Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7801) kekeeci válasza Zsocó (#7799) üzenetére


kekeeci
senior tag

Nem próbáltam, de szerintem nem megy az 1.4005-tel

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#7802) Dhampir válasza Zsocó (#7799) üzenetére


Dhampir
félisten

Legrosszabb esetben gyere át a StalkerSoup és Narodnaya Solyanka topicjába, ahhoz legalább van folyamatosan frissülő magyarítás. :)

(#7803) DannyL81


DannyL81
tag

Na jól becumiztam a játék legvégét. :)

Végeztem a Lab X2-vel, lekapcsoltam a generátorokat. Már csak találkoznom kell Szellemmel és kész a hepi finish. Azaz csak kész lenne, mert amikor jönne a vége kiírja, hogy nem aludtam, nem ittam és nem ettem eleget és GAME OVER.

A problem csak annyi, hogy a generátoroknál esélytelen vagyok kaját találni bárhol is. Aludni sem akar amíg éhes. És az atomerőműhöz sem tudok visszamenni, ahol a Niva-m tele van kajával. :W :C

Hogy a jó büdös sza*é kell ezzel elcseszni a játék végét... :DD

Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy

(#7804) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

spoiler
Ez komolyan ilyen? [link] [link] Szakadok.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#7805) shield


shield
őstag

Gondolom hogy az ilyen bakikat már kijavították.
Megvárom míg elkészül hozzá a magyarítás és teszek vele egy próbát. :D

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#7806) Balathruin válasza shield (#7805) üzenetére


Balathruin
veterán

Ugyan nem játszottam, de ezeket nem kijavították hanem simán kivették. A tavaszi DC-ben még benne voltak, most már csak addon.

(#7807) shield válasza Balathruin (#7806) üzenetére


shield
őstag

Végül is ez mi volt, hogy most nem hiányzik belőle?

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#7808) -szabi- válasza -szabi- (#7800) üzenetére


-szabi-
őstag

Végül rákerestem merre kell menni mert nem jött össze.
Ez a rész szörnyű volt.
Elfogyott a sugárzás elleni szer.
Nem volt már elem a lámpához.
Egy szűk folyóson halálos sugárzás közepette.
Folyamatosan nyomni kellett az EÜ csomagot.
Állandóan támadtak a patkányok és kb. 5-7 zombi jött fegyverekkel.
Mint valami call of duty s#@r.

Mikor átértem jött az üzenet, hogy menjek segíteni a hadseregnek.
Mindössze 27 lőszerrel, ugyanis ennyim maradt.
Ez a rész nem volt jó.

üdv

(#7809) Sensut válasza -szabi- (#7808) üzenetére


Sensut
őstag

Senki sem mondta, hogy a Zóna egy lányálom :)

(#7810) cheatergs válasza -szabi- (#7808) üzenetére


cheatergs
senior tag

Kérhetni kérhet segítséget a sereg, aztán majd eldöntöd, h segítesz-e nekik. Végtére is nem v katona. ;]

Ah elnézegetem a kommenteket, még mindig eléggé szétesett a játék dizájnja Bar után (rosszul belőtt nehézség, rossz anim, kihalt mapok).

Én a 4005-ben Countryside-ig jutottam el legtovább, ott desktopot kaptam, de már zavaróan információhiányos, kesze-kusza volt a plot. Legtöbbx fogalmam sem volt, h mit miért teszek, kit-mit keresek, amiből néha "kisegített" a néha bugos térkép is.

A Wiki "new" dezowave csapatot említett. Ekkora tagcsere zajlódott le a DC-re?

[ Szerkesztve ]

Mindig minden mindegy

(#7811) -szabi- válasza Sensut (#7809) üzenetére


-szabi-
őstag

Igaz. :)

(#7810) cheatergs
Segítettem nekik, ha már a monolitosokkal nem sikerült jóban lenni legalább a katonák ne lőjenek rám.
Persze megpróbáltam velük is csak játék nem engedte: KLIKK :)

üdv

(#7812) Sensut válasza -szabi- (#7645) üzenetére


Sensut
őstag

Na látod, ez egy bug az ősidőktől fogva. Valamiért ezt is mindig kikerülik javítani, pedig annyira szembetűnő, hogy már ordít. A legjobb itt nem elvállalni a helikopteres feladatot, illetve egyszerűen szóba se állni a monolitos futárral és akkor nem történik semmi. A kitörés után úgyis ellenség lesz mindegyik. Hogy a patriarcha mit adna, fogalmam sincs.

(#7813) Lui Puttony


Lui Puttony
csendes újonc

Sziasztok!

Lenne egy-két kérdésem remélem tudtok segíteni!

Amikor a Forestnél megyek a papírokért a bányába, akkor találkoztam egy faszival aki elterülve agonizált az aszfalton és rinyált hogy segítsék a bányában lévő barátjának, de mint kiderült a bányában csak egy controller van és egy anomáliákat ami bent tart ameddig nem szedem fel a compasst. Amikor megöltem a controllert és kijöttem eltűnt többet se láttam. Ki az a faszi az a kérdésem? Mert ha megölöm akkor elsötétült a kép és nagyon hangos sikolyokat hallottam.

A másik kérdésem a haveromtól jön.

Constructionnél jár, a dutynak csinál küldetést (help the rest of the duty group "find the duty strike team" után kapta amikor megmentette a dutys csapatot 3 kímérától), de miután segített a faszinak sem ment tovább a küldetés. Elvileg kettő dutysnak kellene lennie ott kettő meztelen burerrel, de csak egy fekszik a földön és egy meztelen burer. Nem tud haladni szerencsétlen a sztorival emiatt.

(#7814) Sensut válasza Lui Puttony (#7813) üzenetére


Sensut
őstag

Az a faszi Foresten szerintem egy csapda akarna lenni, csak nincs jól kigondolva. Én sem tudtam hova tenni, így kinyírtam a kontrollert és elkönyveltem egy gyenge átverésnek :D Annak a bányának más szerepe is van a játékban, nem csak e miatt van ott.

(#7815) Fred23


Fred23
nagyúr

1.4005 mennyire stabil, bugmentes? 1.4006 nem várható mostanában? :) Látom, van angol nyelv is benne.

[ Szerkesztve ]

(#7816) Sensut válasza Fred23 (#7815) üzenetére


Sensut
őstag

Stabilnak stabil, simán végigmentem rajta, de azért még mindig vannak benne szemet szúró logikai hibák. Sok minden helyre lett téve, de azért még kéri a nagyobb verziókat. Kicsit visszább van linkelve egy nem hivatalos Extended Pack, amit (nem hivatalosan) 1.4006-nak neveztek meg, abban vannak javítások is állítólag, de én még nem próbáltam, csak épp elindítottam.

[ Szerkesztve ]

(#7817) Rossonero89


Rossonero89
tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem van, hogy a Lost Alpha-hoz létezik valamilyen fegyver mod, mint például az arsenal overhaul?
Itt egy video, amiben bővített fegyverarzenál van, de nem tudom ez működik e az új 1.4.005-el

https://www.youtube.com/watch?v=BigGcX9nrY4

Válaszotokat előre is köszönöm!

(#7818) Balathruin válasza Rossonero89 (#7817) üzenetére


Balathruin
veterán

(#7819) Rossonero89


Rossonero89
tag

Üdv ismét! Olyan problémám adódott, hogy szeretném telepíteni a Lost Alpha 1.4.005. DC-t, de a telepítés 3/4-énél ezt a hibaüzenetet kapom.

Mi lehet a probléma?

(#7820) movax válasza Rossonero89 (#7819) üzenetére


movax
őstag

Rossz a fájl, előfordul néha, töltsd le ismét.

(#7821) Rossonero89 válasza movax (#7820) üzenetére


Rossonero89
tag

Köszönöm!
Most feltettem az 1.4.002-őt, de az sem megy. Annál meg indításnál ezt írja:

Leszedtem az OpenAl-t, utána elindul, de csak fekete kép van.
Erre valami megoldás?

[ Szerkesztve ]

(#7822) sklopp válasza Rossonero89 (#7821) üzenetére


sklopp
őstag

Futtasd rendszergazdaként.

(#7823) Rossonero89


Rossonero89
tag

Üdv ismét! Sikerült elindítanom a játékot rendszergazdaként! Mindent feltelepítettem, először indítom, minden rendben, viszont mikor beállítom a grafikát, utána következő indításnál, csak fekete képernyő van. Elsőre okés, kilépek majd újra elindítom, akkor meg fekete kép. Ötletem sincs mit csináljak vele!?

(#7824) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Mi az amit kaptunk dezoéktól?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#7825) Sensut válasza Rossonero89 (#7823) üzenetére


Sensut
őstag

Ezt a nem megfelelő verziójú MS C++ (vcredist_x86) szokta csinálni. Telepíts minden összetevőt a "3rdparties" mappából.

(#7826) Rossonero89 válasza Sensut (#7825) üzenetére


Rossonero89
tag

Feltelepítettem mindent, de ahogy átállítom a grafikai beállításokat, és újraindítom a játékot, onnantól fekete kép van csak.

[ Szerkesztve ]

(#7827) Sensut válasza Rossonero89 (#7826) üzenetére


Sensut
őstag

Akkor az appdata-ból töröld az user.ltx-et és próbálj más beállításokat.

(#7828) Rossonero89 válasza Sensut (#7827) üzenetére


Rossonero89
tag

Mindent próbáltam már. Ha a user.ltx-et kitörlöm, akkor rendbe jön, de ahogy grafika minőséget, felbontást, vagy bármit átállítok, következő indításnál megint fekete képernyő. Akkor ujra ltx töröl, és megint rendbe jön. Ezt nem értem .

(#7829) kekeeci válasza Rossonero89 (#7828) üzenetére


kekeeci
senior tag

Valamelyik beállítást nem bírja a videókártyád. Próbáld egyenként elvégezni a beállításokat, és minden változtatás után kipróbálni, hátha kiderül mi a baj.

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#7830) #16939776


#16939776
törölt tag

Egész lassan haladok a DC-vel mastrer fokozaton, ez jó!!

Előkerült egy-két nem végzetes buga főszálban, és egy kis megjelenítési hiba, láthatatlanná váló katonákkal. :DD

[ Szerkesztve ]

(#7831) Plazmacucci válasza #16939776 (#7830) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Valaki csináljon egy nutshell videót :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#7832) #16939776 válasza Plazmacucci (#7831) üzenetére


#16939776
törölt tag

Megvan a mentés, de valószínűtlen hogy tudnám videón reprodukálni, mert fogalmam sincs merre császkál, oda oson hozzám és utána csak a torkolattüzet látom ~2m-ről. :N

(#7833) DannyL81 válasza Sensut (#7816) üzenetére


DannyL81
tag

Ebben az extended-ben vannak az új fegyverek is, ugye?

Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy

(#7834) Rossonero89 válasza kekeeci (#7829) üzenetére


Rossonero89
tag

A felbontást még bírom állítani, de ahogy felteszem mondjuk minimumról maximumra, akkor már nem indul. Vagy ha static light-ról felteszem dinamikus megvilágításra, akkor se jó. A kártyámnak bírnia kellene, GTX970-em van.

(#7835) Sensut válasza DannyL81 (#7833) üzenetére


Sensut
őstag

Azt írja.

"Contains a pack of updates and unofficial addons for ultimate Lost Alpha DC experience directly from some of Dezowave developers! This includes a full STCoP-based "PRM Weapons" DLC, a Gameplay Expansion DLC, Autumn DLC, Mercs visuals replacement DLC, Russian Voice DLC, new hands DLC, and a few other features (everything except Gameplay Expansion is optional). This also includes a 1.4006 pre-patch with all bug fixes for the main game that were made to this point. (Some addons contain third-party content, thus they are not official)"

(#7836) DannyL81 válasza Sensut (#7835) üzenetére


DannyL81
tag

köszi :)

Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy

(#7837) DannyL81


DannyL81
tag

S.T.A.L.K.E.R. - Call of Chernobyl-t próbálta már valaki? Elég jónak tűnik, most próbálkozom vele.

Fórum: [link]

Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy

(#7838) kekeeci válasza DannyL81 (#7837) üzenetére


kekeeci
senior tag

A Call of Pripyat fórumban már foglalkoztak vele.

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#7839) pruzsi


pruzsi
őstag

Welcome!
Ma raktam fel a játékot! Legfrissebb verzió!

Ezt írja :D

(#7840) kekeeci válasza pruzsi (#7839) üzenetére


kekeeci
senior tag

A log fájl tartalma jobban segítene a hiba elemzésében.
Főleg a végén a "FATAL ERROR" utáni rész.

[ Szerkesztve ]

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#7841) shield


shield
őstag

Nem tudjátok, hogy mi van a magyarosítással?

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#7842) Aarpok válasza shield (#7841) üzenetére


Aarpok
őstag

Szerintem jegelés alatt van, de lehet már nem is akarnak foglalkozni vele.Persze az is lehet hogy tévedek. :U Nem tudni semmit mivel nem írnak a fordítók az esetleges folytatásról semmit.

Аарпок

(#7843) Laris válasza Aarpok (#7842) üzenetére


Laris
junior tag

Arkagyin Jarkin elhíresült mondata. " vallami vann de nemm az igazi "

(#7844) kekeeci válasza Laris (#7843) üzenetére


kekeeci
senior tag

Bocs, hogy kijavítalak, de..

Arkagyij Rajkin

és

"Válámi ván, dé ném áz igázi"

https://www.youtube.com/watch?v=xIbRpfD69fc

[ Szerkesztve ]

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#7845) Xorith


Xorith
tag

Sziasztok!
Nem lehet tudni valamit az 1.4005-ös verzióhoz működő magyarosításról?
Előre is köszönöm a választ.

(#7846) Aarpok válasza Xorith (#7845) üzenetére


Aarpok
őstag

Egyenlőre a Ficsoport részéről semmit nem tudni nem írták hogy folytatnák. :U

Аарпок

(#7847) Dhampir válasza Xorith (#7845) üzenetére


Dhampir
félisten

Lehet, hogy hasztalan várakozás helyett meg kellene bíznunk vele egy fordítót, közösségi finanszírozással. :)

(#7848) Xorith válasza Dhampir (#7847) üzenetére


Xorith
tag

Lehetséges bár nem tudom, hogy volt-e ilyenre példa? :)

(#7849) Jhoness


Jhoness
újonc

Szervusztok.

Nem rég kezdtem bele a játékba (1.4005 D.C.) és egy furcsaságba (bug?) ütköztem.
Nevezetesen, összegyűjtöttem az összes dokumentumot Forest-ben, de nem tudom leadni Petrenkónak, mert mikor odamegyek hozzá (a PDA is jelzi, hogy leadhatom neki, az összes dokumentum megvan) és beszélek vele akkor csak a "miújság ?" és a "viszlát" lehetőség van a párbeszédpanelben.
Plusz infó, hogy a rosztoki helikopter leszedés után indultam csak Forest-be, így Petrenkó nem a bárban a pult mögötti helységben van, hanem a víztorony melletti hangárban (vissza fog még költözni valaha vagy a bárnak kaputt?).

Szóval valaki esetleg tudja-e, hogy ez teljesen normális, és bukó a további dokumentum gyűjtögetés mert ez bug, vagy van valami, amit én nem csinálok jól, esetleg "a zóna már csak ilyen" ? :D :D

(#7850) Sensut válasza Jhoness (#7849) üzenetére


Sensut
őstag

Szerintem ez egy hiba. Én se tudtam leadni egész a játék végéig, mert sose hozta szóba. Mellesleg a helyjelző sem fogja követni amikor elköltöznek a Bárból.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.