Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#43651) GrooveHero válasza highness (#43649) üzenetére


GrooveHero
addikt

Nem tudom, sztem nem gyártói EU. Nem tudom, te hol nézegetsz S2, ha jövőr akarsz menni. Ebay-en van 1-2 éva UK warranty-s, és nem is drágák. Sőt, valamelyiket még Mo-ra is zállítják, kb 7-8 fontért.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#43652) seger válasza belashx (#43650) üzenetére


seger
addikt

Nekem 4 lehetösség van.
1 böngésző szink. Nincs pipa
2 gmail szink. Van pipa, mert emailok fintosak
3 naptár szink. Nincs pipa.
4 névjegy szink. Van pipa.

Ennyi.

De kérdem én. Ha egyszer bepipáltam google play-en, hogy bizt mentés google fiókkal, akkor az valahol csak megnézhető nem??? Mint a névjegyzékek. Azt is elérem google fiókvan.

[ Szerkesztve ]

(#43653) HUTCHDB válasza Rotate (#43646) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

nem öröm ez.... :(

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#43654) highness válasza GrooveHero (#43651) üzenetére


highness
tag

Az s2 javítás miatt érdekelt. (Ha ott romlana el) Az s2 a páromé lesz, és együtt megyünk. Azért is érdekel mire fogsz jutni, mert van nekem is egy hasonló problémám. Itthon nem biztos hogy hivatalosan forgalmazni fogják az s3 LTE változatát (i9305), és olyan telefonra vágyom. A Samsung garancia nekem is fontos lenne. Bonyolítja a dolgot, hogy még idén meg szeretném venni, így olyan helyet kell majd találnom, ahol olyan garancia papírt adnak amit akár itthon is tudok érvényesíteni. Persze az ár sem mindegy. Na majd meglátjuk, ha beindul jobban az értékesítése európa szerte, honnan éri meg megvásárolni.

(#43655) belashx válasza seger (#43652) üzenetére


belashx
senior tag

Háát...
Nekem nincs más tippem. (Esetleg kinullázod a telefont. Bállítod a biztonsági mentést, utána újrarakod a ROM-ot, akkor nem lesz mit visszaállítani.) :D

Szoktam úgy beállítani, hogy ha újrarakom, akkor visszaállítsa az alkalmazásokat, de így nem jártam. Passz.

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#43656) seger válasza belashx (#43655) üzenetére


seger
addikt

Megvolt. De addig még a google-ról nem törlöm, addig minden rom újrarakás után laszedi...

(#43657) mycso válasza proly01 (#43631) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Biztosan jól csinálsz mindent?
ODINban a megfelelő helyre rakod, végigmegy a telepítés?
Reboot után van supersu ikonod? (egy kék droid, piros köpennyel)

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#43659) istvan47 válasza Rotate (#43639) üzenetére


istvan47
senior tag

Szia!

feltelepítettem és működik :K :C :R

( ͡° ͜ʖ ͡°) Iphone 13. つ ◕_◕ ༽つ

(#43660) Rotate válasza istvan47 (#43659) üzenetére


Rotate
veterán

majd hétfőre lesz normális telefonom, felrakom én is :)

(#43661) znagy69 válasza mycso (#43657) üzenetére


znagy69
őstag

Az is lehet, hogy rossz kernelt használ. Nem látom, hogy pontosan írná milyen romot és kernelt használ. A 4.0.3 a tág fogalom.

(#43662) fecs


fecs
senior tag

CM10 10.06-as nightly újra dobálja el a hálózatot. Semmi rendszer nincs benne. Van, amikor 2-3 napig nem, de ma már 3x is kellett PIN kódot írnom. :((( Bosszantó.

Beépített adatforgalom-számláló nálam most nem a teljes forgalmat mutatja. Eddig hittem neki, de most meglepődtem. Másnál jól méri? Vagy megzavarodik a cikluson belüli wipe cache-ektőL?

screenshot

Pixel 6a

(#43663) Arcanis válasza Rotate (#43622) üzenetére


Arcanis
aktív tag

Majd küldj fotót az eredményről :DDD :DDD

(#43664) fecs válasza Arcanis (#43663) üzenetére


fecs
senior tag

vsync-es CM10 eldobálja a hálózatot? CM10-es nightly-ra fel lehet tenni factory reset nélkül?

Pixel 6a

(#43665) proly01 válasza znagy69 (#43661) üzenetére


proly01
őstag

A szoftver a telefonomon
PDA: I9100XWLP7

Phone:I9100XXLPS

CSC:I9100TMHLP2

Erre tettem fel ezt! a kernelt;és nem működik a root.....
DE tök mind1 mert tegnap éjjel 3 ig bassz*kodtam vele és végül ezzel a módszerrel sikerült!!!

Már csak annyi lenne a kérdésem,hogy az eredeti kernelt ugyanígy kell vissza flashelni mint a rootoltat akkor is ha annak kiterjesztése .md5 nem pedig .tar?

Illetve annyi,hogy,hogyan tudom lenullázni a számlálót download módban?

:R

....Pr:)ly....

(#43666) fecs válasza proly01 (#43665) üzenetére


fecs
senior tag

Ezzel tudod nullázni.

Pixel 6a

(#43667) daninet válasza fecs (#43662) üzenetére


daninet
veterán

de egyébként, ha nem lenne pinkód, egy másodperc alatt újra csatlakozna, észre sem vennéd :U

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#43668) Arcanis válasza fecs (#43664) üzenetére


Arcanis
aktív tag

Hát legutóbb a 1006 verzió környékén volt egyszer olyan, hogy ismét kért pin-t.
Azóta nem volt ilyesmi. Most az október 11-i verziót használom.

Szerintem fel lehet tenni factory reset nélkül is. (2 dolog kell, wcp és wdc, most még utoljára kiírom: wipe cache partition, wipe dalvik cache :DDD a későbbiekben már csak rövidítve fogom)
Aztán ha mégis rosszul viselkedik, mehet a szétwipe-olás (mert hát az a biztos ugyebár)

(#43669) proly01 válasza fecs (#43666) üzenetére


proly01
őstag

:R
De ez nem csak a sárga háromszöget szedi ki?

Rootolta valaki amúgy ezzel a módszerrel a telóját mint én?

....Pr:)ly....

(#43670) BigT válasza proly01 (#43669) üzenetére


BigT
senior tag

én anno, mikor Lp7-et használtam ugyanazzal a cf root-ot használtam, ami nálad valamiért nem működik. A sárga háromszöget szedi ki a triangleAway, viszont mivel rootoltad, így nem fontos, hogy a számláló hogyan áll, mert ha szervízt akarsz, úgyis vissza kell állítanod mindent, root sem maradhat. Ez a saját véleményem.

Samsung S7 edge

(#43671) C.Brigante válasza Rotate (#43660) üzenetére


C.Brigante
veterán

hihetetlen, h minden telefonból így szállsz ki!!! :DDD

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#43672) fecs válasza daninet (#43667) üzenetére


fecs
senior tag

Igen, igen. Az ötlet jó, de nem akarom kikapcsolni a PIN kód kérését.

Pixel 6a

(#43673) turika86 válasza C.Brigante (#43671) üzenetére


turika86
aktív tag

Jó de tulajdonképpen kifizették neki az 1 hónap bűntetést a soniccal vagy mivel is!:))

"Time is the fire in which we burn"

(#43674) C.Brigante válasza turika86 (#43673) üzenetére


C.Brigante
veterán

akko' is :DDD

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#43675) turika86 válasza C.Brigante (#43674) üzenetére


turika86
aktív tag

Tény ,hogy jól jött ki neki a lépés...

"Time is the fire in which we burn"

(#43676) daninet válasza fecs (#43672) üzenetére


daninet
veterán

Azért mondom, mert én sokszor végiggondoltam, és valójában semmi értelme nincs. Attól véd, ha ki van kapcsolva a telód, ne tudjanak a te számládra költséget csinálni. De ha reálisan nézed ez kb akkor történik meg mikor lemerülsz és ellopják a telefonod, ami ritka eset, tekintve, hogy a legtöbb ember ugye úgy megy el otthonról, hogy legalább valami töltést rak bele. A másik, hogy bárki lopja el a telefonod, első, hogy kidobja a SIM-et belőle, ezt még a -mondjuk úgy- buták is tudják és csinálják. :)
Főleg, hogy egy dolgosabb nap után mindig csinálok restartot vagy legalább hotboot-ot mert tele lesz a töke a telefonnak :) sokat kellene írogatni a PIN.
Mindenkinek szíve joga, csak írom, hogy én évek óta nem használom mert szükségtelen.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#43677) TOZ válasza Arcanis (#43668) üzenetére


TOZ
addikt

Hamarosan a 1013-as vsync-n fog ketyegni nalam. :Y

(#43678) turika86 válasza TOZ (#43677) üzenetére


turika86
aktív tag

Nekem már az van, eddig minden jó, reméljük a hálózatot sem dobálja... egyébkén a sebesség az már 9fokos!:))

"Time is the fire in which we burn"

(#43679) kungzi


kungzi
veterán

a 4.1.2 vsync romokon van ota frissítés, mint a hivatalos cm10 romokon?

(#43680) Weeman1


Weeman1
veterán

Valaki próbálta már a cMiui 2.9.29-et?

Xiaomi 11T Pro

(#43681) Arcanis válasza kungzi (#43679) üzenetére


Arcanis
aktív tag

Nincs. Pontosabban ki lett véve, ugyanis a sima nightlyra frissített volna.

(#43682) csabám


csabám
addikt

A helyzet a következő: múlt héten ugye cserélték a kijelzőt vibrálás miatt. A héten ismét jelentkezett a probléma (bár nem annyira volt erős, mint előtte, de attól még zavaró számomra, még akkor is, ha nem mindig van jelen). Csütörtökön el is vitték Pestre megnézni, és tegnap hívtak, hogy hétfőn jön is vissza, viszont mivel nem tudták fent reprodukálni, előidézni, így nem cserélték ki a kijelzőt :F Szerintetek, hogyan tudom megoldani a problémát? Köszönöm előre is az ötleteket/tippeket!

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#43683) knyitogato


knyitogato
őstag

Tudnátok ajánlani egy stabil, jó kis gyors miui romot? Mintha kezdene kimenni a divatból :(

(#43684) korpicschess válasza csabám (#43682) üzenetére


korpicschess
veterán

Elküldöd megint, vered az asztalt, esetleg beszél bruti-val, szerintem ismer valakit Telemax-nál. Vagy PH-ról valaki aki telemaxos.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#43685) csabám válasza korpicschess (#43684) üzenetére


csabám
addikt

Vissza nem küldöm, mert megint ez lesz szerintem. Gondoltam arra, hogy Szegeden bemegyek a szervizbe és elmondom, hogy mi a bajom, viszont nem küldetem fel, hanem lerendeli a srác a kijelzőt és kicseréli. . .

Írtam tegnap egy srácnak, aki a Telemaxnál dolgozik, de még nem válaszolt :(

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#43686) Weeman1 válasza knyitogato (#43683) üzenetére


Weeman1
veterán

Én a Wiui 2.9.7-et használom már egy hónapja,
az elég jó.

Ez a 2 elég új,még nem próbáltam őket:
cMIUI 2.9.29
a1exanders MIUI 2.9.29.v3 JB

Xiaomi 11T Pro

(#43687) korpicschess válasza csabám (#43685) üzenetére


korpicschess
veterán

Szerintem ne görcsölj rajta, ha bemész személyesen szerintem az is tök jó megoldás, biztos meg tudod oldani. :K

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#43688) csabám válasza korpicschess (#43687) üzenetére


csabám
addikt

Jövő héten kiderül. . . Remélem igazad lesz és kicserélik minden ugatás nélkül itt Szegeden! Mert felküldeni biztos nem fogom ezzel a problémával!

A csaj a telóban, azt mondta pénteken, hogy ebben az esetben közvetlenül a Samsungnak kell írnom egy panaszlevelet (ha írnék is nekik, szerintem nem lesz abból semmi). Ha nem sikerül kicseréltetni, akkor az lesz a végső megoldás!

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#43689) knyitogato válasza Weeman1 (#43686) üzenetére


knyitogato
őstag

Köszi!
Wiuihoz tudnál dobni nekem egy linket, ahonnan leszedhetem?

(#43690) seger válasza Weeman1 (#43686) üzenetére


seger
addikt

Mindkettőnél magyar nyelvnél systemUI leáll. Kicsit elcseszték, alexander forumban írta lesz javítva, ha jol értelmezem, nem tudok angolul valami jól.

(#43691) proly01 válasza BigT (#43670) üzenetére


proly01
őstag

Tehát,ha felflashelem a gyári romot akkor visszaáll a számláló is nullára?Vagy ehhez csak a gyári kernel kell?
A gyári ROM-okat egyébként csak a samfrim-en lehet megtalálni vagy van valami más elérhetőségük is?
Bocs csak tényleg másképp van S2 ön mint eddig csináltam a dolgokat és elég hülyén érzem most magam :B

....Pr:)ly....

(#43692) znagy69 válasza proly01 (#43691) üzenetére


znagy69
őstag

Nem nullázza a gyári rom. A számláló az odinos romolást számolja csak, cwm-et nem. Nullázni elég akkor, ha valami gond van, bár a 3 szöget is eltünteti, azért lehet érdemes. Mondjuk CM10 alatt már nem jön elő.

(#43693) sgery


sgery
őstag

Feltettem a gyári 4.0.4-es romot + root-ot, hátha itt jobb lesz az akku.
De itt még többet merít a multipdp , 13%-ban ez ébreszti fel a telefont, így most 1,5óra alatt 3%-ot merült. Úgy olvastam a multipdp az adatkommunikációért felelős, megpróbáltam, hogy csak wmcda-ra állítottam a hálózatot, ne kelljen váltogatnia, de ez sem jött be.

Milyen romot próbáljak még? 7comp pl jó?
Nagyon idegesít, hogy ilyen gyorsan merül :/

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#43694) Picco válasza csabám (#43682) üzenetére


Picco
addikt

Nexus 7 topicban is volt ilyen, agabe rajott h gyenge wifi jel mellett figyelheto meg a problema. Nem tuti h nalad is ez van, csak gondoltam hatha.

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#43695) znagy69 válasza sgery (#43693) üzenetére


znagy69
őstag

Én nem értem miért nem lehet tudomásul venni, hogy ICS alatt erős használat mellett elmegy 2 napot, pl MIUI vagy CM10-nél 1 napot. Én esténként ha 50 alatt van felrakom, ha nem akkor megy másnap is. CM 10-et használok, mert a leggördülékenyebb és nincs vele semmi bajom. 1-et kivéve, hogy Facebookra nem tudok képet feltölteni, de ez nem megy ICS-en sem. Igaz utolsó MIUI-val ment.

(#43696) sgery válasza znagy69 (#43695) üzenetére


sgery
őstag

Ezt most nem értem mit akarsz mondani. Gyári ICS van fent, nem hogy 2 napot nem megy el, ha nem használom idle állapotban 8-10 óra alatt lemerül magától. Erre keresem a megoldást :)
Ha kapok, megköszönöm :)

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#43697) Picco válasza sgery (#43696) üzenetére


Picco
addikt

multidpd: OFF
mindenki orul :)

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#43698) znagy69 válasza sgery (#43696) üzenetére


znagy69
őstag

Az valóban nem normális átlag használat mellett, bár 8-10 óra folyamatos használat esetén szerintem igen.
Aránylag sok felhasználót olvasok ilyen hibákkal, lehet meg kell próbálni néha szűz telepítéssel eljutni egy romig, majd adni neki 2-3 napot, a töltések miatt. Igaz nem mindenki ugyan úgy használja. De ismétlem, ha nyomkodja valaki aktívan, vagy hosszan zenét, rádiót hallgat stb., akkor a 10 óra merülés nem csoda.

(#43699) vrgkrisztian


vrgkrisztian
aktív tag

na izé,bevittem a telefont a miskolci szervízbe...([link]izé)
a csávó azt mondta a függőleges csíkokra,hogy szerinte ezt nem cserélik,a többi(beégés,foltok,stb.)kijelzőproblémát meg les**rta... annyit mondott,hogy "Felküldöm Pestre..." hát kösz szépen :DD(irónia :K ) :U
na de akkor már el is könyvelhetem,hogy 1 hónapig nem lesz telóm,és visszaküldik ugyanolyan hibákkal,vagy mégtöbbel? :(( :F
nagyon pozitívan állok hozzá,tudom :C

(#43700) Weeman1 válasza knyitogato (#43689) üzenetére


Weeman1
veterán

Wiui 2.9.7

(#43690) seger
Pedig most másoltam fel a cMiui-t,
de így kihagyom. :((

Xiaomi 11T Pro

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.