Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Returnal (PS5)

Hozzászólások

(#801) Atomgeszi válasza Sliderxy (#800) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Fu ne is mondd... lanpartyk. :Y
Leégettem pár videókártyát meg tápegységet, pár összetört billentyűzet, hurcibáltuk a CRT monitorokat. :DDD :DDD Fu de jó világ volt.

Mikor érettségi előtti nap is még éjjel 2 kor codoztunk .

(#802) Sliderxy válasza Atomgeszi (#801) üzenetére


Sliderxy
senior tag

Egy hetes lan party-k voltak nyaranta. :D

Most meg nem tudok senkit rávenni, hogy jöjjön Returnal-be coop-ozni. :U
Mindenkinek máskor lenne jó, és ha véletlen mégis egyezik a lebeszélt időpont, valami biztos közbe jön. :DDD

(#803) F-ECT$ válasza F-ECT$ (#799) üzenetére


F-ECT$
titán

Az első boss lement elsőre (jó cuccaim voltak hozzá), a harmadik fázisban persze haltam, de volt babám :)
Egyelőre megyek tovább a kettes pályán, itt még nem jött semmi szivatós szembe :B

Dive ever, work never.

(#804) oliwire válasza F-ECT$ (#803) üzenetére


oliwire
őstag

Lesznek váratlan dolgok, óvatosan :) De a kulcs már megvan, nem kell újra legyőznöd az első bosst, ha baj lenne mégis.

(#805) F-ECT$ válasza oliwire (#804) üzenetére


F-ECT$
titán

Biztos vagy benne hogy itt is halok párat majd. Azt nem tudom hogy utána elölről kezdjem az első pályán (és esetleg a bosst is öljem meg újra ha meg lehet) vagy menjek egyből a kettesre.

Dive ever, work never.

(#806) bbuffy válasza F-ECT$ (#805) üzenetére


bbuffy
senior tag

Nem árt nem pisztollyal érkezni a kettesre, szóval érdemes kicsit futni, farmolni, de bosst ölni felesleges újra. Csak szivatnád magad.

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#807) oliwire válasza bbuffy (#806) üzenetére


oliwire
őstag

Én is ezt javaslom, kicsit megizmosodni, és úgy menni a 2-be.

(#808) F-ECT$ válasza F-ECT$ (#803) üzenetére


F-ECT$
titán

Eljutottam a bossig, aki persze megfektetett. Szerencsére el voltam mentve, de félek másodjára sem lesz meg, mert csak a második fázisig jutottam.

Dive ever, work never.

(#809) oliwire válasza F-ECT$ (#808) üzenetére


oliwire
őstag

A harmadik a legnehezebb fázis, oda érdemes minden életet tartogatni. Az első kettőnél amúgy odafigyelve szinte alig lehet sebződni, csak gyakorolni kell. Én tegnap egy electropylon-nal győztem le, nagyon jó fegyver.

(#810) bbuffy


bbuffy
senior tag

Három jó pukka van sztem. Elektropylon, szinte már alapból is, Rotgland lobber, és Hollowseeker egy jó portal trait tel.

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#811) Sliderxy


Sliderxy
senior tag

(#812) Frod válasza bbuffy (#810) üzenetére


Frod
addikt

Azért egy jó Carbine, mondjuk leech rounds/critical hit kombóval - de nagyon sok jó traitje van még: hardened/rising pitch - nem egyszer húzott ki a pácból. Igazából Leech legyen rajta, az a tuti.

Sajnos a Rotglandet sosem találtam meg. :(

Do you see the white shadow?

(#813) F-ECT$ válasza oliwire (#809) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem is meglett, sikerült egy babát szerezni, az első két fázist minimális sérüléssel lehozni, így maradt elég hp a harmadikat túlélni.
Azért így már sokkal jobb arányban tudom a cuccokat összegyűjteni.

Dive ever, work never.

(#814) heihachi válasza F-ECT$ (#813) üzenetére


heihachi
addikt

azert arra figyelj, hogy parszor halj meg, mert kulonben nem lesznek a traitek elegge felhuzva :D mondjuk, nekem erre nem kellett figyelni, jott magatol :D

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#815) -FLY->


-FLY->
őstag

Heti pár órába érdemes ezt egyáltalán játszani? Tegnap próbáltam ki, két órába, pár halállal. De úgy nem érzem, hogy haladnék bárhová is. Nekem a legnagyobb bajom, hogy nagyon a sok-sok száz óra deszti jön vissza a képi világából, nem tudok tőle egyszerűen elvonatkoztatni.

(#816) Crus válasza -FLY-> (#815) üzenetére


Crus
őstag

80 óra körül volt a platinája és én aztán minden vagyok, csak gyakorlott nem a lövöldözős játékokban.

Az első végigvitel ~30 óra alatt még a magamfajtának is összejön. Érdemes vele heti pár órában is játszani, hiszen itt runok vannak és akkor lépsz ki amikor csak akarsz, elmenti, ha épp nincs harc. Kicsit tanulgatni, szokni kell, ez nem vitás.

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

(#817) Frod válasza -FLY-> (#815) üzenetére


Frod
addikt

Nagyon rossz a hasonlat amin indulsz, amikor már ráérzel akkor kb ~2-3 óra végigmenni az összes világon egyszerre.
Mivel már van "save and exit" funkció, ezért simán lehet heti pár órában is játszani.

Do you see the white shadow?

(#818) heihachi válasza -FLY-> (#815) üzenetére


heihachi
addikt

Ebben a jatekban nincs olyan, hogy nem haladsz, mert ha olsz, akkor a traitek fejlodnek. Azok meg megmaradnak a kovetkezo korre. Minden kor egyre konnyebb.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#819) bbuffy


bbuffy
senior tag

Toronyt nyomjátok? KI meddig ment el? Én phase 4 10 szoba, de itt már erős a roller. Persze látom a kis 12 éves bespeedezett kinai gyerekek 29 phasen is túlvannak :DD El nem tudom képzelni hogy.

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#820) Crus válasza bbuffy (#819) üzenetére


Crus
őstag

6-os phase, de miután kimaxolódott a DLC is, már nem toltam tovább, van még egy rakás másik játék, aminek a végére kéne járni.

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

(#821) F-ECT$ válasza heihachi (#814) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem kell izgulni, 10 halállal meglett az első 2 boss, de azóta azért még gyűjtöttem párat :)

Dive ever, work never.

(#822) bbuffy


bbuffy
senior tag

nekem 100 halál van idáig :))

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#823) F-ECT$ válasza F-ECT$ (#821) üzenetére


F-ECT$
titán

Meglett Nemesis is, mondjuk ultra jó runom volt. 200% hp, baba, 15-ös Leechinges Carbine, leechinges artifact, sebzést és védelmet növelő artifactok, 0 malfunction. Ja és adrenalint adó consumable, amit ellőve azonnal maxra tudtam gyógyulni.

Hol járok kb a játékban, ha egyelőre csak a végigjátszás a cél? (Olyan 10 órám van benne eddig.)

Dive ever, work never.

(#824) F-ECT$ válasza F-ECT$ (#823) üzenetére


F-ECT$
titán

Közben gyorsan rákerestem, kb a felénél, de úgy érzem hogy a könnyebb felén vagyok túl :DDD

Mondjuk ez a soft reset nekem sem esett jól.

Dive ever, work never.

(#825) Frod válasza F-ECT$ (#823) üzenetére


Frod
addikt

Leeching Carbine pont Nemesis ellen elég jó szolgálatot tesz.
Nem egyszer full hp-val fejeztem be ellene a küzdelmet.

Do you see the white shadow?

(#826) F-ECT$ válasza Frod (#825) üzenetére


F-ECT$
titán

Érdemes egyébként a bossokat újra leverni a runokban?

Dive ever, work never.

(#827) Frod válasza F-ECT$ (#826) üzenetére


Frod
addikt

Nem feltétlen, de pl ha jól emlékszem akkor az első két biome-ban a boss mögött van a datacube-lerakat. (Tehát ha éppen találtál egy datacube-ot, akkor azt oda kell betenni, hogy utána unlock-oljon egy újabb felvehető tárgyat) Esetleg talán a Sunface Fragmentek miatt, de már nem emlékszem erre pontosan.

Én Ixion-t mondjuk csak egyszer kaszáltam le, de Nemesis-t és az utolsót többször is, azoknál már otthonosan mozgok. :)

Do you see the white shadow?

(#828) bbuffy válasza Frod (#827) üzenetére


bbuffy
senior tag

A datacube berakáshoz nem kell szétcsapni mégegyszer bosst.

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#829) Frod válasza bbuffy (#828) üzenetére


Frod
addikt

Biome 1 és 2-ben a boss terem mögött van, Biome 3/4 esetében van előtte, a többi passz.
Viszont ez már nem rémlik pontosan, hogy át tudod-e vinni biome-ok között. Ha igen, akkor meg plusz rizikó, hogy még az is nálad van.
Azért egy idő után Phrike már rutinból verhető, de ki hogy érzi.

Do you see the white shadow?

(#830) F-ECT$


F-ECT$
titán

Van olyan item ami csak datacube-bal elérhető, vagy minden megszerezhető máshonnan is, pl etherért a crashsiteon?

Dive ever, work never.

(#831) Frod válasza F-ECT$ (#830) üzenetére


Frod
addikt

Azok mind egyediek, csak utána futhatsz beléjük bárhol, ha először elvitted a kockát a lerakatba. (Ugyanez igaz a kezdő szobában lévő oszlopra is, előbb meg kell venni belőle)

Do you see the white shadow?

(#832) bbuffy válasza Frod (#829) üzenetére


bbuffy
senior tag

a másodikban, be lehet menni a másik oldalról, ha van már horog.

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#833) F-ECT$ válasza Frod (#831) üzenetére


F-ECT$
titán

Akkor kicsit megszivattam magam, hogy nem keresgéltem őket, és összesen 1-et leadva mentem át a 4-ik biomba :U

Dive ever, work never.

(#834) Frod válasza F-ECT$ (#833) üzenetére


Frod
addikt

Sebaj, úgyis számtalanszor fogod újra és újra futni a köröket, lesz holnap is nap :DDD

Do you see the white shadow?

(#835) F-ECT$ válasza Frod (#834) üzenetére


F-ECT$
titán

Ha egyszer a végére jutok, és még tetszik, akkor gondolom, de a 4-6-os biomok lennének könnyebbek azokkal a tárgyakkal, amiket egyelőre benn hagytam. Vagy valahogy vissza lehet menni az 1-3-ba most a 4-ből? (Ha jól emlékszek, akkor nem.)

Dive ever, work never.

(#836) Frod válasza F-ECT$ (#835) üzenetére


Frod
addikt

Nem emlékszem ez mennyire spoiler, így elrejtem.
A hajó belsejében van egy eszköz, amivel tudsz váltani, hogy 1-3. vagy 4-6.

Do you see the white shadow?

(#837) bbuffy válasza F-ECT$ (#835) üzenetére


bbuffy
senior tag

Ha már kétszer a végére jutottál, a secret endingel együtt, harmadszorra kb röhögve végigszaladsz rajta. Már ha mindent be akarsz gyűjteni. De nem könnyebb a 4-6, sőt.

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#838) F-ECT$ válasza bbuffy (#837) üzenetére


F-ECT$
titán

Épp ez az, hogy az első végigjátszásban vagyok, és gondolom könnyebb lenne a játék vége, ha az első 3 biomból mindenféle tárgyat unlockoltam már volna. Na mindegy, ha meghalok, akkor benézek az űrhajóba :)

Dive ever, work never.

(#839) Frod válasza F-ECT$ (#838) üzenetére


Frod
addikt

Az, hogy unlockolod a tárgyat, és az bekerül az item-ek közé, még nem feltétlen jelenti azt, hogy ezeket a tárgyakat meg is találod az adott run-ban - benne van, hogy nem.
Persze, vannak közte jók, meg elég erősek is, de ha nem jön, akkor hiába...

Amivel könnyebbé tudod tenni a játékod az az, ha minden létező fegyveren kinyitod a trait-eket, mivel ezek megmaradnak fixen. Így a következő kört hiába kezded a nulláról, ha már az első megtalált fegyveren is van mondjuk critical hit, stb.
(Pl: mondjuk nem mindegy, hogy a Hollowseeker csupasz, vagy van rajta egy portal beam/shrapnel/retarget kombó :D )

Úgyhogy néha érdemes eldobni a nálad lévőt, ha már minden ki van rajta nyitva, és felvenni egy üreset. Ott és akkor nyilván nehezebb lesz, de a jövőbeli kalandjaidat könnyíted meg vele.

Do you see the white shadow?

(#840) bbuffy


bbuffy
senior tag

Illetve az integrity augment ahol csak lehet legyen elhasználva/megvéve.

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#841) F-ECT$


F-ECT$
titán

Hyperion is feküdt, ő se volt nehéz a Leech-es Carbine-nal, sokkal többször haltam a második kulcsot őrző terem előtti sima mobokon. Átmentem az 5-ik biomba, lett babám is, de még azzal együtt is egyből feküdtem az első teremben :(
Viszont így benéztem az űrhajóba, és nem láttam biom 1-3 / 4-6 váltási lehetőséget.

Dive ever, work never.

(#842) Sliderxy válasza F-ECT$ (#841) üzenetére


Sliderxy
senior tag

Nekem úgy rémlik, hogy az 1-3 / 4-6 biomok között váltani csak az első végjátszás után lehet.

[ Szerkesztve ]

(#843) F-ECT$


F-ECT$
titán

Ezt a havas pályát mégis hogy gondolták? Olyan szintű nehézség ugrás van itt, hogy az eddigi bossok kb semmik 1-1 teremhez képest :(

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#844) Frod válasza F-ECT$ (#843) üzenetére


Frod
addikt

Igen, ha visszaolvasol ez sokszor volt panasz ott.
De azután a 6. biome egy tavaszi séta a kertben - túlzással persze. :D

Do you see the white shadow?

(#845) F-ECT$ válasza Frod (#844) üzenetére


F-ECT$
titán

De tényleg: jön 1 terem, 1 ellenfél van benne, de az rak lila lézert, rádugrik, utána még üt is, közben piros lézert is tol meg lassító bombát és persze 3 féle lövedéket. Ja és millió hp-ja van. Vagy egy másik terem, amiben 3 olyan ellenfél van néhány kicsi mellett, amiből korábban csak max 1 volt 1 teremben...

Dive ever, work never.

(#846) Crus válasza F-ECT$ (#845) üzenetére


Crus
őstag

Mozogj. Folyamatosan és támadj. Ennyi.

Sose oda lőnek ahová mész, hanem ahol voltál...

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

(#847) F-ECT$ válasza Crus (#846) üzenetére


F-ECT$
titán

Ha nem mozogtam volna eddig, akkor el se jutottam volna B5-be, de azét köszi :)

Na mindegy, gyakorolok még, gondolom előbb-utóbb menni fog, ettől még nem túl jó a nehézség fokozatossága, túl nagy itt az ugrás.

Dive ever, work never.

(#848) Crus válasza F-ECT$ (#847) üzenetére


Crus
őstag

Első végigvitelkor abszolút nem nagyon mozogtam, egyszerűen csak pulloltam és kb. egy helyben állva öltem le mindent, ami mozog. Nagyon könnyű volt ezzel a módszerrel 5-ig eljutni, ahol viszont ez a módszer nem működik.

Számomra egészen B6-ig növekedett a nehézség, de a B6 könnyebb lett, mint a B5.

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

(#849) Sliderxy válasza bbuffy (#819) üzenetére


Sliderxy
senior tag

Este nekimentem a toronynak. Első phase nagyon könnyű volt még, mint kés a vajon, ráadásul a játék is tolja az arcomba a felszedhető cuccokat. Kár, hogy ennél nem lehet suspend-elni, mert már késő volt és fáradtam így a második vége felé abbahagytam.
A ranglistát nézve nem semmi, hogy van aki a 28-ik phase-ig vitte. :Y Gondolom ott azért már elég kemény lehet a móka.

[ Szerkesztve ]

(#850) F-ECT$ válasza F-ECT$ (#847) üzenetére


F-ECT$
titán

Kész az act 2. A boss már elsőre lement (szokásos leeches carbine), ez már csak ilyen jutalom játék volt az iszonyat szívás után ami az oda utat jellemezte :DDD

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Returnal (PS5)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.