Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#7351) Sógi válasza Die HaPpY :) (#7279) üzenetére


Sógi
addikt

Odexhez vagy deodexhez való? Nem találtam erről infót... :U

(#7352) F-ECT$ válasza Psytech (#7167) üzenetére


F-ECT$
titán

Melyik operát használod a háromból? Nekem nem küldi el kétszer, de a mobile-ban ha befejezem az írást, és rányomok a "Kész"-re, akkor egyből küld, pedig régebben ekkor még lehetett szerkeszteni és csak az "Ok"-ra küldte el.

Dive ever, work never.

(#7353) Szellem. válasza Rotate (#7309) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Érdekes ez a bugzás dolog. Nekem eddig semmi.
Viszont a GB-nél meg volt olyan, hogy valamiért a naplóba fagyott a teló és csak a ki és bekapcsolás segített. Másnál azt nem tapasztaltam.
Érdekesek ezek nagyon.

(#7354) derrik


derrik
őstag

valaki írta hogy a névjegyzék laphoz van valami javítás! Egy linket kereteket ??

(#7355) HUTCHDB válasza F-ECT$ (#7352) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

igen, az opera mobile fektetett, de csak fektetett helyzetben keszre elkuldi a hsz-t.

latom gond van a lockscreen-es idojarassal.
a miui-nal kb. fel eve van ez a funkcio.
mivel tegnap proba utan levettem az ics-t , igy nem tudom megnezni, hogy ezt a samsung app, vagy a google news and weather program teszi ki.
szoval miui-n is korabban csak neztem, hogy mi ez a lock-on levo hibas fok celsius kijelzes.
a miui-nal a google n&w teszi ki a zarra az erteket es a kis pl. napocskat.
ha az ics-nel is ez a helyzet, akkor azt javallom, hogy probaljatok egy manualis frissites a programon (news and weather) belul elvegezni es aztan ellenorizni a lock-ot.

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#7356) Psytech válasza F-ECT$ (#7352) üzenetére


Psytech
senior tag

Mobilt használom én is, és az volt az észrevételem, hogy akkor küldte kétszer, ha az ok-ra nyomtam. Én is észrevettem, hogy akkor azonnal küldi, úgy sejtem, hogy akkor küldi el 2x ha így csinálom. Nálam a user agent: desktop, flash:megjelenít. Mást még nem állítgattam át.

(#7357) djapor96


djapor96
őstag

Valaki meg tudja mondani hogy a Load Monitor mit csinál? Mire való?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.landak.loadmon

[ Szerkesztve ]

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#7358) VD


VD
őstag

Egy nap ICS után, Én is az elégedett tábort erősítem!

Alkalmazások pöcre indulnak és egyik sem FC-zet.

A többeknél jelentkezett SW frissítés ikon bug sem jelentkezett.

A görgetés meg megszokás kérdése. Nekem spec jobban bejön ez az új dinamikus görgetés. Hozzáteszem kolléga Galaxy Nexus-án ugyan ilyen.

Sőt még egy pozitívum, egy a GB alatt ritkán, de jelentkező BUG is megszűnt. Rengeteget hívom vissza az embereket. (Ez van, nekem "ingyen" van, ők meg a "csak csörgetlek csomagra" fizettek elő) 10-ből egyszer de előfordult, hogy a kinyomott hívót próbáltam rögtön újratárcsázni, de ilyenkor "kifagyott" a tárcsázó. Rendszerint taskmanager-ben kellet egy kényszerleállítást nyomni, hogy renbe jöjjön. Na ez most megszűnt!

(#7359) pzstm


pzstm
titán

akartam telepíteni egy alkalmazást, erre kiírta, hogy nem tudja SD kártyára telepíteni ;(((((
Marketből a fake-call-me nem ment fel...ugyebár kamera bajom is volt, szóval lehet most tolok rá egy factory resetet és felrakom még egyszer. Esetleg valami finom főzelék nem teljesen stock nincsen? ;] :P

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#7360) laca71


laca71
aktív tag

Sziasztok !
A pozitív tábort erősítem én is....
Eddig hibamentes az ICS.
Laca

(#7361) Rotate válasza Psytech (#7356) üzenetére


Rotate
veterán

lehet véletlenül duplán klikkeltél... én mindig OK-kal küldöm, de nincs gond :)

(#7362) Psytech válasza Rotate (#7361) üzenetére


Psytech
senior tag

Elsőre én is azt hittem, de másodjára már kételkedtem :D na de ez is most mobilról megy majd és a kész-re nyomok, mindjárt meglátjuk :D

Szerk: most jónak tűnik :))

[ Szerkesztve ]

(#7363) pzstm


pzstm
titán

no factory resetet csináltam és úgy raktam vissza wanamlite stock romot, mostmár tökéletes a kamera és alkalmazások telepítése is. :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#7364) agabe


agabe
addikt

egyre több a pozitív tapasztalat ....
a végén még felteszem nemsokára én is :)

(#7365) mykos válasza kungzi (#7340) üzenetére


mykos
aktív tag

Akkor a szervizben találkozunk...
Úgy néz ki a belső flash beadta a kulcsot a telómba. A ram része írható, de nem menti le az eepromba így kikapcsolásig jól működik. Ezért látom újraindulás után mindig a február 13.-i állapotot.
Kezd kicsit sok lenni a szerviz, nem lesz ennek jó vége.... :U

AS8935G, TM G3 Custom, TM DE .50 AE HK, SGS2, SG Alpha ghfr77vvt76buzzu89v 6ztt

(#7366) kungzi válasza agabe (#7342) üzenetére


kungzi
veterán

a frisset

(#7367) HardRic


HardRic
addikt

Gyári nem tetszett, most wipe után felrakom az új Lite'ningot. Ha ez sem jön be akkor egy időre pápá ICS.

(#7368) adodaniel


adodaniel
őstag

adnék még egy esélyt este az ICS-nek, valaki le tudná írni (akár privátban) pontosan, hogy mit hogy csinált, hogy tökéletes lagmentes lett? én csináltam factory resetet, full wipe-ot előtte-utána, mégis a névjegyzék mintha be-beakadna

(#7369) zack


zack
nagyúr

HyperDroid Androidmeda v7 Final (Ha valakit még érdekel egyáltalán a Gb :) )

24h akkuhasználati idő, 3h59m bekapcsolt idő 9% töltöttség mellett.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#7370) Sógi


Sógi
addikt

Én is a hibamentes/elégedett stock odexed ICS használók közé tartozom, végig próbáltam mindent, amit használtam eddig GB-n, minden ok vele! :C
Már csak egy jkay kell és jó kis custom kernel egy kis procihúzogatáshoz :D

(#7371) zseko válasza mykos (#7365) üzenetére


zseko
veterán

Lehet hülyeség, de mi van akkor ha másik sim kártyát teszel bele? Nekem volt anno egy C100-as samsungom, annak egyszer kicsit túltöltöttem az agyát :DDD Az csinálta utána ezt, hogy bármit törölhettem, módosíthattam, az egész telefonkönyvet kitöröltem, egy ki/be kapcsolás után visszaállt minden. Egyszer valamiért sim kártyát cseréltem akkor tért észhez.

HR24.hu

(#7372) ERPY válasza kalapaacs (#7349) üzenetére


ERPY
őstag

Nálam is ugyanez a helyzet.

(#7373) zseko


zseko
veterán

Egy hiba: Opera Mobile használata alatt nem lehet vezérelni a PowerAmp-ot headsettel.

HR24.hu

(#7374) barbaron99 válasza lujika (#7312) üzenetére


barbaron99
tag

Köszönöm a segítséget, minden rendben zajlott. az alapján, ahogy leírtad. Én is dupla resetet csináltam, az új ICS rendszer abszolút hibátlanul üzemel! Egyenlőre semmi bug vagy lassulás nem tapasztalható nálam sem.
A hívás közben jelentkező visszhang és minőségromlás sajnos megmaradt. Mármint a hívó fél hall rosszul a túloldalon továbbra is, telefontartástól függően. Az 2.3-ban volt beszélgetés közben olyan, hogy hangminőség javítása, ami megoldotta a problémát (zajszűrés kikapcsolása / második mikrofon) de a beállítást a készülék nem jegyezte meg sosem sajnos, mindig visszaállt. Itt ezt a beállítást egyáltalán nem is találom. Ötlet?

(#7375) HardRic


HardRic
addikt

Vagy LitePro vagy a wipe tehet róla, de sokkal jobb a görgetés. Marad az ICS. :)

(#7376) smoli


smoli
aktív tag

Kb 24 órája használom teljes elégedettséggel az ICS-t.
Artu romjára toltam fel, de minden wipe-ot, resetet végigzongoráztam előtte, majd rootoltam az itt linkelt kernellel.
Semmilyen akadást lagot nem tapasztaltam, TBP-val visszaállított alkalmazásaim is mind működnek.
A zárolt képernyőre kihelyezett időjárás is működik!
Aksi idő fikarcnyit sem rosszabb mint GB alatt.
Szóval ... Ennyi! :C

(#7377) tesopapa válasza barbaron99 (#7374) üzenetére


tesopapa
aktív tag

Bocs barbaron99 nem neked ment, újnak szántam! :R

Megrögzött GB fanként adtam újabb esélyt a fagyinak a beták után (azokat egytől egyig elkaszáltam). Darky LPQ-t rágyúrtam wipe és minden túró nélkül R2 jóféle LA4-ére. Egyedül a LP+ sokallt be, de ez "természetes", a benne levő nova szépen dolgozik. Roottal, 100+ appal működésben nálam egy szinten van a GB-vel. Valami szép téma nekem hiányzik, mert ez így túl "szürke". Ezen kívül nincs kifogás. WiFi, GPS, Bt, Mail-ek, hívás közbeni hangminőség érezhetően jobb. :)

[ Szerkesztve ]

(#7378) pzstm válasza smoli (#7376) üzenetére


pzstm
titán

artu romjára toltam én is, de wipe nélkül voltak bajaim. Most délután full wipe-ot nyomtam neki és felraktam és tökéletes minden itt is :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#7379) Jadro válasza zack (#7369) üzenetére


Jadro
veterán

Engem érdekel, mert tegnapelőtt dobtam fel én is. :) Mondjuk kernelt cseréltem alatta Siyah-ra, mert nálam ez a redpill nem volt az igazi, bár lehet hogy csak több időt kellett volna hagynom neki. Viszont, a smartass governort preferálom, azt meg nem tudja. Frissítetted a kernelt, vagy az van alatta ami a romhoz van?

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#7380) F-ECT$


F-ECT$
titán

Van itt olyan, aki a belső 12 GB-os SD törléssel rakta fel az ics-t, és utána állított vissza alkalmazást és/vagy alkalmazás adatot? Van 8-10 játék (where's my water, ab, cut the rope, nfl qb, stb), aminek a mentését nem szívesen veszíteném el, és ezen kívül még további 5-6 app, aminek meg a beállításait (k9, elixir, bw, lgcamera, stb). Ezeket hogy érdemes visszatenni? Reinstall Play-ből és csak az adatok visszaállítására nyomjak tbp-ből?

A Samsung Apps-ból, GetJar-ból és Amazon store-ból hogy a legegyszerűbb visszanyerni azokat az appokat, amiket megvettem/letöltöttem onnan? (Pl a Dead Space az Appsból van meg, és a Play-ben nem is látszik, hogy telepítve van a telefonomon.)

Én eddig minden rom csere előtt mentettem az appokat tbp-vel, rom csere után onnan állítottam vissza amit kellett, így kb 15 perc alatt mindennel kész voltam, de most ics-re állás miatt gondoltam nyitnék tiszta lappal, csak a mentéseim/beállításaim kellenének.

Benned bízok Sógi, de hátha valaki más is csinált már ilyet.

Remélem nem kell 5x megkérdeznem még ezt, hogy jöjjön rá konstruktív válasz, de nem félek ezt megtenni, ha szükséges :D

Dive ever, work never.

(#7381) HardRic


HardRic
addikt

Édes f...
Nem működik a Screen Mode állítás Liteningon. Mintha mindig movie-ban lenne. Fuck, megy fel a stock deodexed.

(#7382) scapegt


scapegt
senior tag

Mit gondoltok, a "Csatlakoztatva a ... wi-fi hálózathoz" feliratot wifi bekapcsolása után el lehet tüntetni valahogy?

(#7383) ERPY válasza scapegt (#7382) üzenetére


ERPY
őstag

Kerestem már rá megoldást, de nem találtam sajna. Engem is mocskosul zavar. Nem tudom kinek tetszett ez meg annyira, hogy bele kellett tenni az ICS-be. Már az előző verziókban is benne volt.

[ Szerkesztve ]

(#7384) lan-celot


lan-celot
csendes tag

Nálam Kies-sel felment simán a ICS. Semmi hiba, minden megy ami eddig. Csak az ikonokat kellett újra rendezni. Képernyő feloldáshoz a szöveget nem értem, minek kell kiírni.

(#7386) pzstm válasza ERPY (#7383) üzenetére


pzstm
titán

épphogy feltűnik, én elviselem. Aztán főzelékekből okos emberek majd kiveszik ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#7387) Piwi válasza tesopapa (#7385) üzenetére


Piwi
addikt

uhh :) végre :) köszi a linket :C

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#7388) ToMmY_hun


ToMmY_hun
senior tag

Nem tudja valaki, hogy hogy lehet MIUI romot kikapcsolni azt, hogy full képernyős alkalmazásnál is le lehessen húzni a status bar-t?

C programmers never die, they are just cast into void.

(#7389) ForRedGlory válasza tesopapa (#7385) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Én már Wescript romját várom nagyon, fanatikusa vagyok :DDD

(#7390) pzstm válasza tesopapa (#7385) üzenetére


pzstm
titán

lassan gondolom jön Turkbey, Illusion és társaik. No meg persze Artu ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#7391) C.Brigante válasza tesopapa (#7385) üzenetére


C.Brigante
veterán

Koszi a linket. Cserelem le ezt a gyarit, sajnos szarra eszi az aksit...

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#7392) smoli válasza C.Brigante (#7391) üzenetére


smoli
aktív tag

Serintem user error. Bocs.

(#7393) tesopapa válasza C.Brigante (#7391) üzenetére


tesopapa
aktív tag

Alfás siyah kernel van benne. Akkuidő jóságról nem túl híresek a munkái , de bízzunk benne!
Baromi lassan kúszik lefele. :O

(#7390) pzstm Hát persze, hogy meglessük mit mixel össze a Mi Hókuszpókunk :DDD

Bár a főzeteknek még idő kell hogy jó scriptek, tweakek szülessenek meg hozzá.
Jó lesz ez :C

[ Szerkesztve ]

(#7394) #68216320


#68216320
törölt tag

Nem rossz ez az ics. Csak most vettem eszre, h minden segedprogram es root nelkul enged programokat es szolgaltatasokat kifagyasztani, amiket reboot utan is megoriz. Masik dolog, h nem tudom minek koszonheto, de a telepites ota egyre gyorsul a felhasznaloi elmeny tekinteteben. Gondolom a dalvik-cache egyre telitodik. Osszessegeben tetszik.

(#7395) pzstm válasza tesopapa (#7393) üzenetére


pzstm
titán

én most addig amíg főzöcskéznek tökéletesen elleszek/vagyok a factory reset után felrakott wanam féle deodexed rommal. ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#7396) zseko válasza F-ECT$ (#7380) üzenetére


zseko
veterán

Én úgy tettem fel. Kódos reset, Odin, aztán visszaállítottam a produkt kódot XEH-re ami csinált megint egy full resetet.

Legtöbb programot úgy tettem vissza, hogy újra telepítettem őket és csak az adatok visszaállítására nyomtam. Egy párat meg a TBP-ből teljesen visszaállítottam.

A SamsungApps-nél mikor elindítod nyomni kell egy menü gombot, aztán ott lesz olyan hogy letöltések és ott lesznek amit eddig letöltöttél. Innen visszatéve ingyenes marad, mert ha kikeresed a listában rendesen akkor ott meg fizetős. Nem tudták úgy megoldani mint ahogy a Marketben (vagy most már Play) van. Ami innen van meg azt én sem látom a Play-ben.

Arra figyelj, hogy én pl. nem tudtam addig visszatelepíteni 1-2 dolgot, köztük a Dead Space-t sem, amíg benne volt a külső SD kártya :((( Mérgemben megvettem Marketen is a játékot, de úgy se ment fel addig amíg le nem választottam az SD kártyát :((( :((( Valami olyasmit írt ki, hogy hiba történt, nem telepíthető az SD kártyára. Leválasztás után jó lett.. :F A TBP-vel sem tudtam visszatenni addig, mert kipróbáltam, de nem csinált semmit a progi. Vagyis forgott-forgott, de nem haladt. Újratelepítés után már vissza tudtam állítani a játékmentést.

Ezen kívül különösebb gondom nem volt. De inkább a tiszta installt választottam.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#7397) WaterWave válasza tesopapa (#7385) üzenetére


WaterWave
veterán

WOW :)) már szedem is

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#7398) F-ECT$ válasza zseko (#7396) üzenetére


F-ECT$
titán

Köszi. Az Apps hogy azonosít "engem", imei alapján?

Dive ever, work never.

(#7399) C.Brigante válasza smoli (#7392) üzenetére


C.Brigante
veterán

Birom az ilyen gagyi elcsepelt hsz-eket mint ez.... te mar csak tudod mi lehet nalam!

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#7400) smoli válasza tesopapa (#7385) üzenetére


smoli
aktív tag

Egy időben én is nagy Criskelo fan voltam, kíváncsian várom mit hoz ki az ICS-ből.
Habár ezt a verziót valószínűleg hagyom másra tesztelni, márcsak az alpha siyah miatt is.

(#7399) C.Brigante nem kötekedésből írtam. Sőt, hsz. végén ott a "bocs" is, gondoltam, hogy így fogod lereagálni. Többen jeleztük, hogy az aksiidő teljesen rendben.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.