Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#44651) hr2 válasza busman (#44649) üzenetére


hr2
őstag

Ha nem akarsz dual boot-ot akkot PhilZ, vagy SpeedMod kernel-t ajánlok.

(#44652) trident1 válasza kungzi (#44648) üzenetére


trident1
tag

Én közvetlenül a dorinmax-ot tettem fel cf-root kihagyásával.
Lehet belőle bajom?

(#44653) kungzi válasza trident1 (#44652) üzenetére


kungzi
veterán

:N

(#44654) kano válasza zack (#44589) üzenetére


kano
nagyúr

Igen, b@romira lagos...

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#44655) Weeman1 válasza pavika (#44639) üzenetére


Weeman1
veterán

Próbáltad másik kernellel is?

Xiaomi 11T Pro

(#44656) kely1988 válasza busman (#44649) üzenetére


kely1988
aktív tag

Felejtsétek már el ezt a backup-olást, minden problémának az alapja a backup, teljesen mind1 mivel csinálod... Én egyszer sem csináltam, mindig újra kialakítom a rendszert és érdekes módon sosem volt semmi bajom, legalábbis olyanok amik miatt itt állandóan megy a sírás... de ezt már leírták előttem is csak nem olvasnak az emberek... :W

Livin' in the UK :)

(#44657) busman válasza kely1988 (#44656) üzenetére


busman
addikt

Olvasom,és értem is,hogy mit írtok,de nagyon ragaszkodtam a belakott rendszeremhez.
Hiba volt,az tett be neki.

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#44658) sgery válasza busman (#44657) üzenetére


sgery
őstag

Én most 3 féle rendszer között ugráltam titanium backuppal és semmi gond nem volt. Persze nincs túl sok appom és beállításom...

Megnéztem az S1-emen is be van égve a felső sáv. Csuda egy dolog ez :(

Energiamegtakarításom oda jutott, hogy szinte ugyan ott vagyok. Az energiaszegény lite rom sem volt jobb, most a gyárit tettem vissza root-tal + energiamentő progival (kilövi a netet meg mindent ami fogyaszt amikor le van lőve a kijelző) és így már az akku progi szerint 10óra alatt semmi sem ébresztette fel a telefont, csak félóránként 20mp-re az akku kímélő progi egy szikronizációra. No, és így 10óra alatt merült 7-8%-ot a telefon úgy, hogy hozzá sem értem.
Szerintem itt már akku probléma lesz. Megnézem mi a helyzet a 2000-res akkuval, lehet ezt már nagyon lestrapálták.

[ Szerkesztve ]

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#44659) edgelaszlo


edgelaszlo
senior tag

LPX a legutsó stock rom?

telefonok, tabok, gitárok, erősítők

(#44660) klevente


klevente
tag

Sziasztok!
Csak egy rövid kérdésem lenne: cm 9.1-et futtatok, és a modemem még lph (még a béta ics-ből :D ) Szerintetek érdemes lecserélni lps modemre, vagy ha nem arra akkor mire? Ja és innen jó felrakni? http://veyka.co.uk/sgs2/radios/

Előre is köszönöm a választ :R :R

Még valami: Szeretnék lassan beruházni valamilyen telefonra, lehetőleg nexusra, szerintetek megéri majd az lg, vagy inkább a galaxy nexus érné meg jobban? (én inkább samsungot vennék mint lg-t)

[ Szerkesztve ]

(#44661) BigT


BigT
senior tag

Kicsit off, de szólok : play-en akciós a modern combat3. 0.99usd.

Samsung S7 edge

(#44662) randras válasza BigT (#44661) üzenetére


randras
veterán

Meg még sok más is... ;) Pl. Asphalt 7.

(#44663) nfsu17


nfsu17
veterán

NEE kapott új rom-ot, mégpedig az LPY-t.
[link]
Mi meg még egy 4.0.4-et nem kaptunk, nemhogy egy másodikat. :W

(#44664) Oldman2 válasza nfsu17 (#44663) üzenetére


Oldman2
veterán

Mi okod a "zokogásra"? Az Info szerint kishazánk nyelve is "támogatott" benne:

PDA: I9100XWLPY
CSC: I9100NEELP6
Version: 4.0.3
Date: 2012-10-12
Regions: Austria, Belgium, France, Germany, Hungary, Italy, Spain, United Kingdom

(#44665) kungzi válasza Oldman2 (#44664) üzenetére


kungzi
veterán

szinte az összes európai romban benne van a magyar nyelv, de itt nem erről van szó
hanem arról, hogy hivatalosan mi le vagyunk tojva :D de reméljük mi a JB-t elsők között kapjuk meg, mint az ICS-t anno :)

(#44666) nfsu17 válasza Oldman2 (#44664) üzenetére


nfsu17
veterán

Az egy dolog, de OTA még nem jelzett. Ha beviszem a szervízbe, szerinted ezt tennék fel rá?

(#44667) kungzi válasza nfsu17 (#44666) üzenetére


kungzi
veterán

nem, mivel ez nem jelent meg nálunk hivatalosan :( ugyanúgy a 4.0.3-t raknák fel

itt nem a támogatott nyelveket kell nézni, hanem az Alapsáv verzióját, ami nálunk az XLPS, az a Nordic-nál XLPY, hiába van benne a magyar nyelv, ez nem hivatalos magyar frissítés

[ Szerkesztve ]

(#44668) nfsu17 válasza kungzi (#44667) üzenetére


nfsu17
veterán

Tudjátok hány felhasználó nem rommolgat, meg nézi 24/7, hogy mikor melyik régióba milyen firmware jön ki?
Az egy dolog, hogy egy szakmai fórumon 99% ért ehhez (én vagyok a másik 1%), de ez rossz statisztika, a maradék többszázezer még lehet GB-n tolja. Ne is beszéljünk a sufnigsm-es KOR kódos és társai telefonokról. Azt akarom ezzel mondani, hogy ha a teló jelez, hogy van frissítés, akkor azt felteszi az egybites user, ha nem jelez, akkor úgy tudja nincs mit feltenni. Így nézve mi már 2 frissítés alól "mentesültünk" és ezt bizony lehet letojásnak nevezni. Az S3 sem kapott még JB-t, közben már minden környező ország igen.

(#44669) Oldman2 válasza kungzi (#44665) üzenetére


Oldman2
veterán

Ha nem lenne az aláírásodban ott a Dorinmax kernel, még meg is érteném a siránkozást.
De így egy kissé megmosolyogtató...

(#44670) kungzi válasza Oldman2 (#44669) üzenetére


kungzi
veterán

elárulod ki siránkozik? engem nem érdekel, hogy hivatalosan nem jött ki, mert felraktam Odinból. Én azokra gondoltam, akik még azt se tudják mi az az Odin, meg mi az a rom frissítés. Erre mondtam, hogy nálunk a 4.0.3 a hivatalos rom, és még szervizben is ezt fogják felrakni, nem a Nordic XWLPX romot, ami 4.0.4, mivel az nálunk nem hivatalos

de szerintem ezt itt hagyjuk abba, amint lesz nálunk frissítés, akkor az OTA jelezni fog és kész, addig ha valaki újat akar, akkor felrakja Odinnal és ennyi

ja és a másik dolog, hogy a root kernellel is tudsz romot frissíteni OTA-n keresztül, sőt még a root is megmarad :)

[ Szerkesztve ]

(#44671) nfsu17 válasza kungzi (#44670) üzenetére


nfsu17
veterán

Igen, nem akartam háborút elindítani, csak közzétettem nektek a linket, hogy van már újabb, aki akarja, teheti föl. Közben megjegyeztem, hogy nekünk még mindig nincs. Semmi más szándékom nem volt ezzel. De szerintem azzal senkit nem sértettem meg, hogy közöltem, hogy kissé el vagyunk maradva. Mi, nem rommerek. Amit mondjuk így belegondolva, rossz helyen tettem közzé, ott, ahol senki nem használ már stock 4.0.3-at. Off vége.

(#44672) pavika válasza Weeman1 (#44655) üzenetére


pavika
tag

Nem. A kernelt hagytam fent. Lecseréltem erre: GT-I9100_XWLPY S3modsV2.0.by.binh24-NOWIPE. 4.0.4-es ez is. Ez gyönyörűen megy második romként. Itt a root is jó.
Csak az-az egy nem tetszik benne, hogy a hátteret nem lehet beállítani egy ablakos állóra. Akár mit csinálok szétnyújtja. Tudom rakjak fel valamilyen launchert. Azt viszont nem akarok még.

[ Szerkesztve ]

(#44673) kungzi válasza nfsu17 (#44671) üzenetére


kungzi
veterán

mi nem is fogunk kapni 4.0.4, mi már szerintem JB-t fogunk csak kapni

(#44674) klevente


klevente
tag

Valaki erre? [link]

(#44675) Oldman2 válasza nfsu17 (#44671) üzenetére


Oldman2
veterán

Háborúról szó sincs, ha Te úgy érezted volna, elnézést. Cseppet sem annak szántam hozzászólásom.

(#44676) _Mario_ válasza nfsu17 (#44671) üzenetére


_Mario_
tag

En is gyarit hasznalok nekem az jobban bejon esetleg mas kernelt mondjuk szok fozottet is felrakni de mindig vissza terek a gyarihoz

(#44677) kungzi válasza _Mario_ (#44676) üzenetére


kungzi
veterán

én is így vagyok vele, a főzött romok sose lesznek olyan stabilak, mint egy jól összerakott gyári rom, és az LPX 4.0.4 az ilyen jól összerakott rom

egy root kernel és kész a teló, de gyári JB azért jobb lenne :D

(#44678) zoleeno1


zoleeno1
addikt

Üdv,

Napokban készülök venni S2-t. Mivel T-mobile-nál meg tudom venni kamat mentes részletre, jó áron, úgy gondoltam bele vágok. Csak! Sosem volt még függő mobil-om, így lenne pár kérdésem:

- A T-mobile ráfossa a nevét az előlapra? - ennek nagyon nem örülnék...
- Milyen hátrányokkal jár, hogy nem független a készülék? - gondolok itt a frissítésekre első sorban, de egyebekre is, ha van valami
- Létezik olyan online bolt, ahol részletre lehet független mobilt venni, kedvező feltételekkel?

Köszi előre is.

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#44679) edgelaszlo válasza pavika (#44672) üzenetére


edgelaszlo
senior tag

tudsz egy linket dobni? LPY-ra gondoltam....
( nem írtad Te azt el?)

már megvan....

[ Szerkesztve ]

telefonok, tabok, gitárok, erősítők

(#44680) hr2 válasza edgelaszlo (#44679) üzenetére


hr2
őstag

(#44681) hr2 válasza edgelaszlo (#44679) üzenetére


hr2
őstag

.

[ Szerkesztve ]

(#44682) randras válasza zoleeno1 (#44678) üzenetére


randras
veterán

(#44683) kungzi válasza zoleeno1 (#44678) üzenetére


kungzi
veterán

pl:

- Edigital
- Media Marktba is tudsz venni, mondjuk ez nem online

(#44684) zoleeno1 válasza randras (#44682) üzenetére


zoleeno1
addikt

és itt van részletfizetési lehetőség? Mert nincs humorom most egyben kiadni 100k-t, T-nél meg az a havi 5 ezer egy évig nem vészes.

A frissítésről most olvasom, hogy megoldható a dolog a függő telefonokra is.
Viszont az még mindig kérdés, hogy rá teszi a T-online a nevét/logóját az előlapra?

kungzi: köszi szépen! sajna itt majd 40k-val drágább, mint amennyiért venném, a 0 helyetti 29,5%-os thm-ről nem is beszélve :) a media markt-ban még utána nézek

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#44685) edgelaszlo válasza hr2 (#44680) üzenetére


edgelaszlo
senior tag

THX Bro

telefonok, tabok, gitárok, erősítők

(#44686) C.Brigante válasza randras (#44682) üzenetére


C.Brigante
veterán

100k adsz érte mikor 95-100k környékén már itt ph-n is találsz karcmentes, garis pár hónapos one x-et pl?
de lehet én gondolom rosszul....

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#44687) randras válasza C.Brigante (#44686) üzenetére


randras
veterán

Rosszul! :K

Elegem van a HTC-ből! ;) Használtan pedig nem veszek telefont.

[ Szerkesztve ]

(#44688) kungzi válasza zoleeno1 (#44684) üzenetére


kungzi
veterán

ok :)

[ Szerkesztve ]

(#44689) kely1988 válasza randras (#44687) üzenetére


kely1988
aktív tag

Nagyon helyes, már én is így gondolkozok, használt telefont soha többé! Eddig akárhányszor vettem használt telót mindig megszívtam vele valamiért, elég is volt egy életre...

Ez azért elég jó ár érte 2 év gyári garival... :Y

Livin' in the UK :)

(#44690) randras válasza kely1988 (#44689) üzenetére


randras
veterán

Amit linkeltem, ahol én veszem, nálam már jól bejáratott, megbízható bolt. Nem kísérletezek újakkal, háromezerért nem kell az izgalom.

0%-os a bolt.

[ Szerkesztve ]

(#44691) Weeman1 válasza pavika (#44672) üzenetére


Weeman1
veterán

Próbáld meg a hátteret beállítani a Picspeed walpaper alkalmazással.
Egy próbát megér.

Xiaomi 11T Pro

(#44692) pavika válasza zoleeno1 (#44684) üzenetére


pavika
tag

Semmit nem tesz rá a T-mobil telóra. Nincs rajta kívül semmi logo.

(#44693) C.Brigante válasza kely1988 (#44689) üzenetére


C.Brigante
veterán

isten lássa lelkem nem látom a különbséget egy új és egy új állapotban lévő pár hetes ugyanolyan garanciával ellátott telefon között! Kivéve az 20-30%-os árkülönbséget! :)

persze erről nem érdemes vitát nyitni. Mo.-on jólét van na!! :DDD

[ Szerkesztve ]

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#44694) edgelaszlo válasza hr2 (#44680) üzenetére


edgelaszlo
senior tag

juteszembe...ezt már tudom rootolni odinból, ugye? mondjuk egy siyah kernellel?

telefonok, tabok, gitárok, erősítők

(#44695) hr2 válasza edgelaszlo (#44694) üzenetére


hr2
őstag

GT-I9100_XWLPY S3modsV2.0.by.binh24-NOWIPE
Ez már tartalmazza a Siyah-s2-v4.1.5 kernel-t.

(#44696) edgelaszlo válasza hr2 (#44695) üzenetére


edgelaszlo
senior tag

egen, azt vágom, csak mivel az is egy főzött okosság és 50-60 ROM után tele lett a tö...cipőm a főzelékek apró hülyeségeivel, és az első aprócska lag után már vágom is fel a gyárit...viszont root kell :))
siyah 5.0 még béta lehet?

[ Szerkesztve ]

telefonok, tabok, gitárok, erősítők

(#44697) hr2 válasza edgelaszlo (#44696) üzenetére


hr2
őstag

Szerintem mehet, ha meg valami nem jó akkor meg a v4.1.5.

(#44698) zoleeno1 válasza pavika (#44692) üzenetére


zoleeno1
addikt

Nagyszerű, köszönöm! Akkor eldőlt, mert annál kedvezőbb áron/feltétellel úgysem kapok.
Bocs a bugyuta kérdésért, de annyira nem vagyok otthon a témában, inkább felteszem: Ha jól értelmezem, akkor ha Odin-nal frissítem a T-s telót ICS 4-re, az nem jár garancia vesztéssel ugye?

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#44699) Weeman1


Weeman1
veterán

Ezt szeretik egy páran:
PARANOIDANDROID 2.50 | Per-App COLOR (newest PA invention), Dpi & UserInterface

#44696) edgelaszlo
Én is érdeklődtem már hogy próbálta e valaki az új Siyah kernelt,
de választ nem kaptam. :)

Xiaomi 11T Pro

(#44700) edgelaszlo válasza Weeman1 (#44699) üzenetére


edgelaszlo
senior tag

sztem gyári LPY lesz ebből és azt "szijával" v5.0 rootolom....ha vmi van róla, megírom...:)

telefonok, tabok, gitárok, erősítők

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.