- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- eBay-es kütyük kis pénzért
- GoodSpeed: Aquaphor Modern víztisztító
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- sh4d0w: Árnyékos sarok
Új hozzászólás Aktív témák
-
proci985
MODERÁTOR
válasz
Hun'reeth #2378 üzenetére
az a helyzet, hogy artifactok csak fix helyeken spawnolnak, és ha kiszedted őket, respawn nincs. ha úgy kategorizáljuk az artifactokat, hogy gyenge, közepes, erős, akkor minden pályán gyenge-közepes vagy közepes-erős hullhat egy adott anomáliából, minden anomália saját artifactszülési táblával rendelkezik. az, hogy a gyengébbet vagy az erőssebbet találod a kettő közül, a pályára való első belépéskor határozódik meg (maximalisták pályák előtt menthetnek és újrapörgethetik a pályát, ha nem megfelelő esne, főleg red forest és military warehouse előtt).
végső páncélnak három lehetséges verzió van:
exo: 30as resist, 40-50 közötti rapture, 60 bullet, baromi drága, kék éjjellátó, emelt súlyhatár, nem tudsz futni. az utolsó kikötés bizonyos taktikájú harcmodort lehetetlenné tesz. max 3 arti megy bele. baromi drága, mire kimaxolod. leginkáb terminátor/sniper harcmodorhoz jó, gerillára felejtős, urbánus környezetre határeset. integrált plusszhealth és plussz stamina (magyarul nagyon megterhelve se kell kifújnod magad kétlépésenként).
bulat avagy a régi military spec: 65 bullet, 35 allres, kettő között rapture. max két slot. tudsz futni, asszem csak sárga éjjellátó van, kevés az artifact hely. az exo árának feléből megáll, mire maxolod. mindenféle harcmodorhoz tökéletes. sajnos egyszerre -bleed+health kombó nem működik
seva: 37 allres, 45-55 közötti bullet és rapture: kék éjjellátó, 5 socket, viszont leggyengébb védelem lő- és szúrófegyverek ellen a highend vértek közül. kb a bullattal egy árban maxolod. remek összvér megoldás, de terminátoroknak nem ajánlott (sniper/gerilláknak simán, főleg a szent quicksave/quickload hívőknek a gránát/akna/fejlövés szektán belül). cserébe nyugodtan bele lehet sétálni az összes anomáliába
a durability igazából csak a javítási költségek miatt fontos, utolsó pályán is bőven lesznek mechanikusok.
a duty és a freedom exoját én még nem láttam, pedig állítólag olyan is van a játékon belül...
bullet értékeket lehet elszúrtam és az SoC értékeit írtam be, ez esetben bocsánat
Új hozzászólás Aktív témák
- Kínai és egyéb olcsó órák topikja
- One mobilszolgáltatások
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Apple Watch Series 10 - évfordulós kiadás
- PlayStation 5
- sziku69: Szólánc.
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- OLED TV topic
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Google Pixel topik
- További aktív témák...
- Lenovo Legion Go 512 GB // Számla + Garancia //
- Új és használt laptopok , üzletitől a gamerig , kedvező áron. Garanciával !
- EMESE! 16napot futott! MacBook Pro 16 i7-9750H 16GB RAM 512GB SSD RX 5300M 1 év garancia
- Magic Trackpad legújabb fajta, lightning csatlakozóval
- HIBÁTLAN iPhone 14 128GB Starlight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3238
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest