Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5645) pg1966 válasza Gardaai (#5643) üzenetére


pg1966
aktív tag

Azzal azért vitatkoznék, hogy a "Program nem hibázik", próbáltam a hazaérek, WiFi be, elindulok WiFi ki, de valamiért nem mindig működik, Ez a GPS-koordináták alapján figyeli, hogy mikor értük/hagytuk el a kijelölt pozíciót, amihez folyamatosan figyelnie kell, hogy van-e változás. Volt, hogy már távol voltam a megadott pozíciótól, de még mindig nem vette észre, erre elindítottam a GPS Status programot, mire egyből rájött, hogy hol vagyok, és ki is kapcsolta a WiFi-t. A másik, hogy ez a folyamatos "figyelés" mennyire szívja az akkut.
Csináltam egy WiFi ki-be Widget-et, ami egy kis kék pöttyel mutatja, ha bekapcsoltam a WiFi-t, de ez nem változik akkor, ha az előbb említett rutin bekapcsolta már a WiFi-t, tehát nem látom, hogy tényleg be van kapcsolva. Erre van esetleg megoldásod, hogy látszódjon a valós állapot a főképernyőn, ne csak a felülről lehúzható kapcsolóknál? Egyébként régen olyan Widget-em is volt, ami kiírta a kapcsolódott WiFi nevét, az lenne az ideális, de erre sem találok megoldást.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.