Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17051) Alienhun79 válasza Stalker78 (#17049) üzenetére


Alienhun79
tag

Én úgy szoktam, ami szerintem elég hasznos, kétszer mentek minden lényeges küldetés kapujában vagy anomália való sétálások előtt, egy mentés majd közben folyamatosan gyors mentés, általában kissebb karcok és kevés stimpakkal megoldok minden nehézséget és eladok minden kütyüt és spórolok.Hát ez nem az a játék amiben több ezer kiló cuccost és arzenált lehet gyűjtögetni.Nagyon értékelek minden ingyenes módot, biztos sok munkával és idővel kell elszámolniuk, üres zsebbel.Egy biztos a Misery 2.0 nem két délutános rohanás, hanem kicsit túl realizált kihívás, és én szeretem a bebizonyítani, hogy van magyar virtus, ha csak játékról van is szó.Ne már francia, német vérpistikék lenyomjanak :(((

[ Szerkesztve ]

tesztoszteronstalkerista

(#17052) Dhampir válasza Alienhun79 (#17050) üzenetére


Dhampir
félisten

Az a verses küldetés nagyon szellemes. Az "éhség" nem sok jót ígér, hacsak nem képletesen érti. :D

(#17053) ViZion válasza Alienhun79 (#17050) üzenetére


ViZion
félisten

TŰZ!
Örökké éhes, etetni kell. Az ujj hozzáér és vörös lesz...
Ez a tűz. Sajna ettől nem vagy beljebb, esetleg a farm környékén lenne vmi? Ott van tűz bőven. :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#17054) Alienhun79 válasza ViZion (#17053) üzenetére


Alienhun79
tag

Köszönöm a fordítást, megyek és ahol tűz van át nézem, hátha lesz benne valami érdekes :R

tesztoszteronstalkerista

(#17055) gabo9201


gabo9201
senior tag

Sziasztok!

Fel szeretném tenni az SGM 2.2 Enot modot, és azt írja az első hsz-ben, hogy a gamedata mappát kell felülírni a letöltött gamedata mappával. Annyi a gondom, hogy nem találom a gamedata mappát. Hol kéne keresnem?

Megbízhatóság: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=gabo9201

(#17056) genndy válasza gabo9201 (#17055) üzenetére


genndy
addikt

Jó helyen vagy, ide másold be.

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#17057) gabo9201 válasza genndy (#17056) üzenetére


gabo9201
senior tag

Köszi! :R

Mod.:
Még annyit, hogy a "Fix 01.03.13"-al mit kell csinálni? Van benne alapból egy gamedata mappa és több orosz mappa amik szintén tartalmaznak gamedata mappákat.

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóság: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=gabo9201

(#17058) rétisün válasza gabo9201 (#17057) üzenetére


rétisün
veterán

a fix gamedata mappája az mindenképpen kell, a játék mappájába húzd bele, úgy mint a mod gamedata mappáját, ha rákérdez, hogy felülírjon-e fájlokat, igen. a másik 3 orosz mappa meg ezeket változtatja, ha az azokban lévő gamedata mappát is bemásolod.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#17059) shield válasza Telda (#17048) üzenetére


shield
Topikgazda

Nekem nagyon bejött a Braz, több olyan fegyver van benne amit más modban nem láttam. Sajnos nincs nevük és leírásuk. Néhánynak ezt a hiányosságát pótoltam. Van egy fegyver ami a F.E.A.R. 2 Project Originben van, de igazából nem létezik.
Töltsd le a frissebb fordítást:Braz161_hun_091.zip
Sajnos nem úgy megy az oldal ahogy kellene. Tud valaki segíteni nekem az oldal javításában?

Nano páncélok is vannak benne, de én még nem játszottam olyan moddal amiben lett volna. Ha esetleg valaki felismeri őket akkor legyen szíves szóljon!

Melyik modban van SIG 552?

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#17060) gabo9201 válasza rétisün (#17058) üzenetére


gabo9201
senior tag

Köszi!

Ezt érdemes lenne belinkelni az első hsz-ba nem? :)

Megbízhatóság: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=gabo9201

(#17061) Alienhun79


Alienhun79
tag

Rakok fel egy-két képet, hogy demonstráljam mire képes egy fegyver a Miseryben, két controller és tizennégy zombi az kemény volt ;]

[ Szerkesztve ]

tesztoszteronstalkerista

(#17062) Alienhun79 válasza shield (#17059) üzenetére


Alienhun79
tag

Jó kis oldal :C

tesztoszteronstalkerista

(#17063) Alienhun79 válasza ViZion (#17053) üzenetére


Alienhun79
tag

Kedves Vizion, itt a következő versike, az első nem a tűz volt szerintem hanem a rádióaktivitás, mert a kotróhajó daruján volt a kövi rejtekhely, ahol brutális volt a sugárzás :)

A legjobb vadles, jöttek is pseudodögök, kapta is olmot :K

Bocsi a sok képért,de teljesen oda vagyok a Miseryért, imádom :B

[ Szerkesztve ]

tesztoszteronstalkerista

(#17064) Antonius1978 válasza shield (#17059) üzenetére


Antonius1978
addikt

A Geonezis 2-ben is benne van, de itt maskepp nez ki. Ezt Strelok rejtekhelyen talaltam.

Amugy megtalaltam egy kuldetes kapcsan a finom muszereket is Zatonban, igy Kardan mester immar mindent tud fejleszteni :C

Az Geo 2 moddal kapcsolatban azt szeretnem megkerdezni, hogy az informatornak ki merre talalta meg a fejleszteses dolgokat, es Szultan embere mi a tokomot kellene csinaljon, mert elmegy a csatornaba - odakisertem - de ott nezi a levegot. Gondolom emiatt nem kapok Veles detektor kuldetest, igy nincs Svarog, es az anomaliaban rekedt embereket nem latom, nem tudom kihozni oket, igy az egyik urge elmarad akkor a pripjatyi uttol... :O

Alienhun79 : semmi gond, orvendunk neki (legalabbis en igen), amugy ird picitt korbe, hogy hogyan is kellene vele jatszani, mi legyen az elso lepesunk, stb.

(#17065) rétisün válasza gabo9201 (#17060) üzenetére


rétisün
veterán

megtörtént, beleszerkesztettem az összefoglalóba, köszi a tippet.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#17066) shield válasza Antonius1978 (#17064) üzenetére


shield
Topikgazda

Köszi a képet. Nálam még kezdetleges kialakítású. :D
Játék közben megint találtam ismeretlen fegyvereket. Kétféle Gauss puska van benne, az egyik az ismert változat a másik egy ágyúnak néz ki. Kár hogy ennyire hiányos volt az angol fájlok, de azért lassan kialakul.
A Geonezis 2-őt letöltöttem de én még nem játszottam vele.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#17067) Telda


Telda
addikt

Nem birok ezzel a Braz moddal, Zatonban a banditák bázisánál (Erdőgazdaság) mindig kifagy a játék.

(#17068) Stalker78 válasza Antonius1978 (#17064) üzenetére


Stalker78
tag

Az első:
A fűrészmalom valamelyik épületében a földön 1 pendrive.
A második:
Preobrazsenszkij híd - tól nem messze lesz egy haldokló szabadságos annál lesz.
A harmadik:
Ez pedig Jupiteren a konténerraktárnál.

Ha ezek megvannak utána odaadja azt a szoftvert amivel a PDAk - ból lehet kinyerni a pénzt.
Szultán emberét követve a cementgyárnál állj szóba vele és ekkor ad feladatot 3 db éjcsillag (night star) kell keresned és Szultánnak leszállítani.A cementgyárnál mindenképpen beszélj vele mert a keleti alagút mellett már nem szólal meg csak távcsővezik.

[ Szerkesztve ]

(#17069) Stalker78 válasza Alienhun79 (#17063) üzenetére


Stalker78
tag

Csináltam én is egy olyan képet,hogy a vadkant kb 12 kutya kergeti persze utána engem akartak szerencsére biztonságban voltam tőlük.

(#17070) Alienhun79 válasza Antonius1978 (#17064) üzenetére


Alienhun79
tag

Melyik informátorra gondolsz?Sajnos nem emlékszem, hogy hogyan szerváltam meg a Svarog detektor, de azt tudom elég sokára kaptam meg, viszont ha vigasztal uána lesz omega és bioradar is, plusz ezeket is lehet majd fejleszteni a tudósoknál.Én végig vittem a Geo-t a legjobb Sgm mód, egyébként érdemes végig vinni csak annyit mondanék így spojlernek, a leges legvégén mikor mennél a helikopterekkel el, ne a csúcs cuccaidat vidd magaddal, mert lesz a végén egy kis érdekesség, ami nekem tetszett ;)

Misery 2.0 recept:
1 sok sör
2 sok leszarom kapszula
3 sok nyugtató
4 sok idő
4/5 Shootgun, shootgun, és mindent eladni nem gyűjtögetni, plusz egy-két pontosabb akármi (AKS-74)
5 MENTÉS
6 F5, centinként F5 5 másodpercenként F5 gyors mentés folyamatosan és egyszer csak pikk-pakk könnyű lesz

tesztoszteronstalkerista

(#17071) Alienhun79 válasza Stalker78 (#17069) üzenetére


Alienhun79
tag

Nem annyira nehéz a mutánsokkal, csak valami magasabb sziklára vagy helyre kell menni, utána már csak pulyka vadászat.

Csillagos ötös :R , a Geonézis tudásod, sajnos kicsit régebben vittem végig, de a Misery után neki ugrok megint :N

tesztoszteronstalkerista

(#17072) gabo9201 válasza rétisün (#17065) üzenetére


gabo9201
senior tag

Én köszönöm! :)

Megbízhatóság: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=gabo9201

(#17073) Stalker78 válasza Alienhun79 (#17071) üzenetére


Stalker78
tag

Igen azt megfigyeletem ha elég jól kupán lővöm akkor még a 9x18 mm - től is kidőlnek (persze jól kell célozni és amikor össze-vissza futkoznak az nem mindig egyszerű).Fegyvereket még nem-igen tudtam szerezni (jót) mert elégé ramaty az állapotuk és a javítás az meg sokba kerül.Viszonylag kevés súllyal indulok portyára ha menekülnöm kellene valamennyit tudjak is.A geonezis - el játszottam a freeplay - ben adta meg magát egyszerűen kiakadt a mentés (nem autosave a manuális) és nem töltötte vissza sehogy nekem meg nem volt kedvem utánajárni,hogy miért.Amire figyelmeztetted a fórumtársat én arról gondoskodtam (átirtam a megfelelő sort)

[ Szerkesztve ]

(#17074) rétisün


rétisün
veterán

fene megeszi, összeszedtem a csapatot, hogy menjünk pripjatyba, de mivel nem akartam azzal foglalkozini, hogy ki hol löveti le magát, elindultam egyedül (a s.m.r.t.e.r.-ben van egy egy teleport a jupiter üzemben, ami az alagútba visz)
az csak hagyján, hogy mindjárt az alalgút elején két törpe fogad, de ott vannak a többiek, akiket kihagytam volna a kalandból, most figyelhetek rájuk, hogy átérjünk mind, ha már ott vannak....

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#17075) Stalker78 válasza rétisün (#17074) üzenetére


Stalker78
tag

Így igaz azért kapsz csapattársakat,hogy aztán te csinálj mindent és még védd is meg őket,mert nekik az nem mindig megy.Persze ha elhullik akkor még töltsd is vissza ahol még élt.A geo - ban féltem tőlük nem érdekelte őket,hogy ott állok előtte keresztül lőttek ahogy illik. :(((

(#17076) Antonius1978 válasza Stalker78 (#17068) üzenetére


Antonius1978
addikt

Igen a tavcsoves fegyverek fejlesztese hianyzik, az akkor epp az ami a kontenerraktarnal lesz. A masikk kettot veletlenul en is ott talaltam meg ahol mondtad.Szoval ezutan kapjuk a szoftvert ha mind3at odaadtuk.

Szultan embere : akkor ennek a kuldinek annyi, a faszi mar elerte a vegso helyet, nem fogom visszatolteni azt az allast, mert akkor hiaba jatszodtam vagy 10 orat...
Konzolbol nem lehet valami parancsot kiadni hogy felajanlja a kuldeteseket vajon ?
Ha ezt nem tudom megcsinalni, milyen kuldetesek ugranak ? Kar hogy kimarad...

A bioradarhoz mifele kepzodmeny kell ? Wrenched - Facsarek 2 db, adtam, es egy Eye - Szemet is.
De kell meg 2 fajta es azok nem tudom milyenek...

Na a Geo 2 utan johet a Misery :C

Akkor hogyan tudom kipiszkalni a Szolgalatosokat a tergombbol ? Sztem Svarog nelkul nem meg, probaltam alap es fejlesztett Velessel is...

[ Szerkesztve ]

(#17077) Alienhun79 válasza Antonius1978 (#17076) üzenetére


Alienhun79
tag

A bioradarhoz ha jól tudom még kell 3 szikrancs (az elektromos anomália leggyengébb artija :K ), aztán adja kicsi kezedbe és mehetsz bioradarkodni.

tesztoszteronstalkerista

(#17078) emre válasza shield (#17059) üzenetére


emre
veterán

SHOC ABC I.n.f.e.r.n.o. modban volt nano suit, meg még pár radioaktív fegyver is.

gameplay

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#17079) emre válasza emre (#17078) üzenetére


emre
veterán

másik gameplay

abc_inferno_fixed.rar

abc_modv1.0.zip

OL 2.1-es magyarítással használtam

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#17080) emre válasza emre (#17079) üzenetére


emre
veterán

Meg még itt találtam infót róla.
ABC Inferno 1.4 (beta) Final EXTREME Addon

Ja, több patch-hoz írja hogy jó, de nálam csak a 05-össel működött.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#17081) Stalker78 válasza Alienhun79 (#17077) üzenetére


Stalker78
tag

Nem biztos,hogy jól emlékszem,de az artik után még Novikov - nak is futkozni kell 1 - 2 dologért és csak akkor lesz meg a bioradar.
A kép:

(#17076) Antonius1978 A Szultán-küldi nekem úgy alakult odaadtam neki a 3 artit,de az embere addigra kiterült (valami zombik tették el láb alól nem tudom hogy folytatódott volna tovább ).A swaroghoz meg kell Bagoly veles-küldije.Igazság szerint nekem Chapaev eltüntetése után jött a Sevchenkós küldi azután a Morgan utána pedig Bagoly már adta a tudósokhoz valót.

[ Szerkesztve ]

(#17082) Antonius1978 válasza Stalker78 (#17081) üzenetére


Antonius1978
addikt

Akkor vajon annelkul is odaadhatom a 3 cuccot, hogy a faszi megkert volna ra ?
Mert ha nem, akkor szerintem ugrik a 3 Veles detektoros kuldi, tehat Svarogot sem kapok majd, szoval a Szolgalatosokat nem tudom kibanyaszni abbol a gombbol, mivel lehet hogy Bagoly csak ez utan adja a 3 Veles kuldit, nem tudom...

Szoval 3 Szikrancs kell a tudosnak, de meg kell egy 4ik fajta is, 2 fajtat mar odaadtam, Szem es Facsarekokat.

(#17083) Alienhun79 válasza Stalker78 (#17081) üzenetére


Alienhun79
tag

Látom te sem duskálsz a löszerekben, jó a kép, nekem egy chimera darált le négy stalkert, én meg két lövéssel leterítettem, ja de jó fogás volt.

tesztoszteronstalkerista

(#17084) ViZion válasza Alienhun79 (#17083) üzenetére


ViZion
félisten

Ha nincs lőszer, vagy fegyver, akkor az is "szemétparaszt" játék, de még mindig jobb, mintha térdig gázolnánk a cuccokban. Imádom az olyant, h alien űrhajót elfoglalni megyek és tele vannak fegyverekkel a folyosók, másik: a lőszerek a szabadban, ládázva minden sarkon, na meg a benzines hordók mögé bújó rosszarcúak... Ha ráismertek ebből pár játékra, az nem a véletlen műve :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#17085) Stalker78 válasza Antonius1978 (#17082) üzenetére


Stalker78
tag

Ha szerencséd van akkor elég lesz chapaev - t eltemetni és megy tovább a dolog (ha mégsem akkor bocs).

(#17083) Alienhun79 Nem bizony.Elsőre egy kisóriás gyalulta le a benzinkúton lévőket másodjára már nekem kellett.Azonban hiába szereztem fegyvereket borzasztó állapotban voltak 40 - 50 ezer RU lett volna egy helyreállítása.Így használom amiket kaptam és veszek lőszert.Szerencsére küldikért elég jól fizetnek illetve Szakáll a szarabb fegyvereket is megveszi igaz bagóért.

[ Szerkesztve ]

(#17086) Antonius1978 válasza Stalker78 (#17085) üzenetére


Antonius1978
addikt

Chapaev az ki ? a mezogazdasagi epuletben feszkelo banditak feje ? Nem remlik igazan...

(#17087) Alienhun79 válasza Stalker78 (#17085) üzenetére


Alienhun79
tag

Ne kapkodj a játék gyors végig vitelével, mert van egy elég komoly hibája, most olvasgattam utána plusz én is belefutottam.Nem lehet át menni Jupiterre, totál be crashel, de rajta vannak a javításon, hogy mikor lesz patch még nem tudni, így gazdagodok Zatonban.

tesztoszteronstalkerista

(#17088) Stalker78 válasza Antonius1978 (#17086) üzenetére


Stalker78
tag

Igen ő az a banditák vezére az erdőgazdaságnál.Beálltam hozzájuk volt 1 - 2 jó küldetés náluk.

(#17087) Alienhun79 Attól még messze vagyok,hogy átmenjek jupiterre még zatonban van jópár feladatom (vérszopófészek,zsoldosok a szennyvíztisztítónál stb).Kösz szépen hogy szóltál.A vaserdőnél lévő helihez nem is tudok bemenni mert ott a kisértet és valami brutál-módon támad úgy megy lefele az életerőm,mint egy sportkocsi. :(((

[ Szerkesztve ]

(#17089) ViZion válasza Stalker78 (#17088) üzenetére


ViZion
félisten

Valahogy nekem az ilyesmi soha nem sikerült. Vagy semleges maradtam, vagy a jó oldalra álltam mindenhol. Banditáknak segíteni... azt már nem. :N

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#17090) Antonius1978 válasza Stalker78 (#17088) üzenetére


Antonius1978
addikt

Megtalaltam a mesterlovesz cuccot, most rongyolok at Zatonba, leadni.Van par fegyver is, amit fel akarok fejleszteni teljesen, csak ugy, a magam szorakoztatasara, es hogy lassam mennyire kopnak.
A Bizon az, ami a legcsekelyebb mertekben kopik, erdekes, de ki akarom probalni a lengyel AK-t, meg a AK Tactic-ot is.Meg keresnem kell 3 szikrancsot, es a 4ik fajta cuccot, de gozom nincs hogy mi a neve, vissza kell toltsek egy regebbi allast.
A banditakhoz nem tudtam beallni, erdekes, a gore csak semmitmondo szoveget mondott, lehet nem voltam vele eleg eroszakos ? Talan csak azon a nyelven ertenek azok a franya banditak :C

(#17091) Stalker78 válasza ViZion (#17089) üzenetére


Stalker78
tag

Igen itt a geo - ban 10.000RU kértek csak azért,hogy beléphessek a kapun (SGM 2.2 - ben 4.500 elég volt).
Kicsit átakarták hozni a modba a CS frakciós dolgait ott is beállhattál bármelyikhez (kivéve a monolith).Itt még annyit könnyítettek,hogy nem lettél az ellenséges frakció hivatalos ellensége,mint a CS - ben.

(#17090) Antonius1978 Érdekes nekem adott feladatot elsőre (elég merészet az alállomáson kellett egy Jack nevű tagot hidegre tenni és persze azután a többit is)

[ Szerkesztve ]

(#17092) Alienhun79 válasza Stalker78 (#17088) üzenetére


Alienhun79
tag

Cuncimókus, erre való a gránát :)) ,menny és etesd meg egy párral !

tesztoszteronstalkerista

(#17093) Alienhun79 válasza ViZion (#17084) üzenetére


Alienhun79
tag

Vizion, neked egy kicsit fentebb raktam be egy két képet, de csak verses a fontos :K :K :R :R

tesztoszteronstalkerista

(#17094) ViZion válasza Alienhun79 (#17093) üzenetére


ViZion
félisten

bocs, de nem találom :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#17095) Stalker78 válasza Alienhun79 (#17092) üzenetére


Stalker78
tag

Kösz a jótanácsot és ha nincs :F meg dobáljam a vakvilágba?Meg nem is a heli körül portyázott hanem kint a teherautónál.Egy pillanatra beléptem az erőterébe már is fél életcsíkom eltünt.Megpróbálom esetleg mélyguggolásba megközelíteni akkor talán nem fog érzékelni és sörétessel kinyírni.

[ Szerkesztve ]

(#17096) Stalker78 válasza ViZion (#17094) üzenetére


Stalker78
tag

(#17063) Alienhun79 Itt van a második képen. :U

(#17097) ViZion válasza Stalker78 (#17096) üzenetére


ViZion
félisten

Súly a hasamban, fák a hátamon, körmök a bordámban, Lábam nincs...
Szerintem ez domb lesz, vagy ilyesmi. Barlanggal esetleg, amit mutik karmoltak bele.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#17098) Alienhun79 válasza ViZion (#17097) üzenetére


Alienhun79
tag

Fúúú de jó vagy, sokkot kaptam :K Köszönöm

tesztoszteronstalkerista

(#17099) Alienhun79 válasza Stalker78 (#17095) üzenetére


Alienhun79
tag

Hát ha repesz granyóval dobálózol, azért az marha nagyot sebez, ha nincs akkor gránát vető gp-25, ha az sincs, mutasd meg az anyósom képét neki, attól mindenki megdöglik, majd linkelem :U :U

tesztoszteronstalkerista

(#17100) Stalker78 válasza Alienhun79 (#17099) üzenetére


Stalker78
tag

Rendben küldd a képet rátűzöm egy pálcikára és megmutatom neki :DDD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.