Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#44201) Feenyx


Feenyx
aktív tag

Egy olyan kérdésem lenne, hogy mennyire normális az hogy 14 óra 5 perc akkuhasználattal, 2 óra kijelző használat mellett - a statisztikája szerint - (ebbe volt kb 1 óra rádió hallgatás, kb. másfél óra netezés wifivel és mobilnettel összesen, meg kisebb piszkálások a maradék kb 20 perc kijlezőhasználattal) reggel 7től este 9ig teljesen lemerül az akksi?

(#44202) TheBomberman válasza dJ Peer (#44200) üzenetére


TheBomberman
tag

Köszi! Holnap kipróbálom. :R

(╯°□°)╯︵ ┻━┻

(#44203) Rotate


Rotate
veterán

vettem a Nexus mellé a fiókba pót telefonnak egy LG Optimus One-t is 11k-ért :D kissé kopottas, de megteszi :D most megy fel a CM7.2 :D kellett valami, ha megint bebaszna a helyzet, és telefon nélkül maradnék :D

(#44204) zack válasza BigT (#44199) üzenetére


zack
nagyúr

Default. Nem piszkáltam (még).

(#44203) Rotate

Én sem gratuláltam még! Szóval grat. a Nexushoz! :C

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#44205) Varszegig válasza TheBomberman (#44195) üzenetére


Varszegig
veterán

Igen, akkor ez a proxy. Akkor a telefonos böngészőben be tudod adni a username, pw. Sajna ezzel erősen tudják korlátozni, mire tudod használni a netet:( Lehet hogy a mailjedet sem éred el, ha rosszul van beállítva.

[ Szerkesztve ]

(#44206) seger


seger
addikt

miui-hoz milyen modemet javasoltó?

(#44207) daninet


daninet
veterán

Egy kérdés felmerült bennem.
MIUI után tennék vissza stock romot, de nemtom, lehet-e repart nélkül, mert tudtommal a MIUI és CM romok más filerendszert használnak?
Én is becoptam a cMIUI-val 2.10.x :((( eltűnik a notif bar, sytem ui FC szóval egy bughalmaz.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#44210) zack


zack
nagyúr

Srácok!

Hétvégén elmennék egy teljesítmény túrára. Szerintetek egy 30km távot (séta) kibírna a teló GPS használattal lekapcsolt kijelzővel (Endomondo Pro)? 5km/h átlaggal az 6 óra... :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#44211) Weeman1 válasza Feenyx (#44201) üzenetére


Weeman1
veterán

Hát az nem valami sok.

#44207) daninet
Cwm-ből akármit feldobhatsz nyugodtan.

#44206) seger
Kinek melyik szimpatikus.

Xiaomi 11T Pro

(#44213) diamond1 válasza zack (#44210) üzenetére


diamond1
tag

nekem endomondo 1 ora alatt 10%ot szokott enni!

(#44214) privatposta válasza zack (#44210) üzenetére


privatposta
tag

Szia,
Én ezért vettem egy külső akkut.
Na azzal kibírja. 5000mAh, és kb. akkora mint a teló. Egyébként határeset a 6 óra. Jó akku éppen kibírja talán...

(#44215) doongoo válasza proly01 (#44196) üzenetére


doongoo
addikt

Nálam fent volt, de már levettem, mert az aksit nálam szerette enni...
Nem sötétül egyből, ha nem nézed a kijelzőt. Úgy működik, hogy a beállított képernyő kikapcsolási idő előtt (mielőtt kikapcsolna) megnézi az előoldali kamerával, hogy ott vagy-e (beállítható hogy 1 vagy 2 ellenőrzés után kapcsoljon ki) és ha nem, akkor az idő leteltével kikapcsol.
Lezárt képernyőt kioldani nem tud és szerintem egyik app sem, mert ez azt feltételezné, hogy folymatosan mennie kéne az előoldali kamerának, ami rendesen szívná az akksit

(#44216) bulikavagyok válasza zack (#44210) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Szerintem simán kibírja... Én bicajozni szoktam, és néha még a navi is megy -minimális kijelzővel, és úgy is elmegy 6-8 órát. Annyi, hogy én a SportTracker Pro-t preferálom inkább a magasság adatok miatt, de nem hiszem, hogy túl nagy lenne a különbség.

(#44217) vfeco


vfeco
aktív tag

Sajnos továbbra is szenvedek a villogó akku ikonnal.
Nem értem mi ez. Usb csatit megtisztítottam, néha azt hiszi töltőn van (hang + fehér kis villám az akkuban) majd elkezd villogni az ikon... Órákig villog, majd abbahagyja.
Nem tudom hogy ez akksi hiba, vagy hardver...
Találkozott már ezzel valaki?
Videó a jelenségről:

[ Szerkesztve ]

(#44218) Rotate válasza vfeco (#44217) üzenetére


Rotate
veterán

usb csati csere lesz ebből... szerintem lassan kezdheted kitölteni a szervizfutár űrlapot...

(#44219) kano


kano
nagyúr

Zack
Neked deodexed LPX van most fent vagy odexed gyári LPX?
Köszi

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#44220) hdekakas


hdekakas
senior tag

Üdv!
Nem tudok Bluetooth-tal fájlokat küldeni, mi lehet a gond? Elkezdi küldeni, aztán mindig azt írja ki hogy nem sikerült a fájlküldés. Próbáltam újra és újra, meg más-más dolgokat, de semmi... :O

(#44221) borsodika válasza hdekakas (#44220) üzenetére


borsodika
őstag

Milyen rom van fent és milyen programmal próbálod a küldést?

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#44222) hdekakas válasza borsodika (#44221) üzenetére


hdekakas
senior tag

Minden gyári. Telón rámegyek a fájlra, küldés-bluetooth... Gépemen meg Bluesoleil van. Minap még ment, aztán egyik küldés már nem, aztán azóta sem.

(#44223) vfeco válasza Rotate (#44218) üzenetére


vfeco
aktív tag

Ha abbahagyja a villogást és kikapcsolom a telót azonnal újraindul.
Ha villogó akku ikon mellett kapcsolom ki, akkor állandóan felvillan a fekete képernyőn a nagy akk középen, mintha töltőre tenném...
Itt a videó a villogó akkuról: [link]

Akkor ez USB lesz (hardver) és nem akksi hiba?

(#44224) Rotate válasza vfeco (#44223) üzenetére


Rotate
veterán

mondom, usb csati csere... volt már itt egy pár

(#44225) tronik


tronik
csendes tag

Ha látom sammobile-on, h magyar ota frissítés érkezett, azt, h tudom felrakni ?!
Jelenleg egy ilyen XWLPW lengyel gyári t-s romot használok és ehhez jött ki magyar frissítés? Ezzel érdemes foglalkozni egyáltalán?

(#44226) gpek


gpek
tag

Sziasztok
Lehet valamit hallani a gyári JB-ről? Elvben ugye november és az 2 hét múlva itt van, van valami új infó?
Köszi előre is...

Gpek

(#44227) kungzi válasza tronik (#44225) üzenetére


kungzi
veterán

na most még egyszer. :D lengyel rom van fent és ahhoz jött magyar frissítés? azt hogy hoztad össze? :DDD egyébként a magyar legutolsó gyári rom az XWLP7 volt és erre nem jött még OTA frissítés

neked akkor lengyel rom van fent, lengyel product code van beállítva a telódon, ezért van OTA frissítés, de ez nem magyar frissítés, hanem lengyel

más:

HDR fotózást milyen progival érdemes csinálni?

(#44228) nfsu17 válasza gpek (#44226) üzenetére


nfsu17
veterán

Még a GS3 XEH-re sem jött ki, szerintem 2 hét múlva semmi sem lesz, de találgatni fölösleges is, mert infó azóta nem jött ki, csak annyit tudni, hogy lesz. Meg hogy november. Kb. De hát semmi sem garantált.

(#44229) kungzi


kungzi
veterán

használ valaki mhl adaptert? szokott úgy nézni filmet tv-n?

(#44230) Misi1980


Misi1980
senior tag

Sziasztok!4.0.4 telepítése után factory resetet lehet csinálni?Gyári beállítások viszaállítása is árthat a telefonnak?Azt tudom hogy wipolni azt tilos de ezeket is célszerű inkább elkerűlni?

(#44231) nfsu17 válasza Misi1980 (#44230) üzenetére


nfsu17
veterán

szerintem biztos kerülni kell

(#44232) Varszegig válasza gpek (#44226) üzenetére


Varszegig
veterán

Ha azt ondják, hogy november, azt nem úgy kell elképzelni, hogy november 1-én reggel 6-kor ott villog az OTA frissítés a notibaron, előtte 2 héttel meg részleges changelog lesz a neten. :DDD
A november azt jelenti, hogy majd valamikor novemberben elkezdenek jönni a romok. Hogy hova, mikor azt nem tudjuk. Lehet hogy november 28-án kijön 2-3 országra, és a magyar verzió majd csak dec. 15. Szóval azt hogy 2 hét múlvára várod a JB azt értékeld át:)

(#44233) Misi1980 válasza nfsu17 (#44231) üzenetére


Misi1980
senior tag

Köszi!Akkor inkább telepítés után azonnal kernel csere lesz

(#44234) nfsu17 válasza Misi1980 (#44233) üzenetére


nfsu17
veterán

az a biztos

(#44235) kano válasza Varszegig (#44232) üzenetére


kano
nagyúr

Inkább úgy kell azt érteni, hogy novemberben elkezdenek gondolkodni, hogy kellene valamit alkotni... :))

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#44236) nfsu17 válasza Varszegig (#44232) üzenetére


nfsu17
veterán

...főleg, hogy vannak országok, ahova még csak most ért el a 4.0.3.
[link]
[link]

(#44237) kungzi


kungzi
veterán

főleg, hogy a Sammobile is bedöglött :DDD

502 Bad Gateway

(#44238) knyitogato válasza gpek (#44226) üzenetére


knyitogato
őstag

Én februárra tippelek. Szolgáltatósat meg márciusra.

(#44239) kungzi


kungzi
veterán

ezt próbálta már valaki?

GT-I9100 - United Kingdom (H3G)

PDA: I9100XWLPY

CSC: I9100H3GLP7

Version: 4.0.3 <--------------- ez 4.0.4 csak el van írva az oldalon :)

Date: 2012-10-05

szerintetek ebbe van XEH product code? szerintem nincs, de megkérdem azért :)

[ Szerkesztve ]

(#44240) doongoo válasza kungzi (#44227) üzenetére


doongoo
addikt

azt írta, hogy sammobile-on látja az OTA frissítést, nem a telón

(#44241) kungzi válasza doongoo (#44240) üzenetére


kungzi
veterán

erre a frissítésre gondolt:

Hungary 14 Sep 2012 I9100XWLPW 83.8 MB

GT-I9100_I9100XWLPW-OTA_XEH_87833413.zip

De ez nem jött ki a magyar készülékekre, ez valami elírás lehetett, vagy végül mégse küldte ki a Samsung a frissítést. Szerintem a hibás kernel miatt nem küldték ki.

(#44242) Feenyx


Feenyx
aktív tag

Sziasztok! Egy olyan kérdésem lenne, hogy ezek a li-ion akkumulatorok (ami S2ben is van) a kapacitásukat szépen egyenletesen veszítik el idővel, vagy pedig észrevehetően drasztikusan csökken viszonylag rövid idő alatt a kapacitásuk? Mert azt vettem eszre, hogy szokásos hasznalat mellett ( pl .reggel 10 perc wifis netezéssel kb 9%ot csökkent a töltöttségem) eléggé beleharap az akksimba. Ma is reggel 7kor vettem le a löről és kb 1 óra netezéssel meg persze készenlétttel 23% ra esett a töltöttségem. (wifin és mobilnettel felváltva neteztem.) A telefon tavaly szeptemberi, én idén augusztusban vettem, szóval nem tudom mennyire gyilkolta le az akksit az előző tulaj. Vagy esetleg a cf-root kernel miatt merülhet jobban? Kb egy hete vettem észre ezt az egészet.

(#44243) Varszegig válasza Feenyx (#44242) üzenetére


Varszegig
veterán

Bármi lehet, meg kell nézni az ébrenléti statokat is, de lehet az akksi is, feleségem Galaxy W-jében most volt akksicsere, 10 hónapos akksi, előbb csak hamar erült, aztán már 70%-nál kikapcsolt, visszakapcoslva 20%-on volt, majd megint ki. Pár nap után (hétvége volt, hívtunk futárt), mire megjött a futár már púpos volt az akksi. Kuka, csere gariban, még a töltőt is kicserélték.

(#44244) Szelley


Szelley
senior tag

Kezd a f*szom tele lenni mostmár ezzel a szutyok szarral :W Tegnap nem frissített google+t, mert tanusítvány baja volt...TBP-vel kipucoltam G+t, restart után szépen települt Playből! Most a Térkép nem akart frissülni ugyanúgy tanusítvány hibával, TBP-vel kipucoltam, erre ezt a hibaüzit dobja:
"Összeegyezhetetlen más, ugyanazon megosztott felhasználói azonosítót használó alkalmazással/alkalmazásokkal" DAFUQ??!!! :W :W

(#44245) bagly válasza Szelley (#44244) üzenetére


bagly
tag

A simplistic miatt. Valami gáz van vele. Töröld ki a zipből a térképet és a google +-t, utána szedd playről és jó is lesz!

(#44246) Szelley


Szelley
senior tag

Mint írtam, kiszedtem tbp-vel, és nem szedi le igyse playről! Szedtem le maps apk-t de se telepíteni nem lehet, valamint ha bemasolom /system/app-ba, restart után sem jelenik meg. –. –

(#44247) kungzi


kungzi
veterán

ha ezt az xwlpy romot felrakom az xwlp7-re minden wipe nélkül, akkor megmarad minden beállítás, csak a rom változik?

(#44248) TheBomberman válasza dJ Peer (#44200) üzenetére


TheBomberman
tag

Siker! :C :R

(╯°□°)╯︵ ┻━┻

(#44249) HXY


HXY
addikt

Ha valaki stabil, és megbízható ROM-ot keres, akkor ajánlom neki ezeket:

Lite'ning WIUI

Nekem ez a kettő maximálisan bevált!

(#44250) Linkin


Linkin
senior tag

A samsung azt mondta hogy kapunk JB-t de a 4.2 is nagy valószínűséggel JB lesz :DD :DD :DD :DDD

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.