Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#43451) pzstm válasza Kleroo (#43448) üzenetére


pzstm
titán

1006 emlékeim szerint. Nem tudom, hogy vsynces-e, de új expandable notification működik :C

Amúgy vsync nélkül is elég smooth volt már nekem a CM10, szóval nem hinném hogy belekerült volna, de sebességbeli bajom nincs. OTA-n keresztül raktam fel :B

másnál sem jön be changelog?

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#43452) pzstm válasza pzstm (#43451) üzenetére


pzstm
titán

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#43453) Kleroo válasza pzstm (#43451) üzenetére


Kleroo
veterán

Nekem bejön.

Én 1002-ről raktam most ezt fel(1009) De kb olyan a különbség,mintha egy nagy verziót ugrottak volna. :)
1011-re is kíváncsi volnék,de most már nem fogok továbblépni,így hogy rátaláltam egy remek darabra. :) Majd ha lesz egy újabb ugrás. :)

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#43454) pzstm válasza Kleroo (#43453) üzenetére


pzstm
titán

most már nálam is bejön a changelog :B :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#43455) Rotate


Rotate
veterán

ja és lett egy felesleges használt 2A-s aksim S2-höz, kb 9 hónapos, szóval gari már nincs, szerintem meg fogom hirdetni aprón, mert mit csináljak vele... ha valakinek van ötlete mennyit ér ez így, az nyugodtan mondhatja pü-ben...

(#43456) pzstm válasza Rotate (#43455) üzenetére


pzstm
titán

ha állod a postát egy ezresért átveszem ;] :P

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#43457) Rotate válasza pzstm (#43456) üzenetére


Rotate
veterán

ne alkudozz, nem hirdetés ez :D

(#43458) sgery válasza nfsu17 (#43377) üzenetére


sgery
őstag

A gyári root nélküli rom is így merült.
Visszaraktam a hangirányító progit fagyasztásból, de így írja a gapps leállását, tehát a root miatt lett.
Nincs esetleg valami norm. cost. rom, amiben nincs benne ez a hangirányítós program?
És ami megoldhatná az akku problémát?

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#43459) Linkin


Linkin
senior tag

Itt egy érdekes rom
[link]

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#43460) pavika


pavika
tag

Ha valaki az aláírásomban lévő VK romot használja még, segítsen nekem. Be lehet állítani, ilyen 1 oldalas háttérképet? Nekem nem sikerült sehogy, csak a gyári LPX-en.

[ Szerkesztve ]

(#43461) Picco


Picco
addikt

vegre nagyfelbontasu contact fotok utani igenyeink is meghallgatasra leltek.
ideje volt mar...

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#43462) pzstm válasza Picco (#43461) üzenetére


pzstm
titán

távolítsam el google accomat a fiókjaim közül majd adjam újra hozzá? :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#43463) Picco válasza pzstm (#43462) üzenetére


Picco
addikt

ugy latszik.
en facebook contact sync-el automatikusan ekkora felbontasban toltottem le, tehat engem most annyira nem erint, csak elhagyhatom ezt a mostmar! folosleges appot a telomrol :)

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#43464) pzstm válasza Picco (#43463) üzenetére


pzstm
titán

az külön app? mert CM10 alatt nem fésüli össze a kontaktokat, és a facebook képek meg nem szinkelődnek valamiért le :S

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#43465) Picco válasza pzstm (#43464) üzenetére


Picco
addikt

jaja, nagyon jol letolti a kepeket 720x720-ban, en csipom :)
foleg cm10nel jo, ahol hivasnal latvanyosabb :)

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#43466) Zoleee89


Zoleee89
aktív tag

Sziasztok.
Most vettem egy ilyen telefont(használtan), azt szeretném kérdezni, hogy ha az előző tulaj nem tudja, hogy regisztrálta be a készüléket( milyen email címmel) én attól tudok majd házhoz szervizt kérni vagy én meg tudom oldani, hogy a nevemre kerüljön?
Ha szerviz pontba be viszem akkor ott esetleg?

(#43467) pzstm válasza Picco (#43465) üzenetére


pzstm
titán

felraktam én is, és már vagy 5-6 perce szinkel, de még pörög... :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#43468) the radish válasza Picco (#43463) üzenetére


the radish
senior tag

Megváltoztattam nagy felbontásúra pár contact képét a webes felületen, de hívásnál - annak ellenére hogy az új kép jelenik meg - ugyanúgy kicsi négyzetben jelenik meg. Kell hozzá külön progi, hogy "nagyban" lássam?
Erededti GB.

Köszi előre is.

(#43469) zack válasza Joe bácsi (#43399) üzenetére


zack
nagyúr

Szerintem ha azt a stíluist akarod folytatni, amit a többi topikban, akkor menj innen. :(

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#43470) Arcanis válasza the radish (#43468) üzenetére


Arcanis
aktív tag

Gyári rendszeren nem lesz nagyobb méretű a kép. Csak aosp, cm, egyéb főzelékben van nagyméretű contact photo, ami most már nem lesz pixeles.

(#43471) the radish válasza Arcanis (#43470) üzenetére


the radish
senior tag

:R
Köszönöm.

(#43472) HXY


HXY
addikt

A 10-es CM tárcsázójában van diktafon?

(#43473) Picco válasza HXY (#43472) üzenetére


Picco
addikt

en nem talalkoztam vele(mondjuk meg hasonlorol sem hallottam)

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#43474) Oldman2 válasza HXY (#43472) üzenetére


Oldman2
veterán

Mármint hangrögzítési lehetőség?
:-)

(#43475) Linkin


Linkin
senior tag

VK-ra melyik dorimax jó? mert össze zavarodtam és nem tudom most hogy melyik jó rá
5.87 az jó?

[ Szerkesztve ]

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#43476) Arcanis válasza HXY (#43472) üzenetére


Arcanis
aktív tag

Végignéztem a beállításokat és nincs hívásrögzítés... Viszont furdal a kíváncsiság, minek rögzíteni a hívást? Nem tudok olyan helyzetet elképzelni, amiben használnám...

(#43477) Weeman1 válasza Kleroo (#43453) üzenetére


Weeman1
veterán

Még a végén én is áttérek CM10-re Miui-ról. :)

Xiaomi 11T Pro

(#43478) privatposta


privatposta
tag

Sziasztok,
Gyári rom-on pontosan hol tudom beállítani azt, hogy automatikusan csatlakozzon a BT eszközre? Sehol nem találom azt a menüpontot...

[ Szerkesztve ]

(#43479) HXY válasza Arcanis (#43476) üzenetére


HXY
addikt

Számomra baromi hasznos, hogy sokszor nem kell jegyzetelni, hanem csak megnyomom a hívásrögzítést, és már el is van mentve...

Mellesleg az XDA-n lévő ROM-ok legtöbbjében van.

Pl. Criskelo, Batista, Litening.

Én most a Litening-et használom már több, mint egy éve, de a fejlesztő május óta nem frissíti a Galaxy S2-re a ROM-ot, mert áttért az S3-ra...

Így most én is valami új ROM után kutatok.

Most az eredeti, kínai MIUI-val szemezek.
És Odinból egyből felrakható, nem kell hozzá CWM, meg ki tudja mivel bohóckodni.

(#43481) zack válasza Arcanis (#43476) üzenetére


zack
nagyúr

Rendeléseket felvenni telefonon jegyzetelés nélkül. Pl. :)
Már én sem használnám ki, de volt idő amikor napi 4-5 hangjegyzetet is készítettem. ;)

Javult a CM-ek fogyasztása használat közben? :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#43482) Linkin válasza Linkin (#43475) üzenetére


Linkin
senior tag

senki nem tudja? amúgy én azt nem értem hogy a letöltős odlalnán van 5.87 de az XDA-n csak 5.86

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#43483) zack válasza Linkin (#43482) üzenetére


zack
nagyúr

Miért ne lenne jó? Ha az 5.85 jó rá akkor jó lesz az 5.87 is nem? :U
Valószínű XDA-n még nem frissítették.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#43484) Linkin válasza zack (#43483) üzenetére


Linkin
senior tag

ahogy olvastam a siyah az alapja vanm valami tényleges eltérés mert én 2000-es akkuval Vk+siyah kombóval 5 órás kijelző időket szoktam csinálni nem hiszem hogy ettől jobb lenne.

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#43485) Weeman1 válasza Linkin (#43484) üzenetére


Weeman1
veterán

Pedig tényleg azt írják hogy jobban bánik az akksival mint a Siyah.

Xiaomi 11T Pro

(#43486) CyberJedi


CyberJedi
tag

FÓLIÁT VENNÉK valakitől, akinek van Galaxy S2-höz egy elfekvő, nem használt fóliája, pl. többet vett, és ott pihen a maradék a polcán, vagy a fiókjában. 06 70 600 5012, budapestiek előnyben, belvárosiak még nagyobb előnyben! emailcímem a profilomban!
Kösz mindenkinek!
Megj.: én nagyon szeretem az S2-met, nem érzek ingerenciát az S3-ra váltásra, mivel valójában ezt sem tudom kihasználni.

(Vajon mi ez?) ''Gaff had been there... and let her live. '4 years' - he figured. He was wrong. Tyrell had told me Rachael was special. No termination date. I didn't know how long we'd have together. Who does?...''

(#43487) Zoleee89


Zoleee89
aktív tag

(#43488) zack válasza Linkin (#43484) üzenetére


zack
nagyúr

Az összes eddiginek a Siyah az alapja. :U
Én nem érzékelem, hogy jobb lenne üzemidőben mint a Siyah (5.85).
Egyébként meg nagyon nem értelek. Minek akarod piszkálni a rendszert ha jó? :F

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#43489) Weeman1 válasza Zoleee89 (#43487) üzenetére


Weeman1
veterán

Próbáld meg beregisztrálni te is.
Vagy sikerül,vagy nem. :)

Xiaomi 11T Pro

(#43490) sgery


sgery
őstag

Nincs esetleg valami norm. cost. rom, amiben nincs benne ez a hangirányítós program?
És ami megoldhatná az akku problémát?

Valami egyszerű rom kellene, odin-al könnyen feltolható, rootolt, nem feltétlen kell a samsung kinézete, 4.0.4 bőven jó sima ics kinézettel, vilingo hangvezérlő nélkül (ha csak nincs belőle már magyar) és jó akku idővel.
Köccc :)

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#43491) Linkin válasza zack (#43488) üzenetére


Linkin
senior tag

nem is fogom csak érdeklődök.
Úgyis siyah elkezd majd dolgozni az új kernelen nekem ez a dorimaxal csak az a fura hogy olyan tempóban nyomja ki a kerneleket hogy ahogy néztem XDA-n mindig van benne valami hiba

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#43492) zack válasza Linkin (#43491) üzenetére


zack
nagyúr

Szerintem jobb kernel mint a Siyah, de a Siyah-os üzemidőt még nem éri el. Ettől még nem biztos hogy azért frissíti, mert júzerek által tapasztalható hiba van benne. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#43493) Linkin válasza zack (#43492) üzenetére


Linkin
senior tag

Én mióta megvan az S2 csak siyahot használok élég sok verziót kipróbáltam és komoly gond nem volt vele sőt gond se volt

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#43494) PindurAnna


PindurAnna
Közösségépítő

Sziasztok. Beléptem a táborotokba :C

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#43495) Tauren45


Tauren45
aktív tag

Hello.

A GT-9100G-s telefon mivel különbözik a sima GT-9100-tól? :F

Amit igazán tudni szeretnék, hogy ezen a G-s telón is ugyan olyan módon működik az Odinnal való frissítés?

Köszi szépen. :R

Samsung Galaxy S2 - 4.0.4 - SGP Ultra Crystal | Lenovo W510 | The Settlers 2 |

(#43496) kungzi válasza PindurAnna (#43494) üzenetére


kungzi
veterán

üdv :C

(#43497) Weeman1 válasza Tauren45 (#43495) üzenetére


Weeman1
veterán

Biztos jó hozzá az Odin.

GT-9100G vs GT-9100

Xiaomi 11T Pro

(#43498) hito


hito
nagyúr

Sziasztok! Ez a legutolsó hivatalos rom (?): I9100XWLP7_I9100TMHLP2. Vagy valami mást érdemes feltenni a gyári ICS-ek közül?

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#43499) proly01


proly01
őstag

Sziasztok!
Beléptem én is a táborba egy t-s S2 vel!
Szeretném kérdezni,hogy rootolni szeretném a telót mindenképpen és feltenni rá valami megbízható jól kinéző főzött ROM-ot.
Előtte Ace-m volt úgyhogy valamennyire ismerem a rootolás és az Odin vagy a super one click fogalmát.
Valaki le tudná írni vagy esetleg privátban elküldeni a rootolás menetét illetve a "szerintetek" legmegbízhatóbb"álltalatok használt" főzött ROM linkjét?
Esetleg az első HSz ben leírt rootolás jó lehet?

Előre is nagyon köszönöm a segítséget!!!! :R :R :R

....Pr:)ly....

(#43500) zack válasza hito (#43498) üzenetére


zack
nagyúr

NEE XWLPX. Ez a legfrissebb hivatalos, igaz nem magyar régiós, hanem norvég.

(#43499) proly01

Miért ne lenne jó ami az 1-es hsz-ben van? :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.