Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lajmund

    őstag

    válasz prokxy #5910 üzenetére

    Sajnálatos. Régebben olvastam itt hogy 150 körül van a csere ha baj van de szerintem sokkal olcsóbb nem lesz max valami kétes helyen. Mivel ez vízálló jó lenne valami normális helyen cseréltetni. Legközelebb üveget tegyél rá azzal nagyobb az esélye hogy meguszod úgyhogy csak azt kell cserélni. Az előző telomon 4 év alatt 4 üveget cseréltem mindig meguszta pedig abból 2 nagy esés volt. Folia csak apró karcok meg kicsi koccanások ellen jó. Az üveg azzal csillapít hogy eltörik de a kijelző nem sérül mivel az üveg és a kijelző üveg közt ugye ott a ragasztó vagy tapadó réteg és csak lehuzod és mehet fel a másik. Amúgy törtem már kijelzőt én is régebben mert okos voltam mert semmi se volt a telon. Fájt nekem is amikor megláttam. Én akkor magamnak cseréltem csak éppen a visszaragasztás nem lett százas és a tok tartotta össze rendesen. Ennyit a nagy bumpszli tokokrol hogy az megvéd az eséstől.. Hát nem védte meg a kijelzőt.. Üveget a telora akinek nincs biztije és félti! És nem szabad sporolni a legjobbat kell venni és akkor olyan mintha nem lenne rajta semmi.

    [ Szerkesztve ]

    Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés