Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#43151) Weeman1 válasza _Mario_ (#43149) üzenetére


Weeman1
veterán

Hivatalos csak 4.03 van.

Xiaomi 11T Pro

(#43152) _Mario_ válasza Weeman1 (#43151) üzenetére


_Mario_
tag

Koszi a valaszt

(#43153) borsodika válasza _Mario_ (#43100) üzenetére


borsodika
őstag

Létezik 4.0.4 open eu is ami gyári csak bugos a kernele, gondolom ezért nem frissül rá.

[ Szerkesztve ]

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#43154) doongoo válasza row (#43106) üzenetére


doongoo
addikt

rootolva van a teló? Ha igen, akkor mobil odint felteszed rá és aztán ebből simán mehet az odinos frissítés, nem kell hozzá pc.

(#43155) doongoo válasza gaben1117 (#43138) üzenetére


doongoo
addikt

Automate It Pro-ban van ilyen opció is

(#43156) Varszegig válasza Zoleee89 (#43143) üzenetére


Varszegig
veterán

Ha a szolg. függetlenítette, akkor semmilyen hátránya nincs, olyan mintha mindig is független lett volna.

(#43157) kungzi


kungzi
veterán

szerintem mi már a JB-t fogjuk megkapni, ha kapnánk 4.0.4-et, akkor már megkaptuk volna szerintem

(#43158) kano válasza kungzi (#43157) üzenetére


kano
nagyúr

Csak nehogy azt se kapjuk meg. :U

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#43159) Varszegig válasza kano (#43158) üzenetére


Varszegig
veterán

Azt hivatalosan is megerősítették, hogy lesz.

(#43160) nfsu17 válasza kungzi (#43157) üzenetére


nfsu17
veterán

Ezen múltkor én is agyaltam, hogy júl. elején jött ki az első 4.0.4 Russia-ba, ha jól tudom. Azóta eltelt 3 (és fél) hónap és még ide semmi.
Nem azt mondom, hogy a JB is ilyen ütemben fog ideérni, mert először lengyelbe fog menni, de simán van rá esély, hogy idén semmi nem lesz ebből hivatalos OTA-s útvonalon.

(#43161) knyitogato válasza kungzi (#43157) üzenetére


knyitogato
őstag

De mikor...? :) Eléggé ráférne már.

(#43162) Picco válasza knyitogato (#43161) üzenetére


Picco
addikt

oktober-november. meg az s3 se kapta meg hivatalosan :)

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#43163) _Mario_ válasza Varszegig (#43159) üzenetére


_Mario_
tag

majd kiderül mi lesz MO. az se lesz elérhető :D Olyan mint mikor volt a Tabom p-7500,
minden országban van már ics de magyar az nem. Mindegy jó volt az olasz ics is.

(#43164) kungzi válasza Picco (#43162) üzenetére


kungzi
veterán

korában ma elkezdődött a frissítés S3-ra, lassan ők is megkapják

(#43165) r.zozoka


r.zozoka
aktív tag

Udv a kerdesem az hogy venni szeretnek egy mobileszkozt, de azt irtak hozza hogy amerikaban lett veve.
Akkor a garancia gondolom nem ervenyesitheto magyarorszagon ugye?
Massal nem lenne gond ha onnan vennek vmit ugye?

(#43166) Varszegig válasza Picco (#43162) üzenetére


Varszegig
veterán

Hivatalosan: S2-november, S3-október.

(#43167) kano válasza r.zozoka (#43165) üzenetére


kano
nagyúr

Eltévesztetted a topicot.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#43168) Arcanis válasza zack (#43144) üzenetére


Arcanis
aktív tag

Hát most nem értek egyet:
1) Azért volt napi szinten új rom, mert cm10 nightlykból készült a vsync verzió.
2) A cm10 használók szerintem simán szakítanak naponta vagy kétnaponta 5 percet az új rom no wipe feltolására... én is (persze cache partition és dalvik wipe kell)
3) Ha rosszabb lesz valami, akkor az a nightly miatt van. A hwcomposer-en már elvileg nem változtat a rommer, ugyebár megvan a 60 fps.
4) Nálam érdekes módon nem fosta össze magát a rom. Be van lakva rendesen, kb 50 playből leszedett appom van. Automata fényerőt kis józan ésszel módosítottam (majd leírom este), az is kielégítő. Minden gyors, egyedül a fogyasztás ami fejlődhetne.

Szerk.: ja, és rájöttek, hogy hogyan viseli el a rom a siyah kernelt. (kell egy .nobootlogo fájl valahova...)

[ Szerkesztve ]

(#43169) Varszegig válasza r.zozoka (#43165) üzenetére


Varszegig
veterán

ugyan offtopic, de ha már kérdezted, akkor esetleg lehet gond, hogy a töltő nem 230V-on működik:)

(#43170) chipi-85


chipi-85
aktív tag

Érdemes S2-t venni, vagy inkább várjak, hogy az S3-nak csökkenjen az ára?

(#43171) turika86 válasza Arcanis (#43168) üzenetére


turika86
aktív tag

Várom nagyon a automata fényerő beállítás leírásod! Előre is thx... :R :R :R

[ Szerkesztve ]

"Time is the fire in which we burn"

(#43172) Senser87 válasza chipi-85 (#43170) üzenetére


Senser87
tag

Ha tetszik érdemes, Nekem pl. nem jön be az S3, szóval az S2 lett :)

Csinál még szép telefont a Samsung, majd valamikor megint sikerül nekik ;]

/NO OFFENSE/

[ Szerkesztve ]

SAM GS23U

(#43173) Oldman2 válasza Arcanis (#43168) üzenetére


Oldman2
veterán

Nálam eddig egyetlen észrevétel merült fel a CM10 NIGHTLY használata közben:

Valami oknál fogva úgy tűnik, mintha az érintőképernyő érzéketlenebb lenne. Többször kell mostanában rábökni 1-2 ikonra, hogy az aktiválódjon.

Launcher: Nova Launcher Prime
ROM: CM10 20121006
Kernel: CM original

(#43174) Balage^


Balage^
tag

Sziasztok!

Meg tudjátok mondani, hogy a telenornál hivatalosan mennyiért függetlenítenek Galaxy S2-t?
Illetve ha nem hivatalos módon a sim kártya behelyezését követően beírom a megfelelő kódot, akkor milyen hátrányok érhetnek engem a telefon használatát illetően, azon kívül, hogy elveszti a garanciát a telefon?

Köszönöm a válaszokat előre is!

(#43175) kungzi válasza Balage^ (#43174) üzenetére


kungzi
veterán

annyi, hogy innen is kitiltanak :D Függetlenítés Tilos a fórumban

(#43176) Picco válasza Balage^ (#43174) üzenetére


Picco
addikt

privi ment

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#43177) _Mario_ válasza Balage^ (#43174) üzenetére


_Mario_
tag

Ha a sim kartya behelyezese utan beirod a fuggetlenito kodot akkor felroban a telefon

(#43178) kano válasza Picco (#43176) üzenetére


kano
nagyúr

Ez engem is érdekelne, hogy mennyiért függetlenítenek hivatalosan a Telenornál. :U
Köszi

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#43179) knyitogato


knyitogato
őstag

A Speedshopban már nem ingyenes a fólia felpakolása...500 HUF...

(#43180) kano válasza knyitogato (#43179) üzenetére


kano
nagyúr

Akkor jöjjön mindenki hozzám, én megcsinálom 250-ért! :DD
Ez vicc... ennyit kérni egy nyamvadt fólia felrakásáért?
És gondolom nem vállalnak felelősséget érte, ha elcsesz*k?!

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#43181) Balage^ válasza kungzi (#43175) üzenetére


Balage^
tag

A hogyannál a legális módját kérdeztem. :) Azt hiszem ebben nincs semmi kivetni való. Illegális módszereket nem kérdeztem, csak a következményeit... ebben szerintem nincs semmi kivetnivaló. :)

(#43182) zack


zack
nagyúr

Megjelent a Galaxy Note 2, és igen korrekt áron nyitott a Part Nero-ban...149k. :Y
Igaz ez bolti garis, de akkor is... 2 hónap és bolti garival 120-130k lesz.

(#43179) knyitogato

Szerintem ha ott veszed a fóliát felrakják...Bár ez az 500ft...Lehet valami új dolog. :U
Sz@rrágó banda, ha tényleg így van. :(((

(#43168) Arcanis

Én értem, hogy ezek wipe nélküliek, de én akkor sem bízom a "no wipe" megoldásban. Lehet nem az első update, hanem a harmadik vagy a nyolcadik fogja megkavarni a rendszert, ezért én nem teszek fel semmit wipe nélkül. A "no wipe"-os romokat se.
Azért mert nálad minden oké, még nem biztos hogy a rommal is minden oké. Nálam a proci menedzsment kavarodott meg és magasabb Mhz-en járt alapból mint 200Mhz úgy, hogy hozzá sem nyúltam ahhoz a részéhez, és gyári kernelt használtam. Az ez előtti 6 build jó volt ebből a szempontból, szóval valami biztos nem volt okés vele.
Az auto fényerő infót azt előre is megköszönöm, bár nem tudom minek egy ilyen funkciót túlbonyolítani 1000 féle beállítással, és miért nem lehet átvenni ami gyári romokban is van. :U
Pipa be, és müxik jól. Kb ennyi lenne.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#43183) Varszegig válasza zack (#43182) üzenetére


Varszegig
veterán

ha ött veszed is 500, nekem mikor megvettem az S3-at kellett egy sos fólia, amíg megjött a steinhell, ott vettem egyet, 500-ért rakták fel. De ráb*tak, ellestem a technikát, többet nem kell:)

(#43184) knyitogato válasza zack (#43182) üzenetére


knyitogato
őstag

Sajna nem, ma vettem náluk fóliát, persze ennyi pénzért nem kértem a felhelyezését, de legközelebb már inkább ebayezek...eddig őket részesítettem előnyben a fólia felpakolása miatt.

[ Szerkesztve ]

(#43185) HardRic válasza zack (#43145) üzenetére


HardRic
addikt

De mi kötelez téged, hogy mindig felrakd a legújabbat? Én felraktam az 5-én kijött két verzió közül az elsőt, azóta is az van, és 2 apróságtól eltekintve hibátlan.

(#43186) zack válasza HardRic (#43185) üzenetére


zack
nagyúr

Nem kötelez semmi. :) Csak józan paraszti ésszel úgy gondolom, ha kijön új verzió, akkor abban hibajavítás van elsősorban, illetve tökéletesítgetik a fejlesztők 1-1 update alkalmával.
Az nincs benne a pakliban, amit a CM9-nél átéltem, hogy 1-et előre 2-öt hátra.. :U

(#43184) knyitogato

Én tetettem fel velük fóliát...Még ingyen. :DDD Akkor láttam a technikájukat. ;]
Egy dolog van, ami környezet függő...Egy pormentes helység. Itt nálam a földszintes parkettás lakásban ez szinte megoldhatatlan. 1-1 porszem mindig visszakerül a fólia alá. :DDD
Ott a boltban meg 2-3 porszem kivétel után tökéletes lesz.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#43187) kano válasza Varszegig (#43183) üzenetére


kano
nagyúr

Azért annyira nem nagy szám feltenni egy fóliát. Én pl. a vizes módszert szeretem...

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#43188) -cobra-


-cobra-
aktív tag

Fólia felrakással én is szenvedtem korábban, de kitaláltam egy technikát, amivel nagyon pontos munkát lehet végezni egyszerűen. Fogom a 3 rétegű fóliát, ráteszem a kijelzőre, és beállítom pontosan, hogy illeszkedjen mindenhol. Ezután fogok 2 kis cellux darabot és a telefon hosszabbik oldalán 2 helyen ráragasztom a fóliát a telefon oldalára. Ilyenkor megnézem, hogy biztos jó helyen van-e, és ha igen akkor kihajtom oldalra a fóliát a telefon mellé. Ezután zsírtalanítom és portalanítom a kijelzőt, majd lehúzom a fóliáról a védőfóliát, és visszahajtom oldalról a kijelzőre. Végül leszedem a 2 kis cellux darabot és a külső védőfóliát. Nekem ez így nagyon bevált, mert nem lesz ferde és mivel nagyon gyors megoldás, így kisebb az esélye hogy visszaszálljanak a porszemek a kijelző és a fólia közé.

Valaki igazán mesélhetne a speedshop-os technikáról is. :)

[ Szerkesztve ]

(#43189) adodaniel válasza Varszegig (#43166) üzenetére


adodaniel
őstag

és vajon a JB-vel megkapja az S2 is ezt az új TW felületet is?

(#43190) zack válasza -cobra- (#43188) üzenetére


zack
nagyúr

Ott is hasonló, bár ott a felhelyezést rutinból oldják meg, nem celluxoznak. :)
Ellenben a fóliára felrakják 2 oldalon, mi több a porcicákat is ragasztószalaggal szedik ki.

De ez amit leírtál, hasznos momentum...Mert amig bénázok a pontos illesztéssel, addig poros lesz megint. Ez a megoldás viszont jóval gyorsabbá teszi. :K

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#43191) HardRic válasza zack (#43186) üzenetére


HardRic
addikt

Szerintem ha átállnál arra, hogy csak akkor váltasz, ha valami jelentős hibát észlelsz a jelenleginél, akkor sokkal boldogabb felhasználó is lehetnél, nem bosszantanának fel ezek a majmok. Hiszen az "elavult" verzió is valamikor a legfrissebb volt...
Én visszafogtam magam, és augusztus közepe óta kétszer romoltam, és jobban szeretem a telót, mint valaha.

(#43192) zack válasza HardRic (#43191) üzenetére


zack
nagyúr

Ennyi. :K Ebben igazad van, ezért tettem fel a gyári odexed LPX NEE verziót. Ezt nem fogom frissítgetni, csak ha gond lesz, ill. jön a Jelly Bean. Úgy számolok, hogy 1-1,5 hónapig fent lesz. Az a globális véleményem 10 hónapos S2 tulajként, hogy nincs tökéletes főzött. Valami mindig van benne ami vagy egyből nem oké, vagy egy idő után jön elő. Ebből lett most kicsit elegem, mert nem akarom a napjaimat ész nélküli teló belakással tölteni. Az ész nélkülit azért írtam, mert amíg nincsenek fent a saját szoftvereim, addig a masina csak félkarú óriás. :DDD Többek között azt is láttam CM10 esetében, hogy a térerő csík szakaszos az aksi használatnál...Én pont nem láttam/tapasztaltam, de a log mutatta. Valószínű dobta a térerőt valamiért alvó módban, és ugye ilyenkor nem tud senki elérni. Az ilyen és ehhez hasonló fícsörökből köszönöm nem kérek, hiába ad vajas 60fps élményt. :U
Megvárom a gyári Jelly Bean-t, és szerintem abból sem fogok főzöttet használni.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#43193) Prien válasza -cobra- (#43188) üzenetére


Prien
addikt

Állítólag a fürdőszobai módszer a tuti. Amikor még párás a levegő. Ha legközelebb fóliázok, kipróbálom. :)

A kevés is több a semminél.

(#43194) Linkin


Linkin
senior tag

Valójában a 4.2 "csak" 4.1.2 tehát marad JB
Képek
[link]

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#43195) kungzi


kungzi
veterán

Szerintem mi majd november első hetében fogjuk megkapni. Addig mindenki dőljön hátra. :D

(#43196) gaben1117


gaben1117
senior tag

Na de gyerekek!!!! :D

Nem tudom ki emlékszik innen "Superverda" kollegára. Nem vagyok benne teljesen biztos, de szerintem most beszéltem vele telefonon. Munkámból kifolyólag sokszor kell ügyfeleket felhívni és felmérni a szolgáltatással való elégedettséget. Akkor jött az első emlék, mikor megkértem hogy 1-10 skálán értékeljen és az volt a válasz, hogy olyan "8 fok". :)) Majd innentől már ismerős volt az értelmetlen fogalmazás és megfejthetetlen mondatalkotás.

Mik vannak! :)

(#43197) outsiders válasza Prien (#43193) üzenetére


outsiders
aktív tag

Én finom vízpermettel megöntözöm a kijelzőt (van ilyen spriccelős izém még Invisible shieldhez adták korábban), aztán ráhelyezem , eligazgatom, egy gumidarabbal ami szintén hozzá volt bentről kifelé kipréselem a maradék kis vizet. És a végén a felső fóliát le. Ennyi az egész :) Ha maradt vmi icipici buborék, az pár napon belül eltűnik. Eredmény mindig tökéletes.

Az interneten vitatkozni olyan, mint a paralimpia: ha nyersz is, retardált maradsz.

(#43198) Grande Ale


Grande Ale
őstag

Tudna valaki segíteni, hogy az EFS mappát hogyan kell visszaállítani?

(#43199) Weeman1 válasza gaben1117 (#43196) üzenetére


Weeman1
veterán

Komoly beszélgetés lehetett. :D

Xiaomi 11T Pro

(#43200) Oldman2 válasza Grande Ale (#43198) üzenetére


Oldman2
veterán

Mi a tényleges kérdés?
:-)

Írhatóvá tett "/" fájlrendszeren törlöd a jelenlegi /efs könyvárat, a helyére rámásolod a mentett állapotot, ismételten read only -vá teszed a fájlrendszert, majd reboot.

Mivel? Pl az ES File Explorer segítségével

A mappa és annak tartalmának jogait is be kell állítani megfelelőre, a részleteket majd külön megírom...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.