Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7351) sheep válasza PeL (#7349) üzenetére


sheep
addikt

Egyetértek, a játéknak vannak hibái de bőven játszható.
Lehet hogy évek múlva sem lesz jobb, felesleges erre várni.

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#7352) batman91


batman91
őstag

Szóval akkor még mindig vannak benne szarvas hibák, vagy ezeknek a nagy részét már orvosolták?

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#7353) PeL válasza batman91 (#7352) üzenetére


PeL
addikt

Három hsz-el feljebb írtuk le...

(#7354) Plazmacucci válasza PeL (#7353) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Hogy ugyanazok vannak mint 2 éve.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#7355) batman91 válasza PeL (#7353) üzenetére


batman91
őstag

:W Most az egyszer nem olvastam vissza, erre tessék. :DDD

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#7356) PeL válasza Plazmacucci (#7354) üzenetére


PeL
addikt

Nem most vannak újak is :DDD A leg furcsább számomra hogy az 1.3-as verzió DX10-ben gond nélkül ment, ez a DC verzió meg 5-10 percenként random crashel DX10-ben... Mondjuk azóta új gépem van, de akkor se kéne így történnie szvsz. DX11-ben nincs crash viszont nincs sun ray, amit megint csak nem értek hogy hoztak össze, ill. hogy nem sikerült megcsinálni, még CoP-ban is tök jól működtek ezek a dolgok pedig az elvileg elavultabb motor mint ez. Van ahol előrelépés történt, máshol meg elromlottak dolgok.

[ Szerkesztve ]

(#7357) Plazmacucci válasza PeL (#7356) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Lehet most felteszem az originalt meg a starter packot azt megint letudom a dolgot egy évre :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#7358) cheatergs


cheatergs
senior tag

Én elvok ezzel a verzióval.
Tetszik az upgrade és skill-rendszer, h kevésbé rongyolódnak a cuccok, és a több task (legalábbis ahol most tartok).

Friss bugba én is futottam:
- Agropromi küldiket befejezve (Military dosszié lepasszintása a Bar-os palinak) a vonatállomás épületének környékén vmi láthatatlan elmebehatástól lila színű képernyővel dülöngél M1 (mint Strelok usb-je utáni kimenekülésnél), csak épp itt rángatózik (nem fejezi be az adott dőlést, hanem közben újat kezd), emiatt végképp irányíthatatlan a kari.
Nem a csuklyás törpe attackja ez, mert az vörös színű, és a hangja is más.
- a másik pdg inaktívvá tette az 1ik stash-t a fent említett épület tetőjén. Ami benne volt, attól búcsúztam.

Am a láthatatlan, talajba rejtett zombik maradtak korábbról, szal sztem ez vmi feature akar lenni, csak passz, h mi.

Korábban bugnak tituláltam, h az AK74-nél kalibercsere után nem passzolt hozzá töltény.
Benéztem, mivel x39-ről x45-re vált a kaliber, így persze, h nem volt hozzá lőszer. Annyiban viszont hibás a játék, h a módosítás után nem az új lövedéket írja ki, ah az értékek fejlődését sem jelzi a tömeget leszámítva.

Wolf am nálam is elhullott, helyette Nimble rohangál közel azon az útvonalon, ahol anno Wolf.

Mindig minden mindegy

(#7359) Balathruin válasza cheatergs (#7358) üzenetére


Balathruin
veterán

Mivel egyben van a föld alatti résszel a pálya, legalul a Controller csinálja ahol a kulcs van.

(#7360) Sensut válasza Balathruin (#7359) üzenetére


Sensut
őstag

2 van ott basszus. A legalsó szinten. Én se találtam az elején, de ott vannak a rohadékok a katakombákban.

(#7361) Balathruin válasza Sensut (#7360) üzenetére


Balathruin
veterán

Nálam csak egy volt. Mivel nem volt kedvem 10 percet lépcsőzni demo recorddal odateleportáltam, majd vissza miután végeztem vele.
Ami jobban zavart hogy a szeméttelepen a szabadban van egy, fákon és bokrokon át idegesít.

(#7362) cheatergs válasza Balathruin (#7359) üzenetére


cheatergs
senior tag

Nem az, annak más az effektje és a hatása.

Mind2t kinyírtam, azután is csinálja.

Garbage-ben én nem tok csuklyás törpéről. Bloodsucker van, kutyák, disznók meg zombik.

[ Szerkesztve ]

Mindig minden mindegy

(#7363) PeL válasza cheatergs (#7358) üzenetére


PeL
addikt

Annyira nem rongyolódnak a cuccok, hogy kipróbáltam a SPSA-12, a TRS 301, az AS-VAL, a Thunder S14, az AK47 egyáltalán nem kopik akkor se ha nem raksz semmit az élettartamuk javítására. Más fegyvert még nem néztem

(#7364) Mans20 válasza PeL (#7356) üzenetére


Mans20
addikt

Jöhetne megint SeregaLus repack, azzal sosem volt crash.

(#7365) cheatergs


cheatergs
senior tag

Nekem a hibákon felüli bánatom, h nem a fegyverek valódi nevével jött ki az LA.
Dezóékat nem köti semmi, sztem nyugodtan élhettek volna a lehetőséggel.

Akárhányszor nézek 1 fegyóra, mindig felrémlik, h ez csak vmi kamunév.
Zavaró.

Így várni kell renamed modra, ami ki tudja mikor jön.

Mindig minden mindegy

(#7366) Dhampir válasza Mans20 (#7364) üzenetére


Dhampir
félisten

(#7367) Sensut válasza Balathruin (#7361) üzenetére


Sensut
őstag

Úgy rémlik, hogy csak az egyik löki a hullámokat és teleportál, a másik pedig csak ott sétál a helységekben és fizikailag támad, ha összefutsz vele.

(#7368) cheatergs válasza Sensut (#7367) üzenetére


cheatergs
senior tag

Mind2 teljes repertoárral támad.
Nem rég jutottam túl rajtuk.

Mindig minden mindegy

(#7369) sheep


sheep
addikt

A Pripyat csatorna egy agyrém, ezt sürgősen át kellene gondolniuk a készítőknek.
Csak csalással tudtam továbbjutni annyira nehéz (és ahogy olvasom a neten nagyon sokan vannak így).
Bolyongsz az útvesztőben a föld alatt, félpercenként 3 elágazás, mindenhol erős sugárzás. Ha nincs nálad 30 medkit és 30 sugárzás elleni fecskendő akkor esélytelen. Aztán ha túljutsz mindenen, elhasználtad az összes cuccod és elérsz a kijárathoz, közli hogy menj vissza keresd meg a kódot hozzá.
Aha. Keresse meg akinek két anyja van.
(boldog anyák napját amúgy :)

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#7370) Habugi válasza sheep (#7369) üzenetére


Habugi
addikt

Erről kb ez jutott most eszembe: [link] :DDD

Dehogy nehéz.. :N
Kicsit rá kell készülni de ez csak dobja az ingame immerzsönt szerintem, az alagútrendszer pedig onnantól egészen jól kiismerhető, hogy megtalálod hol vannak a szintek közti összeköttetések.
A sugárzás mértéke sem dráma ha nem szaladsz bele túl sűrűn a geiger-müller számlálót kiakasztó zsákutcákba.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#7371) batman91 válasza sheep (#7369) üzenetére


batman91
őstag

Amikor eljutottam oda elég rendesen anyáztam. Alig lehet látni valamit, mindenhol sugárzás, kismillió folyosó. Borzalom volt az egész, alig vártam a végét. Szerintem vagy 1 órát elvoltam ott.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#7372) RobberBaron


RobberBaron
tag

A countryside kapu másnak is zárva van? Azon a részen, amikor a Concrete factoryból megyünk Countryside-ra, és a katonák őrzik.

(#7373) PeL


PeL
addikt

Épp Darkscape-n bolyongok, viszem a doksikat Veles-nek, közben meg szedegetem össze az artikat, annyi van hogy beszarás. Fullra tuningolt detektorral elég könnyű őket megtalálni :D

(#7374) Mans20 válasza PeL (#7373) üzenetére


Mans20
addikt

Van is már értelme az artifaktoknak? vagy még mindig csak pár százalékot adnak? Én inkább eladtam őket.

(#7375) PeL válasza Mans20 (#7374) üzenetére


PeL
addikt

Vannak hasznosak / kevésbé hasznosak. Az erősebbek amik komolyabb boostot adnak valamire akkora minuszt is adnak valamelyik stat(ok)ra hogy érdemes más artikkal kompenzálni. Persze az erősek ritkák is, a gyengébbeket találni meg leginkább mindenfelé. Létezik asszem transmute is de annak a menetét nem vágom a játékban.

(#7376) cheatergs


cheatergs
senior tag

Előfordult vkinél, h napok óta vihar van?
Mert én már unom a nonstop dörgést, esőt, és a redukált fényviszonyokat.

Mindig minden mindegy

(#7377) Balathruin válasza cheatergs (#7376) üzenetére


Balathruin
veterán

Statikuson kívül nem működik az időjárás, általában kitörések sincsenek ez miatt.

(#7378) PeL válasza cheatergs (#7376) üzenetére


PeL
addikt

Többnyire rossz idő van a zónában ja. Napsütést elég ritkán látok, de azért néha van. Kitörés még az elején volt egyszer meg egy PSI-vihar, azóta semmi :D

(#7379) cheatergs válasza Balathruin (#7377) üzenetére


cheatergs
senior tag

Akk ez vmi bug?
Mert uazon a területen van, h beszaggat a játék, míg napsütésben semmi gond, szal nem csak esztétikai, hanem játékmenetbeli kihatása van.

Második new game a patch óta. Az elején még napos volt, aztán 1x beborult, és azóta ilyen.

Mindig minden mindegy

(#7380) PeL válasza cheatergs (#7379) üzenetére


PeL
addikt

Miben nyomod? DX9 - 10 - 11?

(#7381) cheatergs válasza PeL (#7380) üzenetére


cheatergs
senior tag

DX11 majd' minden maxon.

Most találtam egy modot erre, úgy tűnik másnak is elege lett ebből. Remélhetőleg müxik.

Mindig minden mindegy

(#7382) PeL válasza cheatergs (#7381) üzenetére


PeL
addikt

Én is DX11-ben nyomtam eddig mert ott legalább nem vágott ki 5 percenként mint DX10-ben. Lehet ott bugos az időjárás mint anno DX10-ben. Amit még észrevettem hogy pl. Sidorovich árukészlete nem változik. Ugyanazt árulja a játék kezdete óta, plusz amit eladtam neki ott marad minden. A játék elején felvásároltam tőle az összes kötszert és anti-rad -ot, azóta sem lehet nála kapni sose akárhányszor járok nála.

[ Szerkesztve ]

(#7383) Balathruin válasza PeL (#7382) üzenetére


Balathruin
veterán

Dx9, Dx10, Dx11, mindegy, csak Statikuson (DX8) működik az időjárás.
Sid készlete is bugos.

(#7384) PeL válasza Balathruin (#7383) üzenetére


PeL
addikt

Közben mindkettőre találtam fixet. A Lost Alpha Moddb oldalon, az addons részen. :)

DX9-be visszaraktam, kicsit azért más a látvány így :D DX11-ben sokkal kifakultabbak a színek mint DX9-ben, nem tudom miért.

(#7385) Balathruin


Balathruin
veterán

Mivel engem nem tud lekötni a játék végigkövetem a történetet demo_record teleportálás, meg pályaugrásos dolgokkal. Második napon vagyok, délután kettő és a mocsárban vagyok már. :DDD

(#7386) cheatergs válasza Balathruin (#7383) üzenetére


cheatergs
senior tag

Az azért nem stimmel, mert az előző játékomban dx11-ben is ment az időjárás.
Többnyire napos volt, néha jött egy vihar, aztán megint kisütött. A mostaniban is clear skyjal kezdett, utána beborult, és azóta olyan.

Sidnél nem vásárolok, csak eladok, így nem zavar a fix készlete.
Általában nem is vásárolok, mert lootolva ingyen van, a rubel így mehet upgrade-re meg javításra.

[ Szerkesztve ]

Mindig minden mindegy

(#7387) Balathruin válasza cheatergs (#7386) üzenetére


Balathruin
veterán

Mindenki panaszkodik rá aki a DC-vel játszik, szóval nem működik.

(#7388) sheep válasza cheatergs (#7386) üzenetére


sheep
addikt

Nálam dx11 van, majdnem full grafikán, és változik az időjárás, bár nem durván. Sokszor szép napos az idő, felhőkkel, süt a nap, máskor beborul. Esőt talán egyszer láttam.
Inkább a napos-felhős /borult idő változik.

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#7389) Dhampir válasza sheep (#7369) üzenetére


Dhampir
félisten

Egyik legkafább része a játéknak a laborok mellett. :D

(#7390) PeL válasza sheep (#7388) üzenetére


PeL
addikt

Viszont kitöréssel vagy psi viharral a játék eleje óta nem találkoztam. Talán jobb is, mert úgy olvastam moddb kommentek között hogy az autó felrobban a kitörés miatt mivel az is sebződik, azt meg nem szeretném mivel abban tárolom minden fontos cuccomat és azzal közlekedek :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7391) PeL


PeL
addikt

Itt vannak az apró, hasznos modok:

Controller kamera csavarás effekt kikapcsolása
Fej billegés kikapcsolása
Időjárás fix - ha unod már az állandó borongós, sötét időt
Trader fix - Minden trader raktára frissül ahogy haladsz előre a játékban
Súlylimit mod - 35000kg, én ezt speciel nem használom, már megbarátkoztam a csökkentett súlylimittel, meg ezzel értelmét veszti az endurance skill és súlylimit növelő artifactok, aki akarja szabja át kedvére a limitet a paraméterek között barátibbra

[ Szerkesztve ]

(#7392) Plazmacucci válasza PeL (#7391) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Gec ha ezeket meg lehet csinálni egy hét alatt...
Tényleg van DC changelog?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#7393) PeL válasza Plazmacucci (#7392) üzenetére


PeL
addikt

http://www.dezowave.com/lost_alpha_patch_changelog_dc.txt

Szerk.: Plusz az 1.4002 módosításai:

Changes log:

- fixes for Nimble (crash on sleep)
- fixes for escape smarts and npcs
- fix for weather crash and blowout
- fix for artifacts with zero values
- fix the text of the side task for Mole on the Agroprom level
- fix for the Factory in Cordon, now Petruha and team will not follow you, if you decide to do it alone
- Nimble will no longer die during the run from the village under the bridge and vice-versa
- Fox shouldn't die either, also should not react on any noise in his bunker
- Fixed a script error with the implementation of invulnerability for npcs
- fix for Darkscape level to keep actor's weapon usable on a mission
- fixed a bug with pda crash on the Darkscape level
- fixed a bug with pda crash on the Dead City level
- fixed duplicate icons for certain upgrades and unique items
- fixed the military behavior in Dead city
- fixed the cutscene in Dead City level (the cutscene is now synchronized)
- fixed the quest with Sidorovich's documents
- fixed particle crashes in Forest level
- fixed icon for quest item in Forest level
- dialog about killing the bloodsucker "King" added for Petrenko
- repeating of the cutscene on the Escape level is corrected
- some corrections in translations in Russian and English
- removed "ger" and "ita" localization from the menu, they aren't finished yet
- fixed skill points for pda, they were not updated properly previously
- fixed ui related crash on 4:3 monitors
- added support for 4:3 monitors, fix from Lone_Wanderer21
- fix crashes on 4:3
- fixed weapon aim positions for 4:3 resolutions
- fixed binoculars texture
- npc grenade throwing is restored

Jövőhét végén állítólag jön az 1.4004 további javításokkal. Egyébként a fenti kis modok nem bonyolultak, kb csak 1-2 számot kell mindegyiknél átírni a sorok között és kész is.

[ Szerkesztve ]

(#7394) sheep


sheep
addikt

Na a végére értem, nem volt rossz.
Iszonyat munka lehetett ezt így összehozni a srácoknak, le a kalap előttük.
Viszont két bug is van amik miatt nem tudtam volna végigjátszani: az egyik az x10 labban volt (asszem), amikor az egyperzselőt kell kikapcsolni, utána nem tudok kimenni mert az ajtó zárva van, és nem találtam más kiutat.
A másik a játék vége amikor beszélni kell Ghost-tal a temetőben és jönne a végső videó, ott szomjan halok pedig tele van a puttony vízzel :D
De amúgy a jó befejezés frankó lett, nagyon tetszett.

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#7395) Sensut válasza sheep (#7394) üzenetére


Sensut
őstag

Az agyperzselő lekapcsolása után megjelenik ott egy kísértet. Ki kell azt nyírni és utána az ajtó kinyílik. A végén én is szomjan haltam a temetőben, de legurítottam egy palack vizet és ráittam egy energiaitalt s akkor túléltem a játék végét is :D

(#7396) Psychopeti


Psychopeti
senior tag

S.T.A.L.K.E.R - Lost Alpha: Open for Beta Testers ;]

Én akkor még várok vele egy kicsit had jöjjenek a javítások és ha már "jó" jobb lesz mint most lehet hozzá kezdek. Ez támogatja a SLI-t? :U

[ Szerkesztve ]

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#7397) Balathruin


Balathruin
veterán

Megnéztem HD 7950-nel (17.4.4 van fent) és tényleg használhatatlan a játék. Fél percenként újraindul a render (statikus volt).

(#7398) PeL válasza Balathruin (#7397) üzenetére


PeL
addikt

AMD-nél azt írták fel kell rakni régebbi drivert, pl. 2015-ből.

(#7399) Plazmacucci válasza PeL (#7398) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Vicc kategória.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#7400) Balathruin válasza PeL (#7398) üzenetére


Balathruin
veterán

Tudok róla, asszem van 2016 decemberi is amivel megy. Már végigmentem a fő történetszálon, nem érdekel a dolog. Jelen állapotában ez messze van egy jó játéktól.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.