Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16051) Alienhun79 válasza hubai1979 (#16047) üzenetére


Alienhun79
tag

Hát nem semmi, jó cucc lehet, már le is szedtem köszi.

tesztoszteronstalkerista

(#16052) malercoo


malercoo
csendes tag

ha az oázis szive küldetést megcsinálod ez a jutalom szolgálatos katonánál van akivel jupiter undergrund pálya elején lehet találkozni / hagytam, hogy végezenek vele az ormányosok/

(#16053) ViZion válasza malercoo (#16052) üzenetére


ViZion
félisten

tutira nem bántottam, kikérem az ormányosok nevében! :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#16054) dodopek


dodopek
addikt

Way in pripyat-ban. Megcsinálta valaki, a vizsgáld át a helyeket küldetést? Meg kell kukkolni az anomáliák környékét, és megtalálni a tudós pda-ját. Az iskolában lévőt megtaláltam(valaki de is linkelte, neki köszi), de miután felszedtem, nem vidd vissza lett, hanem ez:

Kellene keresnem másikat is, vagy mi?

Köszi!

(#16055) ViZion


ViZion
félisten

Nah. Fenném meg, aki ezt kitalálta :DDD
Az új füles nem alkalmas STALKERre. Egyszerűen túl jó, minden prüntyögést, minden morgást hallok, rohadt idegesítő. :(( Nagyon durva merc-ekkel találkoztam. Csak áldigáltak, én meg besétáltam közéjük. Nah, akkor lecsattintottak rögtön. Ezek basszus bokorban, famögött álltak, nem olyan balf@szul, mint más játékban. Ezek bújkáltak. :Y Nah, csinálok pár küldit, cserélek gatyát és alszom... :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#16056) Dhampir válasza ViZion (#16055) üzenetére


Dhampir
félisten

Mik azok a "mercek"? :F

(#16057) genndy válasza Dhampir (#16056) üzenetére


genndy
addikt

Mercenary?

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#16058) #90933760 válasza genndy (#16057) üzenetére


#90933760
törölt tag

Az. Zsoldos.

(#16059) ViZion válasza Dhampir (#16056) üzenetére


ViZion
félisten

Jah, az :D

Még egy dolog a tippekhez: Kipróbáltam, a javítás+eladás bukó, még kiszedett lőszerrel is. VISZONT: a "mezei" stalkerek vásárolnak mindent, ha egy rozsdás csőre azt mondjuk, h az AK, akkoor megveszik azt is ;] :D Még a rab is... Kevés pénzük van, tehát a cuccokat vegyük meg tőlük. Drágán adják, de gondoljuk végig: ingyen van, az egyébként felelsleges loot árából. Ezt utána (kaja, vodka, eü pack, stb) eladhatjuk a tradernek, akkor is megéri. :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#16060) ViZion


ViZion
félisten

Kinek melyik fegyó a kedvence? Automaták közül...
AKM-74, Saiga, FAMAS, M16, Knights SR kb. ezek a lehetőségeim. AK full extra, kicsit szórása van, de nem kell javítani. Mire érdemes költeni szerintetek? NATO skuló az eredetiben ritka volt, AK "ingyen" van, mindenkinél találni hozzá magot... :U

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#16061) dodopek válasza ViZion (#16060) üzenetére


dodopek
addikt

Én valamiért mindíg nato fegyvert használok távcsővel.Most épp famast, de mod válogatja...
Másikba többnyire sörétest, ha lehet, protecta bár most a way in pripyatban többet használtam a snipert(Barett M50), mint a többi modnál összesen....

[ Szerkesztve ]

(#16062) ViZion válasza dodopek (#16061) üzenetére


ViZion
félisten

Barett is marha nehéz... SVDM-2 tuningolva. Könnyű, kicsit többet kell lőni, de megvan az előnye, h nem romlik el. Jellífish küldi beragadt, eladtam, kiírta, h kész, de a listában ott maradt... Vagy van máshol is? :U

Jah, AK mellé a Knights SR -t is turbóztam, kíváncsi vagyok rá. Tárban csak 30 skuló... majd megoldom :)

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#16063) dodopek válasza ViZion (#16062) üzenetére


dodopek
addikt

Valahol találtam máshol is, de nem tudom hol.Mindenesetre volt nálam vagy 3...

Én azt csináltam, hogy megszereztem, odaadtam, ami rögtön megjelent nála, és vissza meg is vettem.Ha jól dereng, 13k jutalmat ad, viszont valami 7k-ért meg lehet venni tőle, szóval még mindíg 5ezer a pozitív...

TUDOM!!!!
Van egy Pripyat Undergroundben, a nagy teremben, ahol az alapjátékban be kell kapcsolni az áramot. Az anomáliákkal teli bejárattól jobbra, a konténerek közt van egy. :)

[ Szerkesztve ]

(#16064) ViZion válasza dodopek (#16063) üzenetére


ViZion
félisten

Nah, ott nem voltam... Underground lefagyott, utána elfogyott a skulóm... szal kihagytam, majd meglesz. :DDD Sci bunkernél vannak még jó csúzlik, valami HK spéci cucc, könnyű és alapból jobb, mint az M16... :Y

Az oldalhoz: Hospital-hoz írhatod, h az egy "cső" pálya, végig kell menni, zsoldosok jönnek páran, meg a végén a két nagy bu... buta szörny. Akik lépcsőre utána mennek a csóri stalkernek, szal: futi-futi, gránát-gránát... :DDD

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#16065) Dhampir válasza ViZion (#16064) üzenetére


Dhampir
félisten

Mert ha nem, akkor az emberi élettel összeegyeztethetetlen állapot keletkezik. :D

(#16066) emre válasza ViZion (#16060) üzenetére


emre
veterán

Strelok SGI-je a tuti, egy saiga-val.

Nagyon ritkán van szükség másra.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#16067) hubai1979 válasza Alienhun79 (#16051) üzenetére


hubai1979
őstag

Játszol evvel a móddal?Te rájöttél már hogy kell ebbe az anomáliába beleugrani?

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#16068) hubai1979 válasza shield (#16048) üzenetére


hubai1979
őstag

A magyarosítást hol lehet letölteni ehhez a Oblivion Lost Remake modhoz.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#16069) Antonius1978 válasza ViZion (#16060) üzenetére


Antonius1978
addikt

Amint atmesz Yantar-ba, neked ugrik vagy 15-20 zombi, nagyon valtozatos fegyverekkel.
Ha jol emlekszem, lesz kozte egy Famas F2 !!!. Na ezt mindenkepp tartsd meg, tuzgyorsasagra, visszarugasra es pontossagra fejlesztve egy nagyon utos fegyver, mondjuk kozepes hatotavval es csak 30 loszerrel.De ugy kepzeld el felfejlesztve, mint egy mesterlovesz puskat, ami automatan kopi a golyokat halalos pontotssaggal.Es at lehet alakitani 5,45x39 loszerre, ami az AK-khoz jar.
Masik kezdo fegyverkent az M16 szeru Colt-ot ajanlom, eleg turheto, granatveto cso szerelheto ra, es 40es tarat lehet neki fejlesztetni, 5,56x45 loszerrel mukodik.
Igy van 2 olyan fegyvered, amihez mindig talalsz loszert elmeletice.
3iknak a Benelli soretest ajanlom, utanna a Saigat.
Szinte minden mas fegyvert kifejlesztettem es kiprobaltam, keves er annyit mint ez a 2 fegyver.Vagy nem pontosak, vagy lassan lonek stb, egyszoval tobb hatranyuk van az altalam emlitett 2 fegyverhez kepest.
Ami meg jo az az SCAR M es az XM8, ezek olyan Famas szeruek teljesitmenyben, de nem jobbak mint a Famas 2.Es ne felejtsem el a Vintorezt.Az is marha jo.

A cuccokat a DOKTOR bacsiknak add el, 50%ot, azaz a fegyver ertekenek otven szazalekat adjak, a tobbi csak 10%-at. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

DODOPEK : azt hiszem, nekem is igy irta, de ne torodj vele, ha megvan az iskolai PDA, akkor azt oda tudod adni a tudosnak, jutalmad egy SEVA.

UI : A Barett-et erdemes megtartani a vegere, elore szolok :) Amugy aztan a veget most kiproabalom mas fegyverekkel is vegigvinni.
Meg eszembe jutott az is, hogy egyes fegyvereknek sorozatloves kozben, ha van rajtuk tavcso es ugy losz, a kep egyet ugrik jobbra vagy balra...Egyedul a Famas 2 es a Vintorez az a fegyver, amelyeknel ha jol van fejlesztve, a cso egyaltalan nem emelkedik fel, meg akkor sem, ha az egesz tarat kilojjuk egyszerre.

[ Szerkesztve ]

(#16070) ViZion válasza Antonius1978 (#16069) üzenetére


ViZion
félisten

Yantar már megvolt, emlékszel, már Pripyatban is voltam, de csak mercenarykkal futottam össze...
Famas vmiért nem szimpi. Scar-t használtam már, valamiért azt sem kedveltem meg, ahogy az M16/M4 párost sem... Nem tudom megmondani mi a konkrét ok, de másikat tuningoltam helyette. Sörétes szvsz használhatatlan, az én játékstílusommal: spray&run :)
Mesterlövészből a legkönnyebbeket szoktam választani, így is túlsúlyos vagyok hamar...

a vége spoiler az mi? Távcsövessel csak terepen szoktam harcolni, zárt helyen nem. Azt a hajóágyú barett-et meg lehet fel kellene bérelni valakit, hogy vonszolja utánam :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#16071) shield


shield
Topikgazda

Way in pripyat-hoz felraktátok a Texture pack-okat?
Értem ez alatt: Absolute nature 3.1, Absolute Structures 1.0, Atmos Fear 3 CoP.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#16072) rétisün válasza shield (#16071) üzenetére


rétisün
veterán

én semmit, csak magyarítást...

yantar undergroundban van valami érdekes? úgy értem, ott lehet esetleg megtalálni valakinek a cuccát, vagy csak lemegyek, pár ugribugri, a hosszúkezű izék, zombik meg a könyvtáros, aztán annyi?

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#16073) ViZion válasza shield (#16071) üzenetére


ViZion
félisten

én sem raktam semmit. Ha még nem kezdted el, akkor mentsd a mappát valahova, dobd fel rá. Ha működik jó, ha nem, akkor tötl, régit visszaállít... :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#16074) shield válasza ViZion (#16073) üzenetére


shield
Topikgazda

Első indításra kilépett, de a másodikra simán megy magas graf. beállításokkal. Az all in one -t raktam fel. Kicsit meglepett, hogy nem úgy indul a játék mint mint az alap WiP modnál. Itt mindjárt a Szkat-3 lezuhanási helyét kell megtalálni.
Ha visszamentek egy vagy két oldallal akkor látni fogjátok a képeken amit felraktam, ott egy félkarú emberkével kezdődik. Talán Kordonon, nem emlékszem már.
Így akkor már nagy eltérések lehetnek a mod két változata közt.

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#16075) Aarpok válasza rétisün (#16072) üzenetére


Aarpok
őstag

Később még egy küldetés erejéig vissza kell jönnöd ide.

Аарпок

(#16076) ViZion válasza shield (#16074) üzenetére


ViZion
félisten

Nekem is az volt, ahol kordonban az állatok megtéptek a komával minket... :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#16077) dodopek válasza shield (#16074) üzenetére


dodopek
addikt

Az all in one nem a félkarúval indul?nekem ott indult.És helit nem kellett vizsgálnom, csak a játék felénél, a military területen. Nem értem... :(

Süni!

Yantar Undergroundban van Akulov fegyvere, és a profnak egy doksi. Ja, meg a folyosó ellenkező végén egy hátizsák, benne a legjobb található sörétessel...

[ Szerkesztve ]

(#16078) Aarpok válasza dodopek (#16077) üzenetére


Aarpok
őstag

Nekem a remington jobban bejött ebben a módban. :U Nagyon jól lehetett használni még az ormányosok ellen is.

Аарпок

(#16079) ViZion válasza Aarpok (#16078) üzenetére


ViZion
félisten

megint én? :(( mi a franc bajotok van az ormányosokkal? :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#16080) Aarpok válasza ViZion (#16079) üzenetére


Aarpok
őstag

Veled semmi csak a cimboráiddal :DDD ha nem akarnának lekaparni én sem bántanám őket.

Аарпок

(#16081) dodopek


dodopek
addikt

Way in ripyat, kivégezve.Azt hiszem, kicsit átruccanok Ámerikába, állítólag a New Vegas összes párbeszéde le van fordítva. De ha a zóna hív, visszatérek... :D

Azért persze az oldalt befejezem.:)

Sajnos már teljesen belekavarodtam. Ha valahol kihagynék egy küldetést a site-on, szóljatok rám, jó?

[ Szerkesztve ]

(#16082) rétisün válasza dodopek (#16077) üzenetére


rétisün
veterán

a sörétes megvan, a doksi nincs, de az lehet amiatt, hogy nincs ilyen küldi elvállalva....

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#16083) shield válasza dodopek (#16077) üzenetére


shield
Topikgazda

Én EZt szedtem le tegnap. Érdekesnek is találtam az indulását, a fordítás is jó volt hozzá, csak pár percet játszottam vele. Nem a helit néztem meg hanem a nem messze lévő Szkadovszkra mentem. :F

Most az oldaladon lévő verziót töltöm le.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#16084) shield válasza shield (#16083) üzenetére


shield
Topikgazda

Engem most minden szívat. nem tudom letölteni tőled mert mindig megszakad a letöltés. Legalább 10x próbáltam, de az www.moddb.com sem hagyja magát. :W

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#16085) ZetorGumi válasza shield (#16084) üzenetére


ZetorGumi
addikt

FlashGet

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#16086) shield válasza shield (#16084) üzenetére


shield
Topikgazda

Rosszat linkeltem.
Töröltem a kukikat erre mát is indult a letöltés. Amíg itt írogatok, eredmény ua.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#16087) shield válasza shield (#16086) üzenetére


shield
Topikgazda

Az enyém a valószínűleg a moddb.com-ról lett letöltve, mert bájt pontossággal megegyezik mindkettő.
The_way_to_Pripyat_English_All-in-one.7z (612.54mb (642,294,357 bytes) ). :F

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#16088) M@trixfan


M@trixfan
addikt

A Smart Mod Manager COP-ot is támogató verziója volt már?

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#16089) Dhampir válasza M@trixfan (#16088) üzenetére


Dhampir
félisten

Ez mit tud Mester?

(#16090) M@trixfan válasza Dhampir (#16089) üzenetére


M@trixfan
addikt

Ahogy én látom ez arra jó, hogy egyklikkes módon lehet felrakni és leszedni modokat, akár a letöltött zip-ből. A Way to Pripyat lenne az első mod amit kipróbálok és régen még olvastam modmanagerről a Stalker sorozathoz. Ugye alapból kellene egy gamedata kicsimagoló, ez a program azt is megcsinálja többek között. Ezen a területen noob vagyok, azért kérdezem, hogy csak nekem új-e ez a COP-ot is támogató legfrisebb változat a GSC fórumról?

Ja, úgy látom egyszerre több mod is lehet fent és a programban szabadon lehet ki-be kapcsolni őket.

[ Szerkesztve ]

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#16091) dodopek válasza shield (#16087) üzenetére


dodopek
addikt

Valamiért én sem tudom a saját oldalról letölteni. Mifene lehet, sejtésem sincs.Majd kiderítem... :W :W

Egyenlőre ne használjátok a direkt letöltésem. Valami nagyon nem gömbölyű...

[ Szerkesztve ]

(#16092) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Sajnos eddig nem indul a Way to Pripyat :( A modmanager felrakta, van gamedata folder is. fsgame.ltx-ben csak a gamedata részt kell átírni? Pedig abban is ott a komment, hogy a mod manager hozta létre.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#16093) Aarpok válasza M@trixfan (#16092) üzenetére


Aarpok
őstag

Igen át kell írni a békesség kedvéért és a fényeket dinamikusra tedd (statikussal nem megy az objektum dinamikussal már működni fog)

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#16094) Antonius1978 válasza ViZion (#16070) üzenetére


Antonius1978
addikt

A sullyal nem lesz semmi gondod, en mondom.
Ugyanis kapsz egy Iranytu nevu kepzodmenyt, ami +70 kg sulycipelest biztosit.Aztan meg egy Aranyhal ha jol emlekeszem, +12 kilo - ezt valami kuldetesert kapod, es egyet talalhatsz a detektorral a sulinal is.
Azt a golyoallo mellenyt, amivel alapbol kezdesz, azt meg 100 kiloig lehet felfejleszteni, vagy ilyesmi, ugyhogy olyan 192 kilo cuccot cipelhetsz, hacsak le nem csereled valami masra, azzal meg nem tudsz annyi mindent cipelni...parat kiprobaltam...
En is az automata fegyverekkel szeretek lovoldozni, de sajnos a mutansok ellen a soretes hatekonyabb...

A jatek vege : az atomeromuhoz kell eljuss, es azon pedig Monolitosok vedik a vegso kuldetes targyat.Gauss puskakkal :)
Amugy azonban ujra vegigjatszom, kivancsi vagyok Vintorezzel le tudom-e szedni oket ugyanugy mint a Barett-el.
Es lesz ott egyeb nyalanksag is, mutanshordak, mindenfele fajtabol.

DODOPEK : az igert kepeket beteszem ide, amint lesz kedvem oket kuldetes szerint szetvalogatni.Most egyelore nincs, mert olvasok :)
Amugy a New Vegas engem is erdekel, mert meg nem jatszodtam vele, es ha le is van forditva, akkor meg jobban erdekel...

UI : nalam a DirectX10-re tevesevel tokeletesen mukodott minden....

[ Szerkesztve ]

(#16095) dodopek válasza Antonius1978 (#16094) üzenetére


dodopek
addikt

Köszönöm, nem sürge.Mivel én is befejeztem, elméletileg minden küldetésről megvan a kép. Kb 40et összeszámoltam, és bár összesen 54et írnak a német oldalon, majd összehasonlítjuk.

(#16096) M@trixfan válasza Aarpok (#16093) üzenetére


M@trixfan
addikt

Mást nem kell átírni benne? Az a baj be sem jön a játék, rögtön "x-ray engine stopped working" lesz a kics splash screen közben :(

Szerk: most látom Dodopek weboldalát ami pont erről a modról szól, már nézem is!

[ Szerkesztve ]

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#16097) ViZion válasza Antonius1978 (#16094) üzenetére


ViZion
félisten

:R
New Vegas is mod? Volt Fall Out is... :)

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#16098) dodopek válasza M@trixfan (#16096) üzenetére


dodopek
addikt

Átírtad a megvilágítást minimum dinamikusra? Próbáld meg dx10ben, úgy el szokott indulni. :)

ViZion!
Fallout mod.:)

[ Szerkesztve ]

(#16099) M@trixfan válasza dodopek (#16098) üzenetére


M@trixfan
addikt

Rámásoltam mégegyszer, mostmár megy a játék, ellenben a fegyvereknek nincs hangja. Esetleg az lehet a baj, hogy alap helyzetben nem volt kicsomagolt gamedata mappám?

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#16100) Dhampir válasza dodopek (#16098) üzenetére


Dhampir
félisten

Milyen kár, hogy a Falloutot és modjait nem ismerhetem. :O

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.