Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15451) McTuja


McTuja
tag

Heló, sgm2.2 be nincs reszketegnél a pda-ja mikor lelövi magát és bizonyítékot kell találnom

https://prohardver.hu/tema/s_t_a_l_k_e_r_call_of_pripyat/hsz_30126-30126.html

(#15452) rétisün


rétisün
veterán

igaz, alig játszottam még a 'way to pripyat'-al, de az már feltűnt, hogy nincs benne detektor. később sem lesz (a soC-ban sem volt) vagy majd venni kell, kapok/találok majd, vagy hogy megy az arti-keresés?

(#15451) McTuja: ott lesz a bódéja mellett a földön (padon?) amikor visszamnész bizonyítékot keresni, hogy tisztázd magad. (ha jól emlékszem a küldire)

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#15453) Telda válasza rétisün (#15452) üzenetére


Telda
addikt

Én Yantarban találtam detektort egy zombinál, de azóta már többet is találtam, csak hát mind az alap detektor.

(#15454) #90933760 válasza rétisün (#15452) üzenetére


#90933760
törölt tag

Igen, a földön lesz a bódé mellett. Ha mész vissza oda a Skadovszk felől akkor a jobb hátsó sarkánál a földön. Messziről fehéren csillog, hogy könnyű legyen észrevenni.

(#15455) ViZion válasza Telda (#15453) üzenetére


ViZion
félisten

Jah, azzal kb. a megérzésre kell hagyatkozni articsóka vadászatnál. Első dolgom szokott lenni egy jobb detektort venni, de nem találok sajna. :(

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#15456) dodopek válasza Telda (#15453) üzenetére


dodopek
addikt

Yantarban van egy beer detektor, és ha jól dereng a Katonai támaszponton lesz egy veles.

A Beer egy villanyoszlop tetején van, szemben a gyár hátsó kapujától.

(#15457) McTuja válasza rétisün (#15452) üzenetére


McTuja
tag

köszi megnézem :)

https://prohardver.hu/tema/s_t_a_l_k_e_r_call_of_pripyat/hsz_30126-30126.html

(#15458) shield


shield
Topikgazda

Egy kis segítségre volna szükségem. Jupiteren az ellenőrzőpont és a helikopter leszálló közt van egy épület, ha jól emlékszem valami szellőztető. Egy kerek kupola, ide a földalatti bejáraton próbálkoztam bejutni a csöveken keresztül, egyszer csak körbe-körbe keringtem és még kijutni sem tudtam. Nem tudom hogy a játék viccelt meg vagy van valami trükkje? Az újra telepítés óta még nem próbálkoztam vele. Gondolom ez lehet az oázis, vagy mi!? A detektor egy piros négyszöget mutat az épület közepében, eddig nem foglalkoztam vele, de most már szeretném megnézni. Kintről sem sikerült "letámadni", mert nem tudtam felugrani rá.
A segítséget előre is köszönöm.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#15459) rétisün válasza shield (#15458) üzenetére


rétisün
veterán

igen, ott lesz az oázis. ha mész át az oszlopok között, mindig visszarak arra a folyosóra, ahol beérsz a nagy termbe, ahol az oszlpok vannak. az a trükkje, hogy a 3 sor oszlopnál mindig van egy olyan köz, ahol ilyen függönyszerű csillogás van, ott kell átmenni, ezt kell megcsinálni (állítólag 3x, nekem valahogy mindig többször kellett) amíg tovább nem jutsz az oázishoz.

az esős délelőtt egyetlen haszna, hogy befejeztem végre a crysis3-at :C utálatos dolog az ilyen boss.harcos, autosave-s jatákidő-nyújtás, de már vége :P

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#15460) dodopek válasza shield (#15458) üzenetére


dodopek
addikt

Igen, ott van az oázis.A trükk az, hogy nem onnan kell megközelíteni, hanem a parkoló mellett lévő épületből.Odáig rendben van, hogy bejutsz az épületbe, és megtalálod azt a termet, amiben oszlopok vannak. Én úgy szoktam csinálni, hogy először elmegyek balra a falig, azon a soron megyek át, ki az ajtón,tovább.Kicsit mégy, aztán megint ugyanoda érsz, ahonnan elindultál. Ekkor egy sorral visszább, megint ki az ajtón. Ezt addig csinálod, amíg minden sorban van valahol csillogás. Ezután úgy közelíted meg a szemben lévő ajtót, hogy végig a csillogáson mégy át, ki az ajtón, és máris eléted az oázis. Ha nem érted, nézd meg ezt a videot.Bocs, ha szájbarágós lett...

Süni gyorsabb volt... :R :C :DD

Way the Pripyatban találtam artifractot a gyár mögött, ahol a controller van, illetve a Cordon felé menő csőtől nem messze a kémiai anomáliában!

[ Szerkesztve ]

(#15461) Dhampir


Dhampir
félisten

Nagyon izgalmas az Oázis megkeresése, az odajutás... :)

Talán a Call of Pripyat a leghangulatosabbra sikerült Stalker-játék.

A végén még ismét felteszem. :DD

[ Szerkesztve ]

(#15462) ViZion válasza Dhampir (#15461) üzenetére


ViZion
félisten

Imádtam én is, csak pont a végére fulladtak ki. Pripyatban csak az ovis-flashback-es rész para, meg talán 2 bloodsucker van a rádiós küldi elején, amúgy semmi... :(
Az utolsó is azért sz@r, mert rohanni kell, a többiek elég balfékek, nem tudtam megmenteni őket. Amúgy séta lenne az is, okosan hentelve a heliig. Maradtam, vesztemre, utána unalmas.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#15463) Aarpok válasza Dhampir (#15461) üzenetére


Aarpok
őstag

Őszinte legyek nekem is a COP jött be a legjobban :K

(#15462) ViZion Igen ezt sokan felrották,hogy a pripyat - i rész rövid és összecsapott lett.Ebben van is valami,de akkor is elég jó lett maga a játék.Meg azért a modderek is kitettek magukért hiszen készült (készül) elég sok hozzá és ezektől mindig új erőre kap a játék.

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#15464) Dhampir válasza ViZion (#15462) üzenetére


Dhampir
félisten

Azért az X8-as Labor hangulata ott sem rossz.

A vége nekem sem tetszett, de hát ez ilyen lett. Kétszer játszottam végig, először elrepültem, másodszor maradtam.

Azonban nálam Zulu megmentése mindahányszor kimaradt, mert nem találtam meg, sőt azt sem tudtam, hogy mikor kell megkeresni, és nem is emlékszem ilyen küldetésre. Amikor olvasgattam a játékról, akkor derült ki, hogy van ilyen lehetőség. :U

[ Szerkesztve ]

(#15465) rétisün válasza Dhampir (#15464) üzenetére


rétisün
veterán

zulu megmentése nem küldi, úgy értem nem kapod senkitől, hanem egyszer csak belebotlasz az iskolánál (ha jól emlékszem) és segítesz neki a snorkok ellen.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#15466) Dhampir válasza rétisün (#15465) üzenetére


Dhampir
félisten

Értem, akkor eddig sikeresen elkerültük egymást. :D

(#15467) dodopek


dodopek
addikt

Nem pici segítség a Way to pripyathoz. Figyelem! Az oldal vastag spoiler!!!!

[ Szerkesztve ]

(#15468) Telda válasza dodopek (#15467) üzenetére


Telda
addikt

Ú nagyon jó :R .

(#15469) shield


shield
Topikgazda

rétisün és dodopek mindkettőtöknek köszönöm. Én is gondoltam arra, hogy a csillogás valamit jelent, át is mentem alatta párszor, de nem gondoltam hogy ennyire szertartásos. :)

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#15470) ViZion válasza dodopek (#15467) üzenetére


ViZion
félisten

Jó az oldal, azt a retek szerszámot jól eldugták... Mikor visszamentem, egy controllert kellett lehegeszteni hozzá... Ami nincs ott: a prisonernek a revolver. Mondtátok az árust, de csak pisztolyok vannak, az nem jó neki, csak see ya van.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#15471) Medvelászló


Medvelászló
senior tag

Sgm 2.2

Néhány üzenet nem jelenik meg a bal alsó sarokban,van erre valami megoldás?

(#15472) dodopek válasza ViZion (#15470) üzenetére


dodopek
addikt

Azt még én sem találtam meg...
Most nagyjából ott tartok, írok, ha meglesz...
Ezt most találtam, állítólag látszanak tőle a hullák a radaron. Nekem az nagyon hiányzik, kipróbálom. :)

[ Szerkesztve ]

(#15473) ViZion


ViZion
félisten

Másik kérdésem: vki kipróbálta a sniper hőérzékelős motyót? 16000 ru, de ha látom vele a bloodsuckereket, akkor érdemes lehet...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#15474) rétisün válasza ViZion (#15473) üzenetére


rétisün
veterán

másik modban próbáltam, ott nem volt valami jó, mondjuk speciel vérszívóra nem teszteltem, de úgy általában se volt egy túl hasznos dolog. persze lehet, hogy a 'way to pripyat'ban (azzal játszol, ugye?) jobban van mgcsinálva.

csinálj egy mentést, mielőtt megvennéd, legfeljebb visszatöltöd miután kipróbáltad és nem jó....

(#15472) dodopek: ez a 'way to pripyat'hoz van?

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#15475) dodopek válasza rétisün (#15474) üzenetére


dodopek
addikt

Igen, ahhoz."Gyárilag" ugyanis nem látszanak sem a hullák, sem az ellenségek a radaron...

(#15476) Aarpok


Aarpok
őstag

Dodo: a második PDA ahol mondtam és neked nem volt ott.

Аарпок

(#15477) ViZion válasza dodopek (#15472) üzenetére


ViZion
félisten

Nah, nekem a WiP-ben nincs is radar...

Revolver: a katonai bázison (Yantar utáni map, a hospital előtt) a bandita fejűnél van a barakkban, 5500 ru körül... a köcsög. Neki kellenének a PDA-k, de nem találom, pedig az első a barakk mellett vn, azt mondta.

Ugyanitt, a főépületben van egy éhes katona. Kenyeret adunk neki, akkor olyan hálás, h ad egy Velez detektort. Nah. Az éhség elvette az eszét :D ;]

Az a baj, h ahol beszerelnék, ott nincs vérszívó. Mondjuk megy így is, messziről levágom, vagy anomáliába csalom. Géppityuknál AK-t használok, van ami erősebb és van hozzá lőszer? Illetve nem egy tonna... :D Ki milyen fegyókat szeret? Én könnyű sniper-t tuningolva, az AK /2U tuningolva és a szívós szemű Martha pisztoly. Könnyű mind és sok skul van, mindenhol. Az eredetiben használtam a 9 mm-es géppityut, akkor pisztoly lőszer elég volt. Cserébe egy tonna ólmot kellett kilőni ha közelharc volt. Nah, meg ott is a sniper. Utána megtuningoltam vmi amcsi vackot, nem volt hozzá goLó. Többet mászkáltam lőszerért, mint küldikért :W

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#15478) Telda válasza Aarpok (#15476) üzenetére


Telda
addikt

Ez a villamos szekrény teteje lenne? Mert nekem ott volt a második.

(#15479) ViZion válasza Telda (#15478) üzenetére


ViZion
félisten

...hol az első? A füvet átnéztem már... :D
Meg vmi power supply-t akarnak a broken fences-nél vagy ilyesmi. Megnéztem a táborban a kidőlt kerítést, ott semmi. Lehet máshol van.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#15480) Dhampir


Dhampir
félisten

The Way to Pripyat:

Meglepően kezdődött a játék. A Kordonban egy Sulfur nevű, erősen csonkolt Stalkernél találtam magamat. Valamit magyarázott, amiből egy kukkot sem értettem, de a pincében található felszerelést felcsipegettem. Vállából kiálló csontja ellenére jó húsban volt, de ez nagyon amatőr horror ízűvé tette a kezdetet.

Sajnos az egyik házban lévő cuccokat nem lehet felszedni. Szidorovics pincéjét Bojler-anomália foglalja el. Be lehetett menni, de minek.

Amerre jártam, a ládák mindenütt kinyithatatlanok. Mégcsak beléjük sem lehet kukkantani. Kissé amatőr megoldásként hatott ez is. :(

A Hídnál lebegő téranomália pofáraesés volt. Szó szerint. Amikor beleugrottam, akkor nem röpített sehová, hanem csupán egyszerűen lezuhantam. :D

A Kisóriás utánam trappolt a Szabadság bázisára, ahol együttes erővel hatékonyabb volt legyőzni. Ezután a Szakáll kinézetű stalker foglya szabadon sétált vissza cellájába a rácsokon keresztül, majd ott bent tarkóra tett kézzel letérdelt.

Az alagutakon nem lehet átmenni, egy láthatatlan fal mindenütt visszatartott, a katonai bázis melletti Irányító lakta alagútnál is (a sniper jó szolgálatot tett), és Setétvölgy felé a zombis alagútnál szintén. Zombik ellen hatásos a kanászbicska vagy a kacor, de közben Half-lifeosan csapkodnak.

A sugárzás miatt nagy szükség van minél több anabolitikus szer begyűjtésére.

Lelkes amatőr munka ez, értékelni kell a belé fektetett munkát, de az alapjátéknál nem jobb.

[ Módosította: BomiBoogie ]

(#15481) Telda válasza ViZion (#15479) üzenetére


Telda
addikt

Fent van a padláson, annak a baraknak a tetején amelyikben a küldetést adó is van. A mellette lévő toronyról tudsz átugrani. Egyes helyeken hiányzik a tetőről a cserép, vagy pala vagy mi a fene az, ott tudsz bebújni a padlásra.

(#15482) ViZion válasza Dhampir (#15480) üzenetére


ViZion
félisten

Telda: átugrottam, nézelődtem, de úgy láttam nem férek be... akkor mégis. :D

Nos, Vámpír úr! A csonkolt kezű a komád volt. Együtt menekültetek a kutyák elől, ide futottatok be. Ő sajna nem éli túl, később visszanézel és halott a csóka. Sok cuccot nem lehet kinyitni, a legtöbb dekort a bázison nem lehet felvenni. Nem lehet sok megszokott helyen aludni (ez a legbosszantóbb), és amit nem anomália zár el, az sugároz... :D

Menj a cordon beléptetőhöz, ott van cucc, ami kell. Közben rengeteg blöki. Spórolj a skulóval, ha teheted csald őket anomáliába...

Hidas dolog engem is szívatott. Illetve átjárók is furák: A-ból B-be mész, majd B-ből vissza nem tudsz, visszafelé C-ből D pontra érkezel. Nagyon beteg. Néhol le lehet esni a pálya szélén, illetve besétálni az épületekbe falon át hátulról. Nem ragadsz be, de vmiért csak egyik oldalról "ojjektum", a másikról kimaradt...

Sok megszokott átjárót is anomália zár el, trükkösen, instant halállal...

Miért jobb az alapnál? Egyrészt hangulatban: kevesebb rejtek- és alvóhely, kevesebb kósza stalker, több dög és zombi. Ami logikus lenne, ha má' ilyen kib.szott veszélyes a hely. Sajna a fix stalkerek (bázison) halhatatlanok, így a becsalt állatokkal nem lehet ingyé' cuccokra szert tenni... cserébe levágnak mindent. Végre az NPC-k egymást is ölik. Utáltam pl. Complete-ben, veteranon már mindenki engel lőtt, rúgott, harapott, közben a stalkerek meg átestek a bloodsuckeren és nem tudtak lépni a kutyáktól, amikor _esetleg_ párat lőttek. Itt ez jobb: láttam BS-t, amit kutyák téptek szét. De az is jó, hogy "lesznájpolsz" (ősi magyar szó) egy kutyut, fél perc és jön mégegy, ami húzza-vonja, kajolja... pitty. Alszik. ;]

Lesznek még meglepik: pl. a konyhás bácsi adott egy kést, amibe pisztoly skuló való :F , cserébe nem lehet kézbe venni. Eladni van, amit a mezei stalkereknek érdemesebb: a késért majdnem duplán fizetett a rab :)

Van hozzá pénz kiegészítő, ahulláktól elveszel 50-1000 rubelt alkalmanként. Visszatöltve a mentést, ismét van náluk. Pl. halott barátunknál az elején.

Velez detektort írtam, azzal már jobb a hangulat, rohadtul utáltam az alap gagyit. AK-hoz mindenütt van lőszer, a tartósságra upgradelve már javítani is ritkán kell, ezzel lehet sokat spórolni :K

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#15483) Aarpok válasza Telda (#15478) üzenetére


Aarpok
őstag

Igen az :K Nem biztos,hogy mindig odateszi lehet ezeknek sincs fix helyük,mint az sgm - be sok mindennek.

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#15484) dodopek válasza Aarpok (#15476) üzenetére


dodopek
addikt

Nekem is ott volt, csak én az épület híd felőli oldalán keresgettem... :B :B :B

Szerintem nagyon jó lett.Simán veri az alapjátékot. Veteránon játszom, naponta több game over feliratot látok, mint az alapban, vagy az sgm-ben 1 hét alatt. Nekem is fura volt, hogy a ládák be vannak zárva, de már megszoktam.Cserébe annyi rejtekhely van, hogy bele lehet fulladni, és van vásárló is rendesen, aki jól fizet.

Kérdeznék is, ha már sikerült valakinek. A rab pisztolyát kinél találom? És a gas cylinder merre van?

A power unit nem messze van a freedom tábortól, egy teherautó platóján nagyjából a 3 szám alatt.

Ja, és itt fix helyen vannak a dolgk. 3x kezdtem újra, mindíg ugyanott volt minden.

[ Szerkesztve ]

(#15485) ViZion válasza dodopek (#15484) üzenetére


ViZion
félisten

pisztolyt írtam, az a fószer árulja a táborban, akinek a pda-k kellenek.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#15486) dodopek válasza ViZion (#15485) üzenetére


dodopek
addikt

Köszi! :)

És a doksi a banditának? Military W-ben. A doki küld hozzá, Ő meg csak akkor adja a cuccot, ha megkeresek neki valami papírt... Nem tudjátok merre?

[ Szerkesztve ]

(#15487) ViZion válasza dodopek (#15486) üzenetére


ViZion
félisten

nm :R

Ezen a pályán elég sok a vérszívó, meg minden féle retek... Szerencsére egymást is írtják, csak távolról párat oda kell pöttyinteni és megindulnak a blökik ;]
Mocsárban meg a snorkok... utálom őket. Fejlövésre fekszenek, amúgy meg egy tár kell a hasfalukba :W Itt a katonáknál a folyosón az őr adja a velezt is! Ne hagyd ki! :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#15488) Telda válasza ViZion (#15487) üzenetére


Telda
addikt

Milyen folyosón?

(#15489) ViZion válasza Telda (#15488) üzenetére


ViZion
félisten

Ahol a szerelő és a parancsnok is van, alul az ablaknál őrködik, éhes. Kenyérért ad egy Velezt. Lehet Neked nem ad, én jófej vagyok, kaptam :P

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#15490) Aarpok válasza Telda (#15488) üzenetére


Aarpok
őstag

Főépületben ;)

(#15486) dodopek Én találkoztam banditákkal 2 kinyírta egymást (RPG rulez) a másik 2 - őt meg én. :DDD

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#15491) dodopek válasza Aarpok (#15490) üzenetére


dodopek
addikt

Igen, ők azok. Szerencsére nekem a főnök életben maradt, így tudott küldetést adni.

Arra gondoltam, hogy összedobhatnánk egy spoiler/segítő oldalt a way to pripyathoz.Ehhez az kell, hogy a küldetések megoldásait print screeneljük, és a pda térképet is.Az oldalt majd összedobom én, de kell hozzá a nyersanyag. Segítetek?

Power unit helye:
[/L

(L:/dl/upc/2013-06/03/74256_rf3xgdcna1xobro5_power_unit.jpg)(/L)]

(#15492) Dhampir válasza ViZion (#15482) üzenetére


Dhampir
félisten

Utáltam pl. Complete-ben, veteranon már mindenki engel lőtt, rúgott, harapott, :DDD

A The Way to Pripyatban a Kisóriás először kinyírt és amikor elestem, jóízű lakmározásba kezdett tetememből.

(#15493) Aarpok válasza dodopek (#15491) üzenetére


Aarpok
őstag

Persze igyekszem majd észben tartani és fotózni a megoldásokat. :U
Mondjuk sokat nem tudtam beszélni velük csak köszönni és aztán 2 Controller támadta meg őket.

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#15494) ViZion válasza dodopek (#15491) üzenetére


ViZion
félisten

Segítek, amit tudok majd, de kb. itt tartok...
Általánosan jó taktika ezen a helyszínen, h magas helyekről (elhagyott faluban a torony, de a csövekre, fákra is fel lehet ugrálni) kell írtani, mert elég sok a vérszippancs. Nagyon kedvelik a készítők valamiért :U

A PDA-nak és a Veleznek is lehet jelölni a helyét, árusnál a revolver. Akkor a sugárzó épületben az előző mapon a kenyér, az elveszett stalker a közelében, a puskája lent a mutantnál, a spéci EÜ doboz az emeleten, és underground lejáró volt, meg talán egy artifact. Cordon szerszámkészlet, meg öööö... mást nem is tudok.

Szvsz elég egy map és arra rá PS-ezni számokkal mi hol van. Nem?

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#15495) dodopek válasza ViZion (#15494) üzenetére


dodopek
addikt

Én kicsit komolyabbra gondoltam.Letöltési linkekkel, leírásokkal, fotóval segítve, ahol van youtube videok... :)

A főoldal már kész van.:)

(#15496) Aarpok válasza dodopek (#15495) üzenetére


Aarpok
őstag

Van youtube - on végigjátszás OCedMyToaster jó voltából [link] Esetleg magyarra gondoltál?Az szerintem nincs.

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#15497) dodopek válasza Aarpok (#15496) üzenetére


dodopek
addikt

Igen, azt is szeretném linkelni, vagy beágyazni. Majd attól függ, hogy mennyire tart sokáig az oldal betöltése, ha beágyazva vannak a videok.

(#15498) Telda válasza dodopek (#15497) üzenetére


Telda
addikt

"az elveszett stalker a közelében, a puskája lent a mutantnál"

Ez hol is van pontosan? :)

(#15499) ViZion válasza Telda (#15498) üzenetére


ViZion
félisten

Ahol a kenyér van, ott ég a tűz egy lakókocsinál. Abban egy stalker, aki lent volt az undergroundban, és ott maradt a csúzlija... :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#15500) Dhampir


Dhampir
félisten

Amikor fordítás készül, akkor az adott modhoz valahonnan egészében letölthető az összes szöveg?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.