Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

A S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl egy nyílt világú, belső nézetű, lövöldözős játék, amelyet az ukrán GSC Game World fejlesztett. A THQ megunta a fejlesztők szerencsétlenkedését és 2007 márciusában kiadta.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2101) Larry303 válasza VinoRosso (#2099) üzenetére


Larry303
addikt

hiszek én neked, de a bsod akkor is kicsit dulva...kb 2x fagyott nekem a stalker még a peccs nélküli, akkor feljött a kis bug reporter alkalmazás ozt annyi...nem kellett mást tennem csak a játékot újraindítani...amit a savegammel mondasz abban is van igazság, hogy az elmentett állapotnak minden körülmény közt uolyannak kell lennie, de ebben a játékban az alife miatt produkálhat ilyesmi anomáliát úgylátszik...
a hardver softver teóriámat még tartom mindig...10éves it pályafutásom alatt egyszer találkoztam ilyennel amit kimondottan erre írtak és az is csak egy hardver gyártó egy típusú winyóját volt képes tönkretenni...azt, hogy egy softver a ramot tönkretegye nem látok esélyt...persze ez csak az én véleményem !

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#2102) VinoRosso válasza Larry303 (#2101) üzenetére


VinoRosso
veterán

passz.Nem tudom pontosan hogyan lehet tönkretenni egy hw-t sw-vel, de azt tom hogy vannak ilyen progik, és nem feltétlenül ezzel a szándékkal készültek(gondolom valami alacsony szintű nyelven meg lehet oldani, hogy forszírozza a progi kell a memkó írást/olvasás egy adott címen/területen lehetőleg úgy, ahogy azt a ram nem szereti, bár ehhez ismerni kell a hw-t is ). Azt meg tom 100%ra, hogy a stalkeren kívül semmi mással nem volt ilyen problémám, pedig azért szoktam stresszelni a gépet midneféle földi jóval, amik azért szerintem sokkal jobban le is terhelik, mint ez a játék...bár nem tom, mostanában elgondolkodtat ez, és lehet majd stalkerral fogok bechelni :DD. Meg azt is tom, hogy nyáron semmi mást nem csináltam a gépen, amikor meghalt a ramom, csak stalkeroztam kb 1 héten keresztül( hú de jó is volt az:) ) és a hét elején még semmi baja nem volt, aztán a közepe fele jöttek a kifagyások, és a hét végére meg meghalt az egyik modul, a másik meg félig lett halott. Pedig még a ramok húzva se voltak, mert nem találtam jó szorzót az akkori gyökér 6600om miatt, és csak 790 körül szaladgáltak cl5ben alapfeszen. Most ugyaneze a sztori kezdődik, csak más konfiggal, bár remélem a cruicaljaim most megússzák élve. De ha gondolod tok neked küldeni mentést, ami 1.3-al tuti fagyás, nem is 1et, de még talán patcheletlenből is van, csak azt nem tom meglesni, hogy tényleg az e, mivel már 1.4-gyel tolom. Nálam rengetegszer fagyott ki, akadt el a játék, és legtöbbször nem is volt tuningolva a hw, és elég mozgalmas is volt az elmúlt év ebből a szempontból volt 4 procim, 3 lapom, 3 memóriám 3 vga-m, vinyót is cseréltem, és mindegyikkel csinálta. Így nem tudok másra gondolni, minthogy egyszerűen ilyen a játék, hibákkal van tele, az aninmátorok meg a dizájnerek még úgyahogy jól dolgoztak, de a programozók szerintem inkább a vodkát szürcsölték munka helyett vagy alatt. Többször találkoztam olyannal( pl ez a monlitos furcsaság is, meg a progi zabálja a memkót , az is erre enged következtetni ), ami arra hajazott, hogy elfelejtettek lezárni egy streamet, vagy felszabadítani egy területet a memóriában, ami azért egy elég amatőr hiba ( persze lehet hogy nem igy van, csak úgy néz ki ).

(#2103) Larry303 válasza VinoRosso (#2102) üzenetére


Larry303
addikt

értem amit írsz és logikus is...
de pl amit az előző ramodról mondtál arra tökéletesen illik az elektromigráció jelenség...
először csak hibázgat, aztán se kép se hang...az hogy miért a stalker alól az meg nyilvánvaló, ugyanis ez rendesen srtesszeli a ramokat (használja lelkesen :DDD) és ugye nem akkor fog leszakadni egy-két atom a rácsról amikor nincs ennyire terhelve... nem lehet, hogy a lapoddal van ott valami???
pl pont ebben a témában, az új lapom egy P5E rendesen túlfeszeli a ramot...1,9 bioshoz képest valós 2v körüli feszt ad neki...
szal az nyilvánvaló,hogy a kód nem tökéletes ezt sztem mindenki érzi játék közben, néha (az új peccsel szerencsére csak 1x tapasztaltam) még 4giga rammal is (bár nemtom ho a progi mennyit tud max lefoglalni magának szal lehet ho tökmind1 a 4GB) megakad a swap miatt...
viszont én is jártam úgy, hogy minden stresszelő progi prime, memteszt, occt tökéletesnek látta a konfigot, viszont 1-1 játék huzamosabb használat után kék halált dobott, és mint később kiderült ez a túlmelegedett ramok miatt volt...
az a gyanús nálad, hogy más játék nem dob kékhalált...lehet, hogy télleg egy bizonyos memóriaműveltre allergiásak a moduljaid...mindenestre érdekes, meg az is, hogy ennyire máshogy viselkedik a softver különböző gépeken...végitoltam többször a p5bd ben most pedig a p5e vel álltam neki, és még ezzel 1xsem fagyott a régebbi konfigon meg mondom kb 2x...
annyit tudnék javasolni esetleg, hogy más, nagyon memória igényes progikkal stresszeld a rendszered, hátha kibuki a hiba...

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#2104) rup1u5 válasza Larry303 (#2103) üzenetére


rup1u5
nagyúr

én kipróbálnám más ramokkal. minden mást változatlanul hagynék.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#2105) VinoRosso válasza Larry303 (#2103) üzenetére


VinoRosso
veterán

ez két ram( geil ulta 800+ és cruical 1066 handpicked )+3 alaplap kombóval( aw9d max, ip35pro, p5k-e) volt tesztelve, és mindegyiknél csinálta. Igaz kékhalál csak 1.4 után volt! 1.3-mal csak kifagyott vagy OS-be vagy teljesen. Amugy nem swappol a progi( kikapcsoltam a lapozófájlt, és ugy is akadt ugyanúgy ), vagy ha van is tárcsere nem a progi miatt van! Megnéztem process explorerrel, és amikor megakad irtó sok lesz a kernel szintű kód, az OS akar ütemezni valamit, lehet csak rendezi a lapokat a memóriában nem tom, de több mint a fele piros volt a teljesítmény grafikonnak.

(#2106) Larry303 válasza VinoRosso (#2105) üzenetére


Larry303
addikt

hát szarul hangzik naon...
a virtuális memóriát csak ideiglenes kapcsoltad ki? nem hagytad úgy gondolom...
most uis neki akartam ugrani még1x az 1.05 el meg az obli moddal...
kíváncsi leszek...

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#2107) VinoRosso válasza Larry303 (#2106) üzenetére


VinoRosso
veterán

ideiglenesen kapcsoltam ki csak. Aztán visszatettem, azért jól jön ha több memóriaigényes alkalmazást futtatok párhuzamosan. Még mikor megvoltak az a-data ramjaim, kipróbáltam 3G memóriával( 1+2 ) +768 GTX vrammal és /3GB-s kapcsolóval xp-n, ezzel mintha kevésbé akadt volna, bár akkor pont újrakezdtem a játokot, és nem sokkal utána eladtam a +1G ramot, meg a gtxet is, és nem tudtam odáig eljutni, mikor már hosszabb időre leesik 0 fps-re a game bizonyos pontokon. Kifigyeltem pár dolgot, és ez is ezek közé tartozik, hogy minél többet játszol a játékkal( vagy ilyen mentést töltesz be ) akkor annál hosszabb ideig tart az a rész, amikor belassul, és ez csak bizonyos helyeknél következik be, olyan, mintha egy láthatalan határvonal lenne a pályákon, amin átlépésnél várni kell, mig tölt valamit. Néha villog a hdd led, néha nem, legtöbbször az van, hogy megáll, és kb 5-10 mpig nem halad semmit, aztán a vége előtt villan egyet a hdd led, és megy tovább. Az az érdekes ebben, hogy ez a vonal kb ugyanott van mindig, de pontosan sose ugyanott, csak a környékén.Meg pl firss installnál akár előről kezdtem, akár olyan mentést tölöttem be, ami már előrehaladottab részben volt a játékmenetben, mindig voltak vertex hibák villámlás és eső közben. Aztán ahogy játszik vele az ember, egyszer csak megszűnnek. Meg ez a ruhafeltöltős dolog ébresztett rá arra, hogy vannak "elrejtett dolgok" a játékban, amikre vagy csak utalás van, vagy még az se. Pl volt egy küldetés, amikor egy kristálytövis nevű artifactot kellett vinni a kocsmárosnak, és azt mondta akkor, hogy ha ilyen van nálad, akkor nincs az a szörny ami az agyadban turkálna. először nem is tűnt fel, csak már amikor sokadszorra csináltam meg a küldetést, és feltettem öt ilyen artifactot, mikor egy kontrollert kellett kinyírnom. Nos a szörny azért leszívta az agyamat, meg kék-zöld-piros színekbe pompázott a képernyő, de nem volt kettős látásom, és nem volt olyan sem, amikor ilyen sípoló hag után magához szívja a tudatod és beszédülsz( elég nehéz leirni mit csinál de biztos vágod ), szal tiszta volt a kép és simán közel tudtam menni a szörnyhöz és beleeresztettem egy tárat a fejébe. Vagy pl van egy olyan ruhája a szabadsáiaknak, aminek az a neve hogy a szabadság szele. Összehasonlítgattam más ruhákkal futás szempotjából, és van különbség a ruhák között, 5 holdfény nevű artifacctal az övemen ezzel gyakrolatilag végteleníteni lehet a futást még 59.9 kg mellett is, míg más ruháknál ennyi súly alatt még ezekkel az artifactokkal is lemerül az energiád egy idő után. Az obi- mod az micsoda? Én a realismot tettem fel egyedül, ennek még valami értelmét is láttam. Belekukkantottam a fájljaiba, és észrevettem pár c header-t, nem tom ezek mire lehetnek jók a játékban( valami időjárás meg fény definiciók voltak benne ), de asszem nem is volt olyan mappa, a gamedatában, amiben hasonlók lettek volna. Fingom sincs hogy használja a játék ezeket a fájlokat, de érdekelne. Nem tudja valaki hogy készülnek az ilyen modok? Mert ha lehet c-vel babrálni a játékot, akkor lehet én is megpróbálkoznék vele.

[ Szerkesztve ]

(#2108) Larry303 válasza VinoRosso (#2107) üzenetére


Larry303
addikt

a vertex hibák csak nvidinál jöttek elő nálam, én is találkoztam velük esőben...driver cserével megszűnt...amit mondasz a rajtett funkciókrol az igaz, én is sok ilyesmi dolgot vettem észre utólag...de sztem ez jó így...
az oblivion lost mod pedig az eredeti koncepciót (alvás, blow outok, több szörny járművek stb) próbálja követni bővebben
a srácot aki csinálta (magyar kollega) itt találod...érdems amu is beregelni sztem...van külön csináld magad topic szal biztos sok hasznos infot találsz a moddolásról...
ez a sok egyéni tulajdonságú ruha és fegyver sztem igazán jó ötlet volt a fejlesztőktől amúgy...minél többet játszok ezzel a játékkal annál jobban tetszik és még mindig van jópár olyan dolog amire csak most kerül fény...szal a sok hibája ellenére én még mindig ezt tartom a legjobb single player fps játéknak...
az oblit próbáld ki feltétlenül!

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#2109) rup1u5 válasza Larry303 (#2108) üzenetére


rup1u5
nagyúr

ez a mod javít a grafikán?
nekem a reality mod 2.0 nagyon tetszik.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#2110) VinoRosso válasza Larry303 (#2108) üzenetére


VinoRosso
veterán

eredeti koncepciót? Az mi volt? Nem vágom( van valami köze az oblivion nevű játékhoz? Amugy nagyon tudatlan vagyok fps/tps játékok terén nem az én stílusom, stratégiát szoktam nyomatni, igazság szerint a Stalkert is a gtx miatt raktam fel csak anno, aztán persze leragadtam nála:) ). Ja engem is megfogott a játék hangulata, de nagyon idegesítő, hogy nem tudták becsületesen megcsinálni, eg a legjobb részeket kivágták belőle:(. Erről a két linkről letöltve melyiket rakjam fel? Az olp-s az 1.2 a másikon meg 1.4et találtam, de az mintha valami patch lenne.

(#2111) Larry303 válasza VinoRosso (#2110) üzenetére


Larry303
addikt

igen az oblinak két verziója van az egyik asszem az 1.4 hez a javítás pedig az 1.5 höz van...nem is kicsi a mérete asszem...
az eredeti koncepció alatt azt értettem amikor még a teljes gsc csapat együtt volt és még nem sürgette őket a thq :DDD és ugye oblivion lostként jött volna ki több pályával több karakterrel, freeplay stb erről már beszéltünk...a linkelt fóromunon megtalálod a teljes leírást, vagy ha vmi nem tiszta akkor rákérdezel...a készítő srác is majdnem mindig online szal gyorsan választ kapsz...

rup1u5: igen belenyúl a grafikába is...élethűbbnek tűnik nekem, sötétebb éjszakák nagyon szép szórt fények stb...sztem mindenkép megéri kipróbálni!!!
jah és lefekvés előtt egyetek, mert lehet, hogy felkelsz és rögtön meghalsz :DDD
este amu is ollan sötét van ho érdemes aludni :DDD

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#2112) VinoRosso válasza Larry303 (#2111) üzenetére


VinoRosso
veterán

hmm akkor lehet mégsem teszem fel, ez az alvás téma nem olyan jó. Élvezem az estéket, pláne most igy télen, a nyárra emlékeztet ezzel a realism moddal, ilyen 22 körül alkonyodik, és szeretek olyankor flangálni a meleg levegőben, és igy legalább az illúzió megvan:)

(#2113) rup1u5 válasza Larry303 (#2111) üzenetére


rup1u5
nagyúr

érdemes lenne ezeket a linkeket meg a realism mod linkjét is betetetni az első hsz-be, mert szerintem nagyon jól jön!

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#2114) Larry303 válasza rup1u5 (#2113) üzenetére


Larry303
addikt

elég sok anyagot gyűjtöttem már anno a játékkal kapcsolatban...van pár hasznos cuccom is hozzá ha esetleg szerekesztik az első postot akkor szívesen segítek egy-két ötlettel...
strugackijt gondolom már olvastátok ;)

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#2115) rup1u5 válasza Larry303 (#2114) üzenetére


rup1u5
nagyúr

ki/mi az a stugackij?

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#2116) Larry303 válasza rup1u5 (#2115) üzenetére


Larry303
addikt

ő

a 70es években írta a Piknik az árokparton című regényét ami valójában a játék alapját képzi...ezt még a 70es évek végén filmre vitték ami stalker címen jelent meg ;)
kb 80% Strugackij és csak 20% ban a csernobili baleset ami ihlette e remek játékot...
én elolvastam ezt is és egy másik regényt is ami pont a balesetet írta le, kezelőszemélyzet egyik tagjának nézőpontjából...szted ezek után bele tudtam élni magam a játékba??? :DDD
ha érdekel a téma megvan minden digitálisan... a 2 könyv a film (hosszú nagyon és term könyvben sokkal jobb volt) és elég sok dokumentum filmem van magáról a balesetről is...

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#2117) Killer01 válasza rup1u5 (#2115) üzenetére


Killer01
őstag

Jóvan' megelőztek :D

[ Szerkesztve ]

(#2118) rup1u5 válasza Larry303 (#2116) üzenetére


rup1u5
nagyúr

láttam a filmből részleteket de ilyen részletesen nem ismertem a hátterét

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#2119) Larry303 válasza rup1u5 (#2118) üzenetére


Larry303
addikt

könyvben 100x jobb természtesen...

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#2120) konas


konas
senior tag

Hello .Naon jo a game,most epp az X 16 lab ba akadtam el megpedig ott h.a GHOST tol kell megszereznem a dokumentumokat.Segitsen valaki ha tud,merhttp://prohardver.hu/dl/s/wb.gif
:Wt nem tudom lokalizalni a holttestet,egy ajto moge mutat a nyil a terkepen de nem nyilik . Thanks.

(#2121) konas


konas
senior tag

Hello .Naon jo a game,most epp az X 16 lab ba akadtam el megpedig ott h.a GHOST tol kell megszereznem a dokumentumokat.Segitsen valaki ha tud,merhttp://prohardver.hu/dl/s/wb.gif
:Wt nem tudom lokalizalni a holttestet,egy ajto moge mutat a nyil a terkepen de nem nyilik . Thanks.

(#2122) konas


konas
senior tag

mEGOLDOTTAM ..ok

(#2123) VinoRosso válasza rup1u5 (#2113) üzenetére


VinoRosso
veterán

most feltettem az inferno modot is ( realismmal mixelve ) , de ezzel annyira nem jó a játék, elég rendesen belepiszkáltak, és ráadásul elég ízetlen módon, sokszor a játszhatóság rovására megy a giccses grafika. Bár sok hasznos funkció is van igy, de több a gáz vele. Arzt nem tom, hgoy a sima gamétban is fel lehet e venni hordókat meg kannákat, mert ha jól emlékszem abban is megjelent a barell felirat ha odamentem egy hordóhoz, de eddig eszembe se jutott hogy azt is fel lehetne venni.

(#2124) Pocee


Pocee
senior tag

Srácok valaki segítsen plz minnél hamarabb!

Feltettem a játékot és szeretnék patchelni,először feltettem az 1.0004 et rögtön utánna rá az 1.0005-öt és problémázik az fsgame.ltxel hogy corrupted.
A game eredeti.
Ha volt már erröl szó akkor bocs de nem akarok most olvasgatni.
Mit csináljak?

ja már régebben végignyomtam de akkor még csak 1.0003 patch létezett és most is végig akarom tólni hátha élvezhetőbb lesz.
THX előre is!

Mr.Brightside

(#2125) Pocee


Pocee
senior tag

Bocs kimaradt!
Igazából arra akartam kijukadni hogy elég e feltenni az 5 öst mert az tartalmazza az eddigi javításokat vagy nem fügnek össze?
Esetleg a két peccs akadt össze?

Mr.Brightside

(#2126) Pocee


Pocee
senior tag

Besz@rok!

reinstalláltam a gamét újra mind a két patchet feltettem és elindult viszont nem látom a karaktert csak felhőket.Kivagyok...

Mr.Brightside

(#2127) Pocee


Pocee
senior tag

Segítettem magamon.Driver probléma volt amiért nem láttam a képet.
Új xp :))
Viszont patchel még mindig gondban vagyok.elég ha az 1.0005-öst teszem fel?abban benne vannak az eddigi javítások?

Mr.Brightside

(#2128) Stalker-2572


Stalker-2572
addikt

Közhírré tétetik! Kész a magyar fejlesztésű Priboi Story mod [link]
Teljesen új történet, új küldetések, átszabott pályák, új szörnyek, vezethető járművek, új intro, outro és még sorolhatnám... :))
Letöltés: [link]

All Black...

(#2129) Brent válasza Stalker-2572 (#2128) üzenetére


Brent
aktív tag

Húha ez nagyon ígéretesnek tűnik ! Asszem ha hazajöttem kicsit bekockulok :DD
Már most jobban tetszik mint az Inferno mod !

(#2130) True válasza Pocee (#2127) üzenetére


True
aktív tag

Tudtommal ha rányomsz az 5-ös patchre, kérni fogja a 4.-est majd, szóval nem elég...
De ha tévedek úgy is kijavít majd valaki, de nekem igy rémlik...

Nem postázok még mutteromnak sem... Telószám az adataimnál volt, amíg az új PH láthatatlanná nem tette...... ja a mágnesmotort, csak ráadásnak csináltam...

(#2131) lsc válasza Stalker-2572 (#2128) üzenetére


lsc
nagyúr

Megnézzük . Magyar oldal nincs róla ?

Az élet kegyetlen .

(#2132) Romeo23


Romeo23
tag

Most itt vagyok melóban, és nem tudom megnézni, hogy a patch-ek miket javítanak, mert az oldal ahol le van írva, tiltva van nekem. Szóval az érdekelne, hogy van olyan patch a 4 vagy 5 közül, amelyik a játék futásán javít, vagy a szaggatáson?

Project Torque nickem: PeArp80

(#2133) Stalker-2572 válasza lsc (#2131) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Egyelőre nincs, de lehet, hogy lesz. UHSF-en (google) van neki topikja ha érdekel.
És jut eszembe: MAGYAROSITÁST FEL NE RAKJATOK HOZZÁ, mert nem indul el és értelme sincs, mivel minden szöveg át lett írva.

All Black...

(#2134) VinoRosso válasza Stalker-2572 (#2133) üzenetére


VinoRosso
veterán

ha magyarok csinálták hogyhogy nincs hozzá magyar szöveg? Amugy jól hangizk ahogy olvasgattam, valamilyen szinten új értelmet ad a játéknak, bár aztán ki tudja, hogy valójában milyen. Az infernoban is egy csomó jó ötelet van, de annyira gyökér módon nyúltak bele a grafikába, meg olyan idegesítően következnek be a váltások, hogy teljesen elrontja a játékélményt. Kiváncsi vagyok ezzel milyen lehet, majd lehet felteszem. Bár engem igazábóül a dead city érdekelne, kár hogy nincs olyan mod amiben ez benne van:( Érdekes, ahogy feltettem az inferno modot, mintha kevésbé akadna vele a gém. Kevesebbszer és rövidebb ideig esik le az fps, pedig már játszottam vele elég sokat, elmentem pripyatig, igaz nem csináltam meg semmit a fő küldetésből, kivéve a második agyszüpürcsölő lekapcsolását, de azt is csak azért, mert pszi-sisak nélkül lehetetlen átjutni a pripyatba vezető úton, egyserűen összeesik a márkdánom a keresztbe fektetett csövek után, hiába tolom bele az elsősegély csomagokat ezerrel :( Ennek a Pioboinak van valami köze a PIGI-s Prioboi hoz?

[ Szerkesztve ]

(#2135) lsc válasza VinoRosso (#2134) üzenetére


lsc
nagyúr

Kipróbáltam , nem rossz , viszont magyrítás nélkül nekem reménytelen . Szerintem még van vele mit tenni , egyszer lefagyott /reset /.

[ Szerkesztve ]

Az élet kegyetlen .

(#2136) Stalker-2572 válasza VinoRosso (#2134) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Mert egyelőre még nem volt idő lefordítani, de lelesz. Van csomó új pálya is, én sem vágom még pontosan mennyi.
Nem tudom mi az a PIGI...

All Black...

(#2137) dante3 válasza Stalker-2572 (#2136) üzenetére


dante3
addikt

Te már kipróbáltad a Priboi Story mod-ot, kíváncsi lennék mi a véleményed? :B

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#2138) VinoRosso válasza Stalker-2572 (#2136) üzenetére


VinoRosso
veterán

Új pálya? Konkrétan mik? Ezt nem írták a release notes-nál. Project IGI. Egy fps game volt, abban a főmuftit hívták Priboi-nak, akit el kellett kapni és mindig elmenekült.

[ Szerkesztve ]

(#2139) Stalker-2572 válasza dante3 (#2137) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Próbáltam, de csak az elején járok. Egyelőre jobb, mint az eredeti :K
Sokkal szebb a növényzet, sokkal több fa van, szörnyek, van blowout is, lehet aludni......

Kéne már screenshotokat tolnom, csak az a baj, hogy most DX8 alat nyomom, az meg gáz :D

All Black...

(#2140) Stalker-2572 válasza VinoRosso (#2138) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Meg fogom kérdezni. De mondom az egész át van szabva egy kicsit... NPP pl full bejárható és vissza is lehet menni a stadionon keresztül.

Angol tudás szükséges, mert különben nem tudod mit kell csinálni, de magyarosítás tutira lesz.

[ Szerkesztve ]

All Black...

(#2141) VinoRosso válasza Stalker-2572 (#2140) üzenetére


VinoRosso
veterán

az angollal nincs gond csak kicsit furi hogy nem magyarról fordítottak angolra, hanem angolrol fognak magyarra. elvégre pár xml stringtábláról van szó csak.

(#2142) Stalker-2572 válasza VinoRosso (#2141) üzenetére


Stalker-2572
addikt

"Pár" :D Azért lett angol, hogy többen tudják használni. Első 24 órában már több mint 2000 letöltés volt :U

All Black...

(#2143) lsc válasza Stalker-2572 (#2140) üzenetére


lsc
nagyúr

Várom a magyarítást .

Az élet kegyetlen .

(#2144) dante3


dante3
addikt

Na kipróbáltam, franko nagyon, tetszik a menü zenéje! :K
Két kép az elejéről:
[link]
[link]

Tényleg kivirágzott minden! :)

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#2145) True


True
aktív tag

A kívánt képek, amin még a kívánságteljesítő is a szabadban látható...:
[link] [link] [link] [link] [link] [link] [link]

[ Szerkesztve ]

Nem postázok még mutteromnak sem... Telószám az adataimnál volt, amíg az új PH láthatatlanná nem tette...... ja a mágnesmotort, csak ráadásnak csináltam...

(#2146) True válasza True (#2145) üzenetére


True
aktív tag

Viszont ez roppant bosszantó: [link] Akkor következik be mindig, amikor meghalok...

Nem postázok még mutteromnak sem... Telószám az adataimnál volt, amíg az új PH láthatatlanná nem tette...... ja a mágnesmotort, csak ráadásnak csináltam...

(#2147) Stalker-2572 válasza True (#2146) üzenetére


Stalker-2572
addikt

float32 fenn van?

All Black...

(#2148) True válasza Stalker-2572 (#2147) üzenetére


True
aktív tag

:( Az mi az..? :F

Nem postázok még mutteromnak sem... Telószám az adataimnál volt, amíg az új PH láthatatlanná nem tette...... ja a mágnesmotort, csak ráadásnak csináltam...

(#2149) dante3 válasza Stalker-2572 (#2147) üzenetére


dante3
addikt

:F :B

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#2150) True válasza dante3 (#2149) üzenetére


True
aktív tag

Aszem ez kell... [link]

Nem postázok még mutteromnak sem... Telószám az adataimnál volt, amíg az új PH láthatatlanná nem tette...... ja a mágnesmotort, csak ráadásnak csináltam...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.