Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#43851) nfsu17 válasza Varszegig (#43850) üzenetére


nfsu17
veterán

Persze, tudom, hülyén (vagyis nem teljesen jól) fogalmaztam. Sorry, de köszi. Az usb csatira írtam (volna) a garanciát, de elég pongyolán és félreérthetően fogalmaztam, sorry, nem a Te hibád. :B

Más: ezen az IntelliRing-es oldalon lévő screenshotokon lévő kék téma az micsoda? Kék a wifi, kék az idő, kék minden. Mondjuk úgy tudom a samoled nem nagyon szereti ezt, de nekem picit tetszik. :B Kérdés meddig.
ROMolás nélkül hogy tudnám ilyenné varázsolni?

(#43852) Weeman1 válasza zack (#43848) üzenetére


Weeman1
veterán

Bocs,azt hittem te voltál. :D

Xiaomi 11T Pro

(#43853) szasza87 válasza nfsu17 (#43851) üzenetére


szasza87
tag

Egy szűk 2 hónapja sikerült elkúrni a telóm 4.0.4-es wipe-al! (akkor is tisztában voltam a gyári kerneles wipeolással és most is... hogy mégis hogy sikerült azt hagyjuk! :D ) akkor meggyógyitottam de most gariztatnám! Gondolom alaplap csere! Annyi lenne a kérdésem hogy milyen dumával lehetne gariztatni? esetleg h kies frissítés közben elszállt? vagy mivel! Mert gondolom azt nem hiszik el hogy a gyári romos formázás nyírta ki?!

Bocsi nfsu17, ez új kérdés akart lenni!:)

[ Szerkesztve ]

(#43854) Weeman1 válasza szasza87 (#43853) üzenetére


Weeman1
veterán

Mond azt hogy a Kiessel frissítettél,
és azóta nem kapcsol be. :)

Xiaomi 11T Pro

(#43855) nfsu17 válasza szasza87 (#43853) üzenetére


nfsu17
veterán

Szerintem is azt kell mondani. Vagy OTA-n frissített, újraindult, de azóta semmi.

(#43856) szasza87 válasza nfsu17 (#43855) üzenetére


szasza87
tag

Okés! köszi szépen! Mert download / recovery van,de az i9100 feliratnál megáll! Gondolom a memochip ment benne offra!

(#43857) Arcanis válasza szasza87 (#43856) üzenetére


Arcanis
aktív tag

Custom binary count mennyit mutat? (Download módban látszik)

(#43858) szasza87 válasza Arcanis (#43857) üzenetére


szasza87
tag

0-t mutat! nem nagyon használok főzött romot amit mégis azt mobile odinnal tolom fel így nem megy a számláló! rootolni szintén telóról szoktam így ott sem számol!

[ Szerkesztve ]

(#43859) ERPY


ERPY
őstag

Ma délelőtt sikeresen hazavágtam a telómat. Az alábbiakat csak azért írom le, hogy példaként ilyen is előfordulhat.
Az új marketet akartam eltávolítani amit tesztelni tettem fel, és lusta voltam a filekezelőből törölni, mert a Titanium Backupba voltam éppen, mondom leszedem azzal. Rákatt hogy leszedje, bumm restart. Szépen megjelent a fekete alapon fehér Samsung felirat 1 másodpercre, majd fekete képernyő, és ennyi.
Nyomom hosszan a kikapcsot, majd újra felvillan 1 másodpercre a Samu logo, fekete képernyő és semmi tovább.
Na mondom irány CWMR, megy vissza a mentésem. Hopsz, nincs recoverym se, csak Samu logo, majd fekete képernyő. Rádugom töltőre mert nem sok kakaó volt már benne, ekkor 1 másodpercre felvillan az akksi ikon, majd fekete képernyő, ennyi. Töltés a környékben sem volt.
Kb. 20. próbálkozás után sikerült download módba tennem (nem azért mert béna vagyok, hanem még odáig sem jutott el), ekkor gyorsan PC-re dugtam, ODIN előkeres, majd gyorsan lezúztam a Siyah kernel odinos verzáját, feltettem azt. (Romot nem akartam feltenni, mert minek pöcsöljek vele, van mentésem)
Szal így már lett recoverym, beléptem, mentést visszatettem, és minden okés lett.
(Persze lett sárga háromszögem, számlálót kinulláztam hogy az se báncsa :DDD ja szememet.)

Szal a példa mutatja, ilyen is előfordulhat.

[ Szerkesztve ]

(#43860) TOZ válasza zack (#43848) üzenetére


TOZ
addikt

Intelliring jóféle.
30 napig meg van teszt verzio.

Btw. A CM-ben nektek a csendes orak mukodnek? Cm9.1 mintha nem tortenne semmi...

(#43861) belashx válasza szasza87 (#43858) üzenetére


belashx
senior tag

Hasonlóképp jártam, mint te. Simán javították. Igaz ez Írországban volt, de gondolom nálunk is jó ez a Kieses szöveg. Még nincs nálam, de Skypeon keresztül már láttam működni.
(Már alig várom, hogy a kezeim közé kaparintsam, és ROMolhassak tovább.) :DD

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#43862) szasza87 válasza belashx (#43861) üzenetére


szasza87
tag

Akkor jó!:D Remélem itt sem lesz vele gond! Gondolom nem mi vagyunk az egyetlenek akik így járnak... :U

(#43863) zack válasza TOZ (#43860) üzenetére


zack
nagyúr

Én megvettem. ;) 4-500ft nem vészes érte, és a ha be van állítva, egy olyan fícsört kap a telefon, ami nem gyengén emeli a testreszabhatóságot. A többi platformra szerintem nincs is hasonló.
Állítólag nem is sok a fogyasztása. :C

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#43864) TOZ válasza zack (#43863) üzenetére


TOZ
addikt

Ha jól teljesít az irodai környezetben nem fogom sajnálni rá a pénzt. Hasznos appokra sosem sajnáltam.

(#43865) adodaniel


adodaniel
őstag

A kijelző beégésre a teljes 2 éves (és 3 hónapos) garancia vonatkozik? Halványan az alsó 4 állandó ikon mintha beégett volna... :(

(#43866) Weeman1 válasza adodaniel (#43865) üzenetére


Weeman1
veterán

Igen.

Xiaomi 11T Pro

(#43867) kungzi


kungzi
veterán

cm-10-20121014-EXPERIMENTAL-i9100-GCC.zip

ez most milyen rom? milyen újítás van benne, hogy nem nightly a neve?

amúgy meg új rom! cm-10-20121015-EXPERIMENTAL-i9100-jbmali-oshwc2-vsync_sysfs-changmin

[ Szerkesztve ]

(#43868) nfsu17


nfsu17
veterán

Elkezdődött az S3 JB frissítések 2. üteme, amire azt írják, ebben a hónapban kb minden ország megkapja. Ha ezután jön a Note, ami mondjuk újabb 1 hónap, akkor november végén tényleg lehet elkezdődik nekünk is és akkor kb újabb 15 nap (ha úgy megy mint S3 esetén) és decemberre lehet lesz nekünk is. Tudom, semmi újat nem mondtam. :B

[ Szerkesztve ]

(#43869) pzstm válasza kungzi (#43867) üzenetére


pzstm
titán

Changelog

amúgy passzolom, de tegnap este feltoltam :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#43870) seger


seger
addikt

Hátha valaki így könyebben tud segíteni.

Még mindig a szinkronizálás utáni letőltès problémám.

Adott egy androidos mobil. Amint romot cserélek, és beállítom a google fiókot, azonnal elkezd szinkronizálni. Ezzel nincs is baj, de mindenféle érdekes dolgot tölt le. Netemet megette. Az letöltés kezelőbe folyamatosan megy. Nem tudom mi az, annyit tudtam kideríteni, hogy ide tölt mindent. Data/user/0/com.google.android.gm/cache/..@gmail.com.
Hohyan tudnám ezt megszünzetni?

Köszi.

(#43871) kungzi válasza pzstm (#43869) üzenetére


kungzi
veterán

semmi különös, akkor nem tudom miért nem sima nightly :F na mind1 :D

(#43872) pzstm válasza kungzi (#43871) üzenetére


pzstm
titán

nekem most dobott fel OTA-n egy experimental 1014-est.... :F

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#43873) belashx válasza seger (#43870) üzenetére


belashx
senior tag

Van mégegy ötletem. Pc-n nyisd meg a Google irányítópultot. Talán van valami, ami erre vonatkozik.
Fejből nem tudom a címet, de biztosan megtalálod.

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#43874) hr2


hr2
őstag

XWLPX után feltettem a 3fájlos XXLQ5-öt plusz a SpeedMod kernel-t, így 2 nap használat után ugyanolyan progik és ugyanolyan használat melett, azt kell mondanom, hogy az akksi érezhetően jobban bírja mint a XWLPX-el.

[ Szerkesztve ]

(#43875) seger válasza belashx (#43873) üzenetére


seger
addikt

Semmi különöset nem találok. Valahol csak elérhetőek az adatok webwn is. Nem??

(#43876) Tauren45


Tauren45
aktív tag

Üdv.

Van valakinek esetleg egy Bootscreen logo gyűjteménye? Az első kép ami megjelenik bekapcsolásnál.

Vagy ha tudtok xda-s topikot ahol vannak képek, méret: 480*800 azt megköszönném. :R

Samsung Galaxy S2 - 4.0.4 - SGP Ultra Crystal | Lenovo W510 | The Settlers 2 |

(#43877) borsodika válasza Tauren45 (#43876) üzenetére


borsodika
őstag

Ilyen sűrűn kapcsolgatod ki/be? :DDD

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#43878) Tauren45


Tauren45
aktív tag

Üdv.

Van valakinek esetleg egy Bootsplash logo gyűjteménye? Az első kép ami megjelenik bekapcsolásnál.

Vagy ha tudtok xda-s topikot ahol vannak képek, méret: 480*800 azt megköszönném. :R

Samsung Galaxy S2 - 4.0.4 - SGP Ultra Crystal | Lenovo W510 | The Settlers 2 |

(#43879) kbadam83


kbadam83
senior tag

Sziasztok!

Pénteken jött meg a kis masinám. XXLPS rom van rajta 4.0.3. Hivatalos magyar gondolom.
OTA update-t nem ajánl fel a telefon hiába kerestetem vele.
Kérdésem az lenne ez a legújabb magyar ROM? Garancia fontos nekem buherálni nem akarok.
Ha van frissebb akkor azt hogy varázsoljam rá a kicsikére?

(#43880) borsodika válasza kbadam83 (#43879) üzenetére


borsodika
őstag

Van frissebb Samfirmware-n fent vannak a 4.0.4-esek csa ugye kernel bugosak gondolom ezért nem látható OTA-n. Ha felszeretnéd tenni Odinra lesz szükséged.

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#43881) Arcanis válasza Tauren45 (#43878) üzenetére


Arcanis
aktív tag

(#43882) kbadam83 válasza borsodika (#43880) üzenetére


kbadam83
senior tag

Köszönöm a gyors választ!
Akkor gondolom érdemes várni a 4.1-re. Nem mintha bármi problémám lenne ezzel a ROM-al egyenlőre

(#43883) knyitogato válasza kbadam83 (#43882) üzenetére


knyitogato
őstag

Szerintem borzalmas a 4.0.3, igazi lagbajnok.

(#43884) borsodika válasza kbadam83 (#43882) üzenetére


borsodika
őstag

Sokan frissítettek 4.0.4-re és senki nem bánta meg. Nekem jelenleg LPX van fent hibátlan, csak az akku kicsit gyorsabban merül mint kéne aktív használat mellett. Ha te is felteszed egyedül arra kell vigyázni, hogy 4.0.4 gyári kernel alatt nehogy wipeolj mert tégla lesz a telefonból ezért is kell rá 1 másik kernel mint pl CF root, Speedmod, Siyah.

[ Szerkesztve ]

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#43885) proly01


proly01
őstag

Nekem egy éjszaka alatt (8óra alatt) 13% ot esett a töltés.Ez normális?
Az aku gyári minden felesleges sallang eltávolítva 4.0.3 van fent és a mobilnet ment plussz a viber. :F

....Pr:)ly....

(#43886) kbadam83 válasza knyitogato (#43883) üzenetére


kbadam83
senior tag

Lehet hajlandó lennék egy CM10-re csak valakinek le kellene írnia a menetét mert angolul nem nagyon tudok XDA-n meg úgy van minden!
Esetleg várom még az ötleteket a legjobb ROM-okkal kapcsolatban.
Csak hát nekem fontos lenne a garancia :(

(#43887) Weeman1 válasza kbadam83 (#43886) üzenetére


Weeman1
veterán

Az 1. hozzászólást tanulmányozd át először.

Xiaomi 11T Pro

(#43888) kbadam83 válasza Weeman1 (#43887) üzenetére


kbadam83
senior tag

Meg volt csak nekem egy biztos ROM kellene. CM10-ben van már OTA frissítés?

(#43889) borsodika válasza kbadam83 (#43888) üzenetére


borsodika
őstag

CM10-et nem nagyon ajánlanám még eléggé gyerekcipőbe jár. Nekem kb 1 hétig volt fent, Zabálja a ramot, random újraidul és az USB-n keresztüli másolás 1 év.
proly01: A -13% 8 óra alatt mobilnet és Viber mellett szerintem elfogadható.

[ Szerkesztve ]

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#43890) pzstm válasza kbadam83 (#43888) üzenetére


pzstm
titán

már egész régóta van OTA update-je. (két hét legalább de lehet több)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#43891) znagy69


znagy69
őstag

Nem tudom volt-e már, de frissült a GAPPS_JB 2012.10.11. Nekem most dobta fel a goomanager.

(#43892) kbadam83 válasza borsodika (#43889) üzenetére


kbadam83
senior tag

Akkor melyik ROM kernel párosítás a tuti most szerintetek?
4.0.4 is lehet valami tuti KERNELLEL

(#43893) hr2 válasza kbadam83 (#43886) üzenetére


hr2
őstag

Szerintem Odinnal tegyél fel gyári 4.0.4-et.
Mint pl. a XXLQ5 vagy a XWLPX vagy XWLPW -t
Mind a 3 tartalmaz magyar nyelvet, stabilak, csak arra figyelj, hogy a gyári kernelükkel ne formázz, hanem előtte tegyél fel pl. SpeedMod kernelt, a formázások utánt tedd fel valamelyik ROM-ot Odinnal és azután újra fel a Speedmod kernel.
Az Odin használata az első hsz.-ben ott van.

[ Szerkesztve ]

(#43894) kano válasza hr2 (#43874) üzenetére


kano
nagyúr

És a sebessége milyen?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#43895) borsodika válasza kano (#43894) üzenetére


borsodika
őstag

Szerintem hibátlan. Tákolt romból én még nem találtam olyat ami hozza ezt a szintet+ennyire stabil nem véletlenül gyári.

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#43896) hr2 válasza kano (#43894) üzenetére


hr2
őstag

A XWLPX-hez képest, érezhető különbséget a sebességben nem tapasztaltam.

(#43897) kbadam83 válasza hr2 (#43893) üzenetére


kbadam83
senior tag

Akkor ha jól értem 4.0.3 van fent!
1. Lenullázom a rendszert
2. ODINNAL az említett ROM közül valamelyiket felrakom ( melyik a legjobb?)
3. Kernel csere
4. Megint lenullázom

És kész?

(#43898) pzstm válasza znagy69 (#43891) üzenetére


pzstm
titán

goomanager??? azt hol találom?? felrakni simán CWM-ből felrakom és annyi vagy van vele valami extra teendő?

no goomanager felrakva, gooapps megtalálva, tölti lefelé :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#43899) borsodika válasza kbadam83 (#43897) üzenetére


borsodika
őstag

A mostani 4.0.3-as rendszered alól wipeolsz. utána telefon Download módba Odinnal felteszed a választott romot.(Szerintem próbáld ki az LPX-et). Amint felment jöhet a kiválasztott kernel csere (Ha nem akarsz nagyon buherált kernelt akkor CF root) és készen is vagyunk, én kernelcsere után már nem wipeoltam.

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#43900) hr2 válasza kbadam83 (#43897) üzenetére


hr2
őstag

1. Igen, wipe-olni
2. ( melyik a legjobb?) szerintem az akksi szempontjából a XXLQ5 vagy a XWLPW de inkább az első.
3. Kernel csere
4. Csak factory reset a recovery-ből.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.