Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16901) shield válasza Antonius1978 (#16891) üzenetére


shield
Topikgazda

Ha megtudod oldani, hogy kicseréljük a fegyvereket, akkor hajrá. Úgy is nagyon rondának találok néhány fegyót. Az a "prototype" szerintem ocsmány, belehetne rakni olyat amit megfelelőnek tartasz, leírás is van hozzá már csak a grafika hiányzik. :)
A photoshop "hiányodra" pedig találunk megoldást.

hubai1979 neked szerencséd volt, hogy a kotróhajón találtad a szerszámokat. Nekem be kellett mennem a szennyvíztisztítóba a 'tizenakárhány' zsoldos közé. Fel kellett másznom a vastagcsőbe és annak a végén találtam meg. Nagy öröm, ami mindjárt el is szállt, mert vonultak be az alfások. Így marad a szégyen a futás de hasznos. :)

Ez után megfizettem az alfásoknak a bojler anomália melletti dombon. Hála az AEK-971 hangtopítósnak, AK lőszer jó hozzá.
Ez az egyik zsákmányom.

Most jönnek az ütősebbek.

A másik.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#16902) rétisün válasza shield (#16900) üzenetére


rétisün
veterán

eddig nekem se volt vele gondom, ráadásul a WiP pl. egyetlen crash nélkül ment végig nálam.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#16903) shield válasza Antonius1978 (#16894) üzenetére


shield
Topikgazda

Szia!

A photoshop beszerzése nem okozhat nagy problémát, akármelyik torrent oldalra bemész valamilyen verziót biztos találsz, ráadásul magyar nyelvűt. Talán nincs is olyan oldal ahol ne lenne megtalálható a pár száz megástól kezdve a több gigásig. Nyugati torrent oldalakról regisztrálás nélkül leszedhető, szerintem még ott is van magyar nyelvű.

Üdv:shield

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#16904) rétisün válasza shield (#16903) üzenetére


rétisün
veterán

ph! alapelvek? :U (nehogy baj legyen belőle....)

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#16905) #90933760


#90933760
törölt tag

Lehetőleg hanyagoljuk a warezolást, privátban is meg lehet ezt beszélni, még ha ott is tiltott.

(#16906) #90933760


#90933760
törölt tag

(#16907) shield válasza rétisün (#16904) üzenetére


shield
Topikgazda

Hát ez az...prive akartam küldeni, de ezek szerint mellé kattintottam, csak most vettem észre hogy rossz helyre ment. Kicsit közel van egymáshoz a két gomb. :W Ez a hőség betesz nekem. Bocsi a hibáért! :R

hubai1979 a Te általad ajánlott Braz1.61-et tegnap fel akartam telepíteni Win7-re 64bit-re és a 32bit-re is, de nem engedte valami szintax hibára hivatkozott. Csak a laptopra tudtam felrakni az XP-re, innét másoltam át a gépre. Nálad nem volt gond a telepítéssel?

Baltoafarkas nem semmi :Y Ezek szerint neked is 2 tonna a teherbírásod. Ha egyszer én is kipakolok a Sniperben. Janovban is és Zatonban is több tonna cuccom van. Minden tárgyból van eltéve néhány 10 darab. Kb. 100db nehéz géppuska és hasonlóan a sok másból is. De minden feljavítva és a fegyverek ráadásul betárazva. Ezt már minek lehet nevezni?

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#16908) ZetorGumi válasza shield (#16907) üzenetére


ZetorGumi
addikt

Hadsereget akarsz felfegyverezni? :DDD

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#16909) #90933760


#90933760
törölt tag

55ezer lőszer vegyesen.
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

(#16910) PeL válasza #90933760 (#16909) üzenetére


PeL
addikt

Én CoP-ban halmoztam fel hasonló mennyiséget kötszerből meg medkitekből :D Mikor kidobáltam őket úgy leesett az fps-em hogy alig bírtam mozgni még a régi gépemen :D

(#16911) ZetorGumi válasza #90933760 (#16909) üzenetére


ZetorGumi
addikt

Ez már gombócból is sok. :Y

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#16912) shield válasza #90933760 (#16909) üzenetére


shield
Topikgazda

Oké, oké de hol van a fegyver arzenál? Azért nem csak én vagyok mániákus gyűjtögető, kicsit megnyugtat.
Ha én egyszer kipakolom a több száz géppuskát, golyószórót és más fegyvert.... Csak titokban fogom megtenni, mert letámadnának a fémgyűjtők.

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#16913) Alienhun79 válasza #90933760 (#16909) üzenetére


Alienhun79
tag

Eddig aztat hittem, hogy én vagyok ilyen kukac, de látom nem csak én halmozom az élvezetet (1644 kg) és van 3 privát dobozom :B

[ Szerkesztve ]

tesztoszteronstalkerista

(#16914) Alienhun79 válasza shield (#16912) üzenetére


Alienhun79
tag

:K

tesztoszteronstalkerista

(#16915) sklopp válasza shield (#16889) üzenetére


sklopp
őstag

Az első képen levő ruha nekem az SGM2.2-ből ismerős. A katonai raktárbázison lehet megkapni valami küldetés után mint jutalom rejtekhelyet. Helyileg pedig a bázis kapuján kijőve balra végig a kerítés mellett a farm(?) felé lesz pár romos teherautó és egy nyerges utánfutó, ennek lesz a platóján. Sajnos nincs mentésem a környékéről sem, hátha valakinek így ismerős lesz.

(#16916) #90933760


#90933760
törölt tag

Most csak lőszert gyűjtöttem poénból. De volt már párszor 1 tonna fegyverem mikor sok fosztogatót, zombit, szolgálatost lekaptam. Csak azt mind eladtam én nem álltam neki kidobálni az udvarra, de keresek korábbi mentés ahol még megvan és kiszórom ha neked úgy tetszik. :DDD
Én csak azért toltam ki a súlyhatárt, hogy ne kelljen 100x futni ugyan onnan hanem egyszerre elvigyek mindent. De amúgy törekedtem a normális játékra, egyetlen fegyóm volt, meg egy mesterlövész, meg egy sörétes.

De ha már realitás, ki a rosseb fog a valóságban egyedül nekivágni az egész játéknyi embernek és ráadásul még sikeresen is. Rambo és Chuck Norris megszorozva 100zal.

[ Szerkesztve ]

(#16917) Antonius1978 válasza shield (#16901) üzenetére


Antonius1978
addikt

Az elso fegyver az benne van a WIP-ben.
Amugy tegnap feltettem egy modot, Zone Revisited a neve, es noha ez is Skvadovsk beallitottsagu, enyhen tetszik.Ugy tunik hogy a SMRTR modon alapszik, mar ami a fegyvereket illeti.(valahol ezt olvastam rola)
Csak sajnos egy nagy hibahalmaz, mostansag tobbszor kifagy, de meg igy is osszeszedtem hullaktol par olyan fegyvert amit nem ismertem.
Az lenne az ohajom, hogy akinek most epp a SMRTR van fenn, az keszitsen par kepet a FRAPS-al az AK tipusu fegyverekrol.Ugy tunik, hogy a textura is hasonlit magara a fegyver kepere ebben a Zone Revisitedben.
Szoval olyan kep kellene, ahol a fegyver valahol a foldon hever, igy ossze lehetne nezni, hogy melyik fegyverek hasonlitanak nagyjabol a magyar AK-kra.Utanna en majd a kepeket megoldom.

UI : egy youtubos videon lattam, hogy az ruszki srac megnyomta az egyes billentyu melletti " ` " jelet, es elojott egy irasos menu.Ha valakinek gondja van, nyomja meg es pirosban latni fog hibakat.Gondolom elobb-utobb azok okozzak majd a kifagyast, kerdes, hogy ertunk-e annyira hozza, hogy ki tudjuk javitani azt az adott hibat.
Az ENOT-nal, pl olyasmit irt ki (egyik hiba) hogy : unknown sound for AK103.ogg vagy ilyesmi.
Gondolom egy masik mukodo fegyver .ogg allomanyat ramasolva az AK103-ra maris megoldottunk egy hibat.

(#16918) hubai1979 válasza shield (#16912) üzenetére


hubai1979
őstag

Szia most értem haza én is a munkából.Remélem az xp-n szépen működik a mód.A játékról annyit,hogy én is win 7 , 64 bites rendszert használok és tökéletesen működik vele.De viszont annyit elmondok róla,hogy ha csupasz gépre telepíted a játékot,amin nincs egy deka játék se,akkor nem fog működni.Bocs ,hogy későn szólok :B :B :B :B
Ha van felrakva pl.egy olyan játékod,mint a fall out 3,akkor simán fog kapcsolódni a directX -hez vagy a vredist-hez.Sajnos a módkészítők én szerintem kihagyták a játékból ezeket.

Sajnos nagy gondba vagyok a gépemmel,mert semmi nem akar rajta menni.Pár napja raktam újra,de hiába,nem tudom mi lehet a baja.Kipróbáltam az sgm 2.2 tirex fegyverek ,a nanoexos módot,egy olyat ami 4 giga telis-tele fegyverekkel.Máskor ezek simán működnek,most meg összeomlik.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#16919) ViZion válasza hubai1979 (#16918) üzenetére


ViZion
félisten

Jogos, én W7-en is felrakom a dx9 redistrib pakkot, elfér, és a régi gémeknek kell bizony.

Ennyi rengeteg vackot hurcibálni, mi a bránernek? :U Áttekinthetetlen csak az inventory. Olyan kellene, mint a Deus-Ex -ben volt, h az inv nem kilóra volt, hanem a négyzetrácson lehetett pakolni, ami elfért maradt, a többi kuka.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#16920) Antonius1978 válasza ViZion (#16919) üzenetére


Antonius1978
addikt

Hat azert az okozott is fejtorest, hogy melyik cuccod tartsd meg...

(#16921) ViZion válasza Antonius1978 (#16920) üzenetére


ViZion
félisten

Igen, ahogy a Halo-ban is. Ezért volt jó, kellett agyalni sokat, meg szelektálni, h mit mikor. Nekem tetszett, jobban, mint ez a súlyozósdi. :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#16922) Antonius1978 válasza ViZion (#16921) üzenetére


Antonius1978
addikt

A Haloban egyszeru volt a valasztas, mert ugy emlekszem, hogy 2 fegyvert, meg egy pisztoly lehetett hordozni.

Amugy a Zone Revisited megkergult, nem hajlando betolteni a menteseket, igy leszedtem, es most feltettem a Geo 2-t.Kivancsi vagyok mukodik-e ?

(#16923) ViZion válasza Antonius1978 (#16922) üzenetére


ViZion
félisten

HALO-ban 2 fegyver és 2 féle gránát lehetett... :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#16924) rétisün válasza Antonius1978 (#16922) üzenetére


rétisün
veterán

úgy látszik, most ilyen stalker-megkergülős idő van, nálam is crashel a s.m.r.t.e.r., meg lásd: (#16918) hubai1979

vagy csak a WiP bugmentessége miatt fura, hogy időnként kidob a játék :U

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#16925) shield válasza hubai1979 (#16918) üzenetére


shield
Topikgazda

Nem XP-én használom, csak oda tudtam telepíteni. Utána átmásoltam a mappáját a Win7 64-re és megy szépen. Van nekem egy ilyenem, hogy "DXSDK Jun2010" elég nagy méretű, ezt felrakom és mennek az új és régi játékok is. Kivéve a WiP, az underground-ig semmi problémám nem volt. Itt aztán úgy felidegesített, hogy abba hagytam.
Egyszer én is úgy jártam hogy új rendszerrel nem ment semmi, akkor csináltam egy újabb telepítést és minden gond megszűnt.
A képeket felhasználhatom amiket lőttél a Braz-ban? Készítek egy honlapot amire több mod cuccait felpakolhatjuk. Egy mindenes oldal lesz ahová a fájl átírási praktikáktól kezdve a végigjátszásig mindent felrakhatunk.
Kérek is Mindenkit ha van olyan dolga ami a Stalker világgal kapcsolatos ossza meg velünk és rakjuk fel az oldalra.

Dhampir, Téged külön megkérlek a kezdőoldalra légy szíves írj egy Tőled megszokott szösszenetet a "A STALKER világról a STALKER "életérzés"-ről. Persze csak akkor ha van ihleted. :)

Ha van valakinek ötlete vagy olyan cuccai ami már nem elérhető a hálón az adja közre, hogy mások hozzá jussanak. Pl. emre segített ki engem a SMRTER-rel kapcsolatban amit már nem találtam meg a hálón.

Kis türelmeteket kérem ha az a dolog amit adtok nem lesz pillanatok alatt fent az oldalon, mert öreg fejjel most kezdem a honlap szerkesztést és ugye nem kell ecsetelnem a dolgot. :)

Antonius1978 nekem fent van Smrter és megcsinálom a képeket. Én nem használok FRAPS-ot hanem a játékon belül a képmentést használom (F12).
Az ENOT beli problémára is valószínű megoldás ha a Sniperből kiszedem az AK103.ogg-ot és berakod. Nekem nincs fent az ENOT.

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#16926) SteeWe


SteeWe
aktív tag

Sziasztok!
Steam-en megvásároltam a játék összes részét. A call of Pripyat-ot keztem el. A complete mod-ot raktam fel hozzá csak [link]
Úgy vettem észre, hogy a mod wide screen-re van készítve mert 1280*1024-be felül és alul fekete csík jelent meg. Ha a grafikai beállításoknál az advanced lightning DX10 beállítást választom akkor viszont széthúzza a képet és a fegyver ill. radar a bal felső sarokban is elég rosszul néz ki.
Lenne erre megoldási javaslatotok?

(#16927) dodopek válasza SteeWe (#16926) üzenetére


dodopek
addikt

És ha kézzel átírod a user fileban? Utolsó előtti sor tartalmazza a felbontást, valahogy így:

vid_mode 1600x900

Nem biztos, hogy jó, csak egy tipp...

(#16928) Antonius1978 válasza shield (#16925) üzenetére


Antonius1978
addikt

Ugy is jo lesz, a lenyeg, hogy legyenek kepek a fegyverekrol.

Amugy a Geo 2 mod kifagyott nekem directx10el, most levettem mindent a legkissebbre, es mukodik.
Stabilabbnak tunik az ENOT-nal is.Szaggatas sokkal kevesebbszer van.
Most bamulom a Geo 2 fegyvereit, igaz sokhoz meg nem jutottam hozza, es anyagilag is a padlon vagyok :)

Nekem semmi olyanom nincs amit meg lehetne osztani, csak par kep esetleg a WIP-bol, vagy esetleg hozzaszamithatjuk a WIP es ENOT menteseimet, mert azokat eltaroltam.

(#16929) SteeWe válasza dodopek (#16927) üzenetére


SteeWe
aktív tag

Köszi, megnéztem.
Van egyébként bármi látható különbség a két graf beállítás között: advanced lightning vs. advanced lightning DX10?
Mod-olásról van vhol összefogalaló, mit, hol hogyan miért?
Milyen más mod-ot javasoltok még a complete mellett?

(#16930) rétisün válasza SteeWe (#16929) üzenetére


rétisün
veterán

1. hsz-ben van szó modokról, meg közben ha valaki talál új modot, ide be szokta írni, linkelni.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#16931) rétisün


rétisün
veterán

úgy tűnik, a DX10 mód okozta a fagyásokat nálam, visszavettemn a graf. beállításokat, azóta nem fagy :N

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#16932) hubai1979 válasza shield (#16925) üzenetére


hubai1979
őstag

[L:/dl/upc/2013-07/28/403558_srx3ydshlbewpk2p_ss_vandor_07-28-13_18-55-06_zaton.jpg](IMG:/dl/upc/2013-07/28/403558_srx3ydshlbewpk2p_ss_vandor_07-28-13_18-55-06_zaton.thumb.jpg)(/IMG)[/L]

Olvastam én is a tapasztalatokat,hogy directx 10-ben nem igen mennek a dolgok a módokkal.Hát én is kipróbáltam a directx 9-et,4 móddal,tökéletesen mennek ,fullra felhúzva.Mindegyikkel több,mint egy órát játszottam,úgy hogy nem dobott ki egyik sem.A braz verzióval játszottam ,amit te lemagyarosítottál és tökéletesen működik

Directx 9-ben ilyenek a képek.Az oldalhoz,amit csinálni akarsz és a magyarosítás :C :C :C :C :C

[ Szerkesztve ]

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#16933) emre válasza shield (#16925) üzenetére


emre
veterán

Nagyon szívesen megosztom amit eddig összeszedtem a témával kapcsolatban.

De a mellékelt kép szerint a teljes anyag feltöltése egy kicsit macerás lenne és szerintem teljesen felesleges.
Szóval ha felmerül konkrét igény valamire tessék szólni, vagy ezek közül lehet válogatni.:

Clear Sky_mod
SHOC_mod
COP_mod

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#16934) rétisün


rétisün
veterán

egy kevés nekem is összejött :B

igaz, lehet van benne olyan is, aminek telepítő .exe-je is, meg a kicsomagolt gamedata mappája is megvan.

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#16935) Telda válasza emre (#16933) üzenetére


Telda
addikt

Nem semmi gyűjtemény :R .

(#16936) dodopek válasza shield (#16925) üzenetére


dodopek
addikt

Természetesen felhasználhatod az oldalam bármilyen részét, beleértve a letöltéseket is.

Csak CoP, vagy mind3 rész? Én most CS-t játszom, azzal a moddal, amit nemrég PeL linkelt. Eddig úgy veszem észre, hogy csak optikai tunning, de ha kell, szívesen csinálok képeket.

[ Szerkesztve ]

(#16937) pvtneo


pvtneo
csendes tag

Szép-szép, de működik is mind ?

(#16938) emre válasza pvtneo (#16937) üzenetére


emre
veterán

ezt meg kitől kérded?

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#16939) hubai1979


hubai1979
őstag

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#16940) hubai1979


hubai1979
őstag

Szülinapi zsúr is van.

De azért zsákmány is van náluk bőven.

[ Szerkesztve ]

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#16941) hubai1979


hubai1979
őstag

Nem tudja véletlenül valaki,hogy lehetne váltani tps nézetre.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#16942) xFreex válasza hubai1979 (#16941) üzenetére


xFreex
aktív tag

Meg kell keresned a user.ltx-et a játék mentés mappájában.
Megnyitod wordpaddal és bele kell írni a következőt

bind cam_1 kF6 (F6 gombra alap fps nézet, hogy vissza tudj majd váltani)
bind cam_2 kF7 (F7 gombra váll fölötti nézet, a karakter az egérrel fordul)
bind cam_3 kF8 (F8 gombra teljes külsőnézet, a karakter nem fordul az egérrel.)

A kiemeltek csak példa. Szabadon választható
Természetesen arra figyelni kell, hogy olyan billentyűt válasszunk ami még nincs használva.

Ja és sajnos a célzás az nem megy vele. Csak Screenshot-ra jó. :O

[ Szerkesztve ]

- This one is a live one. - BULLSHIT! You're lying. - Let the zone take me if I am...

(#16943) hubai1979 válasza xFreex (#16942) üzenetére


hubai1979
őstag

Köszike. :R :R

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#16944) sklopp válasza shield (#16925) üzenetére


sklopp
őstag

Kerested ezt a ruhát:

Az SGM2.2-ben van.

(#16945) hubai1979 válasza xFreex (#16942) üzenetére


hubai1979
őstag

[link]

csinálj új külldiket.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#16946) Telda válasza hubai1979 (#16940) üzenetére


Telda
addikt

Az első két kép elég jó lett, ez még mindig a Braz mod?

(#16947) hubai1979 válasza Telda (#16946) üzenetére


hubai1979
őstag

Igen aszt nyomom már két napja. :K :K :K

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#16948) Telda válasza hubai1979 (#16947) üzenetére


Telda
addikt

Én is most ebben fogtam bele, de nem iagzán akar jönni a pénz. Illetve az normális, hogy Bagolynál nincs semmi cucc, üres a bolt?

(#16949) hubai1979 válasza Telda (#16948) üzenetére


hubai1979
őstag

Így van az a normális.Egy-két küldetést meg kell csinálni,utána átmenni Janovra és dőlni fog minden.Ott nézzél szét ,a zombiknál jóformán mindent meglehet szerezni.Mint látod linkeltem egy pár képet.Egyedül avval vagyok bajba,hogy 3 darab vels detektort nem tudok összeszedni.Már van mindenféle detektorom,csak egyedül azok nincsenek.Mind a 3 darab javító eszközt összelehet szedni a két helyen,Janovon és Zatonba.Az első kettőt linkeltünk képet,hogy kb. hol keresd.A harmadik Janovon van a cementgyárnál,ott keresd ahol a híd ketté van törve a lenti pilléreknél.Én mind hármat "Fantomasnak" adtam a Janovon. :Y :Y

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#16950) shield


shield
Topikgazda

Sziasztok!

Köszi a segítséget mindenkinek. Csak 1GB-os a tárhelyem, nagy méretű dolgokat nem tudok feltölteni. Amúgy is csak a kisebb fontos/ (nehezen megtalálható) dolgokra gondoltam, pl. mint nem rég emre segített ki a "smrter options pack"-al amit nem találtam stb...

Kicsit még kell szórakoznom az oldallal,mert nem azt csinálja amit kell.

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.