Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:13

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S2 - téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36009) Doosa


Doosa
aktív tag

3 napja van fent a Neat 4.4.2. Eddig tökéletesen hibátlan, ugyan olyan stabil mint a 4.1, eddig nálam semmi nem jelzett kompatibilitási problémát.
Villám gyors, teljesen folyamatos és amibe tényleg észrevehető talán a különbség más romokhoz képest, hogy a multitask eszméletlen folyamatos. :C

Én fél nap után át tettem ART-ra, kerestem a különbséget és már csak a placebo miatt, arra számítottam, hogy majd odab**sz, de igazából, én nem látok különbséget. 3 játékkal játszottam, amelyik egy picit kevés fps-el futott, az ART-ba is, úgy futott, ami tökéletesen ment az úgy is maradt. Antutuba pedig egy kicsit kevesebb pontot hozott. De azért tök jó, hogy működik biztos jó lesz ez még. :DD
A rendszer alapból kb annyira módosítható, mit egy átlagos Neat, azért egy picit elmarad a CM-től. Az alapból elég kevés app van, úgyhogy mindenki eldöntheti mit telepít.

Akkumulátor időbe eddig nálam a legjobbak között van, de azért azt fontos megjegyezni, hogy ilyesmiről 3 nap után kár beszélni. Minden esetre hozta a 2 napot folyamatos wifi-vel és 3 óra kijelzővel és nem merítettem le.

Ja és alapból 185 a dpi, ami elsőre tök jól néz ki, de sok helyen előnytelen, úgyhogy én áttettem 210-re ez úgy nekem tökéletes. EZT AZ APP-OT NEM AJÁNLOM, ahogy a leírásba is van bootloop-ol a teló tőle, lehet ez csak ritka jelenség, de inkább a jól bevált root expoler-t ajánlom. :K

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.