Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#43301) hr2 válasza kano (#43299) üzenetére


hr2
őstag

Nincs mit, szívesen. :)

(#43302) felixo válasza sgery (#43290) üzenetére


felixo
őstag

Melyik progival tetted ki a statusbar bal felső sarkába azt a kör alakú akkuszint jelzőt ?

Redmi Note 9

(#43303) Goldmen75 válasza daninet (#43287) üzenetére


Goldmen75
őstag

Nekem még mindig qrva jól bírja a 3200-as akksi, igaz dundi lett a teló, de nekem megérte!:)

(#43304) Arcanis


Arcanis
aktív tag

(#43305) kano válasza hr2 (#43301) üzenetére


kano
nagyúr

Már csak azt kell megtalálnom, hogy hol van rá akció. :DD

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#43306) pzstm válasza Arcanis (#43304) üzenetére


pzstm
titán

hivatalos CM10-es srácok miért nem használják ezt???

Valami új feature van már benne?

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#43307) Picco válasza pzstm (#43306) üzenetére


Picco
addikt

nekem inkabb az lenne a kerdes h a vsyncet miert nem hasznaljak? :F

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#43308) sgery válasza nfsu17 (#43300) üzenetére


sgery
őstag

Köszi, megpróbálom.

Lett még egy olyan jelenség, hogy ha nyomkodom a telefont sokszor megáll 10mp-re, pontosabban olyan, mint ha az érintést nem érzékelné, majd kiírja, hogy com.google.procces.gapps folyamat leállt.
Ez mitől lehet? Root-tól vagy hogy titanium-al le van fagyasztva a hangfelismerő progi (szörnyen idegesít, hogy folyton kérdi what would you like to do és hiába mondom meg neki, hogy semmit nem érti...)

felixo
Battery Widget Reborn Beta

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#43309) kungzi válasza Arcanis (#43304) üzenetére


kungzi
veterán

lehet, hogy mi már a 4.1.2-t kapjuk meg hivatalosan? nagyon nem akarják ezt a 4.1.1-t se kiadni még S3-ra se

(#43310) kano válasza sgery (#43308) üzenetére


kano
nagyúr

Milyen romod van fent? Ezt nekem VK alatt csinálta amikor nem tiszta telepítést csináltam.
kungzi
Dolgoznak. Jó munkához idő kell! :))

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#43311) Arcanis válasza pzstm (#43306) üzenetére


Arcanis
aktív tag

Hát annyi, hogy a kinyitható értesítéseket (expandable notification) most már egy ujjal is lehet nyitni / csukni. (Pl. gmail új emailek, vagy screenshot)

(#43309) kungzi: Lehet, ugyanis nagyon kevés a különbség a 4.1.1 és 4.1.2 között.

[ Szerkesztve ]

(#43312) sgery válasza kano (#43310) üzenetére


sgery
őstag

Gyári 4.0.3-as és arra dobva egy hozzá megfelelő root.

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#43313) FrezeR


FrezeR
senior tag

Sziasztok

Pár hsz-el ezelőtt szó volt programok fagyasztásáról én azt szeretném kérdezni, hogy alapvetően melyik programokat vagy dolgokat szoktatok ill. lehet fagyasztani mindenképpen?

(#43314) pzstm válasza Arcanis (#43311) üzenetére


pzstm
titán

egy ujjal úgy, hogy az adott értesítést lehúzod a tetejéről? vagy hogy? :B :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#43315) TOZ válasza Picco (#43307) üzenetére


TOZ
addikt

Hm.

(#43316) TOZ válasza Arcanis (#43304) üzenetére


TOZ
addikt

Lehet teszem meg egy probat. De a siyah-t nem eroltete. :W

(#43317) Arcanis válasza pzstm (#43314) üzenetére


Arcanis
aktív tag

Így
Kinyitás: csak lehúzod
Becsukás: le majd fel.

(#43318) Linkin


Linkin
senior tag

Ez a dorimax kernel jobb mint a siyah?

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#43319) pzstm válasza Arcanis (#43317) üzenetére


pzstm
titán

:R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#43320) HardRic válasza Arcanis (#43304) üzenetére


HardRic
addikt

Most akkor befejeződött a hiszti, és megy tovább rendesen? Remélem. Egyébként ez hogy lehet előbb 4.1.2, mint az official? Nem az az alapja? Felteszem most ez a mait, az akkuidőm egyre gyengébb, pedig nem szívesen bolygatom, stabil az ötödikei.

(#43321) waddafaq válasza Linkin (#43318) üzenetére


waddafaq
tag

Én siyah kernelt használtam először, azzal folyamatosan lefagyott, meg nagyon szaggatott, aztán cseréltem dorimanx-ra, és elég jól működik. Nagyon meg kell hajtani, hogy lefagyjon, és nem is laggol. Érdemesebb cserélni szerintem! Viszont van egy játékom most Eternity warrior, na azzal úgy felforrósodik a telefon, hogy süt a kijelző. :D siyah kernelnél fél percet tudtam vele játszani és fagyás volt.

Samsung Galaxy Note 3 ; HP Envy 14 ; Nexus 7 ; Nikon D90 ; Macbook Pro retina ; Lenovo ThinkPad T530 ; Xbox 360 ; Bose Soundlink III

(#43322) pzstm válasza HardRic (#43320) üzenetére


pzstm
titán

ma jött ki tudtommal az official 4.1.2 nemde?

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#43323) zack


zack
nagyúr

Ingyenes must have app.App lock

Enjoy! ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#43324) Linkin válasza waddafaq (#43321) üzenetére


Linkin
senior tag

Innen melyik jó nekem? Nekem is VK vann fen csak nem nagyon vagyok benne ebben a dorimax témában

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#43325) HardRic válasza pzstm (#43322) üzenetére


HardRic
addikt

Igen, mai hír, hogy elkezdték tolni a 4.1.2-t, de itt, ami a készülékünkre a hivatalos,még mindig 4.1.1-et ír.

(#43326) TOZ válasza HardRic (#43325) üzenetére


TOZ
addikt

Twitteren jeleztek, hogy a kovetekezo CM nightlykban mar meglesz a 4.1.2 merge.

(#43327) daninet válasza Weeman1 (#43298) üzenetére


daninet
veterán

WIUI-ból van JB? Én csak ICS-t találtam.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#43328) zack


zack
nagyúr

Aki tesztelte már a Vignette és Camera ICS+ progikat, dobhatna egy gyors tesztet, melyiket tartotta jobbnak. Videós progiból az LG Camera Pro-nál nem hiszem hogy van jobb, de fényképezőből el kellene döntenem a kettő közül melyiket használjam alapértelmezettként.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#43329) Weeman1 válasza daninet (#43327) üzenetére


Weeman1
veterán

Nincs csak ICS.
Ezek JB Miui-k:
a1exanders MIUI 2.9.29 JB

cMIUI 2.9.7 [4.1.1][AOSP][OTA][Aroma][Multi]

Xiaomi 11T Pro

(#43330) Rotate válasza zack (#43328) üzenetére


Rotate
veterán

nálam a Camera ICS+ tökéletes :) ezer éve nem használtam a gyárit :)

(#43331) pzstm válasza TOZ (#43326) üzenetére


pzstm
titán

:C

Várjuk OTA-n szeretettel :C

(pláne hogy még ma nem is jött új build:D)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#43332) Thomeee


Thomeee
tag

Sziasztok most egy olyan kérdéssel fordulnék felétek, hogy nincs-e valamelyik kedves fórumtársnak kölcsönbe egy JIG adaptere (ugyanis használtan alig lehet beszerezni meg akik eladják itt ph-n azok is telóval együtt adják el) csak amíg nullázzuk a telót.... mondjuk olyan ember kéne aki csepel-erzsébet-boráros tér-nagyvárad tér fele lakik...

Üdv mindenkinek! :B :R

"Thomeee felhasználónak 90 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!" a régi rendszer szerint.

(#43333) waddafaq válasza Linkin (#43324) üzenetére


waddafaq
tag

Ha neked is ICS VK romod van fent, akkor [innen] letöltöd a legfrisebb kernelt és recoveryből feltelepíted. Ennyi.

Samsung Galaxy Note 3 ; HP Envy 14 ; Nexus 7 ; Nikon D90 ; Macbook Pro retina ; Lenovo ThinkPad T530 ; Xbox 360 ; Bose Soundlink III

(#43334) waddafaq válasza zack (#43328) üzenetére


waddafaq
tag

Nekem a vignette nem jött be, a camera ICS+-t nem ismerem,de én a CameraZoom FX-et használom és nagyon jó szerintem! Csak ajánlani tudom.

Samsung Galaxy Note 3 ; HP Envy 14 ; Nexus 7 ; Nikon D90 ; Macbook Pro retina ; Lenovo ThinkPad T530 ; Xbox 360 ; Bose Soundlink III

(#43335) HardRic válasza Rotate (#43330) üzenetére


HardRic
addikt

Én az utódját használom a Camera JB+-t, ugyanaz az emberke csinálja. A camerával együtt a JB-s Gallery is lejön, nem rossz, ha valaki ICS-en van. És a kamera appban ennek segítségével megy az oldalralapozósdi a képek megtekintéséhez. Csak ajánlani tudom.

(#43336) khorvat válasza HardRic (#43335) üzenetére


khorvat
senior tag

+1
Camera JB+ rulez!
Kamera módban nekem van bugja néha nem indul el vagy befagy a felvevendő kép előben, de a felvételt elkészíti csak így vakon videózol:)

De fotóra tökéletes!!!

[ Szerkesztve ]

(#43337) ERPY válasza zack (#43328) üzenetére


ERPY
őstag

Nálam alap az ICS camera+ (fotózásra) meg az LgCamera (videóra). Mindent végigpróbáltam, és ezek vitték a pálmát.
A JB camera+ gyakorlatilag ugyanaz, csak van benne egy képnézegető is, de mivel a QuickPic szintén favorit app a kis méretével és nagy tudásával, így a JB camera számomra felejtős.

[ Szerkesztve ]

(#43338) bagly


bagly
tag

Hali! Melyik mostanság a legjobb gyári rom? :)

(#43339) Domi84


Domi84
csendes tag

Sziasztok!

Pár hete vagyok boldog tulajdonosa egy SII-nek, gyári ICS van rajta 4.0.3.

olyan kérdésem lenne melyek azok az app-ok és widget amiket ti ajánlanátok,
biztos kicsit furcsán hangzik ez a kérdés de eddig E72-t használtam és most ismerkedek az androiddal.
megköszönném ha tudnátok egy- két olyan alkalmazást mondani ami szinte kötelező erre a telefonra...:)

még abban is kérném segítségeteket hogy hol lehet venni ár-érték arányban tokot rá, illetve hogy melyiket ajánljátok.

elöre is köszönöm!

(#43340) BigT


BigT
senior tag

Valaki, akinek van JIG-je nem lakik BP Erzsébet tér közelében? Téglát csináltam egy barátom galaxy vibrantjából, pedig gyári, sammobile-ról leszedett romot akartam felrakni odinból.

Samsung S7 edge

(#43341) hr2 válasza bagly (#43338) üzenetére


hr2
őstag

Üdv, ebben a topikban is. :)

I9100XWLPX_I9100NEELP5_NEE

Gyári 4.0.4 kernel-el ne wipe-olj!

[ Szerkesztve ]

(#43342) bagly válasza hr2 (#43341) üzenetére


bagly
tag

Köszi!
Akkor nem csak én döntöttem ilyen jól telefonváltás ügyében :)

(#43343) daninet válasza BigT (#43340) üzenetére


daninet
veterán

veszel egy ellenállást és hozzáérinted a megfelelő lábakhoz az usb kábel végében. [link]
kb 5ft de max 10

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#43344) Weeman1 válasza BigT (#43340) üzenetére


Weeman1
veterán

Itt egy BP-n.

Xiaomi 11T Pro

(#43345) BigT válasza Weeman1 (#43344) üzenetére


BigT
senior tag

köszönöm mindkettőtöknek. A leggyorsabb verzióban bízva írtam, hogy hátha lakik erre valaki, akivel összefutnék, mert itt melózok most az Erzsébet téren. De akkor megrendelem vaterán elsőbbségivel.

Samsung S7 edge

(#43346) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Odinnal 1 fájlos rom betallóz, elindít, minden lefut szépen, de újraindításnál a recovery fogad, nem indul újra a telefon. Elsőre nyomtam egy wipe/data/cach űrítést, majd reboot, de a telefon újraindult, viszont megállt a Samsung S2 felíratnál, nem megy tovább. Újraraktam a romot, majd nem töröltem semmit a recovery-ben, egyből reboot, de ugyan az.

Mi a gond?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#43347) TazLeacher válasza TazLeacher (#43346) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Másik rommal elindult. :))

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#43348) zack válasza Rotate (#43330) üzenetére


zack
nagyúr

A gyári szóba se került. :)
Konkrétan arra lettem volna kíváncsi, hogy ki milyen minőségbeli különbséget vélt felfedezni a két progi között,. ;) Mindkettőt megvettem, mi több a Camera zoom FX-et is, de nem akarok fényképezésre ennyi progit használni egyszerre. Tesztelni nincs időm.
Azt tudom, hogy a Camera ICS+ zseniális, ezt használtam elég sokat, de a többi progi nem tudom hol helyezkedik el minőségileg hozzá képest.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#43349) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Újabb kérdés. Olyankor mi van, ha a JIG nem nulláz? Download mód elindul, de a számláló marad? Gyári T-s ICS-t raktam fel.

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#43350) nggabi válasza BigT (#43345) üzenetére


nggabi
nagyúr

fagyálló valahol a nyugatinál van napközben, keresd meg itt a hardveraprón a hirdetését.

jerico: triangle away ;)

"szenyor dzsíííí"

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.