addigra meglesz a 3. évad is hdban.

a helyében én is magamhoz nyúlnék ha caprica6 állandóan az agyamban turkálna:D

[ Szerkesztve ]

(#682) doc válasza brownus (#681) üzenetére


doc
nagyúr

hát, ha már nő akkor inkább Boomer :)
a munkáját tényleg jól csinálja, de nekem az volt igazán meggyőző amit NEw Capricán csinált az ellenállásban, főleg a saját felesége... na az durva volt :Y
viszont mikor ő vezette a Galacticát, ott katasztrofálisan működött, érdekes hogy egy szinten lépett felfelé és már elveszett...

(#683) brownus válasza doc (#682) üzenetére


brownus
veterán

sp

hmm, akkor már xena:D

(#684) doc válasza brownus (#683) üzenetére


doc
nagyúr

ő sem rossz a szöszi hajjal :) bár nekem először nem esett le hogy ő az, csak mikor mások mondták (nem vagyok nagy széna-rajongó...)

rájöttem mi az az sp :D
én meg az előbb nem írtam oda, pedig nem ártott volna...

(#685) parandroid válasza doc (#684) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

sp

Vicces, de tényleg Xena a legjobb csajszi a srozatban. Mondjuk azért ez a Gaius egy mocskos mázlista, nem tudom, mennyire érdemli meg azt az ágyjelenetet CapricaSix és Xena között... :U

A negyedik évad meg még nem letisztázott, hogy vajon egyben lemegy-e. Állítólag terveznek egy hosszabb szünetet a felénél, és így gyakorlatilag több mint fél év alatt nyomnák le a huszonkét részt... :(

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#686) neduddki válasza doc (#678) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Egyertek ahogy haladok egyre jobban bele ugy fogyaszhatobba valik , de meg igy sem az igazi: - (

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#687) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

Na megnesztem Idogep ezen valtozatat:

szamomra is meglepo modon egesz fogyaszthato volt, meg is lepodtem:- )

udv

neduddki

p.s. na jo csaladi hagyomanyiook:- )

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#688) brownus válasza tbs (#670) üzenetére


brownus
veterán

szia,

most vettem át a hyperion első 3 kötetét;
- titánok lázadása
- a fájdalom ura
- a fájdalom völgye 1. (a köv részt majd...)

holnap elkezdem:) bódottá van

mé raktam offba?

(2001es kiadás, szeretem a strapabíró keményborítós könyveket (is))

[ Szerkesztve ]

(#689) tbs válasza brownus (#688) üzenetére


tbs
addikt

:R Nemalszolhétvégén... :DDD

(#690) brownus válasza tbs (#689) üzenetére


brownus
veterán

Haladok-haladok, Kassad egy őrült, eddig a kedvenc szereplőm... amit a műholdakkal mívelt, anyám borogass :R

kibaszott jó filmet lehetne ebből csinálni, ha lenne 300mill dollárom, az első 3 kötet forgatókönyve már a zsebemben lenne, és cameron vagy toro lenne a rendező....

(#691) doc


doc
nagyúr

ma megnéztem a Journeyman 1x10-et, egyre jobb ez a sorozat, kár hogy sajna ez is cancelt kap :(

(#692) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

Hiveim a sci-fi-ben nagjo hirt szeretnek kozlni Ve'letek!!! Melles imigyen hangzatrik: Space 1999 s1!!!

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#693) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Beszédhibás barátunk már magánbeszélgetés során lebaszott érte, de azért elmondanám, hogy nekem tetszett a Tin Man.

Máshol már írtam róla, de mivel logoutról nem lehet normálisan linkelni, beírom ide is, mindenféle elterelő sallangok nélkül:

Most néztem a SciFi Channel Tin Manjét, nekem kimondottan bejött. Kreatív, szép, szórakoztató, kellően klisés, kellően közhelyes, korrektül megspékelve némi eyecandyvel.
Ez is 3 részes volt, elsüthették volna trilógiának, de nem: leadták három egymást követő napon. Személy szerint vevő vagyok a DVD-re, ha megjelenik - persze kint (amazon rulez), mert addig nem bírok várni, amíg nálunk is kiadják.

Amúgy részben a nosztalgia dolgozik bennem, emlékszem még a Krull bolygóra, a Gorra, meg az összes többi hasonszőrű B kategóriás fantasyre, amik gyerekkorom meghatározó filmélményei voltak, és ez valahogy azokkal volt rokon, persze mai köntösben, a mai ízlésvilágnak megfelelően.

Ps: Amúgy SciFi Channel lesz most nálunk is, nem? Akkor azért van rá esély, hogy jövőre a karácsonyi szezonban ellövik ezt itt is.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#694) foreverapa válasza vallas (#601) üzenetére


foreverapa
újonc

2008 január 31 . avp2 :DD :DD
szinkronizálva a mozikban :DD :DD

(#695) neduddki válasza foreverapa (#694) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

hat mar az elso utani snagy hitvitak votak:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#696) DArchAngel válasza foreverapa (#694) üzenetére


DArchAngel
tag

Ennek most nem tudok tiszta szívvel örülni...
Az első után nem.

''Hand of fate is moving, and the finger points to You...''

(#697) Alex123


Alex123
senior tag

BÚÉK!!!

Valaki ismeri az "Ütődöttek az űrből" című alkotást?

Mi lehet az erdeti címe, mikor készült, stb...

- Alex -

(#698) DArchAngel válasza Alex123 (#697) üzenetére


DArchAngel
tag

Morons from Outer Space, de láttam, már megtaláltad egy másik fórumon :))

''Hand of fate is moving, and the finger points to You...''

(#699) Drizzt


Drizzt
nagyúr

A sci-fi mesterei sorozatot nézitek? Vannak benne jó részek, de persze gyengébbek is, szerintem érdemes nézni.

I am having fun staying poor.

(#700) tomazin válasza Drizzt (#699) üzenetére


tomazin
veterán

én most néztem meg az első 2 részt,és az első nagyon ott volt...a második szvsz kevésbé,de pozitív utópia esetén ez sztem nem csoda

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.