Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#43751) zooole válasza korpicschess (#43750) üzenetére


zooole
senior tag

Számláló már nulla. Ha pedig stock romot teszek fel nem fog számolni nem?

(#43752) Varszegig válasza zooole (#43749) üzenetére


Varszegig
veterán

1 hónap múlva nem járhat le a garid.

(#43753) zooole válasza Varszegig (#43752) üzenetére


zooole
senior tag

Csak végiggondoltam mikor vettem, így pontosat nem tudok, de megnézem a számlán.

Egyébként miért? :D

(#43754) korpicschess válasza zooole (#43753) üzenetére


korpicschess
veterán

Hivatalos gari 2 év + 2 hónap.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#43755) zooole válasza korpicschess (#43754) üzenetére


zooole
senior tag

Alig hiszem el, hogy ekkora tévhitben éltem.

A második év gondolom akkor csak korlátozott. Ez csak a tartozékokra nem vonatkozik, vag van benne valami turpisság (kijelző beégés pl.)

(#43756) khorvat


khorvat
senior tag

Fölöslegessé vált Rotate kolléga hathatós segítségével egy eredeti gyári 1650mAh-s akksi 4 hónapot volt használva + a hozzátartozó fekete fedlap is persze! Akit érdekel priviben kereshet az első szamomra elfogadható ajánlat mát viheti is!

(#43757) korpicschess válasza zooole (#43755) üzenetére


korpicschess
veterán

Második év is ugyanúgy érvényes, de még a +2 hónapban is gond nélkül cserélik a beégett kijelződ. ;) (tartozékokkal nem tudom hogy áll)

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#43758) zooole válasza korpicschess (#43757) üzenetére


zooole
senior tag

Akkor jó, de azért viszavinném már.

Remélem valaki tud segíteni benne :)

(#43759) Picco válasza GrooveHero (#43747) üzenetére


Picco
addikt

en ugy tudom hogy ez nalunk sajnos nem ervenyes, londonban ez a rendszer mukodik.

amugy CM10 terero eldobast produkalt ma...telefonalas kozben, nameg pin-t is kert utana, nem orulok :(

[ Szerkesztve ]

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#43760) GrooveHero válasza Picco (#43759) üzenetére


GrooveHero
addikt

köszi. Azt nem tudod véletlenül, hogy a magyarországon vette telókkal is ez a helyzet? tehát ha én megveszem itthon, de ki megyek, és ott akarom gariztatni, akkor megcsinálják ott is?

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#43761) Rotate válasza C.Brigante (#43671) üzenetére


Rotate
veterán

remélem a Nexus-szal már elleszek több mint egy évig :D

(#43762) Weeman1 válasza htaos (#43745) üzenetére


Weeman1
veterán

Na akkor én is kipróbálom. :)

Xiaomi 11T Pro

(#43763) edgelaszlo válasza kungzi (#43713) üzenetére


edgelaszlo
senior tag

én használom már vagy 3-4 hete, semmi baja-nekem legalább is.
uolyan mint a többi, ha használod, merül, ha nem akkor jó az üzemidő, nem laggol, nincs fc, jó a konyhája, nem dobálja a térerőt és ez idő alatt mindössze egyszer fagyott meg, akkor is egy rövid időre....

#43715 Arcanis: aztán mitől félkész?

[ Szerkesztve ]

telefonok, tabok, gitárok, erősítők

(#43765) GJ70


GJ70
tag

Srácok segítsetek már az alábbiban .

A telefon bekapcsolásakor mindig bejön egy képernyő, amin "..az android alkalmazások frissítése.." jelenik meg - mielőtt a pin beírásra kerül.

Ezt hol lehet kikapcsolni .

Üdv.

(#43766) Varszegig válasza GJ70 (#43765) üzenetére


Varszegig
veterán

ennek egyszer kéne lefutnia ICS-re átáláskor.

(#43767) kungzi


kungzi
veterán

Srácok cm10 alá hogy tudnám berakni azt az értesítési hangot , ami a gyári romokban van benne. Az a fütyülés kellene . Ha jól tudom, akkor a whistle a neve. Pls help. Köszi :R

[ Szerkesztve ]

(#43768) GJ70 válasza Varszegig (#43766) üzenetére


GJ70
tag

Valóban, én is úgy tudtam.

ICS 4.0.4 van rajta, rootolva stb...stb.

Pontosan ezt írja ki: Android operácios rendszer frissítése - alkalmazás optimalizálása ....most 59 alkalmazást frissít.

Egyszer gyomláltam a gyári programokat, majd tettem fel természetesen újakat is.

Pld. tegnap este is a play-ről, reggel annyival több alkalmazást frissít amit este feltettem...

Tulajdonképpen csak a boot idő hosszabb így, de azért nem kellene ezt mindig eljátszania.

Üdv.

(#43769) Weeman1


Weeman1
veterán

(#43770) kungzi


kungzi
veterán

4.0.4 romból melyiket ajánljátok?

(#43771) Picco válasza GrooveHero (#43760) üzenetére


Picco
addikt

haat, biztosat nem tudok, de elvileg szamla es garilevel jelenlete mellett nemzetkozi garanciaval rendelkezik a keszulek. ha samsungtol veszed direktbe akkor 99%.

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#43772) Peti N95 válasza kungzi (#43770) üzenetére


Peti N95
aktív tag

A VK 5.4.4-et! :K

★Huawei Mate 10 Pro★Samsung Galaxy Watch 46mm★GSX-R 600★Peugeot Jet Force C-tech★

(#43773) theomo válasza kungzi (#43767) üzenetére


theomo
tag

Ha nincs rootolva a telefonod létrehozol egy Notifications nevű mappát és abba belemásolod. Ha rootos akkor system-media-audio- notifications helyre kellene másolni a kívánt hangot. Ha kell elküldöm.

Teomo

(#43774) kungzi válasza Peti N95 (#43772) üzenetére


kungzi
veterán

meglesem ;)

(#43775) Varszegig válasza GJ70 (#43768) üzenetére


Varszegig
veterán

Én visszatennék egy 4.0.3-at, wipe, és aztán 4.0.4

(#43776) GrooveHero válasza Picco (#43771) üzenetére


GrooveHero
addikt

De direktben hogy tudom venni e samsungtól? Mondjuk jó lenne az ügyfélszolgálatot megkérdezni, sztem ők tudják a legjobban. Vagy bemenni egy samsung márka szervízbe valahol, és rákérdezni. Mert itt a fórumon azt mondták, hogy ha idehaza veszed, akkor külföldön nem gariztatható :(

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#43777) kungzi válasza GrooveHero (#43776) üzenetére


kungzi
veterán

szerintem Samsung Márkabolt, de ez csak egy tipp :D

(#43778) Muffi


Muffi
aktív tag

Sziasztok!
Tudtok nekem ajánlani valami nagyon stabil romot? Lehet stock és custom rom is mindegy!
LPX stockot anno feltettem de olyan 3 hétre rá megkattant , dobálta le a hálózatot. Most MIUI-n vagyok de már kezdem unni meg ezis kezd néha begolyózni, pl az aksi úgy merül mint a titanic! :S Láttam hogy sokfajta JB rom van már és van olyan is ami már 4.1.2-es. Azok milyenek? Melyik most a legjobb JB rom?
Köszi előre is a segítséget!

Google Nexus 5 16Gb - White/KitKat 4.4.2; Asus Transformer Prime Tablet- V4.1.2 JB

(#43779) kungzi válasza Muffi (#43778) üzenetére


kungzi
veterán

alap cm10 :D még OTA-n is tud frissíteni :)

(#43780) Picco válasza GrooveHero (#43776) üzenetére


Picco
addikt

figy, enyem londoni szarmazasu, rovid idore jottem haza(aztan nem ugy alakult hogy honapokig maradnom kellett) es elojott 1-2 hiba a telon, felhivtam oket, h imei szam alapjan megy e, de sajna nem, garipapir kellett volna :(

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#43781) Muffi válasza kungzi (#43779) üzenetére


Muffi
aktív tag

Érdemes beállítani a nightly verzió frissítés? Vagy maradjon a stabilnal?

[ Szerkesztve ]

Google Nexus 5 16Gb - White/KitKat 4.4.2; Asus Transformer Prime Tablet- V4.1.2 JB

(#43782) kungzi válasza Muffi (#43781) üzenetére


kungzi
veterán

elvileg ja :DDD

(#43783) Misi1980 válasza GrooveHero (#43776) üzenetére


Misi1980
senior tag

Budapesten az Allee bevásárlóközpontban van hivatalos Samsung márkabolt

(#43784) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Köszi srácok. akkor két megoldás marad. Vagy venni külföldön, mert úgy is ott lesz használva, vagy itthon, és kint ha gond lesz vele, akkor hazapostázni. Kb ennyi. Mert jelenleg akkor itt Mo-n nem kapsz olyan garit, amit Angliában is érvényesíttethetnél. Jól gondolom ezeket a dolgokat?

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#43785) Picco válasza GrooveHero (#43784) üzenetére


Picco
addikt

szerintem ugyanazt a garit kapod itt is. amugy minden a szerviz hozzaallasan mulik...
en szerencsere most megyek vissza, kijelzo csere, kamera csere, meg egy jack csati csere kinez a gepezetnek :(

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#43786) pzstm válasza kungzi (#43779) üzenetére


pzstm
titán

viszont nekem lehet meg kell vennem a betterbatterystats-ot......CM10 alatt szinte folyamatosan ott figyel az ébenlét csík...nem is folyamatos de iszonyat sűrű időközönként megjelenik :(

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#43787) Weeman1 válasza Muffi (#43778) üzenetére


Weeman1
veterán

Melyik Miui-t használod most?
Én egy órája dobtam fel az Ashnet Miui 2.10.12-t,
az eddig jól teljesít. :)

Xiaomi 11T Pro

(#43788) nfsu17 válasza pzstm (#43786) üzenetére


nfsu17
veterán

Nem kell feltétlenül megvenned, bár a támogatás az szép dolog.
[link]

(#43789) Protezis válasza sgery (#43748) üzenetére


Protezis
őstag

Gyári 4.0.3 (LP7), OTA-n frissítve. Se root, se semmi egyéb "gányolás".

(#43790) Muffi válasza Weeman1 (#43787) üzenetére


Muffi
aktív tag

Öhm hát ami fennt volt még tegnap az a 2.9.19 verziójú volt. olyan 2 hétig nemvolt vele bajom de tegnap meghülyült. nem hiszem el h még mindig 4.0.3-ra alapszik a sima MIUI és állandoan beragad a Wifi -.-

Google Nexus 5 16Gb - White/KitKat 4.4.2; Asus Transformer Prime Tablet- V4.1.2 JB

(#43791) Muffi


Muffi
aktív tag

Valaki kipróbálta már az "új" Sensation Romot? Az LPT féle 4.0.4-es verzióra gondolok. Mert azt kiprobálnám ha pozitív visszajelzést kapnék vissza :D

vagy sima CM10-et rakok fel.

Google Nexus 5 16Gb - White/KitKat 4.4.2; Asus Transformer Prime Tablet- V4.1.2 JB

(#43792) hr2 válasza GJ70 (#43765) üzenetére


hr2
őstag

Milyen kernel van fent?

Nálam csak bizonyos kerneleknél csinálta ezt mint pl. a Philz féle stock kernel.
Feltettem a SpeedMod kernel-t azóta ez megszűnt.

(#43793) Weeman1 válasza Muffi (#43790) üzenetére


Weeman1
veterán

Próbáld ki ezt:
█ M1UI 2.10.12 █ - Based on CM10 | Vsync | Multilang | Aroma

Ez már nem 4.03-ra alapszik. :)

Xiaomi 11T Pro

(#43794) GJ70 válasza hr2 (#43792) üzenetére


GJ70
tag

Varszegig : köszönöm a tippet, de volt 4.0.3 arról lett frissítve 4.0.4-re, nem igazán akarok (ha nem muszály)huzogatni újra OS-t.

Szóval jelenleg igy néz ki : I9100GZCLPI a ROM ( china mobil ) kernel:3.0.8-TH-codeworkx@cyanogenmod#SMP PreeMPT.

Az a baj, hogy nem akármilyen kernelt fogad el.

Üdv.

(#43795) pzstm válasza nfsu17 (#43788) üzenetére


pzstm
titán

Thx. Ez ugye mas szerint sem normalis?

Ezert akarom meglesni a betterbatterystatsot....

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#43796) kungzi


kungzi
veterán

magyar 4.0.4-t miért kapunk? más ország már lassan 2 hónapja megkapta, mi meg semmit

franc essen bele :(((

(#43797) turika86 válasza pzstm (#43795) üzenetére


turika86
aktív tag

Nem okés ott valami, mindenképp ajánlott a better battery... :D

"Time is the fire in which we burn"

(#43798) hr2 válasza GJ70 (#43794) üzenetére


hr2
őstag

I9100G-d van így nem tudok tanácsot adni, nehogy baj legyen belőle.

Úgy látom, hogy a CPU és a GPU is más.

[ Szerkesztve ]

(#43799) proly01


proly01
őstag

Azt szeretném kérdezni,hogy S2 nél lehet olyat,hogy titanium backup pro val eltávolítom a gyári 4.0.3 as romból azt ami nekem nem kell?
Például a maps ot swype social hub ilyesmiket?
Csinálta már valaki,nem lesz ettől baja a romnak?
:R

....Pr:)ly....

(#43800) GJ70 válasza hr2 (#43798) üzenetére


GJ70
tag

Nem baj, semmi gond .

:R

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.